Fikstür 2017-2018

2017 - 2018  SEZONU  BAL 10.GRUP  FİKSTÜRÜ

 

KATILAN TAKIMLAR:

1.İst.Alibeyköy
2.Düzce Kaynaşlı Bld.
3.İst.Çengelköy Futbol Yatırımları A.Ş.
4.Küt.Tavşanlı Moymulspor
5.Kütahyaspor
6.Esk.Anadolu Üniversitesi
7.İst.Feriköy
8.İst.Yeşilköy
9.Düzce Beyköy Bld.
10.Bozüyük Vitraspor
11.Küt.Tavşanlı Linyitspor
12.Küt.Dumlupınar Üniversitesi Spor
13.Esk.Kurtuluşspor

1.HAFTA (23/24.Eylül.'17)

Yeşilköy - Feriköy: 1-0
Beyköy Bld. - And.Üniv.: 0-2
Vitraspor - Kütahyaspor: 1-3
Tav.Linyit - Tav.Moymul: 4-1
DPÜ Spor - Çengelköy: 1-1
Kurtuluş - Kaynaşlı: 1-0 (Sonra: Hük:0-3)
Alibeyköy (BAY)

2.HAFTA (01.Ekim.'17)

Kaynaşlı - Alibeyköy: 0-1
Çengelköy - Kurtuluş: 2-0
Moymul - DPÜ Spor: 3-0
Kütahyaspor - Tav.Linyit: 2-0
And.Üniv. - Vitra: 0-0
Feriköy - Beyköy: 1-1
Yeşilköy (BAY)

3.HAFTA (08.Ekim.'17)

Alibeyköy - Çengelköy: 2-1
Beyköy - Yeşilköy: 2-1
Vitra - Feriköy: 2-0
Tav.Linyit - And.Üniv.: 0-1 (Sonra: 0-3 Hük.)
DPÜ Spor - Kütahyaspor: 0-3
Kurtuluş - Moymul: 2-1
Kaynaşlı (BAY)

4.HAFTA (15.Ekim.'17)

Çengelköy - Kaynaşlı: 2-0
Moymul - Alibeyköy: 1-2
Kütahyaspor - Kurtuluş: 0-1
And.Üniv. - DPÜ Spor: 1-0
Feriköy - Tav.Linyit: 4-2
Yeşilköy - Vitra: 1-1
Beyköy (BAY)

5.HAFTA (22.Ekim.'17)

Alibeyköy - Kütahyaspor: 3-1
Kaynaşlı - Moymul: 2-0
Vitra - Beyköy: 0-0
Tav.Linyit - Yeşilköy: 2-0
DPÜ Spor - Feriköy: 4-2
Kurtuluş - And.Üniv.: 0-0
Çengelköy (BAY)

6.HAFTA (29.Ekim.'17)

Moymul - Çengelköy
Kütahyaspor - Kaynaşlı
And.Üniv. - Alibeyköy
Feriköy - Kurtuluş
Yeşilköy - DPÜ Spor
Beyköy - Tav.Linyit
Vitraspor (BAY)

7.HAFTA (05.Kasım.'17)

Alibeyköy - Feriköy
Kaynaşlı - anad.Üniv.
Çengelköy - Kütahyaspor
Tav.Linyit - Vitra
DPÜ Spor - Beyköy
Kurtuluş - Yeşilköy
Moymul (BAY)

8.HAFTA (12.Kasım.'17)

Kütahyaspor - Moymul
And.Üniv. - Çengelköy
Feriköy - Kaynaşlı
Yeşilköy - Alibeyköy
Beyköy - Kurtuluş
Vitra - DPÜ Spor
Tav.Linyit (BAY)

9.HAFTA (19.Kasım.'17)

Alibeyköy - Beyköy
Kaynaşlı - Yeşilköy
Çengelköy - Feriköy
Moymul - And.Üniv.
DPÜ Spor - Tav.Linyit
Kurtuluş - Vitra
Kütahyaspor (BAY)

10.HAFTA (26.Kasım.'17)

And.Üniv. - Kütahyaspor
Feriköy - Moymul
Yeşilköy - Çengelköy
Beyköy - Kaynaşlı
Vitra - Alibeyköy
Tav.Linyit - Kurtuluş
DPÜ Spor (BAY)


11.HAFTA (03.Aralık.'17)

Alibeyköy - Tav.Linyit
Kaynaşlı - Vitra
Çengelköy - Beyköy
Moymul - Yeşilköy
Kütahyaspor - Feriköy
Kurtuluş - DPÜ Spor
And.Üniv. (BAY)

12.HAFTA (10.Aralık.'17)

Feriköy - And.Üniv.
Yeşilköy - Kütahyaspor
Beyköy - Moymul
Vitra - Çengelköy
Tav.Linyit - Kaynaşlı
DPÜ Spor - Alibeyköy
Kurtuluşspor (BAY)

13.HAFTA (17.Aralık.'17)

Alibeyköy - Kurtuluş
Kaynaşlı - DPÜ Spor
Çengelköy - Tav.Linyit
Moymul - Vitra
Kütahyaspor - Beyköy
And.Üniv. - Yeşilköy
Feriköy (BAY)

------------------------------------
DEVRE ARASI
-----------------------------------

14.HAFTA (14.Ocak.'18)

Feriköy - Yeşilköy
Anad.Üniv. - Beyköy
Kütahyaspor - B.Vitra
Tav.Moymul - Tav.Linyit
Çengelköy - DPÜ Spor
Kaynaşlı Bld. - Kurtuluş
Alibeyköy (BAY)

15.HAFTA (21.Ocak.'18)

Alibeyköy - Kaynaşlı Bld.
Kurtuluş - Çengelköy
DPÜ Spor - Tav.Moymul
Tav.Linyit - Kütahyaspor
B.Vitra - Anad.Üniv.
Beyköy - Feriköy
Yeşilköy (BAY)

16.HAFTA (28.Ocak.'18)

Çengelköy - Alibeyköy
Yeşilköy - Beyköy
Feriköy - B.Vitra
Anad.Üniv. - Tav.Linyit
Kütahyaspor - DPÜ Spor
Tav.Moymul - Kurtuluş
Kaynaşlı (BAY)

17.HAFTA (04.Şubat.'18)

Kaynaşlı - Çengelköy
Alibeyköy - Tav.Moymul
Kurtuluş - Kütahyaspor
DPÜ Spor - Anad.Üniv.
Tav.Linyit - Feriköy
B.Vitra - Yeşilköy
Beyköy (BAY)

18.HAFTA (11.Şubat.'18)

Kütahyaspor - Alibeyköy
Tav.Moymul - Kaynaşlı
Beyköy - B.Vitra
Yeşilköy - Tav.Linyit
Feriköy - DPÜ Spor
Anad.Üniv. - Kurtuluş
Çengelköy (BAY)

19.HAFTA (18.Şubat.'18)

Çengelköy - Tav.Moymul
Kaynaşlı - Kütahyaspor
Alibeyköy - Anad.Üniv.
Kurtuluş - Feriköy
DPÜ Spor - Yeşilköy
Tav.Linyit - Beyköy
B.Vitra (BAY)

20.HAFTA (25.Şubat.'18)

Feriköy - Alibeyköy
Anad.Üniv. - Kaynaşlı
Kütahyaspor - Çengelköy
B.Vitra - Tav.Linyit
Beyköy - DPÜ Spor
Yeşilköy - Kurtuluş
Tav.Moymul (BAY)

21.HAFTA (04.Mart.'18)

Tav.Moymul - Kütahyaspor
Çengelköy - Anad.Üniv.
Kaynaşlı - Feriköy
Alibeyköy - Yeşilköy
Kurtuluş - Beyköy
DPÜ Spor - B.Vitra
Tav.Linyit (BAY)

22.HAFTA (11.Mart.'18)

Beyköy - Alibeyköy
Yeşilköy - Kaynaşlı
Feriköy - Çengelköy
Anad.Üniv. - Tav.Moymul
Tav.Linyit - DPÜ Spor
B.Vitra - Kurtuluş
Kütahyaspor (BAY)

23.HAFTA (18.Mart.'18)

Kütahyaspor - Anad.Üniv.
Tav.Moymul - Feriköy
Çengelköy - Yeşilköy
Kaynaşlı - Beyköy
Alibeyköy - B.Vitra
Kurtuluş - Tav.Linyit
DPÜ Spor (BAY)

24.HAFTA (25.Mart.'18)

Tav.Linyit - Alibeyköy
B.Vitra - Kaynaşlı
Beyköy - Çengelköy
Yeşilköy - Tav.Moymul
Feriköy - Kütahyaspor
DPÜ Spor - Kurtuluş
Anad.Üniv. (BAY)

25.HAFTA (01.Nisan.'18)

Anad.Üniv. - Feriköy
Kütahyaspor - Yeşilköy
Tav.Moymul - Beyköy
Çengelköy - B.Vitra
Kaynaşlı - Tav.Linyit
Alibeyköy - DPÜ Spor
Kurtuluş (BAY)

26.HAFTA (08.Nisan.'18)

Kurtuluş - Alibeyköy
DPÜ Spor - Kaynaşlı
Tav.Linyit - Çengelköy
B.Vitra - Tav.Moymul
Beyköy - Kütahyaspor
Yeşilköy - And.Üniv.
Feriköy (BAY)

 

--------------------------------------------------------------------------

2016 - 2017 3.LİG 1.GRUP FİKSTÜRÜ

GRUBUN TAKIMLARI (19 Takım - BAY'lı Sistem)

1.24ERZİNCANSPOR
2.ALTAY
3.ANKARA DEMİRSPOR
4.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
5.BEYLERBEYİSPOR
6.KARACABEY BİRLİK SPOR ( Önceki BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.)
7.CİZRE SPOR
8.ÇORUM BELEDİYESPOR
9.ERZİN BELEDİYESPOR
10.GÖLCÜKSPOR
11.KARTALSPOR
12.KIZILCABÖLÜKSPOR
13.KOCAELİSPOR
14.KOZAN BLD.SPOR
15.KÜTAHYASPOR
16.MANAVGATSPOR
17.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
18.TEKİRDAĞSPOR
19.VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

 

1.HAFTA (03.Eylül.'16 C.tesi)

Kartal - Gölcük: 1-1
Altay - 24Erzincan: 2-0
Çorum Bld - B.Beyi: 3-1
Kızılcabölük - Sancaktepe Bld.: 0-0
Manavgat - Van B.Ş.: 1-1
Kütahyaspor - Erzin Bld.: 1-1
Karacabey Birlik - Cizre: 4-1
Bayburt - Ank.Demir: 2-3
Kocaeli - Tekirdağ: 0-0
Kozan Bld. (Bay)

2.HAFTA (10.Eylül.'16 C.tesi)

Van - Kütahyaspor: 2-1
Sancaktepe - Kozan: 1-0
Beylerbeyi - Kızılcabölük: 1-0
24Erzincan - Çorum: 1-0
Gölcük - Altay: 0-4
Tekirdağ - Kartal: 2-0
Ank.Demir - Kocaeli: 3-1
Cizre - Bayburt: 1-0
Erzin - Karacabey: 2-1
Manavgatspor (Bay)

3.HAFTA (17.Eylül.'16 C.tesi)

Kartal - Ank.Demir: 1-0
Altay - Tekirdağ: 1-1
Çorum - Gölcük: 2-1
Kızılcabölük - 24Erzincan: 0-0
Kozan - Beylerbeyi: 3-1
Kütahyaspor - Manavgat: 0-0
Karacabey - Van: 5-0
Bayburt - Erzin: 1-1
Kocaeli - Cizre: 3-0
Sancaktepe (Bay)

4.HAFTA (25.Eylül.'16)

Van - Bayburt: 1-0
Manavgat - Karacabey: 1-1
B.Beyi - Sancaktepe: 1-3
24Erzincan - Kozan: 0-0
Gölcük - Kızılcabölük: 2-1
Tekirdağ - Çorum: 0-2
Ank.Demir - Altay: 0-1
Cizre - Kartal: 1-1
Erzin - Kocaeli: 0-3
Kütahyaspor (Bay)

5.HAFTA (01.Ekim.'16)

Karacabey - Kütahyaspor: 4-1
Bayburt - Manavgat: 2-0
Kocaeli - Van: 0-0
Kartal - Erzin: 2-0
Altay - Cizre: 0-0
Çorum - Ank.Demir: 1-1
Kızılcabölük - Tekirdağ: 0-2
Kozan - Gölcük: 3-1
Sancaktepe - 24Erzincan: 2-0
Beylerbeyi (Bay)

 

6.HAFTA (05.Ekim.'16)

Van - Kartal: 1-3
Manavgat - Kocaeli: 1-0
Kütahyaspor - Bayburt: 1-1
24Erzincan - B.Beyi: 1-1
Gölcük - Sancaktepe: 1-1
Tekirdağ - Kozan: 0-0
Ank.Demir - Kızılcabölük: 2-2
Cizre - Çorum: 2-1
Erzin - Altay: 2-1
Karacabey Birlik (Bay)

7.HAFTA (09.Ekim.'16)

Bayburt - Karacabey: 2-0
Kocaelispor - Kütahyaspor: 3-0
Kartal - Manavgat: 0-0
Altay - Van: 2-3
Çorum - Erzin: 2-0
Kızılcabölük - Cizre: 0-0
Kozan - Ank.Demir: 1-3
Sancaktepe - Tekirdağ: 2-0
B.Beyi- Gölcük: 1-2
24Erzincanspor (Bay)

8.HAFTA (16.Ekim.'16)

Van - Çorum: 1-1
Manavgat - Altay: 1-1
Kütahyaspor - Kartal: 3-2
Karacabey - Kocaeli: 3-4
Gölcük - 24Erzincan: 0-1
Tekirdağ - B.Beyi: 2-0
Ank.Demir - Sancaktepe: 0-1
Cizre - Kozan: 2-1
Erzin - Kızılcabölük: 2-3
Bayburt Grup Öz.İd. (Bay)

9.HAFTA (22.Ekim.'16)

Kocaeli - Bayburt: 0-0
Kartal - Karacabey: 1-0
Altay - Kütahyaspor: 1-0
Çorum - Manavgat: 4-0
Kızılcabölük - Van: 2-0
Kozan - Erzin: 3-1
Sancaktepe - Cizre: 3-0
B.Beyi - Ank.Demir: 0-1
24Erzincan - Tekirdağ: 1-2
Gölcükspor (Bay)

10.HAFTA (29.Ekim.'16)

van - Kozan: 1-0
Manavgat - Kızılcabölük: 3-2
Kütahyaspor - Çorum: 2-1
Karacabey - Altay: 2-1
Bayburt - Kartal: 1-0
Tekirdağ - Gölcük: 2-1
Ank.Demir - 24Erzincan: 0-1
Cizre - B.Beyi: 1-1
Erzin - Sancaktepe: 0-0
Kocaelispor (Bay)

11.HAFTA (02.Kasım.'16)

Kartal - Kocaeli: 0-3
Altay - Bayburt: 1-1
Çorum - Karacabey: 4-2
Kızılcabölük - Kütahyaspor: 2-2
Kozan - Manavgat: 0-0
Sancaktepe - Van: 0-0
B.Beyi - Erzin: 1-1
24Erzincan - Cizre: 1-1
Gölcük - Ank.Demir: 2-2
Tekirdağspor (Bay)

12.HAFTA (06.Kasım.'16)

Van - B.Beyi: 2-0
Manavgat - Sancaktepe: 1-2
Kütahyaspor - Kozan: 2-1
Karacabey - Kızılcabölük: 1-1
Bayburt - Çorum: 2-2
Kocaeli - Altay: 5-3
Ank.Demir - Tekirdağ: 1-1
Cizre - Gölcük: 0-1
Erzin - 24Erzincan: 1-0
Kartalspor (Bay)

13.HAFTA (13.Kasım.'16)

Altay - Kartal: 1-1
Çorum - Kocaeli: 2-3
Kızılcabölük - Bayburt: 0-0
Kozan - Karacabey: 2-2
Sancaktepe - Kütahyaspor: 2-0
B.Beyi - Manavgat: 4-1
24Erzincan - Van: 1-1
Gölcük - Erzin: 0-0
Tekirdağ - Cizre: 1-1
Ank.Demirspor (Bay)

14.HAFTA (19.Kasım.'16)

Van - Gölcük: 1-1
Manavgat - 24Erzincan: 1-1
Kütahyaspor - B.Beyi: 3-3
Karacabey - Sancaktepe: 1-6
Bayburt - Kozan: 0-0
Kocaeli - Kızılcabölük: 0-1
Kartal - Çorum: 0-2
Cizre - Ank.Demir: 1-1
Erzin - Tekirdağ: 3-0
Altay (Bay)

15.HAFTA (23.Kasım.'16)

Çorum - Altay: 1-1
Kızılcabölük - Kartal: 3-0
Kozan - Kocaeli: 3-3
Sancaktepe - Bayburt: 1-0
B.Beyi - Karacabey: 2-0
24Erzincan - Kütahyaspor: 3-0
Gölcük - Manavgat: 2-0
Tekirdağ - Van: 1-1
Ank.Demir - Erzin: 3-3
Cizre Spor (Bay)

16.HAFTA (27.Kasım.'16)

Van - Ank.Demir: 0-0
Manavgat - Tekirdağ: 2-1
Kütahyaspor - Gölcük: 0-4
Karacabey - 24Erzincan: 2-2
Bayburt - B.Beyi: 2-1
Kocaeli - Sancaktepe: 1-1
Kartal - Kozan: 4-1
Altay - Kızılcabölük: 3-0
Erzin - Cizre: 2-1
Çorum Bld. (Bay)

17.HAFTA (04.Aralık.'16)

Kızılcabölük - Çorum: 1-0
Kozan - Altay: 0-2
Sancaktepe - Kartal: 2-1
B.Beyi - Kocaeli: 0-0
24Erzincan - Bayburt: 2-0
Gölcük - Karacabey: 3-1
Tekirdağ - Kütahyaspor: 1-0
Ank.Demir - Manavgat: 2-0
Cizre - Van: 0-2
Erzin Bld. (Bay)

18.HAFTA (11.Aralık.'16)

Van - Erzin: 1-0
Manavgat - Cizre: 1-1
Kütahyaspor - Ank.Demir: 3-0
Karacabey - Tekirdağ: 4-0
Bayburt - Gölcük: 0-0
Kocaeli - 24Erzincan: 1-0
Kartal - B.Beyi: 0-1
Altay - Sancaktepe: 2-0
Çorum - Kozan: 1-0
Kızılcabölük (Bay)

19.HAFTA (18.Aralık.'16)

Kozan - Kızılcabölük: 1-3
Sancaktepe - Çorum: 0-0
B.Beyi - Altay: 1-2
24Erzincan - Kartal: 2-1
Gölcük - Kocaeli: 2-2

Tekirdağ - Bayburt: 1-3
Ank.Demir - Karacabey: 0-0
Cizre - Kütahyaspor: 3-2
Erzin - Manavgat: 2-1
Van B.Ş.Bld. (Bay)


O G B M A Y AV P
1.SANCAKTEPE
18 11 6 1 27 8 19 39
2.KOCAELİSPOR 18 8 7 3 32 19 13 31
3.ALTAY 18 8 6 4 29 18 11 30
4.ÇORUM BLD. 18 8 5 5 29 18 11 29
5.VAN B.Ş. 18 7 8 3 18 18 0 29
6.GÖLCÜKSPOR 18 6 7 5 24 22 2 25
7.KIZILCABÖLÜK 18 6 7 5 21 19 2 25
8.24ERZİNCAN 18 6 7 5 17 15 2 25
9.ERZİN BLD. 18 6 6 6 21 24 -3 24
10.TEKİRDAĞ 18 6 6 6 17 22 -5 24
11.BAYBURT 18 5 8 5 17 15 2 23
12.ANK.DEMİR 18 5 8 5 22 21 1 23
13.KARACABEY
18 5 5 8 33 33 0 20
14.CİZRE SPOR 18 4 8 6 16 25 -9 20
15.KARTAL 18 5 4 9 18 24 -6 19
16.BEYLERBEYİ 18 4 5 9 20 27 -7 17
17.MANAVGAT 18 3 8 7 14 26 -12 17
18.KÜTAHYASPOR 18 4 5 9 21 34 -13 17
19.KOZAN BLD. 18 3 6 9 19 27 -8 15

-------------------İLK YARI SONU-----------------------------

20.HAFTA (15.Ocak.'17)

Sancaktepe - Kızılcabölük: 2-0
Van B.Ş. - Manavgat: 0-0
Erzin Bld - Kütahyaspor: 1-0
Cizrespor - Karacabey: 1-0
Ank.Demir - Bayburt: 4-2
Tekirdağ - Kocaelispor: 1-2
Gölcük - Kartal: 1-0
24Erzincan - Altay: 0-1
Beylerbeyi - Çorum Bld.: 1-1
Kozan Bld. (Bay)

21.HAFTA (22.Ocak.'17)

Kozan Bld - Sancaktepe : 1-0
Kızılcabölük - B.Beyi: 1-0
Çorum Bld - 24erzincan: 1-1
Bayburt - Cizre: 2-1
Karacabey - Erzin: 3-0
Kütahyaspor - Van B.Ş.: 1-2
Altay - Gölcük: 1-1
Kartal - Tekirdağ: 1-2
Kocaeli - Ank.Demir: 2-2
Manavgatspor (Bay)

22.HAFTA (29.Ocak.'17)

Van - Karacabey: 2-0
Erzin - Bayburt: 1-0
Cizre - Koceli: 0-0
23Erzincan - Kızılcabölük: 1-1
b.Beyi - Kozan: 1-1
Manavgat - Kütahyaspor: 0-0
Ank.Demir - Kartal: 2-1
Tekirdağ - Altay: 2-2
Gölcük - Çorum Bld.: 1-0
Sancaktepe (Bay)

23.HAFTA (05.Şubat.'17)

Bayburt - Van: 1-0
Karacabey - Manavgat: 4-0
Sancaktepe - B.Beyi: 2-1
Kozan - 24Erzincan: 1-0
Kızılcabölük - Gölcük: 1-0
Çorum - Tekirdağ: 1-0
Altay - Ank.Demir: 1-1
Kartal - Cizre: 1-0
Kocaeli - Erzin: 4-0
Kütahyaspor (Bay)

24.HAFTA (11.Şubat.'17)

Van - Kocaeli: 2-1
Erzin - Kartal: 0-1
Cizre - Altay: 0-3
24Erzincan - Sancaktepe: 2-1
Kütahyaspor - Karacabey: 2-1
Manavgat - Bayburt: 1-1
Ank.Demir - Çorum: 0-0
Tekirdağ - Kızılcabölük: 0-0
Gölcük - Kozan: 1-0
Beylerbeyi (Bay)

25. HAFTA (15.Şubat.'17 Çarşamba)

Bayburt  -  Kutahyaspor : 4-1       
Altay -   Erzin: 2-0        
Beylerbeyi  -  24 Erzincan : 3-3      
Corum -   Cizrespor: 2-0        
Kartalspor  -  Vanspor : 1-0       
Kizilcaboluk -   Ankara Demir : 0-1       
Kocaelispor -   Manavgatspor : 1-0       
Kozan  -  Tekirdagspor  : 2-0      
Sancaktepe -   Golcukspor: 1-1
Karacabey (Bay)


26. HAFTA (19.Şubat.Pazar)

Vanspor  -  Altay: 2-2        
Cizrespor -   Kizilcaboluk
: 1-0
Erzin - Çorum
: 1-0
Ankara Demir  -  Kozan  : 3-1     
Karacabey -    Bayburt    : 1-3    
Golcukspor  -  Beylerbeyi : 2-1       
Kutahyaspor -   Kocaelispor : 1-2       
Manavgatspor -   Kartalspor  : 2-2      
Tekirdagspor  -  Sancaktepe: 1-1
Erzincan (Bay)


27. HAFTA (26.Şubat.'17 Pazar)

Altay -   Manavgat: 4-1      
24 Erzincan  -  Golcukspor : 0-0       
Beylerbeyi  -  Tekirdagspor: 2-3        
Corum  - Vanspor : 2-1       
Kartalspor -   Kutahyaspor: 1-2        
Kizilcaboluk -  Erzin : 2-1       
Kocaelispor  - Karacabey: 1-1       
Kozan    Cizrespor: 1-0        
Sancaktepe  -  Ankara Demir: 1-1 
Bayburt (Bay)

28.HAFTA (05.Mart.'17 Pazar)

Bayburt -   Kocaelispor : 0-2      
Vanspor -   Kizilcaboluk: 0-1   
Cizrespor -   Sancaktepe : 0-3       
Erzin  -  Kozan  : 2-2      
Ankara Demir -   Beylerbeyi : 4-1       
Karacabey -   Kartalspor : 2-0       
Kutahyaspor  -  Altay  : 1-1      
Manavgat  -  Corum : 0-1       
Tekirdag -  24 Erzincan: 1-2
Gölcük (Bay)


29.HAFTA (10.Mart.'17 Cuma)

24 Erzincan -  Ankara Demir : 0-1       
Altay  - Karacabey: 5-2      
Beylerbeyi  -  Cizrespor : 1-0      
Corum -   Kutahyaspor: 1-1        
Golcukspor  -  Tekirdagspor: 1-0        
Kartalspor -   Bayburt : 1-0       
Kizilcaboluk -  Manavgat: 0-0        
Kozan  -  Vanspor : 2-1       
Sancaktepe  -  Erzin: 2-1
Kocaeli (Bay)

30. HAFTA (15.Mart.'17 Çarşamba)

Bayburt  -  Altay: 2-4        
Vanspor -   Sancaktepe: 1-4        
Cizrespor  -  24 Erzincan: 1-0        
Erzin  -  Beylerbeyi : 0-0       
Ankara Demir -   Golcukspor : 3-1       
Karacabey  -  Corum   : 0-1     
Kocaelispor  -  Kartalspor: 1-0        
Kutahyaspor -   Kizilcaboluk : 2-2  
Manavgatspor -   Kozan: 0-1
Tekirdağ (Bay)


31. HAFTA (19.Mart.'17 Pazar)

24 Erzincan  -  Erzin : 2-0       
Altay -   Kocaelispor   : 1-1     
Beylerbeyi   Vanspor : 1-0       
Corum   Bayburt : 0-1       
Golcukspor -  Cizrespor  : 2-1      
Kizilcaboluk -   Karacabey  : 1-1    
Kozan -   Kutahyaspor : 1-1       
Sancaktepe -   Manavgat   : 1-0    
Tekirdagspor  -  Ankara Demir  : 0-3
Kartal (Bay)

32.HAFTA (26.Mart.'17 Pazar)

Bayburt -   Kizilcaboluk  : 4-1      
Vanspor  -  24 Erzincan  : 2-1     
Karacabey -   Kozan   : 1-1     
Cizrespor  -  Tekirdag: 0-0      
Erzin  -  Golcukspor   : 4-1     
Kartalspor -   Altay: 0-1        
Kocaelispor  -  Corum : 0-2       
Kutahyaspor  -  Sancaktepe : 1-1       
Manavgatspor -   Beylerbeyi: 3-2
Ank.Demir (Bay)  

33.HAFTA (01.Nisan.'17 Cumartesi)

24 Erzincan  - Manavgat: 4-2       
Ankara Demir  -  Cizrespor   : 1-1     
Beylerbeyi  -  Kutahyaspor  : 4-0      
Corum -   Kartalspor   : 2-0     
Golcukspor -   Vanspor : 0-0       
Kizilcaboluk  -  Kocaelispor : 2-4       
Kozan  -  Bayburt : 1-1       
Sancaktepe -  Karacabey  : 2-1    
Tekirdagspor  -  Erzin: 1-1
Altay (Bay) 

34. HAFTA (05.Nisan.'17 Çarşamba)

Altay  -  Corum : 2-1       
Bayburt  -  Sancaktepe  : 0-0      
Vanspor  -  Tekirdagspor   : 3-1     
Karacabey  - Beylerbeyi : 4-4       
Erzin  -  Ankara Demir  : 2-3     
Kartalspor -   Kizilcaboluk : 0-3  
Kocaelispor -   Kozan: 0-0        
Kutahyaspor -   24 Erzincan: 0-4       
Manavgatspor  -  Golcukspor: 1-2 
Cizre (Bay)

35. HAFTA (09.Nisan.'17 Pazar)

24 Erzincan -  Karacabey  : 1-2    
Ankara Demir -  Vanspor: 1-0        
Beylerbeyi -  Bayburt: 1-0        
Cizrespor -   Erzin  : 3-0      
Golcukspor  -  Kutahyaspor  : 0-1      
Kizilcaboluk -  Altay: 4-0        
Kozan -   Kartalspor: 2-1        
Sancaktepe -   Kocaelispor : 1-0       
Tekirdagspor  -  Manavgat: 2-1
Çorum (Bay)

36. HAFTA (14.Nisan.'17 CUMA)

Altay -  Kozan : 2-4       
Bayburt  -  24 Erzincan: 1-2       
Vanspor  -  Cizrespor   : 1-1     
Karacabey  -  Golcukspor : 2-4       
Corum  -  Kizilcaboluk   : 0-0   
Kartalspor  -  Sancaktepe : 2-1       
Kocaelispor -   Beylerbeyi   : 0-2     
Kutahyaspor  -  Tekirdagspor  : 2-1      
Manavgat  - Ankara Demir: 0-1
Erzin Bld. (Bay)

37.HAFTA (23.Nisan.'17 Pazar)

24 Erzincan  -  Kocaelispor  : 0-0      
Ankara Demir  -  Kutahyaspor: 1-0        
Beylerbeyi -   Kartalspor : 0-0       
Cizrespor  -  Manavgat   : 4-0    
Erzin -   Vanspor  : 4-1      
Golcukspor  -  Bayburt  : 5-1      
Kozan  -  Corum : 0-1       
Sancaktepe  -  Altay    : 0-0    
Tekirdagspor -   Karacabey: 0-0
Kızılcabölük (Bay)

38. HAFTA (29.Nisan.'17 Cumartesi)

Altay  -  Beylerbeyi  : 6-1      
Bayburt  -  Tekirdagspor : 1-0       
Karacabey -   Ankara Demir  : 1-0
Corum -   Sancaktepe  : 1-2     
Kartalspor  -  24 Erzincan: 3-2     
Kizilcaboluk -   Kozan: 2-1        
Kocaelispor  -  Golcukspor : 2-1       
Kutahyaspor -   Cizrespor : 1-2       
Manavgatspor  -  Erzin: 2-4
Van Bld. (Bay)


O G B M A Y AV P
1.SANCAKTEPE
36 20 12 4 52 22 30 72
2.ALTAY 36 17 13 6 67 41 26 64
3.ANK. DEMİR 36 17 13 6 54 35 19 64
4.KOCAELİSPOR 36 16 13 7 55 35 20 61
5.ÇORUM BLD. 36 16 10 10 46 29 17 58
6.GÖLCÜKSPOR 36 15 11 10 48 41 7 56
7.KIZILCABÖLÜK 36 13 13 10 42 37 5 52
8.VAN B.Ş. 36 12 12 12 36 42 -6 48
9.24ERZİNCAN 36 12 12 12 42 36 6 48
10.BAYBURT 36 12 11 13 41 41 0 47
11.KOZAN BLD. 36 11 12 13 41 44 -3 45
12.ERZİN BLD. 36 12 9 15 43 53 -10 45
13.CİZRE SPOR 36 10 12 14 32 43 -11 42
14.KARACABEY
36 10 10 16 59 61 -2 40
15.TEKİRDAĞ 36 9 12 15 32 47 -15 39
16.KARTALSPOR 36 11 6 19 33 47 -14 39
17.BEYLERBEYİ 36 9 11 16 46 57 -11 38
18.KÜTAHYASPOR 36 8 11 17 38 63 -25 35
19.MANAVGAT 36 4 13 19 27 60 -33 25

* SANCAKTEPE BLD. DİREKT 2.LİGE ÇIKTI.
* ALTAY, PLAY-OFF MAÇLARI SONRASI 2.LİGE ÇIKTI.
* MANAVGATSPOR, KÜTAHYASPOR, BEYLERBEYİ ve KARTAL BAL LİGİNE DÜŞTÜLER.

-----------------------------------------------------------------------------

2015-2016 BAL 9.GRUP FİKSTÜRÜ

GRUBUN TAKIMLARI:

1.Bilecik Özel İdare
2.Kütahya Kümaşspor
3.Manisa Horozköy Gençlik İhtisas
4.Somaspor
5.Erdekspor
6.Burhanile Bld.
7.Torbalıspor
8.İzmir Çiftay Yeşilova Gençlik
9.Gönen Bld.
10.Kütahyaspor
11.İzmir çiğli Bld.
12.Manisa Kocaçeşme
13.Kütahya Dumlupınar Üniversitesi

1.HAFTA (20.Eylül.'15)

Bilecik Öz.İd. - Küt.Kümaşspor : 3-0 (Hük.)
Horozköy Gençlik - Somaspor: 1-2
Erdekspor - Burhaniye: 3-1
Torbalı - Çiftay Yeşilova: 0-2
Gönen Bld - Kütahyaspor: 0-2
Çiğli Bld. - Kocaçeşme: 2-2
Küt.DPÜ Spor (Bay)

2.HAFTA (03.Ekim.'15)

Kümaş - Horozköy: 0-3 (Hük.)
Kocaçeşme - DPÜ Spor: 0-3
Kütahyaspor - Çiğli BLd. 3-1
Yeşilova - Gönen : 1-0
Burhaniye - Torbalı: 0-1
Soma - Erdek: 0-1
Bilecik Öz.İd (Bay)

3.HAFTA (18.Kasım.'15)

DPÜ - Kütahyaspor: 0-3
Horozköy - Bilecik Ö.İd: 4-0
Torbalı - Soma: 1-4
Gönen - Burhaniye: 0-1
Çiğli - Yeşilova: 0-0
Kümaş - Erdek: 0-3 (Hük.)
Kocaçeşme (Bay)

4.HAFTA (17.Ekim.'15)

Kütahyaspor - Kocaçeşme: 4-0
Yeşilova - DPÜ : 1-2
Burhaniye - Çiğli : 0-0
Soma - Gönen: 0-0
Bilecik Öz.İd - Erdek: 0-3
Torbalı - Kümaş: 3-0 (Hük.)
Horozköy (Bay)

5.HAFTA (25.Ekim.'15)

DPÜ - Burhaniye: 0-1
Kocaçeşme - Yeşilova: 2-3
Erdek - Horozköy: 1-0
Torbalı - Bilecik Öz.İd: 4-0
Çiğli - Soma: 1-2
Kümaş - Gönen: 0-3 (Hük.)
Kütahyaspor (Bay)

6.HAFTA (08.Kasım.'15)

Soma - DPÜ : 3-1
Bilecik Öz.İd. - Gönen: 1-2
Horozköy - Torbalı: 0-1
Yeşlova - Kütahyaspor: 1-2
Burhaniye - Kocaçeşme: 0-1
Çiğli - Kümaş: 3-0 (Hük.)
erdekspor (Bay)

7.HAFTA (15.Kasım.'15)

Kocaçeşme - Soma: 2-3
Kütahyaspor - Burhaniye: 4-0
Torbalı - Erdek: 2-2
Gönen - Horozköy: 0-0
Çiğli - Bilecik Öz.İd.: 3-0
Kümaş - DPÜ: 0-3 (Hük.)
Yeşilova (Bay)

8.HAFTA (22.Kasım.'15)

Burhaniye - Yeşilova: 1-2
Soma - Kütahyaspor: 1-1
Bilecik Öz.İd. - DPÜ : 1-3
Horozköy - Çiğli: 0-2
Erdek - Gönen: 3-1
Kocaçeşme - Kümaş : 3-0 (Hük.)
Torbalıspor (Bay)

9.HAFTA (29.Kasım.'15)

Kocaçeşme - Bilecik Ö.İ.: 3-0
Yeşilova - Soma: 0-2
Gönen -Torbalı: 1-0
Çiğli - Erdek: 1-0
DPÜ - Horozköy: 2-1
Kümaş - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Burhaniye (Bay)

10.HAFTA (06.Aralık.'15)

Soma - Burhaniye: 1-1
Bilecik Ö.İ - Kütahyaspor: 1-7
Horozköy - Kocaçeşme: 0-1
Erdek - DPÜ: 2-1
Torbalı - Çiğli: 4-0
Yeşilova - Kümaş: 3-0 (Hük.)
Gönen (Bay)

11.HAFTA (13.Aralık.'15)

Kocaçeşme - Erdek: 0-1
Yeşilova - Bilecik Ö.İ: 3-0
Çiğli - Gönen: 1-0
DPÜ - Torbalı: 0-1
Kütahyaspor - Horozköy: 7-0
Kümaş - Burhaniye: 0-3 (Hük.)
Somaspor (Bay)

12.HAFTA (20.Aralık.'15)

Bilecik Ö.İ - Burhaniye: 0-4
Horozköy - Yeşilova: 0-2
Erdek - Kütahyaspor: 2-3
Torbalı - Kocaçeşme: 3-12
Gönen - DPÜ: 0-0
Soma - Kümaş: 3-0 (Hük.)
Çiğli (Bay)

13.HAFTA (27.Aralık.'15)

DPÜ - Çiğli: 0-1
Kocaçeşme - Gönen : 1-1
Kütahyaspor - torbalıspor: 1-3
Yeşilova - Erdek: 2-0
Burhaniye - Horozköy: 1-1
Somaspor - Bilecik Ö.İ: 10-0
Küt.Kümaş (Bay)

O G B M A Y AV P
1.KÜTAHYASPOR 12 10 1 1 40 10 30 31
2.SOMASPOR 12 8 3 1 31 9 22 27
3.TORBALISPOR 12 8 1 3 23 11 12 25
4.Ç. YEŞİLOVA
12 8 1 3 20 9 11 25
5.ERDEKSPOR 12 8 1 3 21 11 10 25
6.ÇİĞLİ BLD. 12 6 3 3 15 11 4 21
7.KÜT.DPÜ SPOR 12 5 1 6 15 14 1 16
8.BURHANİYE
12 4 3 5 13 13 0 15
9.KOCAÇEŞME 12 4 2 6 17 20 -3 14
10.GÖNEN BLD 12 3 4 5 8 10 -2 13
11.HOROZKÖY
12 2 2 8 10 19 -9 8
12.BİLECİK Ö.İ.
12 1 0 11 6 46 -40 0
13.KÜMAŞ 12 0 0 12 0 36 -36 -3

------------------------ İLK YARI SONU----------------------



2. DEVRE
14.HAFTA (24.Ocak.'16 - 13.30)


KÜMAŞSPOR 0 3 BİLECİK İL ÖZ.İD.(Hük.)
SOMASPOR 1 0 HOROZKÖY
BURHANİYE BLD. 0 0 ERDEKSPOR
ÇİFTAY YEŞİLOVA 0 0 TORBALISPOR
KÜTAHYASPOR 1 0 GÖNEN BLD.
KOCAÇEŞME 1 2 ÇİĞLİ BLD.
BAY KÜt.DPÜ SPOR




15.HAFTA (31.Ocak.'16  -  13.30)


KÜT.DPÜ SPOR 2 1 KOCAÇEŞME
ÇİĞLİ BLD. 0 0 KÜTAHYASPOR
GÖNEN BLD. 0 0 ÇİFTAY YEŞİLOVA
TORBALISPOR 4 1 BURHANİYE BLD.
ERDEKSPOR 0 2 SOMASPOR
HOROZKÖY (Hük.)
3 0 KÜMAŞSPOR
BAY BİLECİK İL ÖZ.İD.




16.HAFTA (07.Şubat.'16  -  13.30)


KÜTAHYASPOR 5 1 KÜT.DPÜ SPOR
BİLECİK İL ÖZ.İD.
0 1 HOROZKÖY
KÜMAŞSPOR 0 3 ERDEKSPOR (Hük.)
SOMASPOR 2 2 TORBALISPOR
BURHANİYE BLD. 0 1 GÖNEN BLD.
ÇİFTAY YEŞİLOVA
1 0 ÇİĞLİ BLD.
BAY KOCAÇEŞME




17.HAFTA (14.Şubat.'16  -  13.30)


KOCAÇEŞME 1 2 KÜTAHYASPOR
KÜT.DPÜ SPOR 1 1 ÇİFTAY YEŞİLOVA
ÇİĞLİ BLD. 1 0 BURHANİYE BLD.
GÖNEN BLD. 1 0 SOMASPOR
TORBALISPOR (Hük.)
3 0 KÜMAŞSPOR
ERDEKSPOR 3 1 BİLECİK İL ÖZ.İD.
BAY HOROZKÖY




18.HAFTA (21.Şubat.'16  -  13.30)


BURHANİYE BLD. 2 0 KÜT.DPÜ SPOR
ÇİFTAY YEŞİLOVA
2 1 KOCAÇEŞME
HOROZKÖY
0 0 ERDEKSPOR
BİLECİK İL ÖZ.İD.
1 3 TORBALISPOR
KÜMAŞSPOR 0 3 GÖNEN BLD.(Hük.)
SOMASPOR 1 0 ÇİĞLİ BLD.
BAY KÜTAHYASPOR




19.HAFTA (28.Şubat.'16  -  13.30)


KÜTAHYASPOR 2 0 ÇİFTAY YEŞİLOVA
KOCAÇEŞME 0 1 BURHANİYE BLD.
KÜT.DPÜ SPOR 1 1 SOMASPOR
ÇİĞLİ BLD.(Hük.) 3 0 KÜMAŞSPOR
GÖNEN BLD. 3 0 BİLECİK İL ÖZ.İD.
TORBALISPOR 3 1 HOROZKÖY
BAY ERDEKSPOR




20.HAFTA (06.Mart.'16  -  13.30)


KÜMAŞSPOR 0 3 KÜT.DPÜ SPOR (Hük.)
SOMASPOR 3 2 KOCAÇEŞME
BURHANİYE BLD. 1 2 KÜTAHYASPOR
ERDEKSPOR 0 0 TORBALISPOR
HOROZKÖY
1 2 GÖNEN BLD.
BİLECİK İL ÖZ.İD.
0 2 ÇİĞLİ BLD.
BAY ÇİFTAY YEŞİLOVA




21.HAFTA (15.Mart.'16/SALI -13.30)


ÇİFTAY YEŞİLOVA
1 1 BURHANİYE BLD.
KÜTAHYASPOR 3 1 SOMASPOR
KOCAÇEŞME (Hük.)
3 0 KÜMAŞSPOR
KÜT.DPÜ SPOR 2 1 BİLECİK İL ÖZ.İD.
ÇİĞLİ BLD. 1 0 HOROZKÖY
GÖNEN BLD. 0 0 ERDEKSPOR
BAY TORBALISPOR




22.HAFTA (20.Mart.'16  -  13.30)


HOROZKÖY
1 1 KÜT.DPÜ SPOR
BİLECİK İL ÖZ.İD.
1 2 KOCAÇEŞME
KÜMAŞSPOR 0 3 KÜTAHYASPOR (Hük.)
SOMASPOR 0 1 ÇİFTAY YEŞİLOVA
TORBALISPOR 2 2 GÖNEN BLD.
ERDEKSPOR 0 1 ÇİĞLİ BLD.
BAY BURHANİYE BLD.




23.HAFTA (27.Mart.'16  -  13.30)


BURHANİYE BLD. 0 1 SOMASPOR
ÇİFTAY YEŞİLOVA (Hük.)
3 0 KÜMAŞSPOR
KÜTAHYASPOR 9 1 BİLECİK İL ÖZ.İD.
KOCAÇEŞME 0 1 HOROZKÖY
KÜT.DPÜ SPOR


ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN76
DÜN1002
BU HAFTA1078
BU AY9868
TOPLAM3122508

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 95 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim