RIDVAN_43'ten : "SONA DOĞRU"..(16.02.'10) PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Salı, 30 Kasım 2010 21:59

-SONA DOĞRU-

  Sezon başından bu yana Kütahyaspor'un en güçlü yeri bana göre taraftarı.Çoğu öğrencilerden oluşan grup görevini her maç yerine getirerek takımı da hedefe inandırdı.
   Bu taraftarlar her maç öncesi Saat Kulesinde toplanarak maça gidiyorlar.Bu hafta ben de maç öncesi buraya gitmiştim ki ısrarla taraftara kafayı takan emniyet yine boş durmadı.Polisler gelerek topluluğu dağıtmak istedi.Hiç bir küfür ve kötü hareketimiz yok neden bunu yapıyorsunuz diyenlere emirin böyle olduğunu söylediler.
   Bende buradaki gençlerin hiç birinin sabıkası bile yok nedir bu muamale deyince "sabıkasız olmaları suç işlemeyecekleri anlamına gelmez" cevabını aldım.Buradan da emniyetin taraftara olan bakış açısını görmüş oldum.. Bu konuda Kütahyaspor yönetimi bir şeyler yapmalı yoksa arkalarındaki manevi gücü kaybetmeleri çok yakın...

 Neyse rica minnet 5 dakika daha izin koparan taraftarlarımız toplu şekilde maça yürüdü.Fikstürde hepimizin yanına 3 puanı yazdığı bir maçtı.Herhangi bir kayıp akıllardan bile geçmiyordu.
  Kapalı savunmayla Kütahyaspor'u durdurmak isteyen konuk takım 35'lik Alparslan'ın anlamsız geri pası sonrası Sedat'ın da hata zincirine ortak olmasıyla öne geçti.Maç bizim için çok sıkıntılı geçebilirdi ama arka arkaya gelen 3 gol maçı bitirdi.
  İkinci devre kaleci Tufan'ın kötü performansından da cesaret alan Kütahyaspor oyunu istediği gibi yönetti.Hedefimiz olan 3 puanı alıp son 3 kritik haftaya yine ilk 3 sırada girmeyi başardık...

  Tribünler tıklım tıklımdı.Yöneticiler tam kadro tribündeydi..Bu işin en başından beri kapasitelerini zorlayarak kendilerini inandıran ve kenetlenen futbolcularda üzerlerine düşeni yine yaptılar.Kadro olarak belki bazı takımların gerisindeyiz ancak bu işi en çok isteyen şüphesiz Kütahyaspor..

  Halil'in iyi futbolcu olduğunu ama santrafor olmadığını düşünüyorum.Bu maçta 3 gol attı ve hepsi de birbirinden güzel gollerdi.Umarım kalan 3 maçta da bu formunu devam ettirip skora katkı yapar.


 Maça oğluyla gelen sayın Şükrü Nazlı'ya da ayrıca teşekkür ediyorum, gerçekten güzel bir görüntüydü.Sahipsiz bırakılmış Kütahyaspor'u hafta sonları desteklemeye giden ve bir taraftar gibi tribüne gelen Nazlı bence örnek olmalı.

                                                        ---RIDVAN_43---

Çarşamba, 30 Kasım 2011 23:43 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN991
DÜN2151
BU HAFTA4032
BU AY31441
TOPLAM5284296

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 58 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim