2011-12 SEZON SONU BAL'DA ÇIKAN-DÜŞEN
Çarşamba, 16 Mayıs 2012 22:38

1.GRUP

22.04.'12 Gümüşhane Çim Stat (1.Grup)
Kelkit Hürriyetspor - G.Hane İl Öz.İd. : 4-1                   
*Kelkit BAL'da kaldı. *K.Hürriyet grup 6.sı idi.

22.04.'12 Bayburt Gen Osman Stadı (1.Grup)
Bayburt Bld. - Bayburt Öz.İdare: 0-2
*Bayburt Öz.İd. BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan elenen Belediye grup 7.si idi


28.04.'12 Ağrı Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı (1.Grup)
Bayazıtspor - Yeni Diyadin Bld.Spor : 1-1
(Uzatma: 1-2) YARIDA KALDI..
*Diyadin BAL'a ÇIKTI..(Kararla..) *BAL'dan düşen Bayazıt grup 9.su idi.

 

05.05.'12 Kars Şehir Stadı (1.Grup)
Kağızmanspor - S.Esnafspor: 2-2
*S.Esnafspor BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Kağızman grup 8.si idi.
(Penaltılar:5-6)

06.05.'12 Rize Atatürk Stadı (1.Grup)
Ardeşenspor - Çayelispor :1-3
*Çayeli BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Ardeşen grup 5.si idi


09.05.'12 Erzurum - C.Gürsel 2. No.lu Yan Saha (1.Grup)
3 Mart Beldespor - Yakutiyespor: 1-1
*Yakutiyespor BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen 3 Mart grup 3.sü idi.
(Penaltılar: 3-4)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.GRUP

15.04.'12 Batman 16 Mayıs Stadı (2.Grup)
Gercüş Bağlarspor - Batman Sağlık:2-1
*Gercüş BAL'da kaldı. *Gercüş Bağlar grup 4.sü idi.

15.04.'12 Batman 16 Mayıs Stadı (2.Grup)
Gercüş Bağlarspor - Batman Sağlık :2-1
*Gercüş BAL'da kaldı. *Gercüş grup 4.sü idi

22.04.'12 Mardin 21 Kasım Stadı (2.Grup)
Kızıltepespor - Kızıltepe Barışspor:2-2
*Kızıltepe Barış BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan elenen Kızıltepe grup 7.si idi.
(Uzatma:2-2  Penaltılar: 4-6)

24.04.'12 Siirt Atatürk Stadı (2.Grup)
Siirt G.Birliği - Kurtalan Bld: 3-2
*Gençlerbirliği BAL'da kaldı. *G.Birliği grup 2.si idi.
*3.lige çıkma ön eleme oynadı

25.04.'12 Şırnak Şehir Stadı (2.Grup)
Yeni Şırnakspor - Cizre Basraspor: 0-0 iken YARIDA KALDI..
*Basraspor BAL'a ÇIKTI..(Kararla..) *BAL'dan düşen Şırnak grup 10.su idi.

25.04.'12 Tunceli Atatürk Stadı (2.Grup)
Dersimspor - Ulaşspor: 0-1
*Ulaşspor BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan düşen Dersim grup 3.sü idi.

28.04.'12 Muş Şehir Stadı (2.Grup)
Muratspor - Muş Ovasıspor : 1-1
*Muş Ovası BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan düşen Muratspor grup 5.si idi.
(Uzatma: 1-1  Penaltılar: 7-8)

20.06.'12 Hakkari Şehir Stadı (2.Grup)
Hakkari Zapspor - Hakkari Bld.Spor:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.GRUP

 

15.04.'12 Amasya 12 Haziran Stadı (3.Grup)
Yeni Amasyaspor - Merzifonspor:3-1  
*Y.Amasya BAL'da kaldı. *Y.Amasya grup 7.si idi.

15.04.'12 Tokat G.Osmanpaşa Stadı (3.Grup)
Erbaa Güreş İhtisas - Niksar Bld: 1-0         
*Erbaa G.İhtisas BAL'da kaldı. *Erbaa grup 10.su idi.

15.04.'12 Amasya 12 Haziran Stadı (3.Grup)
Yeni Amasyaspor - Merzifonspor: 3-1                 
*Y.Amasyaspor BAL'da kaldı. *Y.Amasya grup 7.si idi.

27.04.'12 Trabzon Yavuz Selim Sahası (3.Grup)
Düzyurt - Trab.Gençlerbirliği :3-0                            
*Düzyurt BAL'da kaldı. *Düzyurt grup 3.sü idi.

04.05.'12 Samsun-19 Mayıs Yan Suni Çim Sahası (3.Grup)
Samsun Dikbıyık Bld. - Bafra Hacınabi : 6-0                     
*Dikbıyık BAL'da kaldı. *Dikbıyık grup 6.sı idi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.GRUP

14.04.'12 Kilis Stadı (4.Grup)
Kilis Bld.Spor -
Elbeylispor:10-0    
*Kilis Bld. BAL'da kaldı.
*Kilis Bld. Grup 3.sü idi.

15.04.'12 Osmaniye 7 Ocak Stadı (4.Grup)
Kadirlispor -
Osmaniye Öz.İd.Sağlık: 0-0           
*Kadirlispor BAL'da kaldı.
*Kadirli grup 8.si idi.
(Uzatma: 0-0  Penaltılar: 4-3)

22.04.'12 Ş.Urfa GAP Arena Stadı (4.Grup)
Ş.Urfa İl Öz.İdare - Birecik Bld: 0-0                                 
*Birecik BAL'a ÇIKTI.
*BAL'dan düşen Öz.İdare grup 9.su idi.
(Uzatma:0-0  Penaltılar: 2-4)

28.04.'12 Adıyaman Atatürk Stadı (4.Grup)
Adıyaman Bld.Spor -
Kahta Bld: 4-0                       
*Adıyaman Bld. BAL'da kaldı.
*Adıyaman grup 2.si idi.
*3.lige çıkmak için ön eleme oynadı


06.05.'12 K.Maraş Batıpark Sahası (4.Grup)
Elbistan Bld. - Şekeroba Bld. : 1-0
*Elbistan BAL'da kaldı. *
elbistan grup 7.si idi.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

5.GRUP


 

14.04.'12 Adana 5 Ocak Stadı (5.Grup)
Ad.Gençlerbirliği - Yenibeygücü:1-0    
*A.G.Birliği BAL'da kaldı. *A.Gençlerbirliği grup 10.su idi.

15.04.'12 Niğde 5 Şubat Stadı (5.Grup)
Niğde Bld. - Bor Bld. : 4-0
*Niğde Bld. BAL'da kaldı. *Niğde Bld. grup 7.si idi

22.04.'12 Antakya Atatürk Stadı (5.Grup)
İskenderun Asaşspor - Karayılan Bld.:2-2
*İsk.Asaşspor BAL'da kaldı.   *İsk.Asaş grup 6.sı idi.
(Uzatma:2-2  Penaltılar:6-5)

22.04.'12 Karaman Kemal Kaynaş Stadı (5.Grup)
70 Karaman Gençlik - Karaman Bld.Spor:0-1
*Karaman Bld. BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan düşen Karaman Gençlik grup 8.si idi.

04.05.'12 Mersin - Koray Aydın Stadı (5.Grup)
Bozyazı Bld. - Akdeniz Bld: 1-1
*Akdeniz Bld. BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Bozyazı grup 5.si idi.
(Uzatma:1-1  Penaltılar:4-5)

--------------------------------------------------------------------------------------------

6.GRUP

15.04.'12 Nevşehir Gazi Stadı (6.Grup)
Nevşehirspor Gençlik - Kapadokya Göremespor: 1-1  
*Nevşehirspor Gençlik BAL'da kaldı *Nevşehir Gençlik grup 8.si idi.
(Uzatma: 1-1  PENALTI: 6-5)

15.04.'12 Aksaray Atatürk Stadı (6.Grup)
68 Yeni Aksarayspor - 68 Aksaray Bld.: 0-0
*68 Y.Aksarayspor BAL'da kaldı *68 Y.Aksaray grup 3.sü idi.
(Uzatma: 1-0)

15.04.'12 Kırşehir Ahi Stadı (6.Grup)
Kırşehirspor - Kırşehir Köy Hiz: 7-0
*Kırşehirspor BAL'da kaldı *Kırşehirspor grup 7.si idi.

21.04.'12 Yozgat Şehir Stadı (6.Grup)
Sorgun Bld. - Yozgat İl Öz.İd:1-0
*Sorgun BAL'da kaldı. *Sorgun grup 6.sı idi.

25.04.'12 Kırıkkale Başpınar Sahası (6.Grup)
Türk Metal Gençlik - Yahşihanspor: 0-1
*Yahşihanspor BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan elenen T.Metal grup 9.su idi.

06.05.'12 Sivas - Fuar Alanı 1.Nolu Saha (6.Grup)
Sivas İl Öz.İd.Spor - D.Ç.Divriğispor: 1-1
*İl Özel İdare BAL'da Kaldı. *İl Öz.İdare grup 5.si idi.
(Penaltılar:6-5)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.GRUP

21.04.'12 Burdur Gazi Atatürk Stadı (7.Grup)
Burdur Şekerspor - Bucak Bld.Oğuzhanspor:2-2
*Bucak Oğuzhanspor BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan düşen Burdur Şeker grup 10.su idi.
(Uzatma:2-2   Penaltılar:6-7)

22.04.'12 Konya Cumhuriyet Sahası (7.Grup)
Selçuklu Bld. - Karapınar Bld: 1-1
*Selçuklu Bld. BAL'da kaldı. *Selçuklu grup 9.su idi.
(Uzatma:1-1  Penaltılar:5-4)

24.04.'12 Antalya Atatürk Stadı (7.Grup)
Manavgat Bld. - Konyaaltı Bld: 2-1
*Manavgat Bld. BAL'da kaldı. *Manavgat grup 5.si idi.

08.05.'12 Isparta Milli Egemenlik Stadı (7.Grup)
Isparta İl Öz.İdarespor - Keçiborlu Bld. : 4-1
*Özel İdare BAL'da kaldı. *Özel idare grup 7.si idi.

-----------------------------------------------------------------------------------------

8.GRUP

14.04.'12 Esk.Necdet Yıldırım Sahası (8.Grup)
Esk.Sağlıkspor - Anadolu Üniv.:4-3   
*Sağlıkspor BAL'da kaldı. *E.Sağlık grup 7.si idi.

15.04.'12 Yalova Atatürk Stadı (8.Grup)
Armutlu Bld.Spor - Yalova Esenköyspor: 2-1
*Armutlu BAL'da kaldı *Armutlu grup 9.su idi.

28.04.'12 Kütahya Dumlupınar Stadı (8.Grup)
Gaybiefendispor - Tav.Akıncılarspor :3-1
*Gaybiefendi BAL'da kaldı. *Gaybi grup 10.su idi.

05.05.'12 Bursa Merinos Sentetik (8.Grup)
Kestel Bld. - İnegöl Kurtuluşspor: 6-1
*Kestel BAL'da Kaldı. *Kestel grup 4.sü idi.

06.05.'12 Bursa Merinos Sentetik (8.Grup)
İznikspor - Yenişehir Bld: 0-0
*Yenişehir Bld. BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen İznik grup 5.si idi.
(Penaltılar:4-5)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

9.GRUP

13.04.'12 Aydın Adnan Menderes Stadı (9.Grup)
Çine Madranspor - Nazilli Yıldızgücü:0-0 
(Uzatma:2-1)
*Madran BAL'da kaldı. *Ç.Madran grup 5.si idi.

22.04.'12 Uşak 1 Eylül Stadı (9.Grup)
Uşak İl Öz.İd. - Uşak Turan İd.Yurdu:1-1
*Özel İdare BAL'da kaldı. *Özel idare grup 7.si idi.
(Uzatma: 2-1)

06.05.'12 Muğla Atatürk Stadı (9.Grup)
Turgutreis Bld. - Bodrum Bld.Bodrumspor: 0-2
*Bodrumspor BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Turgutreis grup 8.si idi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

10.GRUP

25.04.'12 Balıkesir Atatürk Stadı (10.Grup)
Balıkesir Bld. - Sındırgı Bld: 1-0
*Balıkesir Bld. BAL'da kaldı. *Belediye grup 7.si idi.

29.04.'12 Manisa 19 Mayıs Stadı (10.Grup)
Salihli Bld - Somaspor: 5-1
*Salihli Bld. BAL'da kaldı. *Salihli grup 6.sı idi.

02.05.'12 İzmir Alsancak Stadı (10.Grup)
Yeni Bornovaspor - Bozyaka Yeşiltepespor: 1-1
*Bozyaka BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Y.Bornova grup 3.sü idi.
(Uzatma: 2-4)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

11.GRUP

26.04.'12 Edirne 25 Kasım Stadı (11.Grup)
Keşanspor - Sarayspor: 2-2
*Sarayspor BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan düşen Keşan grup 8.si idi.
(Uzatma: 2-4)

05.05.'12 Kocaeli Avni Kalkavan Sahası (11.Grup)
İzmit Çenesuyu Plajyoluspor - İzmit Bld.Spor: 4-2
*Plajyolu BAL'da kaldı. *Plajyolu grup 7.si idi.

06.05.'12 İst. - Silivri Stadı (11.Grup)
Beykoz 1908 - Alibeyköyspor: 2-0
*Beykoz BAL'da kaldı. *Beykoz grup 6.sı idi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12.GRUP

22.04.'12 Tekirdağ 13 Kasım Stadı (12.Grup)
Çorlu G.Birliği - Tekirdağspor:0-0
*Tekirdağspor BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan elenen Çorlu grup 9.su idi.
(Uzatma:0-0  Penaltılar:5-6)

06.05.'12 İst. - Paşabahçe Sahası (12.Grup)
Sultanbeyli Bld . - Leventspor: 2-0
*Sultanbeyli BAL'da kaldı. *Sultanbeyli grup 4.sü idi.

14.05.'12 Adapazarı - Atatürk Stadı - 19.00  (12.Grup)
AS Akyazıspor - Sapanca Gençlikspor:1-1
(Uzatma:2-2  Penaltılar: 7-6)
*Akyazı BAL'da kaldı. *Akyazı grup 7.si idi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13.GRUP

14.04.'12 Kozlu A.Taneri Stadı (13.Grup)
Zonguldak Kömürspor - Devrek Bld:3-1   
*Z.Kömür BAL'da kaldı. *Z.Kömür grup 5.si idi.

15.04.'12 Karaçayır Sentetik Sahası (13.Grup)
Geredespor - Bolu Öz.İdare Köroğlu:2-1
*Gerede BAL'da kaldı. *Gerede grup 9.su idi.

15.04.'12 Bolu Karaçayır Sahası (13.Grup)
Geredespor - Öz.İd.Köroğluspor:2-1
*Geredespor BAL'da kaldı. *Gerede grup 9.su idi.

29.04.'12 Kastamonu Gazi Stadı (13.Grup)
Tosya Bld. - Kastamonu Öz.İd.Köy Hiz: :1-0
*Tosya Bld. BAL'da kaldı. *Tosya grup 8.si idi.

29.04.'12 Bartın Atatürk Stadı (13.Grup)
Bartınspor - Kumluca Esnafspor: 5-0
*Bartınspor BAL'da kaldı. *Bartın grup 2.si idi.
*3.lige çıkmak için yarı final oynadı

05.05.'12 İst. - Silivri Stadı (13.Grup)
Zeytinburnuspor - İst.Bağcılar: 0-0
*İst.Bağcılar BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Z.Burnu grup 10.su idi.
(Uzatma: 0-3)

05.05.'12 Düzce 18 Temmuz Stadı (13.Grup)
Düzcespor - Akçakocaspor: 0-1
*Akçakoca BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Düzcespor grup 6.sı idi.

06.05.'12 İst. - Esenyurt Bld.Sahası (13.Grup)
Bayrampaşa Tunaspor - Vefa : 1-3
*Vefa BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen B.Tuna grup 7.si idi.

 

 

Cumartesi, 22 Eylül 2012 22:42 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN115
DÜN1879
BU HAFTA115
BU AY24310
TOPLAM3080854

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 25 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim