2011 - 2012 SEZON SONU BAL'DAN 3.LİGE KİMLER ÇIKTI? (02.05.'12)
Pazar, 29 Nisan 2012 17:53

ÇEYREK FİNAL:

19.04.'12 Bursa Demirtaş Stadı
Ayvalıkgücü Bld. - Emirdağspor :0-1 (Emirdağ yarı finale çıktı)
(Ayvalık:10.Grup ikincisi - Emirdağ:7.Grup ikincisi)

19.04.'12 Erzincan 13 Şubat Stadı

Zara Bld. - Siirt Gençlerbirliği: 2-0 (Zara Bld. yarı finale çıktı)
(Zara Bld: 6.Grup ikincisi - Siirt:2.Grup ikincisi)

19.04.'12 Mersin Koray Aydın Stadı

Kayseri Şekerspor - Adıyaman Bld.Spor : 0-0
Uzatma: 0-0 PENALTILAR: 4-3 (Kay.Şekerspor yarı finale çıktı)
(K.Şeker:5.Grup ikincisi -Adıyaman Bld:4.Grup ikincisi)

YARI FİNAL:

22.04.'12 Bursa Demirtaş Stadı
Silivrispor - Emirdağspor: 4-1 (Silivrispor finale çıktı)
(Silivri:12.Grup ikincisi - 7.Grup ikincisi)

22.04.'12 Kütahya Dumlupınar Sta

Bartınspor - Muğlaspor: 1-5 (Muğlaspor finale çıktı)
(Bartın:13.Grup ikincisi - Muğla:9.Grup ikincisi)

22.04.'12 Mersin Koray Aydın Stadı

Kayseri Şekerspor - Kütahyaspor: 3-3
Uzatma: 3-3 PENALTILAR: 7-6 (Kay.Şekerspor finale çıktı)
(K.Şeker:5.Grup ikincisi  - Kütahyaspor:8.Grup ikincisi)

22.04.'12 Ankara Sincan Stadı

Trab.Yomraspor - İst.Büyükçekmecespor :0-0
Uzatma: 0-0  PENALTILAR: 3-5 (İst.B.Çekmecespor finale çıktı)
(Yomra:3.Grup ikincisi - B.Çekmece:11.Grup ikincisi)

26.04.'12 Giresun Atatürk Stadı

Rize Kalkanderespor - Sivas Zara Bld.Spor: 0-2 (Zara Bld. finale çıktı)
(Kalkandere: 1.Grup ikincisi - Zara Bld:6.Grup ikincisi)

F İ N A L:

24.04.'12 İzmir Alsancak Stadı
Bergama Bld - Çiğli Bld : 1-0
(BERGAMA BLD. 3.LİGE ÇIKTI)
(Bergama:9.Grup birincisi - Çiğli:10.Grup birincisi)

28.04.'12 Sakarya Atatürk Stadı

Silivrispor - Bursa Merinosspor: 0-0
Uzatma: 2-0
(SİLİVRİSPOR 3.LİGE ÇIKTI)
(Silivri:12.Grup ikincisi - Merinos:8.Grup birincisi)

29.04.'12 Ş.Urfa GAP Arena Stadı

K.Maraş Bld - Yeni Diyarbakırspor: 4-0
(K.MARAŞ BLD.SPOR 3.LİGE ÇIKTI)
(K.Maraş:4.Grup birincisi - Y.Diyarbakır 2.Grup birincisi)

29.04.'12 Aksaray Atatürk Stadı

Kayseri Şekerspor - Mersin Toroslar Bld. : 2-0
(KAYSERİ ŞEKERSPOR 3.LİGE ÇIKTI)
(K.Şeker:5.Grup ikincisi - Toroslar: 5.Grup birincisi)

29.04.'12 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı

1930 Bafraspor - Çorum Bld.Spor: 0-1
(Bafra: 3.Grup birincisi - Çorum Bld.: 6.Grup Birincisi)
(ÇORUM BLD.SPOR 3.LİGE ÇIKTI)

29.04.'12 Uşak 1 Eylül Stadı

Isp.Emrespor - Muğlaspor : 1-0
(ISPARTA EMRESPOR 3.LİGE ÇIKTI)
(Emrespor:7.Grup birincisi - 9.Grup ikincisi)

29.04.'12 İst.Maltepe Hasan Polat Stadı

İst.Büyükçekmece - İst.Fatih Karagümrük: 2-3
(FATİH KARAGÜMRÜK 3.LİGE ÇIKTI)
(B.Çekmece:11.Grup ikincisi - K.Gümrük:12.Grup birincisi)

29.04.'12 Ank.Bağlum Belediye Stadı

Derince Bld.Spor - Beyköy Bld.Spor: 2-2
Uzatma: 3-3  PENALTILAR: 7-5
(DERİNCE BLD.SPOR 3.LİGE ÇIKTI)
(Derince:11.Grup birincisi - Beyköy:13.Grup birincisi)

01.05.'12 Giresun Atatürk Stadı

Erzincan Refahiyespor - Sivas Zara Bld.Spor: 2-0
(REFAHİYESPOR 3.LİGE ÇIKTI)
(Refahiye:1.Grup Birincisi) - (Zara Bld: 6.Grup ikincisi)

TÜM BU FİNAL MAÇLARINDAN SONRA, 3.LİGE ÇIKAN  9 TAKIMIN DAĞILIMI:
1.Erzincan REFAHİYESPOR (1.Grup 1.si)
2.K.MARAŞ BLD.SPOR (4.Grup 1.si)
3.Kayseri ŞEKERSPOR (5.Grup 2.si)
4.ÇORUM BLD.SPOR (6.Grup 1.si)
5.Isparta EMRESPOR (7.Grup 1.si)
6.BERGAMA BLD.SPOR (9.Grup 1.si)
7.DERİNCE BLD.SPOR (11.Grup 1.si)
8.FATİH KARAGÜMRÜK (12.Grup 1.si)
9.İst.SİLİVRİSPOR (12.Grup 2.si)

* BAL 2. 3. 8. 10. ve 13.GRUPLARDAN 3.LİGE ÇIKAN OLMADI. Bir diğer tabirle,
bu gruplar boş gruplar oldu.

* 3.lige çıkan 9 takımın 7 tanesi gruplarını 1. bitirenler, 2 tanesi 2.bitirenlerdir.

* BAL'da 5 tane grup boşa oynarken, 12.grubun hem 1.si, hem 2.si 3.lige çıktı.

Cumartesi, 26 Temmuz 2014 23:11 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN426
DÜN710
BU HAFTA1748
BU AY11884
TOPLAM3046116

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 88 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim