BAL LİGİ BARAJ MAÇLARI VE İNCELEMESİ..(Sıralı) (03.06.'12)
Pazartesi, 14 Mayıs 2012 12:57

 

BAL LİGİ İÇİN BARAJ (Play-Out) MAÇLARI:

PLAY-OFF: 3.lige çıkma maçı
BARAJ: BAL'da kalıp-kalmama maçı
YEREL: Mahalli Lig

1.GRUP

 

1.REFAHİYESPOR (Erzincan): 3.LİGE ÇIKTI
2.KALKANDERE (Rize):BAL'da direkt KALDI
3.3 MART BELDESPOR (Erzurum):Baraj'da Yakutiyespor'a elenip Yerel lige DÜŞTÜ
4.ARHAVİSPOR (Artvin):Arhavi Gençlik ile Baraj oynadı.BAL'da KALDI
5.ARDEŞENSPOR (Rize):Baraj'da elenip Yerel lige DÜŞTÜ
6.KELKİT HÜRRİYET (Gümüşhane):Baraj'da yerel 1'le oynadı.BAL'da KALDI
7.BAYBURT BLD (Bayburt):Baraj'da Öz.İd.Spor'a elendi.YEREL LİGE DÜŞTÜ
8.KAĞIZMANSPOR (Kars):Baraj'da Esnafspor'a elendi.YEREL LİGE DÜŞTÜ
9.BAYAZITSPOR (Ağrı):Baraj'da Y.Diyadin Bld.'ye elendi.YEREL LİGE DÜŞTÜ
10.GÖLE BLD. (Ardahan):Son İKİ kuralına göre YEREL LİGE DÜŞTÜ
11.İL ÖZEL İD.SPOR (Bingöl):Son İKİ kuralına göre YEREL LİGE DÜŞTÜ

 

 

 

 

22.04.'12 Gümüşhane Çim Stat (1.Grup)
Kelkit Hürriyetspor - G.Hane İl Öz.İd. : 4-1                   
*Kelkit BAL'da kaldı. *K.Hürriyet grup 6.sı idi.

-------------------------------------------------------------------------------------------

22.04.'12 Bayburt Genç Osman Stadı (1.Grup)
Bayburt Bld. - Bayburt Öz.İdare: 0-2
*Bayburt Öz.İd. BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan elenen Belediye grup 7.si idi

-----------------------------------------------------------------------------------------

28.04.'12 Ağrı Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı (1.Grup)
Bayazıtspor - Yeni Diyadin Bld.Spor : 1-1
(Uzatma: 1-2) YARIDA KALDI..
*Diyadin BAL'a ÇIKTI..(Kararla..) *BAL'dan düşen Bayazıt grup 9.su idi.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

05.05.'12 Kars Şehir Stadı (1.Grup)
Kağızmanspor - S.Esnafspor: 2-2
*S.Esnafspor BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Kağızman grup 8.si idi.
(Penaltılar:5-6)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

06.05.'12 Rize Atatürk Stadı (1.Grup)
Ardeşenspor - Çayelispor :1-3
*Çayeli BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Ardeşen grup 5.si idi

--------------------------------------------------------------------------------------

09.05.'12 Erzurum - C.Gürsel 2. No.lu Yan Saha (1.Grup)
3 Mart Beldespor - Yakutiyespor: 1-1
*Yakutiyespor BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen 3 Mart grup 3.sü idi.
(Penaltılar: 3-4)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

03/06/2012 (1.Grup)
Artvin Arhavispor - Arhavi Gençlikspor: 3-2
Arhavi BAL'da KALDI.   *Arhavi, grup 4.sü idi.


 

********************************************************

2.GRUP


1.YENİ DİYARBAKIRSPOR (D.Bakır):3.lig için Play-Off'tan döndü.BAL'da direkt KALDI
2.G.BİRLİĞİ (siirt):3.lig için Play-Off'tan döndü.Düşmemek için BARAJ maçı oynadı ve Kurtalan Bld.yi yenip bu defa BAL'da KALDI
3.DERSİMSPOR (Tunceli):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.Maçta yenildi ama daha sonra 3-0 HÜKMEN galip oldu ve BAL'da KALDI.
4.GERCÜŞ BAĞLAR (Batman):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.Yenip BALDA KALDI
5.MURATSPOR (Muş):Yerel 1 Muşovası ile BARAJ oynadı.Yenildi.YEREL LİGE DÜŞTÜ
6.BAĞLAR BLD (D.Bakır):Yerel 1 Bismil ile BARAJ oynadı.Yenilip YEREL'e DÜŞTÜ.
7.KIZILTEPE (Mardin):Yerel 1 Barışspor ile BARAJ oynadı.YEREL LİGE DÜŞTÜ
8.72BATMANSPOR (Batman):İlin kontenjan fazlası olarak DİREKT YEREL LİGE DÜŞTÜ
9.ZAPSPOR (Hakkari):Yerel 1 Bld.Spor ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
10.YENİ ŞIRNAKSPOR (Şırnak):Yerel 1 Cizre Basra ile BARAJ oynadı.Yenilip YEREL'e DÜŞTÜ   
11.ÖZ GÜZELDERE (Bitlis):Son İKİ kuralıyla YEREL LİGE DÜŞTÜ
12.DSİ SPOR (Van):Son İKİ kuralıyla YEREL LİGE DÜŞTÜ

 

 

 

15.04.'12 Batman 16 Mayıs Stadı (2.Grup)
Gercüş Bağlarspor - Batman Sağlık:2-1
*Gercüş BAL'da kaldı. *Gercüş Bağlar grup 4.sü idi.

   

------------------------------------------------------------------------------------------

 22.04.'12 Mardin 21 Kasım Stadı (2.Grup)
Kızıltepespor - Kızıltepe Barışspor:2-2
*Kızıltepe Barış BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan elenen Kızıltepe grup 7.si idi.
(Uzatma:2-2  Penaltılar: 4-6)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24.04.'12 Siirt Atatürk Stadı (2.Grup)
Siirt G.Birliği - Kurtalan Bld: 3-2
*Gençlerbirliği BAL'da kaldı. *G.Birliği grup 2.si idi.
*3.lige çıkma ön eleme oynadı

-------------------------------------------------------------------------------------------

 25.04.'12 Şırnak Şehir Stadı (2.Grup)
Yeni Şırnakspor - Cizre Basraspor: 0-0 iken YARIDA KALDI..
*Basraspor BAL'a ÇIKTI..(Kararla..) *BAL'dan düşen Şırnak grup 10.su idi.

-------------------------------------------------------------------------------------------

25.04.'12 Tunceli Atatürk Stadı (2.Grup)
Dersimspor - Ulaşspor: 0-1 *MAÇ BÖYLE BİTTİ AMA...Ulaşspor sahte oyuncu oynattığından
AFDK kararıyla DERSİMSPOR 3-0 HÜKMEN GALİP İLAN EDİLDİ.


* Dersimspor BAL'da kaldı. * Dersim grup 3.sü idi.

-------------------------------------------------------------------------------------------

28.04.'12 Muş Şehir Stadı (2.Grup)
Muratspor - Muş Ovasıspor : 1-1
*Muş Ovası BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan düşen Muratspor grup 5.si idi.
(Uzatma: 1-1  Penaltılar: 7-8)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20.06.'12 Hakkari Şehir Stadı (2.Grup)
Hakkari Zapspor - Hakkari Bld.Spor:2-1
*Zapspor BAL'da kaldı. *Zapspor grup 9.su idi.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

26.05.'12  D.Bakır Vali Ahmet Cemil Serhadlı Sahası (2.Grup)
D.Bakır Bağlar Bld - Bismilspor:1-1
(Uzatma:2-2  Penaltılar: 4-5)
*Bismilspor BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan düşen Bağlar BLd. grup 6.sı idi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

27.05.'12 Ş.Urfa GAP Arena Stadı (2.Grup)
Yeni Şırnakspor - Cizre Basraspor:0-2
*Basraspor BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan düşen Yeni Şırnak grup 10.su idi.

 

*******************************************************************

3.GRUP

1.1930 BAFRASPOR (Samsun):3.Lig Play-Off oynadı.BAL'da direkt KALDI
2.YOMRASPOR (Trabzon):3.Lig Play-Off oynadı.BAL'da direkt KALDI
3.DÜZYURTSPOR (Trabzon):Yerel 2 ile BARAJ oynadı.BALDA KALDI
4.FATSA BLD (Ordu):BAL'da direkt KALDI
5.İDMANOCAĞI (Trabzon):İl bazından DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 geldi.
6.DİKBIYIK BLD (Samsun):Yerel 2 ile BARAJ oynadı.BALDA KALDI
7.YENİAMASYASPOR (Amasya):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
8.İLKADIM BLD (Samsun):İl bazından DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 geldi
9.BULANCAK BLD (Giresun):BAL'da DİREKT KALDI
10.ERBAA G.İHTİSAS (Tokat):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
11.ESPİYE BLD (Giresun):Son İKİ kuralıyla DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 geldi
12.ÜNYE BLD (Ordu):Son İKİ kuralıyla YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 geldi.

 

 

 

15.04.'12 Amasya 12 Haziran Stadı (3.Grup)
Yeni Amasyaspor - Merzifonspor:3-1  
*Y.Amasya BAL'da kaldı. *Y.Amasya grup 7.si idi.

-----------------------------------------------------------------------------------------

15.04.'12 Tokat G.Osmanpaşa Stadı (3.Grup)
Erbaa Güreş İhtisas - Niksar Bld: 1-0         
*Erbaa G.İhtisas BAL'da kaldı. *Erbaa grup 10.su idi.

----------------------------------------------------------------------------------------

15.04.'12 Amasya 12 Haziran Stadı (3.Grup)
Yeni Amasyaspor - Merzifonspor: 3-1                 
*Y.Amasyaspor BAL'da kaldı. *Y.Amasya grup 7.si idi.

---------------------------------------------------------------------------------------

27.04.'12 Trabzon Yavuz Selim Sahası (3.Grup)
Düzyurt - Trab.Gençlerbirliği :3-0                            
*Düzyurt BAL'da kaldı. *Düzyurt grup 3.sü idi.

--------------------------------------------------------------------------------------

04.05.'12 Samsun-19 Mayıs Yan Suni Çim Sahası (3.Grup)
Samsun Dikbıyık Bld. - Bafra Hacınabi : 6-0                     
*Dikbıyık BAL'da kaldı. *Dikbıyık grup 6.sı idi.

****************************************************************

 

 

4.GRUP

* NOT: G.Antep 1 eksik temsil , Malatya 1 fazla temsil edildi.

1.K.MARAŞ BLD.(K.Maraş):Play-Off oynadı,3.LİGE ÇIKTI.Yerel 1 direkt geldi.
2.ADIYAMAN BLD.(Adıyaman):3.Lig için Play-Off oynadı.Elendi.Gelip Yerel 1 ile BAL'da kalma maçı yaptı ve BAL'da KALDI
3.KİLİS BLD (Kilis):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
4.44 MALATYASPOR (Malatya):BAL'da DİREKT KALDI
5.SİVEREK BLD.(Ş.Urfa):BAL'da DİREKT KALDI
6.ŞEHİT KAMİL BLD (G.Antep):BAL'da DİREKT KALDI. Ayrıca kontenjan durumundan Yerel 1 de DİREKT geldi
7.ELBİSTAN BLD.(K.Maraş):Yerel 2 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
8.KADİRLİSPOR (Osmaniye):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
9.İL ÖZ.İDARE (Ş.Urfa):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.Birecik'e yenildi.YEREL'e DÜŞTÜ
10.ORDUZUSPOR (Malatya):Son İKİ kuralıyla YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 geldi.
11.MALATYASPOR (Malatya):Son İKİ kuralıyla YEREL'e düştü.Yerine gelmiyecek.

 

 

 

14.04.'12 Kilis Stadı (4.Grup)
Kilis Bld.Spor - Elbeylispor:10-0    
*Kilis Bld. BAL'da kaldı. *Kilis Bld. Grup 3.sü idi.

-------------------------------------------------------------------------------------------

15.04.'12 Osmaniye 7 Ocak Stadı (4.Grup)
Kadirlispor - Osmaniye Öz.İd.Sağlık: 0-0           
*Kadirlispor BAL'da kaldı. *Kadirli grup 8.si idi.
(Uzatma: 0-0  Penaltılar: 4-3)

----------------------------------------------------------------------------------------

22.04.'12 Ş.Urfa GAP Arena Stadı (4.Grup)
Ş.Urfa İl Öz.İdare - Birecik Bld: 0-0                                 
*Birecik BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan düşen Öz.İdare grup 9.su idi.
(Uzatma:0-0  Penaltılar: 2-4)

---------------------------------------------------------------------------------------

28.04.'12 Adıyaman Atatürk Stadı (4.Grup)
Adıyaman Bld.Spor - Kahta Bld: 4-0                       
*Adıyaman Bld. BAL'da kaldı. *Adıyaman grup 2.si idi.
*3.lige çıkmak için ön eleme oynadı

---------------------------------------------------------------------------------------

06.05.'12 K.Maraş Batıpark Sahası (4.Grup)
Elbistan Bld. - Şekeroba Bld. : 1-0                    
*Elbistan BAL'da kaldı. *elbistan grup 7.si idi.

*********************************************************************

 

 

5.GRUP

1.TOROSLAR BLD (Mersin):3.Lig için Play-Off oynadı.Elendi.BAL'da DİREKT KALDI
2.KAYSERİ ŞEKER (Kayseri):3.Lig Play-Off oynadı.3.LİGE ÇIKTI.Yerine Yerel 1 direkt geldi
3.ERZİN BLD (Hatay):BAL'da DİREKT KALDI
4.CEYHANSPOR (Adana):BAL'da DİREKT KALDI
5.BOZYAZI BLD (Mersin):Yerel 2 Akdeniz BLd. ile BARAJ oynadı.YEREL'e DÜŞTÜ
6.İSK.ASAŞSPOR (Hatay):Yerel 1 ile BARAJ maçı yaptı.BAL'da KALDI
7.NİĞDE BLD (Niğde):Yerel 1 ile BARAJ maçı yaptı.BAL'da KALDI
8.70KARAMAN GENÇ (Karaman):Yerel 1 Karaman Bld.ile BARAJ oynadı.YEREL'e DÜŞTÜ
9.ADANA G.BİRLİĞİ (Adana):Yerel 2 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
10.ADANA TEKSPOR (Adana):İl bazından ikili averajla DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 geldi
11.TALASGÜCÜ BLD (Kayseri):Son İKİ kuralıyla YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 2 direkt geldi.
12.ERDEMLİ BLD (Mersin):Son İKİ kuralıyla DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 direkt geldi.

 

 

14.04.'12 Adana 5 Ocak Stadı (5.Grup)
Ad.Gençlerbirliği - Yenibeygücü:1-0    
*A.G.Birliği BAL'da kaldı. *A.Gençlerbirliği grup 10.su idi.

-------------------------------------------------------------------------------------------


15.04.'12 Niğde 5 Şubat Stadı (5.Grup)
Niğde Bld. - Bor Bld. : 4-0
*Niğde Bld. BAL'da kaldı. *Niğde Bld. grup 7.si idi

-----------------------------------------------------------------------------------------

22.04.'12 Antakya Atatürk Stadı (5.Grup)
İskenderun Asaşspor - Karayılan Bld.:2-2
*İsk.Asaşspor BAL'da kaldı.   *İsk.Asaş grup 6.sı idi.
(Uzatma:2-2  Penaltılar:6-5)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22.04.'12 Karaman Kemal Kaynaş Stadı (5.Grup)
70 Karaman Gençlik - Karaman Bld.Spor:0-1
*Karaman Bld. BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan düşen Karaman Gençlik grup 8.si idi.

---------------------------------------------------------------------------------------

04.05.'12 Mersin - Koray Aydın Stadı (5.Grup)
Bozyazı Bld. - Akdeniz Bld: 1-1
*Akdeniz Bld. BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Bozyazı grup 5.si idi.
(Uzatma:1-1  Penaltılar:4-5)

**********************************************************************

6.GRUP

* NOT:Kırşehir ili 1 fazla, Ankara ili 1 eksik temsil edildi.

1.ÇORUM BLD.(Çorum):3.lig Play-Off oynadı ve 3.LİGE ÇIKTI.Yerine Yerel 1 direkt geldi
2.ZARA BLD (Sivas):3.Lig Play-Off oynadı,elendi.BAL'da DİREKT KALDI
3.68YENİ AKSARAYSPOR:Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
4.SİNCAN BLD (Ankara):BAL'da DİREKT KALDI
5.İL ÖZ.İDARESİ (Sivas):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
6.SORGUN BLD (Yozgat):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
7.KIRŞEHİRSPOR:Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
8.NEVŞEHİR SPOR:Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
9.TÜRK METAL (Kırıkkale):Yerel 1 Yahşihan ile BARAJ oynadı.Elenip YEREL'e DÜŞTÜ
10.AKYURT BLD (Ankara):BAL'da DİREKT KALDI
11.KAZAN BLD. (Ankara):Son İKİ kuralıyla YEREL'e DÜŞTÜ.Yerine Yerel 1 direkt geldi.Ayrıca
kontenjan eksiğini gidermek için yerel 2 de direkt gelecek.
12.ŞİRİN KIRŞEHİRSPOR: Son İKİ kuralıyla YEREL'e DÜŞTÜ.Yerine gelmeyecek.

 

 

15.04.'12 Nevşehir Gazi Stadı (6.Grup)
Nevşehirspor Gençlik - Kapadokya Göremespor: 1-1  
*Nevşehirspor Gençlik BAL'da kaldı *Nevşehir Gençlik grup 8.si idi.
(Uzatma: 1-1  PENALTI: 6-5)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.04.'12 Aksaray Atatürk Stadı (6.Grup)
68 Yeni Aksarayspor - 68 Aksaray Bld.: 0-0
*68 Y.Aksarayspor BAL'da kaldı *68 Y.Aksaray grup 3.sü idi.
(Uzatma: 1-0)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.04.'12 Kırşehir Ahi Stadı (6.Grup)
Kırşehirspor - Kırşehir Köy Hiz: 7-0
*Kırşehirspor BAL'da kaldı *Kırşehirspor grup 7.si idi.
------------------------------------------------------------------------------------

21.04.'12 Yozgat Şehir Stadı (6.Grup)
Sorgun Bld. - Yozgat İl Öz.İd:1-0
*Sorgun BAL'da kaldı. *Sorgun grup 6.sı idi.

------------------------------------------------------------------------------------

25.04.'12 Kırıkkale Başpınar Sahası (6.Grup)
Türk Metal Gençlik - Yahşihanspor: 0-1
*Yahşihanspor BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan elenen T.Metal grup 9.su idi.

----------------------------------------------------------------------------

06.05.'12 Sivas - Fuar Alanı 1.Nolu Saha (6.Grup)
Sivas İl Öz.İd.Spor - D.Ç.Divriğispor: 1-1
*İl Özel İdare BAL'da Kaldı. *İl Öz.İdare grup 5.si idi.
(Penaltılar:6-5)

*************************************************************************

 7.GRUP

NOT:Isparta 1 fazla kontenjan kullandı

1.EMRESPOR (Isparta):3.Lig Play-Off oynadı ve 3.LİGE ÇIKTI.Yerel 1 direk gelecek
2.EMİRDAĞSPOR (Afyon):3.Lig Play-Off oynadı.Elendi.BAL'da DİREKT KALDI
3.SARAYÖNÜ BLD (Konya):BAL'da DİREKT KALDI
4.KUMLUCA BLD (Antalya):BAL'da DİREKT KALDI
5.MANAVGAT BLD. (Antalya):Yerel 2 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
6.DEMRE BLD (Antalya):İl bazında DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 Direkt gelecek
7.İL ÖZ.İDARE (Isparta):Yerel 2 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
8.ISPARTASPOR (Isparta):İl bazında DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerine gelmeyecek
9.SELÇUKLU BLD (Konya):Yerel 2 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
10.ŞEKERSPOR (Burdur):Yerel 1 Oğuzhan'la BARAJ oynadı.Yenilip YEREL'e DÜŞTÜ
11.BEYŞEHİR BLD (Konya):Son İKİ kuralıyla DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 direkt gelir
12.İHSANİYE BLD.(Afyon):son İKİ kuralıyla DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 gelecek.

 

 

 

21.04.'12 Burdur Gazi Atatürk Stadı (7.Grup)
Burdur Şekerspor - Bucak Bld.Oğuzhanspor:2-2
*Bucak Oğuzhanspor BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan düşen Burdur Şeker grup 10.su idi.
(Uzatma:2-2   Penaltılar:6-7)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22.04.'12 Konya Cumhuriyet Sahası (7.Grup)
Selçuklu Bld. - Karapınar Bld: 1-1
*Selçuklu Bld. BAL'da kaldı. *Selçuklu grup 9.su idi.
(Uzatma:1-1  Penaltılar:5-4)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24.04.'12 Antalya Atatürk Stadı (7.Grup)
Manavgat Bld. - Konyaaltı Bld: 2-1
*Manavgat Bld. BAL'da kaldı. *Manavgat grup 5.si idi.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

08.05.'12 Isparta Milli Egemenlik Stadı (7.Grup)
Isparta İl Öz.İdarespor - Keçiborlu Bld. : 4-1
*Özel İdare BAL'da kaldı. *Özel idare grup 7.si idi.

 

*****************************************************************************
8.GRUP

NOT: Yalova ili 1 fazla kontenjan kullandı

1.MERİNOS AŞ (Bursa):3.Lig için Play-Off oynadı.Elendi.BAL'da DİREKT KALDI
2.KÜTAHYASPOR:3.Lig için Play-Off oynadı.Elendi.BAL'da DİREKT KALDI
3.DEMİRSPOR (Eskişehir):BAL'da DİREKT KALDI
4.KESTEL BLD (Bursa):Yerel 3 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
5.İZNİKSPOR (Bursa):Yerel 2 Yenişehir ile BARAJ oynadı.Yenidi.YEREL'e DÜŞTÜ
6.ALTINOVA BLD (Yalova):BAL'da DİREKT KALDI
7.SAĞLIKSPOR (Eskişehir):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
8.ZAFERSPOR (Bursa):İl bazından DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 Direkt geldi
9.ARMUTLU BLD (Yalova):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
10.GAYBİEFENDİ (Kütahya):Yerel 2 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
11.YALOVASPOR:Son İKİ kuralından YEREL'e DİREKT DÜŞTÜ.Yerine gelmeyecek
12.SİMAV G.YURDU (Kütahya):Son İKİ kuralından DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerine yerel 1 DPÜ Spor Direkt geldi.

 

 

 

 

14.04.'12 Esk.Necdet Yıldırım Sahası (8.Grup)
Esk.Sağlıkspor - Anadolu Üniv.:4-3   
*Sağlıkspor BAL'da kaldı. *E.Sağlık grup 7.si idi.

--------------------------------------------------------------------------------------


15.04.'12 Yalova Atatürk Stadı (8.Grup)
Armutlu Bld.Spor - Yalova Esenköyspor: 2-1
*Armutlu BAL'da kaldı *Armutlu grup 9.su idi.

--------------------------------------------------------------------------------------

28.04.'12 Kütahya Dumlupınar Stadı (8.Grup)
Gaybiefendispor - Tav.Akıncılarspor :3-1
*Gaybiefendi BAL'da kaldı. *Gaybi grup 10.su idi.
--------------------------------------------------------------------------------------


05.05.'12 Bursa Merinos Sentetik (8.Grup)
Kestel Bld. - İnegöl Kurtuluşspor: 6-1
*Kestel BAL'da Kaldı. *Kestel grup 4.sü idi.

-----------------------------------------------------------------------------------


06.05.'12 Bursa Merinos Sentetik (8.Grup)
İznikspor - Yenişehir Bld: 0-0
*Yenişehir Bld. BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen İznik grup 5.si idi.
(Penaltılar:4-5)

***************************************************************************

 

9.GRUP

1.BERGAMA BLD (İzmir):3.Lig Play-Off oynadı ve 3.LİGE ÇIKTI.Yerel 1 direkt gelecek
2.MUĞLASPOR:3.Lig Play-Off oynadı ve elendi.BAL'da DİREKT KALDI
3.DİDİM BLD (Aydın):BAL'da DİREKT KALDI
4.İZMİRSPOR:BAL'da DİREKT KALDI
5.ÇİNE MADRAN (Aydın):Yerel 2 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
6.UŞAK BLD:BAL'da DİREKT KALDI
7.İL ÖZ.İDARE (Uşak):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
8.TURGUTREİS BLD (Muğla):Yerel 1 Bodrumspor'la BARAJ oynadı.YEREL LİGE DÜŞTÜ
9.BOZDOĞAN BLD (Aydın):İl bazından DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 direkt gelecek
10.KONAKSPOR (Denizli):BAL'da DİREKT KALDI
11.KAKLIK BLD (Denizli):Son İKİ kuralından YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 direkt gelecek
12.TORBALISPOR (İzmir):Son İKİ kuralından DİREKT YERELE DÜŞTÜ.Yerel 2 direkt gelecek

 

 

 

13.04.'12 Aydın Adnan Menderes Stadı (9.Grup)
Çine Madranspor - Nazilli Yıldızgücü:0-0 
(Uzatma:2-1)
*Madran BAL'da kaldı. *Ç.Madran grup 5.si idi.
----------------------------------------------------------------------------------------


22.04.'12 Uşak 1 Eylül Stadı (9.Grup)
Uşak İl Öz.İd. - Uşak Turan İd.Yurdu:1-1
*Özel İdare BAL'da kaldı. *Özel idare grup 7.si idi.
(Uzatma: 2-1)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06.05.'12 Muğla Atatürk Stadı (9.Grup)
Turgutreis Bld. - Bodrum Bld.Bodrumspor: 0-2
*Bodrumspor BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Turgutreis grup 8.si idi.

********************************************************************

 

10.GRUP

1.ÇİĞLİ BLD (İzmir):3.Lig Play-Off oynadı.Elendi.DİREKT BAL'da KALDI
2.AYVALIK G.BLD (Balıkesir):3.Lig Play-Off oynadı.Elendi.DİREKT BAL'da KALDI
3.YENİ BORNOVA (İzmir):Yerel 2 Bozyaka Y.Tepe ile BARAJ oynadı.Yenildi.BAL'dan DÜŞTÜ
4.ÖDEMİŞ BLD (İzmir):İl bazından DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 gelecek
5.BELEDİYESPOR (Manisa):BAL'da DİREKT KALDI
6.SALİHLİ BLD (Manisa):Yerel 2 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
7.BALIKESİR BLD:Yerel 2 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
8.KÜÇÜKKÖY BLD (Balıkesir):İl bazından DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 gelecek
9.BOZCAADA (Çanakkale):BAL'da DİREKT KALDI
10.KARABİGA İÇDAŞ (Çanakkale):Son İKİ kuralıyla DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 gelecek
11.KULASPOR (Manisa):Son İKİ kuralıyla DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 gelecek

 

 

25.04.'12 Balıkesir Atatürk Stadı (10.Grup)
Balıkesir Bld. - Sındırgı Bld: 1-0
*Balıkesir Bld. BAL'da kaldı. *Belediye grup 7.si idi.

---------------------------------------------------------------------------------------

29.04.'12 Manisa 19 Mayıs Stadı (10.Grup)
Salihli Bld - Somaspor: 5-1
*Salihli Bld. BAL'da kaldı. *Salihli grup 6.sı idi.

---------------------------------------------------------------------------------------

02.05.'12 İzmir Alsancak Stadı (10.Grup)
Yeni Bornovaspor - Bozyaka Yeşiltepespor: 1-1
*Bozyaka BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Y.Bornova grup 3.sü idi.
(Uzatma: 2-4)

 

************************************************************************
11.GRUP

*NOT:Kırklareli ili 1 eksikle temsil edildi


1.DERİNCE BLD (Kocaeli):3.lige Play-Off oynadı ve 3.LİGE ÇIKTI.Yerel 1 direkt gelir
2.B.ÇEKMECE (İst.):3.Lige Play-Off oynadı.Elendi.BAL'da DİREKT KALDI
3.EDİRNE SPOR:BAL'da DİREKT KALDI
4.İST.SPOR KULÜBÜ (İst.):BAL'da DİREKT KALDI
5.B.Ş.BLD.KAĞITSPOR (Kocaeli):BAL'da DİREKT KALDI
6.BEYKOZ (İst.):Yerel takımla BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
7.ÇENESUYU P.YOLU (Kocaeli):Yerel 3 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
8.KEŞANSPOR (Edirne):Yerel 1 Sarayspor'la BARAJ oynadı.YEREL'e DÜŞTÜ
9.DARICA KALE B.OĞLU (Kocaeli):İl bazından DİREKT DÜŞTÜ.Yerel 2 direkt geldi
10.BABAESKİSPOR (Kırklareli):BAL'da DİREKT KALDI.Yerel 1 de ayrıca direkt gelecek
11.AVCILAR BLD (İst.):Son İKİ kuralından DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 direkt gelecek
12.FERİKÖY (İst.):Son İKİ kuralından DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Kontenjan tutmadığı için yerine takım gelmeyecek

 

 

26.04.'12 Edirne 25 Kasım Stadı (11.Grup)
Keşanspor - Sarayspor: 2-2
*Sarayspor BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan düşen Keşan grup 8.si idi.
(Uzatma: 2-4)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

05.05.'12 Kocaeli Avni Kalkavan Sahası (11.Grup)
İzmit Çenesuyu Plajyoluspor - İzmit Bld.Spor: 4-2
*Plajyolu BAL'da kaldı. *Plajyolu grup 7.si idi.

--------------------------------------------------------------------------------

06.05.'12 İst. - Silivri Stadı (11.Grup)
Beykoz 1908 - Alibeyköyspor: 2-0
*Beykoz BAL'da kaldı. *Beykoz grup 6.sı idi.

 

****************************************************************************

12.GRUP

*Bu grupta İst.fazlası var.
*Bu gruptan 2 İst. takımının çıkması STATÜ'ye UYMUYOR

1.F.KARAGÜMRÜK (İst.):3.Lig Play-Off oynadı.3.LİGE ÇIKTI
2.SİLİVRİSPOR (İst.):3.Lig Play-Off oynadı.3.LİGE ÇIKTI
3.ADAPAZARISPOR (Sakarya):BAL'da DİREKT KALDI
4.SULTANBEYLİ BLD (İst.):Yerel takımla BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
5.BEŞYÜZEVLER (İst.):İl bazında DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ
6.ÇERKEZKÖY (Tekirdağ):BAL'da DİREKT KALDI
7.AS AKYAZI (Sakarya):Yerel 2 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
8.YENİKÖY (İst.):İl bazında DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.
9.ÇORLU G.BİRLİĞİ (Tekirdağ):Yerel Tekirdağ ile BARAJ oynadı.YEREL'e DÜŞTÜ
10.GARAJLAR TAÇ (Sakarya):Son İKİ kuralıyla yerele DÜŞTÜ.Yerel 1 direkt gelecek
11.VİTRASPOR (Bilecik):Son İKİ kuralıyla DİREKT yerele DÜŞTÜ.Yerel 1 direkt gelecek

 

 

22.04.'12 Tekirdağ 13 Kasım Stadı (12.Grup)
Çorlu G.Birliği - Tekirdağspor:0-0
*Tekirdağspor BAL'a ÇIKTI. *BAL'dan elenen Çorlu grup 9.su idi.
(Uzatma:0-0  Penaltılar:5-6)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


06.05.'12 İst. - Paşabahçe Sahası (12.Grup)
Sultanbeyli Bld . - Leventspor: 2-0
*Sultanbeyli BAL'da kaldı. *Sultanbeyli grup 4.sü idi.

--------------------------------------------------------------------------------------

14.05.'12 Adapazarı - Atatürk Stadı - 19.00  (12.Grup)
AS Akyazıspor - Sapanca Gençlikspor:1-1
(Uzatma:2-2  Penaltılar: 7-6)
*Akyazı BAL'da kaldı. *Akyazı grup 7.si idi.

 

**********************************************************************************
13.GRUP

1.BEYKÖY BLD (Düzce):3.Lige Play-Off oynadı.Elendi.BAL'da DİREKT KALDI
2.BARTINSPOR (Bartın):3.Lige Play-Off oynadı.Elendi.Gelip yerel 1 ile BARAJ maçı yaparak düşmekten kurtuldu.BAL'da KALDI
3.SULTANGAZİ (İst.):BAL'da DİREKT KALDI
4.KOZLUSPOR (Zonguldak):BAL'da DİREKT KALDI
5.KÖMÜRSPOR (Zonguldak):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
6.DÜZCESPOR (Düzce):Yerel 1 Akçakoca ile BARAJ oynadı.Yenilip YEREL'E DÜŞTÜ
7.B.PAŞA TUNA (İst.):Yerel 3 Vefa ile BARAJ oynadı.Yenildi ve YEREL'e DÜŞTÜ
8.TOSYA BLD (Kastamonu):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
9.GEREDESPOR (Bolu):Yerel 1 ile BARAJ oynadı.BAL'da KALDI
10.ZEYTİNBURNU (İst.):Yerel 2 Bağcılar ile BARAJ oynadı.Yenildi ve YEREL'e DÜŞTÜ
11.BEYLİKDÜZÜ (İst.):Son İKİ kuralıyla YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 direkt gelir
12.BLD.SAFRANBOLU (Karabük):Son İKİ kuralıyla DİREKT YEREL'e DÜŞTÜ.Yerel 1 direkt gelir.

 

 

14.04.'12 Kozlu A.Taneri Stadı (13.Grup)
Zonguldak Kömürspor - Devrek Bld:3-1   
*Z.Kömür BAL'da kaldı. *Z.Kömür grup 5.si idi.

----------------------------------------------------------------------------------

15.04.'12 Karaçayır Sentetik Sahası (13.Grup)
Geredespor - Bolu Öz.İdare Köroğlu:2-1
*Gerede BAL'da kaldı. *Gerede grup 9.su idi.

 

  ---------------------------------------------------------------------------------

29.04.'12 Kastamonu Gazi Stadı (13.Grup)
Tosya Bld. - Kastamonu Öz.İd.Köy Hiz: :1-0
*Tosya Bld. BAL'da kaldı. *Tosya grup 8.si idi.

-------------------------------------------------------------------------------


29.04.'12 Bartın Atatürk Stadı (13.Grup)
Bartınspor - Kumluca Esnafspor: 5-0
*Bartınspor BAL'da kaldı. *Bartın grup 2.si idi.
*3.lige çıkmak için yarı final oynadı

------------------------------------------------------------------------------------

05.05.'12 İst. - Silivri Stadı (13.Grup)
Zeytinburnuspor - İst.Bağcılar: 0-0
*İst.Bağcılar BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Z.Burnu grup 10.su idi.
(Uzatma: 0-3)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

05.05.'12 Düzce 18 Temmuz Stadı (13.Grup)
Düzcespor - Akçakocaspor: 0-1
*Akçakoca BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen Düzcespor grup 6.sı idi.

--------------------------------------------------------------------------------------

06.05.'12 İst. - Esenyurt Bld.Sahası (13.Grup)
Bayrampaşa Tunaspor - Vefa : 1-3
*Vefa BAL'a ÇIKTI.. *BAL'dan düşen B.Tuna grup 7.si idi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cumartesi, 15 Eylül 2012 17:28 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN120
DÜN1879
BU HAFTA120
BU AY24315
TOPLAM3080859

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 65 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim