2016-2017 BAL LİGİ GRUPLARI BELLİ OLDU..(10.08.'16)
Çarşamba, 10 Ağustos 2016 18:24


BAL'da 2016 - 2017 sezonu grupları belli oldu

Bölgesel Amatör Lig'de 2016-2017 Sezonu grupları İstanbul'da düzenlenen Amatör İşler
Yürütme Kurulu toplantısında belirlendi. TFF İcra Kurulu Üyesi ve Amatör İşler Kurulu Başkanı
Ali Düşmez, toplantıdan sonra yaptığı açıklamada, Bölgesel Amatör Lig'de 2016-2017
sezonunun 12 grupta oynanacağını ve fikstür çekiminin önümüzdeki günlerde İstanbul'da
yapılacağını açıkladı.

3.LİGE ÇIKMA, GEÇEN SEZONKİ GİBİ...

Bölgesel Amatör Lig, 12 grupta oynanacak.

Bu grupları belirlerken bölgesel dağılımın yanı sıra mevsim şartları ve ulaşım
imkanlarına da özen gösterdik.

BAL'da 12 grup birincisi play-off turuna yükselecek.

Play-off birinci turunda oluşan 6 eşleşme tarafsız sahada tek maç eleme usulüyle
oynanacak ve galipler Spor Toto 3. Lig'e yükselecek.

Birinci turda mağlup olan 6 takım bir kez daha eşleştirilecek ve yine tarafsız sahada
tek maç üzerinden oynanacak 3 eşleşmenin galibi Spor Toto 3. Lig'e çıkacak son
3 takım belirlenecek.

Böylece 3.Lige 9 Takım Çıkacak.

2016 - 2017 sezonu BAL Müsabakaları 24 - 25 Eylül 2016 tarihlerinde başlayacak.

*                            *

SİTEMİZİN KISA DEĞERLENDİRMESİ:

Kütahya'mızı temsim edecek 3 takımımız bizce bu sezon çok şanslı..

Senelerdir süren İstanbul ve Ege takımlarından ilk defa bu sezon kurtuluyoruz.
Geçen sezon komşumuz Afyon'un bir benzeri gruba düştük.

Bu grup avantajını çok iyi değerlendirmemiz gerek.

3 takımımıza da başarılar diliyoruz.

2016 - 2017 BAL LİGİ GRUPLARI:


1.GRUP
2.GRUP
3.GRUP
4.GRUP
1

Yolspor
(DİYARBAKIR)


1 Fidanspor
(K.MARAŞ)

1 Araklı 1961 Spor
(TRABZON)

1 Yolspor
(SAMSUN)
2 Bağlar Bld.
(DİYARBAKIR)

2 K.M.Sakarya Spor
(K.MARAŞ)

2 Faroz Yalı
(TRABZON)

2 Ladik Bld.
(SAMSUN)
3 47 Spor
(MARDİN)

3 1920 Maraş Spor
(K.MARAŞ)

3 Bahçecikspor
(TRABZON)

3 Çarşambaspor
(SAMSUN)
4 1960 Silopi
(ŞIRNAK)

4 İnönü Üniv.
(MALATYA)

4 Arsinspor
(TRABZON)

4 Güzelordu
(ORDU)
5 Kurtalanspor
(SİİRT)

5 Yeşilyurt
(MALATYA)

5 Çayelispor
(RİZE)

5 Fatsa Bld.
(ORDU)
6 1955 Batman Bld.
(BATMAN)

6 Ş.Kamil Bld.
(G.ANTEP)

6 Kalkandere
(RİZE)

6 Görelespor
(GİRESUN)
7 Hakkari Spor FK.
(HAKKARİ)

7 Araban Bld.
(G.ANTEP)

7 Hopaspor
(ARTVİN)

7 1926 Bulancak
(GİRESUN)
8 Tatvan G.Bir.
(BİTLİS)

8 Yolspor
(ELAZIĞ)

8 Serhat Ardahan
(ARDAHAN)

8 Turhalspor
(TOKAT)
9 Muşspor FC
(MUŞ)

9 DSİ Spor
(ELAZIĞ)

9 Sarıkamış Bld
(KARS)

9 Yeni Amasya
(AMASYA)
10 Patnos Gücü
(AĞRI)

10 Karaköprü Bld.
(Ş.URFA)

10 Tedaş 12 Mart
(ERZURUM)

10 Ortaköy Bld.
(ÇORUM)
11 Elbakspor
(VAN)

11 11 Nisanspor
(Ş.URFA)

11 Bayburt Bld.
(BAYBURT)

11 Ayancak Bld
(SİNOP)
12 Çeltikspor
(BİNGÖL)

12 1954 Spor
(ADIYAMAN)

12 Kelkithürriyet
(GÜMÜŞHANE)

12 Özel İdare
(KASTAMONU)



13 62 Pertekspor
(TUNCELİ)

13 Aras Spor
(IĞDIR)

13 13 Şubat
(ERZİNCAN)






















5.GRUP
6.GRUP
7.GRUP
8.GRUP
1 Ceyhan Bld.
(ADANA)

1 Çubuk Spor AŞ.
(ANKARA)

1 DPÜ Spor
(KÜTAHYA)

1 Ödemiş
(İZMİR)
2 Ceyhan Doğan
(ADANA)

2 Kazan Bld.
(ANKARA)

2 Tav.Akıncılar
(KÜTAHYA)

2 Aliağa
(İZMİR)
3 Adana B.Ş.Bld.
(ADANA)

3 Yeni Altındağ
(ANKARA)

3 Tav.Linyit
(KÜTAHYA)

3 Çiğli Bld.
(İZMİR)
4 Belen Bld.
(HATAY)

4 Yıldızeli
(SİVAS)

4 Akşehirspor
(KONYA)

4 Didim Bld.
(AYDIN)
5 İsk.Spor 1967
(HATAY)

5 Demirspor
(SİVAS)

5 Sarayönü Bld
(KONYA)

5 Sökespor
(AYDIN)
6 Körfez İsk.Spor
(HATAY)

6 Zara Bld.
(SİVAS)

6 Hisar Bld.
(AFYON)

6 Karpuzlu Bld
(AYDIN)
7 Meskispor
(MERSİN)

7 Talasgücü
(KAYSERİ)

7 Sandıklıspor
(AFYON)

7 Ç.Madran
(AYDIN)
8 Todoslar Bld.
(MERSİN)

8 Şekerspor
(KAYSERİ)

8 Eğirdirspor
(ISPARTA)

8 Sarayköy
(DENİZLİ)
9 Silifke Bld.
(MERSİN)

9 Nevşehir Spor
(NEVŞEHİR)

9 Isp.Davrazspor
(ISPARTA)

9 Pamukkale
(DENİZLİ)
10 Karaman Bld
(KARAMAN)

10 68 Aksaray Bld
(AKSARAY)

10 Konyaaltı
(ANTALYA)

10 Yeşilköy
(DENİZLİ)
11 Kilis Bld
(KİLİS)

11 Kırıkkalespor
(KIRIKKALE)

11 Kepez Bld.
(ANTALYA)

11 Yatağan
(MUĞLA)
12 Osmaniyespor FK
(OSMANİYE)

12

Yozgatspor FK
(YOZGAT)


12 Serik Bld.
(ANTALYA)

12 Ortaca Bld.
(MUĞLA)
13 Tyanaspor
(NİĞDE)

13 Yeşil Kırşehir
(KIRŞEHİR)

13 Bucak Bld.
(BURDUR)

13 Utaş Uşak
(UŞAK)






















9.GRUP
10.GRUP
11.GRUP
12.GRUP
1 Alaçatı
(İZMİR)

1 Erokspor
(İSTANBUL)

1 Bağcılar Spor
(İSTANBUL)

1 Vefaspor
(İSTANBUL)
2 Yeşilova
(İZMİR)

2 Ataşehir Çamoluk
(İSTANBUL)

2 Modafen Spor
(İSTANBUL)

2

Tunaspor
(İSTANBUL)

3 Gaziemir
(İZMİR)

3 Çengelköy
(İSTANBUL)

3 Z.Burnu 1957
(İSTANBUL)

3 Sultangazi
(İSTANBUL)
4 Erdekspor
(BALIKESİR)

4 G.Osmanpaşa
(İSTANBUL)

4 Alemdağspor
(İSTANBUL)

4 Kartal Bulvar
(İSTANBUL)
5 Gönen Bld.
(BALIKESİR)

5 Gürsu Bld.
(BURSA)

5 Bağlum Spor
(ANKARA)

5 Herekeyıldız
(KOCAELİ)
6 Etispor
(BALIKESİR)

6 Zaferspor
(BURSA)

6 Pursaklar Bld.
(ANKARA)

6 Geszespor
(KOCAELİ)
7 Ayvalıkgücü
(BALIKESİR)

7 Karacabey Bld
(BURSA)

7 Yunusemre
(ESKİŞEHİR)

7 Çayırova
(KOCAELİ)
8 Somaspor
(MANİSA)

8 Mudanyaspor
(BURSA)

8 Kurtuluşspor
(ESKİŞEHİR)

8 Edirnespor
(EDİRNE)
9 Kocaçeşme
(MANİSA)

9 Altınova Bld
(YALOVA)

9 Beyköy Bld
(DÜZCE)

9 Uzunköprü
(EDİRNE)
10 Alaşehir
(MANİSA)

10 Yalovaspor
(YALOVA)

10 Akçakoca
(DÜZCE)

10 Velimeşe
(TEKİRDAĞ)
11 Turgutluspor
(MANİSA)

11 Sapanca Genç
(SAKARYA)

11 Kdz.Ereğli
(ZONGULDAK)

11 Çorlu 1947
(TEKİRDAĞ)
12 Karabiga
(ÇANAKKALE)

12 Serdivan
(SAKARYA)

12 Kozlu Bld
(ZONGULDAK)

12 Vitraspor
(BİLECİK)
13 Yeni Çanspor
(ÇANAKKALE)

13 Sap.kırkpınar
(SAKARYA)

13 Geredespor
(BOLU)

13 Yıldırımspor
(KIRKLARELİ)






14 Bartınspor
(BARTIN)















Cuma, 26 Ağustos 2016 20:41 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN544
DÜN590
BU HAFTA3044
BU AY13994
TOPLAM2992183

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 51 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim