2014-15 BAL LİGİ SONA ERDİ..ÇIKANLAR..DÜŞENLER..(12.05.'15)
Pazar, 10 Mayıs 2015 22:20

 

 


GRUPLARINI LİDER BİTİRİP 3.LİGE ÇIKAN 11 TAKIM :

1.GRUP : Cizrespor (Şırnak)

2.GRUP : Yomraspor
(Trabzon)

3.GRUP : Dersimspor
(Tunceli)

4.GRUP : Kozan Bld.Spor
(Adana)

5.GRUP : Kastamonuspor 1966

6.GRUP : Zara Bld.Spor
(Sivas)

7.GRUP : Bodrum Bld.Bodrumspor
(Muğla)

8.GRUP : Manisa B.Ş.Bld.Spor

9.GRUP : Sultanbeyli Bld.Spor
(İstanbul)

10.GRUP: Düzcespor

11.GRUP: Tekirdağspor


1.GRUP PUAN:

* Şırnak CİZRESPOR 3.LİGE ÇIKTI.

* Bu grupta PATNOS GENÇLİKSPOR ve HASKÖY YILDIZSPOR direk il amatörüne DÜŞTÜ..

* Diyarbakır Yolspor ve Hakkari Yüksekova Bld.Spor BAL'da direk kaldı.

* 12 Bingölspor , Bitlis Tatvan Gençlerbirliği , Mardinspor , Van Başkalespor ,
Batman Gercüş Bağlarspor , Siirt Kurtalanspor ve Diyarbakır 1968 Spor takımları
illerinin amatör takımları ile PLAY-OUT Baraj maçı maçı yapacak. Galip gelen BAL'da olacak.

BARAJ MAÇLARI:

Van BAŞKALESPOR - Van Erciş Gençlik Bld. : 1-0
(5.sıradaki BAŞKALE BAL'DA KALDI)

MARDİNSPOR - Mardin Kızıltepe Fıratspor : 2-2 Uzatma: 2-2
Seri penaltı: 1-3 SONUÇ: 3-5

(4.sıradaki MARDİNSPOR yerel lige dÜŞTÜ)

Siirt KURTALANSPOR - Siirt Kartalspor: 1-1  Uzatma: 2-2
Seri penaltı: 3-1  SONUÇ: 5-3

(9.sıradaki KURTALANSPOR BAL'DA KALDI)

Batman GERCÜŞ BAĞLAR - 1955 Batman Bld. : 1-0
(8.sıradaki GERCÜŞ BAĞLAR BAL'DA KALDI)

Bitlis TATVAN G.BİRLİĞİ - Bitlis Özgüzeldere :2-1
(3.sıradaki TATVAN G.BİRLİĞ BAL'DA KALDI)

12 BİNGÖLSPOR - Bingöl Gençlikspor : 2-0
(2.sıradaki 12 BİNGÖLSPOR BAL'DA KALDI)

DİYARBAKIR 1968 SPOR - D.Bakır Hebun Alipınarspor : 1-1  Uzatma: 2-1
(10.sıradaki DİYARBAKIR 1968 SPOR BAL'DA KALDI)

-------------------------------------------------------------------------------------------

2.GRUP :

 

* Trabzon YOMRASPOR 3.LİGE ÇIKTI.

* Son iki sırayı alan 13 Şubat Erzincanspor ile Bayburt Bld.Spor DİREK İL AMATÖRÜNE DÜŞTÜ.

* 3.sıra Trab.araklı Karaderespor , 4.sıra Giresun Görelespor , 8.sıra Rize Çayelispor
takımları BAL'da DİREK KALDILAR.

* 2.sıra SERHAT ARDAHANSPOR , 5.sıra Trab.BEŞİKDÜZÜSPOR , 6.sıra IĞDIR ARASSPOR ,
7.sıra KARSSPOR , 9.sıra Rize ARDEŞENSPOR , 10.sıra Erzurum TORULSPOR ,
11.sıra Artvin ARHAVİSPOR ve 12.sıra 1926 BULANCAKSPOR il amatör takımlarıyla
PLAY-OUT Baraj maçı oynayacak.

BARAJ MAÇLARI:

Artvin ARHAVİSPOR - Artvin Arhavi Gençlik : 1-0
(11.sıradaki ARHAVİSPOR BAL'DA KALDI)

Gümüşhane TORULSPOR - Gümüşhane Telekomspor : 1-2
(10.sıradaki TORULSPOR YEREL LİGE DÜŞTÜ)

Giresun 1926 BULANCAKSPOR - Giresun Aile ve Sos.Polt.Spor: 2-1
(12.sıradaki 1926 BULANCAKSPOR BAL'DA KALDI)

Rize ARDEŞENSPOR - Rize Kalkanderespor : 2-1
(9.sıradaki ARDEŞENSPOR BAL'DA KALDI)

Iğdır ARASSPOR - Iğdır G.Birliği: 3-0
(6.sıradaki ARASSPOR BAL'DA KALDI.)

Trab.BEŞİKDÜZÜ - Trab.Maçkaspor:1-1  Uzatma: 1-2
(5.sıradaki BEŞİKDÜZÜ YEREL LİGE DÜŞTÜ.)

KARSSPOR - Sarıkamış Esnafspor: 0-1
(7.sıradaki KARSSPOR YEREL LİGE DÜŞTÜ)

SERHAT ARDAHANSPOR - Ardahanspor : 3-0
(2.sıradaki SERHAT ARDAHANSPOR BAL'DA KALDI.)

--------------------------------------------------------------------------------------------

3.GRUP :

 

* Tunceli DERSİMSPOR 3.LİGE ÇIKTI.

* Grubun son iki sırasını alan ADIYAMAN İL ÖZ.İDARESPOR ve G.Antep SAKICI İNŞAAT
ŞENYURTSPOR takımları DİREK olarak mahalli lige DÜŞTÜ.

* 3.sıra Ş.Urfa KARAKÖPRÜ BLD.SPOR , 4.sıra 44 MALATYASPOR , 6.sıra
ELAZIĞ YOLSPOR , 8.sıra G.Antep ŞEHİTKAMİL BLD.SPOR ve 10.sıra K.Maraş
ELBİSTAN BLD.SPOR BAL'DA DİREK KALDILAR.


* 2.sıra KİLİS BLD.SPOR , 5.sıra Ş.Urfa SURUÇ GENÇLİKSPOR , 7.sıra Malatya YEŞİLYURT ,
9.sıra ADIYAMANSPOR ve 11.sıra K.Maraş PAZARCIKSPOR ilinin amatör takımlarıyla
PLAY-OUT BARAJ MAÇLARI OYNAYACAKLAR.

BARAJ MAÇLARI:

K.Maraş PAZARCIKSPOR - K.Maraş Sakaryaspor : 2-1
(11.sıradaki PAZARCIKSPOR BAL'DA KALDI)

Malatya YEŞİLYURTSPOR - Malatya Demirspor : 1-1  Uzatma: 3-1
(7.sıradaki YEŞİLYURTSPOR BAL'DA KALDI)

ADIYAMANSPOR - Adıyaman GAP Spor : 1-2
(9.sıradaki ADIYAMANSPOR BAL'DAN YEREL LİGE DÜŞTÜ)

Ş.Urfa SURUÇ GENÇLİK - Ş.Urfa B.Ş.Bld.: 2-0
(5.sıradaki SURUÇ BAL'DA KALDI)

KİLİS BLD. - Kilis Elbeylispor: 12-0
(2.sıradaki KİLİS BLD. BAL'DA KALDI)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

4.GRUP :

 

* Adana KOZAN BLD.SPOR 3.LİGE ÇIKTI.

* Son iki sırayı alan Adana-Seyhan HADIRLIGÜCÜ ile Konya SELÇUKLU BLD.SPOR
takımları DİREK İL AMATÖRÜNE DÜŞTÜLER.

* 11.sıradaki Mersin AKDENİZ BLD.SPOR , il kontenjanında sonuncu olduğu için
DİREK ilinini AMATÖR KÜMESİNE DÜŞTÜ.

* 2.sıra Mersin B.Ş.BLD.MESKİSPOR , 3.sıra CEYHANSPOR , 4.sıra Adana DÖRTYOL
GENÇLERBİRLİĞİ , 8.sıra Konya AKŞEHİRSPOR takımları BAL'DA DİREK KALDILAR
.

* 5.sıra OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ , 6.sıra KARAMAN BLD.SPOR , 7.sıra
Mersin TOROSLAR BLD.SPOR , 9.sıra Konya SARAYÖNÜ BLD.SPOR , 10.sıra
NEVŞEHİRSPOR GENÇLİK , 12.sıra Hatay REYHANLI BLD.SPOR takımları illerinin
amatör takımlarıyla PLAY-OUT BARAJ MAÇI OYNAYACAKLAR.

BARAJ MAÇLARI:

NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK - Nevşehir Suvervezkalespor : 3-0
(10.sıradaki NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK BAL'DA KALDI)

OSMANİYESPOR FUTBOL KLB. - Osmaniye Kadirli İd.Yurdu: 2-0
(5.sıradaki OSMANİYE FUTBOL KLB. BAL'DA KALDI)

Konya SARAYÖNÜ BLD. - Konya Karapınar Bld. : 2-1
(9.sıradaki SARAYÖNÜ BLD. BAL'DA KALDI)

Hatay REYHANLI BLD. - Hatay Belen Bld. : 0-1
(12.sıradaki REYHANLI BLD. BAL'DAN YEREL LİGE DÜŞTÜ)

Mersin TOROSLAR BLD. - Mersin Anamur Bld.: 0-2
(7.sıradaki TOROSLAR BLD. YEREL LİGE DÜŞTÜ)

KARAMAN BLD. - Özkon Grup Karamanspor: 4-1
(6.sıradaki KARAMAN BLD. BAL'DA KALDI)

--------------------------------------------------------------------------------------------

5.GRUP :

 

* KASTAMONUSPOR 1966 takımı 3.LİGE ÇIKTI.

* Grubunun son iki sırasını alan 1930 BAFRASPOR ile Tokat TURHALSPOR DİREK
olarak İLLERİNİN AMATÖRÜNE DÜŞTÜLER.

* Samsun ÇARŞAMBASPOR ve Ordu ÜNYESPOR , il kontenjanında sonda kalınca
6.sıradan ve 12.sıradan  DİREK AMATÖR LİGE  DÜŞTÜLER. (NOT:2.yarının Ladik -
Çarşambaspor maçı Ladik 2-1 önde iken Çarşamba yedek kalecisinin hakemi
tartaklaması sonucu maç tatil edilmişti. Henüz karar çıkmadı ama, sonuçta
Çarşambaspor 3-0 mağlup ilen edilecek ve yukardaki puanlamada yerleri
değişecek. O durumda Çarşambaspor 6.sırada olacak ve DİREK düşecek.)

* 3.sıra Ordu GÜZELORDUSPOR , 4.sıra Samsun TERMESPOR DİREK BAL'DA KALDILAR.

* 2.sıradaki YENİ AMASYASPOR , 4.sıradaki Samsun ÇARŞAMBASPOR , 7.sıradaki
BARTINSPOR , 8.sıradaki Karabük KAPTAN DÇ SOĞUKSU YENİCESPOR , 9.sıradaki
SİNOPSPOR , 10.sıradaki Çorum ULUKAVAKSPOR , 11.sıradaki Ordu FATSA BLD.SPOR
takımları illerinin amatör takımlarıyla PLAY-OUT BARAJ MAÇI OYNAYACAKLAR.

BARAJ MAÇLARI:

YENİ AMASYASPOR - Amasya Merzifonspor: 1-0
(2.sıradaki YENİ AMASYA SPOR BAL'DA KALDI)

Karabük KAPTAN D.Ç.SOĞUKSU - Karabük 100.Yıl Gençlik : 2-1
(8.sıradaki KAPTAN SOĞUKSU BAL'DA KALDI)

Çorum ULUKAVAKSPOR - Çorum Osmancıkspor : 1-2
(10.sıradaki ULUKAVAK BAL'DAN MAHALLİ LİGE DÜŞTÜ)

BARTINSPOR - Bartın Ulusçınarspor: 5-1
(7.sıradaki BARTINSPOR BAL'DA KALDI)

SİNOPSPOR - Sinop Ayancık Bld.: 2-0
(9.sıradaki SİNOPSPOR BAL'DA KALDI)

Ordu FATSA BLD. - Ordu Ulubey Bld.: 3-1
(11.sıradaki FATSA BLD: BAL'DA KALDI)

Samsun LADİK BLD: - Samsun 19 Mayıs Bld.: 2-1
(6.sıradaki LADİK BLD. BAL'DA KALDI.)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

6.GRUP :

 

* Sivas ZARA BLD.SPOR 3.LİGE ÇIKTI.(İkili Averajla)

* Grubun son iki sırasındaki Sivas CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SPOR ile Yozgat
SORGUN BLD.SPOR takımları DİREK AMATÖR LİGE DÜŞTÜLER.

* 8.sıradaki Ank.Keçiören BAĞLUMSPOR il kontenjanında sonuncu olunca DİREK
AMATÖR LİGE DÜŞTÜ.

* 2.sıradaki Ank.YENİ ALTINDAĞ BLD.SPOR ve 9.sıradaki Kayseri HACILAR ERCİYES
GENÇLİKSPOR takımları BAL'DA DİREK KALDILAR.

* 3.sıradaki YİMPAŞ YOZGATSPOR , 4.sıradaki MKE KIRIKKALESPOR , 5.sıradaki
Ank.SİNCAN BLD.SPOR , 6.sıradaki YEŞİL KIRŞEHİRSPOR , 7.sıradaki Ank.KAZAN BLD.
SPOR , 10.sıradaki AKSARAY SANAYİ GENÇLİKSPOR ve 11.sıradaki KAYSERİ YOLSPOR
takımları ilinin amatör takımları ile PLAY-OUT BARAJ MAÇI OYNAYACAKLAR.

BARAJ MAÇLARI:

Ank.SİNCAN BLD. - Ank.Pursaklar Bld. : 0-0  Uzatma: 0-1
(5.sıradaki SİNCAN BLD.SPOR YEREL LİGE DÜŞTÜ.)

Ank.KAZAN BLD. - Ank.Y.Mahalle Bld. : 2-0
(7.sıradaki KAZAN BLD. BAL'DA KALDI)

YEŞİL KIRŞEHİRSPOR - Kırşehir Yeni Çayağzıspor : 5-0
(6.sıradaki YEŞİL KIRŞEHİR BAL'DA KALDI)

MKE KIRIKKALESPOR - Kırıkkale Türk Metal Gençlik : 2-3
(4.sıradaki KIRIKKALESPOR, BAL'DAN YEREL LİGE DÜŞTÜ)

YOZGATSPOR TİC.A.Ş. - Yozgat Şefaatli Bld. : 0-3
(3.sıradaki YOZGATSPOR maça çıkmadı..BAL'DAN DÜŞTÜ.)

KAYSERİ YOLSPOR - Kayseri Sağlıkspor: 0-0 Uzatma: 0-0
Penaltı: 4-2  SONUÇ : 4-2
(11.sıradaki KAYSERİ YOL BAL'DA KALDI)

AKSARAY SANAYİ GENÇLİK - Aksaray Akhisarspor : 1-0
(10.sıradaki SANAYİ GENÇLİK BAL'DA KALDI)

-------------------------------------------------------------------------------------------

7.GRUP :

 

* BODRUM BLD.BODRUMSPOR 3.LİGE ÇIKTI.

* Grubun son iki sırasını alan Uşak SELVİOĞLUSPOR ve ISPARTA DSİ SPOR takımları
DİREK OLARAK İLERİNİN AMATÖR LİGİNE DÜŞTÜLER.

* 2.sıradaki AFJET AFYONSPOR , 4.sıradaki UŞAK SPORTİF GENÇLİKSPOR , 5.sıradaki
Antalya KONYAALTI BLD.SPOR , 6.sıradaki Denizli SARAYKÖYSPOR , 7.sıradaki
İZMİRSPOR , 8.sıradaki Isparta EĞİRDİRSPOR takımları DİREK BAL'DA KALDILAR.

* 3.sıradaki MUĞLASPOR , 9.sıradaki Antalya MURATPAŞA BLD.SPOR , 10.sıradaki
Burdur BUCAK BLD.OĞUZHANSPOR , 11.sıradaki İzmir YEŞİLOVASPOR ve 12.sıradan
Denizli PAMUKKALESPOR takımları illerinin amatör takımları ile PLAY-OUT BARAJ
MAÇLARI OYNAYACAKLAR.

BARAJ MAÇLARI:

MUĞLASPOR - Muğla Marmaris Bld.Gençlik : 1-0
(3.sıradaki MUĞLASPOR BAL'DA KALDI)

Denizli PAMUKKALESPOR - Denizli Kalespor : 3-3  Uzatma: 3-3
Seri Penaltılar: 4-5  SONUÇ : 7 - 8

(12.sıradaki PAMUKKALESPOR BAL'DAN YEREL LİGE DÜŞTÜ)

İzmir YEŞİLOVASPOR - İzmir Ödemiş Bld. : 0-0  Uzatma: 1-1
Seri Penaltılar: 6-5   SONUÇ: 7-6

(11.sıradaki YEŞİLOVASPOR BAL'DA KALDI)

Antalya MURATPAŞA BLD. - Antalya Kepez Bld.: 1-0
(9.sıradaki MURATPAŞA BAL'DA KALDI)

BUCAK BLD.OĞUZHAN - Burdur Şekerspor: 2-1
(10.sıradaki OĞUZHANSPOR BAL'DA KALDI)

-------------------------------------------------------------------------------------------------

8.GRUP :

 

* MANİSA B.Ş.BLD.SPOR 3.LİGE ÇIKTI.

* Grubu son iki sırada bitiren İzmir NARLIDERE BLD.GENÇLİKSPOR ile Çanakkale
YENİ ÇANSPOR takımları İllerinin AMATÖR KÜMESİNE DİREK DÜŞTÜLER.

* 10.sıradaki BALIKESİR B.Ş.BLD.SPOR 11.sıradaki Aydın BOZDOĞAN BLD.SPOR
takımları il kontenjanında sonuncu oldukları için DİREK İLİNİN AMATÖR KÜMESİNE DÜŞTÜ.

* 2.sıradaki İzmir ATİLLASPOR , 3.sıradaki Aydın DİDİM BLD.SPOR , 4.sıradaki Balıkesir
SINDIRGI BLD.SPOR , 5.sıradaki Manisa SOMASPOR ve 8.sıradaki Çanakkale KARABİGA
BLD.GENÇLİK SPOR takımları BAL'DA DİREK KALDILAR.

* 6.sıradaki İzmir İZAKS GAZİEMİRSPOR , 7.sıradaki Balıkesir ERDEKSPOR , 9.sıradaki
Aydın İNCİRLİOVA BLD.SPOR ve 12.sıradaki Manisa SOMA SOTESSPOR takımları
İllerinin amatör takımları ile PLAY-OUT BARAJ MAÇLARI OYNAYACAKLAR.

BARAJ MAÇLARI:

Aydın İNCİRLİOVA BLD - Aydın Kuşadasıspor : 2-3
(9.sıradaki İNCİRLİOVA BLD. BAL'DAN YEREL LİGE DÜŞTÜ)

İzmir İZAK GAZİEMİR - İzmir Çiğli Bld. : 0-0  Uzatma: 0-0
Penaltılar: 1-3  SONUÇ: 1-3
(6.sıradaki İZAK GAZİEMİR BAL'DAN MAHALLİ LİGE DÜŞTÜ)

SOMA SOTESSPOR - Salihli Kocaçeşmespor: 1-5
(12.sıradaki SOTESSPOR YEREL LİGE DÜŞTÜ)

---------------------------------------------------------------------------------------

9.GRUP :

 

* İstanbul SULTANBEYLİ BLD.SPOR 3.LİGE ÇIKTI.

* Grubun son iki sırasını alan Bursa İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ ve Bilecik-Bozüyük VİTRASPOR
takımları illerinin amatör kümesine DÜŞTÜLER.

* 6.sıradaki İst.YENİBOSNASPOR , 11.sıradaki Kocaeli-Gebze SULTAN ORHANSPOR ve
12.sıradaki İstanbul MODAFENSPOR il kontenjanında sonuncu oldukları için DİREK
OLARAK İlinin AMATÖR KÜMESİNE DÜŞTÜLER.

* 2.sıradaki İstanbul İFASPOR , 4.sıradaki Kocaeli GEBZESPOR , 5.sıradaki Bursa
ELMASBAHÇELERSPOR ve 8.sıradaki Yalova ALTINOVA BLD.SPOR takımları DİREK
OLARAK BAL'DA KALDILAR.


* 3.sıradaki İstanbul LEVENTSPOR , 7.sıradaki Kocaeli ÇAYIROVASPOR , 9.sıradaki
Bursa MUDANYASPOR , 10.sıradaki Bursa KESTEL BLD.SPOR takımları illerinin
amatör takımlarıyla PLAY-OUT BARAJ MAÇI OYNAYACAKLAR.

BARAJ MAÇLARI :

Bursa MUDANYASPOR - Bursa Gürsu Bld.: 4-1
(9.sıradaki MUDANYASPOR BAL'DA KALDI)

İst.LEVENTSPOR - İst.Bakırköy Osmaniye İstiklal : 2-1
(3.sıradaki LEVENTSPOR BAL'DA KALDI)

Bursa KESTEL BLD. - Bursa İnegöl Kafkas Gençlik: 1-0
(10.sıradaki KESTEL BLD. BAL'DA KALDI)

Kocaeli ÇAYIROVA SPOR - Kocaeli Demirspor: 0-3
(7.sıradaki ÇAYIROVASPOR YEREL LİGE DÜŞTÜ)

--------------------------------------------------------------------------------------------

10.GRUP :

 

* DÜZCESPOR 3.LİGE ÇIKTI.

* Grubun son iki sırasını alan Bolu KIBRISCIKSPOR ile İstanbul AVCILAR BLD.SPOR
DİREK OLARAK İL AMATÖRÜNE DÜŞTÜLER.

* Sakarya ARİFİYE KALAYCISPOR, İl kontenjanında sonuncu olunca DİREK OLARAK
Sakarya Süper Amatörüne DÜŞTÜ.
(Yerine KOCAALİSPOR geldi)

* 2.sıradaki İstanbul SULTANGAZİSPOR , 3.sıradaki KÜTAHYASPOR , 5.sıradaki
ESKİŞEHİR DEMİRSPOR , 6.sıradaki Sakarya SERDİVANSPOR takımları DİREK OLARAK
BAL'DA KALDILAR.

* 4.sıradaki İstanbul ÇIKSALINSPOR , 7.sıradaki Sakarya KARASUSPOR (Yeni Hendekspor
ile maç yapacak) , 8.sıradaki Kütahya DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SPOR , 9.sıradaki
İstanbul DİKİLİTAŞSPOR , 10.sıradaki Düzce BEYKÖL BLD.SPOR ve 12.sıradaki
ESKİŞEHİR SAĞLIKSPOR takımları illerinin amatör takımları ile PLAY-OUT BARAJ MAÇI
oynayacaklar.

BARAJ MAÇLARI :

KARASUSPOR - Sakarya Yeni Hendekspor : 4-1
(7.sıradaki KARASUSPOR BAL'DA KALDI)

Esk.SAĞLIKSPOR - Esk.Yunusemre Spor: 1-1 Uzatma: 2-2
Penaltılar:8-9  Sonuç: 10-11
(12.sıradaki SAĞLIKSPOR BAL'DAN MAHALLİ LİGE DÜŞTÜ)

İst.ÇIKSALINSPOR - İst.Alemdağ Spor: 0-1
(4.sıradaki ÇIKSALIN BAL'DAN MAHALLİ LİGE DÜŞTÜ)

İst.DİKİLİTAŞ - İst.Nişantaşıspor: 1-0
(9.sıradaki DİKİLİTAŞ BAL'DA KALDI)

Düzce BEYKÖY BLD. - Düzce Çilimli Bld.: 3-0
(10.sıradaki BEYKÖY BAL'DA KALDI)

KÜT.DUMLUPINAR ÜNİV. - Tav.Akıncılarspor: 1-0
(8.sıradaki DUMLUPINAR ÜNİV. BAL'DA KALDI)

--------------------------------------------------------------------------------------------

11.GRUP :

 

* TEKİRDAĞSPOR 3.LİGE ÇIKTI.

* Grubunda son iki sırayı alan Edirne KEŞAN ANAFARTALARSPOR ile Kocaeli
ÇINARLISPOR takımları DİREK OLARAK İL AMATÖRÜNE DÜŞTÜLER.

* İstanbul EROKSPOR, il kontenjanında sonuncu olunca DİREK OLARAK
AMATÖRE DÜŞTÜ.

* 2.sıradaki İstanbul ÇENGELKÖYSPOR , 4.sıradaki KOCAELİSPOR , 7.sıradaki
EDİRNESPOR GENÇLİK , Zonguldak KARADENİZ EREĞLİ BLD.SPOR ve10.sıradaki
Kırklareli BABAESKİSPOR takımları DİREK BAL'DA KALDILAR.

* 3.sıradaki İstanbul ARNAVUTKÖY BLD.SPOR , 5.sıradaki İstanbul B.ÇEKMECE BLD.SPOR,
6.sıradaki Tekirdağ ERGENE VELİMEŞE SPOR ve 9.sıradaki Zonguldak KOZLU BLD.SPOR
takımarı illerinin amatör takımları ile PLAY-OUT BARAJ MAÇI OYNAYACAKLAR.

BARAJ MAÇLARI:

Zong.KOZLU BLD.SPOR - Zong.Kilimli Bld.Spor : 1-4
(9.sıradaki KOZLU BLD. BAL'DA YEREL LİGE DÜŞTÜ)

İst.B.ÇEKMECE BLD. - İst.ORTAKÖY SPOR: 2-0
(5.sıradaki B.ÇEKMECE BAL'DA KALDI)

İst.ARNAVUTKÖY BLD. - İst.Gazi Mah.Spor: 2-1
(3.sıradaki ARNAVUTKÖY BLD. BAL'DA KALDI)

Tekirdağ ERGENE VELİMEŞE - Tekirdağ Çolu G.Birliği: 2-1
(6.sıradaki VELİMEŞE BAL'DA KALDI)

PUAN TABLOLARI "YERELFUTBOL" SİTESİ'NDEN ALINMIŞTIR.

Çarşamba, 13 Ocak 2016 14:38 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN77
DÜN660
BU HAFTA3514
BU AY13650
TOPLAM3047882

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 92 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim