GENÇLİK SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN BAL TAKIMINA 100 BİN..(21.10.'14)
Salı, 21 Ekim 2014 21:23

 

ABDULLAH ÇALIŞKAN’DAN  KIRŞEHİRSPOR’A YARDIM

BÖLGESEL Amatör Lig 6. Grup’ta mücadele eden ve maddi sıkıntı çeken Kırşehirspor’a, Milletvekili Abdullah Çalışkan’ın desteğiyle 100 bin liralık kaynak sağlandı. 50 bin lirası önümüzdeki günlerde gelecek olan kaynağın 50 bin lirası ise daha sonra gelecek.

Zor şartlarda lig mücadelesi veren ve Kırşehir’e Bölgesel Amatör Lig 6. Grup’ta başarıyla temsil eden Kırşehirspor’a Milletvekili Abdullah Çalışkan’dan destek geldi. AK Parti’de Kırşehirspor Başkanı Yalçın Aydın’ı AK Parti Binasında kabul eden Milletvekili Çalışkan, sağlanan yardım hakkında bilgi verdi. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nden sağlanan 100 bin liralık destek hakkında bilgi veren Çalışkan, “Kırşehir’i başarıyla temsil eden Kırşehirspor’un maddi zorluklar ile mücadele ettiğini biliyoruz. Futbolcularına ödeme yapamayan ve deplâsmanlara gitmekte zorlanan kulübümüze 100 bin lira destek sağlaydık. Bu desteği bir nefes alma olarak değerlendirmemiz gerekir. Ankara’daki görevim ve hac farizası nedeniyle kutsal topraklarda bulunmam nedeniyle Kırşehirspor’un maçlarını izleyemedim. Önümüzdeki günlerde maçları izlemeye geleceğim” dedi.
Kırşehirspor Başkanı Yalçın Aydın da, Milletvekili Abdullah Çalışkan’a şükran plâketi verirken yapılan desteğe teşekkür etti ve bu desteğin tüm Kırşehirliler tarafından yapılması gerektiğini söyledi.
(Haber : Salih HANÇER/Kırşehir - Amatörün Dünyası)

Cumartesi, 18 Nisan 2015 13:08 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN493
DÜN679
BU HAFTA4180
BU AY20556
TOPLAM3209043

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 27 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim