2013-2014 SEZONU..HİÇ BİR YERDE BULAMAYACAĞINIZ "BAL" İNCELEMESİ..(31.05.'14)
Perşembe, 15 Mayıs 2014 21:27

 

YEŞİL : 3.LİGE ÇIKAN TAKIM
MAVİ : BAL'DA DİREK KALAN TAKIM
MOR : BARAJ OYNADIKTAN SONRA BAL'DA KALAN TAKIM
KIRMIZI : SON İKİ SIRA VE DE İL TAKIMLARININ SONUNCUSU OLARAK YERELE DÜŞENLER
SİYAH : BARAJ MAÇI OYNAYACAK

NOT: Kalan BARAJ MAÇLARI oynandıkça güncellenecektir.

1.GRUP

O G B M A Y AV P

1.BAYBURT
GRUP ÖZ.İDARE
(3.Lige çıktı)


26 20 4 2 63 18 45 64

2.TRB.YOMRASPOR
(BAL'da kaldı)


26 16 7 3 58 23 35 55

3.TUNCELİ
DERSİMSPOR
(ikili maçta grup 2.si oldu.Play-Off'ta elendi. Baraj oynadı,BAL'da kaldı)


26 17 4 5 50 16 34 55

4.TRB.BEŞİKDÜZÜ
(Barajdan kaldı)


26 15 4 7 41 19 22 49

5.TRB. FAROZ
(İl sonuncusu olarak yereledüştü)


26 13 8 5 40 21 19 47

6.RİZE ÇAYELİ
(Direk kaldı)


26 13 5 8 41 29 12 44

7.AĞRI
PATNOSGENÇLİK
(Barajdan kaldı)


26 9 7 10 38 43 -5 34

8.ARTVİN
ARHAVİSPOR
(Barajdan kaldı)


26 8 6 12 25 27 -2 30

9.RİZE
KALKANDERE
(Barajdan yerele düştü)


26 8 6 12 42 47 -5 30

10.IĞDIR G.BİRLİĞİ
(Barajdan yerele düştü)


26 8 6 12 35 50 -15 30

11.KARSSPOR
(Barajdan kaldı)


26 7 3 16 26 42 -16 24

12.ERZURUM
YAKUTİYESPOR
(Baraj maçına çıkmadı,düştü)


26 4 8 14 21 41 -20 20

13.TRB.BEŞİRLİ
(Direk düştü)


26 4 7 15 22 44 -22 19
14.ARDAHAN
GÖLE BLD.SPOR
(Direk düştü)
26 2 1 23 17 99 -82 7

* Bayburt Bld.Spor direk BAL'a çıktı.
*Trab.Araklı Karaderespor BAL'a çıktı.
*Rize Ardeşenspor BAL'a çıktı.
*Iğdır Arasspor BAL'a çıktı.
*Serhat Ardahanspor BAL'a çıktı.
*Erzurum Yolspor BAL'a çıktı.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.GRUP

O G B M A Y AV P

1.MARDİNSPOR
(Play-Off'tan döndü.Barajdan kaldı)


24 17 4 3 37 10 27 55

2.BİTLİSTATVAN G.BİRLİĞİ
(Barajdan kaldı)


24 15 8 1 40 10 30 53

3.ŞIRNAK
CİZRE BASRA
(Barajdan kaldı)


24 15 7 2 52 17 35 52

4.D.BAKIR YOL
(Direk kaldı)


24 13 5 6 43 23 20 44

5.BİNGÖL
ÇAPAKÇURSPOR
(Barajdan kaldı)


24 10 7 7 34 23 11 37

6.D.BAKIR
ERGANİSPOR
(Barajdan yerele düştü)


24 10 7 7 32 21 11 37

7.HAKKARİ
YÜKSEKOVA BLD
(Barajdan kaldı)


24 8 7 9 31 28 3 31

8.SİİRT
KURTALANSPOR
(Barajdan kaldı)


24 8 5 11 37 31 6 29

9.BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR
(Barajdan kaldı)


24 7 5 12 31 42 -11 26

10.MARDİN
GİRMELİ BLD.
(İl sonuncusu,
kontenjan fazlası,yerele düştü.)


24 7 3 14 32 56 -24 24

11.MUŞ OVASI
(Barajdan yerele düştü)


24 6 6 12 28 46 -18 24

12.VAN İPEKYOLU
(Direk düştü)


24 7 2 15 26 44 -18 23
13.D.BAKIRSPOR
(Direk düştü)
24 0 0 24 0 72 -72 0

*D.Bakır 1968 Spor BAL'a çıktı.
*Muş Hasköy Yıldızspor BAL'a çıktı.
*Van Başkalespor BAL'a çıktı.

* Siirtspor 3.ligden düşerek BAL'a geldi. Siirt İl kontenjanı bir fazla olacak.

* Bld.Bingölspor 3.Ligden düşerek BAL'a geldi. Bingöl İl kontenjanı bir fazla olacak.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.GRUP


O G B M A Y AV P

1.HATAY
ERZİN BLD.SPOR
(3.Lige ÇIKTI)


28 20 6 2 60 18 42 66

2.44 MALATYASPOR
(Play-Off'tan döndü.BAL'da )


28 18 8 2 50 20 30 62

3.HATAY
REYHANLI BLD.
(Barajdan kaldı)


28 17 5 6 47 29 18 56

4.G.ANTEPŞEHİT KAMİL BLD.
(Direk kaldı)


28 14 10 4 46 21 25 52

5.Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.(Direk kaldı)


28 11 9 8 41 33 8 42

6.ELAZIĞ YOL
(Direk kaldı)


28 11 8 9 41 36 5 41

7.ELAZIĞ  ÖZ. İD.(Barajdan düştü)


28 12 7 9 40 29 11 40

8.ADIYAMAN ÖZ.İDARE
(Barajdan kaldı)


28 9 9 10 28 33 -5 36

9.KİLİS BLD.
(Barajdan kaldı)


28 10 5 13 39 40 -1 35

10.MALATYA ÖZ.İD.
(Barajdan kaldı)


28 9 6 13 45 42 3 33

11.K.MARAŞ
ELBİSTAN BLD.
(Direk kaldı)


28 9 6 13 37 39 -2 33

12.G.ANTEP
ŞAHİNBEY BLD.
(Maça çıkmadı.
Barajdan yerele düştü)


28 9 6 13 34 43 -9 33

13.K.MARAŞ
TÜRKOĞLU BLD.
(Barajdan yerele düştü)


28 7 7 14 27 49 -22 28

14.Ş.URFA
BİRECİK BLD.
(Direk düştü)


28 6 4 18 29 48 -19 22
15.İSK.SPOR 1967
(Direk düştü)
28 0 0 28 0 84 -84 -3

*Hatay Dörtyol G.Birliği BAL'a çıktı.
*G.Antep Sakıcı İnş.Şenyurt BAL'a çıktı.
*K.Maraş Pazarcıkspor BAL'a çıktı.
*Ş.Urfa Suruç Gençlikspor BAL'a çıktı.
*Elazığ Palu BAL'a çıktı.

NOT:
*Adıyamanspor , 3.ligden BAL'a düştü.Kontenjan fazlası olarak oynayacak.

*Elazığ Bld.Spor 3.ligden düşerek geldi. Elazığ İl kontenjanı bir fazla olacak.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.GRUP


O G B M A Y AV P

1.SİVAS
ZARA BLD.SPOR
(Play-Off'tan döndü,BAL'da)


26 19 6 1 61 12 49 63

2.YOZGAT
SORGUN BLD.
(Barajdan kaldı)


26 17 7 2 59 21 38 58

3.SAMSUN
ÇARŞAMBASPOR
(Direk kaldı)


26 14 5 7 36 25 11 47

4.SAMSUN
İLKADIM BLD.
(Barajdan yerele düştü)


26 13 5 8 35 20 15 44

5.ORDU
FATSA BLD.
(Direk kaldı)


26 12 5 9 42 28 14 41

6.SAMSUN
ATAKUM BLD.
(il sonuncusu olarak yerele düştü)


26 10 8 8 39 33 6 38

7.GİRESUN1926 BULANCAKSPOR
(Direk kaldı)


26 7 13 6 30 24 6 34

8.AMASYA
MERZİFONSPOR
(Barajdan yerele düştü)


26 8 7 11 23 25 -2 31

9.SİVAS
YILDIZELİBİRLİK
(Barajdan düştü)


26 7 10 9 34 48 -14 31

10.GİRESUN
ÖZESPİYE BLD.
(Barajdan yerele düştü)


26 8 4 14 35 45 -10 28

11.ORDU
SOYASPOR
(Barajdan düştü)


26 6 7 13 26 46 -20 25

12.ERZİNCANSPOR
(Baraj maçında sahaya çıkmadı.
Yerele düştü)


26 5 7 14 23 42 -19 22

13.TOKAT ERBAA GÜREŞ İHTİSAS
(Direk düştü)


26 5 7 14 22 54 -32 22
14.G.HANE KELKİT HÜRRİYET
(Direk düştü)
26 3 5 18 24 66 -42 14

*Samsun Termespor BAL'a çıktı.
*Samsun Ladik Bld.BAL'a çıktı.
*Yimpaş Yozgatspor 3.ligden BAL'a geldi.
*Girasun Görelespor BAL'a çıktı.
*13 Şubat Erzincan Gençlik BAL'a çıktı.
*Tokat Turhalspor BAL'a çıktı.
*G.Hane Torulspor BAL'a çıktı.
*Sivas Cumhuriyet Üniv. BAL'a çıktı)
*Ordu İl Öz.İd. BAL'a çıktı

NOT: 1930 Bafraspor (Samsun) , Ünyespor (Ordu) , Yimpaş Yozgatspor (Yozgat)
3.ligden düşüp BAL'a geldiler. İllerinin kontenjan fazlası olarak BAL'da yer alacaklar.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5.GRUP

O G B M A Y AV P

1.ADANA
CEYHANSPOR
(Play-Off'tan döndü.BAL'da)


26 21 1 4 59 13 46 64

2.NİĞDE BLD.
(3.Lige ÇIKTI)


26 19 4 3 49 16 33 61

3.KARAMAN BLD.
(Barajdan kaldı)


26 15 6 5 32 20 12 51

4.ADANA
KOZAN BLD.
(Barajdan kaldı)


26 15 4 7 38 23 15 49

5.MERSİN B.Ş. BLD.MESKİ
(Direk kaldı)


26 14 6 6 30 13 17 48

6.KONYA
SARAYÖNÜ BLD.
(Direk kaldı)


26 13 4 9 41 34 7 43

7.KAYSERİ YOL
(Direk kaldı)


26 8 11 7 21 25 -4 35

8.KONYA Ç.HÜYÜK ÇUMRA BLD.
(Barajdan yerele düştü)


26 9 7 10 31 29 2 34

9.MERSİN
TOROSLAR BLD.
(Barajdan kaldı)


26 7 6 13 21 25 -4 27

10.OSMANİYE SPOR 2011
(Barajdan kaldı)


26 5 11 10 24 35 -11 26

11.KAYSERİ
TALASGÜCÜ BLD.
(Barajdan yerele düştü)


26 5 11 10 21 41 -20 26

12.ADANA ALPİN POZANTI GENÇLİK
(İl sonuncusu Yerele düştü)


26 4 7 15 14 37 -23 19

13.KONYA
KARAPINAR BLD.
(Direk düştü)


26 2 5 19 19 50 -31 11
14.MERSİN
ANAMUR BLD.
(Direk düştü)
26 0 7 19 16 55 -39 7

*Adana Hadırlıgücü BAL'a çıktı.
*Niğde Bor Bld. BAL'a çıktı.
*Mersin Akdeniz Bld. BAL'a çıktı.
*Konya Selçuklu Bld. BAL'a çıktı.
*Konya Akşehir Bld.Kültürspor BAL'a çıktı.
*Kayseri Hacılar Erciyes Gençlik BAL'a çıktı.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6.GRUP

O G B M A Y AV P

1.ANKARA
ETİMESGUT BLD.
(3.Lige çıktı)


26 16 7 3 59 21 38 55

2.ANK.SİNCAN BLD.
(Play-Off'tan döndü.BAL'da)


26 15 8 3 40 17 23 53

3.YEŞİL KIRŞEHİR
(Barajdan kaldı)


26 13 10 3 47 23 24 49

4.BARTINSPOR
(Barajdan kaldı)


26 13 9 4 45 27 18 48

5.ANK.K.ÖREN
BAĞLUMSPOR
(Direk kaldı)


26 12 9 5 37 15 22 45

6.ANK.GÖLBAŞI BLD.
(İl sonuncusu olarak
yerele düştü)


26 12 6 8 45 32 13 42

7.NEVŞEHİR GENÇLİK
(Barajdan kaldı)


26 10 8 8 43 32 11 38

8.KASTAMONU
TOSYA BLD.
(Barajdan kaldı)


26 10 7 9 50 47 3 37

9.KIRIKKALESPOR
(Barajdan kaldı)


26 9 7 10 40 42 -2 34

10.AKSARAY BLD.
(Barajdan kaldı)


26 9 5 12 44 42 2 32

11.ÇORUM
İSKİLİP BLD.
(Barajdan yerele düştü)


26 5 6 15 26 49 -23 21

12.ÇORUMSPOR
(Kontenjan fazlasından direk düştü)


26 4 6 16 29 66 -37 18

13.KASTAMONUSPOR
(Direk düştü)


26 4 6 16 31 60 -29 15
14.KARABÜK
SAFRANBOLUSPOR
(Direk düştü)
26 1 4 21 24 87 -63 4

*Ankara Yeni Altındağ Bld. BAL'a çıktı.
*Ankara Kazan Bld. BAL'a çıktı.
*Çorum Ulukavakspor BAL'a çıktı.
*Karabük Yeşil Yenicespor BAL'a çıktı.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.GRUP


O G B M A Y AV P

1.AYDIN
ÇİNE MADRAN
(3.Lige ÇIKTI)


28 18 8 2 57 23 34 62

2.İZMİRSPOR
(Play-Off'tan döndü.BAL'da)


28 17 9 2 60 30 30 60

3.ANTALYA
KUMLUCA BLD.
(Direk kaldı)


28 16 7 5 55 35 20 55

4.MUĞLABODRUM BLD. BODRUMSPOR
(Direk kaldı)


28 16 7 5 64 34 30 55

5.İZM.ÇİĞLİ BLD.
(Barajdan düştü)

 

28 15 5 8 56 36 20 50

6.AYDIN
DİDİM BLD.
(Direk kaldı)


28 14 7 7 50 30 20 49

7.ANTALYA
MURATPAŞA BLD
(Barajdan kaldı)


28 12 3 13 52 49 3 39

8.MUĞLASPOR
(Barajdan kaldı)


28 11 6 11 45 39 6 39

9.İZM.Y.BORNOVA
(İl sonuncusu olarak yerele düştü)


28 9 7 12 44 40 4 34

10.DENİZLİ ÖZ.İD.
(Direk kaldı)


28 10 3 15 47 62 -15 33

11.AYDIN
İNCİRLİOVA BLD.
(Barajdan kaldı)

 

28 8 7 13 45 48 -3 31

12.DENİZLİ SARAYKÖYSPOR
(Barajdan kaldı)


28 8 5 15 40 44 -4 29

13.BURDUR BUCAK BLD. OĞUZHAN
(Barajdan kaldı)


28 7 5 16 35 58 -23 26

14.DENİZLİ
ACIPAYAMGENÇLİK
(Direk düştü)


28 5 4 19 32 59 -27 19
15.ISPARTASPOR
(Direk düştü)
28 2 1 25 18 113 -95 7

*Aydın Bozdoğan Bld. BAL'a çıktı.
*İzmir Yeşilovaspor BAL'a çıktı.
*Antalya Konyaaltı Bld. BAL'a çıktı.
*Denizli Pamukkalespor BAL'a çıktı.
*İzmir İzaks Gaziemir BAL'a çıktı

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8.GRUP

O G B M A Y AV P

1.İZM.TİRE 1922
(3.Lige ÇIKTI)


26 19 3 4 50 16 34 60

2.MANİSA BLD.
(Direk  kaldı)


26 17 8 1 57 15 42 59

3.MANİSA
SOMASPOR
(Barajdan kaldı)


26 18 5 3 51 12 39 59

4.KÜTAHYASPOR
(Direk kaldı)


26 17 4 5 64 22 42 55

5.BALIKESİR
ERDEKSPOR
(Direk kaldı)


26 15 5 6 50 27 23 50

6.İZM.GÜMÜŞORDU
(Direk kaldı)


26 14 4 8 56 25 31 46

7.MANİSA
SALİHLİ BLD.
(İl Barajından yerele DÜŞTÜ)


26 12 5 9 33 21 12 41

8.BALIKESİR BLD.
(Barajdan kaldı)


26 10 6 10 30 35 -5 36

9.UŞAK SPORTİF
(Direk kaldı)


26 8 8 10 35 36 -1 32

10.İZM.FOÇA BLD.
(Barajdan yerele düştü)


26 8 6 12 23 36 -13 30

11.BALIKESİR
EDREMİT BLD.
(İl barajından yerele düştü)


26 5 3 18 22 64 -42 18

12.BİLECİK
BOZÜYÜKVİTRA
(Barajdan kaldı)


26 3 5 18 17 53 -36 14

13.KÜTAHYA
ÖZ. İDARE K.H.
(Direk düştü)


26 3 4 19 20 68 -48 13
14.KÜTAHYA
SERA ŞEKER
(Direk düştü)
26 0 0 26 0 78 -78 0

*İzmir Narlıdere Bld. BAL'a çıktı.
*İzmir Atillaspor BAL'a çıktı.
*Manisa Soma Sotesspor BAL'a çıktı.
*Kütahya Dumlupınar Üniv.Spor BAL'a çıktı.
*Kütahya 1867 Simavspor BAL'a çıktı.
*Balıkesir Sındırgı Bld. BAL'a çıktı.
*Uşak Selvioğluspor BAL'a çıktı.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.GRUP

O G B M A Y AV P

1.İST.ARNAVUTKÖY BLD. (Play-Off'tan döndü.BAL'da kaldı)


26 19 5 2 63 18 45 62

2.İST.SULTANBEYLİ BLD. (Barajdan kaldı)


26 17 5 4 57 14 43 56

3.ESK. DEMİR
(Direk kaldı)


26 13 10 3 47 19 28 49

4.İST.KUŞTEPESPOR
(Baraj'dan yerele düştü)


26 14 6 6 44 25 19 48

5.İST.YENİKÖYSPOR
(İl sonuncusu direk düştü)


26 13 8 5 62 23 39 47

6.SAKARYA
KARASUSPOR
(Direk kaldı)


26 13 5 8 47 35 12 44

7.SAKARYA
SERDİVANSPOR
(Barajdan kaldı)


26 12 7 7 36 31 5 43

8.DÜZCE
BEYKÖY BLD.
(Direk kaldı)


26 12 5 9 43 34 9 41

9.SAKARYA
ADAPAZARISPOR
(İl sonuncusu olarak direk yerele düştü)


26 10 6 10 32 31 1 36

10.DÜZCE
AKÇAKOCASPOR
(Barajdan yerele düştü)


26 8 4 14 27 45 -18 28

11.ESK.SAĞLIK
(Barajdan kaldı)


26 6 5 15 33 53 -20 23

12.BOLU
MUDURNUSPOR
(Barajdan yerele düştü)


26 5 3 18 22 60 -38 18

13.AFYON
İSCEHİSARSPOR
(Direk düştü)


26 4 3 19 25 72 -47 15

14.AFYON
EMİRDAĞSPOR
(Direk düştü)


26 0 0 26 1 79 -78 0

* İst.İFA Spor BAL'a çıktı.
*İst.Avcılar Bld. BAL'a çıktı.
*Sakarya Arifiye Kalaycıspor BAL'a çıktı.
*Düzcespor BAL'a çıktı.
*Bolu Kıbrıscıkspor BAL'a çıktı.
*Afyon Afjet Afyonspor BAL'a çıktı.
*Afyon Demirspor BAL'a çıktı.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10.GRUP


O G B M A Y AV P

1.ZONG.KÖMÜR
(Play-Off'tan 3.Lige çıktı)


26 21 3 2 53 8 45 66

2.İST.ÇATALCA
(Play-Off'tan 3.Lige ÇIKTI)


26 19 6 1 53 16 37 63

3.İST.B.ÇEKMECE BLD. (Direk kaldı)


26 16 6 4 60 22 38 54

4.İST.SULTANGAZİ
(Barajdan kaldı)


26 14 8 4 49 25 24 50

5.BURSA
KESTEL BLD.
(Direk kaldı)


26 11 7 8 47 30 17 40

6.KOCAELİ
GEBZESPOR
(Direk kaldı)


26 11 6 9 42 26 16 39

7.KOCAELİKÖRFEZ BLD.HEREKE YILDIZ
(Barajdan yerele düştü)


26 9 8 9 32 26 6 35

8.KOCAELİ
ÇAYIROVASPOR
(Barajdan kaldı)


26 9 7 10 42 32 10 34

9.KOCAELİ
İZMİT BLD.SPOR
(Kontenjan fazlası..Yerele düştü)


26 8 8 10 44 37 7 32

10.ZONG.KOZLU BLD.
(Barajdan kaldı)


26 9 4 13 30 41 -11 31

11.ZONG.KİLİMLİ BLD.SPOR (Kontenjan fazlası.Direk düştü)


26 9 3 14 42 42 0 30

12.BURSAİNEGÖL GENÇLERGÜCÜ
(Direk kaldı)


26 3 7 16 32 59 -27 16

13.KOCAELİKARTEPE SUADİYESPOR
(Direk düştü)


26 4 4 18 25 87 -62 13
14.BURSA
YENİŞEHİR BLD.
(Direk düştü)
26 0 1 25 24 124 -100 1

*İst.Leventspor kontenjan tamamlamak için BAL'a direk çıktı.
*İst.Modafen İÖO Spor BAL'a çıktı.
*Zong. Karadeniz Ereğlispor Yerel 1.olarak direk BAL'a çıktı.
*Bursa Mudanyaspor BAL'a kontenjanı doldurmak için direk çıktı.
*Bursa Elmasbahçelerspor BAL'a çıktı.
*Kocaeli Sultanorhanspor BAL'a çıktı.
*Kocaeli Çınarlıspor BAL'a çıktı.

NOT:

*Çıksalınspor 3.ligden düşerek BAL'a geldi. İstanbul İl kontenjanı bir fazla (13) olacak.

*Kocaelispor 3.ligden düşerek BAL'a geldi.Kocaeli İl kontenjanı bir fazla (5) olacak.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11.GRUP


O G B M A Y AV P

1.EDİRNE
SPOR GENÇLİK
(Play-Off'tan döndü,BAL'da)


26 18 7 1 45 8 37 61

2.İST.H.EDİP ADIVARSPOR
(3.lige ÇIKTI)


26 18 6 2 51 14 37 60

3.İST.YENİBOSNA
(Direk kaldı)


26 15 6 5 35 15 20 51

4.TEKİRDAĞSPOR
(Direk kaldı)


26 13 4 9 40 28 12 43

5.Ç.KALE
YENİ ÇANSPOR
(Direk kaldı)


26 13 3 10 36 29 7 42

6.İST.DİKİLİTAŞ
(Barajdan kaldı)


26 12 5 9 34 32 2 41

7.YALOVA
ARMUTLU BLD.
(Direk kaldı)


26 10 9 7 28 18 10 39

8.İST.VEFASPOR
(İl sonuncusu.
Direk yerele düştü)


26 12 3 11 46 38 8 39

9.Ç.KALE
BOZCAADASPOR
(Barajdan yerele düştü)


26 10 5 11 27 27 0 35

10.KIRKLARELİ
BABAESKİSPOR
(Direk kaldı)


26 9 4 13 22 31 -9 31

11.EDİRNE
KEŞANSPOR
(Barajdan yerele düştü)


26 8 3 15 18 32 -14 27

12.TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖYSPOR
(Barajdan yerele düştü)


26 5 5 16 25 53 -28 20

13.YALOVASPOR
(Direk düştü)


26 4 2 20 20 47 -27 14
14.KIRKLARELİ
LÜLEBURGAZSPOR
(Direk düştü)
26 2 4 20 21 76 -55 10

*İst.Çengelköyspor BAL'a çıktı.
*İst.Erokspor BAL'a çıktı.
*Edirne Keşan anafartalarspor BAL'a çıktı.
*Tekirdağ Velimeşe Bld.Spor BAL'a çıktı.
*Çanakkale Karabiga Bld. BAL'a çıktı.
*Yalova Altınova Bld. BAL'a çıktı.
*Kırklareli Büyükkarıştıranspor BAL'a çıktı.

HAZIRLAYAN : Sait AKSÖZ

Bölgesel Amatör Lig'de 2014-2015 Sezonunda yer  alacak takımların
belirlenmesi için yapılan baraj maçları sona erdi.

2013-2014 Sezonu BAL grup müsabakalarının tamamlanmasından sonra
26 Mart - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında toplam 66 baraj müsabakası oynandı.


Bu müsabakalar sonunda 42 BAL takımı yerel ligden gelen takımları yenerek 2014-2015 sezonunda BAL'da devam etme hakkını kazanırken, 26 yerel lig
takımı ise BAL takımını yenerek lige katılma hakkı kazandı.

Spor Toto 3.Lig'den düşen 9 takım, BAL'da kalan 42 takım ve yerel liglerden
gelecek 44 takım olmak üzere toplam
163 takım 2014-2015 sezonunda BAL'a katılmaya hak kazandı.

Pazartesi, 20 Haziran 2016 16:51 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN54
DÜN1198
BU HAFTA1252
BU AY18802
TOPLAM3075346

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 139 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim