2013-2014 BAL : ELEME / PLAY-OFF ve PLAY-OUT MAÇLARI..(31.05.'14)
Cumartesi, 31 Mayıs 2014 19:17

 

 

 

BAL LİGİ SEZON SONU MAÇLARI:


03.MAYIS.'14  Cumartesi (1.Tur Eleme Maçı):

Ank.Sincan Bld.Spor (6.Grup 2.si) : 3
Tunceli Dersimspor (1.Grup 2.si) : 2
Maç: 2-2  Uzat: 3-2 (Dersim BAL'da kaldı. Sincan 3.lig Play-Off maçı oynayacak.)
(Adana 5 Ocak F.Terim Stadı - 15.30)

=======================================


3.LİGE YÜKSELME PLAY-OFF 2.TUR (Son Tur) MAÇLARI:
(Kazanan 3.Lige Çıkacak)


3 Mayıs 2014  Cumartesi


Çine Madranspor - Manisa Belediyespor : 3-2
(Çine 3.lige çıktı, Manisa BAL'da kaldı.)
(Çine; 47.dk.da 10 kişi kaldı.Manisa Bld. 80.dk.da 2-1 öne geçmesine rağmen
10 kişi kalmış olan Çine'den son 10 Dk.da 2 gol yedi ve elendi)
(İzmir Atatürk Stadı - 16.00)

---------------------------------------------------------------
Erzin Belediyespor - 44 Malatyaspor: 3-1
Maç Sonu: 1-1  Uzat: 3-1
(Erzin 3.Lige çıktı, 44 Malatya BAL'da kaldı)
(K.Maraş Hanefi Mahçiçek Stadı - 15.30)

-------------------------------------------------------------

Arnavutköy Belediyesi  - Halide Edip Adıvar Spor: 6-8
Maç: 2-2  Uzat: 3-3  Pen: 3-5 = 6-8
(Arnavutköy BAL'da kaldı, HEAS 3.lige çıktı)
(İst. Vefa Stadı - 15.30)

===================================

4 Mayıs 2014  Pazar


Edirne Spor Gençlik - Çatalcaspor : 0-1
Çatalcaspor 3.lige çıktı, Edirne BAL'da kaldı.
(Tekirdağ Namık Kemal Stadı - 15.30)


Ceyhanspor - Niğde Belediyespor: 0-4
Niğde 3.lige çıktı, Ceyhan BAL'da kaldı.
(Mersin Tevfik Gür Stadı - 15.30)


Tire 1922 - İzmirspor: 6-5
Maç: 0-0  Uzt: 0-0  Pen: 6-5
Tire 3.lige çıktı, İzmirspor BAL'da kaldı.
(İzmir Atatürk Stadı - 15.30)

=================================

10 MAYIS '14   CUMARTESİ

Bayburt Grup Özel İdare - Mardinspor : 3-0
Bayburt 3.Lige çıktı, Mardinspor BAL'da kaldı.
Malatya İnönü Stadı - 15.30

-----------------------------------------------------------------------

Etimesgut Bld. - Sincan Bld. : 4-3
Maç: 0-0  Uzt: 0-0  Pen: 4-3
Etimesgut 3.lige çıktı.
Ankara Ostim Stadı-  15.30

================================

11 MAYIS '14  PAZAR

Sivas Zara Bld. - Zonguldak Kömürspor : 0-2
Zong.Kömür 3.Lige çıktı.
ankara Cebeci İnönü Stadı - 15.30

***************************************************
***************************************************

PLAY - OFF'A 2.SIRA TAKIMI OLARAK KATILMAK İÇİN
ELEME MAÇLARI:


26. NİSAN. '14  CUMARTESİ

Dersimspor (Tunceli) : 4 - Yomraspor (Trabzon) : 2
(BAL 1.Grup elemesi)

Normal: 1-1  - Uzat: 1-1  Pen: 3-1 : 4-2
(Dersim, 1.Grubun 2.oldu. Grup 2.si olarak Play-Off'lara katılacak)
(Yomraspor BAL liginde direk kaldı)

Erzurum Kazım Karabekir Stadı - 13.30

Manisa Bld.Spor : 2 - Manisa Somaspor : 1
(BAL 8.Grup Elemesi)
Dk.5 Cüneyt: 1-0  Dk.80 Doğan: 1-1  Dk.90+3 Engin: 2-1
(Manisa Bld., 8.Grup 2.oldu..Grup 2.si olarak Play-Off maçlarına katılacak)
(Somaspor BAL liginde direk kaldı)


Manisa - Turgutlu 7 Eylül Stadı - 15.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAY - OFF 1.TUR MAÇLARI:

26. NİSAN. '14  CUMARTESİ

İst.Sultanbeyli Bld.: 0 - İst.Çatalcaspor: 2
(İst. Vefa Stadı - 15.30)
(Çatalcaspor; Play-Off 2.tura çıktı. Sultanbeyli BAL'da devam edecek)

 

27. NİSAN. '14  PAZAR

Bitlis Tatvan G.Birliği   -  Niğde Bld.Spor : 0-1
Niğde Bld. 2.tura çıktı..Tatvan G.Birliği BAL'da kaldı.
Ş.urfa Gap Arena Stadı - 15.30

İst. Halide Edip Adıvarspor  - Yozgat Sorgun Bld.Spor : 4-3
Maç. 1-1  Uzat: 1-1  Pen: 3-2 = 4-3 ...H.Edip Adıva 2.tura çıktı. Sorgun BAL'da kaldı.
Ankara - Yenimahalle - Ostim Stadı - 15.30

---------------------------------------------------


BAL BARAJ MAÇLARI: (Play-Out)
(BAL ligi takımı ile Yerel lig 1.veya 2.nin karşılaşması - Galip bitiren BAL liginde yer alacak)

26. NİSAN. '14   CUMARTESİ

Batman Gercüş Bağlarspor (2.Grup 9.sıra) :1
1955 Batman Bld.Spor (Yerel 1.sıra) : 0
(Gercüş, uzatmada attığı golle BAL'da kalmayı başardı)
Batman 16 Mayıs Şehir Stadı - 13.30
--------------------------------------------------------------
Siirt Kurtalanspor (2.Grup 8.sıra) : 6
Siirt Kartalspor (Yerel 1.sıra) : 5
(Maç 1-1 bitti. Uzat: 2-2  Pen: 3-4
(Kurtalanspor, BAL'da kalmayı başardı)
Siirt Atatürk Stadı - 14.00
----------------------------------------------------------------
Amasya Merzifonspor (4.Grup 8.sıra) : 1
Yeni Amasyaspor (Yerel 1.sıra) : 3
(Maç 1-1 bitti..Uzat: 1-3...Merzifonspor BAL'dan düştü..Y.Amasya BAL'a çıktı.)
Samsun 19 Mayıs Stadı - 14.30
-----------------------------------------------------------------
Esk.Sağlıkspor (9.Grup 11.sıra) : 4
Esk.Anadolu Üniversitesi (Yerel 1.sıra) : 0
(Sağlıkspor BAL'da kaldı)
Eskişehir Necdet Yıldırım Çim Saha - 15.00
---------------------------------------------------------------

Kilis Bld.Spor (3.Grup 9.sıra) : 7
Kilis Çınarlı Gençlik Spor (Yerel 1.sıra) : 0
(Kilis Bld. BAL'da kaldı)
Kilis 7 Aralık Stadı - 15.30
-------------------------------------------------------------

Kocaeli Körfez Bld.Hereke Yıldız (10.Grup 7.sıra) : 1
Kocaeli Çınarlıspor (Yerel 3.sıra) : 2
(Hereke Yıldız, BAL'dan düştü..Çınarlıspor BAL'a çıktı)
Kocaeli İsmetpaşa Stadı - 14.30

===================================

27. NİSAN. '14   PAZAR

Artvin Arhavispor (1.Grup 8.sıra) : 3-0 (Hük.)
Artvin Hopaspor (Yerel 1.sıra) :.........
Artvin İskebe Şehir Stadı - 11.00

Arhavispor 1-0 önde iken 85.dakikada maç yarıda kaldı.
Hopaspor seyircisi olay çıkardığı için maç 3-0 oldu.Arhavi BAL'da kaldı.

--------------------------------------------------------------
Konya Çatalhüyük Çumra Bld. (5.Grup 8.sıra) : 0
Konya Akşehir Bld. Kültürspor (Yerel 2.sıra) : 3
Ç.Çumra BAL'dan düştü..Kültürspor BAL'a yükseldi
Konya Selçuklu Bld.Sahısı - 15.00
-------------------------------------------------------------
Hakkari Yüksekova Bld. (2.Grup 7.sıra) : 6
Hakkari Spor Futbol Kulübü (Yerel 1.sıra) : 4
Maç: 1-1 Uzat: 1-1 Pen: 5-3 = 6-4
(Yüksekova Bld.BAL'da kaldı)
Hakkari Şehir Stadı - 13.30
-------------------------------------------------------------
Kocaeli  Çayırovaspor (10.Grup 8.sıra) : 3
İzmit Bekirpaşa Başaranspor (Yerel 2.sıra) : 1
(Çayırovaspor BAL'da kaldı)
Kocaeli Avni Kalkavan Sahısı - 14.30
------------------------------------------------------------
Bolu Mudurnuspor (9.Grup 12.sıra) : 1
Bolu  Kıbrıscıkspor (Yerel 1.sıra) : 4
Mudurnuspor BAL'dan düştü. Kıbrıscıkspor BAL'a çıktı.

Bolu Atatürk Stadı - 13.00
------------------------------------------------------------
G.Antep Şahinbey Bld. (3.Grup 11.sıra) : 0
G.Antep Sakıcı İnş.Şenyurtspor (Yerel 1.sıra) : 3 (Hük.)
Şahinbey Bld.maça çıkmadı.Şenyur BAL'a çıktı. Şahinbey BAL'dan düştü.
Şehitkamil İlçe Stadı - 14.30
------------------------------------------------------------
Yeşil Kırşehirspor (6.Grup 3.sıra) : 6
Kırşehir Boztepe Malya (Yerel 1.sıra) : 0
(Yeşil Kırşehir Spor BAL'da kaldı)
Kırşehir Ahi Stadı - 13.30
------------------------------------------------------------
Antalya Muratpaşa Bld. (7.Grup 7.sıra) : 1
Antalya Demre Bld. (Yerel 2.sıra) : 0
Muratpaşa BAL'da kaldı.
Antalya Akdeniz Üniversitesi Stadı - 16.00
-----------------------------------------------------------
Sakarya Serdivanspor (9.Grup 7.sıra) : 1
Sakarya Sapancaspor (Yerel 2.sıra) : 0
Serdivanspor BAL'da kaldı.
Sakarya Atatürk Stadı - 16.00
---------------------------------------------------------
Bartınspor (6.Grup 4.sıra) : 4
Bartın Kurucaşilespor (Yerel 1.sıra) : 1
(Bartınspor BAL'da kaldı)
Bartın Atatürk Stadı - 14.30
----------------------------------------------------------
Samsun ilkadım Bld. (4.Grup 4.sıra) : 1
Samsun Termespor (Yerel 2.sıra) : 2
Maç: 1-1  Uzat: 1-2...İlkadım BAL'dan düştü, Terme BAL'a çıktı.
Samsun 19 Mayıs Stadı - 14.30

----------------------------------------------------------
Kayseri Talasgücü Bld. (5.Grup 11.sıra) : 0
Kayseri Hacılar Erciyes Gençlik (Yerel 1.sıra) : 1
(Talasgücü BAL'dan düştü..Hacılar Erciyes BAL'a çıktı)
Kayseri Sümer 1.No.lu Saha - 14.30
---------------------------------------------------------
Tekirdağ Çerkezköyspor (11.Grup 12.sıra) : 1
Tekirdağ Velimeşe Bld. (Yerel 1.sıra) : 3
(Çerkezköy BAL'dan düştü..Velimeşe BAL'a çıktı)
Tekirdağ Namık Kemal Stadı - 14.30
---------------------------------------------------------
Nevşehir Spor Gençlik (6.Grup 7.sıra) : 2
Nevşehir Hisarspor (Yerel 1.sıra) : 1
Nevşehir Spor Gençlik BAL'da kaldı.
Nevşehir Gazi Stadı - 15.00
---------------------------------------------------------
Karaman Bld.Spor (5.Grup 3.sıra) : 2
Özkon Grup Karaman Spor (Yerel 1.sıra) : 1
Karaman Bld. BAL'da kaldı.
Karaman Kemal Kaynaş Stadı - 15.00
----------------------------------------------------------
Denizli Sarayköyspor (7.Grup 12.sıra) : 2
Denizli Tavas Biurlikspor (Yerel 2.sıra) : 1
Maç: 1-1  Uzat: 2-1....Sarayköy BAL'da kaldı..
Denizli Atatürk Stadı - 15.30
=============================


30. NİSAN. '14  ÇARŞAMBA

Mersin Toroslar Bld. (5.Grup 9.sıra) : 3
Mersin Tarsusgücü (Yerel 2.sıra) : 1
Toroslar Bld.BAL'da kaldı.
Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadı - 16.00

Aksaray Bld.Spor (6.Grup 10.sıra) : 5
68 Aksaray Bld.Spor (Yerel 1.sıra) : 1
Aksaray Bld.BAL'da kaldı.
Aksaray Toki Sahası - 15.30
===========================

 

03. MAYIS. '14   CUMARTESİ

Şırnak Cizre Basraspor (2.Grup 3.sıra) : 2
1960 Silopispor (Yerel 1.sıra) : 0
Cizre Basra BAL'da kaldı.
Şırnak Şehir Stadı - 13.30

----------------------------------------------------------

D.Bakır Erganispor (2.Grup 6.sıra) : 2
D.Bakır 1968 Spor (Yerel 1.sıra) : 4
Maç. 0-0  Uzt: 0-0  Pen: 2-4
Ergani BAL'dan düştü, D.Bakır 1968 BAL'a çıktı.
D.Bakır Atatürk Stadı - 15.30

------------------------------------------------------------

Rize Kalkanderespor (1.Grup 9.sıra) : 6
Rize Ardeşenspor (Yerel 1.sıra) : 7
Maç: 0-0  Uzat: 0-0  Pen: 6-7
Kalkandere BAL'dan düştü, Ardeşen BAL'a çıktı.
Rize Derepazarı Futbol Sahası - 15.00

--------------------------------------------------------------

Çanakkale Bozcaadaspor (11.Grup 9.sıra) : 0
Çanakkale Karabiga Bld.Gençlik (Yerel 1.sıra) : 1
Maç: 0-0  Uzat: 0-1 (Bozcaada Uzatmada penaltı kaçırdı)
Bozcaada BAL'dan düştü, Karabiga BAL'a çıktı.
Çanakkale 18 Mart Sentetik Saha - 15.30

-------------------------------------------------------------

Yozgat Sorgun Bld. (4.Grup 2.sıra) : 5
Yozgat İl Öz.İdare (Yerel 1.sıra) : 1
Yozgat Bozok Stadı - 14.00

------------------------------------------------------------

Muş Ovasıspor (2.Grup 11.sıra) : 0
Muş Hasköy Yıldızspor (Yerel 1.sıra) : 1
Muş Ovası BAL'dan düştü, Hasköy BAL'a çıktı.
Muş Şehir Stadı - 15.30

===========================

 

04. MAYIS. '14   PAZAR

Burdur Bucak Bld.Oğuzhan (7.Grup 13.sıra) :2
Burdur Şekerspor
(Yerel 1.sıra) : 0
Bucak Oğuzhan BAL'da kaldı.
Burdur Gazi Atatürk Stadı - 15.30

--------------------------------------------------------

Giresun Öz Espiye Bld.Spor (4.Grup 10.sıra) : 1
Giresun Görelespor (Yerel 1.sıra) : 2
Espiye BAL'dan düştü, Görele BAL'a çıktı.
Giresun Atatürk Stadı - 15.00

-------------------------------------------------------------

Muğlaspor (7.Grup 8.sıra) : 5
Muğla Ortaca Bld. (Yerel 1.sıra) : 4
Maç: 0-0  Uzat: 0-0  Pen: 5-4
Muğlaspor BAL'da kaldı.
Muğla Atatürk Stadı - 16.00

------------------------------------------------------------

Osmaniye Spor 2011 (5.Grup 10.sıra) : 5
Osmaniye Kadirlispor (Yerel 1.sıra) : 4
Maç: 0-0  Uzat: 0-0  Pen: 5-4
Osmaniye 2011 BAL'da kaldı.
Osmaniye 7 Ocak Stadı - 15.30
-------------------------------------------------------
Düzce Akçakocaspor (9.Grup 10.sıra) : 0
Düzcespor (Yerel 1.sıra) : 2
Akçakoca BAL'dan düştü, Düzce BAL'a çıktı.
Düzce 18 Temmuz Stadı - 15.30
-------------------------------------------------------
Bozüyük Vitraspor (8.Grup 12.sıra) : 2
Bilecik Edebali Spor (Yerel 1.sıra) : 0
Vitra BAL'da kaldı.
Bilecik Edebali Stadı - 14.00
------------------------------------------------------
Bingöl Çapakçurspor (2.Grup 5.sıra) : 2
Bingöl Genç Muratspor (Yerel 1.sıra) : 0
Çapakcur BAL'da kaldı.
Bingöl Şehir Stadı - 14.30
-----------------------------------------------------

Maraş Türkoğlu Bld. (3.Grup 13.sıra) : 1
Maraş Pazarcıkspor (Yerel 1.sıra) : 2
Maç. 1-1  Uzat: 1-2
Türkoğlu BAL'dan düştü, Pazarcık BAL'a çıktı.
K.Maraş Batıpark Sahası - 15.30

-----------------------------------------------------

Kastamonu Tosya Bld. (6.Grup 8.sıra) : 2
Kastamonu Öz.İdare K.Hiz. (Yerel 1.sıra) : 0
Tosya BAL'da kaldı.
Kastamonu Gazi Stadı - 14.30
-----------------------------------------------------

MKE Kırıkkalespor (6.Grup 9.sıra) : 4
Kırıkkale Yahşihanspor (Yerel 1.sıra) : 1
Kırıkkale BAL'da kaldı.
Kırıkkale Başpınar Sahası - 14.30

------------------------------------------------------------
Çorum İskilip Bld.Gençlik (6.Grup 11.sıra) : 1
Çorum Ulukavakspor (Yerel 1.sıra) : 2
İskilip BAL'dan düştü, Ulukavak BAL'a çıktı.
Çorum 1.Nolu Sentetik Saha - 15.00

===========================

05. MAYIS. '14   PAZARTESİ

Trab.Beşikdüzüspor (1.Grup 4.sıra) : 2
Trab. Yalıspor (Yerel 2.sıra) : 1
Beşikdüzü BAL'da kaldı.

Trab. Hüseyin Avni Aker Stadı - 15.00

============================

07. MAYIS. '14 ÇARŞAMBA

Balıkesir Bld. (8.Grup 8.sıra) : 2
Balıkesir Gönen Bld. (Yerel 2.sıra) : 0
Balıkesir Bld.BAL'da kaldı.
Balıkesir Atatürk Stadı - 16.00

============================

08. MAYIS. '14  PERŞEMBE

Hatay Reyhanlı Bld. (3.Grup 3.sıra) : 2
Hatay Belen Bld. (Yerel 2.sıra) : 1
Reyhanlı Bld.BAL'da kaldı.
Hatay Atatürk Stadı - 15.00

============================

09. MAYIS. '14  CUMA

Adana Kozan Bld. (6.Grup 4.sıra) : 3
Adana Yenibeygücü (Yerel 2.sıra) : 0
Kozan Bld.BAL'da kaldı.
Adana 5 Ocak F.Terim Stadı - 15.30

============================

10.MAYIS. '14  CUMARTESİ

Adıyaman İl Öz.İdare (3.Grup 8.sıra) : 1
Adıyaman Gapspor (Yerel 1.sıra) : 0
Özel İdare BAL'da kaldı.
Adıyaman Atatürk Stadı - 15.30

--------------------------------------------------------

Erzincanspor (4.Grup 12.sıra) :
13 Şubat Erzincan Gençlik (Yerel 1.sıra) : 0-3 (Hük.)
*Erzincanspor sahaya çıkmadı.
*13 Şubat BAL'a çıktı, Erzincanspor yerel lige düştü.

-------------------------------------------------------

İst.Kuştepespor (9.Grup 4.sıra) : 0
İst.Avcılar Bld. Gençlik (Yerel 7.sıra) : 1
Kuştepe BAL'dan düştü, Avcılar Bld.BAL'a çıktı.
İst.Merkezefendi Spor Tesisleri - 15.00

------------------------------------------------------------

İst.Sultangazi (10.Grup 4.sıra) : 1
İst.Bayrampaşa Tunaspor (Yerel 6.sıra) : 0
Maç: 0-0  Uzat: 1-0
Sultangazi BAL'da kaldı.
İst.Vefa Stadı - 15.00

-----------------------------------------------------------

Ağrı Patnos Gençlik (1.Grup 7.sıra) : 3
Ağrı Doğubayazıt Bld. (Yerel 1.sıra) : 1
Patnos BAL'da kaldı.
Ağrı Vali Lütfü Yiyenoğlu Stadı - 13.00

==========================

11. MAYIS. '14   PAZAR

Karsspor (1.Grup 11.sıra) : 1
Kars Sarıkamış Esnafspor (Yerel 1.sıra) : 0
Karsspor BAL'da kaldı
Kars Şehir Stadı - 13.00

---------------------------------------------------------

Malatya İl Öz.İdare (3.Grup 10.sıra) : 3
Malatya Demirspor (Yerel 1.sıra) : 1
Özel İdare BAL'da kaldı
Malatya Yeşiltepe Sentetik Saha - 16.00

-----------------------------------------------------------

Manisa Somaspor (8.Grup 3.sıra) : 6
Manisa Durasıllı Bld. (Yerel 2.sıra) : 0
Somaspor BAL'da kaldı.
Manisa 19 Mayıs Stadı - 16.00

----------------------------------------------------------

İst.Dikilitaş (11.Grup 6.sıra) : 4
İst. Sarıyer Y.Mahallespor (Yerel 8.sıra) : 0
Dikilitaş BAL'da kaldı.
İst. Merkezefendi Spor Tesisleri - 15.00

---------------------------------------------------------

İst.Sultanbeyli Bld. (9.Grup 2.sıra) : 5
İst.Albayrakspor (Yerel 9.sıra) : 1
Sultanbeyli BAL'da kaldı.
İst.Vefa Stadı - 15.00

-------------------------------------------------------

Edirne Keşanspor (11.Grup 11.sıra) : 0
Edirne Keşan Anafartalarspor (Yerel 1.sıra) : 1
Keşanspor BAL'dan düştü, Anafartalar BAL'a çıktı.
Edirne 25 Kasım Stadı - 13.30

-------------------------------------------------------

Bitlis Tatvan G.Birliği (2.Grup 2.sıra) :
Bitlis Özgüzeldere (Yerel 1.sıra) :
İlk yarı 1-1 / Hakem 2.yarıyı güvenlik yok diye oynatmadı.
MAÇ İLERİ TARİHTE TEKRAR OYNANACAK..
Bitlis 8 Ağustos Stadı - 13.00

31.Mayıs.'14 16.00'da Elazığ Atatürk Stadı'nda tekrarlandı:
B.Tatvan G.Birliği: 3
B.Özgüzeldere: 1
Tatvan G.Birliği BAL'da kaldı.

--------------------------------------------------------

Tunceli Dersimspor (1.Grup 2.sıra) : 5
Tunceli Dağcılık ve Kamp Spor (Yerel 2.sıra) : 1
Dersim BAL'da kaldı.
Tunceli Atatürk Stadı - 13.00

=========================

13. MAYIS. '14  SALI

Iğdır G.Birliği (1.Grup 10.sıra) : 2
Iğdır Arasspor (Yerel 1.sıra) : 5
Maç: 1-1  Uzat: 2-2  Pen: 0-3 : 2-5
G.Birliği BAL'dan düştü. Aras BAL'a çıktı.
Iğdır Kışla Semt Sahası - 15.00

------------------------------------------------------

İzmir Foça Bld. (8.Grup 10.sıra) : 2
İzmir Atillaspor (Yerel 3.sıra) : 3
Foça yerel lige düştü, Atillaspor BAL'a çıktı
İzmir Atatürk Stadı - 15.30

=========================

17. MAYIS. '14   CUMARTESİ

Aydın İncirliova Bld. (7.Grup 11.sıra) : 6
Aydın İsabeyli Şırlan (Yerel 2.sıra) : 5
Maç: 1-1  Uzat: 1-1  Pen: 5-4 =6-5
İncirliova BAL'da kaldı.
Aydın Adnan Menderes Stadı - 16.00

========================

18. MAYIS. '14  PAZAR

İzmir Çiğli Bld. (7.Grup 5.sıra) : 0
İzmir İzaks Gaziemir Spor (Yerel 4.sıra) : 1
Maç : 0-0  Uzat: 0-1
Çiğli Bld. BAL'dan düştü.
İzmir/Atatürk Stadı - 15.30

-----------------------------------------------------

Elazığ İl Öz.İdare (3.Grup 7.sıra) : 4
Elazığ Paluspor (Yerel 1.sıra) : 6
Öz.İdare BAL'dan düştü.PALU BAL'a çıktı.
Elazığ Merkez Çim Saha - 16.30

------------------------------------------------------

Ordu Soyaspor (4.Grup 11.sıra) : 1
Ordu İl Öz.İdarespor (Yerel 1.sıra) :2
Soyaspor BAL'dan düştü
Ordu Durugöl Sahası - 14.00

---------------------------------------------------

Mardinspor (2.Grup 1.sıra) : 3
Mardin Kızıltepe Fıratspor
(Yerel 1.sıra) : 1
Mardinspor BAL'da kaldı
Mardin 21 Kasım Stadı - 15.30

--------------------------------------------

Zonguldak Kozlu Bld. (10.Grup 10.sıra) : 3
Zonguldak Çaycuma
(Yerel 1.sıra) : 2
Maç: 2-2  Uzat: 3-2
Kozlu BAL'da kaldı.
Zonguldak K.Köksal Stadı - 15.30

-------------------------------------------

Sivas Yıldızeli Birlik (4.grup 9.sıra) :1
Sivas Cumhuriyet Üniv.Spor
(Yerel 1.sıra) : 3
Maç: 1-1 Uzat: 1-3
Yıldızeli BAL'dan düştü.
Sivas Fuar Alanı 2 No.lu Saha - 15.00

=========================

31. MAYIS. '14 CUMARTESİ (Tekrar Maçı)

Bitlis Tatvan G.Birliği (2.Grup 2.sıra) : 3
Bitlis Özgüzelderespor (Yerel 1.sıra) : 1
Tatvan BAL'da kaldı.
Elazığ Atatürk Stadı - 16.00

SEZON SONU BAL'DA KESİN SONUÇLARDIR.

Bölgesel Amatör Lig'de 2014-2015 Sezonunda yer  alacak
takımların  belirlenmesi için yapılan baraj maçları sona erdi.

2013-2014 Sezonu BAL grup müsabakalarının tamamlanmasından
sonra 26 Mart - 31 Mayıs 2014  tarihleri arasında toplam 66 baraj müsabakası oynandı.

 

Bu müsabakalar sonunda 42 BAL takımı yerel ligden gelen
takımları yenerek 2014-2015 sezonunda BAL'da devam etme
hakkını kazanırken, 26 yerel lig takımı ise BAL takımını yenerek
lige katılma hakkı kazandı.

 

Spor Toto 3.Lig'den düşen 9 takım, BAL'da kalan 42 takım ve
yerel liglerden gelecek 44 takım olmak üzere toplam 163 takım 2014-2015 sezonunda BAL'a katılmaya hak kazandı.

Pazartesi, 20 Haziran 2016 16:50 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN345
DÜN476
BU HAFTA345
BU AY15292
TOPLAM2993481

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 16 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim