2013-2014 BAL LİGİNDE KESİNLEŞENLER..(21.04.'14)
Pazartesi, 21 Nisan 2014 21:43

 

BAL LİGİ TAMAMLANDI AMA KESİN 3.LİGE ÇIKANLAR HENÜZ BELLİ DEĞİL...

SADECE GRUPLARIN SIRALAMALARI BELİRLENDİ..

PLAY-OFF OYNAYACAK 2.SIRA TAKIMLARINDAN 2'Sİ KESİNLEŞMEDİ.
(Somaspor mu? Manisa Bld.Spor mu?) (Dersimspor mu? Yomraspor mu?)
Aralarında baraj maçı oynayacaklar ve böylece Play-Off'a kalan 22 takım belli olacak.

SOMASPOR - MANİSA BLD.SPOR (26.04.'14 C.tesi - Turgutlu Stadı - 15.00)
YOMRASPOR - DERSİMSPOR (26.04.'14 C.tesi - Erzurum K.Karabekir Stadı - 13.30)

PLAY-OFF NASIL GERÇEKLEŞECEK?

Grubunu 1.bitirenler beklerken, 11 tane 2.sıra takımı arasında kur'a çekilecek.
Bu kur'a sonrasında şanslı 3 takım BAY çekecek ve aynı 1.sıra takımları gibi beklemeye geçecek.

Ligi 2.sırada bitiren ve kur'ada Bay çekemeyen 8 takım kur'a sonrası tarafsız sahada
tek maç eleme maçı oynayacak. Buradan elenmeyen 4 takım ile beklemekte olan
11+3= 14 takım toplam 18 takımı oluşturacaklar.

Çekilecek kur'a sonrası birer eşleşerek yine tek maç ve tarafsız sahada karşılaşacaklar.
Galip gelen 9 takım 3.LİGE  "MERHABA, BEN GELDİM" diyecek.


GRUPLARINI 1.BİTİRENLER:

1.GRUP: Bayburt Grup Özel İdare Gençlik (26 Maç - 64 Puan)

2.GRUP: Mardinspor  (24 Maç - 55 Puan)

3.GRUP: Hatay Erzin Bld.Spor  (28 Maç - 66 Puan)

4.GRUP: Sivas Zara Bld.Spor  (26 Maç - 63 Puan)

5.GRUP: Ceyhanspor  (26 Maç - 64 Puan)

6.GRUP: Etimesgut Bld.Spor  (26 Maç - 55 Puan)

7.GRUP: Aydın Çine Madranspor  (28 Maç - 62 Puan)

8.GRUP: Tire 1922 Spor  (26 Maç - 60 Puan)

9.GRUP: Arnavutköy Bld.Gençlik  (26 Maç - 62 Puan)

10.GRUP: Zonguldak Kömürspor  (26 Maç - 66 Puan)

11.GRUP: Edirne Spor Gençlik  (26 Maç - 61 Puan)


GRUPLARINI 2.BİTİRENLER:

1.GRUP: (Trab.Yomraspor / Tunceli Dersimspor)  (26 Maç - 55 Puan)

2.GRUP: Tatvan G.Birliği  (24 Maç - 53 Puan)

3.GRUP: 44 Malatya Spor  (28 Maç - 64 Puan)

4.GRUP: Sorgun Bld.Spor  (26 Maç - 58 Puan)

5.GRUP: Niğde Bld.Spor  (26 Maç - 61 Puan)

6.GRUP: Sincan Bld.Spor  (26 Maç - 53 Puan)

7.GRUP: İzmirspor  (28 Maç - 60 Puan)

8.GRUP: (Manisa Bld.Spor / Somaspor)  (26 Maç - 59 Puan)

9.GRUP: Sultanbeyli Bld.Spor  (25 Maç - 56 Puan)

10.GRUP: Çatalcaspor  (26 Maç - 63 Puan)

11.GRUP: İst.Halide Edip Adıvarspor  (26 Maç - 60 Puan)

GRUPLARINDA SON İKİ SIRAYI ALARAK DİREKT İL AMATÖRÜNE DÜŞEN TAKIMLAR:

1.GRUP: Trab.Beşirlispor  (26 Maç - 19 Puan)
Ardahan Göle Bld.Spor  (26 Maç - 7 Puan)

2.GRUP: Van İpekyoluspor  (24 Maç - 23 Puan)
Diyarbakırspor  (Ligden çekilerek)

3.GRUP: Ş.Urfa Birecik Bld.Spor  (28 Maç - 22 Puan)
İskenderunspor 1967  (Ligden çekilerek)

4.GRUP: Tokat Erbaa Güreş İhtisasspor  (26 Maç - 22 Puan)
Gümüşhane Kelkit Hürriyetspor  (26 Maç - 14 Puan)

5.GRUP: Konya Karapınar Bld.Spor  (26 Maç - 11 Puan)
Mersin Anamur Bld.Spor  (26 Maç - 7 Puan)

6.GRUP: Kastamonuspor  (26 Maç - 15 Puan)
Karabük Safranboluspor  (26 Maç - 4 Puan)

7.GRUP: Denizli Acıpayam Gençlik Spor  (28 Maç - 19 Puan)
Ispartaspor  (28 Maç - 7 Puan)

8.GRUP: Kütahya Özel İdare Köy Hiz.Spor  (26 Maç - 13 Puan)
Kütahya Sera Şekerspor (Ligden çekilerek)

9.GRUP: Afyon İscehisarspor  (26 Maç - 15 Puan)
Afyon Emirdağspor  (7.Haftada ligden çekilerek)

10.GRUP: Sakarya Kartepe Suadiyespor  (26 Maç - 13 Puan)
Bursa Yenişehir Bld.Spor  (26 Maç - 1 Puan)

11.GRUP: Yalovaspor  (26 Maç - 14 Puan)
Lüleburgazspor  (26 Maç - 10 Puan)

---------------------------------------------------------------

Pazartesi, 20 Haziran 2016 16:49 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN70
DÜN534
BU HAFTA1475
BU AY16422
TOPLAM2994611

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 59 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim