2017-2018 * 3.LİG 3.GRUP...(24.04.'18)
Perşembe, 27 Temmuz 2017 11:48

2017– 2018 SEZONU TFF 3. LİG MÜSABAKALARI STATÜSÜ (Özet)

* TFF 3. Lig, bir önceki sezonun sonunda TFF 2. Lig’den düşen 6 takım ile
Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonucunda TFF 3. Lig'e yükselen 9 takım ve
TFF 3. Lig’de yer alan 39 takımın katılımı ile toplam 54 takımdan oluşur.

* TFF 3. Lig 18 takımlı 3 grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır.

* TFF 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarında 16.17. ve 18. sıraları alan toplam
9 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşer.

* TFF 3. Lig'de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar
TFF 2. Lig’e yükselirler.

* Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2.3.4. ve 5. sırayı alan takımlar,
TFF 2. Lig’e yükselecek son 3 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak
takımları oluştururlar.

* Play-Off’larda,

* Her grupta grubunu 2. sırada bitiren takım 5. sırada bitiren takımla,
3. sırada bitiren takım ise 4. sırada bitiren takım ile çift maç eleme usulüne göre eşleşirler.

* İlk müsabakalar 4. ve 5. Takımların sahasında oynanır.

* Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar tek maç eleme usulüne göre
final müsabakası oynarlar.

* Her grupta ayrı ayrı oynanan Play-Off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar
(toplam 3 takım) TFF2. Lig'e yükselirler.

* Play-Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde ikili averaj göz önüne alınır ve
rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

* Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa (iki takımın da evinde ve rakip takım sahasında
attığı gol sayısı eşit ise), ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır.

* Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

* Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol adedi fazla
olan takım , yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz.

* Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlandığı takdirde, on beşer dakikalık iki uzatma
devresi oynanır.

* Uzatma devresinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.

* 2017-2018 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım profesyonellik kriterlerini karşılamaları şartıyla TFF3.Lig’e yükselir.

--------------------------------------------------------

 

2017-2018 SEZONU 3.LİG 3.GRUP KATILAN TAKIMLAR (18 TAKIM)

ANKARA ADLİYESPOR

ARSİNSPOR

AYDINSPOR 1923

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.

CİZRE SPOR

ÇORUM BELEDİYESPOR

DÜZYURTSPOR

ELEZİZ BELEDİYESPOR

KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.

KIZILCABÖLÜKSPOR

KOCAELİSPOR

OSMANİYESPOR FK

PAYASSPOR

SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR

TARSUS İDMAN YURDU

TEKİRDAĞSPOR

UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.


1.HAFTA (26.Ağustos.2017)

Ş.urfa K.Köprü - aydın1923: 3-0
Utaş Uşak - Tarsus İd.Y.: 2-1
Sultanbeyli - Kocaeli: 1-1
Tekirdağ - Arsin: 0-0
Ank.Adliye - Payas: 0-2
B.Ç.Tepecik - Çorum Bld.: 0-2
Karacabey Birlik - Elaziz Bld.: 2-1
Kızılcabölük - Cizre: 4-1
Osmaniye - Düzyurt: 1-1

2.HAFTA (10.Eylül.2017)

Tarsus İd.Y. - Tekirdağ : 3-1
Cizre - Karacabey : 1-0
Elaziz Bld. - B.Ç.Tepecik : 2-2
Çorum Bld - Ank.Adliye : 2-2
Kocaeli - Uşak : 1-2
Arsin - Ş.Urfa K.Köprü : 1-0
Aydın - Osmaniye : 1-1
Payas - Sultanbeyli : 0-0
Düzyurt - Kızılcabölük : 1-1

3.HAFTA (16.Eylül.'17)

Osmaniye - Kızılcabölük: 2-2
Tekirdağ - Kocaelispor: 1-0
Ank.Adliye - Elaziz Bld.: 0-0
Ş.urfa Karaköprü - Tarsus İd.Y.: 1-2
U.Uşak - Payas: 3-1
Sultanbeyli - Çorum Bld: 2-2
Karacabey Birlik - Düzyurt: 0-3
Aydın1923 - Arsin: 1-0
B.Ç.Tepecik - Cizre: 0-1

4.HAFTA (23/24.Eylül.'17)

Çorum Bld. - U.Uşak: 1-1
Kocaelispor - Ş.Urfa K.Köprü: 2-1
Kızılcabölük - Karacabey Birlik: 2-1
Elaziz Bld - Sultanbeyli: 1-0
Payas - Tekirdağ: 0-1
Tarsus İd.Y - Aydın1923: 2-0
Arsin - Osmaniye: 1-0
Cizre - Ank.Adliye: 2-0
Düzyurt - B.Ç.Tepecik: 1-2

5.HAFTA (27.Eylül.'17)

Ş.urfa K.Köprü - Payas: 4-0
Arsin - Tarsus İd.Y.: 0-2
Aydın1923 - Kocaelispor: 0-1
Osmaniye - Karacabey Birlik: 0-1
Tekirdağ - Çorum Bld: 1-3
U.Uşak - Elaziz Bld: 3-0
Sultanbeyli - Cizre: 1-0
ank.adliye - Düzyurt: 3-1
B.Ç.Tepecik - Kızılcabölük: 0-1

6.HAFTA (01.Ekim.'17)

Kocaelispor - Arsin: 1-1
Tarsus İd.Y. - Osmaniye: 0-1
Düzyurt - Sultanbeyli: 2-0
Elaziz Bld - Tekirdağ: 2-1
Çorum Bld - Ş.Urfa K.Köprü: 2-2
Payas - Aydın1923: 0-0
Karacabey Birlik - B.Ç.Tepecik: 2-0
Kızılcabölük - Ank.Adliye: 1-1
Cizre - U.Uşak: 3-2

7.HAFTA (08.Ekim.'17)

Ş.Urfa K.Köprü - Elaziz Bld: 4-1
Sultanbeyli - Kızılcabölük: 0-1
Tarsus İd.Y. - Kocaelispor: 2-2
Tekirdağ - Cizre: 3-1
U.Uşak - Düzyurt: 1-0
Ank.Adliye - Karacabey Birlik: 0-1
Arsin - Payas: 1-2
aydın1923 - Çorum Bld: 0-2
Osmaniye FK - B.Ç.Tepecik: 2-0

8.HAFTA (15.Ekim.'17)

Düzyurt - Tekirdağ: 3-2
Çorum Bld - Arsin: 2-0
Kızılcabölük - U.Uşak: 1-4
Elaziz Bld - Aydın1923: 0-1
Payas - Tarsus İd.Y.: 1-1
Kocaelispor - Osmaniye FK: 1-1
B.Ç.Tepecik - Ank.Adliye: 3-0
Karacabey Birlik - Sultanbeyli: 0-4
Cizre - Ş.Urfa K.Köprü: 1-0

9.HAFTA (22.Ekim.'17 Pz)

U.Uşak - Karacabey Birlik: 1-0
Kocaelispor - Payas: 0-0
Aydın1823 - Cizre: 3-1
Ş.Urfa K.Köprü - Düzyurt: 2-2
Tekirdağ - Kızılcabölük: 2-3
Sultanbeyli - B.Ç.Tepecik: 6-1
Tarsus İ.Y. - Çorum Bld: 1-1
Arsin - Elaziz Bld: 1-1
Osmaniye FK - Ank.Adliye: 0-2

10.HAFTA (29.Ekim.'17)

Kaacabey Birlik - Tekirdağ: 1-0
Cizre - Arsin: 1-2
Düzyurt - Aydın1923: 2-0
Elaziz Bld - Tarsus İ.Y.: 0-3
Çorum Bld - Kocaelispor: 4-2
Payas - Osmaniye FK: 0-1
Ank.Adliye - Sultanbeyli: 1-1
B.Ç.Tepecik - U.Uşak: 1-0
Kızılcabölük - Ş.Urfa K.Köprü: 2-0

11.HAFTA (05.Kasım.'17)

Kocaelispor - Elaziz Bld: 1-1
Tarsus İ.Y. - Cizre: 1-0
Osmaniye FK - Sultanbeyli: 2-3
Ş.Urfa K.Köprü - Karacabey Birlik: 0-0
Tekirdağ - B.Ç.Tepecik: 2-3
U.Uşak - Ank.Adliye: 1-1
Payas - Çorum Bld: 0-1
Arsin - Düzyurt: 0-0
Aydın1923 - Kızılcabölük: 1-1

12.HAFTA (12.Kasım.'17)

Ank.Adliye - Tekirdağ: 1-2
Karacabey Birlik - Aydın1923: 1-1
Cizre - Kocaelispor: 2-0
Düzyurt - Tarsus İ.Y.: 2-1
Elaziz Bld - Payas: 2-0
Çorum Bld - Osmaniye FK: 1-1
Sultanbeyli - U.Uşak: 0-2
B.Ç.Tepecik - Ş.Urfa K.Köprü: 1-0
Kızılcabölük - Arsin: 2-1

13.HAFTA (19.Kasım.'17)

Ş.urfa K.Köprü - Ank.adliye: 1-1
Tarsus İ.Y. - Kızılcabölük: 0-0
Arsin - Karacabey Birlik: 0-2
Tekirdağ - Sultanbeyli: 1-1
Çorum Bld - Elaziz Bld: 1-3
Payas - Cizre: 2-2
Kocaelispor - Düzyurt: 2-2
Aydın1923 - B.Ç.Tepecik: 1-1
Osmaniye FK - U.Uşak: 0-0

14.HAFTA (26.Kasım.'17)

U.Uşak - Tekirdağ: 2-0
Sultanbeyli - Ş.urfa K.Köprü: 0-0
Cizre - Çorum Bld: 1-5
Düzyurt - Payas: 2-0
Elaziz Bld - Osmaniye FK: 1-0
Ank.Adliye - Aydın1923: 1-1
B.Ç.Tepecik - Arsin: 2-0
Karacabey Birlik - Tarsus İ.Y.: 1-1
Kızılcabölük - Kocaelispor: 1-1

15.HAFTA (03.Aralık.'17)

Ş.Urfa K.Köprü - U.Uşak: 0-0
Payas - Kızılcabölük: 1-1
Arsin - Ank.Adliye: 1-1
Tekirdağ - Osmaniye FK: 0-1
Çorum Bld - Düzyurt: 1-1
Kocaelispor - Karacabey Birlik: 0-0
Tarsus İ.Y. - B.Ç.Tepecik: 3-0
Aydın1923 - Sultanbeyli: 0-2
Cizre - Elaziz Bld.: 1-1

16.HAFTA (10.Aralık.'17)

Sultanbeyli - Arsin: 1-0
Karacabey Birlik - Payas: 1-1
Osmaniye FK - Cizre: 3-0
Düzyurt - Elaziz Bld: 0-1
Tekirdağ - Ş.urfa K.Köprü: 1-1
U.Uşak - Aydın1923: 2-0
Ank.Adliye - Tarsus İ.Y.: 0-4
B.Ç.Tepecik - Kocaelispor: 1-0
Kızılcabölük - Çorum BLd: 1-1

17.HAFTA (17.Aralık.'17)

Ş.Urfa K.Köprü - Osmaniye FK: 0-0
Kocaelispor - Ank.Adliye: 1-3
Aydın1923 - Tekirdağ: 3-1
Elaziz Bld - Kızılcabölük: 3-4
Çorum Bld - Karacabey Birlik: 2-1
Payas - B.Ç.Tepecik: 0-0
Tarsus İ.Y. - Sultanbeyli: 1-1
Arsin - U.Uşak: 0-1
Cizre - Düzyurt: 1-0


O G B M A Y AV P
1.U.UŞAKSPOR
17 11 4 2 27 10 17 37
2.ÇORUM BLD. 17 8 8 1 33 19 14 32
3.KIZILCABÖLÜK 17 8 8 1 28 20 8 32
4.TARSUS İD.Y.
17 8 6 3 28 13 15 30
5.SULTANBEYLİ
17 6 7 4 23 15 8 25
6.DÜZYURT 17 6 6 5 23 18 5 24
7.B.TEPECİK
17 7 3 7 17 23 -6 24
8.KARACABEY
17 6 5 6 14 17 -3 23
9.ELAZİZ BLD 17 6 5 6 20 24 -4 23
10.CİZRESPOR 17 7 2 8 19 27 -8 23
11.OSMANİYE
17 5 7 5 16 14 2 22
12.AYDINSPOR
17 4 6 7 13 21 -8 18
13.Ş.K.KÖPRÜ
17 3 8 6 19 16 3 17
14.A.ADLİYE
17 3 8 6 17 24 -7 17
15.KOCAELİ 17 2 9 6 16 23 -7 15
16.TEKİRDAĞ 17 4 3 10 19 28 -9 15
17.PAYAS 17 2 8 7 10 20 -10 14
18.ARSİN 17 3 5 9 9 19 -10 14

İLK  YARI   SONU

-----------------------------------------------

18.HAFTA (21.Ocak.'18)

Düzyurt - Osmaniye: 1-1
Elaziz - Karacabey: 0-0
Cizre- Kızılcabölük: 2-0
Arsin - Tekirdağ: 0-2
Payas - Adliye: 1-0
Çorum - Tepecik: 1-3
Aydın1923 - Ş.Urfa K.Köprü: 1-4
Tarsus - U.Uşak: 2-2
Kocaeli - Sultanbeyli: 0-2

19.HAFTA (28.Ocak.'18)

Karacabey - Cizre: 0-0
Adliye - Çorum: 0-2
Karaköprü - Arsin: 1-1
Osmaniye- Aydın: 2-2
Sultanbeyli - Payas: 1-2
Kızılcabölük - Düzyurt: 3-3
U.Uşak - Kocaeli: 1-2
Tepecik - Elaziz: 0-2
Tekirdağ - Tarsus: 1-2

20.HAFTA (04.Şubat.'18)

Arsin - Aydın: 1-2
Kocaeli - Tekirdağ: 2-0
Payas - U.Uşak: 2-3
Elaziz - Adliye: 2-2
Cizre - Tepecik: 1-0
Düzyurt - Karacabey: 1-1
Kızılcabölük - Osmaniye: 5-0
Tarsus - Karaköprü: 1-3
Çorum - Sultanbeyli: 1-1

21.HAFTA (10.Şubat.'18 C.tesi)

Ş.K.Köprü - Kocaeli: 0-0
Karacabey - Kızılcabölük: 2-1
Sultanbeyli - Elaziz: 1-0
Tekirdağ - Payas: 2-2
Aydın - Tarsus: 0-2
Osmaniye - Arsin: 2-2
A.Adliye - Cizre: 0-0
B.Çekmece - Düzyurt: 3-0
Uşak - Çorum: 4-3

22.HAFTA (14.Şubat.'18 Çarşamba)

Cizre - Sultanbeyli: 1-1
Düzyurt - A.Adliye: 1-2
Elaziz - Uşak: 0-0
Kızılcabölük - B.Çekmece: 1-0
Payas - Ş.K.Köprü: 0-1
Tarsus - Arsin: 2-0
Kocaeli - Aydın: 2-1
Karacabey - Osmaniye: 4-0
Çorum - Tekirdağ: 1-1

23.HAFTA (18.Şubat.'18)

Tekirdağ - Elaziz: 1-2
Osmaniye - Tarsus: 3-2
Sultanbeyli - Düzyurt: 2-0
Aydın - Payas: 2-5
B.Çekmece - Karacabey: 1-0
A.Adliye - Kızılcabölük: 0-0
Uşak - Cizre: 1-0
Ş.K.Köprü - Çorum: 0-0
Arsin - Kocaeli: 1-2

24.HAFTA (24/25.Şubat.'18 C.tesi - Pazar)

Düzyurt - Uşak: 0-5
Kocaeli - Tarsus: 1-1
B.Çekmece - Osmaniye: 1-0
Cizre - Tekirdağ: 3-0
Elaziz - Ş.K.Köprü: 1-0
Kızılcabölük - Sultanbeyli: 1-2
Karacabey - A.Adliye: 0-1
Payas - Arsin: 1-2
Çorum - Aydın: 0-0

25.HAFTA (03/04.Mart.'18)

Arsin - Çorum: 3-2
Adliye - Çekmece Tepecik: 1-0
Aydın - Elaziz: 0-1
K.Köprü - Cizre: 2-1
Tekirdağ - Düzyurt: 0-2
Sultanbeyli - Karacabey: 1-0
Tarsus - Payas: 2-0
Osmaniye - Kocaeli: 0-1
Uşak - K.Bölük: 4-1

26.HAFTA (10/11.Mart.'18)

Elaziz - Arsin: 2-0
Karacabey - Uşak: 1-0
Payas - Kocaeli: 1-0
Düzyurt - K.Köprü: 2-1
Cizre - Aydın: 2-0
Adliye - Osmaniye: 2-0
Kızılcabölük - Tekirdağ: 1-0
B.Çekmece - Sultanbeyli: 1-2
Çorum - Tarsus: 0-0

27.HAFTA (17/18.Mart.'18)

Arsin - Cizre: 0-1
Sultanbeyli - Adliye: 2-1
K.Köprü - Kızılcabölük: 1-3
Tekirdağ - Karacabey: 0-2
Uşak - B.Çekmece: 0-0
Aydın - Düzyurt: 0-0
Tarsus - Elaziz: 4-1
Kocaeli - Çorum: 1-1
Osmaniye - Payas: 2-3

28.HAFTA (24/25.Mart.'18)

B.Çekmece - Tekirdağ: 1-3
Adliye - Uşak: 1-1
Düzyurt - Arsin: 1-0
K.Bölük - Aydın: 3-0
Çorum - Payas: 0-1
Elaziz - Kocaeli: 3-2
Cizre - Tarsus: 1-2
Sultanbeyli - Osmaniye: 1-1
Karacabey - K.Köprü: 1-1

29.HAFTA (01.Nisan.'18)

Kocaeli - Cizre: 2-1
K.Köprü - B.Çekmece: 1-3
Arsin - K.Bölük: 1-1
Tekirdağ - Adliye: 2-1
Aydın - Karacabey: 1-0
Tarsus - Düzyurt: 3-1
Payas - Elaziz: 2-1
Osmaniye - Çorum: 1-1
Uşak - Sultanbeyli: 1-0

30.HAFTA (08.Nisan.'18)

Sultanbeyli - Tekirdağ: 5-3
Elaziz - Çorum: 1-0
Cizre - Payas: 2-2
Düzyurt - Kocaeli: 3-1
B.Çekmece - Aydın: 1-0
Uşak - Osmaniye: 2-2
Adliye - K.Köprü: 0-1
K.Bölük - Tarsus: 2-3
Karacabey - Arsin: 0-1

31.HAFTA (14/15.Nisan.'18)

Payas - Düzyurt: 1-1
Arsin - B.Çekmece: 1-0
K.Köprü - Sultanbeyli: 3-1
Çorum - Cizre: 1-1
Osmaniye - Elaziz: 0-0
Aydın - Adliye: 2-2
Kocaeli - Kızılcabölük: 0-0
Tekirdağ - Uşak: 2-2

32.HAFTA (22.Nisan.'18)

Uşak - K.Köprü: 1-0
K.Bölük - Payas: 3-0
Adliye - Arsin: 1-0
Osmaniye - Tekirdağ: 4-3
Düzyurt - Çorum: 3-3
Karacabey - Kocaeli: 1-0
B.Çekmece - Tarsus: 3-1
Sultanbeyli - Aydın: 1-2
Elaziz - Cizre: 1-2

33.HAFTA (29.Nisan.'18)

Arsin - Sultanbeyli: 0-2
Payas - Karacabey: 2-1
Cizre - Osmaniye: 1-2
Elaziz - Düzyurt: 5-1
K.Köprü - Tekirdağ: 4-0
Aydın - Uşak: 0-0
Tarsus - Adliye: 0-0
Kocaeli - B.Çekmece: 1-2
Çorum - Kızılcabölük: 0-0

34.HAFTA (05.Mayıs.'18)

Osmaniye - K.Köprü: 1-4
Adliye - Kocaeli: 1-2
Tekirdağ - Aydın: 3-2
K.Bölük - Elaziz: 1-1
Karaccabey - Çorum: 0-2
B.Çekmece - Payas: 3-2
Sultanbeyli - Tarsus: 4-2
Uşak - Arsin: 3-0 (Hük.)
Düzyurt - Cizre: 5-1


O G B M A Y AV P
1.UTAŞ UŞAK
34 19 11 4 57 26 31 68
2.TARSUS İD.Y. 34 17 10 7 60 36 24 61
3.SULTANBEYLİ
34 16 10 8 52 34 18 58
4.KIZILCABÖLÜK 34 14 14 6 54 39 15 56
5.ELAZİZ BLD 34 14 10 10 43 40 3 52
6.B.ÇEKMECE
34 16 4 14 39 40 -1 52
7.ÇORUM BLD. 34 10 18 6 51 39 12 48
8.CİZRE SPOR 34 13 7 14 39 46 -7 46
9.DÜZYURT 34 11 12 11 48 50 -2 45
10.Ş.K.KÖPRÜ
34 11 12 11 46 33 13 45
11.KARACABEY
34 11 9 14 28 32 -4 42
12.PAYASSPOR 34 10 11 13 37 46 -9 41
13.KOCAELİSPOR 34 9 13 12 35 42 -7 40
14.A. ADLİYE
34 8 14 12 32 40 -8 38
15.OSMANİYE FK
34 8 14 12 37 49 -12 38
16.AYDIN 1923 34 7 11 16 28 50 -22 32
17.TEKİRDAĞ 34 8 6 20 42 64 -22 30
18.ARSİNSPOR 34 7 8 19 22 44 -22 29


----------------------------------------------

* UTAŞ UŞAKSPOR  2.LİGE  ÇIKTI.

* ARSİNSPOR , TEKİRDAĞSPOR  ve  AYDINSPOR 1923  BAL LİGİNE DÜŞTÜ.

* TARSUS İD.YURDU, SULTANBEYLİ BLD. , KIZILCABÖLÜK  ve  ELAZİZ BLD. Play - Off oynayacak.

Elaziz Bld. - Tarsus İd.Yurdu: 2-5
Kızılcabölük - Sultanbeyli: 0-0

Tarsus İd.Yurdu - Elaziz Bld : 3-2
Sultanbeyli - Kızılcabölük : 0-2

FİNAL:

KIZILCABÖLÜK: 0 - TARSUS İD.YURDU: 1
(23.Mayıs.'18 - 16.00 - Ank.Osmanlı Stadı)

TARSUS İD.YURDU  2.LİGE  ÇIKTI..

Perşembe, 24 Mayıs 2018 20:03 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN28
DÜN940
BU HAFTA5157
BU AY20171
TOPLAM3385906

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 36 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim