2016-17 3.LİG 3.GRUP FİKSTÜRÜ (02.05.17)
Perşembe, 28 Temmuz 2016 14:26

 

FUTBOLCULARIN UYGUNLUĞU:

SPOR TOTO 3. LİG FUTBOLCU UYGUNLUĞU VE GENÇ FUTBOLCU TEŞVİK SİSTEMİ

SPOR TOTO 3. LİG OYUNCU UYGUNLUĞU:

1.Yabancı uyruklu amatör veya profesyonel futbolcu oynatılamaz.

2.Spor Toto 3. Lig müsabakalarında 18 kişilik müsabaka isim listesine 31.12.1991 ve
daha önce doğmuş en fazla 10 futbolcu yazılabilir.

Bu sayının aşılması halinde ilgili kulüp hakkında Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri uygulanır.

3. Müsabaka isim listesinde 01.01.1992 ve daha sonra doğmuş olan en az 8 futbolcunun
bulundurulması zorunludur.
Listeye 01.01.1992 ve daha sonra doğmuş olan 8 futbolcunun yazılmaması halinde,
müsabaka isim listesi yazılmayan futbolcu sayısı kadar eksik verilir.

Bu durumda ilgili kulüp hakkında talimata aykırılık nedeni ile disiplin işlemleri uygulanır.

SPOR TOTO 3. LİG TEŞVİK SİSTEMİ:

1.Kulüplerin alt yapılarının güçlendirilmesi ve genç oyuncu oynatan kulüplerin teşvik
edilmesi amacıyla,
2016 –2017 Sezonunda toplam 3.000.000 TL Genç Futbolcu Teşvik Fonu aşağıdaki
şartlarda kulüplere ödenir.

2016 –2017 Sezonunda kulüplerin teşvik fonundan faydalanabilmeleri için aşağıdaki
sisteme uygun olarak kulüplere puan verilir.

2. Puanlama Sistemi:

a) 01.01.1993 (dahil) –31.12.1996(dahil) tarihleri arasında doğmuş futbolculardan;
-İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 4 puan,
-Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 2 puan,
-18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 1 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.01.01.1997 (dahil)

b) 31.12.1999 (dahil) tarihleri arasında doğmuş futbolculardan;
-İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 8 puan,
-Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 4 puan,
-18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 2 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

c) 01.01.2000 ve daha sonra doğmuş futbolculardan;
-İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 16 puan,
-Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 8 puan,
-18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 4 puan

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

3. 2016-2017 resmi lig müsabakalarının (play off müsabakaları hariç) sonunda,
3.000.000 TLteşvik ücreti, sezon sonunda yukarıdaki kriterlere göre oluşan tüm puanların
toplamına bölünmek suretiyle 1 puana denk gelen tutar tespit edilir.

4. Kulübün toplam puanı ile 1 puana denk gelen rakam çarpılmak suretiyle kulübe
ödenecek teşvik tutarı belirlenerek, ödemeler sezonun bitimini müteakip bir ay içerisinde
ilgili kulüplere yapılır.

MÜSABAKA SİSTEMİ:

(1) Spor Toto 3. Lig 19 takımlı 1grup ve 18 takımlı 2 grup olmak üzere toplam üç grupta
çift devreli lig usulüne göre oynanır.

(2) Spor Toto 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda
19 takımlı grupta 16., 17.,18. ve 19. sıraları alan 4 takım,
18 takımlı gruplarda ise 16., 17., ve 18. sıraları alan 6 takım olmak üzere toplam
10 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşer.

(3) Spor Toto 3. Lig'de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda
1. sırayı alan takımlar Spor Toto 2. Lig’e yükselirler.
Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar,
Spor Toto 2. Lig’e yükselecek son 3 takımın belirleneceği
Play-Off müsabakalarına katılacak takımları oluştururlar.

(4) Play-Off’larda, her grupta grubunu 2. sırada bitiren takım 5. sırada bitiren takımla,
3. sırada bitiren takım ise 4. sırada bitiren takım ile çift maç eleme usulüne göre eşleşirler.
İlk müsabakalar 4. ve 5. Takımların sahasında oynanır.

(5) Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar tek maç eleme
usulüne göre final müsabakası oynarlar.
Her grupta ayrı ayrı oynanan Play-Off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar
(toplam 3 takım) Spor Toto 2. Lig'e yükselirler.

(6) Play-Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde ikili averaj
göz önüne alınır ve rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.
Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa (iki takımın da evinde ve rakip takım
sahasında attığı gol sayısı eşit ise),
ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır.
Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak
vuruşlar sonucunda belirlenir.
Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa,
rakip sahada atılan gol adedi fazla olan takım,
yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz

(7) Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlandığı takdirde,
on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır.
Uzatma devresinde gol atılamazsa,
kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.

(8) 2016-2017 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım profesyonellik
kriterlerini karşılamaları şartıyla Spor Toto 3.Lig’e yükselir.


F İ K S T Ü R :

 

1.Hafta (03.Eylül.'16)

ORDUSPOR - BAYRAMPAŞA: 3-1

DENİZLİ B.Ş. - MUĞLASPOR: 3-4

PAYASSPOR - BERGAMA BLD.: 0-0

DİYARBEKİR SPOR - TARSUS İD.Y.: 1-2

SULTANBEYLİ BLD. - DÜZYURT: 1-1

SAKARYASPOR - ANK.ADLİYE : 3-0

ELAZİZ BLD. - AFJET AFYON: 0-0

DARICA G.BİRLİĞİ - MALTEPE: 3-0

ORHANGAZİ - 12 BİNGÖL : 3-1

2.Hafta (10.Eylül.'16)

12 BİNGÖL - ORDUSPOR: 1-1

ANK.ADLİYE - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-2

BERGAMA BLD. - SAKARYASPOR : 0-3

MALTEPE - DENİZLİ B.Ş.: 0-0

MUĞLASPOR - ORHANGAZİ: 1-3

DÜZYURT - PAYASSPOR: 0-1

TARSUS İD.Y. - ELAZİZ BLD.: 0-0

BAYRAMPAŞA - DİYARBEKİR: 0-0

AFJET AFYON - SULTANBEYLİ BLD.: 2-0

3.Hafta (17.Eylül.'16)

ELAZİZ BLD. - SULTANBEYLİ BLD.: 2-0

SAKARYASPOR - DÜZYURT: 1-0

DENİZLİ B.Ş. - ANK.ADLİYE: 0-1

DARICA G.BİRLİĞİ - BERGAMA BLD.: 0-1

ORDUSPOR - MUĞLASPOR: 2-2

TARSUS İD.Y. - BAYRAMPAŞA: 1-1

PAYASSPOR - AFJET AFYON: 4-1

ORHANGAZİ - MALTEPESPOR: 2-0

DİYARBEKİR - 12 BİNGÖL: 5-2

4.Hafta (25.Eylül.'16)

AFJET AFYON - SAKARYASPOR: 1-1

DÜZYURT - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-0

BAYRAMPAŞA - ELAZİZ BLD.: 0-1

SULTANBEYLİ BLD. - PAYASSPOR: 2-2

ANK.ADLİYE  - ORHANGAZİ: 0-3

MALTEPESPOR - ORDUSPOR: 0-2

BERGAMA BLD. - DENİZLİ B.Ş.: 1-3

12 BİNGÖL - TARSUS İD.Y.: 2-0

MUĞLASPOR - DİYARBEKİR : 3-1

5.Hafta (02.Ekim.'16)

ORDUSPOR - ANK.ADLİYE : 2-2

DENİZLİ B.Ş. - DÜZYURT: 0-1

SAKARYASPOR - SULTANBEYLİ BLD.: 3-0

ORHANGAZİ - BERGAMA BLD.: 3-0

TARSUS İD.Y. - MUĞLASPOR: 3-1

ELAZİZ BLD. - PAYASSPOR: 3-0

BAYRAMPAŞA - 12 BİNGÖL: 2-1

DARICA G.BİRLİĞİ - AFJET AFYON: 1-1

DİYARBEKİR - MALTEPE: 3-0

 

6.Hafta (09.Ekim.'16)

SULTANBEYLİ BBLD. - DARICA G.B.: 3-1

BERGAMA BLD. - ORDUSPOR: 0-1

PAYASSPOR - SAKARYASPOR: 1-0

12 BİNGÖL - ELAZİZ BLD.: 1-1

AFJET AFYON - DENİZLİ B.Ş.: 4-1

DÜZYURT - ORHANGAZİ: 2-1

MUĞLASPOR - BAYRAMPAŞA: 2-0

MALTEPE - TARSUS İD.Y.: 2-3

ANK.ADLİYE - DİYARBEKİR: 0-1

 

7.Hafta (16.Ekim.'16)

TARSUS İD. Y. - ANK.ADLİYE : 3-0

DENİZLİ B.Ş.  - SULTANBEYLİ BLD.: 0-2

ORDUSPOR - DÜZYURT: 2-4

DİYARBEKİR - BERGAMA BLD.: 1-0

12 BİNGÖL - MUĞLASPOR: 0-2

DARICA G.BİRLİĞİ - PAYASSPOR: 1-1

ELAZİZ BLD. - SAKARYASPOR : 1-0

ORHANGAZİ - AFJET AFYON: 0-1

BAYRAMPAŞA - MALTEPE: 5-0

8.Hafta (23.Ekim.'16)

SAKARYASPOR - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-0

AFJET AFYON - ORDUSPOR: 4-0

MUĞLASPOR - ELAZİZ BLD.: 1-1

SULTANBEYLİ BLD. - ORHANGAZİ: 0-1

PAYASSPOR - DENİZLİ B.Ş. : 0-0

ANK. ADLİYE  - BAYRAMPAŞA: 0-1

BERGAMA BLD. - TARSUS İD.Y.: 0-1

DÜZYURT - DİYARBEKİR: 1-1

MALTEPE - 12 BİNGÖL: 0-1

9.Hafta (30.Ekim.'16)

12 BİNGÖL - ANK.ADLİYE : 1-0

TARSUS İD.Y. - DÜZYURT: 3-1

ORDUSPOR - SULTANBEYLİ BLD.: 0-1

BAYRAMPAŞA - BERGAMA BLD.: 3-1

ORHANGAZİ - PAYASSPOR: 2-1

MUĞLASPOR - MALTEPE: 0-1

DİYARBEKİR - AFJET AFYON: 3-4

DENİZLİ B.Ş. - SAKARYASPOR: 0-2

ELAZİZ BLD. - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-1

10.Hafta (06.Kasım.'16)

PAYASSPOR - ORDUSPOR: 2-1

BERGAMA BLD. - 12 BİNGÖL : 1-1

MALTEPE - ELAZİZ BLD.: 0-0

DARICA G.BİRLİĞİ - DENİZLİ B.Ş.: 3-1

SAKARYASPOR  - ORHANGAZİ: 2-0

ANK.ADLİYE - MUĞLASPOR: 4-0

DÜZYURTSPOR - BAYRAMPAŞA: 1-1

AFJET AFYON - TARSUS İD. Y.: 5-2

SULTANBEYLİ BLD. - DİYARBEKİR: 1-1

11.Hafta (12.Kasım.'16)

BAYRAMPAŞA - AFJET AFYON: 0-4

MALTEPESPOR - ANK.ADLİYE : 1-0

TARSUS İD. Y. - SULTANBEYLİ BLD.: 3-0

12 BİNGÖLSPOR - DÜZYURT: 0-3

MUĞLASPOR - BERGAMA BLD.: 0-0

ELAZİZ BLD. - DENİZLİ B.Ş.: 0-1

DİYARBEKİR - PAYASSPOR: 2-0

ORHANGAZİ - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-1

ORDUSPOR - SAKARYASPOR: 1-1

12.Hafta (16.Kasım.'16)

BERGAMA BLD. - MALTEPE: 2-0

ANK.ADLİYE - ELAZİZ BLD.: 2-0

DARICA G.BİRLİĞİ - ORDUSPOR: 2-0

DENİZLİ B.Ş. - ORHANGAZİ: 2-0

SULTANBEYLİ BLD. - BAYRAMPAŞA: 0-1

DÜZYURT - MUĞLASPOR: 3-0

PAYASSPOR - TARSUS İD.Y.: 0-2

SAKARYASPOR - DİYARBEKİR: 0-1

AFJET AFYON - 12 BİNGÖL : 1-0

13.Hafta (20.Kasım.'16)

MUĞLASPOR - AFJET AFYON: 0-1

MALTEPE - DÜZYURT: 0-2

12 BİNGÖL - SULTANBEYLİ BLD.: 1-1

ANK.ADLİYE - BERGAMA BLD.: 2-4

ELAZİZ BLD. - ORHANGAZİ: 1-1

ORDUSPOR - DENİZLİ B.Ş.: 1-0

BAYRAMPAŞA - PAYASSPOR: 2-0

DİYARBEKİR - DARICA G.BİRLİĞİ: 3-0

TARSUS İD.Y. - SAKARYASPOR : 2-3

14.Hafta (27.Kasım.'16)

AFJET AFYON - MALTEPE: 0-0

ORHANGAZİ - ORDUSPOR: 2-4

BERGAMA BLD. - ELAZİZ BLD.: 1-3

PAYASSPOR - 12 BİNGÖL : 2-0

DARICA G.BİRLİĞİ - TARSUS İD.Y.: 1-0

SULTANBEYLİ BLD. - MUĞLASPOR: 1-1

SAKARYASPOR - BAYRAMPAŞA: 2-1

DÜZYURTSPOR - ANK.ADLİYE : 2-0

DENİZLİ B.Ş.  - DİYARBEKİR: 1-1

15.Hafta (04.Aralık.'16)

MALTEPESPOR - SULTANBEYLİ : 0-1

DÜZYURTSPOR - BERGAMA BLD.: 0-1

ORDUSPOR - ELAZİZ BLD.: 1-2

MUĞLASPOR - PAYASSPOR: 2-0

TARSUS İD.Y. - DENİZLİ B.Ş.: 4-0

DİYARBEKİR - ORHANGAZİ: 2-1

BAYRAMPAŞA - DARICA G.BİRLİĞİ: 3-2

ANK.ADLİYE - AFJET AFYON: 3-0

12 BİNGÖL - SAKARYASPOR : 1-1

16.Hafta (11.Aralık.'16)

PAYASSPOR - MALTEPE: 1-1

AFJET AFYON - BERGAMA BLD.: 1-0

ORHANGAZİ - TARSUS İD. Y.: 0-0

DENİZLİ B.Ş. - BAYRAMPAŞA: 1-1

SAKARYASPOR. - MUĞLASPOR: 2-0

ELAZİZ BLD. - DÜZYURTSPOR: 0-2

SULTANBEYLİ BLD. - ANK.ADLİYE: 0-0

ORDUSPOR - DİYARBEKİR: 1-1

DARICA G.BİRLİĞİ - 12 BİNGÖL: 3-1

17.Hafta (18.Aralık.'16)

DÜZYURT - AFJET AFYON: 1-1

BERGAMA BLD. - SULTANBEYLİ BLD.: 2-2

TARSUS İD. Y. - ORDUSPOR: 3-1

MUĞLASPOR - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-2

MALTEPESPOR - SAKARYASPOR: 0-0

BAYRAMPAŞA - ORHANGAZİ: 1-0

12 BİNGÖL  - DENİZLİ B.Ş.: 1-0

ANK.ADLİYE - PAYASSPOR: 2-1

DİYARBEKİR - ELAZİZ BLD.: 2-5


O G B M A Y AV P
1.A. AFYON 17 10 5 2 31 16 15 35
2.TARSUS İD. Y. 17 10 3 4 32 18 14 33
3.SAKARYASPOR
17 9 5 3 24 9 15 32
4.DARICA G.B. 17 9 4 4 23 14 9 31
5. DÜZYURTSPOR 17 8 5 4 24 13 11 29
6.DİYARBEKİR . 17 8 5 4 29 21 8 29
7.BAYRAMPAŞA 17 8 4 5 23 19 4 28
8.ELAZİZ BLD 17 7 6 4 20 13 7 27
9.ORHANGAZİ 17 7 2 8 22 19 3 23
10.PAYAS 17 5 5 7 16 21 -5 20
11.SULTANBEYLİ
17 4 7 6 15 21 -6 19
12.MUĞLASPOR 17 5 4 8 19 27 -8 19
13.AN.ADLİYE
17 5 2 10 16 24 -8 17
14.12 BİNGÖL
17 4 5 8 15 26 -11 17
15.BERGAMA
17 4 4 9 14 24 -10 16
16.DENİZLİ B.Ş.
17 3 4 10 13 26 -13 13
17.ORDUSPOR 17 5 5 7 23 28 -5 11
18.MALTEPE 17 2 5 10 5 25 -20 11

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
ORDUSPOR 9

---------------- İLK YARI SONU--------------------

18.Hafta (15.Ocak.'17)

AFJET AFYON - ELAZİZ BLD.: 2-1

BERGAMA BLD. - PAYASSPOR: 1-2

MUĞLASPOR - DENİZLİ B.Ş.: 1-1

12 BİNGÖL - ORHANGAZİ: 0-0

ANK.ADLİYE - SAKARYASPOR: 4-2

BAYRAMPAŞA - ORDUSPOR: 6-1

MALTEPE - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-1

DÜZYURT - SULTANBEYLİ BLD.: 1-0

TARSUS İD.Y. - DİYARBEKİR: 2-3

19.Hafta (22.Ocak.'17)

DARICA G.BİRLİĞİ - ANK.ADLİYE : 3-0

SULTANBEYLİ BLD. - AFJET AFYON: 0-3

PAYASSPOR - DÜZYURT: 3-0

ORHANGAZİ - MUĞLASPOR: 1-2

DİYARBEKİR - BAYRAMPAŞA: 2-0

ELAZİZ BLD. - TARSUS İD. Y.: 5-2

SAKARYASPOR  - BERGAMA BLD.: 1-1

DENİZLİ BLD. - MALTEPESPOR: 0-1

ORDUSPOR - 12 BİNGÖL: 3-2

20.Hafta (29.Ocak.'17)

MUĞLASPOR - ORDUSPOR: 2-0

BERGAMA BLD. - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-1

DÜZYURTSPOR - SAKARYASPOR : 2-3

MALTEPESPOR - ORHANGAZİSPOR: 1-1

ANK.ADLİYE  - DENİZLİ B.Ş.: 2-0

AFJET AFYON - PAYASSPOR: 2-1

SULTANBEYLİ BLD. - ELAZİZ BLD.: 3-1

BAYRAMPAŞA - TARSUS İD.Y.: 3-0

12 BİNGÖL - DİYARBEKİR: 2-0

21.Hafta (05.Şubat.'17)

ORHANGAZİ - ANK.ADLİYE: 5-2

DARICA G.BİRLİĞİ - DÜZYURT: 3-2

PAYASSPOR - SULTANBEYLİ BLD.: 1-1

DENİZLİ B.Ş. - BERGAMA B.Ş.: 0-1

ELAZİZ BLD. - BAYRAMPAŞA: 2-2

DİYARBEKİR  - MUĞLASPOR: 2-1

SAKARYASPOR - AFJET AFYON: 1-2

ORDUSPOR - MALTEPE: 1-2

TARSUS İD. Y. - 12 BİNGÖL: 1-1

22.Hafta (12.Şubat.'17 Pazar)

ANK.ADLİYE  - ORDUSPOR: 2-1

AFJET AFYON - DARICA G.BİRLİĞİ: 1-0

SULTANBEYLİ BLD. - SAKARYASPOR: 1-3

PAYASSPOR - ELAZİZ BLD.: 1-1

DÜZYURTSPOR - DENİZLİ B.Ş.: 2-1

BERGAMA BLD. - ORHANGAZİ: 0-2

12 BİNGÖL  - BAYRAMPAŞA: 2-2

MUĞLASPOR - TARSUS İD. Y.: 1-1

MALTEPE - DİYARBEKİR: 1-0

23.Hafta (19.Şubat.'17)

DENİZLİ B.Ş. - AFJET AFYON: 1-1

DİYARBEKİR - ANK.ADLİYE : 2-1

DARICA G.BİRLİĞİ - SULTANBEYLİBLD.: 2-1

ORHANGAZİ - DÜZYURTSPOR: 0-1

ORDUSPOR - BERGAMA BLD.: 1-1

BAYRAMPAŞA - MUĞLASPOR: 1-1

ELAZİZ BLD. - 12 BİNGÖL: 2-0

SAKARYASPOR - PAYASSPOR: 2-0

TARSUS İD.Y. - MALTEPESPOR: 2-3

24.Hafta (26.Şubat.'17)

DÜZYURTSPOR - ORDUSPOR: 2-0

PAYASSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-2

MUĞLASPOR - 12 BİNGÖL SPOR: 2-0

SAKARYASPOR - ELAZİZ BLD.: 4-0

AFJET AFYON - ORHANGAZİ: 4-1

SULTANBEYLİ BLD. - DENİZLİ B.Ş.: 1-1

MALTEPESPOR - BAYRAMPAŞA: 1-3

ANK.ADLİYE - TARSUS İD.Y.: 1-1

BERGAMA BLD. - DİYARBEKİR: 1-4

25.Hafta (05.Mart.'17 Pazar)

DİYARBEKİR  - DÜZYURTSPOR: 2-0

BAYRAMPAŞA - ANK.ADLİYE: 0-0

ORHANGAZİ - SULTANBEYLİ BLD.: 0-1

TARSUS İD.Y. - BERGAMA BLD.: 1-1

ELAZİZ BLD. - MUĞLASPOR: 1-1

DENİZLİ B.Ş. - PAYASSPOR: 1-1

ORDUSPOR - AFJET AFYON: 0-0

DARICA G.BİRLİĞİ - SAKARYASPOR: 2-3

12 BİNGÖL - MALTEPE: 1-0

26.Hafta (10.Mart.'17 Cuma)

SULTANBEYLİ BLD. - ORDUSPOR: 4-0

DARICA G.BİRLİĞİ - ELAZİZ BLD.: 3-0

SAKARYASPOR  - DENİZLİ B.Ş.: 4-1

PAYASSPOR - ORHANGAZİ: 0-0

BERGAMA BLD. - BAYRAMPAŞA: 1-1

DÜZYURTSPOR - TARSUS İD. Y.: 1-1

MALTEPESPOR - MUĞLASPOR: 0-1

AFJET AFYON - DİYARBEKİR : 2-0

ANK.ADLİYE  - 12 BİNGÖL : 1-0

27.Hafta (17/18/19.Mart.'17)

TARSUS İD. Y. - AFJET AFYON: 1-3

DİYARBEKİR  - SULTANBEYLİ BLD.:4-1

BAYRAMPAŞA - DÜZYURT: 0-0

MUĞLASPOR - ANK.ADLİYE: 3-1

12 BİNGÖL  - BERGAMA BLD.: 0-1

ORDUSPOR - PAYASSPOR: 0-0

ELAZİZ BLD. - MALTEPESPOR:5-1

ORHANGAZİ - SAKARYASPOR : 0-3

DENİZLİ B.Ş. - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-0

28.Hafta (25.Mart.'17 C.tesi)

ANK.ADLİYE  - MALTEPESPOR : 1-1

SAKARYASPOR  - ORDUSPOR : 5-0

DENİZLİ B.Ş. - ELAZİZ BLD.: 0-2

DARICA G.BİRLİĞİ - ORHANGAZİ : 3-0

SULTANBEYLİ BLD. - TARSUS İD.Y. : 1-2

BERGAMA BLD. - MUĞLASPOR : 4-1

AFJET AFYON - BAYRAMPAŞA : 3-0

PAYASSPOR - DİYARBEKİR : 0-0

DÜZYURTSPOR - 12 BİNGÖL : 1-2


29.Hafta (29.Mart.'17 Çarşamba)

ELAZİZ BLD. - ANK.ADLİYE : 1-1

MUĞLASPOR - DÜZYURT: 1-3

BAYRAMPAŞA - SULTANBEYLİ BLD.: 4-0

MALTEPE - BERGAMA BLD.: 2-0

ORHANGAZİ - DENİZLİ B.Ş.: 1-0

TARSUS İD. Y. - PAYASSPOR: 5-0

ORDUSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ: 2-3

DİYARBEKİR  - SAKARYASPOR: 0-1

12 BİNGÖL - AFJET AFYON: 0-0

30.Hafta (02.Nisan.'17 Pazar)

DÜZYURTSPOR - MALTEPESPOR: 1-2

DENİZLİ B.Ş. - ORDUSPOR: 2-1

ORHANGAZİ - ELAZİZ BLD.: 1-3

SAKARYASPOR  - TARSUS İD. Y.: 5-1

PAYASSPOR - BAYRAMPAŞA: 0-1

AFJET AFYON - MUĞLASPOR: 3-0

BERGAMA BLD. - ANK.ADLİYE: 1-0

DARICA G.BİRLİĞİ - DİYARBEKİR: 4-0

SULTANBEYLİ BLD. - 12 BİNGÖL : 1-1

31.Hafta (09.Nisan.'17)

ANK.ADLİYE  - DÜZYURTSPOR: 1-0

ELAZİZ BLD. - BERGAMA BLD.: 1-1

MUĞLASPOR - SULTANBEYLİ BLD.: 1-2

12 BİNGÖL  - PAYASSPOR: 0-0

DİYARBEKİR - DENİZLİ B.Ş.: 3-2

ORDUSPOR - ORHANGAZİ: 0-2

MALTEPE - AFJET AFYON: 0-1

BAYRAMPAŞA - SAKARYASPOR: 1-1

TARSUS İD. Y. - DARICA G.BİRLİĞİ: 2-1

32.Hafta (14.Nisan.'17)

ELAZİZ BLD. - ORDUSPOR: 2-1

SULTANBEYLİ BLD. - MALTEPE: 3-2

DENİZLİ BLD. - TARSUS İD.Y.: 1-1

PAYASSPOR - MUĞLASPOR: 1-1

DARICA G.BİRLİĞİ - BAYRAMPAŞA: 3-0

BERGAMA BLD. - DÜZYURT: 2-1

ORHANGAZİ - DİYARBEKİR: 0-1

AFJET AFYON - ANK.ADLİYE : 4-1

SAKARYASPOR - 12 BİNGÖL: 1-1

33.Hafta (23.Nisan.'17)

BERGAMA BLD. - AFJET AFYON: 1-0

ANK.ADLİYE  - SULTANBEYLİ BLD.: 2-1

DİYARBEKİR  - ORDUSPOR: 1-0

12 BİNGÖL - DARICA G.BİRLİĞİ: 1-0

MUĞLASPOR - SAKARYASPOR: 1-0

TARSUS İD. Y. - ORHANGAZİ: 1-3

BAYRAMPAŞA - DENİZLİ B.Ş.: 3-1

MALTEPESPOR - PAYASSPOR: 0-0

DÜZYURT - ELAZİZ BLD.: 0-0

34.Hafta (29.Nisan.'17)

SAKARYASPOR  - MALTEPE: 3-1

AFJET AFYON - DÜZYURT: 0-1

PAYASSPOR - ANK.ADLİYE: 0-2

ELAZİZ BLD. - DİYARBEKİR : 4-1

ORHANGAZİ - BAYRAMPAŞA: 1-2

DARICA G.BİRLİĞİ - MUĞLASPOR: 6-2

ORDUSPOR - TARSUS İD.Y.: 2-1

SULTANBEYLİ BLD. - BERGAMA BLD.: 2-0

DENİZLİ BLD. - 12 BİNGÖL: 1-3

* DENİZLİ BLD.SPOR'un ADI: DENİZLİ FUTBOL A olarak değişti.


O G B M A Y AV P
1.A.AFYONSPOR 34 22 8 4 62 25 37 74
2.SAKARYASPOR
34 20 8 6 66 27 39 68
3.DARICA G.B. 34 21 5 8 60 28 32 68
4.DİYARBEKİR
34 18 6 10 54 43 11 60
5.BAYRAMPAŞA 34 15 11 8 52 38 14 56
6.ELAZİZ BLD. 34 14 12 8 51 37 14 54
7. DÜZYURTSPOR 34 14 8 12 42 34 8 50
8.TARSUS İD.Y. 34 13 9 12 57 53 4 48
9.ANK.ADLİYE
34 12 6 16 38 49 -11 42
10.MUĞLASPOR 34 11 9 14 41 54 -13 42
11.ORHANGAZİ 34 12 5 17 40 43 -3 41
12.SULTANBEYLİ
34 10 10 14 38 49 -11 40
13.BERGAMA BLD. 34 10 9 15 31 44 -13 39
14.12 BİNGÖL
34 9 12 13 31 42 -11 39
15.PAYASSPOR 34 7 14 13 26 40 -14 35
16.MALTEPESPOR 34 8 8 18 23 49 -26 32
17.DENİZLİ FUTBOL A
34 4 10 20 26 54 -28 22
18.ORDUSPOR 34 7 8 19 36 65 -29 20

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
ORDUSPOR 9

* Denizli B.Ş.Bld.nin adı devre arasında ''Denizli Futbol A Spor'' oldu.

* Afjet Afyonspor direkt 2.Lige çıktı.

* Orduspor , Denizli Futbol A Spor ve Maltepespor BAL ligine düştüler.

* Sakaryaspor , Darıca G.Birliği , Diyarbekir Spor ve Bayrampaşa kendi aralarında Play-Off oynayacaklar
ve bu gruptan 1 takım daha 2.lige çıkacak.

YARI FİNAL:

Bayrampaşa - Sakaryaspor: 0-1
Sakaryaspor - Bayrampaşa: 4-0

Diyarbekir Spor A.Ş. - Darıca G.Birliği: 0-1
Darıca G.Birliği - Diyarbekir Spor A.Ş. : 1-2

FİNAL:

SAKARYASPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş. : 0-0  UZATMADA: 2-1

* SAKARYASPOR , bu gruptan 2.lige çıkan 2.takım oldu.

-------------sezon sonu------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 23:51 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN76
DÜN1002
BU HAFTA1078
BU AY9868
TOPLAM3122508

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 93 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim