2015-2016 / 3.LİG 3.GRUP STATÜ,FİKSTÜRÜ ve MAÇLARI..(16.05.'16)
Pazartesi, 27 Temmuz 2015 17:06

 

2015-2016 SEZONU 3.LİG STATÜSÜ (Özet) :

* Spor Toto 3. Lig, Türkiye’nin en alt profesyonel futbol ligidir.

* Spor Toto 3. Lig, bir önceki sezonun sonunda Spor Toto 2. Lig’den düşen 7 takım
ile Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonucunda Spor Toto 3. Lig'e yükselen 11 takım
ve Spor Toto 3. Lig’de yer alan 39 takımın katılımı ile toplam 57 takımdan oluşur.

* MÜSABAKA SİSTEMİ :

(1)Spor Toto 3. Lig 19’ar takımlı üç grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır.

(2)Spor Toto 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 16., 17.,18. ve
19. sıraları alan 4 takım olmak üzere toplam 12 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşer.

(3)Spor Toto 3. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar
Spor Toto 2. Lig’e yükselirler.

Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, Spor Toto 2. Lig’e
yükselecek son 3 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak takımları
oluştururlar.

(4)Play-Off’larda, her grupta grubunu 2. sırada bitiren takım 5. sırada bitiren takımla,
3. sırada bitiren takım ise 4. sırada bitiren takım ile çift maç eleme usulüne göre eşleşirler.

İlk müsabakalar 4. ve 5. Takımların sahasında oynanır.(5)Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen
müsabakalarda kazanan takımlar tek maç eleme usulüne görefinal müsabakası oynarlar.

Her grupta ayrı ayrı oynanan play-off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar
(toplam 3 takım) Spor Toto 2. Lig'e yükselirler.

(6)Play OffMüsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde ikili averaj göz önüne alınır
ve rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa (iki takımın da evinde ve rakip takım
sahasında attığı gol sayısı eşit ise), ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma
devresi oynanır.

Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol adedi
fazla olan takım, yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz..

(7)Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlandığı takdirde, on beşer dakikalık
iki uzatma devresi oynanır. Uzatma devresinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı
noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.


(8)2015-2016 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım
profesyonellik kriterlerini karşılamaları şartıyla Spor Toto 3.Lig’e yükselir.


* 3. LİG OYUNCU UYGUNLUĞU:

Spor Toto 3. Ligde;1-Yabancı uyruklu amatör veya profesyonel futbolcu oynayamaz.

2-Sözleşme imzalanacak futbolcuların sayısında herhangi bir sınırlama yapılmamıştır.

3-Spor Toto 3. Lig müsabakalarında düzenlenen 18 kişilik müsabaka isim listesine
01.01.1991 ve daha sonra doğmuş olan en az 8 futbolcunun bulundurulması zorunludur.

4-Yukarıda “3.” fıkrada belirtilen kriterlere uygun futbolcuların müsabaka isim listesine
yazılmaması halinde, müsabaka isim listesinin yazılmayan futbolcu sayısı kadar eksik
verilmesine ve ilgili kulüp hakkında talimata aykırılık ve sair ihlaller nedeni ile disiplin
işlemleri uygulanır.

 

SPOR TOTO 3. LİG TEŞVİK SİSTEMİ:

1-Kulüplerin alt yapılarının güçlendirilmesi ve genç oyuncu oynatan kulüplerin teşvik
edilmesi amacıyla, 2015 –2016 Sezonunda toplam 3.000.000 TL Genç Futbolcu
Teşvik Fonu’nun aşağıdaki şartlarda kulüplere ödenir.

2015 –2016 Sezonunda kulüplerin teşvik fonundan faydalanabilmeleri için aşağıdaki
sisteme uygun olarak kulüplere puan verilir.

2-Puanlama Sistemi:

a)01.01.1992 (dahil) –31.12.1995 (dahil) tarihleriarasında doğmuş futbolculardan;

İlk Onbirde oynayan her bir futbolcu için 4 puan,

Sonradan oyunagiren her bir futbolcu için 2 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 1 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

b)01.01.1996 (dahil) -31.12.1998 (dahil) tarihleri arasında doğmuş futbolculardan;

İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 8 puan,

Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 4 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 2 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

c)01.01.1999 ve daha sonra doğmuş futbolculardan;

İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 16 puan,

Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 8 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 4 puan

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

3-2015-2016 futbol sezonu sonunda, 3.000.000TL teşvik ücreti, sezon sonunda
yukarıdaki kriterlere göre oluşan tüm puanların toplamına bölünmek suretiyle 1 puana
denk gelen tutar tespit edilir.

4-Kulübün toplam puanı ile 1 puana denk gelen rakam çarpılmak suretiyle kulübe
ödenecek teşvik tutarı belirlenerek, ödemeler sezonun bitimini müteakip bir ay içerisinde
ilgili kulüplere yapılır.

3.LİG 3.GRUP  (19 Takım)

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE

BERGAMA BLD.SPOR

BEYLERBEYİSPOR

ÇATALCA SPOR

ÇİNE MADRANSPOR

ÇORUM BLD.SPOR

DARDANELSPOR A.Ş.

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

DERSİM SPOR

ERZİNCAN REFAHİYESPOR

GÖLCÜKSPOR

KASTAMONUSPOR 1966

KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR

MANAVGATSPOR

NİĞDE BLD.SPOR

SANDIKLISPOR

TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR

VAN B.Ş.BLD.SPOR


2015 - 2016 3.LİG FİKSTÜRÜ :

 

1.HAFTA (23.Ağust.'15)

Ç.Madran - Çatalca : 0-2
B.Petrol - Sandıklı : 4-1
Bergama Bld. - Dardanel : 0-0
Van B.Ş. - Tav.Linyit : 4-2
Kastamonu1966 - Manavgat : 2-0
Çorum Bld. - Dersim : 1-2
24 Erzincanspor - Körfez İsk.Spor : 1-1
Bayburt Öz.İd. - B.Beyi : 2-1
Gölcük - Darıca G.Birliği : 1-3

2.HAFTA (30.Ağust.'15)

Çatalca - B.Petrol : 0-0
Darıca G.Birliği - Niğde Bld.: 1-2
B.Beyi - Gölcük : 1-0
Körfez İsk.Spor - Bayburt Öz.İd.: 0-1
Dersim - E.Refahiye : 0-0
Manavgat - Çorum Bld.: 2-1
Tav.Linyit - Kastamonuspor 1966 : 1-1
Dardanel - Van B.Ş.: 1-0
Sandıklı - Bergama Bld.: 0-2

3.HAFTA (05.Eylül.'15)

Batman Petrol - Ç.Madran: 2-1
Van B.Ş. - Sandıklı: 1-0
24 Erzincan - Manavgat: 0-0
Bayburt - Dersim: 0-0
Niğde Bld.- B.Beyi: 1-1
K.monu 1966 - Dardanel: 1-0
Çorum Bld - Tav.Linyit: 1-0
Bergama - Çatalca: 3-0
Gölcük - Körfez İskenderun: 4-0

4.HAFTA (13.Eylül.'15)

Körfez İskenderun - Niğde Bld: 2-4
Dersim - Gölcük: 2-0
Manavgat - Bayburt: 1-1
Tav.Linyit - 24Erzincan: 0-1
Çatalca - Van B.Ş.: 1-1
Çine Madran - Bergama: 1-2
B.Beyi - Darıca G.B. : 3-2
Sandıklı - Kastamonu 1966: 0-1
Dardanel - Çorum Bld: 2-2

5.HAFTA (19.Eylül.'15)

Van B.Ş. - Çine Madran: 0-0
24Erzincan - Dardanel: 2-0
Bayburt - Tav.Linyit: 0-2
Kastamonu 1966 - Çatalca: 3-1
Çorum Bld - Sandıklı: 5-1
Niğde Bld - Dersim: 3-0
Darıca G.Birliği - Körfez İskenderun: 2-3
Bergama - B.Petrol: 3-0
Gölcük - Manavgat: 0-1

6.HAFTA (27.Eylül.'15)

B.Petrol - Van B.Ş.:0-3
Körfez İskenderun - B.Beyi:1-1
Dersim - Darıca G.Birliği:0-0
Manavgat - Niğde Bld:1-2
Tav.Linyit - Gölcük:0-1
Çatalca - Çorum Bld.:1-0
Ç.Madran - Kastamonu1966:0-2
Sandıklı - 24Erzincan:1-1
Dardanel - Bayburt:3-1

7.HAFTA (03.Ekim.'15)

Van B.Ş. - Bergama Bld: 0-3
24Erzincan - Çatalca: 0-0
Bayburt - Sandıklı: 2-1
Kastamonu - B.Petrol: 2-1
Çorum Bld. - Ç.Madran: 3-0
Niğde Bld. - Tav.Linyit: 1-1
Darıca G.B. - Manavgat: 3-1
B.Beyi - Dersim: 2-1
Gölcük - Dardanel: 0-1

8.HAFTA (07.Ekim.'15 Çarşamba)

Batman Petrol - Çorum Bld.: 2-0
Dersim - K.İskenderun: 2-2
Manavgat - B.Beyi: 1-2
Tav.Linyit - Darıca: 0-1
Bergama Bld. - Kastamonu1966: 4-4

Çatalca - Bayburt: 0-0
Ç.Madran - 24Erzincan: 2-2
Sandıklı - Gölcük: 2-0
Dardanel - Niğde Bld: 4-2

9.HAFTA  (04.Kasım.'15)

24Erzincan - B.Petrol: 1-0
Bayburt - Ç.Madran: 1-0
K.İskenderun - Manavgat: 2-2
Niğde Bld - Sandıklı: 7-3
Kastamonu1966 - Van B.Ş.: 6-1
Çorum Bld - Bergama Bld: 2-0
Gölcük - Çatalca: 2-1
Darıca G.B. - Dardanel: 2-0
Beylerbeyi - Tav.Linyit: 2-0

10.HAFTA (18.Ekim.'15 Pazar)

B.Petrol - Bayburt: 0-0
Van B.Ş. - Çorum Bld: 1-2
Manavgat - Dersim: 4-1
Tav.Linyit - K.İskenderun: 2-0
Bergama Bld - 24Erzincan: 0-2
Çatalca - Niğde Bld: 0-1
Ç.Madran - Gölcük: 1-1
Sandıklı - Darıca G.B.: 2-1
Dardanel - B.Beyi: 2-1

11.HAFTA (24.Ekiml.'15 C.tesi)

24Erzincan - Van B.Ş. : 3-2
Bayburt - Bergama Bld.:0-1
Körfez İskenderun - Dardanelspor:2-0
Dersim - Tav.Linyit: 2-2
Çorum Bld. - Kastamonu1966 : 0-1
Gölcük - B.Petrol : 1-1
Niğde Bld. - Ç.Madran: 4-3
Darıca G.Bir. - Çatalca : 3-4
B.Beyi - Sandıklı : 2-0

12.HAFTA (30.Ekim.'15 Cuma)

Batman Petrol - Niğde Bld.: 0-3
Van B.Ş. - Bayburt: 0-1
Kastamonu1966 - 24Erzincan: 0-0
Tav.Linyit - Manavgat: 2-1
Dardanel - Dersim: 4-1
Sandıklı - Körfez İskenderun: 6-3
Bergama Bld. - Gölcük: 1-2
Çatalca - B.Beyi: 3-4
Ç.Madran - Darıca G.B.: 1-1

13.HAFTA (08.Kasım.'15 Pazar)

24Erzincan - Çorum Bld.: 0-0
Bayburt - Kastamonu1966: 0-1
Körfez İskenderun - Çatalca: 1-1
Dersim - Sandıklı: 4-1
Manavgat - Dardanel: 0-4
Gölcük - Van B.Ş.: 1-1
Niğde Bld. - Bergama Bld.: 1-0
Darıca G.B. - B.Petrol: 0-0
B.Beyi - Ç.Madran: 2-1

14.HAFTA (14.Kasım.'15 C.tesi)

B.Petrol - B.Beyi : 1-0
Van B.Ş. - Niğde Bld.: 0-0
Kastamonu1966 - Gölcük: 1-3
Çorum Bld. - Bayburt: 0-1
Dardanel - Tav.Linyit: 1-0
Sandıklı - Manavgat: 1-2
Bergama Bld. - Darıca G.B.: 2-1
Çatalca - Dersim: 3-0
Ç.Madran - Körfez İskenderun: 1-0

15.HAFTA (18.Kasım.'15 Çarşamba)

Bayburt - 24 Erzincan: 0-2
Körfez İskenderun - B.Petrol: 2-0
Dersim - Ç.Madran: 2-0
Manavgat - Çatalca: 2-1
Tav.Linyit - Sandıklı: 2-2
Gölcük - Çorum Bld.: 2-1
Niğde Bld. - Kastamonu1966: 0-0
Darıca G.B. - Van B.Ş.: 3-0
B.Beyi - Bergama Bld.: 1-0

16.HAFTA (22.Kasım.'15 Pazar)

B.Petrol - Dersim : 0-0
Van B.Ş. - B.Beyi: 3-1
24Erzincan - Gölcük: 1-1
Sandıklı - Dardanel: 1-1
Kastamonu1966 - Darıca G.B. : 4-0
Çorum Bld. - Niğde Bld: 2-0
Bergama Bld. - Körfez İskenderun: 5-1
Çatalca - Tav.Linyit: 2-0
Ç.Madran - Manavgat : 1-1

17.HAFTA (29.Kasım.'15 Pazar)

Niğde Bld. - 24Erzincan:0-0
K.İskenderun - Van B.Ş.:2-2
Dersim - Bergama Bld.:1-1
Manavgat - B.Petrol:3-1
Tav.Linyit - Ç.Madran:1-0
Dardanel - Çatalca:1-1
Darıca G.B. - Çorum Bld.:3-0
B.Beyi - Kastamonu1966:2-0
Gölcük - Bayburt Öz.İd.:2-0

18.HAFTA (06.Aralık.'15 Pazar)

B.Petrol - Tav.Linyit : 2-0
Van B.Ş. - Dersim : 1-0
24Erzincan - Darıca G.B.: 0-0
Bayburt - Niğde Bld.: 0-0
Kastamonu1966 - K.İskenderun : 2-0
Çorum Bld. - B.Beyi : 3-1
Bergama Bld. - Manavgat : 3-1
Çatalca - Sandıklı : 2-1
Ç.Madran - Dardanel : 0-0

19.HAFTA (13.Aralık.'15 Pazar)

K.İskenderun - Çorum Bld: 0-1
Dersim - Kastamonu1966: 0-0
Manavgat - Van B.Ş.: 5-0
Tav.Linyit - Bergama Bld: 0-1
Dardanel - B.Petrol: 1-0
Sandıklı - Ç.Madran: 0-1
Niğde Bld. - Gölcük: 2-1
Darıca G.B. - Bayburt: 0-0
B.Beyi - 24Erzincan: 2-1

O G B M A Y AV P
1.KASTAMONU1966 18 11 5 2 31 13 18 38
2.NİĞDE BLD. 18 10 6 2 33 19 14 36
3.BEYLERBEYİ 18 11 2 5 29 22 7 35
4.BERGAMA BLD. 18 10 3 5 31 17 14 33
5.DARDANEL 18 9 5 4 25 16 9 32
6.24ERZİNCAN 18 6 11 1 17 9 8 29
7.ÇORUM BLD. 18 8 2 8 24 19 5 26
8.GÖLCÜK 18 7 4 7 22 20 2 25
9.MANAVGAT 18 7 4 7 28 27 1 25
10.ÇATALCA
18 6 6 6 23 22 1 24
11.BAYBURT
18 6 6 6 10 14 -4 24
12.DARICA G.B. 18 6 5 7 26 23 3 23
13.DERSİM
18 4 8 6 18 24 -6 20
14.B. PETROL 18 5 5 8 14 21 -7 20
15.VAN B.Ş. 18 5 5 8 20 31 -11 20
16.TAV. LİNYİT 18 4 4 10 15 23 -8 16
17.İSKENDERUN
18 3 6 9 22 37 -15 15
18.Ç.MADRAN 18 2 6 10 13 26 -13 12
19.SANDIKLI 18 3 3 12 23 41 -18 12

------------ DEVRE SONU------------------------------

20.HAFTA (10.Ocak.'16)

Dersim - Çorum Bld: 2-0
K.iskenderun - 24Erzincan: 0-0
B.Beyi - Bayburt: 1-0
Darıca G.B. - Gölcük: 3-3
Çatalca - Ç.Madran: 0-0
Sandıklı - B.Petrol: 0-3
Dardanel - Bergama Bld: 0-0
Tav.Linyit - Van B.Ş.: 2-0
Manavgat - Kastamonu: 4-1

21.HAFTA (17.Ocak.'16)

Kastamonu - Tav.Linyit: 1-0
Van B.Ş. - Dardanel: 1-1
B.Petrol - Çatalca: 0-0
Bayburt - K.İskenderun: 3-0
24Erzincan - Dersim: 1-2
Çorum Bld - Manavgat: 4-3
Niğde Bld - Darıca G.B.: 0-1
Gölcük - B.Beyi: 2-0
Bergama Bld. - Sandıklı: 1-2

22.HAFTA (24.Ocak.'16)

Dardanel - Kastamonu: 1-2
Dersim - Bayburt: 0-2
K.İskenderun - Gölcük: 1-0
B.Beyi - Niğde Bld: 0-1
Tav.Linyit - Çorum Bld: 0-1
Manavgat - 24Erzincan: 2-3
Ç.Madran - B.Petrol: 1-3
Çatalca - Bergama: 3-0
Sandıklı - Van B.Ş.: 0-1

23.HAFTA (31.Ocak.'16)

Van B.Ş. - Çatalca: 0-0
Bayburt - Manavgat: 4-2
24Erzincan - Tav.Linyit: 1-1
Çorum Bld - Dardanel: 2-1
Kastamonu - Sandıklı: 3-0
Bergama - Ç.Madran: 0-1
Darıca G.B. - B.Beyi: 2-0
Niğde Bld - K.İskenderun: 2-0
Gölcük - Dersim: 1-0

24.HAFTA (07.Şubat.'16)

B.Petrol - Bergama : 1-0
Dersim - Niğde Bld: 2-2
K.İskenderun - Darıca G.B.: 2-2
Ç.Madran - Van B.Ş.: 1-0
Çatalca - Kastamonu: 1-1
Sandıklı - Çorum Bld: 1-2
Dardanel - 24Erzincan: 2-1
Tav.Linyit - Bayburt: 0-1
Manavgat - Gölcük: 1-1

25.HAFTA (14.Şubat.'16)

Van B.Ş. - B.Petrol : 1-0
Bayburt - Dardanel : 3-1
24Erzincan - Sandıklı : 3-1
Çorum Bld - Çatalca : 3-1
Kastamonu - Ç.Madran : 2-0
B.Beyi - K.İskenderun : 1-3
Darıca G.B. - Dersim : 3-1
Niğde Bld - Manavgat : 2-0
Gölcük - Tav.Linyit: 1-0

26.HAFTA (20.Şubat.'16 C.tesi)

B.Petrol - Kastamonu: 3-1
Dersim - B.Beyi: 0-0
Bergama - Van B.Ş.: 1-1
Ç.Madran - Çorum Bld: 1-0
Çatalca - 24Erzincan: 1-1
Sandıklı - Bayburt: 0-1
Dardanel - Gölcük: 0-1
Tav.Linyit - Niğde Bld: 1-0
Manavgat - Darıca G.B.: 0-0

27.HAFTA (24.Şubat.'16 Çrş.)

Bayburt - Çatalca: 2-0
24Erzincan - Ç.Madran: 2-2
K.İskenderun - Dersim: 1-1
B.Beyi - Manavgat: 0-0
Darıca G.B. - Tav.Linyit: 1-0
Niğde Bld - Dardanel: 2-0
Gölcük - Sandıklı: 1-0
Çorum Bld - B.Petrol: 0-1
Kastamonu - Bergama Bld: 1-0

28.HAFTA (28.Şubat.'16)

Van B.Ş. - Kastamonu: 1-2
B.Petrol - 24Erzincan: 1-3
Ç.Madran - Bayburt: 0-2
Çatalca - Gölcük: 0-1
Sandıklı - Niğde Bld: 2-1
Dardanel - Darıca G.B.: 0-1
Tav:Linyit - B.Beyi:İlk yarı sonu çıkan kavgadan TATİL EDİLDİ: 0-3 (Hük.)
Manavgat - K.İskenderun: 0-0
Bergama Bld - Çorum Bld: 1-3

29.HAFTA (06.Mart.'16)

Bayburt - B.Petrol: 2-0
24Erzincan - Bergama Bld: 1-1
Dersim - Manavgat: 1-0
K.İskenderun - Tav.Linyit: 1-0
B.Beyi - Dardanel: 3-1
Darıca G.B. - Sandıklı: 2-0
Çorum Bld - Van B.Ş.: 0-0
Niğde Bld - Çatalca: 0-0
Gölcük - Ç.Madran: 1-0

30.HAFTA (11.Mart.'16 CUMA)

Van B.Ş. - 24Erzincan: 0-0
B.Petrol - Gölcük: 2-2
Ç.Madran - Niğde Bld: 1-0
Çatalca - Darıca G.B: 1-1
Sandıklı - B.Beyi: 1-3
Dardanel - K.iskenderun: 4-0
Tav:linyit - Dersim: 0-1
Bergama Bld - Bayburt: 1-0
Kastamonu - Çorum Bld: 2-1

31.HAFTa (19.Mart.CUMARTESİ)

Bayburt - Van: 2-0
Erzincan - Kastamonu: 2-1
Dersim - Dardenel: 1-0
İskenderun - Sandıklı: 0-0
Manavgat - Tav.Linyit: 2-1
B.Beyi - Çatalca: 0-0
Darıca - Ç.Madran: 0-0
Niğde Bld - B.Petrol: 2-1
Gölcük - Bergama: 0-0

32.HAFTA (27.Mart.'16 PAZAR)

B.Petrol - Darıca G.B.: 1-1
Ç.Madran - B.Beyi: 0-1
Çatalca - İskenderun: 2-1
Sandıklı - Dersim: 2-3
Dardanel - Manavgat: 2-0
Çorum Bld - 24Erzincan: 2-1
Kastamonu - Bayburt: 2-0
Van Bld. - Gölcük: 2-1
Bergama Bld - Niğde Bld.: 0-2
Tav.Linyit (Bay)

33.HAFTA (02.Nisan.'16 CUMARTESİ)

Dersim - Çatalca: 0-0
İskenderun - Ç.Madran: 2-1
B.Beyi - B.Petrol: 0-2
Darıca G.B. - Bergama Bld.: 3-0
Niğde Bld - Van Bld: 2-0
Gölcük - Kastamonu: 1-1
Bayburt - Çorum Bld: 1-0
Tav.Linyit - Dardanel: 2-1
Manavgat - Sandıklı: 2-2

34.HAFTA (06.Nisan.'16 ÇARŞAMBA)

24Erzincan - Bayburt: 2-1
Çorum Bld - Gölcük: 2-1
Kastamonu - Niğde Bld: 2-1
Van Bld - Darıca G.B.: 1-1
Bergama - B.Beyi: 0-0
B.Petrol - iskenderun: 0-1
Ç.Madran - Dersim: 1-2
Çatalca - Manavgat: 0-0
Sandıklı - Tav.Linyit: 1-1

35.HAFTA (10.Nisan.'16 PAZAR)

Tav.Linyit - Çatalca: 1-1
Manavgat - Ç.Madran: 1-1
Dersim - B.Petrol: 3-1
İskenderun - Bergama: 1-1
B.Beyi - Van Bld: 2-0
Darıca G.B. - Kastamonu: 1-1
Niğde Bld - Çorum Bld: 0-0
Gölcük - 24Erzincan: 0-0
Dardanel - Sandıklı: 1-0

36.HAFTA (17.Nisan.'16  PAZAR)

Bayburt - Gölcük: 1-2
24Erzincan - Niğde Bld: 2-2
Çorum Bld - Darıca: 1-0
Kastamonu - B.Beyi: 1-0
Van Bld - İskenderun: 0-0
Bergama - Dersim: 0-3
B.Petrol - Manavgat: 0-2
Ç.Madran - Tav.Linyit: 1-2
Çatalca - Dardanel: 1-0

37.HAFTA (24.Nisan.'16 PAZAR)

Sandıklı - Çatalca : 0-3
Dardanel - Ç.Madran : 4-0
Tav.Linyit - B.Petrol : 1-2
Manavgat - Bergama : 3-0
Dersim - van Bld : 0-2
İskenderun - Kastamonu : 2-0
B.Beyi - Çorum Bld : 1-1
Darıca - 24Erzincan : 1-1
Niğde Bld - Bayburt : 0-1

38.HAFTA (30 Nisan.'16 CUMARTESİ)

Gölcük - Niğde Bld : 2-0
Bayburt - Darıca : 1-1
24Erzincan - B.Beyi : 1-1
Çorum Bld - İskenderun  1-0
Kastamonu - Dersim  4-0
Van Bld - Manavgat : 3-0
Bergama - Tav.Linyit : 2-4
B.Petrol - Dardanel : 2-1
Ç.Madran - Sandıklı: 3-0 (Hük.)

O G B M A Y AV P
1.KASTAMONU1966 36 22 8 6 59 31 28 74
2.BAYBURT 36 18 7 11 37 26 11 61
3.NİĞDE BLD. 36 17 10 9 52 34 18 61
4.ÇORUM BLD. 36 18 5 13 47 36 11 59
5.BEYLERBEYİ 36 17 8 11 45 37 8 59
6.GÖLCÜKSPOR 36 16 10 10 43 33 10 58
7.DARICA G.BİR. 36 13 15 8 50 36 14 54
8.24ERZİNCAN 36 11 21 4 42 30 12 54
9.DERSİM 36 13 12 11 40 44 -4 51
10.DARDANEL 36 14 7 15 45 38 7 49
11.ÇATALCA 36 10 17 9 37 33 4 47
12.B.PETROL 36 13 8 15 37 42 -5 47
13.MANAVGAT 36 11 11 14 50 52 -2 44
14.BERGAMA BLD 36 11 9 16 39 46 -7 42
15.VAN B.Ş. 36 10 12 14 33 46 -13 42
16.İSKENDERUN 36 9 13 14 37 55 -18 40
17.TAV.LİNYİT 36 9 7 20 31 44 -13 34
18.ÇİNEMADRAN 36 7 10 19 27 48 -21 31
19.SANDIKLI 36 5 6 25 35 75 -40 21

* Kastamonu 1966 Spor direkt 2.lige çıktı.

* Sandıklıspor - Çine Madranspor - Tavşanlı Linyitspor ve Körfez İskenderun Bölgesel Amatör Lige düştüler.

* Bayburt - Niğde Bld. - Çorum Bld. ve Beylerbeyi Play-Off maçlarına katılacak.

YARI FİNAL :

05.Mayıs.'16 Perşembe  16.00

Beylerbeyi - Bayburt Grup : 3-0  (İst.B.Beyi 75.Yıl Stadı)
Çorum Bld. - Niğde Bld.: 1-1  (Çorum Dr.Turhan Kılıççıoğlu Stadı)

09.Mayıs.'16  Pazartesi   16.00

Bayburt Grup - Beylerbeyi : 3-1 (Bayburt Genç Osman Stadı)
Niğde Bld. - Çorum Bld.: 3-2 (Niğde 5 Şubat Stadı)

FİNAL : BEYLERBEYİ - NİĞDE BLD.: 0-0 (Pen: 1-4) (Samsun 19 Mayıs Stadı)

* NİĞDE BLD.SPOR 2.LİGE ÇIKTI.

======================

Perşembe, 27 Temmuz 2017 23:25 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN546
DÜN722
BU HAFTA5314
BU AY14841
TOPLAM3049073

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 63 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim