2014-2015 / 3.LİG 3.GRUP STATÜ,FİKSTÜR ve MAÇLAR. (26.04.'15)
Çarşamba, 16 Temmuz 2014 22:26



STATÜ:

Spor Toto 3. Ligi, Türkiye’nin en alt profesyonel futbol ligidir

Spor Toto 3. Ligi, bir önceki sezonun sonunda Spor Toto 2. Lig’den düşen 6 takım ile
Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonucunda Spor Toto 3. Lige yükselen 9 takım ve
Spor Toto 3. Ligi’nde yer alan 39 takımın katılımı ile toplam 54 takımdan oluşur.

Spor Toto 3.Ligi kulüpleri ancak 01.01.1990 ve daha sonra doğmuş olan futbolcular ile sözleşme imzalayabilirler ve müsabakalarda bu futbolcuları oynatabilirler.

Spor Toto 3.Ligi kulüpleri ayrıca 31.12.1989 (dahil) ve daha önceki tarihlerde doğmuş en fazla
6 futbolcu ile sözleşme imzalayabilirler.

Geçmiş sezonlardan sözleşmesi devam eden 31.12.1989 (dahil) ve daha önceki tarihlerde
doğmuş  olan futbolcular bu kontenjan dâhilinde kabul edilir.

Kulüplerin, Spor Toto 3. Lig müsabakalarında, ikinci fıkrada belirtilen kontenjan dahilindeki 6
futbolcunun tamamının 18 kişilik müsabaka isim listesine yazabilirler.

Ancak aynı anda bu futbolculardan en fazla 4 tanesinin oynatılabilirler.

Spor Toto 3. Liginde yabancı uyruklu futbolcu oynayamaz.

MÜSABAKA SİSTEMİ

Spor Toto 3. Lig 18’er takımlı üç grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır.

Spor Toto 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 16., 17. ve 18. sıraları alan
3 takım olmak üzere toplam 9 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşer.

Spor Toto 3. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar Spor Toto
2. Lig’e yükselirler.

Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, Spor Toto 2. Lig’e
yükselecek son 3 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak takımları oluştururlar.

Play-Off’larda, her grupta grubunu 2. sırada bitiren takım 5. sırada bitiren takımla,

3. sırada bitiren takım ise 4. sırada bitiren takım ile çift maç eleme usulüne göre eşleşirler.

İlk müsabakalar 4. ve 5. Takımların sahasında oynanır.

Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar tek maç eleme usulüne
göre final müsabakası oynarlar.

Her grupta ayrı ayrı oynanan play-off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar
(toplam 3 takım) Spor Toto 2. Ligine yükselirler.

Play Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde ikili averaj göz önüne alınır ve
rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa (iki takımın da evinde ve rakip takım sahasında
attığı gol sayısı eşit ise),

ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır.

Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol adedi
fazla olan takım, yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz..

Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlandığı takdirde, on beşer dakikalık iki
uzatma devresi oynanır.

Uzatma devresinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

2013-2014 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım profesyonellik kriterlerini karşılamaları şartıyla Spor Toto 3.Lig’e yükselir.

3.GRUP TAKIMLARI:

1.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2.ANKARA DEMİRSPOR
3.AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
4.BALÇOVA BLD.SPOR
5.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE
6.BERGAMA BLD.SPOR
7.BEYLERBEYİSPOR
8.ERZİN BLD.SPOR
9.ERZURUM B.Ş. BLD.SPOR
10.ETİMESGUT BLD.SPOR
11.İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
12.K.MARAŞ B.Ş. BLD.SPDR
13.KAYSERİ ŞEKERSPOR
14.ORHANGAZİSPOR
15.SAKARYASPOR A.Ş.
16.SANDIKLISPOR
17.SİLİVRİSPOR
18.VAN BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR

 

1.HAFTA (07.EYLÜL.'14 Pazar)

K.MARAŞ B.BLD. - SANDIKLI : 1-1
ORHANGAZİSPOR - BERGAMA BLD.: 1-1
B.BLD. ERZURUM - AYVALIKGÜCÜ BLD. : 0-1
BAYBURT GRUP - BALÇOVA BLD. : 1-2
BEYLERBEYİ - VAN B.BLD. : 3-0
GÜNGÖREN - SAKARYASPOR : 1-1
ERZİN BLD. - ETİMESGUT BLD : 1-0
ANKARA DEMİR - KAYSERİ ŞEKER : 2-1
SİLİVRİSPOR - A.ÜSKÜDAR 1908 : 1-0

 

2.HAFTA (14.09.'14)

KAYSERİ ŞEKER- B.BLD. ERZURUM : 1-2
VAN B.BLD. - ORHANGAZİSPOR : 0-2
A.ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ERZİN BLD. : 0-0
SAKARYA- K.MARAŞ B.BLD. : 0-0
ETİMESGUT BLD. - BEYLERBEYİ : 1-1
BERGAMA BLD. - GÜNGÖREN : 1-1
SANDIKLISPOR - BAYBURT GRUP : 0-1
BALÇOVA BLD.- ANKARA DEMİRSPOR : 2-2
AYVALIKGÜCÜ BLD.- SİLİVRİSPOR : 1-1

3.HAFTA
A.ÜSKÜDAR 1908 - AYVALIKGÜCÜ BLD. : 1-0
K.MARAŞ B.BLD. - BERGAMA BLD. : 1-0
ANKARA DEMİR - SANDIKLISPOR : 2-1
GÜNGÖRENSPOR - VAN B.BLD.: 1-0
B.BLD. ERZURUM- BALÇOVA BLD.: 1-1
ERZİN BLD. - BEYLERBEYİ : 0-0
BAYBURT GRUP - SAKARYASPOR : 2-2
ORHANGAZİ - ETİMESGUT BLD. : 0-3
SİLİVRİSPOR - KAYSERİŞEKER : 1-0

 

4.HAFTA (28.Ekim.'14)

KAYSERİ ŞEKER - A.ÜSKÜDAR 1908 : 3-0
SANDIKLISPOR - B.BLD. ERZURUM : 0-1
AYVALIKGÜCÜ BLD. - ERZİN BLD. : 3-0
VAN B.BLD. - K.MARAŞ B.BLD. : 1-0
ETİMESGUT BLD. SPOR - GÜNGÖREN : 1-2
BEYLERBEYİ - ORHANGAZİ : 2-2
BERGAMA BLD. - BAYBURT GRUP : 0-0
BALÇOVA BLD. - SİLİVRİSPOR : 1-3
SAKARYA - ANKARA DEMİR : 0-3

5.HAFTA (03.10.'14)

ANKARA DEMİR - BERGAMA BLD. : 0-0
SİLİVRİSPOR - SANDIKLISPOR : 1-2
A.ÜSKÜDAR 1908  - BALÇOVA BLD. : 1-0
BAYBURT GRUP - VAN B.BLD.: 0-0
ERZİN BLD. - ORHANGAZİSPOR : 0-0
B.BLD. ERZURUM - SAKARYASPOR : 0-1
GÜNGÖREN - BEYLERBEYİ : 0-0
K.MARAŞ B.BLD. - ETİMESGUT BLD. : 2-0
AYVALIKGÜCÜ BLD.- KAYSERİ ŞEKER : 3-1

 

8.HAFTA (22.Ekim.'14 Çarşamba)
BALÇOVA BLD. - ERZİN BLD.: 1-1
ETİMESGUT BLD. - B.Ş.BLD ERZURUM : 1-2
GÜNGÖREN - K.MARAŞ B.BLD. : 0-0
SAKARYA - AYVALIKGÜCÜ BLD.: 0-0
ORHANGAZİ - BAYBURT GRUP : 1-0
VAN B.Ş.BLD. - SİLİVRİ : 1-2
BEYLERBEYİ - ANKARA DEMİR : 1-0
SANDIKLISPOR - KAYSERİ ŞEKER : 0-0
BERGAMA BLD- A.ÜSKÜDAR 1908 : 1-2

 

6.HAFTA (12.10.'14)
SANDIKLISPOR - A.ÜSKÜDAR 1908 : 1-1
BERGAMA BLD.- B.BLD. ERZURUM : 3-1
KAYSERİ ŞEKER- ERZİN BLD.: 0-1
BEYLERBEYİ- K.MARAŞ B.BLD. : 1-1
ORHANGAZİ - GÜNGÖREN : 1-1
ETİMESGUT BLD. - BAYBURT GRUP : 0-0
BALÇOVA BLD.- AYVALIKGÜCÜ BLD. : 0-0
VAN B.BLD. - ANKARA DEMİR : 1-0
SAKARYASPOR - SİLİVRİSPOR : 2-1

9.HAFTA (26.Ekim.'14 Pazar)
BALÇOVA BLD. - SANDIKLI : 4-2
AYVALIKGÜCÜ BLD. - BERGAMA BLD. : 2-0
A.ÜSKÜDAR 1908  - VAN B.BLD  : 4-0
KAYSERİ SEKER - SAKARYASPOR : 0-1
ERZİN BLD. - K.MARAŞ B.BLD. : 2-2
B.BLD. ERZURUM - BEYLERBEYİ : 0-0
BAYBURT GRUP- İST.GÜNGÖREN : 2-1
ANKARA DEMİR - ORHANGAZİ : 0-2
SİLİVRİSPOR - ETİMESGUT BLD. : 1-2

 

7.HAFTA (18.10.'14)
AYVALIKGÜCÜ BLD. - SANDIKLI : 2-1
SİLİVRİSPOR - BERGAMA BLD. : 1-1
KAYSERİ ŞEKER - BALÇOVA BLD. : 1-2
B.BLD.ERZURUM - VAN B. BLD. : 4-0
ERZİN BLD. - GÜNGÖREN : 3-1
K.MARAŞ B.BLD. - ORHANGAZİ : 0-1
BAYBURT GRUP - BEYLERBEYİ : 4-4
A.ÜSKÜDAR 1908- SAKARYASPOR : 2-3
ANKARA DEMİR - ETİMESGUT BLD. : 3-0

 

10.HAFTA (02.Kasım.'14)
SANDIKLISPOR - ERZİN BLD.: 2-0
ORHANGAZİ - B.BLD. ERZURUM : 1-1
SAKARYASPOR - BALÇOVA BLD.: 2-1
K.MARAŞ B.BLD. - BAYBURT GRUP : 2-0
VAN B.BLD. - AYVALIKGÜCÜ BLD. : 1-1
GÜNGÖREN - ANKARA DEMİR : 1-3
BEYLERBEYİ - SİLİVRİSPOR : 1-1
BERGAMA BLD. - KAYSERİ ŞEKER : 3-2
ETİMESGUT BLD. - A.ÜSKÜDAR 1908 : 1-1

 

11.HAFTA (09.Kasım.'14)
BALÇOVA BLD.- BERGAMA BLD. : 0-0
ERZİN BLD. - BAYBURT GRUP : 2-1
KAYSERİ ŞEKER - VAN B.BLD.: 1-1
ANKARA DEMİR- K.MARAŞ B.BLD. : 0-0
SİLİVRİSPOR - ORHANGAZİ : 2-0
AYVALIKGÜCÜ BLD - ETİMESGUT BLD.: 0-0
A.ÜSKÜDAR 1908 - BEYLERBEYİ : 0-1
B.BLD. ERZURUM- GÜNGÖREN : 1-0
SANDIKLISPOR - SAKARYASPOR : 1-2

12.HAFTA (16.Kasım.'14)
SAKARYASPOR - ERZİN BLD.: 3-0
ETİMESGUT BLD. - KAYSERİ ŞEKER : 0-0
K.MARAŞ B.BLD. - B.BLD.ERZURUM : 4-1
VAN B.BLD. - BALÇOVA BLD.: 0-1
BEYLERBEYİ - AYVALIKGÜCÜ BLD. : 1-0
BERGAMA BLD. - SANDIKLISPOR : 1-1
GÜNGÖREN - SİLİVRİSPOR : 2-0
BAYBURT GRUP - ANKARA DEMİR : 0-0
ORHANGAZİ- A.ÜSKÜDAR 1908 : 1-2

13.HAFTA (22/23.Kasım.'14)
ERZİN BLD. - ANKARA DEMİR : 2-3
SAKARYA - BERGAMA BLD.: 2-0
B.BLD. ERZURUM - BAYBURT GRUP : 1-0
SİLİVRİSPOR - K.MARAŞ B.BLD. : 0-2
SANDIKLISPOR - VAN B.BLD. : 1-1
AYVALIKGÜCÜ BLD. - ORHANGAZİ : 0-2
BALÇOVA BLD. - ETİMESGUT BLD.: 0-0
KAYSERİ ŞEKER - BEYLERBEYİ : 3-2
A.ÜSKÜDAR 1908  - GÜNGÖREN : 1-0

14.HAFTA (30.Kasım.'14)
VAN B.BLD. - SAKARYASPOR: 2-0
BERGAMA BLD. - ERZİN BLD. : 1-0
ORHANGAZİ - KAYSERİ ŞEKER : 0-0
ANKARA DEMİR - B.BLD.ERZURUM : 2-0
BEYLERBEYİ - BALÇOVA BLD.: 1-0
GÜNGÖREN - AYVALIKGÜCÜ BLD : 0-0
ETİMESGUT BLD. - SANDIKLISPOR : 0-1
BAYBURT GRUP - SİLİVRİSPOR : 3-0
K.MARAŞ B.BLD. - A.ÜSKÜDAR 1908 : 0-0

15.HAFTA (07.Aralık.'14 Pazar)

SİLİVRİSPOR - ANKARA DEMİR: 2-1
VAN B.BLD. - BERGAMA BLD.: 2-2
A.ÜSKÜDAR 1908 - BAYBURT GRUP : 1-0
A.GÜCÜ BLD - K.MARAŞ B.BLD. : 0-1
BALÇOVA BLD. - ORHANGAZİ: 1-0
SAKARYASPOR - ETİMESGUT BLD: 3-3
. B.BLD. ERZURUM- ERZİN BLD.: 1-3
KAYSERİ SEKER- GÜNGÖREN: 2-0
SANDIKLISPOR - BEYLERBEYİ: 0-1

16.HAFTA (13/14.Aralık.'14)
BEYLERBEYİ - SAKARYASPOR : 1-1
K.MARAŞ B.BLD. - KAYSERİ ŞEKER : 1-0
GÜNGÖREN - BALÇOVA BLD. : 4-3
ERZİN BLD. - VAN B.BLD. : 2-0
BAYBURT GRUP - AYVALIKGÜCÜ BLD : 4-1
ETİMESGUT BLD. - BERGAMA BLD : 3-1
ORHANGAZİ - SANDIKLISPOR : 1-3
B.BLD. ERZURUM - SİLİVRİSPOR : 1-0
ANKARA DEMİR - A.ÜSKÜDAR 1908 : 0-2

17.HAFTA (14.Aralık.'14)
AYVALIKGÜCÜ BLD.- ANKARA DEMİR : 2-1
KAYSERİ ŞEKER - BAYBURT GRUP : 1-4
BALÇOVA BLD. - K.MARAŞ B.BLD. : 3-0
SİLİVRİSPOR - ERZİN BLD. : 4-2
A.ÜSKÜDAR 1908 - B.BLD.ERZURUM : 0-0
VAN B.BLD. - ETİMESGUT BLD. : 2-1
BERGAMA BLD. - BEYLERBEYİ : 0-0
SANDIKLISPOR - GÜNGÖREN : 2-1
SAKARYASPOR - ORHANGAZİ : 1-1

O G B M A Y AV P
1.SAKARYASPOR 17 8 7 2 24 18 6 31
2.AND. ÜSKÜDAR 17 8 5 4 18 12 6 29
3.BEYLERBEYİ 17 6 10 1 20 13 7 28
4.K.MARAŞ B.Ş 17 7 7 3 17 10 7 28
5.ANK.DEMİR 17 7 4 6 22 17 5 25
6.B.Ş.ERZURUM 17 7 4 6 17 18 -1 25
7.BALÇOVA 17 6 6 5 22 19 3 24
8.AYVALIK 17 6 6 5 16 14 2 24
9.SİLİVRİ 17 7 3 7 21 22 -1 24
10.ERZİN 17 6 5 6 19 22 -3 23
11.ORHANGAZİ 17 5 7 5 16 17 -1 22
12.BAYBURT 17 5 6 6 22 18 4 21
13.SANDIKLI 17 5 5 7 19 20 -1 20
14.BERGAMA 17 3 9 5 15 19 -4 18
15.İ.G.GÖREN 17 4 6 7 16 21 -5 18
16.VAN BLD. 17 4 5 8 12 25 -13 17
17.ETİMESGUT 17 3 7 7 16 20 -4 16
18.KAY.ŞEKER 17 3 4 10 16 23 -7 13

------------------ İLK YARI SONU -----------------------------------------

18.HAFTA (25.01.'15)

Balçova Yaşam - Bayburt Öz.İdare: 1-1
Van B.Ş. - Beylerbeyi: 1-0
Etimesgut Bld - Erzin Bld: 3-3
Anad.Üsküdar - Silivri : 2-2
Kay.Şeker - Ank.Demir: 0-2
Ayvalık - B.Ş.Erzurum: 1-1
Sandıklı - K.Maraş Bld.: 1-2
Sakarya - İst.G.Gören: 3-1
Bergama Bld - Orhangazi: 0-0

19.HAFTA (01.Şubat.'15)

Bayburt Ö.İdare - Sandıklı : 1-0
Ank.Demir - Balçova : 1-0
Erzin Bld - anad.Üsküdar : 1-2
B.Ş.Erzurum - Kay.Şeker : 1-1
Orhangazi - Van B.Ş.: 0-1
İst.G.Gören - Bergama : 0-1
K.Maraş Bld - Sakarya : 1-1
Silivri - Ayvalıkgücü : 4-2
B.Beyi - Etimesgut : 2-2

20.HAFTA (08.Şubat.'15)

Van B.Ş. - İst.G.Gören : 2-0
B.Beyi - erzin Bld : 2-1
Bergama - K.Maraş Bld : 1-0
Kay.Şeker - Silivri : 2-1
Sandıklı - Ank.Demir : 1-3
Sakarya - Bayburt Ö.İdare : 1-0
Etimesgut - Orhangazi : 1-2
Ayvalık - anad.Üsküdar : 1-1
Balçova - B.Ş.Erzurum : 1-2

21.HAFTA (15.Şubat.'15)

Erzin Bld - Ayvalık : 4-2
Bayburt Ö.İdare - Bergama : 0-0
B.Ş.Erzurum - Sandıklı : 1-1
Anad.Üsküdar - Kay.Şeker : 4-3
ank.Demir - Sakarya : 1-0
Silivri - Balçova : 2-0
Orhangazi - B.Beyi : 1-0
K.Maraş B.Ş. - Van B.Ş. : 1-2
İst.G.Gören - Etimesgut : 1-3

22.HAFTA

Kay.Şeker - Ayvalık: 1-0
Van B.Ş. - Bayburt: 2-1
Etimesgut - K.Maraş Bld.: 2-0
B.Beyi - İst.G.Gören: 2-0
Sandıklı - Silivri: 0-0
Balçova - Anad.Üskudar: 0-0
Orhangazi - Erzin: 0-3
Sakarya - B.Ş.Erzurum: 1-1
Bergama - Ank.Demir: 0-1

23.HAFTA (01.Mart.'15)

Bayburt - Etimesgut: 2-0
B.Ş.Erzurum - Bergama: 3-2
Silivri - Sakarya: 2-1
Anad.Üsküdar - Sandıklı: 2-0
Güngören - Orhangazi: 0-1
K.Maraş B.Ş. - B.Beyi: 2-1
Ank.Demir - Van B.Ş.: 2-1
Ayvalık - Balçova: 2-0
erzin Bld - Kay.Şeker: 0-0

24.HAFTA (07.Mart.'15 C.tesi)

Van - Erzurum: 1-1
Etimesgut - Ank.Demir: 0-0
Orhangazi - K.Maraş Bld.: 0-3
Sandıklı - Ayvalık: 0-0
Sakaryaspor - anad.Üsküdar: 1-0
Güngören - Erzin: 2-2
Bergama - Silivri: 3-3
B.Beyi - Bayburt: 1-0
Balçova - Kay.Şeker: 1-3

25.HAFTA (11.Mart.'15 Çarşamba)

Erzurum B.Ş. - Etimesgut: 0-0
Bayburt grup - Orhangazi: 0-1
Silivri - Van B.Ş.: 0-0
Ayvalıkgücü - Sakarya: 1-0
Ank.Demir - B.Beyi: 1-1
Anad.Üsküdar - Bergama: 5-1
Kay.Şeker - Sandıklı: 1-1
erzin Bld - Balçova: 3-0
K.Maraş Bld - Güngören: 2-0

26.HAFTA (17.Mart.'15 Salı)

Van B.Ş. - Anad.Üsküdar: 1-1
Etimesgut - Silivri: 2-0
B.Beyi - B.Ş.Erzurum: 0-1
Güngören - Bayburt: 0-3
Sakaryaspor - Kay.Şeker: 2-1
Bergama - ayvalıkgücü: 0-0
K.Maraş B.Ş. - Erzin: 2-0
Orhangazi - Ank.Demir: 1-0
Sandıklı - Balçova: 2-1

27.HAFTA (17.03.'15)

B.Ş.Erzurum - Orhangazi: 1-0
Bayburt - K.Maraş Bld: 2-1
Ank.Demir - G.Gören: 4-1
Silivri - B.Beyi: 1-0
Ayvalık - Van B.Ş.:1-1
Anad.Üsküdar - Etimesgut: 1-3
Kay.Şeker - Bengama: 1-0
Balçova - Sakaryaspor: 0-0
Erzin - Sandıklı: 1-0

28.HAFTA (29.03.'15)

Bergama - Balçova: 1-0
Van B.Ş. - Kay.Şeker: 1-0
Bayburt - erzin Bld: 1-0
Orhangazi - Silivri: 2-1
G.Gören - Erzurum B.Ş.: 0-4
K.Maraş Bld - Ank.Demir: 0-0
Sakaryaspor - Sandıklı: 0-1
Etimesgut - Ayvalık: 3-0
B.Beyi - anad.Üsküdar: 0-2

29.HAFTA (05.Nisan.'15)

B.Ş.Erzurum - K.Maraş Bld: 2-2
Anad.Üsküdar - Orhangazi: 2-1
Balçova - Van B.Ş.:2-0
Kay.Şeker - Etimesgut: 1-0
Sandıklı - Bergama: 4-2
Erzin Bld - Sakaryaspor: 0-2
Ank.Demir - Bayburt Ö.İdare: 1-0
Silivri - Güngören: 2-0
Ayvalık - B.Beyi: 1-4

30.HAFTA (12.Nisan.'15)

K.Maraş Bld - Silivri: 0-1
B.Beyi - Kay.Şeker: 4-2
Orhangazi - Ayvalık: 0-0
Baybur Ö.İdare - erzurum B.Ş.: 0-1
Bergama - Sakaryaspor: 0-1
Van B.Ş. - Sandıklı: 1-2
Etimesgut - Balçova: 2-2
Güngören - Anad.Üsküdar: 1-7
ank.Demir - Erzin BLd.: 4-1

31.HAFTA (19.04.'15)

Erzurum B.Ş. - Ank.Demir : 1-1
Silivri - Bayburt Öz.İd: 2-1
Sakarya - Van B.Ş.:6-2
Sandıklı - Etimesgut : 4-1
Erzin - Bergama : 0-2
Anad.Üsküdar - K.Maraş B.Ş.:1-0
Ayvalık - Güngören: 4-0
Kay.Şeker - Orhangazi: 1-0
Balçova - B.Beyi: 3-0

32.HAFTA (26.Nisan.'15)

Bayburt - Anad.Üsküdar: 0-2
Bergama - Van B.Ş.: 2-1
Ank.Demir - Silivri: 4-0
B.Beyi - Sandıklı: 0-0
K.Maraş Bld - Ayvalık: 2-2
Erzin - B.Ş.Erzurum: 1-0
Etimesgut - Sakarya: 3-0
Orhangazi - Balçova: 0-4
Güngören - Kay.Şeker: 0-2

33.HAFTA (03.Mayıs.'15)

Ayvalık - Bayburt: 0-2
Sandıklı - Orhangazi: 3-1
Van B.Ş. - Erzin: 2-1
Bergama - Etimesgut: 2-0
Silivri - Erzurum B.Ş.: 3-0
anad.Üsküdar - Ank.Demir: 4-0
Kay.Şeker - K.Maraş B.Ş.: 1-1
Balçova - Güngören: 3-1
Sakarya - B.Beyi: 0-0

34.HAFTA (10.05.'15)

Erzin - Silivri: 1-1
K.Maraş B.Ş. - Balçova Yaşam: 5-1
B.Ş..Erzurum - Anad.Üsküdar: 5-1
B.Beyi - Berfgama: 2-2
Orhangazi - Sakarya: 0-0
G.Gören - Sandıklı: 2-2
Bayburt - Kay.Şeker: 0-0
Ank.Demir - Ayvalık: 1-1
Etimebsgut - Van B.Ş.: 2-1


O G B M A Y AV P
1.AND.ÜSKÜDAR
34 18 9 7 55 32 23 63
2.ANK. DEMİR 34 17 9 8 48 29 19 60
3.SAKARYASPOR
34 15 12 7 43 32 11 57
4. ERZURUM B.Ş.
34 14 12 8 42 34 8 54
5.SİLİVRİSPOR 34 15 8 11 46 42 4 53
6.K.MARAŞ BLD.
34 13 12 9 41 28 13 51
7.BEYLERBEYİ 34 11 15 8 39 33 6 48
8.SANDIKLI 34 11 11 12 40 39 1 44
9.ORHANGAZİ
34 11 10 13 26 37 -11 43
10.ERZİN BLD. 34 11 9 14 41 47 -6 42
11.VAN B.Ş. 34 11 9 14 32 47 -15 42
12.BAYBURT
34 11 9 14 36 31 5 42
13.ETİMESGUT
34 10 12 12 43 41 2 42
14.AYVALIKGÜCÜ
34 9 14 11 34 38 -4 41
15.BERGAMA
34 9 14 11 34 39 -5 41
16. BALÇOVA
34 10 10 14 41 44 -3 40
17.KAY.ŞEKER 34 10 9 15 36 41 -5 39
18. GÜNGÖREN 34 4 8 22 25 68 -43 20

 

* İst.Güngörenspor, Kayseri Şekerspor ve Balçova Yaşam BAL Ligine DÜŞTÜ.

* Anadolu ÜSKÜDAR direkt 2.LİGE ÇIKTI.

* ank.Demirspor, Sakaryaspor, Erzurum B.Ş.Bld. ve Silivrispor kendi aralarında Play-Off
maçları oynayacaklar ve bu gruptan 1 takım daha 2.lege çıkacak.

YARI FİNAL:

Silivri - Ank.Demir: 1-1
Ank.Demir - Silivri: 3-1

Erzurum B.Ş. Bld. - Sakaryaspor: 0-0
Sakaryaspor - Erzurum B.Ş.Bld: 0-0   UZATMADA: 1-0

FİNAL:

ANKARA DEMİR - SAKARYASPOR: 2-0

* ANKARA DEMİRSPOR, bu gruptan 2.lige çıkan 2.takım oldu.

 

-------------------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 23:13 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN447
DÜN722
BU HAFTA5215
BU AY14742
TOPLAM3048974

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 95 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim