2011-12 3.LİG 3.GRUP FİKSTÜRÜ ve MAÇLAR (14.05.'12)
Çarşamba, 02 Kasım 2011 18:23

1) TFF 3. Lig 19'ar takımlı üç grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır. 

(2) TFF 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 16., 17.18.ve 19. sıraları alan
takımlar Bölgesel Amatör Lig’e düşerler.

(3) TFF 3.Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar TFF 2. Lig’e
yükselirler. Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, TFF
2.Ligine yükselecek diğer takımların belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak
takımları oluştururlar. 

(4) Play-Off’larda, grubunu ikinci sırada bitiren takımlarla aynı grubu beşinci sırada bitiren
takımlar; üçüncü sırada bitiren takımlar ile aynı grubu dördüncü sırada bitiren takımlarla
eşleşirler. 

(5) Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar final müsabakası
oynarlar. Finalde kazanan takımlar TFF 2.Ligine yükselirler. (Toplam 3 takım)

(6) Play-Off müsabakaları TFF tarafından belirlenecek tarafsız saha veya sahalarda, tek maç
eleme usulü ile oynanır. 

(7) Müsabakaların normal süreleri berabere sonuçlandığı takdirde, on beşer dakikalık iki uzatma
devresi oynanır. Uzatma devresinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından
yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir. 

(8) 2010-2011 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım profesyonellik
kriterlerini karşılamaları şartıyla TFF 3.Ligi’ne yükselir

1. Hafta (28.Ağustos.'11)

SİİRT - YİM.YOZGAT A.Ş.:0-1
HATAY - B.NİLÜFER A.Ş.:2-1
BEYLERBEYİ A.Ş. - TARSUS İ.Y.:1-1
ÇARŞAMBASPOR - ARAKLI:0-0
PAZAR - D.BAKIR K.PINAR BLD.:1-0
AFYONKARAHİSAR - DARICA G.BİRLİĞİ:1-2
TEKİROVA BLD - DARDANEL A.Ş.:0-0
ERZURUM B.Ş.BLD - ANAD.ÜSKÜDAR :0-2
AYDINSPOR 1923 - SANCAKTEPE BLD:1-2

2.Hafta (4.Eylül.'11)

B.NİLÜFER A.Ş - BEYLERBEYİ A.Ş.:3-0
ARAKLI-AYDINSPOR 1923:0-1
SANCAKTEPE BLD-PAZAR:1-1
D.BAKIR K.PINAR BLD. - HATAYSPOR:0-0
ANAD.ÜSKÜDAR  -ÇARŞAMBASPOR:0-0
DARICA G.BİRLİĞİ -SİİRT:1-1
DARDANEL A.Ş. - ANK.DEMİR:1-2
TARSUS İ.Y. - TEKİROVA BLD:1-1
YİM. YOZGAT - ERZURUM B.Ş.BLD:2-1

3.Hafta (11.Eylül.'11)

HATAYSPOR - SANCAKTEPE BLD:2-1
SİİRTSPOR - AFYONKARAHİSAR:2-1
ANK.DEMİR - TARSUS İ.Y.:1-2
BEYLERBEYİ  - D.BAKIR K.PINAR BLD.:1-3
ERZURUM B.Ş.BLD - DARICA G.BİRLİĞİ:0-1
TEKİROVA BLD - B.NİLÜFER:1-3
PAZARSPOR - ARAKLISPOR:0-1
ÇARŞAMBASPOR - YİM.YOZGAT:0-0
AYDINSPOR 1923 - ANAD.ÜSKÜDAR :1-0

4.Hafta (14.Eylül.'11)

B.NİLÜFER - ANK.DEMİR:2-0
SANCAKTEPE BLD- BEYLERBEYİ :1-1
DARICA G.BİRLİĞİ - ÇARŞAMBASPOR:2-2
AFYONKARAHİSAR - ERZURUM B.Ş.BLD:2-1
D.BAKIR K.PINAR BLD. - TEKİROVA BLD:0-1
ANAD.ÜSKÜDAR  - PAZARSPOR:1-2
ARAKLISPOR - HATAYSPOR:0-0
TARSUS İ.Y. - DARDANEL:1-2
YİM.YOZGAT - AYDINSPOR 1923:1-1

5.Hafta (18.Eylül.'11)

HATAYSPOR - ANAD.ÜSKÜDAR :4-0
ANK.DEMİR - D.BAKIR K.PINAR BLD.:2-1
DARDANEL - B.NİLÜFER:1-1
BEYLERBEYİ  - ARAKLISPOR:0-1
ERZURUM B.Ş.BLD- SİİRT:1-1
PAZAR- YİM.YOZGAT:0-0
TEKİROVA BLD - SANCAKTEPE BLD:1-2
ÇARŞAMBA - AFYONKARAHİSAR:0-3
AYDINSPOR 1923 - DARICA G.BİRLİĞİ:1-1

6.Hafta (25.Eylül.'11)

B.NİLÜFER - TARSUS İ.Y.:1-2
ARAKLI - TEKİROVA BLD:1-1
SANCAKTEPE BLD - ANK.DEMİR:5-0
DARICA G.BİRLİĞİ - PAZARSPOR:1-1
AFYONKARAHİSAR - AYDINSPOR 1923:1-3
D.BAKIR K.PINAR BLD.- DARDANEL:0-1
ANAD.ÜSKÜDAR  - BEYLERBEYİ:0-3
SİİRT- ÇARŞAMBASPOR:3-1
YİM.YOZGAT- HATAYSPOR:2-3

7.Hafta (2.Ekim.'11)

HATAYSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ:2-0
ANK.DEMİR- ARAKLISPOR:2-0
BEYLERBEYİ - YİM.YOZGAT:3-1
DARDANEL- SANCAKTEPE BLD:0-2
TARSUS İ.Y.- D.BAKIR K.PINAR BLD:3-2
TEKİROVA BLD- ANAD.ÜSKÜDAR:0-0
ÇARŞAMBASPOR - ERZURUM B.Ş. BLD:1-3
PAZARSPOR - AFYONKARAHİSAR:1-2
AYDINSPOR 1923 - SİİRT:0-2

8.Hafta (9.Ekim.'11)

SANCAKTEPE BLD- TARSUS İ.Y.:0-0
AFYONKARAHİSAR - HATAY:0-2
ARAKLI- DARDANEL:1-1
ERZURUM B.Ş.BLD - AYDINSPOR 1923:0-0
ANAD.ÜSKÜDAR - ANK.DEMİR:2-1
D.BAKIR K.PINAR BLD. - B.NİLÜFER:2-0
DARICA G.BİRLİĞİ - BEYLERBEYİ :1-1
SİİRTSPOR - PAZARSPOR:2-0
YİM.YOZGAT- TEKİROVA BLD:2-2

9.Hafta (16.Ekim.'11)

HATAYSPOR - SİİRTSPOR:1-0
ANK.DEMİR- YİM.YOZGAT:0-1
BEYLERBEYİ - AFYONKARAHİSAR:4-1
DARDANEL - ANAD.ÜSKÜDAR :1-1
TARSUS İ.Y.- ARAKLI:3-1
TEKİROVA BLD - DARICA G.BİRLİĞİ:0-0
PAZARSPOR - ERZURUM B.Ş. BLD:0-0
AYDINSPOR 1923 - ÇARŞAMBASPOR:1-0
B.NİLÜFER - SANCAKTEPE BLD:3-1

10.Hafta (23.Ekim.'11)

SANCAKTEPE BLD- D.BAKIR K.PINAR BLD.:1-0
ARAKLISPOR - B.NİLÜFER:1-1
AFYONKARAHİSAR- TEKİROVA BLD:1-2
ÇARŞAMBASPOR - PAZARSPOR:1-2
ERZURUM B.Ş.BLD - HATAYSPOR:2-0
ANAD.ÜSKÜDAR - TARSUS İ.Y.:2-3
DARICA G.BİRLİĞİ - ANK.DEMİR:1-0
SİİRTSPOR - BEYLERBEYİ :1-0
YİM.YOZGAT- DARDANEL:2-1

11.Hafta (30.Ekim.'11)

HATAYSPOR - ÇARŞAMBASPOR:2-0
ANK.DEMİR - AFYONKARAHİSAR:1-2
BEYLERBEYİ - ERZURUM B.Ş.BLD:1-0
TARSUS İ.Y.- YİM.YOZGAT:2-0
DARDANEL - DARICA G.BİRLİĞİ:1-1
D.BAKIR K.PINAR BLD.- ARAKLISPOR:0-1
PAZARSPOR - AYDINSPOR 1923:2-3
TEKİROVA BLD- SİİRTSPOR:0-0
B. NİLÜFER - ANAD.ÜSKÜDAR:3-4

12.Hafta (13.Kasım.'11)

AYDINSPOR 1923 - HATAYSPOR:1-1
AFYONKARAHİSAR- DARDANEL:0-0
ÇARŞAMBASPOR - BEYLERBEYİ :3-2
ERZURUM B.Ş.BLD- TEKİROVA BLD:1-1
ANAD.ÜSKÜDAR- D.BAKIR K.PINAR BLD.:3-2
ARAKLI- SANCAKTEPE BLD:1-1
DARICA G.BİRLİĞİ - TARSUS İ.Y.:0-1
SİİRT- ANK.DEMİR:1-3
YİM.YOZGAT - B.NİLÜFER:0-0

13.Hafta (20.Kasım.'11)

HATAYSPOR - PAZARSPOR:4-1
ANK.DEMİR- ERZURUM B.Ş.BLD:2-3
BEYLERBEYİ - AYDINSPOR 1923 : 2-2
DARDANEL - SİİRTSPOR:0-0
TARSUS İ.Y.- AFYONKARAHİSAR: 0-0
TEKİROVA BLD- ÇARŞAMBASPOR:1-0
D.BAKIR K.PINAR BLD.- YİM.YOZGAT:1-1
SANCAKTEPE BLD- ANAD.ÜSKÜDAR:1-4
B.NİLÜFER- DARICA G.BİRLİĞİ:3-2

14.Hafta (27.Kasım.'11)

AYDINSPOR 1923 - TEKİROVA BLD:3-2
ERZURUM B.Ş.BLD - DARDANEL:3-0
ANAD.ÜSKÜDAR- ARAKLI:4-2
DARICA G.BİRLİĞİ - D.BAKIR K.PINAR:4-0
ÇARŞAMBA - ANK.DEMİR:1-1
PAZARSPOR - BEYLERBEYİ :1-0
AFYONKARAHİSAR- B.NİLÜFER:0-0
SİİRT- TARSUS İ.Y.:1-4

YİM. YOZGAT- SANCAKTEPE BLD:1-4


15.Hafta (4.Aralık.'11)

ANK.DEMİR- AYDINSPOR 1923:1-1
TARSUS İ.Y. - ERZURUM B.Ş.BLD:1-0
DARDANEL - ÇARŞAMBA:3-0
BEYLERBEYİ  - HATAYSPOR:0-1
ARAKLI- YİM.YOZGAT:1-0
D.BAKIR K.PINAR BLD.- AFYONKARAHİSAR:2-0
TEKİROVA BLD- PAZARSPOR:0-1
B.NİLÜFER  - SİİRTSPOR:2-2
SANCAKTEPE BLD- DARICA G.BİRLİĞİ:1-0

16.Hafta (11.Aralık.'11)

AYDINSPOR 1923 - DARDANEL:0-1
ERZURUM B.Ş.BLD- B.NİLÜFER:2-2
AFYONKARAHİSAR - SANCAKTEPE BLD.:3-0
ÇARŞAMBASPOR - TARSUS İ.Y.:4-2
PAZARSPOR - ANK.DEMİR:2-2
DARICA G.BİRLİĞİ - ARAKLISPOR:1-2
YİM.YOZGAT - ANAD.ÜSKÜDAR :1-1
SİİRTSPOR - D.BAKIR K.PINAR BLD.:3-2
HATAYSPOR - TEKİROVA BLD.:0-3


17.Hafta (18.Aralık.'11)

ANK.DEMİR- HATAYSPOR:2-0
DARDANEL- PAZARSPOR:1-0
TARSUS İ.Y.- AYDINSPOR 1923:3-0
ANAD.ÜSKÜDAR  - DARICA G.BİRLİĞİ:2-4
TEKİROVA BLD - BEYLERBEYİ :1-1
D.BAKIR K.PINAR BLD.- ERZURUM B.Ş.BLD:1-0
SANCAKTEPE BLD- SİİRTSPOR:2-0
ARAKLISPOR - AFYONKARAHİSAR:2-0
B.NİLÜFER - ÇARŞAMBASPOR:0-2

18.Hafta (25.Aralık.'11)

AYDINSPOR 1923 - B.NİLÜFER:0-1
ERZURUM B.Ş.BLD- SANCAKTEPE BLD:0-0
ÇARŞAMBA- D.BAKIR K.PINAR BLD.:2-2
PAZARSPOR - TARSUS İ.Y.:1-1
AFYONKARAHİSAR- ANAD.ÜSKÜDAR :2-2
DARICA G.BİRLİĞİ - YİM.YOZGAT:0-1
BEYLERBEYİ - ANK.DEMİR:0-1
SİİRTSPOR - ARAKLISPOR:2-2
HATAYSPOR - DARDANEL:2-0

 

19.Hafta (15.Ocak.'12)

YİM.YOZGAT - AFYONKARAHİSAR:1-1
ANK.DEMİR- TEKİROVA BLD:1-0
TARSUS İ. Y. - HATAYSPOR:0-1
DARDANEL- BEYLERBEYİ :0-0
ANAD.ÜSKÜDAR - SİİRTSPOR:1-0
ARAKLISPOR - ERZURUM B.Ş.BLD:1-2
D.BAKIR K.PINAR BLD.- AYDINSPOR 1923:1-1
B.NİLÜFER - PAZARSPOR:1-0
SANCAKTEPE BLD - ÇARŞAMBASPOR:5-1

 

-------------İLK YARI SONU----------------

20.HAFTA (22.Ocak.'12)
And.Üsküdar - Erzurum B.Ş.Bld:0-0
D.Bakır K.Pınar - Pazar:0-0
Nilüfer - Hatay:1-2
Tarsus İ.Y - B.Beyi:0-1
Dardanel - Tekirova Bld:0-0
Araklı - Çarşamba:1-0
Sancaktepe - Aydın 1923:1-0
Darıca G.Birliği - Afyon:3-2
Y.Yozgat - Siirt:0-1

21.HAFTA (29.01.'12)

Siirt - Darıca:1-0
Ank.Demir - Dardanel:0-0
Tekirova - Tarsus İY:1-0
Beylerbeyi - Nilüfer:2-0
Hatay - Kayapınar:0-0
Pazar - Sancaktepe:1-2
Aydın - Araklı:3-1
Çarşamba - And.Üsküdar:3-0
Erzurum BŞ - Y.Yozgat:1-2

22.HAFTA (05.02.'12)

And.Üsküdar - Aydın1923:5-0
Araklı - Pazar:3-5
Sancaktepe - Hatay:0-1
Kayapınar - B.Beyi:1-2
Nilüfer - Tekirova:0-0
Tarsus İy - Ank.Demir:1-0
Afyon - Siirt:0-1
Darıca - Erzurum BŞ:2-3
Y.Yozgat - Çarşamba:2-0

23.HAFTA (08.02.'12)

Çarşamba - Darıca:1-1
Erzurum BŞ - Afyon:1-0
Dardanel - Tarsus İY:0-1
Ank.Demir - Nilüfer:0-0
Tekirova - Kayapınar:1-1
B.Beyi - Sancaktepe:3-2
Hatay - Araklı:5-2
Pazar - And.Üsküdar:2-1
Aydın1923 - Y.Yozgat:0-0

24.HAFTA (12.02.'12)
Siirt - Erzurum BŞ:5-0
Afyon - Çarşamba:1-0
Darıca - Aydın1923:2-2
Y.Yozgat - Pazar:2-0
Sancaktepe - Tekirova:0-0
Nilüfer - Dardanel:1-0

13.ŞUBAT.'12 P.Tesi
Kayapınar - Ank.Demir:1-0
And.Üsküdar - Hatay:1-0
Araklı - B.Beyi:2-2

25.HAFTA (19.02.'12)

Pazar - Darıca:3-2
Aydın1923 - Afyon:1-0
Çarşamba - Siirt:0-1
Tarsus İY - Nilüfer:2-3
Dardanel - Kayapınar:2-0
Ank.Demir - Sancaktepe:1-2
Tekirova - Araklı:1-0
B.Beyi - And.Üsküdar:0-0
Hatay - Y.Yozgat:3-0

26.HAFTA (26.02.'12)

Erzurum BŞ - Çarşamba:4-1
Siirt - Aydın1923:0-0
Afyon - Pazar:1-1
Darıca - Hatay:1-0
Y.Yozgat - B.Beyi:1-0
And.Üsküdar - Tekirova:3-0
Araklı - Ank.Demir:1-3
Sancaktepe - Dardanel:0-0
Kayapınar - Tarsus İY:2-1

27.HAFTA (04.Mart.'12)
B.Beyi - Darıca:0-1
Hatay - Afyon:3-0
Pazar - Siirt:1-0
Aydın1923 - Erzurum BŞ:0-1
B.Nilüfer - D.Bakır K.Pınar:0-0
Tarsus İY - Sancaktepe:3-1
Dardanel - Araklı:2-0
Ank.Demir - And.Üsküdar:1-3
Tekirova - Y.Yozgat:1-1

28.HAFTA (11.Mart.'12)
Anad.Üsküdar - Dardanel:1-0
Araklı - Tarsus İY:1-3
Sancaktepe - B.Nilüfer:1-1
Çarşamba - Aydın1923:0-2
Erzurum BŞ - Pazar:4-0
Siirt - Hatay:1-0
Afyon - B.Beyi:1-0
Darıca - Tekirova:3-1
Y.Yozgat - Ank.Demir:3-2

29.HAFTA (15/17.18.Mart.'12)
Dardanel - Y.Yozgat :2-2
Tarsus İY - Anad.Üsküdar:0-1
D.Bakır K.Pınar - Sancaktepe:2-0
B.Nilüfer - Araklı:2-1
Ank.Demir - Darıca:1-2
Tekirova - Afyon:2-1
B.Beyi - Siirt:1-0
Hatay - Erzurum BŞ:1-2
Pazar - Çarşamba:2-0

30.HAFTA (21-22.Mart.'12)
Aydın1923 - Pazar:0-0
Çarşamba - Hatay:0-2
Erzurum BŞ - B.Beyi:1-0
Afyon - Ank.Demir:0-0
Darıca - Dardanel:0-2
Y.Yozgat - Tarsus İY:1-2
And.Üsküdar - B.Nilüfer:1-3
Araklı - D.Bakır K.Pınar:0-1
Siirt - Tekirova:2-0

31.HAFTA (25.Mart.'12)
Tarsus İY - Darıca:1-3
Dardanel - Afyon:1-0
Ank.Demir - Siirt:1-1
Tekirova - Erzurum BŞ:1-0
B.Beyi - Çarşamba:3-0
Hatay - Aydın1923:1-0
Sancaktepe - Araklı:3-0
Kayapınar - And.Üsküdar:1-1
B.Nilüfer - Y.Yozgat:1-1

32.HAFTA (31.Mart.'12 Cumartesi)
Pazar - Hatay:2-1
Aydın1923 - B.Beyi:2-0
Çarşamba - Tekirova:1-2
Erzurum BŞ - Ank.Demir:2-2
Siirt - Dardanel:2-1
Afyon - Tarsus İY:1-2
Darıca - B.Nilüfer:0-0
Y.Yozgat - Kayapınar:3-0
And.Üsküdar - Sancaktepe:1-1

33.HAFTA (08.Nisan.'12)
D.Kayapınar - Darıca:1-2
B.Nilüfer - Afyon:3-0
Tarsus İY - Siirt:2-0
Dardanel - Erzurum BŞ:4-3
Ank.Demir - Çarşamba:3-1
Tekirova - Aydın1923:0-1
B.Beyi - Pazar:2-2
Araklı - And.Üsküdar:2-0
Sancaktepe - Yozgat:3-1

34.HAFTA (15.Nisan.'12)
Hatay - B.Beyi:2-2
Pazar - Tekirova:1-0
Aydın1923 - Ank.Demir:1-2
Çarşamba - Dardanel:0-2
Erzurum BŞ - Tarsus İ.Yurdu:1-0
Siirt - B.Nilüfer:0-3
Afyon -D.Bakır K.Pınar:2-2
Darıca - Sancaktepe:2-0
Y.Yozgat - Araklı:4-0

35.HAFTA (21/22.Nisan.'12)
And.Üsküdar - Y.Yimpaş:1-0
Araklı - Darıca:0-2
Sancaktepe - Afyon:1-1
D.Bakır K.Pınar - Siirt.=-0
B.Nilüfer - Erzurum BŞ:3-1
Tarsus İ.Y. - Çarşamba:4-0
Dardanel - Aydın1923:0-1
Ank.Demir - Pazar:0-0
Tekirova - Hatay:1-1

36.HAFTA (29.Nisan.'12)
B.Beyi - Tekirova: 1-0
Hatay - Ank.Demir:1-0
Pazar - Dardanel: 3-0
Aydın1923 - Tarsus İ.Y: 0-1
Çarşamba - B.Nilüfer: 0-2
Erzurum BŞ - D.Bakır K.Pınar: 1-0
Siirt - Sancaktepe: 2-2
Afyon - Araklı: 4-2
Darıca - And.Üsküdar: 0-0

37.HAFTA (05.05.'12)
Y.Yozgat - Darıca: 4-2
And.Üsküdar - Afyon: 1-1
Araklı - Siirt: 1-3
Sancaktepe - Erzurum BŞ: 2-0
D.B.Kayapınar - Çarşamba: 3-0
B.Nilüfer - Aydın 1923: 1-4
Tarsus İY - Pazar: 6-3
Dardanel - Hatay: 0-1
Ank.Demir - B.Beyi:3-0

38.HAFTA (12.Mayıs.'12) Son Hafta
Tekirova - Ank.Demir:3-1
B.Beyi - Dardanel:0-0
Hatay - Tarsus İ.Y.:4-3
Pazar - B.Nilüfer:2-0
Aydın1923- D.B.K.Pınar:6-0
Çarşamba - Sancaktepe:0-3
Erzurum BŞ - Araklı:2-1
Siirt - And.Üsküdar:2-0
Afyon - Y.Yozgat:3-1

O G B M A Y AV P
1.HATAYSPOR 36 22 6 8 55 29 26 72
2.TARSUS İ.Y. 36 20 5 11 62 41 21 65
3.SANCAKTEPE
36 16 11 9 54 38 16 59
4.SİİRT 36 16 10 10 43 34 9 58
5.B.NİLÜFER
36 15 12 9 51 39 12 57
6.DARICA G.B. 36 14 11 11 50 42 8 53
7.AYDIN 1923 36 14 11 11 43 36 7 53
8.ERZURUM B.Ş.
36 15 8 13 46 42 4 53
9.AND.ÜSKÜDAR
36 14 11 11 49 46 3 53
10.PAZAR 36 14 11 11 44 45 -1 53
11.YİM.YOZGAT
36 13 12 11 45 43 2 51
12.DARDANEL
36 11 13 12 30 31 -1 46
13.TEKİROVA
36 10 15 11 31 34 -3 45
14.BEYLERBEYİ 36 11 11 14 39 40 -1 44
15.ANK.DEMİR 36 11 9 16 42 47 -5 42
16.D.B.K.PINAR
36 9 11 16 34 46 -12 38
17.AFYON 36 9 10 17 38 50 -12 37
18.ARAKLI 36 8 8 20 36 64 -28 32
19.ÇARŞAMBA 36 4 7 25 25 70 -45 16

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı CezaPuanı
ÇARŞAMBASPOR 3

*HATAYSPOR bu GRUPTA ŞAMPİYON OLARAK direkt 2.LİGE ÇIKTI.


*ÇARŞAMBASPOR, ARAKLI, AFYONSPORKARAHİSARSPOR ve D.BAKIR KAYAPINAR
BLD. BAL LİGİNE DÜŞTÜ

*TARSUS İ.YURDU, SANCAKTEPE, SİİRTSPOR ve BURSA NİLÜFER 2.lige çıkmak için
kendi aralarında Play-Off maçları yapacak ve bu gruptan 1 takım daha 2.lige çıkacak.

YARI FİNAL:

Bursa Nilüfer - Sancaktepe Bld.: 4-0
Siirtspor - Tarsus İd.Yurdu: 1-2

FİNAL:

Bursa Nilüfer - Tarsus  İd.Yurdu: 0-3

* TARSUS İDMANYURDU, bu gruptan 2.lige çıkan 2.takım oldu.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 20:41 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN115
DÜN491
BU HAFTA2678
BU AY17968
TOPLAM3106627

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 23 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim