2013 -2014/ 3.LİG 3.GRUP FİKSTÜR ve MAÇLAR (04.05.'14)
Cuma, 02 Ağustos 2013 16:06

2013 - 2014 SEZONU 3.LİG 2.GRUP 18 TAKIM..

01.Eylül.'13 / 15.Aralık.'13 : 1.Yarı
19.Ocak.'14 / 04.Mayıs.'14 : 2.Yarı

Statü

Spor Toto 3. Lig'de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar
Spor Toto 2. Lig’e yükselecek. Normal sezon sonunda gruplarda 16, 17 ve 18. sıraları alan
3 takım olmak üzere toplam 9 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşecek.

Gruplarda 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan takımlar ise 2. Lig’e yükselecek son 3 takımın belirleneceği
play-off müsabakalarına katılacak. Play-off müsabakaları TFF tarafından belirlenecek tarafsız
saha veya sahalarda, tek maç eleme usulü ile oynanacak. Her grupta takımlar kura ile
birbirleriyle eşleşecek ve maçlarını kazanan takımlar finale yükselecek. Her grupta finalde
kazanan 3 takım daha 2. Lig'e yükselecek.

KATILAN KULÜPLER:
1.  1930 Bafra Spor
2.  Anadolu Üsküdar 1908 Spor
3.  Arsinspor
4.  Ayvalıkgücü Bld.Spor
5.  Belediye Vanspor
6.  Denizli Büyükşehir Belediyespor
7.  Erzincan Refahiyespor
8.  Gölcükspor
9.  İstanbulspor A.Ş.
10.Kayseri Şekerspor
11.Keçiörengücü
12.Kırıkhanspor
13.Kocaelispor
14.Menemen Belediye Spor
15.Şekerspor A.Ş.
16.Tuzlaspor
17.Yeni Diyarbakır Spor
18.Yimpaş Yozgatspor A.Ş.

F İ K S T Ü R :

1.HAFTA  (01.Eylül.'13)

Kayseri Şeker - Anad.Üsküdar 1908: 4-1
Arsinspor - Kocaelispor: 2-1
Şekerspor AŞ. - Bld.Van: 0-2
Ayvalıkgücü Bld - Denizli Bld: 0-0
Yimpaş Yozgat - Keçiörengücü: 0-2
Gölcük - Yeni Diyarbakır spor: 0-0
Erzincan Rifahiye - Kırıkhanspor: 2-0
İstanbulspor AŞ - Tuzlaspor: 2-1
1930 Bafraspor - Menemen Bld.Spor: 1-2

2.HAFTA (08.Eylül.'13)

Kocaeli - Ayvalık Gücü Bld: 0-1
Tuzla - E.Refahiye: 1-0
Kırıkhan - Gölcük: 0-1
Y.Diyarbakır - Yim.Yozgat: 0-1
Bld.van - Arsin: 1-0
Denizli Bld - Kay.Şeker: 2-2
Anad.Üsküdar - 1930 Bafra: 3-1
K.Örengücü - Şekerspor AŞ: 0-1
Menemen Bld - İst.Spor AŞ: 0-0

3.HAFTA (15.Eylül.'13)

1930 Bafra - İst.Spor AŞ: 1-4
Ayvalıkgücü Bld - Bld.Van: 1-1
Yim.Yozgat - Kırıkhan: 3-3
Kay.Şeker - Kocaeli: 2-1
Arsin - K.örengücü: 1-0
Şekerspor AŞ - Y.Diyarbakır: 0-1
E.Refahiye - Menemen Bld: 0-0
Anad.Üsküdar - Denizli Bld: 2-2
Gölcük - Tuzla : 2-0

4.HAFTA (21/22.Eylül.'13)

Y.Diyarbakır - Arsin : 4-0
Bld.Van - Kay.Şeker : 0-0
İst.Spor AŞ - E.Refahiye : 2-0
Kırıkhan - Şekerspor AŞ: 1-1
K.öregücü - Ayvalıkgücü : 1-0
Kocaeli - Anad.Üsküdar : 0-2
Denizli Bld - 1930 Bafra : 0-1
Tuzla - Yim.Yozgat: 4-1
Menemen Bld- Gölcük : 0-0

5.HAFTA (29.Eylül.'13)

Kay.Şeker - K.örengücü: 1-2
Denizli Bld - Kocaeli: 4-0
Anad.Üsküder - Bld.Van: 3-0
1930 Bafra - E.Refahiye: 1-1
Ayvalıkgücüü Bld - Y.Diyarbakır: 1-0
Arsin - Kırıkhan: 1-0
Şekerspor AŞ - Tuzla: 1-0
Yim.Yozgat - Menemen Bld: 0-1
Gölcük - İst.Spor AŞ: 1-3

 

6.HAFTA (06.Ekim.'13)

Bld.Van - Denizli Bld : 2-1
Kocaeli - 1930 Bafra : 2-0
Menemen Blo - Şekerspor AŞ : 3-0
Kırıkhan - Ayvalıkgücü : 0-1
Y.Diyarbakır - Kay.Şeker : 4-1
K.örengücü - Anad.Üsk : 2-0
E.Refahiye - Gölcük : 1-2
İst.Spor AŞ - Yim.Yozgat : 2-2
Tuzla - Arsin : 2-0

 

7.HAFTA (13.Ekim.'13)

Kay.Şeker - Kırıkhan: 2-1
Şekerspor Aş - İst.Spor Aş.: 2-1
Kocaeli - Bld.Van: 2-1
Ayvalıkgücü - Tuzla: 2-1
Arsin - Menemen : 3-5
Yim.Yozgat - E.Refahiye: 1-0
Denizli Bld - K.örengücü: 4-1
Anad.Üsk - Y.Diyerbakır: 0-4
1930 Bafra - Gölcük: 1-2

8.HAFTA (20.Ekim.'13)

Menemen - Ayvalık : 2-0
Y.Diyerbakır - Denizli Bld : 1-1
İst.Spor - Arsin : 3-1
Kırıkhan - Anad.Üsk.: 3-3
k.örengücü - Kocaeli : 2-1
Bld.Van - 1930 Bafra : 4-2
Gölcük - Yim.Yozgat : 0-1
E.Refahiye - Şekerspor AŞ: 1-0
Tuzla - Kay.Şeker : 1-0

9.HAFTA (27.Ekim.'13)

Arsin - E.Refahiye: 0-1
Bld.Van - K.Örengücü: 0-0
Anad.Üsk. - Tuzla: 0-1
Kay.Şeker - Menemen: 3-3
Ayvalıkgücü - İst.Spor AŞ: 2-2
Şekerspor AŞ - Gölcük: 0-0
Kocaeli - Y.Diyerbakır: 1-5
Denizli Bld - Kırıkhan: 2-1
1930 Bafra - Yim.Yozgat: 2-0

10.HAFTA (03.Kaısım.'13)

E.Refahiye - Ayvalıkgücü: 3-2
Tuzla - Denizli Bld: 3-1
Menemen - Anad.Üsk.: 3-1
Kırıkhan - Kocaeli: 3-1
Y.Diyarbakır - Bld.Van: 0-1
K.örengücü - 1930 Bafra: 3-1
Yim.Yozgat - Şekerspor AŞ.: 1-1
Gölcük - Arsin: 3-1
İst.Spor AŞ. - Kay.Şeker: 2-2

11.HAFTa (10.Kasım.'13)

Bld.Van - Kırıkhan: 2-1
Kocaeli - Tuzla: 1-4
1930 Bafra - Şekerspor AŞ: 1-2
Kay.Şeker - E.Refahiye: 0-0
Ayvalıkgücü - Gölcük: 0-1
Arsin - Yim.Yozgat: 1-1
K.örengücü - Y.Diyerbakır: 0-0
Denizli Bld - Menemen: 1-1
Anad.Üsk - İst.Spor AŞ: 3-2

12.HAFTA (13.Kasım.'13)

Yim.Yozgat - Ayvalık: 1-1
E.Refahiye - Anad.Üsk.: 1-0
Tuzla - Bld.Van: 2-1
Menemen - Kacaeli: 4-1
Kırıkhan - K.örengücü: 1-2
Y.Diyerbakır - 1930 Bafra: 4-0
Şekerspor AŞ - Arsin: 1-1
Gölcük - Kay.Şeker: 1-1
İst.Spor AŞ - Denizli Bld: 2-1

13.HAFTA (17.Kasım.'13)

Kay.Şeker - Yim.Yozgat: 1-0
Kocaeli - İst.Spor AŞ: 0-6
Denizli Bld - E.Refahiye: 0-3
Ayvalık - Şekerspor AŞ: 0-2
Y.Diyerbakır - Kırıkhan: 2-1
K.örengücü - Tuzla: 0-1
Bld.Vanspor - Menemen: 1-2
Anad.Üsk. - Gölcük: 0-0
1930 Bafra - Arsin: 1-0

14.HAFTA (24.Kasım.'13)

Arsin - Ayvalıkgücü: 2-1
Şekerspor AŞ - Kay,Şeker: 3-1
Tuzla - Y.Diyarbakır: 2-1
Menemen - K.örengücü: 2-0
Kırıkhan -1930 Bafra: 2-1
Yim.yozgat - And.Üsk: 0-0
gölcük - Denizli Bld: 1-1
E.Refahiye - Kocaeli: 2-0
İst.Spor AŞ - Bld.Van: 1-0

15.HAFTa (01.aralık.'13)

Kay.Şeker - Arsin : 3-0
K.örengücü - İst.Spor AŞ : 3-1
Denizli Bld - Yim.Yozgat : 2-0
Ayvalıkgücü - 1930 Bafra : 4-0
Y.Diyerbakır - Menemen  : 2-0
bld.Van - E.Refahiye : 0-2
Kocaeli - Gölcük : 0-1
Anad.Üsk. - Şekerspor AŞ : 0-0
Tuzla - Kırıkhan : 3-0

16.HAFTA (08.Aralık.'13)

Şekerspor - Denizli Bld : 0-2
E.Refahiye - K.örengücü : 2-0
1930 Bafra - Tuzla : 1-0
Menemen - Kırıkhan : 0-2
Ayvalık - Kay,Şeker : 3-1
Arsin - And.Üsküdar : 2-3
Yim.Yozgat - Kocaeli : 2-3
Gölcük - Bld.Van : 0-3
İst.Spor AŞ - Y.Diyarbakır : 0-2

17.HAFTa (15.Aralık.'13)

Kayseri Şeker - 1930 Bafra: 1-0
Bld.Vanspor - Yimpaş Yozgat: 1-1
Anad.Üsküdar - Ayvalıkgücü: 1-0
Kırıkhan - İst.Spor AŞ: 3-3
Y.Diyerbakır - E.Refahiye: 2-0
K.örengücü - Gölcükspor: 2-1
Kocaeli - Şekerspor AŞ: 2-0
Denizli Bld - Arsinspor: 1-0
Tuzlaspor - Menemen Bld: 2-1


O G B M A Y AV P
1.TUZLASPOR 17 12 0 5 28 14 14 36
2.Y.D.BAKIR
17 10 3 4 32 9 23 33
3.MENEMEN BLD 17 9 5 3 29 16 13 32
4.E.REFAHİYE 17 9 3 5 19 11 8 30
5.İST.SPOR
17 8 5 4 36 24 12 29
6.K.ÖRENGÜCÜ 17 9 2 6 20 16 4 29
7.GÖLCÜK 17 7 6 4 15 14 1 27
8.BLD. VAN 17 7 4 6 20 18 2 25
9.DENİZLİ BLD 17 6 6 5 25 20 5 24
10.KAY.ŞEKER 17 6 6 5 25 24 1 24
11.ŞEKERSPOR
16 6 5 5 14 15 -1 23
12.AND.ÜSKÜDAR
17 6 5 6 22 25 -3 23
13.AYVALIKGÜCÜ
17 6 4 7 19 18 1 22
14.YİM.YOZGAT
17 3 7 7 15 24 -9 16
15.ARSİN 17 4 2 11 15 31 -16 14
16.KIRIKHAN 17 3 4 10 22 30 -8 13
17.1930 BAFRA
17 4 1 12 15 34 -19 13
18.KOCAELİ 16 3 0 13 13 41 -28 9

-------------------------------- İ L K    Y A R I     S O N U ---------------------------------

18.HAFTA (19.Ocak.'14)

Anad.Üsküdar - Kayseri Şeker: 0-0
Bld.Van - Şekerspor : 0-0
Denizli B.Ş. - Ayvalıkgücü : 3-3
Keçiören - Yim.Yozgat: 1-0
Kırıkhan - Erzincan Refahiye: 3-0
Kocaeli - Arsin: 0-2
Menemen - 1930 Bafra: 1-0
Tuzla - İst.Spor: 0-1
Y.Diyarbakır - Gölcük: 1-1

19.HAFTA (25/26.Ocak.'14)

Şekerspor - Keçiören : 0-0
İst.Spor - Menemen Bld : 0-1
Ayvalıkgücü - Kocaelispor : 4-1
E.Refahiye - Tuzla : 2-1
Gölcük - Kırıkhan : 0-3
Yim.Yozgat - Yeni D.Bakır : 0-1
Arsin - Bld.Van : 0-0
Kay.Şeker - Denizli B.Ş.: 0-1
1930 Bafra - Anad.Üsküdar: 0-2

20.HAFTA (02.Şubat.'14)

İst.Spor - 1930 Bafra : 2-0
Bld.Van - Ayvalıkgücü : 1-0
Kırıkhan - Yimpaş Yozgat : 2-0
Kocaeli - Kay.Şeker : 3-2
K.Ören - Arsin : 4-1
Yeni D.Bakır - Şekerspor : 1-0
Menemen Bld - Erz.Refahiye : 1-1
Denizli B.Ş. - Anad.Üsküdar : 1-1
Tuzla - Gölcük : 3-1

21.HAFTA (09.Şubat.'14)

Arsin - Y.Diyarbakır: 1-1
Kay.Şeker - Bld.Van: 1-0
E.Refahiye - İst.Spor: 0-0
Şekerspor - Kırıkhan: 0-0
ayvalıkgücü - Keçiören: 1-2
Anad.Üsküdar - Kocaelispor: 2-0
1930Bafra - Denizli B.Ş.: 1-0
Yim.Yozgat - Tuzla: 2-1
Gölcük - Menemen Bld: 1-1

22.HAFTA (16.Şubat.'14)

Keçiören - Kay.Şeker : 2-1
Kocaeli - Denizli Bld.: 1-2
Bld.Van - Anad.Üsküdar : 1-2
E.Refahiye - 1930 Bafra : 2-1
Y.Diyarbakır - Ayvalıkgücü : 1-0
Kırıkhan - Arsin : 2-0
Tuzla - Şekerspor : 4-1
Menemen - Yim.Yozgat : 0-0
İstanbulspor - Gölcük : 1-1

23.HAFTA (23.Şubat.'14 Pazar)

Denizli B.Ş. - Bld.Van : 2-1
1930 Bafra - Kocaelispor : 2-3
Şekerspor - Menemen Bld : 1-1
Ayvalıkgücü - Kırıkhan : 2-1
Kay.Şeker - Yeni Diyarbakır : 1-0
Anad.Üsküdar - Keçiörengücü : 1-1
Gölcük - E.Refahiye : 0-0
Yim.Yozgat - İstanbulspor : 0-0
arsin - Tuzla : 1-0

24.HAFTA (02.Mart.'14)

Kırıkhan - Kay.Şeker : 3-1
İst.Spor - Şekerspor : 2-2
Bld.Van - Kocaeli : 1-0
Tuzla - Ayvalıkgücü : 2-2
Menemen - Arsin : 2-3
Erz.Refahiye - Yim.Yozgat : 1-1
K.örengücü - Denizli B.Ş. : 2-1
Yeni D.Bakır - Anad.Üsküdar : 2-1
Gölcük - 1930 Bafra : 1-0

25.HAFTA (09.Mart.'14)

Ayvalık - Menemen : 1-1
Denizli Bld - Y.Diyarbakır : 0-0
Arsin - İst.Spor : 2-2
Anad.Üsküdar - Kırıkhan : 0-3
Kocaeli - Keçiören : 1-2
1930 Bafra - Bld.Van : 0-0
Yim.Yozgat - Gölcük : 1-1
Şekerspor - Erzincan Refahiye : 3-0
Kay.Şeker - Tuzla : 3-2

26.HAFTA (16.Mart.'14)

Erz.Refahiye - Arsin : 1-1
Keçiörengücü - Bld.Van : 3-1
Tuzla - Anad.Üsküdar : 2-0
Menemen Bld - Kay.Şeker : 0-0
İst.Spor - Ayvalıkgücü : 4-1
Gölcük - Şeker : 3-1
Y.Diyarbakır - Kocaeli : 1-2
Kırıkhan - Denizli B.Ş. : 0-0
Yim.Yozgat - 1930 Bafra : 1-0

27.HAFTA (22.Mart.'14)

Ayvalık - E.Refahiye : 2-1
Dneizli B.Ş. - Tuzla : 1-1
Anad.Üsküdar - Menemen : 0-0
Kocaeli - Kırıkhan : 2-2
Bld.Van - Y.Diyarbakır : 1-3
1930 Bafra - K.örengücü : 1-3
Şekerspor - Yim.Yozgat : 0-2
Arsin - Gölcük : 0-0
Kay.Şeker - İst.Spor : 0-1

28.HAFTA (29.MART.'14)

Kırıkhan - Bld.Van : 2-0
Tuzla - Kocaeli : 4-2
Şekerspor - 1930 Bafra : 1-1
E.Refahiye - Kay.Şeker : 1-1
Gölcük - ayvalıkgücü : 3-0
Yeni D.Bakır - Keçiören : 1-1
Menemen - Denizli Bld. : 2-1
İst.Spor - Anad.Üsküdar : 0-0

29.HAFTA (02.Nisan.'14 Çarşamba)

Bld.Van - Tuzla : 4-0
Kocaeli - Menemen Bld : 0-1
K.Örengücü - Kırıkhan : 4-0
1930 Bafra - Yeni D.Bakır : 1-5
Arsin - Şekerspor : 1-2
Kay.Şeker - Gölcük : 0-3
Denizli B.Ş. - İst.Spor : 0-2
Ayvalıkgücü - Yim.Yozgat : 3-1
Anad.Üsküdar - Erzincan Refahiye : 2-1

30.HAFTA (06.Nisan.'14 Pazar)

Yim.Yozgat - Kay.Şeker : 1-3
İst.Spor - Kocaeli : 1-0
E.Refahiye - Denizli B.Ş. : 1-2
Şekerspor - Ayvalıkgücü : 0-0
Kırıkhan - Yeni D.Bakır : 2-0
Tuzla - Keçiören : 2-1
Menemen Bld - Bld.Van : 1-0
Gölcük - Anad.Üsküdar : 2-1
Arsin - 1930 Bafra : 3-0

31.HAFTA (13.Nisan.'13)

Bld.Van - İst.Spor : 0-1
Ayvalıkgücü - Arsin : 2-2
Kay.Şeker - Şekerspor : 1-2
Yeni D.Bakır - Tuzla : 3-1
Keçiörengücü - Menemen Bld. : 4-2
1930 Bafra - Kırıkhan : 2-5
Anad.Üsküdar - Yim.Yozgat : 0-0
Denizli B.Ş. - Gölcük : 1-0
Kocaeli - E.Refahiye : 2-1

32.HAFTA (20.Nisan.'14)

Arsin - Kay.Şeker : 2-0
İst.Spor - Keçiörengücü : 1-1
Yim.Yozgat - Denizli B.Ş. : 3-0
1930 Bafra - Ayvalıkgücü : 1-4
Menemen Bld - Yeni D.Bakır : 2-1
E.Refahiye - Bld.Van : 1-0
Gölcük - Kocaeli : 0-1
Şekerspor - Anad.Üsküdar : 1-4
Kırıkhan - Tuzla : 0-1

33.HAFTA (27.Nisan.'14)

Denizli B.Ş. - Şekerspor : 2-1
K.örengücü - E.Refahiye : 1-0
Tuzla - 1930 Bafra : 6-2
Kırıkhan - Menemen Bld : 1-1
Kay.Şeker - Ayvalıkgücü : 0-3
Anad.Üsküdar - Arsin : 0-0
Kocaeli - Yim.Yozgat : 2-3
Bld.Van - Gölcük : 3-0
Y.Diyarbakır - İst.Spor : 0-1

 

* Keçiörengücü 2.lige direk çıkmayı garantiledi.

* 1930 Bafraspor ile Kocaelispor'dan sonra bugünde Yimpaş Yozgat BAL ligine düştü.

34.HAFTA (04.Mayıs.'14)

1930 Bafra - Kay.Şeker : 1-2
Yim.Yozgat - Bld.Van : 2-1
Ayvalıkgücü - Anad.Üsküdar : 2-0
İst.Spor - Kırıkhan : 2-1
E.Refahiye - Y.Diyarbakır : 0-4
Gölcük - K.örengücü : 7-2
Şekerspor - Kocaeli : 2-1
Arsin - Denizli B,Ş. : 4-2
Menemen - Tuzla : 1-1

O G B M A Y AV P
1.K.ÖRENGÜCÜ 34 20 6 8 54 38 16 66
2.İST.SPOR A.Ş. 34 17 12 5 57 33 24 63
3.Y. D.BAKIR
34 18 7 9 57 24 33 61
4.TUZLA 34 19 3 12 59 41 18 60
5.MENEMEN
34 15 14 5 47 32 15 59
6.GÖLCÜK 34 13 12 9 40 33 7 51
7.AYVALIKGÜCÜ
34 13 9 12 49 42 7 48
8.DENİZLİ B.Ş. 34 12 11 11 44 43 1 47
9.AND.ÜSKÜDAR
34 11 12 11 38 41 -3 45
10.E.REFAHİYE 34 12 9 13 32 36 -4 45
11.KIRIKHAN 34 12 8 14 52 45 7 44
12.ŞEKERSPOR
34 10 12 12 31 40 -9 42
13.ARSİN 34 11 9 14 39 49 -10 42
14.KAY.ŞEKER 34 11 9 14 41 49 -8 42
15.BLD. VAN 34 11 7 16 34 36 -2 40
16.YİM.YOZGAT
34 9 12 13 32 41 -9 39
17.KOCAELİ 34 9 1 24 37 73 -36 28
18.1930BAFRA
34 5 3 26 28 75 -47 18

* KEÇİÖRENGÜCÜ, 2.LİGE DİREKT ÇIKTI.

* 1930BAFRASPOR, KOCAELİSPOR ve YİMPAŞ YOZGATSPOR BAL LİGİNE DÜŞTÜLER.

* İst.Spor , Yeni Diyarbakır , Tuzla ve Menemen Bld. kendi aralarında Play-Off maçlarını oynayacak ve bu gruptan 1 takım daha 2.lige çıkacak.

YARI FİNAL:

İstanbulspor A.Ş. - Yeni Diyarbakırspor: 2-3
Tuzlaspor - Menemen Bld.:2-2   Penaltılardan Sonra: 4-6

FİNAL:

Menemen Bld. - Yeni Diyarbakırspor: 1-0

* MENEMEN BLD. bu gruptan 2.lige çıkan 2.takım oldu.

--------------------------------------------------------------------------------

 


 

Perşembe, 27 Temmuz 2017 21:32 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN448
DÜN722
BU HAFTA5216
BU AY14743
TOPLAM3048975

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 105 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim