2012-2013 2.GRUP STATÜ, FİKSTÜR ve MAÇLAR (05.05.'13)
Cuma, 20 Temmuz 2012 00:53
Perşembe, 19 Temmuz 2012 21:48

Spor Toto 3. Ligi, bir önceki sezonun sonunda Spor Toto 2. Lig’den düşen 6 takım ile Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonucunda Spor Toto 3. Lige yükselen 9 takım ve Spor Toto 3. Ligi’nde yer alan 39 takımın katılımı ile toplam 54 takımdan oluşur

2012-2013 sezonundan itibaren Spor Toto 3.Ligi kulüpleri ancak 01.01.1988 ve daha sonra doğmuş olan futbolcular ile sözleşme imzalayabilirler ve müsabakalarda bu futbolcuları oynatabilirler

 

Spor Toto 3.Ligi kulüpleri ayrıca 31.12.1987 ile 31.12.1982 tarihleri arasında doğmuş en fazla 6 futbolcu ile sözleşme imzalayabilirler. Geçmiş sezonlardan sözleşmesi devam eden 31.12.1987 ile 31.12.1982 tarihleri arasında doğmuş olan futbolcular bu kontenjan dâhilinde kabul edilir

Kulüpler, müsabakalarda söz konusu 6 futbolcunun tamamını 18 kişilik müsabaka isim listesine yazabilirler. Ancak kulüpler müsabakalarda bu madde kapsamındaki 6 futbolcudan en fazla 4 tanesini aynı anda oynatabilirler

Spor Toto 3. Liginde yabancı uyruklu futbolcu oynayamaz

Spor Toto 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 16., 17. ve 18. sıraları alan 3 takım olmak üzere toplam 9 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşerler

Spor Toto 3. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar Spor Toto 2. Lig’e yükselirler. Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, Spor Toto 2. Lig’ yükselecek son 3 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak takımları oluştururlar

Play-Off’larda, her grupta grubunu 2., 3., 4. ve 5. sırada tamamlayan takımlar kura ile birbirleri ile eşleşirler

Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar final müsabakası oynarlar. Her grupta ayrı ayrı oynanan play-off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar (toplam 3 takım) Spor Toto 2. Ligine yükselirler

18'er takımlı 3 ayrı grupta yapılacak olan Spor Toto 3.Lig, 8 Eylül 2012'de başlayacak.
Ligin ilk devresi 23 Aralık 2012 tarihinde sona erecek.
3.Lig'in ikinci yarısı ise 19 Ocak 2013'te başlayacak ve 5 Mayıs 2013'te tamamlanacak
GRUBUN TAKIMLARI:
1.Adıyamanspor
2.Aydınspor 1923
3.Batman Petrol
4.Belediye Bingöl
5.Bursa Nilüfer
6.Dardanelspor
7.Derince Bld.
8.Gebzespor
9.Hacettepe
10.İskenderunspor 1967
11.Kilimli Bld.
12.Manavgat Evrenseki
13.Menemen Bld.
14.Erzincan Refahiyespor
15.Silivrispor
16.Sivas Dört Eylül Bld.
17.Ümraniyespor
18.Yalıspor
FİKSTÜR ..........
1.HAFTA (08/09.Eylül.'12 - 16.00)
Bld.Bingöl - Adıyaman :1-0
Sivas Dört Eylül Bld - B.Petrol :2-0
Kilimli Bld - Silivri :4-2
Menemen Bld - Gebze : 4-1
Derince Bld  - Trab.Kanuni Futbol (Yalı) : 4-0
M.Evrenseki - Ümraniye : 2-2
Erzincan Refahiye - Aydınspor1923 : 0-1
İskenderunspor1967 - Hacettepe : 2-4
Dardanel - B.Nilüfer :2-2

2.HAFTA (16.Eylül.'12)
Hacettepe - Bld.Bingöl :1-0
B.Petrol - Menemen Bld :1-0
Silivri - M.Evrenseki :2-1
Gebze - Erzincan Refahiye :2-1
Aydınspor1923 - Derince Bld :3-0
Ümraniye - İskenderunspor1967 :3-1
Adıyaman - Sivas 4 Eylül Bld: 0-0
Trab.Kanuni Futbol Tk.(Yalı)  - Dardanel :0-1
B.Nilüfer - Kilimli Bld :3-0

3. HAFTA (23.Eylül.'12)

İskenderunspor1967 - Silivri :2-0
Erzincan Refahiye - B.Petrol :0-0
Menemen Bld - Adıyaman :3-2
Derince Bld - Gebze:3-1
Hacettepe - Ümraniye:0-1
Kilimli Bld - Yalı :1-1
Bld.Bingöl - Sivas Dört Eylül Bld:0-0
Dardanel - Aydınspor1923 :0-1
M.Evrenseki - B.Nilüfer :3-3

4. HAFTA (30.Eylül.'12)

Ümraniye - Bld.Bingöl:1-2
B.Petrol - Derince Bld :4-1
B.Nilüfer - İskenderunspor1967 :1-1
Trab.Kanuni FK - M.Evrenseki:1-0
Adıyaman - Erzincan Refahiye :1-3
Sivas Dört Eylül Bld - Menemen Bld :2-1
Silivri - Hacettepe :0-2
Gebze - Dardanel:1-3
Aydınspor1923 - Kilimli Bld :1-1

5. HAFTA (07.Ekim.'12)

Ümraniye - Silivri:0-0
Derince Bld - Adıyaman :2-3
Dardanel - B.Petrol :2-1
Kilimli Bld - Gebze :4-2
İskenderunspor1967 - Trab.Kanuni :2-1
Bld.Bingöl - Menemen Bld:0-0
Erzincan Refahiye - Sivas Dört Eylül Bld :1-1
M.Evrenseki - Aydınspor1923 :1-0
Hacettepe - B.Nilüfer :2-2

 

6. HAFTA (14.Ekim.'12)
Sivas Dört Eylül Bld - Derince Bld:2-1
Aydınspor1923 - İskenderunspor1967 :4-0
Trab.Kanuni  - Hacettepe :2-1
Gebze - M.Evrenseki :1-2
Silivri - Bld.Bingöl :0-2
Menemen Bld - Erzincan Refahiye :1-1
B.Nilüfer - Ümraniye:4-1
Adıyaman - Dardanel :0-2
B.Petrol - Kilimli Bld:4-1

7. HAFTA (21.Ekim.'12)

M.Evrenseki - B.Petrol :1-1
Kilimli Bld- Adıyaman:1-2
İskenderunspor1967 - Gebze :2-7
Ümraniye - Trab.Kanuni:1-0
Bld.Bingöl - Erzincan Refahiye:1-0
Derince Bld - Menemen Bld:0-1
Dardanel - Sivas Dört Eylül Bld :1-3
Hacettepe - Aydınspor1923 :2-1
Silivri - B.Nilüfer :1-0

8. HAFTA (24.Ekim.'12)
B.Nilüfer - Bld.Bingöl :0-2
Erzincan Refahiye - Derince Bld :1-1
B.Petrol - İskenderunspor1967 :2-0
Adıyaman - M.Evrenseki :1-2
Gebze - Hacettepe :3-4
Aydınspor1923 - Ümraniye :1-0
Menemen Bld - Dardanel:2-1
Sivas Dört Eylül Bld - Kilimli Bld:2-0
Trab.Kanuni - Silivri:1-0

9. HAFTA (27/28.Ekim.'12)

İskenderunspor1967 - Adıyaman:3-2
Hacettepe - B.Petrol:2-0
B.Nilüfer - Trab.Kanuni:0-0
Ümraniye - Gebze:3-2
Kilimli Bld - Menemen Bld :0-0
Dardanel - Erzincan Refahiye :3-0
M.Evrenseki - Sivas Dört Eylül Bld:2-1
Bld.Bingöl - Derince Bld :1-0
Silivri - Aydınspor1923 :1-1

10. HAFTA (04.Kasım.'12)

Sivas Dört Eylül Bld - İskenderunspor1967 :3-0
Menemen Bld - M.Evrenseki :6-0
Adıyamanspor - Hacettepe :2-2
B.Petrol - Ümraniye:1-1
Derince Bld - Dardanel:1-3
Gebze - Silivri:0-1
Erzincan Refahiye - Kilimli Bld :4-0
Trab.Kanuni - Bld.Bingöl:1-1
Aydınspor1923 - B.Nilüfer :2-1

11. HAFTA

Ümraniye - Adıyaman:1-0
Silivri - B.Petrol:2-0
Bld.Bingöl - Dardanel :0-4
B.Nilüfer - Gebze :1-0
İskenderunspor1967 - Menemen Bld:1-3
M.Evrenseki - Erzincan Refahiye :1-1
Hacettepe - Sivas Dört Eylül Bld:1-1
Trab.Kanuni - Aydınspor1923 :0-2
Kilimli Bld - Derince Bld :3-1

12. HAFTA (18.Kasım.'12)

Erzincan Refahiye - İskenderunspor1967 :2-0
Derince Bld - M.Evrenseki:0-0
Menemen Bld - Hacettepe :1-1
Sivas Dört Eylül Bld - Ümraniye :0-2
Gebze - Trab.Kanuni: 1-2
Adıyaman - Silivri: 0-2
Dardanel - Kilimli Bld:1-1
B.Petrol - B.Nilüfer :3-2
Aydınspor1923 - Bld.Bingöl :2-0

13. HAFTA

Bld.Bingöl - Kilimli Bld :2-2
Trab.Kanuni -  B.Petrol : 0-0
B.Nilüfer - Adıyaman :1-3
Aydınspor1923 - Gebze :5-0
M.Evrenseki - Dardanel :3-3
Ümraniye - Menemen Bld :2-2
Hacettepe - Erzincan Refahiye: 3-1
Silivri - Sivas Dört Eylül Bld :3-2
İskenderunspor1967 - Derince Bld :1-2

14. HAFTA (02.Aralık.'12)

B.Petrol - Aydınspor1923 :1-1
Dardanel - İskenderunspor1967 :4-1
Kilimli Bld - M.Evrenseki:0-0
Derince Bld - Hacettepe :0-0
Adıyaman - Trab.Kanuni :0-0
Erzincan Refahiye - Ümraniye:2-2
Menemen Bld - Silivri:1-1
Gebze - Bld.Bingöl :1-2
Sivas Dört Eylül Bld.  - B.Nilüfer :0-0

15. HAFTA (9.Aralık.'12)

M.Evrenseki - Bld.Bingöl:0-1
Aydınspor1923 - Adıyaman.3-1
B.Petrol - Gebze :1-6
İskenderun1967 - Kilimli Bld :1-3
Hacettepe - Dardanel:1-2
B.Nilüfer - Menemen Bld :1-0
Silivri - Erzincan Refahiye:0-3
Trab.Kanuni - Sivas Dört Eylül Bld:1-2
Ümraniye - Derince Bld:2-0
16. HAFTA (16.Aralık.'12)
Sivas Dört Eylül Bld - Aydınspor1923 :1-0
M.Evrenseki- İskenderunspor1967 :7-1
Kilimli Bld - Hacettepe :1-1
Adıyaman - Gebze :0-0
Dardanel  - Ümraniye:0-0
Menemen Bld - Trab.Kanuni :3-1
Bld.Bingöl - B.Petrol: 0-2
Derince Bld - Silivri:0-0
Erzincan Refahiye - B.Nilüfer :3-0

17. HAFTA (22/23.Aralık)

İskenderunspor1967 - Bld.Bingöl:1-1
Ümraniye - Kilimli Bld:2-1
B.Petrol - Adıyaman:2-0
Silivri - Dardanel:0-1
Aydınspor1923 - Menemen Bld :1-0
Hacettepe - M.Evrenseki:2-1
Trab.Kanuni - Erzincan Refahiye:0-1
Gebze - Sivas Dört Eylül Bld:1-2
B.Nilüfer - Derince Bld:4-2

O G B M A Y AV P
1.AYDIN1923 17 11 3 3 29 9 20 36
2.DARDANEL
17 10 4 3 33 17 16 34
3.SİV.DÖRTEYLÜL
17 9 5 3 24 14 10 32
4.HACETTEPE
17 8 6 3 29 20 9 30
5.ÜMRANİYE 17 8 6 3 24 18 6 30
6.BLD.BİNGÖL 17 8 5 4 16 15 1 29
7.MENEMEN BLD
17 7 6 4 28 16 12 27
8.B.PETROL 17 7 5 5 23 21 2 26
9.ERZ.REFAHİYE 17 6 6 5 24 17 7 24
10.M.EVRENSEKİ
17 5 7 5 26 26 0 22
11.SİLİVRİ 17 6 4 7 15 20 -5 22
12.B.NİLÜFER
17 5 6 6 25 25 0 21
13.KİLİMLİ BLD 17 4 7 6 23 29 -6 19
14.TRAB. KANUNİ
17 4 5 8 11 20 -9 17
15.DERİNCE BLD 17 3 4 10 18 29 -11 13
16.ADIYAMAN 17 3 4 10 17 28 -11 13
17.İSK.SPOR1967 17 3 2 12 19 49 -30 11
18.GEBZE 17 3 1 13 29 40 -11 10
----------------------------------- İLK YARI SONU----------------------------------------------------
18.HAFTA (19/20. Ocak.'13)
b.Petrol - Sivas 4 Eylül:2-1
Silivri - Kilimli:0-1
Trab.Kanuni - Derince:2-0
B.Nilüfer - Dardanel:0-1
Gebze - Menemen:4-5
Ümraniye - M.Evrenseki:2-2
Aydın 1923 - Er.Refahiye:2-1
Adayaman - Bld.Bingöl:2-0
Hacettepe - İsk.Spor 1967:2-0
19.HAFTA (27.01.'13)
Bld.Bingöl - Hacettepe:2-1
Menemen Bld - B.Petrol:1-0
M.Evrenseki - Silivri:3-1
E.Refahiye - Göbze:1-0
Derince Bld - Aydın1923:0-0
İskenderun1967 - Ümraniye:1-0
Sivas 4 Eylül - Adıyaman:3-0
Dardanel - Trab.Kanuni:4-1
Kilimli Bld - Nilüfer:1-1

20.HAFTA

Silivri - iskenderun1967:1-0
B.Petrol - E.Refahiye:2-0
Adıyaman - Menemen Bld:1-1
Gebze - Derince Bld:0-1
Ümraniye - Hacettepe:3-1
Trab.Kanuni - Kilimli Bld:2-1
Sivas 4 Eylaül- Bld.Bingöl:3-3
aydın1923 - Dardanel:2-0
B.Nilüfer - M.Evrenseki:1-2

21.HAFTA (10.Şubat.'13)

Bld.Bingöl - ümraniye:1-0
Derince Bld - B.Petrıl:1-0
iskenderun1967 - B.Nilüfer:1-1
M.evrenseki - Trab.Kanuni:3-1
E.Refahiye - adıyaman:1-1
Menemen - Sivas 4 Eylül:1-1
Hacettepe - Silivri:2-0
Dardanel - Gebze:2-0
Kilimli - Aydın1923:1-1

22.HAFTA (16/17.Şubat.'13 C.tesi - Pazar)

Silivri - Ümraniye:0-0
Adıyaman - Derince:3-0
B.Petrol - Dardanel:2-1
Gebze - Kilimili Bld:0-0
Trab.Kanuni - İskenderin1967:0-0
Menemen - Bld.Bingöl.2-1
Sivas 4 Eylül - E.Refahiye:0-0
Aydın1923 - M.Evrenseki:4-0
B.Nilüfer - Hacettepe:1-1

 

23.HAFTA (24.Şubat.'13)
Derince - Sivas 4 Eylül:2-1
İskenderun1967 - aydın1923:1-2
Hacettepe - Trab.Kanuni:2-0
M.Evrenseki - Gebze:5-0
Bld.Bingöl - Silivri:1-1
E.Refahiye - Menemen Bld:2-0
Ümraniye - B.Nilüfer:3-0
Dardanel - adıyaman:1-1
Kilimli Bld - B.Petrol:0-1

24.HAFTA

B.Petrol - M.evrenseki:2-1
Adıyaman - Kilimli:0-0
Gebze- iskenderun1967: 1-0
Trab.Kanuni - ümraniye:0-4
E.Refahiye - Bld.Bingöl:0-0
Menemen - Derince:1-1
Sivas 4 Eylül - Dardanel:0-2
Aydın1923 - Hacettepe:2-2
B.Nilüfer - Silivri:1-1

25.HAFTA (06.Mart.'13 Çarşamba)

Bld.Bingöl - B.Nilüfer:2-1
Derince - E.Refahiye:1-1
iskenderun1967 - B.Petrol:3-0
M.evrenseki - Adıyaman:2-3
Hacettepe - Gebze:1-1
Ümraniye - aydın1923:2-0
Dardanel - Menemen:0-1
Kilimli - Sevas 4 Eylül:1-1
Silivri - Trab.Kanuni:1-0

26.HAFTA (10.Mart.'13)

Adıyaman - iskenderun1967:3-1
b.Petrol - Hacettepe:2-0
Trab.Kanuni - B.Nilüfer:0-1
Gebze - Ümraniye:2-2
Menemen - Kilimli:1-0
E.Refahiye - Dardanel:0-4
Sevas 4 Eylülü - M.evrenseki:1-1
Derince - Bld.Bingöl:3-2
aydın1923 - Silivri:4-0
27.HAFTA (17.Mart.'13)
İskenderun 1967 - Sivas 4 Eylül : 0-1
M.evrenseki - Menemen : 0-0
Hacettepe - Adıyaman : 1-0
Ümraniye - B.Petrol : 1-0
Dardanel - Derince : 1-1
Silivri - Gebze : 2-1
Kilimli Bld - E.Refahiye : 1-1
Bld.Bingöl - Trab.Kanuni : 3-0
B.Nilüfer - aydın1923 : 0-3
28.HAFTA (23.Mart.'13)
adıyaman - Ümraniye : 3-1
B.Petrol - Silivri : 1-0
Dardanel - Bld.Bingöl : 1-1
Gebze - B.Nilüfer : 1-3
Menemen - İskenderun1967 : 0-4
e.Refahiye - M.Evrenseki : 1-1
Svas 4 Eylülü- Hacettepe: 2-1
Aydın1923 - Trab.Kanuni : 0-1
Derince - Kilimli : 3-1
29.HAFTA (31.03.'13)
iskenderun1967 - E.Refahiye : 0-1
m.evrenseki - Derince : 0-2
Hacettepe - Menemen : 0-0
Ümraniye - Sivas 4 Eylül : 4-0
Trab.Kanuni - Gebze : 4-0
Silivri - adıyaman : 0-1
Kilimli - Dardanel : 1-0
B.Nilüfer - B.Petrol : 1-5
Bld.Bingöl - aydın1923 : 2-2
30.HAFTA
Kilimli - Bld.Bingöl:1-1
B.Petrol - Trab.Kununi:3-1
Adıyaman - B.Nilüfer:1-3
Gebze - Aydın1923:0-3 (Hük.)
Dardanel - M.Evrenseki:0-0
Menemen - Ümraniye:0-0
E.Refahiye - Hacettepe:2-1
Sivas 4 Eylül - Silivri:3-1
Derince - iskenderun1967:1-1
31.HAFTA (13.Nisan.'13 Cumartesi)
Adıyaman - B.Petrol: 2-1
İskenderun1967 - Dardanel: 1-5
M.Evrenseki - Kilimli: 3-2
Hacettepe - Derince: 0-0
Trab.Kanuni - Adıyaman: 3-2
Ümraniye - E.Refahiye: 2-0
Silivri - Menemen : 3-2
Bld.Bingöl - Gebze: 3-0 (Hük.) (Gebze maçlara çıkmıyacak) (BAL ligine düştü)
B.Nilüfer - Sivas 4 Eylül: 1-2
32.HAFTA (21.04.'13 Pazar)
Bld.Bingöl - M.Evrenseki : 3-1
Adıyaman - aydın1923 : 1-1
Gebze - B.Petrol : 0-3 (Hük.)
Kilimli - iskenderun1967 : 2-1
Dardanel - Hacettepe : 3-3
Menemen - B.Nilüfer : 0-2
E.Refahiye - Silivri : 0-1
Sivas 4 Eylül - Trab.Kanuni : 0-0
Derince - ümraniye : 1-4
33.HAFTA (27.Nisan.'13)
aydın1923- Sivas 4 Eylül : 0-1
iskenderun1967 - M.evrenseki : 1-1
Hacettepe - Kilimli : 1-1
Gebze - adıyaman : 0-3 (Hük.)
Ümraniye - Dardanil : 0-2
Trab.Kanuni - Menemen : 3-2
B.Petrol - Bld.Bingöl : 2-1
Silivri - Derince : 0-0
B.Nilüfer - E.Refahiye : 1-0
* İSKENDERUNSPOR 1967 ve GEBZESPOR'un BAL ligine düşmeleri kesinleşti.
* AYDINSPOR 1923 ise 2.lige çıktı.

34.HAFTA

Bld.Bingöl - İskenderun1967: 2-3
Kilimli - ümraniye: 2-1
Adıyaman - B.Petrol: 2-0
Dardanel - Silivri : 3-0
Menemen Bld - aydınspor1923 : 2-5
M.evrenseki - Hacettepe: 2-3
E.Refahiye - Trab.Kanuni : 1-2
Sivas 4 Eylül - gebze : 3-0 (Hük.)
Derince Bld - B.Nilüfer: 2-1

ŞAMPİYON: Aydınspor 1923 (Spor Toto 2.Lige çıktı)

BAL LİGİNE DÜŞENLER: Gebzespor - İskenderunspor 1967 - Kilimli Bld.Spor

2.LİGE ÇIKMAK İÇİN PLAY-OFF OYNAYACAKLAR:
Dardanelspor - Sivas 4 Eylül Bld.Spor - Batman Petrol - Ümraniyespor kendi aralarında
Play-Off oynayacaklar ve bu gruptan 1 takım daha 2.lige çıkacak.

YARI FİNAL:

Sivas 4 Eylül Bld. - Dardanelspor: 1-2
Ümraniye - Batman Petrol: 2-1

FİNAL:

Dardanelspor - Ümraniye: 5-0

* DARDANELSPOR, bu gruptan 2.lige çıkar 2.takım oldu.

 


O G B M A Y AV P
1.AYDIN1923 34 20 8 6 62 24 38 68
2.DARDANEL
34 18 9 7 63 31 32 63
3.SİV. 4 EYLÜL
34 16 11 7 47 33 14 59
4.B.PETROL 34 18 5 11 49 37 12 59
5.ÜMRANİYE 34 16 10 8 53 33 20 58
6.BLD. BİNGÖL 34 14 11 9 44 38 6 53
7.HACETTEPE 34 13 13 8 51 41 10 52
8.MENEMEN BLD 34 12 12 10 47 43 4 48
9.M.EVRENSEKİ 34 10 13 11 53 53 0 43
10.E.REFAHİYE 34 10 12 12 36 36 0 42
11.ADIYAMAN 34 11 9 14 44 46 -2 42
12.DERİNCE BLD 34 10 11 13 37 47 -10 41
13.SİLİVRİ 34 11 8 15 27 43 -16 41
14.B.NİLÜFER
34 10 10 14 45 51 -6 40
15.TRB.KANUNİ
34 11 7 16 31 47 -16 40
16.KİLİMLİ BLD 34 8 15 11 39 47 -8 39
17.İSK.SPOR1967 34 7 6 21 37 72 -35 27
18.GEBZESPOR 34 4 4 26 39 82 -43 13

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı CezaPuanı
GEBZESPOR 3
Perşembe, 27 Temmuz 2017 20:52 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN696
DÜN1430
BU HAFTA2126
BU AY18810
TOPLAM3053042

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 152 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim