2017-2018 * 3.LİG 2.GRUP...(22.05.'18)
Perşembe, 27 Temmuz 2017 11:47

2017– 2018 SEZONU TFF 3. LİG MÜSABAKALARI STATÜSÜ (Özet)

* TFF 3. Lig, bir önceki sezonun sonunda TFF 2. Lig’den düşen 6 takım ile
Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonucunda TFF 3. Lig'e yükselen 9 takım ve
TFF 3. Lig’de yer alan 39 takımın katılımı ile toplam 54 takımdan oluşur.

* TFF 3. Lig 18 takımlı 3 grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır.

* TFF 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarında 16.17. ve 18. sıraları alan toplam
9 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşer.

* TFF 3. Lig'de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar
TFF 2. Lig’e yükselirler.

* Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2.3.4. ve 5. sırayı alan takımlar,
TFF 2. Lig’e yükselecek son 3 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak
takımları oluştururlar.

* Play-Off’larda,

* Her grupta grubunu 2. sırada bitiren takım 5. sırada bitiren takımla,
3. sırada bitiren takım ise 4. sırada bitiren takım ile çift maç eleme usulüne göre eşleşirler.

* İlk müsabakalar 4. ve 5. Takımların sahasında oynanır.

* Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar tek maç eleme usulüne göre
final müsabakası oynarlar.

* Her grupta ayrı ayrı oynanan Play-Off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar
(toplam 3 takım) TFF2. Lig'e yükselirler.

* Play-Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde ikili averaj göz önüne alınır ve
rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

* Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa (iki takımın da evinde ve rakip takım sahasında
attığı gol sayısı eşit ise), ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır.

* Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

* Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol adedi fazla
olan takım , yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz.

* Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlandığı takdirde, on beşer dakikalık iki uzatma
devresi oynanır.

* Uzatma devresinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.

* 2017-2018 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım profesyonellik kriterlerini karşılamaları şartıyla TFF3.Lig’e yükselir.

--------------------------------------------------------

2017-2018 3.LİG 2.GRUP KATILAN TAKIMLAR (18 TAKIM)

1461 TRABZON

ANADOLU BAĞCILAR SK (Anadolu Üsküdar)

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR

ANKARA DEMİRSPOR

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

DİYARBEKİRSPOR A.Ş.

ERGENE VELİMEŞESPOR

GÖLCÜKSPOR

KASIMPAŞA EROKSPOR

KAYSERİ ERCİYESSPOR

KIRIKHANSPOR

MUĞLASPOR

PAZARSPOR

TİRE 1922 SPOR

TURGUTLUSPOR

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

YENİ ORDUSPOR (Güzelorduspor)

YEŞİL BURSA A.Ş.


1.HAFTA (27.Ağustos.2017)

1461 Trabzon - Kırıkhan: 1-1
Diyarbekir - Anad.Bağcılar: 2-1
Tire 1922 - 24 Erzincan: 0-0
Gölcük - Yeni Ordu: 0-0
Erokspor - Muğla: 2-0
Darıca G.B. - Ergene Velimeşe: 0-0
K.Erciyes - Pazarspor: 0-1
Van B.Ş. - Ank.Demir: 1-2
Turgutlu - Yeşil Bursa: 1-0

2.HAFTA (10.Eylül.2017)

Anad.Bağcılar - Turgutlu: 0-0
Pazar - Darıca G.B.: 0-0
Ergene V.Meşe - K.Erok: 0-0
Muğla - Gölcük: 3-1
24 Erzincan - Diyarbekir: 3-4
Yeşil Bursa - 1461 Trabzon: 1-2
Kırıkhan - Van B.Ş.: 0-2
Yeni Ordu - Tire 1922: 3-3
Ank.Demir - K.erciyes : 1-0

3.HAFTA (16.Eylül.'17)

Van B.Ş. - K.erciyes: 3-0 (Hük.) Erciyes Maça Çıkmadı.
Turgutlu - 24Erzincan: 3-0
Gölcük - E.velimeşe: 2-1
1461Trabzon - And.Bağcılar (and.Üsküdar): 2-3
Diyarbekir A.Ş. - Yeni Ordu: 1-0
Tire 1922 - Muğla: 0-0
Darıca G.B. - Ank.Demir: 3-1
Kırıkhan - Yeşil Bursa: 0-0
Erok - Pazar: 1-2

4.HAFTA (23/24.Eylül.'17)

Muğla - Diyarbekir A.Ş.: 0-0
24Erzincan - 1461 Trabzon: 2-0
K.erciyes - Darıca G.B.: 0-0
E.Velimeşe - Tire 1922: 2-2
Yeni Ordu - Turgutlu: 2-2
And.Bağcılar - Kırıkhan: 1-0
Yeşil Bursa - Van B.Ş.: 0-0
Pazar - Gölcük: 2-1
Ank.Demir - Erok: 0-2

5.HAFTA (27.Eylül.'17)

1461 Trabzon - Yeni Ordu: 1-0
Yeşil Bursa - And.Bağcılar: 1-0
Kırıkhan - 24Erzincan: 0-1
Van B.Ş. - Darıca G.B.: 2-3
Turgutlu - Muğla: 2-1
Diyarbekir A.Ş. - E.Velimeşe: 1-1
Tire 1922 - Pazar: 1-1
Gölcük - ank.Demir: 0-0
Erok - K.Erciyes: 3-0

6.HAFTA (01.Ekim.'17)

24Erzincan - Yeşil Bursa: 1-0
And.Bağcılar - Van B.Ş.: 1-2
Ank.Demir - Tire 1922: 0-0
E.Velimeşe - Turgutlu: 0-1
Muğla - 1461 Trabzon: 3-0
Yeni Ordu - Kırıkhan: 2-1
Darıca G.B. - Erok: 0-0
K.erciyes - Gölcük: 0-3
Pazar - Diyarbekir A.Ş.: 2-0

7.HAFTA (08.Ekim.'17)

1461 Trabzon - E.Velimeşe: 0-2
Tire 1922 - K.erciyes: 5-0
And.Bağcılar - 24Erzincan: 0-1
Turgutlu - Pazar: 1-1
Diyarbekir A.Ş. - Ank.Demir: 2-3
Gölcük - Darıca G.B.: 0-1
Yeşil Bursa - Yeni Ordu: 0-3
Kırıkhan - Muğla: 0-1
Van B.Ş. - Erok: 2-1

8.HAFTA (15.Ekim.'17)

Ank.Demir - Turgutlu: 1-4
Muğla - Yeşil Bursa: 2-0
K.Erciyes - Diyarbekir A.Ş.: 1-4
E.Velimeşe - Kırıkhan: 2-2
Yeni Ordu - And.Bağcılar: 1-1
24Erzincan - Van B.Ş.: 3-0
Erok - Gölcük: 1-2
Darıca G.B. - Tire 1922: 3-0
Pazar - 1461 Trabzon: 1-0

9.HAFTA (22.Ekim.'17)

Diyarbekir A.Ş. - Darıca G.B.: 1-0
24Erzincan - Yeni Ordu: 0-0
Kırıkhan - Pazar: 1-2
1461 Trabzon - Ank.Demir: 1-3
Turgutlu - K.Erciyes: 2-0
Tire 1922 - Erok: 1-0
And.Bağcılar - Muğla: 1-0
Yeşil Bursa - E.Velimeşe: 2-2
Van B.Ş. - Gölcük: 3-1

10.Hafta (29.Ekim.'17)

Darıca G.B. - Turgutlu: 1-0
Pazar - Yeşil Bursa: 0-0
Ank.Demir - Kırıkhan: 2-1
E.Velimeşe - And.Bağcılar: 1-1
Muğla - 24Erzincan: 2-2
Yeni Ordu - Van B.Ş.: 1-0
Gölcük - Tire 1922: 1-1
Erok - Diyarbekir A.Ş.: 1-3
K.erciyes - 1461 Trabzon: 1-3

11.HAFTA (05.Kasım.'17)

24Erzincan - E.Velimeşe: 1-1
And.Bağcılar - Pazar: 1-1
Van B.Ş. - Tire 1922: 0-0
1461 Trabzon - Darıca G.B.: 1-0
Turgutlu - Erok: 0-1
Diyarbekir A.Ş. - Gölcük: 3-2
Yeni Ordu - Muğla: 0-0
Yeşil Bursa - Ank.Demir: 1-3
Kırıkhan - K.erciyes: 1-1

12.HAFTA (12.Kasım.'17)

Gölcük - Turgutlu: 2-5
Darıca G.B. Kırıkhan: 0-1
Pazar - 24Erzincan: 0-1
Ank.Demir - And.Bağcılar: 4-0
E.velimeşe - Yeni Ordu: 2-4
Muğla - Van B.Ş.: 1-2
Tire 1922 - Diyarbekir A.Ş.: 4-0
Erok - 1461 Trabzon: 1-4
K.Erciyes - Yeşil Bursa: 1-1

13.HAFTA (19.Kasım.'17)

1461 Trabzon - Gölcük: 2-3
And.Bağcılar - K.erciyes: 3-0
Yeşil Bursa - Darıca G.B.: 0-1
Turgutlu - Tire 1922: 0-1
Muğla - E.Velimeşe: 0-1
Yeni Ordu - Pazar: 1-0
24Erzincan - Ank.Demir: 1-2
Kırıkhan - Erok: 0-1
Van B.Ş. - Diyarbekir A.Ş.: 1-1

14.HAFTA (26.Kasım.'17)

Diyarbekir A.Ş. - Turgutlu: 0-1
Tire 1922 - 1461 Trabzon: 1-1
Pazar - Muğla: 3-2
Ank.Demir - Yeni Ordu: 0-1
E.Velimeşe - Van B.Ş.: 2-1
Gölcük - Kırıkhan: 2-1
Erok - Yeşil Bursa: 2-0
Darıca G.B. - And.Bağcılar: 0-0
K.erciyes - 24Erzincan: 0-1

15.HAFTA (03.Aralık.'17)

1461 Trabzon - Diyarbekir A.Ş.: 0-0
Yeni Ordu - K.erciyes: 5-1
Turgutlu - Van B.Ş.: 0-4
Muğla - Ank.Demir: 1-1
24Erzincan - Darıca G.B.: 1-1
And.Bağcılar - Erok: 0-0
Kırıkhan - Tire 1922: 1-2
Pazar - E.Velimeşe: 0-2
Yeşil Bursa - Gölcük: 2-1

16.HAFTA (10.Aralık.'17)

Tire 1922 - Yeşil Bursa: 1-1
Darıca G.B. - Yeni Ordu: 4-2
Van B.Ş. - Pazar: 0-4
Ank.Demir - E.Velimeşe: 0-0
Turgutlu - 1461 Trabzon: 0-3
Diyarbekir A.Ş. - Kırıkhan: 1-0
Gölcük - And.Bağcılar: 0-0
Erok - 24Erzincan: 1-0
K.Erciyes - Muğla: 2-4

17.HAFTA (17.Aralık.'17)

1461 Trabzon - Van B.Ş.: 5-2
24Erzincan - Gölcük: 1-0
Kırıkhan - Turgutlu: 1-0
E.Velimeşe - K.erciyes: 2-0
Muğla - Darıca G.B.: 0-0
Yeni Ordu - Erok: 2-1
And.Bağcılar - Tire 1922: 3-1
Yeşil Bursa - Diyarbekir A.Ş.: 0-1
Pazar - Ank.Demir: 2-1


O G B M A Y AV P
1.PAZARSPOR 17 9 5 3 22 13 9 32
2.DİYARBEKİR
17 9 4 4 24 20 4 31
3.Y.ORDUSPOR
17 8 6 3 27 17 10 30
4. 24ERZİNCAN 17 8 5 4 19 14 5 29
5.DARICA
17 7 7 3 17 9 8 28
6.ANK.DEMİR 17 8 4 5 24 20 4 28
7.TURGUTLU 17 8 3 6 22 18 4 27
8.TİRE 1922
17 5 10 2 23 16 7 25
9.ERGENE
17 5 9 3 21 17 4 24
10.1461TRABZON 17 7 3 7 26 24 2 24
11.EROKSPOR
17 7 3 7 18 16 2 24
12.VAN B.Ş. 17 7 3 7 25 25 0 24
13.AN.BAĞCILAR
17 5 7 5 16 16 0 22
14.MUĞLASPOR 17 5 6 6 20 17 3 21
15.GÖLCÜKSPOR 17 5 4 8 21 26 -5 19
16.YEŞ.BURSA
17 2 6 9 9 21 -12 12
17.KIRIKHAN 17 2 4 11 11 21 -10 10
18.K.ERCİYES 17 0 3 14 7 42 -35 0

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3

İLK  YARI  SONU

---------------------------------------------------------------------------------

18.HAFTA (21.Ocak.'18)

Y.Bursa - Turgutlu: 0-1
Kırıkhan - 1461 Trabzon: 1-0
And.Bağcılar - Diyarbekir : 1-2
Ank.Demir - Van: 1-1
14Erzincan - Tire: 1-2
Pazar - K.erciyes: 1-0
Y.Ordu - Gölcük: 1-0
Muğla - Erok: 2-2
Ergene - Darıca : 1-3

19.HAFTA (28.Ocak.'18)

1461 Trabzon - Y.Bursa: 5-3
Gölcük - Muğla: 1-0
Diyarbekir - 24Erzinvan: 0-0
Van - Kırıkhan: 1-1
Tire - Y.Bursa: 0-0
K.erciyes - Ank.Demir: 0-3
Turgutlu - And.Bağcılar: 2-3
Darıca - Pazar: 3-1
Erok - Ergene: 3-1

20.HAFTA (04.Şubat.'18)

Y.Ordu - Diyarbekir: 1-1
24Erzincan - Turgutlu: 5-0
Pazar - Erok: 1-1
K.Erciyes - Van: 2-10
Ergene - Gölcük: 0-0
And.Bağcılar - 1461 Trabzon: 2-1
Muğla - Tire: 0-1
Ank.Dekir - Darıca: 0-2
Y.Bursa - Kırıkhan: 1-2

21.HAFTA (10.Şubat.'18)

Turgutlu - Y.ordu: 0-2
Van - Y.Bursa: 1-0
Diyarbekir - Muğla: 1-0
1461 Trabzon - Erzincan: 0-1
Darıca - K.Erciyes: 5-1
Tire - Ergene: 0-0
Gölcük - Pazar: 6-6
Erok - Ank.Demir: 0-1
Kırıkhan - A.Bağcılar: 2-0

22.HAFTA (14.Şubat.'18 Çarşamba)

Erzincan - Kırıkhan: 4-0
Y.ordu - 1461 Trabzon: 1-1
Pazar - Tire: 0-2
Ank.Demir - Gölcük: 1-2
K.Erciyes - Erok: 1-4
A.Bağcılar - Y.Bursa: 2-1
Darıca - Van: 1-0
Muğla - Turgutlu: 0-2
Ergene - Diyarbekir: 2-1

23.HAFTA (18/19.Şubat.'17 Pazar - Pazartesi)

Van - A.Bağcılar: 0-2
Tire - Ank.Demir: 0-1
Diyarbekir - Pazar: 4-2
Turgutlu - Ergene: 1-1
Kırıkhan - Y.Ordu: 0-2
Y.Bursa - Erzincan: 0-0
Gölcük - K.Erciyes: 9-1
1461 Trabzon - Muğla: 1-2
Erok - Darıca: 0-2

24.HAFTA (24/25.Şubat.'18 C.tesi - Pazar)

Ank.Demir - Diyarbekir: 2-0
Erok - Van: 0-1
Y.Ordu - Y.Bursa: 0-1
Erzincan - A.Bağcılar: 2-1
Pazar - Turgutlu: 2-0
Ergene - 1461 Trabzon: 1-2
K.Erciyes - Tire: 0-5
Muğla - Kırıkhan: 1-0
Darıca - Gölcük: 0-1

25.HAFTA (03/04.Mart.'18)

1461 Tarabzon - Pazar: 1-1
Y.Bursa - Muğla: 0-2
Kırıkhan - Ergene: 2-0
And.Bağcılar - Yeni Ordu: 2-1
Van - Erzincan: 0-2
Diyarbekir - K.erciyes: 10-1
Turgutlu - Ank.Demir: 1-2
Gölcük - Erok: 0-0
Tire - Darıca: 1-3

26.HAFTA (10/11.Mart.'18)

Ank.Demir - 1461 Trabzon: 2-1
K.erciyes - Turgutlu: 0-9
Erok - Tire: 1-2
Darıca - Diyerbekir: 4-0
Y.Ordu - Erzincan: 0-1
Pazar - Kırıkhan: 1-0
Muğla - Bağcılar: 1-2
Ergene - Y.Bursa: 1-0
Gölcük - Van: 1-1

27.HAFTA (17/18.Mart.'18)

1461 Trabzon - K.Erciyes: 8-1
Tire - Gölcük: 2-1
Y.Bursa - Pazar: 0-2
Erzincan - Muğla: 0-0
Van - Y.Ordu: 1-2
Diyarbekir - Erok: 1-0
Turgutlu - Darıca: 0-0
Kırıkhan - Ank.Demir: 1-4
Bağcılar - Ergene: 2-1

28.HAFTA (24/25.Mart.'18)

Gölcük - Diyarbekir: 1-4
Muğla - Y.Ordu: 0-2
Ank.Demir - Y.Bursa: 3-0
K.erciyes - Kırıkhan: 0-5
Ergene - Erzincan: 1-2
Pazar - Bağcılar: 3-1
Tire - Van: 1-2
Darıca - 1461 Trabzon: 4-0
Erok - Turgutlu: 2-0

29.HAFTA (01.Nisan.'18)

Kırıkhan - Darıca: 0-5
1461 Trabzon - Erok: 2-1
A.Bağcılar - Ank.Demir: 1-4
Y.Ordu - Ergene: 1-0
Van - Muğla: 2-1
Diyarbekir - Tire: 0-0
Y.Bursa - K.Erciyes: 5-3
Erzincan - Pazar: 0-0
Turgutlu - Gölcük: 1-0

30.HAFTA (07/08.Nisan.'18)

Darıca - Y.Bursa: 5-0
Tire - Turgutlu: 2-0
Ank.Demir - Erzincan: 5-0
Erok - Kırıkhan: 0-0
Diyarbekir - Van: 2-0
Gölcük - 1461 Trabzon: 3-1
K.erciyes - A.Bağcılar: 0-4
Ergene - Muğla: 0-2
Pazar - Y.Ordu: 0-0

31.HAFTA (14/15.Nisan.'18)

Y.Bursa - Erok: 0-1
A.Bağcılar - Darıca: 2-3
Erzincan - K.Erciyes: 9-0
Turgutlu - Diyarbekir: 1-4
1461 Trabzon - Tire: 0-1
Muğla - Pazar: 2-1
Y.Ordu - Ank.Demir: 0-2
Van - Ergene: 2-2
Kırıkhan - Gölcük: 0-2

32.HAFTA (22.Nisan.'18)

Diyarbekir - 1461 Trabzon: 2-1
K.erciyes - Y.ordu: 0-10
Gölcük - Y.Bursa: 2-1
Van - Turgutlu: 5-1
Ank.Demir - Muğla: 1-0
Darıca - Erzincan: 1-1
Erok - A.Bağcılar: 4-1
Tire - Kırıkhan: 3-1
Ergene - Pazar: 1-2

33.HAFTA (29.Nisan.'18)

Y.Bursa - Tire: 0-3
Y.Ordu - Darıca: 1-3
Pazar - Van: 2-1
Ergene - Ank.Demir: 2-3
1461 Trabzon - Turgutlu: 0-1
Kırıkhan - Diyarbekir: 1-6
A.Bağcılar - Gölcük: 3-1
Erzincan - Erok: 5-1
Muğla - K.Erciyes: 3-0 (Hük.)

34.HAFTA (05.Mayıs.'18)

Van - 1461 Trabzon: 3-1
Gölcük - Erzincan: 5-1
Turgutlu - Kırıkhan: 4-1
K.erciyes - Ergene: 0-3 (Hük.)
Darıca - Muğla: 3-0
Erok - Y.Ordu: 4-1
Tire - A.Bağcılar: 4-2
Diyarbekir - Y.Bursa: 1-3
Ank.Demir - Pazar: 1-0


O G B M A Y AV P
1.DARICA G.B. 34 21 9 4 64 18 46 72
2.ANK.DEMİR 34 22 5 7 60 31 29 71
3.DİYARBEKİR
34 19 7 8 63 40 23 64
4.TİRE 1922
34 16 13 5 52 28 24 61
5.24ERZİNCAN 34 17 10 7 53 30 23 61
6.PAZARSPOR 34 16 10 8 47 36 11 58
7.YENİ ORDU 34 15 10 9 52 33 19 55
8.AND.BAĞCILAR
34 14 7 13 47 48 -1 49
9.VAN B.Ş. 34 14 7 13 56 47 9 49
10.TURGUTLU 34 14 5 15 46 47 -1 47
11.GÖLCÜK 34 13 8 13 56 49 7 47
12.EROKSPOR
34 13 7 14 42 37 5 46
13.MUĞLASPOR 34 11 8 15 36 36 0 41
14.1461TRABZON 34 11 5 18 51 54 -3 38
15.E. VELİMEŞE
34 8 13 13 38 43 -5 37
16.KIRIKHAN 34 7 6 21 28 55 -27 27
17.YEŞİLBURSA
34 5 7 22 24 55 -31 22
18.K.ERCİYES 34 0 3 31 17 145 -128 -6

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
KAYSERİ ERCİYESSPOR 9

-----------------------------------------------------

* DARICA G.BİRLİĞİ  2.LİGE  ÇIKTI.

* KAYSERİ ERCİYES, YEŞİL BURSA A.Ş. ve KIRIKHANSPOR  BAL LİGİNE DÜŞTÜ.

* ANK.DEMİRSPOR, DİYARBEKİR, TİRE 1922 ve A.24 ERZİNCAN Play-Off oynayacak.

24 Erzincan Spor - Ank.Demirspor: 1-0
Tire - Diyarbekir: 1-0

Ank.Demirspor - 24 Erzincan: 3-0
Diyarbekir - Tire : 4-0

FİNAL:

ANK.DEMİRSPOR: 3 - DİYARBEKİR: 1
(22.Mayıs.'18 - İst.B.Şehir F.Terim Stadı - 16.00)

ANK.DEMİRSPOR  2.LİGE ÇIKTI..

Perşembe, 24 Mayıs 2018 20:01 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN592
DÜN609
BU HAFTA1753
BU AY10875
TOPLAM3272127

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 76 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim