2015-2016 3.LİG 2.GRUP STATÜ, FİKSTÜRÜ ve MAÇLARI..(16.05.'16)
Cuma, 24 Temmuz 2015 19:26

 

2015-2016 SEZONU 3.LİG STATÜSÜ (özet) :

* Spor Toto 3. Lig, Türkiye’nin en alt profesyonel futbol ligidir.

* Spor Toto 3. Lig, bir önceki sezonun sonunda Spor Toto 2. Lig’den düşen 7 takım
ile Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonucunda Spor Toto 3. Lig'e yükselen 11 takım
ve Spor Toto 3. Lig’de yer alan 39 takımın katılımı ile toplam 57 takımdan oluşur.

* MÜSABAKA SİSTEMİ :


(1)Spor Toto 3. Lig 19’ar takımlı üç grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır.

(2)Spor Toto 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 16., 17.,18. ve
19. sıraları alan 4 takım olmak üzere toplam 12 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşer.

(3)Spor Toto 3. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar
Spor Toto 2. Lig’e yükselirler.

Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, Spor Toto 2. Lig’e
yükselecek son 3 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak takımları
oluştururlar.

(4)Play-Off’larda, her grupta grubunu 2. sırada bitiren takım 5. sırada bitiren takımla,
3. sırada bitiren takım ise 4. sırada bitiren takım ile çift maç eleme usulüne göre eşleşirler.

İlk müsabakalar 4. ve 5. Takımların sahasında oynanır.

(5)Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar tek maç eleme
usulüne göre final müsabakası oynarlar.

Her grupta ayrı ayrı oynanan play-offmüsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar
(toplam 3 takım) Spor Toto 2. Lig'e yükselirler.

(6)Play Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde ikili averaj göz önüne alınır
ve rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa (iki takımın da evinde ve rakip takım
sahasında attığı gol sayısı eşit ise),

ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır. Uzatma devrelerinde gol
atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.

Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol adedi
fazla olan takım, yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz..

(7)Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlandığı takdirde, on beşer dakikalık
iki uzatma devresi oynanır.

Uzatma devresinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

(8) 2015-2016 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım
profesyonellik kriterlerini karşılamaları şartıyla Spor Toto 3.Lig’e yükselir.


* 3. LİG OYUNCU UYGUNLUĞU:

Spor Toto 3. Ligde;

1-Yabancı uyruklu amatör veya profesyonel futbolcu oynayamaz.

2-Sözleşme imzalanacak futbolcuların sayısında herhangi bir sınırlama yapılmamıştır.

3-Spor Toto 3. Lig müsabakalarında düzenlenen 18 kişilik müsabaka isim listesine
01.01.1991 ve daha sonra doğmuş olan en az 8 futbolcunun bulundurulması zorunludur.

4-Yukarıda “3.” fıkrada belirtilen kriterlere uygun futbolcuların müsabakaisim listesine
yazılmaması halinde, müsabaka isim listesinin yazılmayan futbolcu sayısı kadar eksik
verilmesine ve ilgili kulüp hakkında talimata aykırılık ve sair ihlaller nedeni ile disiplin
işlemleri uygulanır.

SPOR TOTO 3. LİG TEŞVİK SİSTEMİ:

1-Kulüplerin alt yapılarının güçlendirilmesi ve genç oyuncu oynatan kulüplerin teşvik
edilmesi amacıyla
,

2015 –2016 Sezonunda toplam 3.000.000 TL Genç Futbolcu Teşvik Fonu’nun aşağıdaki
şartlarda kulüplere ödenir.

2015 –2016 Sezonunda kulüplerin teşvik fonundan faydalanabilmeleri için aşağıdaki
sisteme uygun olarak kulüplere puan verilir.

2-Puanlama Sistemi:

a)01.01.1992 (dahil) –31.12.1995 (dahil) tarihleriarasında doğmuş futbolculardan;

İlk Onbirde oynayan her bir futbolcu için 4 puan,

Sonradan oyunagiren her bir futbolcu için 2 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 1 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

b)01.01.1996 (dahil) -31.12.1998 (dahil) tarihleri arasında doğmuş futbolculardan;

İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 8 puan,

Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 4 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 2 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

c)01.01.1999 ve daha sonra doğmuş futbolculardan;

İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 16 puan,

Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 8 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 4 puan

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

3-2015-2016 futbol sezonu sonunda, 3.000.000TL teşvik ücreti, sezon sonunda
yukarıdaki kriterlere göre oluşan tüm puanların toplamına bölünmek suretiyle
1 puana denk gelen tutar tespit edilir.

4-Kulübün toplam puanı ile 1 puana denk gelen rakam çarpılmak suretiyle kulübe
ödenecek teşvik tutarı belirlenerek, ödemeler sezonun bitimini müteakip bir ay
içerisinde ilgili kulüplere yapılır.

3.LİG 2.GRUP  (19 Takım)

ADLİYESPOR

AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR

BODRUM BLD.BODRUMSPOR

DENİZLİ B.Ş.BLD.SPOR

DERİNCE SPOR A.Ş.

DİYARBEKİR SPOR A.Ş. (Eski adı:Yeni Diyarbakırspor)

ETİMESGUT BLD.SPOR

GAZİOSMANPAŞA

K.MARAŞ B.Ş.BLD.SPOR

KEMER TEKİROVASPOR

MANİSA B.Ş.BLD.SPOR

OFSPOR A.Ş.

ORHANGAZİSPOR

PAYAS BLD.SPOR 1975

SAKARYASPOR A.Ş.

SANCAKTEPE BLD.SPOR

SULTANBEYLİ BLD.SPOR

YOMRASPOR

ZARA BLD.SPOR

3.LİG 2.GRUP FİKSTÜRÜ

1.HAFTA (23.Ağust.'15)

Kemerspor 2003  - G.O.Paşa : 3-0

Sultanbeyli Bld  -  Ayvalıkgücü Bld.: 0-0

B.Bld.Bodrumspor   -  Derince : 0-0

Manisa B.Ş. -   Sancaktepe : 1-0

Sakaryaspor-Yomraspor : 1-0

Adliyespor -  K.Maraş B.Ş.: 2-0

Etimesgut Bld  -  Diyarbekirspor : 1-0

Orhangazispor  - Denizli B.Ş.: 3-0

Zara Bld. -  Ofspor : 0-1

 

2.HAFTA (30.Ağust.'15)

Sancaktepe -   K.Tekirova : 2-3

Ayvalıkgücü -  Orhangazi : 1-1

Ofspor-Sakaryaspor : 1-0

Yomraspor  -  Manisa B.Ş.: 0-0

Denizli B.Ş.  -  Adliyespor : 1-1

G.O.Paşa  -   Sultanbeyli : 1-0

Derince  -   Zara Bld.: 1-0

K.Maraş B.Ş.  -   Etimesgut : 0-2

Diyarbekirspor  -  Payas Bld.: 2-0

 

3.HAFTA (06.Eyl.'15)

Zara Bld. -  B.Bld. Bodrumspor: 0-3

Sakaryaspor  - Derincespor: 0-0

Adliyespor - Ayvalıkgücü: 2-1

Orhangazi  -  G.O.Ppaşa: 2-1

Sultanbeyli - Sancaktepe: 0-1

K.Tekiroova  -  Yomraspor: 5-1

Payas Bld. -  K.Maraş B.Ş.: 0-1

Etimesgut -   Denizli B.Ş.: 2-1

Manisa B.Ş. -  Ofspor: 0-0

 

4.HAFTA (13.Eyl.'15)

Ofspor  -Kemerspor 2003 : 0-0

Sancaktepe -  Orhangazi: 0-1

Derince - Manisa B.Ş.: 2-0

B.Bld.Bodrumspor - Sakaryaspor: 1-2

K.Maraş B.Ş. -  Diyarbekirspor: 0-0

G.O.Paşa  -  Adliyespor: 0-0

Yomraspor  -  Sultanbeyli: 3-2

Denizli B.Ş. -  Payas Bld: 1-0

Ayvalıkgücü -   Etimesgut: 1-2

 

5.HAFTA (19.Eyl.'15)

Manisa B.Ş.  -B.Bld. Bodrumspor: 1-0

Adliyespor  -  Sancaktepe: 2-0

Orhangazi  -  Yomraspor: 3-1

Etimesgut -  G.O.Paşa: 3-0

Payas Bld -  Ayvalıkgücü: 1-5

Kemer2003  -  Derince: 2-1

Sakaryaspor - Zara Bld.: 2-0

Sultanbeyli - Ofspor: 0-1

Diyarbekirspor - Denizli B.Ş.: 0-1

 

6.HAFTA (27.Eyl.'15)

Ofspor-Orhangazi: 0-0

B.Bld.Bodrum - Kemerspor2003: 3-2

Ayvalıkgücü -  Diyarbekirspor: 2-0

Denizli B.Ş.  - K.Maraş B.Ş.: 2-3

Zara Bld. - Manisa B.Ş.: 1-2

Yomraspor - Adliyespor: 1-0

Derince  - Sultanbeyli:1-0

Sancaktepe -   Etimesgut: 0-1

G.O.Paşa  - Payas Bld.: 0-2

 

7.HAFTA (03.Ekim.'15)

Sultanbeyli - B.Bld.Bodrum: 1-0

Payas Bld. -  Sancaktepe: 1-1

Etimesgut - Yomraspor:2-1

Kemerspor 2003 - Zara Bld.: 4-1

Orhangazi - Derince: 1-3

K.Maraş B.Ş. - Ayvalıkgücü: 5-1

Diyarbekirspor - G.O.Paşa: 3-2

Manisa B.Ş. - Sakaryaspor: 0-0

Adliyespor - Ofspor: 1-0

 

8.HAFTA (07.Ekim.'15)

Sakaryaspor-Kemer 2003: 1-0

B.Bld.Bodrum - Orhangazi: 2-1

Ayvalıkgücü - Denizli B.Ş.: 0-0

Sancaktepe -  Diyarbekirspor: 0-2

G.O.Paşa - K.Maraş B.Ş.: 2-2

Derince -  Adliyespor: 1-0

Zara Bld. - Sultanbeyli: 0-0

Yomraspor - Payas Bld: 2-0

Ofspor - Etimesgut: 0-0

9.HAFTA (04.Kasım)

Adliyespor - B.Bld.Bodrum: 1-0

K.Maraş B.Ş.  -  Sancaktepe: 0-1

Diyarbekirspor  - Yomraspor: 1-0

Denizli B.Ş. - G.O.Paşa: 0-1

Etimesgut -  Derince: 3-2

Orhangazi - Zara Bld.: 2-1

Sultanbeyli  - Sakaryaspor: 1-1

Kemenspor - Manisa B.Ş.: 2-1

Payas Bld. - Ofspor: 2-1

 

10.HAFTA (18.Ekim.'15)

Sancaktepe - Denizli B.Ş.: 1-0

Sakaryaspor-Orhangazi: 3-1

Yomraspor - K.Maraş B.Ş.: 3-0

Ofspor - Diyarbekirspor: 0-0

G.O.Paşa - Ayvalıkgücü: 1-3

Zara Bld. - Adliyespor: 0-1

Manisa B.Ş. -  Sultanbeyli: 2-2

B.Bld.Bodrum - Etimesgut: 1-1

Derince - Payas Bld.: 1-1

 

11.HAFTA (24.Ekim.'15)

Payas Bld. - B.Bld.Bodrum: 0-0

Ayvalıkgücü -  Sancaktepe: 1-2

Diyarbekirspor - Derince: 5-1

Denizli B.Ş. - Yomraspor: 0-1

Etimesgut - Zara Bld.: 3-1

Adliyespor-Sakaryaspor: 2-2

Orhangazi - Manisa B.Ş.: 2-0

Sultanbeyli - Kemerspor: 1-1

K.Maraş B.Ş. -  Ofspor: 0-1

 

12.HAFTA (30.Ekim.'15)

Ofspor - Denizli B.Ş.: 2-2

Kemerspor - Orhangazi: 0-3

Derince -  K.Maraş B.Ş.: 2-0

B.Bld. Bodrum - Diyarbekirspor: 0-0

Yomraspor - Ayvalık: 3-0

Sancaktepe - G.O.Paşa: 4-0

Manisa B.Ş. - Adliyespor: 1-2

Zara Bld. - Payas Bld.: 2-1

Sakaryaspor - Etimesgut: 1-1

13.HAFTA (08.Kasım.'15)

K.Maraş B.Ş. - B.Bld.Bodrum: 0-0

G.O.Paşa - Yomraspor: 1-1

Orhangazi - Sultanbeyli: 0-0

Diyarbekirspor - Zara Bld.: 1-0

Denizli B.Ş.- Derince: 1-0

Payas Bld - Sakaryaspor: 2-1

Etimesgut - Manisa B.Ş.: 0-0

Adliyespor - K.Tekirova: 3-2

Ayvaılıkgücü - Ofspor: 0-0

 

14.HAFTA (14.Kasım.'15)

B.Bld.Bodrum  - Denizli B.Ş: 3-1

Zara Bld. - K.Maraş B.Ş.: 0-3

Sakaryaspor - Diyarbekirspor: 0-0

Ofspor-G.O.Paşa: 4-0

Derinces - Ayvalıkgücü: 1-0

Yomraspor - Sancaktepe: 1-2

Sultanbeyli - Adliyespor: 2-1

Kemer - Etimesgut: 1-1

Manisa B.Ş. - Payas Bld.: 0-0

15.HAFTA (18.Kasım.'15)

Ayvalıkgücü - B.Bld. Bodrum: 0-3

Etimesgut - Sultanbeyli: 2-0

G.O.Paşa - Derince: 1-1

Denizli B.Ş. - Zara Bld.: 1-0

K.Maraş B.Ş. - Sakaryaspor: 1-1

Diyarbekirspor - Manisa B.Ş.: 1-0

Sancaktepe - Ofspor: 0-2

Payas Bld  - K.Tekirova: 0-1

Adliyespor - Orhangazi: 0-1

 

16.HAFTA (22.Kasım.'15)

Sakaryaspor - Denizli B.Ş.: 3-1

Manisa B.Ş. - K.Maraş B.Ş.: 0-2

K.Tekirova - Diyarbekirspor: 1-4

Zara Bld. - Ayvalıkgücü: 1-1

B.Bld.Bodrum - G.O.Paşa: 3-1

Derince - Sancaktepe: 1-4

Ofspor - Yomraspor: 2-3

Sultanbeyli  - Payas Bld.: 1-0

Orhangazi - Etimesgut: 2-0

 

17.HAFTA (29.Kasım.'15)

Sancaktepe - B.Bld.Bodrum : 0-0

Etimesgut - Adliyespor : 0-0

Diyarbekirspor - Sultanbeyli : 0-2

G.O.Paşa - Zara Bld.: 0-1

Yomraspor - Derince : 0-0

Ayvalıkgücü -  Sakaryaspor : 1-1

Denizli B.Ş. - Manisa B.Ş. : 1-2

Payas Bld. - Orhangazi : 0-0

K.Maraş B.Ş. - Kemer : 0-0

 

18.HAFTA (06.Aralık.'15)

Derince - Ofspor : 0-3

Kemer - Denizli B.Ş.: 1-2

Sultanbeyli  - K.Maraş B.Ş.: 1-1

Orhangazi - Diyarbekirspor : 0-0

Sakaryaspor - G.O.Paşa : 1-0

Manisa B.Ş. - Ayvalıkgücü : 1-0

Zara Bld. - Sancaktepe : 3-1

B.Bld Bodrum - Yomraspor : 5-0

Adliyespor - Payas Bld.: 1-1

19.HAFTA (13.Aralık.'15)

Payas Bld - Etimesgut: 0-1

Ofspor - B.Bld. Bodrumspor: 2-1

Diyarbekirspor - Adliyespor: 1-0

Denizli B.Ş. - Sultanbeyli: 3-1

Yomraspor - Zara Bld.: 1-0

G.O.Paşa - Manisa B.Ş.: 2-5

Sancaktepe - Sakaryaspor: 3-1

Ayvalıkgücü - K.Tekirova: 1-5

K.Maraş B.Ş. - Orhangazi: 2-2

O G B M A Y AV P
1.ETİMESGUT
18 11 6 1 25 11 14 39
2.ORHANGAZİ 18 9 6 3 25 14 11 33
3.DİYARBEKİR
18 9 5 4 20 10 10 32
4.OFSPOR
18 8 7 3 20 9 11 31
5.SAKARYASPOR
18 7 8 3 21 15 6 29
6.ADLİYESPOR 18 8 5 5 19 14 5 29
7.KEMERSPOR
18 8 4 6 33 25 8 28
8.BODRUM
18 7 6 5 25 13 12 27
9.YOMRA 18 8 3 7 22 24 -2 27
10.SANCAKTEPE
18 8 2 8 22 20 2 26
11.DERİNCE 18 7 5 6 18 21 -3 26
12.MANİSA B.Ş. 18 6 6 6 16 17 -1 24
13.K.MARAŞ B.Ş. 18 5 7 6 20 20 0 22
14.DENİZLİ B.Ş. 18 6 3 9 18 24 -6 21
15.SULTANBEYLİ
18 4 7 7 14 18 -4 19
16.PAYASSPOR 18 3 6 9 11 21 -10 15
17.AYVALIK 18 3 6 9 18 29 -11 15
18.ZARA BLD. 18 3 2 13 11 28 -17 11
19.G.OSMANPAŞA 18 2 4 12 13 38 -25 10

--------------- İLK YARI SONU ------------------------------

20.HAFTA (10.Ocak.'16)

Of - Zara Bld: 0-0
Yomra - Sakaryaspor; 1-2
KbMaraş Bld. - Adliye: 1-0
Derince - Bodrumspor: 0-1
Sancaktepe - Manisa B.Ş.: 1-1
G.Osmanpaşa - Kemerspor: 2-3
Ayvalık - Sultanbeyli: 1-0
Denizli B.Ş. - Orhangazi: 0-1
Diyerbekir - Etimesgut Bld.: 1-3

21.HAFTA (17.Ocak.'16)

Etimesgut - K.Maraş Bld: 0-0
Adliye - Denizli B.Ş.: 1-0
Zara - Derince: 2-0
Payas - Diyarbekir: 0-0
Orhangazi - ayvalık: 2-2
Sultanbeyli - G.Osmanpaşa: 2-1
Kemerspor - Sancaktepe: 0-0
Manisa B.Ş. - Yomra: 2-0
Sakaryaspor - Of: 3-1

22.HAFTA (24.Ocak.'16)

K.Maraş B.Ş. - Payas: 1-1
Denizli Bld - Etimusgut: 1-1
Of - Manisa Bld: 3-1
Yomra - Kemerspor:0-0
Sancaktepe - Sultanbeyli: 0-4
G.Osmanpaşa - Orhangazi: 1-2
Ayvalık - Adliye: 0-3
Bodrumspor - Zara Bld: 1-0
Derince - Sakaryaspor: 0-0

23.HAFTA (31.Ocak.'16)

Adliye - G.Osmanpaşa: 0-0
Diyarbekir - K.Maraş Bld: 0-2
Payas - Denizli Bld: 2-1
Etimesgut - Ayvalık: 1-0
Manisa Bld - Derince: 3-2
Sakaryaspor - Bodrumspor: 0-0
Orhangazi - Sancaktepe: 0-1
Sultanbeyli - Yomra: 1-0
Kemerspor - Of: 1-0

24.HAFTA (07.Şubat.'16)

Of - Sultanbeyli: 0-0
Yomra - Orhangazi: 1-0
Zara Bld - Sakaryaspor: 2-1
Bodrumspor - Manisa Bld: 4-0
Derince - Kemerspor: 1-1
Sancaktepe - Adliye: 1-1
G.Osmanpaşa - Etimesgut: 0-1
Ayvalık - Payas: 2-2
Denizli Bld - Diyarbekir: 1-1

25.HAFTA (14.Şubat.'16)

Adliye - Yomra : 2-2
K.Maraş Bld - Denizli Bld : 0-2
Diyarbekir - Ayvalık : 5-1
Payas - G.Osmanpaşa : 5-0
Etimesgut - Sancaktepe : 1-2
Orhangazi - Of : 1-2
Sultanbeyli - Derince : 0-2
Kemerspor - Bodrumspor: 0-1
Manisa Bld - Zara Bld: 0-0

26.HAFTA (20.Şubat.'16)

Of - Adliye: 0-0
Yomra - Etimesgut: 1-1
Zara Bld - Kemerspor: 2-1
Bodrumspor - Sultanbeyli: 0-1
Derince - Orhangazi: 1-0
Sakaryaspor - Manisa Bld: 1-0
Sancaktepe - Payas: 1-3
G.Osmanpaşa - Diyarbekir: 0-1
Ayvalık - K.Maraş Bld: 1-0

27.HAFTA (24.Şubat.'16)

K.Maraş BLd - G.Osmanpaşa: 1-2
Diyarbekir - Sancaktepe: 1-0
Payas - Yomra: 0-1
Etimesgut - Of: 4-1
Adliye - Derince: 5-1
Orhangazi - Bodrumspor: 0-1
Sultanbeyli - Zara Bld: 1-0
Kemerspor - Sakaryaspor: 4-0
Denizli Bld - Ayvalık: 0-1

28.HAFTA (28.Şubat.'16)

Zara Bld - Orhangazi: 0-0
Of - Payas: 2-0
Yomra - Diyarbekir: 1-1
Sancaktepe - K.Maraş Bld: 1-0
G.Osmanpaşa - Denizli Bld: 0-0
Bodrumspor - Adliye: 5-1
Derince - Etimesgut: 1-2
Manisa Bld - Kemerspor: 3-1
Sakaryaspor - Sultanbeyli: 0-0

29.HAFTA (06.Mart.'16)

Diyarbekir - Of: 1-0
K.Maraş Bld - Yomra: 0-1
Payas - Derince: 1-0
Etimesgut - Bodrumspor: 0-0
Adliye - Zara Bld: 1-0
Orhangazi - Sakaryaspor: 0-0
Sultanbeyli - Manise Bld: 1-0
Ayvalık - G.Osmanpaşa: 1-1
Denizli Bld - Sancaktepe: 2-1

30.HAFTA (11.Mart.'16 CUMA)

Zara Bld - Etimesgut: 1-0
Of - K.Maraş Bld: 4-0
Yomra - Denizli Bld: 0-1
Sancaktepe - Ayvalık: 2-1
Bodrumspor - Payas: 2-0
Derince - Diyarbekir: 1-0
Kemerspor - Sultanbeyli: 1-0
Manisa Bld - Orhangazi: 3-0
Sakaryaspor - Adliye: 0-0

31.HAFTA (18/19.Mart.'16 CUMA - C.TESİ)

K.Maraş Bld - Derince: 0-1
Diyarbekir - Bodrum: 3-1
Adliye - Manisa B.Ş.: 2-0
Payas - Zara Bld: 2-0
Etimesgut - Sakaryaspor: 4-0
Orhangazi - Kemer: 0-2
G.Osmanpaşa - Sancaktepe: 2-3
Ayvalık - Yomra: 2-2
Denizli B.Ş. - Of: 4-0

32.HAFTA (27.Mart.'16 PAZAR)

Zara Bld - Diyarbekir: 1-2
Of - Ayvalık: 4-1
Yomra - G.Osmanpaşa: 4-0
Bodrum - K.Maraş B.Ş.: 0-0
Derince - Denizli B.Ş.: 1-1
Sultanbeyli - Orhangazi: 1-1
Kemer - Adliye: 1-2
Manisa B.Ş. - Etimesgut: 1-2
Sakaryaspor - Payas: 2-3

33.HAFTA (02.Nisan.'16 CUMARTESİ)

Ayvalık - Derince: 0-0
Denizli B.Ş. - Bodrum: 1-0
K.Maraş Bld - Zara Bld: 4-0
Diyarbekir - Sakaryaspor: 1-1
Payas - Manisa B.Ş.: 1-1
Etimesgut - Kemer: 1-0
Adliye - Sultanbeyli: 0-2
Sancaktepe - Yomra: 4-0
G.Osmanpaşa - Of: 0-1

34.HAFTA (06.Nisan.'16 Çarşamba)

Orhangazi - Adliye: 4-2
Sultanbeyli - Etimesgut: 1-3
Kemerspor - Payas: 1-1
Manisa B.Ş. - Diyarbekir: 0-1
Sakaryaspor - K.Maraş Bld.: 0-0
Zara Bld. - Denizli B.Ş.: 0-2
Bodrum Bld. - Ayvalık: 2-1
Derince - G.Osmanpaşa: 1-0
Of - Sancaktepe: 0-1

*ETİMESGUT BLD. 3.LİGE ÇIKMAYI GARANTİLEDİ...

35.HAFTA (10.Nisan.'16)

K.Maraş B.Ş. - Manisa B.Ş.: 1-0
Diyerbekir - Kemer: 1-0
Payas - Sultanbeyli: 1-0
Etimesgut - Orhangazi: 0-1
Yomra - Of: 0-2
Sancaktepe - Derince: 2-2
G.Osmanpaşa - Bodrum: 2-1
Ayvalıkgücü - Zara Bld: 2-2
Denizli B.Ş. - Sakaryaspor: 3-0

36.HAFTA (17.Nisan.'16 Pazar)

Adliye - Etimesgut: 2-1
Orhangazi - Payas: 1-1
Sultanbeyli - Diyerbekir: 2-1
Kemer - K.Maraş Bld.: 3-1
Manisa B.Ş. - Denizli B.Ş.: 2-2
Sakarya - Ayvalıkgücü: 3-1
Zara Bld - G.Osmanpaşa: 0-2
Bodrum - Sancaktepe: 2-0
Derince - Yomra: 3-0

37.HAFTA (24.Nisan.'16)

Of - Derince : 3-0
Yomra - Bodrum : 1-0
Sancaktepe- zara Bld : 0-2
G.Osmanpaşa - Sakarya : 4-0
Ayvalık - Manisa B.Ş.: 1-2
Denizli B.Ş. - Kemer : 3-2
K.Maraş B.Ş. - Sultanbeyli : 2-1
Diyarbekir - Orhangazi : 0-2
Payas - Adliye : 2-2

38.HAFTA (30.Nisan.'16)

Etimesgut - Payas : 1-2
Adliye - Diyarbekir : 0-0
Orhangazi - K.Maraş B.Ş. : 0-0
Sultanbeyli - Denizli B.Ş. : 2-0
Kemer - Ayvalık : 6-2
Manisa B.Ş. - G.Osmanpaşa : 2-0
Sakarya - Sancaktepe : 2-3
Zara Bld - Yomra : 3-2
Bodrum - Of : 2-0

O G B M A Y AV P
1.ETİMESGUT BLD. 36 20 10 6 51 26 25 70
2.DİYARBEKİR 36 17 10 9 40 26 14 61
3.BODRUM BLD. 36 17 9 10 48 23 25 60
4.OFSPOR 36 16 10 10 43 28 15 58
5.ADLİYESPOR 36 15 12 9 43 34 9 57
6.ORHANGAZİ 36 14 12 10 40 32 8 54
7.KEMER2003 36 15 8 13 60 45 15 53
8.SANCAKTEPE 36 15 6 15 43 46 -3 51
9.DENİZLİ B.Ş. 36 14 8 14 42 39 3 50
10.DERİNCE 36 13 10 13 35 42 -7 49
11.SULTANBEYLİ 36 13 10 13 33 31 2 49
12.SAKARYASPOR 36 11 15 10 36 42 -6 48
13.YOMRASPOR 36 13 8 15 39 48 -9 47
14.PAYASSPOR 36 11 13 12 38 39 -1 46
15.MANİSA B.Ş. 36 12 10 14 37 40 -3 46
16.K.MARAŞ BLD. 36 10 12 14 33 37 -4 42
17.ZARA BLD. 36 9 6 21 26 49 -23 33
18.AYVALIKGÜCÜ 36 7 12 17 40 64 -24 33
19.G.OSMANPAŞA 36 6 7 23 30 66 -36 25

***************************

* Etimesgut Bld. direkt 2.lige çıktı.

* İst.Gaziosmanpaşa - Ayvalıkgücü Bld. - Sivas Zara Bld. ve K.Maraş B.Ş.Bld (1920 Maraş Spor) Bölgesel Amatör Lige düştüler.

* Diyerbekir - Bodrum Bld. - Ofspor ve Adliyespor Play-Off oynayacak. 1 takım daha 2.lige çıkacak.

 

YARI FİNAL MAÇLARI :

05.Mayıs.'16 Perşembe  16.00

Adliye : 0 - Diyarbekir : 3 (Ank.Yenimahalle Ostim Stadı)
Ofspor : 1 - Bodrum Bld.: 0 (Trab. Of İlçe Stadı)

09.Mayıs.'16 Pazartesi  16.00

Diyarbekir : 3 - Adliye : 0 (Diyarbakır Atatürk Stadı)
Bodrum Bld.: 2 - Ofspor: 1 (Bodrum İlçe Stadı)

FİNAL: DİYARBEKİR - OFSPOR : 1-1 (Pen: 5-6) (Ank.19 Mayıs Stadı)

* OFSPOR 3.LGE ÇIKTI.

Perşembe, 27 Temmuz 2017 23:21 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN115
DÜN491
BU HAFTA2678
BU AY17968
TOPLAM3106627

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 54 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim