2014-2015 3.LİG 2.GRUP STATÜ, FİKSTÜR ve MAÇLAR..(26.04.'15)
Çarşamba, 16 Temmuz 2014 22:25



 

STATÜ:

Spor Toto 3. Ligi, Türkiye’nin en alt profesyonel futbol ligidir

Spor Toto 3. Ligi, bir önceki sezonun sonunda Spor Toto 2. Lig’den düşen 6 takım ile
Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonucunda Spor Toto 3. Lige yükselen 9 takım ve
Spor Toto 3. Ligi’nde yer alan 39 takımın katılımı ile toplam 54 takımdan oluşur.

Spor Toto 3.Ligi kulüpleri ancak 01.01.1990 ve daha sonra doğmuş olan futbolcular ile sözleşme imzalayabilirler ve müsabakalarda bu futbolcuları oynatabilirler.

Spor Toto 3.Ligi kulüpleri ayrıca 31.12.1989 (dahil) ve daha önceki tarihlerde doğmuş en fazla
6 futbolcu ile sözleşme imzalayabilirler.

Geçmiş sezonlardan sözleşmesi devam eden 31.12.1989 (dahil) ve daha önceki tarihlerde
doğmuş  olan futbolcular bu kontenjan dâhilinde kabul edilir.

Kulüplerin, Spor Toto 3. Lig müsabakalarında, ikinci fıkrada belirtilen kontenjan dahilindeki 6
futbolcunun tamamının 18 kişilik müsabaka isim listesine yazabilirler.

Ancak aynı anda bu futbolculardan en fazla 4 tanesinin oynatılabilirler.

Spor Toto 3. Liginde yabancı uyruklu futbolcu oynayamaz.

MÜSABAKA SİSTEMİ

Spor Toto 3. Lig 18’er takımlı üç grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır.

Spor Toto 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 16., 17. ve 18. sıraları alan
3 takım olmak üzere toplam 9 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşer.

Spor Toto 3. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar Spor Toto
2. Lig’e yükselirler.

Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, Spor Toto 2. Lig’e
yükselecek son 3 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak takımları oluştururlar.

Play-Off’larda, her grupta grubunu 2. sırada bitiren takım 5. sırada bitiren takımla,

3. sırada bitiren takım ise 4. sırada bitiren takım ile çift maç eleme usulüne göre eşleşirler.

İlk müsabakalar 4. ve 5. Takımların sahasında oynanır.

Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar tek maç eleme usulüne
göre final müsabakası oynarlar.

Her grupta ayrı ayrı oynanan play-off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar
(toplam 3 takım) Spor Toto 2. Ligine yükselirler.

Play Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde ikili averaj göz önüne alınır ve
rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa (iki takımın da evinde ve rakip takım sahasında
attığı gol sayısı eşit ise),

ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır.

Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol adedi
fazla olan takım, yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz..

Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlandığı takdirde, on beşer dakikalık iki
uzatma devresi oynanır.

Uzatma devresinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

2013-2014 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım profesyonellik kriterlerini karşılamaları şartıyla Spor Toto 3.Lig’e yükselir.

2.GRUP TAKIMLARI:

1.68 YENİ AKSARAYSPOR
2.ARSİNSPOR
3.ÇANKIRISPOR
4.ÇİNE MADRANSPOR
5.DARDANELSPOR A.Ş.
6.DENİZLİ B.Ş. BLD.SPOR
7.DERİNCE SPOR A.Ş.
8.ERZİNCAN REFAHİYESPOR
9.EYÜPSPOR
10.GÖLCÜKSPOR
11.HALİDE EDİP ADIVAR SPOR
12.MALTEPESPOR
13.PAYAS BLD.SPOR 1975
14.SANCAKTEPE BLD.SPOR
15.SİVAS 4 EYLÜL BLD.SPOR
16.TEKİROVA BLD.SPOR
17.YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
18.YEŞİL BURSA A.Ş.

1.HAFTA (07.EYLÜL.'14 Pazar)

GÖLCÜK - DARDANEL : 0-0
H.E.ADIVAR - ÇANKIRI : 1-0
ARSİNSPOR - DERİNCE : 1-2
SİVAS 4 EYLÜL - ERZİNCAN REFAHİYE : 2-0
SANCAKTEPE - YENİ D.BAKIR : 1-1
ÇİNE MADRAN - EYÜPSPOR : 2-3
YEŞİL BURSA - DENİZLİ BŞ.BLD. : 0-1
MALTEP E- KEMER TEKİROVA : 2-0
68 YENİ AKSARAY - PAYAS 1975 : 1-0

 

2.HAFTA (14.09.'14)

DARDANEL - YEŞİL BURSA : 0-2
DERİNCE - MALTEPE : 1-1
EYÜPSPOR - GÖLCÜK : 1-0
DENİZLİ BŞ.BLD.  - H.E.ADIVAR : 3-0
ERZİNCAN REFAHİYE - ARSİNSPOR : 0-0
PAYAS 1975 - SANCAKTEPE : 0-0
YENİ D.BAKIR - ÇİNE MADRAN : 0-0
KEMER TEKİROVA - 68 YENİ AKSARAY : 1-0
ÇANKIRI - SİVAS 4 EYLÜL : 0-3


3- HAFTA

H.E.ADIVAR - SİVAS 4 EYLÜL : 0-0
DENİZLİ BŞ.BLD. - DARDANEL : 0-2
ARSİNSPOR - ÇANKIRI : 2-0
68 YENİ AKSARAY  - DERİNCE : 2-4
MALTEPESPOR - ERZİNCAN REFAHİYE : 1-0
YEŞİL BURSA - EYÜPSPOR : 1-2
GÖLCÜKSPOR - YENİ D.BAKIR : 0-1
ÇİNE MADRAN - PAYAS 1975 : 1-2
SANCAKTEPE - KEMERTEKİROVA : 1-1

4.HAFTA (28.09.'14)

PAYAS 1975 - GÖLCÜKSPOR : 0-1
EYÜPSPOR - DENİZLİ BŞ.BLD.: 3-0
YENİ D.BAKIR - YESİL BURSA : 0-0
DARDANEL - H.E.ADIVAR : 1-1
ÇANKIRI - MALTEPESPOR : 1-1
SİVAS 4 EYLÜL - ARSİNSPOR : 1-0
DERİNCE - SANCAKTEPE BLD : 2-2
KEMER TEKİROVA - ÇİNE MADRAN : 4-3
ERZİNCAN REFAHİYE - 68 YENİ AKSARAY: 1-1

5.HAFTA (03.Ekim.'13 Cuma)

68 YENİ AKSARAY - ÇANKIRI : 2-0
ÇİNE MADRAN - DERİNCE : 3-1
SANCAKTEPE BLD. - ERZİNCAN REFAHİYE : 3-0
H.E.ADIVAR - ARSİNSPOR : 0-1
DENİZLİ BŞ.BLD. - YENİ D.BAKIR : 0-1
DARDANEL - EYÜPSPOR : 1-1
YEŞİL BURSA - PAYAS 1975 : 1-1

GÖLCÜKSPOR - KEMER TEKİROVA : 3-4
MALTEPESPOR - SİVAS 4 EYLÜL : 0-3

6.HAFTA (12.Ekim.'14 Pazar)


PAYAS 1975 - DENİZLİ BŞ.BLD. : 0-1
KEMER TEKİROVA - YEŞİL BURSA : 3-1
EYÜPSPOR - H.E.ADIVAR : 4-0
ARSİNSPOR - MALTEPESPOR : 1-1
DERİNCE - GÖLCÜKSPOR : 3-0
ÇANKIRISPOR - SANCAKTEPE BLD.: 1-3
ERZİNCAN REFAHİYE - ÇİNE MADRAN : 3-1
SİVAS 4 EYLÜ L- 68 YENİ AKSARAY : 0-0
YENİ D.BAKIR - DARDANEL : 2-2

7.HAFTA (18.Ekim.'14)
YEŞİL BURSA - DERİNCE : 0-1
ÇİNE MADRAN - ÇANKIRI : 2-1
68 YENİ AKSARAY - ARSİNSPOR : 1-4
GÖLCÜKSPOR - ERZİNCAN REFAHİYE : 1-0
H.E.ADIVAR -  MALTEPE : 1-2
EYÜPSPOR -  YENİ D.BAKIR : 0-0
DARDANEL -  PAYAS 1975 : 1-1
DENİZLİ BŞ.BLD. -  KEMER TEKİROVA : 1-0
SANCAKTEPE BLD .- SİVAS 4 EYLÜL : 1-0

 

8.HAFTA (22.Ekim.'14 Çarşamba)
DERİNCE -  DENİZLİ BŞ.BLD.: 1-2
ERZİNCAN REFAHİYE - YEŞİL BURSA : 0-2
YENİ D.BAKIR -  H.E.ADIVAR : 3-2
PAYAS 1975  -  EYÜPSPOR : 0-0
ÇANKIRI  -  GÖLCÜKSPOR : 2-4
ARSİNSPOR  -  SANCAKTEPE BLD.: 1-1
SİVAS 4 EYLÜL  -  ÇİNE MADRAN : 1-0
KEMER TEKİROVA  - DARDANEL : 1-2
MALTEPESPOR -  68 YENİ AKSARAY : 2-0

 

9.HAFTA (26.Ekim.'14 Pazar)
H.E.ADIVAR - 68 YENİ AKSARAY : 2-1
YEŞİL BURSA -  ÇANKIRI : 0-0
ÇİNE MADRAN  -  ARSİNSPOR : 1-1
DARDANEL - DERİNCE : 2-0
DENİZLİ BŞ.BLD.  -  ERZİNCAN REFAHİYE : 4-1
SANCAKTEPE BLD. -  MALTEPE : 1-0
YENİ D.BAKIR  -   PAYAS 1975 : 1-1
EYÜPSPOR  -  KEMER TEKİROVA : 2-1
GÖLCÜKSPOR -  SİVAS 4 EYLÜL : 2-1

 

10.HAFTA (02.Kasım.'14)
ÇANKIRI  -  DENİZLİ BŞ.BLD.: 2-1
SİVAS 4 EYLÜL  -  YEŞİL BURSA : 2-0
ARSİNSPOR  -  GÖLCÜKSPOR : 0-1
KEMER TEKİROVA  -  YENİ D.BAKIR : 0-3
DERİNCE -  EYÜPSPOR : 0-3
PAYAS 1975  -   H.E.ADIVAR : 3-0
68 YENİ AKSARAY  -  SANCAKTEPE BLD.: 0-0
MALTEPESPOR  -  ÇİNE MADRAN : 0-0
ERZİNCAN REFAHİYE  -  DARDANELSPOR : 0-0

 

11.HAFTA (09.Kasım.'14)
ÇİNE MADRAN  -  68 YENİ AKSARAY : 0-0
DARDANEL  -  ÇANKIRI : 0-0
YENİ D.BAKIR  -   DERİNCE : 1-1
H.E.ADIVAR  -  SANCAKTEPE BLD.: 2-1
EYÜPSPOR  -  ERZİNCAN REFAHİYE : 2-0
YEŞİL BURSA  -  ARSİNSPOR : 0-0
GÖLCÜKSPOR  -  MALTEPESPOR : 1-3
PAYAS 1975  -  KEMER TEKİROVA : 2-2
DENİZLİ BŞ.BLD.  -  SİVAS 4 EYLÜL : 3-0

12.HAFTA (16.Kasım.'14)
MALTEPE  -  YEŞİL BURSA : 2-1
DERİNCE -   PAYAS 1975 : 1-1
ARSİNSPOR  -  DENİZLİ BŞ.BLD. :0-1
68 YENİ AKSARAY  -  GÖLCÜKSPOR : 1-1
ÇANKIRI  -  EYÜPSPOR : 1-2
ERZİNCAN REFAHİYE  -  YENİ D.BAKIR : 1-1
KEMER TEKİROVA  -   H.E.ADIVAR : 1-0
SANCAKTEPE BLD. -  ÇİNE MADRAN : 3-2
SİVAS 4 EYLÜL  -   DARDANEL : 0-2

13.HAFTA (23.11.'14)
YEŞİL BURSA  -  68 YENİ AKSARAY : 2-1
YENİ D.BAKIR  -  ÇANKIRI : 2-0
H.E.ADIVAR  -   ÇİNE MADRAN : 0-0
PAYAS 1975 -  ERZİNCAN REFAHİYE : 0-0
GÖLCÜKSPOR -  SANCAKTEPE BLD.: 2-1
DARDANE L- ARSİNSPOR : 1-1
KEMER TEKİROVA - DERİNCE : 0-2
DENİZLİ BŞ.BLD. - MALTEPE : 2-1
EYÜPSPOR - SİVAS 4 EYLÜL : 0-0

14.HAFTA (30.Kasım.'14)
ARSİNSPOR - EYUPSPOR : 2-2
DERİNCE -  H.E.ADIVAR : 3-1
SİVAS 4 EYLÜL -  YENİ D.BAKIR : 2-0
68 YENİ AKSARAY  -  DENİZLİ BŞ.BLD.: 0-2
ÇİNE MADRAN  -  GÖLCÜKSPOR : 2-3
ERZİNCAN REFAHİYE  -  KEMER TEKİROVA : 3-2
ÇANKIRISPOR  -  PAYAS 1975 : 0-1
SANCAKTEPE BLD. -  YEŞİL BURSA : 1-0
MALTEPESPOR -  DARDANELSPOR : 1-3

15.HAFTA (07.Aralık.'14)
DARDANEL -  68 YENİ AKSARAY : 0-0
YEŞİL BURSA - ÇİNE MADRAN: 5-0
KEMER TEKİROVA -  ÇANKIRISPOR : 6-2
ERZİNCAN REFAHİYE -  DERİNCE : 1-2
DENİZLİ BŞ.BLD. - SANCAKTEPE BLD.: 1-3
GÖLCÜKSPOR -  H.E.ADIVAR: 2-0
YENİ D.BAKIR - ARSİNSPOR: 0-0
EYÜPSPOR -  MALTEPESPOR: 2-1
PAYAS 1975 - SİVAS 4 EYLÜL: 0-1

16.HAFTA (13/14.Aralık.'14)
68 YENİ AKSARAY  -  EYÜPSPOR : 0-2
MALTEPE  -  YENİ D.BAKIR : 2-0
SİVAS 4 EYLÜL  -  KEMER TEKİROVA : 4-0
GÖLCÜKSPOR  -  YEŞİL BURSA : 0-0
ARSİNSPOR  -  PAYAS 1975 : 3-0
ÇİNE MADRAN  -  DENİZLİ BŞ.BLD. : 1-2
H.E.ADIVAR  -  ERZİNCAN REFAHİYE : 1-1
ÇANKIRISPOR  -  DERİNCE : 0-2
SANCAKTEPE BLD.  -  DARDANEL : 0-0

17.HAFTA (21.Aralık.'14)
YENİ D.BAKIR  -  68 YENİ AKSARAY : 3-0
ERZİNCAN REFAHİYE -  ÇANKIRISPOR : 2-0
DARDANELSPOR -  ÇİNE MADRAN : 2-1
EYÜPSPOR -  SANCAKTEPE : 1-3
YEŞİL BURSA  -  H.E.ADIVAR : 3-0
KEMER TEKİROVA -  ARSİNSPOR : 1-1
DENİZLİ BŞ.BLD. -  GÖLCÜKSPOR : 1-2
PAYAS 1975  -  MALTEPESPOR : 0-0
DERİNCE -  SİVAS 4 EYLÜL : 2-1

O G B M A Y AV P
1.EYÜPSPOR 17 11 5 1 30 12 18 38
2.DENİZLİ B.Ş. 17 11 0 6 25 17 8 33
3.SANCAKTEPE 17 8 7 2 25 14 11 31
4.DERİNCE 17 9 4 4 28 21 7 31
5.SİV.4 EYLÜL 17 9 3 5 21 10 11 30
6.GÖLCÜK 17 9 3 5 23 20 3 30
7.DARDANEL 16 6 9 1 17 9 8 27
8.YD.BAKIR 16 6 8 2 17 10 7 26
9.MALTEPE 17 7 5 5 20 17 3 26
10.ARSİN 17 4 9 4 18 13 5 21
11.K.TEKİROVA 17 6 3 8 27 32 -5 21
12.Y.BURSA 17 5 5 7 18 14 4 20
13.PAYAS1975 17 3 9 5 12 14 -2 18
14.E.REFAHİYE 17 3 6 8 13 23 -10 15
15.H.E.ADIVAR 17 3 4 10 11 29 -18 13
16.68Y.AKSARAY 17 2 6 9 10 24 -14 12
17.Ç.MADRAN 17 2 5 10 19 31 -12 11
18.ÇANKIRI 17 1 3 13 10 34 -24 6

----------------------------------- İLK YARI SONU --------------------------------

18.HAFTA (25.01.'15)

E.Refahiye - Sivas 4 Eylül: 1-2
Derince - Arsin: 2-4
Y.D.Bakır - Sancaktepe: 0-2
Dardanel - Gölcük: 1-1
Payas Bld - 68 Y.Aksaray: 5-0
Kemer Tekirova - Maltepe: 1-0
Çankırı - H.Edip Adıvar: 0-1
Denizli Bld. - Yeşil Bursa: 1-0
Eyüp - Çine Madran: 1-0

19.HAFTA (01.Şubat.'15)

Sivas 4 Eylül - Çanmırı : 1-2
Arsin - E.Refahiye : 3-0
Maltepe - Derince : 4-0
68 Y.Aksaray - Tekirova : 1-1
Çine Madran - Y.Diyarbakır : 1-3
Y.Bursa - Dardanel : 0-1
H.E.Adıvar - Denizli B.Ş. : 1-2
Sancaktepe - Payas Bld. : 1-2
Gölcük - Eyüp : 3-1

20.HAFTA (08.Şubat.'15 Pazar)

Derince - 68 Y.Aksaray : 0-0
Y.Diyarbakır - Gölcük : 1-1
E.Refahiye - Maltepe : 0-5
Sivas 4 Eylül - H.E.Adıvar : 2-1
Eyüp - Y.Bursa : 1-0
Payas Bld - Ç.Madran : 2-0
K.Tekirova - Sancaktepe : 2-2
Çankırı - Arsin : 1-2
Dardanel - Denizli B.Ş.: 0-0

21.HAFTA (15.Şubat.'15 Pazar)

H.E.Adıvar - Dardanel : 1-2
Arsin - Sivas 4 Eylül : 0-0
Sancaktepe - Derince : 1-2
Gölcük - Payas Bld : 2-1
Denizli B.Ş. - Eyüp : 0-0
68 Y.Aksaray - E.Refahiye : 1-2
Maltepe - Çankırı : 3-1
Ç.Madran - K.Tekirova : 2-1
Y.Bursa- Y.Diyarbakır : 2-4

22.HAFTA (22.Şubat.'15)

Derince - Çine Madran : 1-1
E.Refahiye - Sancaktepe: 1-2
Y.Diyarbakır - Denizli B.Ş.: 3-0
Arsin - H.Edip Adıvar: 2-5
K.Tekirova - Gölcük: 2-0
Payas - Yeşil Bursa: 0-4
Eyüp - Dardanel: 1-0
Çankırı - 68 Y.Aksaray: 1-1
Sivas 4 Eylül - Maltepe: 2-1

23.HAFTA (01.Mart.'15)

Dardanel - Y.Diyarbakır: 1-1
H.E.Adıvar - Eyüp: 1-1
Sancaktepe - Çankırı: 2-2
Gölcük - Derince: 0-0
Y.Bursa - K.Tekirova: 2-1
Denizli B.Ş. - Payas: 4-0
Maltepe - Arsin: 1-0
68 Y.Aksaray - Siv.Dört Eylül: 2-0
Ç.Madran - E.Refahiye: 0-2

24.HAFTA (07.Mart.'15 C.tesi)

Y.Diyarbakır - Eyüp: 1-1
E.Refahiye - Gölcük: 2-2
Arsin - 68 Y.Aksaray: 2-0
Payas - Dardanel: 1-1
K.Tekirova - Denizli B.Ş.: 3-0
Maltepe - H.E.Adıvar: 0-1
Çankırı - Ç.Madran: 2-4
Derince - Y.Bursa: 1-1
Sivas 4 Eylül - Sancaktepe: 1-0

25.HAFTA (11.Mart.'15 Çarşamba)

Gölcük - Çankırı: 6-0
Dardanel - K.Tekirova: 0-1
Ç.Madran - Sivas 4 Eylül: 0-1
Denizli B.Ş. - Derince: 2-0
Eyüp - Payas: 2-0
H.E.Adıvar - Y.Diyarbakır:0-1
68 Y.Aksaray - Maltepe: 0-0
Sancaktepe - Arsin: 0-1
Y.Bursa - E.Refahiye: 1-0

26.HAFTA (17.Mart.'15 Salı)

E.Refahiye - Denizli Bld.: 2-4
Arsin - Ç.Madran: 1-2
Payas - Y.D.Bakır: 1-3
Çankırı - Yeşil Bursa: 0-2
Sivas 4 Eylül - Gölcük: 2-1
Maltepe - Sancaktepe: 1-0
K.Tekirova - Eyüp: 2-0
Derince - Dardanel: 1-1
68 Y.Aksaray - H.E.Adıvar: 1-0

27.HAFTA (22.Mart.'15)

Y.D.Bakır - K.Tekirova: 0-0
Gölcük - Arsin: 1-0
Dardanel - E.Refahiye: 1-2
Sancaktepe - 68Y.Aksaray: 1-0
Ç.Madran - Maltepe: 2-1
Y.Bursa - Siv.4 Eylül:1-1
Eyüp - Derince: 3-1
Denizli Bld - Çankırı:0-1
H.Edip Adıvar - Payas:1-2

28.HAFTA (29.Mart.'15)

Derince - Y.D.Bakır: 0-1
E.Refahiye - Eyüp: 0-1
Sancaktepe - H.E.Adıvar: 3-4
Arsin - Y.Bursa: 1-1
Maltepe - Gölcük: 1-1
68Y.Aksaray - Ç.Madran: 0-1
K.Tekirova - Payas Bld: 1-0
Çankırı - Dardanel: 1-3
Siv.4 Eylül - Denizli Bld.: 2-0

29.HAFTA (05.Nisan.'15)

Gölcük - 58 Y.Aksaray: 1-1
Denizli Bld - Arsin: 2-1
Y.Diyarbakır - E.Refahiye: 3-1
Eyüp - Çankırı: 2-1
Payas - Derince : 3-2
H.Edip Adıovar - K.Tekirova : 1-0
Ç.Madran - Sancaktepe: 2-0
Y.Bursa - Maltepe: 0-0
Dardanel - Sivas 4 Eylül: 1-3

30.HAFTA (12.Nisan.'15)

Derince - K.Tekirova: 2-2
E.Refahiye - Payas: 2-1
Çankırı - Y.D.Bakır: 0-2
Maltepe - Denizli Bld: 0-4
Ç.Madran - H.Edip Adıvar: 2-1
68 Y.Aksaray - Yeşil Bursa: 1-0
Sivas 4 Eylül - Eyüp:1-0
Arsin - Dardanel: 1-0
Sancaktepe - Gölcük: 0-2

31.HAFTA (19.Nisan.'15)

Gölcük - Ç.Madran: 1-1
Y.Bursa - Sancaktepe: 2-2
Tekirova - E.Refahiye: 3-3
Payas Bld. - Çankırıspor : 3-0 (Hük.)
H.E.Adıvar - Derince: 0-1
Denizli B.Ş. - 68 Y.Aksaray: 1-0
Dardanel - Maltepe: 1-1
Eyüp - Arsin : 2-0
Y.Diyarbakır - Siv.4 Eylül: 1-0

32.HAFTA (26.Nisan.'15)

68 Y.Aksaray - Dardanel: 1-0
H.E.Adıvar - Gölcük: 2-0
Çankırı - Tekirova: 0-3 (Hük.)
Arsin - Y.Diyarbakır: 1-0
Maltepe - Eyüp: 2-0
Sancaktepe - Denizli B.Ş.: 1-1
Derince - E.Refahiye: 0-0
Ç.Madran - Y.Bursa: 1-2
Siv.4 Eylül - Payas Bld: 2-1

33.HAFTA (03.Mayıs.'15)

Dardanel - Sancaktepe: 1-1
Payas Bld - Arsin: 3-2
E.Refahiye - H.E.Adıvar: 2-0
Derince - Çankırı: 3-0 (Hük.)
Yeşil Bursa - Gölcük: 2-2
Denizli B.Ş. - Ç.Madran: 0-2
Eyüp - 68 Y.Aksaray: 2-0
Y.Diyarbakır - Maltepe: 3-2
Kemer Tekirova- Siv.4 Eylül: 2-0

34.HAFTA (10.Mayıs.'15)

H.E.Adıvar - Y.Bursa: 1-4
68 Y.Aksaray - Y.Diyarbakır: 2-2
Siv.4 Eylül - Derince: 0-0
Arsin - Tekirova: 1-3
Maltepe - Payas Bld: 0-3
Sancaktepe - Eyüp: 1-2
Ç.Madran - Dardanel : 0-2
Çankırı - E.Refahiye: 0-3 (Hük.)
Gölcük - Denizli Bld: 1-0


O G B M A Y AV P
1.EYÜPSPOR 34 21 8 5 50 25 25 71
2.SİVAS BLD. 34 19 6 9 41 24 17 63
3.Y.DİYARBAKIR
34 16 14 4 48 27 21 62
4.DENİZLİ BLD.
34 19 3 12 46 34 12 60
5.GÖLCÜKSPOR 34 15 11 8 48 37 11 56
6.K.TEKİROVA 34 15 8 11 55 46 9 53
7.MALTEPESPOR 34 13 9 12 42 36 6 48
8.DERİNCE
34 12 12 10 44 44 0 48
9.DARDANEL A.Ş. 34 10 17 7 35 28 7 47
10.SANCAKTEPE
34 11 12 11 44 40 4 45
11.YEŞİLBURSA
34 11 11 12 42 32 10 44
12.ARSİNSPOR 34 11 11 12 40 36 4 44
13.PAYASSPOR 34 11 10 13 40 41 -1 43
14.Ç. MADRAN 34 10 7 17 40 52 -12 37
15.E.Refahiye
34 9 9 16 36 52 -16 36
16.H.E.ADIVAR 34 9 5 20 32 54 -22 32
17.68Y.AKSARAY
34 6 12 16 21 43 -22 30
18.ÇANKIRISPOR 34 3 5 26 22 75 -53 11

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
ÇANKIRISPOR 3

 

* Çankırıspor, 68 Yeni Aksaray ve İst.Halide Edip Adıvar BAL Ligine düştü.

* EYÜPSPOR direkt 2.LİGE ÇIKTI.

* Sivas Bld. , Yeni Diyarbakır A.Ş., Denizli Bld. ve Gölcükspor kendi aralarında Play-Off
oynayacaklar ve bu gruptan 1 takım daha 2.lige çıkacak.

YARI FİNAL:

Gölcük - Sivas 4 Eylül Bld: 0-0
Sivas 4 Eylül Bld. - Gölcük: 2-1

Denizli Bld. - Y.Diyarbakır A.Ş.: 0-0
Y.Diyarbakır A.Ş. - Denizli Bld: 0-3

FİNAL:

Sivas 4 Eylül Bld - Denizli Bld: 1-0

* SİVAS 4 EYLÜL BLD. bu gruptan 2.lige çıkan 2.takım oldu.

 

 

 

-----------------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 22:32 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN694
DÜN1430
BU HAFTA2124
BU AY18808
TOPLAM3053040

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 130 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim