2011-12 3.LİG 2.GRUP FİKSTÜRÜ ve MAÇLAR (14.05.'12)
Çarşamba, 02 Kasım 2011 18:16

1) TFF 3. Lig 19'ar takımlı üç grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır. 

(2) TFF 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 16., 17. 18. ve 19.sıraları alan
takımlar Bölgesel Amatör Lig’e düşerler.

(3) TFF 3.Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar TFF 2. Lig’e
yükselirler. Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, TFF
2.Ligine yükselecek diğer takımların belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak
takımları oluştururlar. 

(4) Play-Off’larda, grubunu ikinci sırada bitiren takımlarla aynı grubu beşinci sırada bitiren
takımlar; üçüncü sırada bitiren takımlar ile aynı grubu dördüncü sırada bitiren takımlarla
eşleşirler. 

(5) Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar final müsabakası
oynarlar. Finalde kazanan takımlar TFF 2.Ligine yükselirler. (Toplam 3 takım)

(6) Play-Off müsabakaları TFF tarafından belirlenecek tarafsız saha veya sahalarda, tek maç
eleme usulü ile oynanır. 

(7) Müsabakaların normal süreleri berabere sonuçlandığı takdirde, on beşer dakikalık iki uzatma
devresi oynanır. Uzatma devresinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından
yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir. 

(8) 2010-2011 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım profesyonellik
kriterlerini karşılamaları şartıyla TFF 3.Ligi’ne yükselir

1.HAFTA (28.09.'11)

4 EYLÜL BLD. - Y.İSKENDERUN:1-1
KARSSPOR - GÖLCÜKSPOR:0-2
ERGANİSPOR - KÜÇÜKÇEKMECE:3-0
OYAK RENAULT - YALISPOR:0-0
KEPEZ BLD. - MALTEPESPOR:2-2
İSTANBULSPOR AŞ - NAZİLLİ BLD. :0-2
ARSİNSPOR - B.PETROL:1-2
K.MARAŞSPOR - ORHANGAZİSPOR:3-1
KİLİMLİ BLD. - KEÇİÖRENGÜCÜ:1-1
BLD. BİNGÖL (BAY)

2.HAFTA (04.09.'11)

Y.İSKENDERUN - KARSSPOR:2-1
KEÇİÖRENGÜCÜ - BLD. BİNGÖL:5-0
ORHANGAZİSPOR - KİLİMLİ BLD.:1-2
B.PETROL - K.MARAŞSPOR:1-0
NAZİLLİ BLD. SPOR - ARSİNSPOR:3-0
MALTEPESPOR - İSTANBULSPOR AŞ:2-3
YALISPOR - KEPEZ BLD.:3-0
KÜÇÜKÇEKMECE - O.RENAULT:0-2
GÖLCÜKSPOR - ERGANİSPOR:0-0
4 EYLÜL BLD. (BAY)


3.HAFTA (11.09.'11)
KARSSPOR - 4 EYLÜL BLD.:1-2
ERGANİSPOR - Y.İSKENDERUN:1-4
O.RENAULT - GÖLCÜKSPOR:0-0
KEPEZ BLD. - KÜÇÜKÇEKMECE:0-0
İSTANBULSPOR AŞ - YALISPOR:2-1
ARSİNSPOR - MALTEPESPOR:1-1
K.MARAŞSPOR - NAZİLLİ BLD. :0-1
KİLİMLİ BLD. - BATMAN PETROL:0-1
BLD. BİNGÖL- ORHANGAZİSPOR:2-0
KEÇİÖRENGÜCÜ (BAY)

4.HAFTA (14.09.'11)

Y.İSKENDERUN - OYAK RENAULT:0-0
4 EYLÜL BLD. - ERGANİSPOR:3-1
ORHANGAZİSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ:1-1
BATMAN PETROL - BLD. BİNGÖLSPOR:1-0
NAZİLLİ BLD. SPOR - KİLİMLİ BLD.:2-0
MALTEPESPOR - K.MARAŞSPOR:2-2
YALISPOR - ARSİNSPOR:0-0
KÜÇÜKÇEKMECE - İSTANBULSPOR AŞ:1-1
GÖLCÜKSPOR - KEPEZ BLD.:1-1
KARSSPOR (BAY)

5.HAFTA (18.09.'11)

ERGANİSPOR - KARSSPOR:1-0
O.RENAULT - 4 EYLÜL BLD.:1-1
KEPEZ BLD. - Y.İSKENDERUN:1-5
İSTANBULSPOR AŞ - GÖLCÜKSPOR:1-1
ARSİNSPOR - KÜÇÜKÇEKMECE:0-0
K.MARAŞSPOR - YALISPOR:5-0
KİLİMLİ BLD. - MALTEPESPOR:1-1
BLD. BİNGÖLSPOR - NAZİLLİ BLD. :1-0
KEÇİÖRENGÜCÜ - B.PETROL:0-1
ORHANGAZİSPOR (BAY)

6.HAFTA (24-25.09.'11)

Y.İSKENDERUN - İSTANBULSPOR AŞ:1-1
4 EYLÜL BLD. - KEPEZ BLD.:2-0
KARSSPOR - O.RENAULT:1-0
B.PETROL - ORHANGAZİSPOR:0-0
NAZİLLİ BLD.  - KEÇİÖRENGÜCÜ:3-2
MALTEPESPOR - BLD. BİNGÖL:1-3
YALISPOR - KİLİMLİ BLD.:0-0
KÜÇÜKÇEKMECE - K.MARAŞSPOR:2-2
GÖLCÜKSPOR - ARSİNSPOR:1-1
ERGANİSPOR (BAY)

7.HAFTA (02.10.'11)

O.RENAULT - ERGANİSPOR:1-1
KEPEZ BLD. - KARSSPOR:3-2
İSTANBULSPOR AŞ - 4 EYLÜL BLD.:1-1
ARSİNSPOR - Y.İSKENDERUN:1-0
K.MARAŞSPOR - GÖLCÜKSPOR:0-0
KİLİMLİ BLD. - KÜÇÜKÇEKMECE:2-1
BLD. BİNGÖLSPOR - YALISPOR:1-1
KEÇİÖRENGÜCÜ - MALTEPESPOR:4-1
ORHANGAZİSPOR - NAZİLLİ BLD. :0-0
B.PETROL (BAY)

8.HAFTA (09.10.'11)

Y.İSKENDERUN - K.MARAŞSPOR:2-2
4 EYLÜL BLD. - ARSİNSPOR:3-1
KARSSPOR - İSTANBULSPOR AŞ:0-2
ERGANİSPOR - KEPEZ BLD.:1-1
NAZİLLİ BLD. SPOR - BATMAN PETROL:2-0
MALTEPESPOR - ORHANGAZİSPOR:1-3
YALISPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ:0-0
KÜÇÜKÇEKMECE - BLD. BİNGÖLSPOR:2-0
GÖLCÜKSPOR - KİLİMLİ BLD.:0-1
OYAK RENAULT (BAY)

9.HAFTA (16.10.'11)


KEPEZ BLD. - O.RENAULT:3-1
İSTANBULSPOR AŞ - ERGANİSPOR:4-0
ARSİNSPOR - KARSSPOR:2-2
K.MARAŞSPOR - 4 EYLÜL BLD.:2-1
KİLİMLİ BLD. - Y.İSKENDERUN:1-1
BLD. BİNGÖL - GÖLCÜKSPOR:0-0
KEÇİÖRENGÜCÜ - KÜÇÜKÇEKMECE:5-0
ORHANGAZİSPOR - YALISPOR:0-2
B.PETROL - MALTEPESPOR:0-1
NAZİLLİ BLD. (BAY)

10.HAFTA (23.10.'11)

Y.İSKENDERUN - BLD. BİNGÖL:3-1
4 EYLÜL BLD. - KİLİMLİ BLD.:0-0
KARSSPOR - K.MARAŞSPOR:1-2
ERGANİSPOR - ARSİNSPOR:0-2
O.RENAULT - İSTANBULSPOR AŞ:2-1
MALTEPESPOR - NAZİLLİ BLD. :0-1
YALISPOR - BATMAN PETROL:1-1
KÜÇÜKÇEKMECE - ORHANGAZİSPOR:2-2
GÖLCÜKSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ:0-2
KEPEZ BLD. (BAY)

11.HAFTA (30.Ekim.'11)

İstanbulspor AŞ - Kepez Bld:3-0
Arsin - O.Renault:2-1
K.Maraş - Ergani:1-0
kilimli - Kars: 2-2
Bld.Bingöl - Sivas 4 Eylülü: 0-0
K.Örengücü - İskenderun 1967: 6-1
Orhangazi - Gölcük: 1-1
B.Petrol - K.Çekmece: 1-0
Nazilli Bld - Yalı: 2-0

12.HAFTA (12-13.Kasım.'11)

İSKENDERUN1967 - ORHANGAZİSPOR:3-2
4 EYLÜL BLD. - KEÇİÖRENGÜCÜ:1-2
KARSSPOR - BLD. BİNGÖLSPOR:0-2
ERGANİSPOR - KİLİMLİ BLD.:0-1
O.RENAULT - K.MARAŞSPOR:2-3
KEPEZ BLD. - ARSİNSPOR:0-4
YALISPOR - MALTEPESPOR:3-2
KÜÇÜKÇEKMECE - NAZİLLİ BLD.:1-0
GÖLCÜKSPOR - B.PETROL:1-2
İSTANBULSPOR AŞ (BAY)



13.HAFTA (20.Kasım.'11)

ARSİNSPOR - İSTANBULSPOR AŞ:1-2
K.MARAŞSPOR - KEPEZ BLD.:4-1
KİLİMLİ BLD. - OYAK RENAULT:2-0
BLD. BİNGÖLSPOR - ERGANİSPOR:3-1
KEÇİÖRENGÜCÜ - KARSSPOR:6-1
ORHANGAZİSPOR - 4 EYLÜL BLD.:0-1
BATMAN PETROL - Y.İSKENDERUN:2-2
NAZİLLİ BLD. SPOR - GÖLCÜKSPOR:3-1
MALTEPESPOR - KÜÇÜKÇEKMECE:3-1
YALISPOR (BAY)


14.HAFTA (26-27.Kasım.'11)

Y.İSKENDERUN - NAZİLLİ BLD.:1-5
4 EYLÜL BLD. - B.PETROL:1-2
KARSSPOR - ORHANGAZİSPOR:0-0
ERGANİSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ:0-3
O.RENAULT - BLD. BİNGÖL:0-0
KEPEZ BLD. - KİLİMLİ BLD.:2-1
İSTANBULSPOR AŞ - K.MARAŞ:2-1
KÜÇÜKÇEKMECE - YALISPOR:0-1
GÖLCÜKSPOR - MALTEPESPOR:1-1

ARSİNSPOR (BAY)


15.HAFTA (4.Aralık.'11)

K.MARAŞ - ARSİNSPOR:1-1
KİLİMLİ BLD. - İSTANBULSPOR AŞ:0-4
BLD. BİNGÖL - KEPEZ BLD.:3-0
KEÇİÖRENGÜCÜ - O.RENAULT:2-0
ORHANGAZİSPOR - ERGANİSPOR:3-0
B.PETROL - KARSSPOR:4-0
NAZİLLİ BLD.  - 4 EYLÜL BLD.:3-0
MALTEPESPOR - Y.İSKENDERUN:0-0
YALISPOR - GÖLCÜKSPOR:1-0
KÜÇÜKÇEKMECE (BAY)

16.HAFTA (10-11-12.Aralık.'11)

Y.İSKENDERUN - YALISPOR:2-2
4 EYLÜL BLD. - MALTEPESPOR:3-1
KARSSPOR - NAZİLLİ BLD. :1-0
ERGANİSPOR - B.PETROL:0-0
O.RENAULT - ORHANGAZİSPOR:1-2
KEPEZ BLD. - KEÇİÖRENGÜCÜ:3-3
İSTANBULSPOR AŞ - BLD. BİNGÖL:0-0
ARSİNSPOR - KİLİMLİ BLD.:0-0
GÖLCÜKSPOR - KÜÇÜKÇEKMECE:1-1
K.MARAŞ (BAY)

 

17.HAFTA (18.Aralık.'11)

KİLİMLİ BLD. - K.MARAŞ:2-2
BLD. BİNGÖL - ARSİNSPOR:0-0
KEÇİÖRENGÜCÜ - İSTANBULSPOR AŞ:2-1
ORHANGAZİSPOR - KEPEZ BLD.:1-1
B.PETROL - O.RENAULT:1-1
NAZİLLİ BLD. - ERGANİSPOR:1-0
MALTEPESPOR - KARSSPOR:1-0
YALISPOR - 4 EYLÜL BLD.:1-0
KÜÇÜKÇEKMECE - Y.İSKENDERUN 1967 :5-1
GÖLCÜKSPOR (BAY)

18.HAFTA (24.Aralık.'11)

Y.İSKENDERUN - GÖLCÜKSPOR:1-0
4 EYLÜL BLD. - KÜÇÜKÇEKMECE:1-2
KARSSPOR - YALISPOR:3-1
ERGANİSPOR - MALTEPESPOR:1-2
O.RENAULT - NAZİLLİ BLD.:1-1
KEPEZ BLD. - B.PETROL:1-1
İSTANBULSPOR AŞ - ORHANGAZİSPOR:0-0
ARSİNSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ:0-1
K.MARAŞ - BLD. BİNGÖL:2-0
KİLİMLİ BLD. (BAY)

19.HAFTA (30.Aralık.'11)

BLD. BİNGÖL - KİLİMLİ BLD.:1-0
KEÇİÖRENGÜCÜ - K.MARAŞ:0-0
ORHANGAZİSPOR - ARSİNSPOR:1-1
B.PETROL - İSTANBULSPOR AŞ:0-2
NAZİLLİ BLD.  - KEPEZ BLD.:3-0
MALTEPESPOR - O.RENAULT:0-2
YALISPOR - ERGANİSPOR:2-1
KÜÇÜKÇEKMECE - KARSSPOR:3-1
GÖLCÜKSPOR - 4 EYLÜL BLD.:3-2
Y.İSKENDERUN (BAY)

 

---------------İLK YARI SONU-----------------

20.HAFTA (22.Ocak.'12)

İskenderun1967 - Siv.4 Eylül:1-1
Gölcük - Kars:1-1
K.Çekmece - ergani:0-0
Yalı - O.Renault:2-2
Maltepe - Kepez Bld:0-0
Nazilli Bld - İstanblspor:1-0
B.Petrol - Arsin:2-2
Orhangazi - K.Maraş:1-2
K.örengücü - Kilimli Bld:3-1

21.HAFTA (29.01.'12)

Ergani - Gölcük:1-2
Kars - İsk.1967:2-0
Bld.Bingöl - K.örengücü:3-0
Kilimli - Orhangazi:2-4
K.Maraş - B.Petrol:0-1
Arsin - Nazilli:1-2
İstanbulspor - Maltepe:2-0
Kepez - Yalı:0-0
O.Renault - K.Çekmece:0-0

22.HAFTA (05.02.'12)

İsk.1967 - Ergani:0-0
Gölcük - O.Renault:1-0
K.Çekmece - Kepez:1-1
Yalı - İstanbulspor:2-1
Maltepe - Arsin:4-1
Nazilli - Maraş:2-1
B.Petrol - Kilimli:3-1
Orhangazi - Bld.Bingöl:3-3
Sivas 4 Eylül - Kars:2-3

23.HAFTA (08.02.'12)

O.Renault - İsk.1967:1-2
Ergani - Sivas 4 Eylül:1-3
K.Örengücü - Orhangazi:1-1
Bld.Bingöl - B.Petrol:3-0
Kilimli - Nazilli:1-2
K.Maraş - Maltepe:5-4
Arsin - Yalı:0-2
İstanbulspor - K.Çekmece:0-0
Kepez - Gölcük:0-1

24.HAFTA (12.02.'12)

Kars - Ergani:8-0
Sivas 4 Eylül - O.Renault:2-1
İsk.1967 - Kepez:0-2
Gölcük - İstanbulspor:0-0
K.Çekmece - Arsin:1-3
Yalı - K.Maraş:2-0
Maltepe - Kilimli:3-1
Nazilli - Bld.Bingöl:1-1
B.Petrol - K.Örengücü:1-0

25.HAFTA (19.02.'12)

İstanbulspor - İsk.1967:1-0
Kepez - Sivas 4 Eylül:0-3
O.Renault - Kars:1-2
Orhangazi - B.Petrol:0-2
K.örengücü - Nazilli:1-0
Bld.Bingöl - Maltepe:2-0
Kilimli - Yalı:1-1
K.Maraş - K.Çekmece:4-2
Arsin - Gölcük:0-0

26.HAFTA (26.02.'12)

Ergani - O.Renault:1-2
Kars - Kepez:2-3
Sivas 4 Eylül - İstanbulspor:3-2
İsk.1967 - Arsin:3-0
Gölcük - K.Maraş:1-1
K.Çekmece - Kilimli:2-1
Yalı - Bld.Bingöl:1-2
Maltepe - K.Ören:2-1
Nazilli - Orhangazi:4-0

27.HAFTA (04.Mart.'12)
K.Maraş - İsk.1967:1-0
Arsin - Sivas 4 Eylül:3-3
İstanbulspor - Kars:1-1
Kepez - Ergani:0-0
B.Petrol - Nazilli:1-3
Orhangazi - Maltepe:1-2
K.örengücü - Yalı:2-0
Bld.Bingöl - K.Çekmece:4-1
Kilimli - Gölcük:0-1

28.HAFTA (11.Mart.'12)
O.Renault - Kepez:2-0
Ergani - İstanbulspor:1-2
Kars - Arsin:2-0
Sivas 4 Eylül - K.Maraş:3-2
İsk.1967 - Kilimli:0-2
Gölcük - Bld.Bingöl:1-3
K.Çekmece - K.örengücü:1-2
Yalı - Orhangazi:2-0
Maltepe - B.Petrol:0-0

29.HAFTA (18.Mart.'12)
Bld.Bingöl - İsk.1967:3-0
Kilimli - Sivas 4 Eylül:0-2
K.Maraş - Kars:2-0
Arsin - Ergani:0-0
İstanbulspor - O.Renault:5-0
Nazilli - Maltepe:2-0
B.Petrol - Yalı:0-1
Orhangazi - K.Çekmece:1-1
K.örengücü - Gölcük:0-1

30.HAFTA (21/22.Mart.'12)
Kepez - İstanbulspor:0-1
O.Renault - Arsin:0-0
Siv.4 Eylül - Bld.Bingöl:1-1
İsk.1967 - K.örengücü:3-0
Gölcük - orhangazi:0-0
Yalı - Nazilli:1-0
K.Çekmece - B.Petrol:2-2
Ergani - K.Maraş:0-2
Kars - Kilimli:1-1

31.HAFTA (25.Mart.'12)
Orhangazi - İsk.D.Çelik:2-1
K.örengücü - S.4 Eylül:1-0
Bld.Bingöl - Kars:2-0
Kilimli -Ergani:1-0
K.Maraş - O.Renault:0-2
Arsin - Kepez:0-0
Maltepe - Yalı:2-1
Nazilli - K.Çekmece:2-0
B.Petrol - Gölcük:1-1

32.HAFTA (31.Mart.'12)
İskenderun1967 - B.Petrol:1-0
Gölcük - Nazilli:3-1
K.Çekmece - Maltepe:1-3
İst.Spor - Arsin:1-1
Kepez - K.Maraş:1-2
O.Renault - Kilimli:0-0
Ergani - Bld.Bingöl:0-1
Kars - K.Örengücü:2-1
S.4 Eylül - Orhangazi:0-1

33.HAFTA (08.Nisan.'12)
Nazilli Bld - İskenderun1967:3-2
B.Petrol - S.4 Eylül Bld:1-1
Orhangazi - Kars:0-0
K.örengücü - ergani:4-0
Bld.Bingöl - O.Renault:0-0
Kilimli - Kepez:4-1
K.Maraş - İstanbulspor:1-0
Yalı - K.Çekmece:0-0
Maltepe - Gölcük:2-3

34.HAFTA (14/15.Nisan.'12)
Siv.4 Eylül - Nazilli:1-0
İsk.D.Çelik - Maltepe:2-0
Gölcük - Yalı:0-1
Arsin - K.Maraş:1-0
İst.Spor - Kilimli:1-1
Kepez - Bld.Bingöl:1-2
O.Renault - K.örengücü:2-3
Ergani - orhangazi:0-5
Kars - B.Petrol:1-1

35.HAFTA (22.Nisan.'12)
Yalı - İskenderun1967:2-1
Maltepe - Siv.4 Eylül:4-0
Nazilli - Kars:4-0
B.Petrol - Ergani:3-2
Orhangazi - O.Renault:1-1
K.örengücü - Kepez:5-0
Bld.Bingöl - İst.Spor:1-1
Kilimli - Arsin:3-1
K.Çekmece - Gölcük:2-1

36.HAFTA (28.Nisan.'12)
K.Maraş - Kilimli:6-2
Arsin - Bld.Bingöl:0-0
Ist.Spor - K.Örengücü:1-0
Kepez - Orhangazi:0-3
O.Renault - B.Petrol:1-0
Ergani - Nazilli:0-4
Kars - Maltepe:1-1
Siv.4 Eylül - Yalı:1-2
İskenderun1967 - K.Çektmece:0-3

37.HAFTA (05/06.Mayıs.'12)
Gölcük - İskenderun1967:3-1
K.Çekmece - Siv.4 Eylül:2-1
Yalı - Kars:0-0
Nazilli - O.Renault:1-3
B.Petrol - Kepez:3-0
Orhangazi - İst.Spor:2-1
K.Örengücü - Arsin:1-2
Bld.Bingöl - K.Maraş:0-0
Maltepe - Ergani:3-1

38.HAFTA (12.Mayıs.'12)   (SON)
Kilimli - Bld.Bingöl:2-1
K.Maraş - K.Örengücü:1-1
Arsin - Orhangazi:4-1
İst.Spor - B.Petrol:0-1
Kepez - Nazilli:0-3
O.Renault - Maltepe:3-1
Ergani - Yalı:0-3
Kars - K.Çekmece:3-0
Siv.4 Eylül - Gölcük:0-0

O G B M A Y Av

1.Nazilli Bld.
36 25 3 8 67 24 43 78
2.K.Örengücü 36 19 7 10 71 35 36 64
3.Bld.Bingölspor 36 17 13 6 49 28 21 64
4.Yalı 36 17 12 7 42 31 11 63
5.K.Maraş 36 17 10 9 62 42 20 61
6.B.Petrol 36 16 12 8 42 32 10 60
7.İst.Spor AŞ
36 15 12 9 50 30 20 57
8.Sivas 4 Eylül
36 13 10 13 50 47 3 49
9.Gölcük 36 10 17 9 33 32 1 47
10.Maltepe 36 12 9 15 53 58 -5 45
11.İskenderun1967
36 11 10 15 47 58 -11 43
12.ORHANGAZİ 36 9 15 12 44 47 -3 42
13.KİLİMLİ BLD 36 10 12 14 40 51 -11 42
14.O.RENAULT 36 9 14 13 36 41 -5 41
15.ARSİN 36 8 17 11 37 43 -6 41
16.KARS 36 10 10 16 45 55 -10 40
17.K.ÇEKMECE
36 9 13 14 40 54 -14 40
18.KEPEZ BLD 36 5 12 19 28 72 -44 24
19.ERGANİ 36 2 8 26 18 74 -56 14

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı CezaPuanı
KEPEZ BELEDİYESPOR 3

*NAZİLLİ BLD.SPOR bu grupta şampiyon oldu ve direkt 2.LİGE ÇIKTI.


*ERGANİSPOR, KEPEZ BLD.SPOR, KÜÇÜKÇEKMECE ve KARSSPOR BAL LİGİNE DÜŞTÜ

*K.ÖRENGÜCÜ, BLD.BİNGÖL,TRAB.YALI ve K.MARAŞSPOR 2.lige çıkmak için PLAY-OFF OYNAYACAK ve bu gruptan 1 takım 2.lige çıkacak.

YARI FİNAL:

K.Maraşspor - Keçiörengücü: 0-0  UZATMADA: 2-0
Trab.Yalıspor - Bld.Bingölspor: 0-2

FİNAL: K.Maraşspor - Bld.Bingöl: 0-0  PENALTILARLA: 4-2

* KAHRAMANMARAŞSPOR, bu gruptan TFF 2.Lige çıkan 2.takım oldu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 20:08 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN446
DÜN722
BU HAFTA5214
BU AY14741
TOPLAM3048973

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 77 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim