2013 - 2014- 3.LİG 2.GRUP STATÜ, FİKSTÜR ve MAÇLAR (04.05.'14)
Perşembe, 01 Ağustos 2013 19:34

2013 - 2014 SEZONU 3.LİG 2.GRUP 18 TAKIM..

01.Eylül.'13 / 15.Aralık.'13 : 1.Yarı
19.Ocak.'14 / 04.Mayıs.'14 : 2.Yarı

Statü

Spor Toto 3. Lig'de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar
Spor Toto 2. Lig’e yükselecek. Normal sezon sonunda gruplarda 16, 17 ve 18. sıraları alan
3 takım olmak üzere toplam 9 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşecek.

Gruplarda 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan takımlar ise 2. Lig’e yükselecek son 3 takımın belirleneceği
play-off müsabakalarına katılacak. Play-off müsabakaları TFF tarafından belirlenecek tarafsız
saha veya sahalarda, tek maç eleme usulü ile oynanacak. Her grupta takımlar kura ile
birbirleriyle eşleşecek ve maçlarını kazanan takımlar finale yükselecek. Her grupta finalde
kazanan 3 takım daha 2. Lig'e yükselecek.

KATILAN KULÜPLER:
1.  68 Yeni Aksaray Spor
2.  Balçova Belediye Spor
3.  Batman Petrolspor
4.  Bursa Nilüferspor A.Ş.
5.  İst.Çıksalın Spor
6.  Çorum Belediyespor
7.  Darıca Gençlerbirliği
8.  Düzyurtspor
9.  Elazığ Belediyespor
10.Elibol Sandıklıspor
11.Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor
12.Hacettepe Spor
13.Maltepespor
14.Manavgat Evrenseki Spor
15.Orhangazispor
16.Sakaryaspor A.Ş.
17.Sancaktepe Belediye Spor
18.Ünyespor

FİKSTÜR :

1.Hafta (01.Eylül.'13)

SANCAKTEPE BLD - BATMAN PETROL: 2-1

HACETTEPE - BALÇOVA BLD.: 2-3

MANAVGAT EVRENSEKİ - MALTEPE: 3-2

DÜZYURT - 68 YENİ AKSARAY: 1-1

SAKARYASPOR  - ELAZIĞ BLD.: 7-0

DARICA G.BİRLİĞİ - ÜNYE: 0-0

ORHANGAZİ - ÇORUM BLD.: 2-1

ERZURUM B.Ş.BLD - ELİBOL SANDIKLI: 1-0

ÇIKSALIN - BURSA NİLÜFER: 1-1

 

2.Hafta (08.Eylül.'13)

ELAZIĞ BLD - DÜZYURT: 0-3

MALTEPE - ÇIKSALIN: 0-0

ÜNYE - ERZURUM B.Ş.: 1-0

ÇORUM BLD - SANCAKTEPE BLD: 1-0

B.NİLÜFER  - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-0

BALÇOVA BLD - SAKARYASPOR: 0-1

68 YENİ AKSARAY - M.EVRENSEKİ: 1-1

B. PETROL - HACETTEPE: 1-3

ELİBOL SANDIKLI - ORHANGAZİ: 0-0

 

3.Hafta (15.Eylül.'13)

SANCAKTEPE BLD - ELİBOL SANDIKLI: 1-0

BALÇOVA BLD - B.PETROL: 0-1

HACETTEPE - ÇORUM BLD: 0-0

M.EVRENSEKİ - ELAZIĞ BLD: 5-1

SAKARYASPOR  - DÜZYURT: 0-4

DARICA G.BİRLİĞİ - MALTEPE: 2-0

ORHANGAZİ - ÜNYE: (1-1)........3-0 (Hük.)

ERZURUM B.Ş.  - B.NİLÜFER: 4-0

ÇIKSALIN - 68 YENİ AKSARAY: 0-1

 

4.Hafta (22.Eylül.'13)

ELAZIĞ BLD - ÇIKSALIN : 0-0

MALTEPE - ERZURUM B.B. : 2-1

ÜNYE - SANCAKTEPE BLD: 3-0

B. NİLÜFER  - ORHANGAZİ : 1-1

ÇORUM BLD - BALÇOVA BLD : 4-1

DÜZYURT - MANAVGAT EVRENSEKİ: 1-0

68 YENİ AKSARAY - DARICA G.BİRLİĞİ: 2-1

ELİBOL SANDIKLI - HACETTEPE : 1-1

B. PETROL - SAKARYASPOR: 2-1

 

5.Hafta (29.Eylül.'13)

B.PETROL - ÇORUM BLD: 2-1

SANCAKTEPE BLD - B.NİLÜFER: 1-1

HACETTEPE - ÜNYE: 2-0

BALÇOVA BLD - ELİBOL SANDIKLI: 1-2

DARICA G.BİRLİĞİ - ELAZIĞ BLD: 3-0

SAKARYASPOR. - M.EVRENSEKİ: 1-3

ORHANGAZİ - MALTEPE: 2-1

ERZURUM B.B. - 68 YENİ AKSARAY: 0-0

ÇIKSALIN - DÜZYURT: 2-2

 

6.Hafta (06.Ekim.'13)

ELAZIĞ BLD - ERZURUM B.B : 0-2

ÜNYE - BALÇOVA BLD : 0-0

MALTEPE - SANCAKTEPE BLD : 1-1

ÇORUM BLD  - SAKARYASPOR : 1-0

B.NİLÜFER  - HACETTEPE : 1-0

DÜZYURT - DARICA G.BİRLİĞİ : 2-1

M.EVRENSEKİ - ÇIKSALIN : 2-1

68 YENİ AKSARAY - ORHANGAZİ : 3-1

ELİBOL SANDIKLI - B.PETROL : 1-0

 

7.Hafta (13.Ekim.'13)

B.PETROL - ÜNYE: 2-1

SANCAKTEPE BLD - 68 YENİ AKSARAY: 3-0

HACETTEPE - MALTEPE: 3-1

BALÇOVA BLD - B.NİLÜFER: 0-0

ÇORUM BLD  - ELİBOL SANDIKLI: 1-2

SAKARYASPOR  - ÇIKSALIN: 1-0

DARICA G.BİRLİĞİ - M.EVRENSEKİ: 0-2

ORHANGAZİ - ELAZIĞ BLD: 3-1

ERZURUM B.B - DÜZYURT: 1-2

 

8.Hafta (20.Ekim.'13)

ÇIKSALIN - DARICA G.BİRLİĞİ : 1-1

ELAZIĞ BLD - SANCAKTEPE BLD : 1-3

MALTEPE - BALÇOVA BLD : 1-2

ÜNYE - ÇORUM BEL : 0-1

B.NİLÜFER  - B.PETROL : 2-1

M.EVRENSEKİ - ERZURUM B.B : 1-2

DÜZYURT - ORHANGAZİ : 2-0

68 YENİ AKSARAY - HACETTEPE : 1-5

ELİBOL SANDIKLI - SAKARYASPOR : 0-2

 

9.Hafta (27.Ekim.'13)

B.PETROL - MALTEPE: 5-1

ELİBOL SANDIKLI - ÜNYE: 2-1

SANCAKTEPE BLD - DÜZYURT: 2-2

BALÇOVA BLD - 68 YENİ AKSARAY: 0-0

HACETTEPE - ELAZIĞ BLD: 4-0

ÇORUM BLD - B.NİLÜFER: 1-1

SAKARYASPOR  - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-1

ORHANGAZİ - M.EVRENSEKİ: 1-1

ERZURUM B.B - ÇIKSALIN: 2-0

 

10.Hafta (03.Kasım.'13)

ÇIKSALIN - ORHANGAZİ: 0-3

ELAZIĞ BLD - BALÇOVA BLD: 2-1

ÜNYE - SAKARYASPOR: 2-2

MALTEPE - ÇORUM BLD: 1-1

DARICA G.BİRLİĞİ - ERZURUM B.B: 0-0

B.NİLÜFER. - ELİBOL SANDIKLI: 1-1

DÜZYURT - HACETTEPE: 0-0

M.EVRENSEKİ - SANCAKTEPE BLD: 2-2

68 YENİ AKSARAY - B.PETROL: 0-2

 

11.Hafta (10.Kasım.'13)

ELİBOL SANDIKLI - MALTEPE: 2-0

B.PETROL - ELAZIĞ BLD: 0-1

HACETTEPE - M.EVRENSEKİ: 1-2

SANCAKTEPE BLD - ÇIKSALIN: 2-0

BALÇOVA BLD - DÜZYURT: 0-1

ÇORUM BLD - 68 YENİ AKSARAY: 3-1

SAKARYASPOR - ERZURUM B.B: 1-1

ÜNYE - B.NİLÜFER: 2-0

ORHANGAZİ - DARICA G.BİRLİĞİ: 1-2

 

12.Hafta (13.Kasım.'13)

ELAZIĞ BLD - ÇORUM BLD: 0-3

MALTEPE - ÜNYE: 2-1

B.NİLÜFER  - SAKARYASPOR: 1-0

DARICA G.BİRLİĞİ - SANCAKTEPE BLD: 3-0

M.EVRENSEKİ - BALÇOVA BLD: 1-1

DÜZYURT - B. PETROL: 1-0

68 YENİ AKSARAY - ELİBOL SANDIKLI: 0-0

ÇIKSALIN - HACETTEPE: 1-1

ERZURUM B.B - ORHANGAZİ: 3-1

13.Hafta (17.Kasım.'13)

SANCAKTEPE BLD - ERZURUM B.B: 0-0

B.PETROL - M.EVRENSEKİ: 3-3

ELİBOL SANDIKLI - ELAZIĞ BLD: 1-0

HACETTEPE - DARICA G.BİRLİĞİ: 1-1

BALÇOVA BLD - ÇIKSALIN: 3-2

SAKARYASPOR  - ORHANGAZİ: 0-1

ÇORUM BLD - DÜZYURT: 2-0

BURSA NİLÜFER - MALTEPE: 0-2

ÜNYE - 68 YENİ AKSARAY: 1-1

 

14.Hafta (24.Kasım.'13)

ELAZIĞ BLD - ÜNYE: 1-0

ERZURUM B.B - HACETTEPE: 1-1

MALTEPE - SAKARYASPOR: 1-1

ORHANGAZİ - SANCAKTEPE BLD: 2-1

DARICA G.BİRLİĞİ - BALÇOVA BLD: 4-0

M. EVRENSEKİ - ÇORUM BLD: 1-4

DÜZYURT - ELİBOL SANDIKLI: 0-0

68 YENİ AKSARAY - BURSA NİLÜFER: 2-0

ÇIKSALIN - B. PETROL: 1-1

 

15.Hafta (01.Aralık.'13)

SANCAKTEPE BLD - SAKARYASPOR : 2-2

68 YENİ AKSARAY - MALTEPE : 3-3

ELİBOL SANDIKLI - M.EVRENSEKİ : 3-1

B.PETROL - DARICA G.BİRLİĞİ : 0-0

BALÇOVA BLD - ERZURUM B.B : 4-2

HACETTEPE - ORHANGAZİ : 1-0

BURSA NİLÜFER - ELAZIĞ BLD : 3-2

ÇORUM BLD - ÇIKSALIN : 0-0

ÜNYE - DÜZYURT : 0-1

16.Hafta (08.Aralık.'13)

ORHANGAZİ - BALÇOVA BLD : 2-3

ERZURUM B.B - B.PETROL: 2-0

ELAZIĞ BLD - MALTEPE : 0-0

DARICA G.BİRLİĞİ - ÇORUM BLD : 0-0

SAKARYASPOR  - 68 YENİ AKSARAY: 0-0

DÜZYURT - B.NİLÜFER : 0-1

MANAVGAT EVRENSEKİ - ÜNYE : 0-2

SANCAKTEPE BLD - HACETTEPE : 1-1

ÇIKSALIN - ELİBOL SANDIKLI : 2-1

 

17.Hafta (15.Aralık.'13)

68 YENİ AKSARAY - ELAZIĞ BLD: 1-1

B.PETROL - ORHANGAZİ: 3-2

ELİBOL SANDIKLI - DARICA G.BİRLİĞİ: 0-0

HACETTEPE - SAKARYASPOR: 2-0

BALÇOVA BLD - SANCAKTEPE BLD: 0-0

ÇORUM BLD - ERZURUM B.B: 1-1

BURSA NİLÜFER  - MANAVGAT EVRENSEKİ: 0-1

MALTEPE - DÜZYURT: 1-0

ÜNYE - ÇIKSALIN: 0-1


O G B M A Y AV P
1.DÜZYURT 17 9 5 3 22 11 11 32
2.ÇORUM BLD 17 8 6 3 25 12 13 30
3.HACETTEPE
17 7 7 3 28 14 14 28
4.ERZURUM B.Ş.
17 7 6 4 23 14 9 27
5.E.SANDIKLI 17 7 6 4 16 12 4 27
6.DARICA G.B. 17 6 8 3 19 9 10 26
7.M. EVRENSEKİ
17 7 5 5 29 26 3 26
8.ORHANGAZİ 17 7 3 7 25 23 2 24
9.B. PETROL 17 7 3 7 24 22 2 24
10.SANCAKTEPE
17 5 8 4 21 20 1 23
11.B.NİLÜFER
17 5 7 5 13 19 -6 22
12.68Y.AKSARAY
17 4 9 4 17 22 -5 21
13.BALÇOVA BLD 17 5 5 7 19 25 -6 20
14.MALTEPE 17 4 6 7 19 27 -8 18
15.SAKARYA
17 4 5 8 19 21 -2 17
16.ÜNYE 17 4 4 9 14 18 -4 16
17.ÇIKSALIN
17 2 8 7 12 21 -9 14
18.ELAZIĞ BLD 17 3 3 11 10 39 -29 12

------------------------- İ LK  YARI  SONU --------------------------------------------------------

18.HAFTA (19.Ocak.'14)

Balçova Bld - Hacettepe : 1-2
Çorum Bld - Orhangazi : 5-0
E.Sandıklı - Erzurum B.Ş. : 1-0
B.Petrol - Sancaktepe : 0-1
Ünye - Darıca G.B.: 0-2
B.Nilüfer - Çıksalın : 2-0
Maltepe - M.Evrenseki : 2-0
68 Y.Aksaray - Düzyurt : 1-3
Elazığ Bld - Sakaryaspor : 1-2

19.HAFTA (26.Ocak.'14)

Sancaktepe - Çorum Bld : 3-2
M.Evrenseki - 68 Y.Aksaray: 1-0
Çıksalın - Maltepe : 1-0
Darıca G.B. - B.Nilüfer : 1-0
Orhangazi - E.Sandıklı : 2-2
Hacettepe - B.Petrol : 1-1
Sakaryaspor - Balçova : 0-0
Erzurum B.Ş. - Ünye : 3-0
Düzyurt - Elazığ Bld : 6-1

20.HAFTA (02.Şubat.'14)

Düzyurt - Sakaryaspor : 5-0
E.Sandıklı - Sancaktepe : 2-2
Maltepe - Darıca : 2-1
Çorum Bld - Hacettepe : 2-1
Ünye - Orhangazi : 1-2
B.Nilüfer - erzurum B.Ş. : 2-1
Elazığ Bld - M.Evrenseki : 0-1
B.Petrol - Balçova Bld : 2-0
68 Yeni Aksaray - Çıksalın : 1-0

21.HAFTA (09.Şubat.'14)
Orhangazi - B.Nilüfer: 0-0
Hacettepe - Sandıklı: 1-1
M.Evrenseki - Düzyurt: 3-1
Erzurum B.Ş. - Maltepe: 2-1
Sancaktepe - Ünye: 1-0
Balçova - Çorum Bld: 1-0
Sakaryaspor - B.Petrol: 0-2
Darıca - 68 Y.Aksaray: 1-0
Çıksalın - Elazığ Bld: 5-2

22.HAFTA (16.Şubat.'14)

ünye - Hacettepe : 0-0
Çorum Bld - B.Petrol : 0-1
E.Sandıklı - Balçova Bld : 3-0
M.Evrenseki - Sakaryaspor : 4-0
B.Nilüfer - Sancaktepe : 0-1
Maltepe - Orhangazi : 5-2
68 Y.Aksaray - Erzurum Bld : 0-0
Elazığ Bld - Darıca G.B.: 1-4
Düzyurt - Çıksalın : 2-1

23.HAFTA (23.Şubat.'14)

B.Petrol - E.Sandıklı : 1-0
Sakarya - Çorum Bld. : 1-2
Erzurum B.Ş. - Elazığ Bld : 3-2
Sancaktepe - Maltepe : 0-0
Hacettepe - B.Nilüfer : 5-2
Balçova - ünye : 0-0
Çıksalın - M.Evrenseki : 1-1
Darıca G.B. - Düzyurt : 0-1
Orhangazi - 68 Yeni Aksaray : 0-0

24.HAFTA (02.Mart.'14)

Düzyurt - Erzurum B.Ş. : 1-1
E.Sandıklı - Çorum Bld : 4-0
68 Y.Aksaray - Sancaktepe : 2-1
elazığ Bld - Orhangazi : 0-1
M.Evrenseki - Darıca G.Birliği : 2-1
Ünye - B.Petrol : 0-1
B.Nilüfer - Balçova : 2-1
Çıksalın - Sakaryaspor : 1-1
Maltepe - Hacettepe : 0-1

25.HAFTA (09.Mart.'14)

Sancaktepe - Elazığ Bld : 5-0
B.Petrol - B.Nilüfer : 1-1
Orhangazi - Düzyurt : 1-4
Balçova - Maltepe : 0-1
Çorum Bld - ünye : 2-1
Sakaryaspor - E.Sandıklı : 0-0
Darıca G.B. - Çıksalın : 3-1
Erzurum B.Ş. - Manavgat Evrenseki : 1-1
Hacettepe - 68 Y.Aksaray : 2-1

26.HAFTA (16.Mart.'14)

Düzyurt - Sancaktepe : 2-1
Çıksalın - Erzurum B.Ş. : 1-1
B.Nilüfer - Çorum Bld : 1-0
Maltepe - B.Petrol : 2-0
Darıca G.B. - Sakaryaspor : 0-1
M.Evrenseki - Orhangazi : 3-2
Ünye - E.Sandıklı : 0-1
68 Y.Aksaray - Balçova : 0-1
Elazığ Bld - Hacettepe : 0-2

27.HAFTA (22.Mart.'14)

Sancaktepe - Manavgat Evrenseki : 2-1
B.Petrol - 68 Y.Aksaray : 2-0
Balçova - Elazığ Bld : 1-1
Çorum Bld - Maltepe : 4-1
E.Sandıklı - B.Nilüfer : 2-0
Sakaryaspor - Ünye : 1-1
Erzurum B.Ş. - Darıca G.B. : 0-3
Orhangazi - Çıksalın : 1-1
Hacettepe - Düzyurt : 2-0

28.HAFTA (28.Mart.'14 CUMA)

Düzyurt - Balçova Bld : 1-2
Maltepe - E.Sandıklı : 1-0
68 Y.Aksaray - Çorum Bld : 0-0
Erzurum B.Ş. - Sakaryaspor : 2-1
M.Evrenseki - Hacettepe : 1-4
Çıksalın - Sancaktepe : 4-2
Darıca G.B. - Orhangazi : 0-1
B.Nilüfer - ünye : 1-1
Elazığ Bld - B.Petrol : 1-2

29.HAFTA (02.Nisan.'14 ÇARŞAMBA)

Sancaktepe - Darıca G.B.: 2-2
Balçova - M.Evrenseki : 1-4
E.Sandıklı- 68 Y.Aksaray : 2-3
Çorum Bld - elazığ Bld : 3-2
ünye - Maltepe : 2-0
Sakaryaspor - B.Nilüfer : 3-1
Orhangazi - erzurum B.Ş. : 1-1
Hacettepe - Çıksalın : 2-3
B.Petrol - Düzyurt : 2-1

30.HAFTA (06.Nisan.'14)

Darıca G.B. - Hacettepe : 3-1
Düzyurt - Çorum Bld : 0-0
M.Evrenseki - B.Petrol : 0-2
Erzurum B.Ş. - Sancaktepe : 2-0
Maltepe - B.Nilüfer : 1-3
68 Y.Aksaray - Ünye : 1-0
Elazığ Bld - E.Sandıklı : 0-3
Çıksalın - Balçova Bld : 1-1
Orhangazi - Sakaryaspor : 1-3

31.HAFTA (13.Nisan.'14)

Sancaktepe - Orhangazi : 0-0
Hacettepe - erzurum B.Ş.: 1-2
B.Nilüfer - 68 Y.Aksaray : 1-0
Ünye - elazığ Bld : 1-1
Sakaryaspor - Maltepe :0-3
Balçova - Darıca : 1-0
B.Petrol - Çıksalın : 1-0
Çorum Bld - M.Evrenseki : 3-2
E.Sandıklı - Düzyurt : 1-1

32.HAFTA (20.Nisan.'14)

Orhangazi - Hacettepe : 1-1
Düzyurt - Ünye : 3-0 (Hük.)
Darıca - B.Petrol : 2-2
Sakarya - Sancaktepe : 2-1
Elazığ Bld - B.Nilüfer : 0-0
M.Evrenseki - E.Sandıklı : 1-2
Çıksalın - Çorum Bld : 3-1
Erzurum B.Ş. - Balçova : 2-0
Maltepe - 68 Y.Aksaray : 0-3

33.HAFTA (27.Nisan.'14)

B.Petrol - erzurum B.Ş. B 2-0
Ünye - M.Evrenseki : 0-1
68 Y.Aksaray - Sakaryaspor : 2-1
Maltepe - Elazığ Bld : 5-0
Hacettepe - Sancaktepe : 2-0
Balçova - Orhangazi : 6-3
Çorum Bld - Darıca G.B. : 0-1
e.Sandıklı - Çıksalın : 1-0
B.Nilüfer - Düzyurt : 0-1

* Elazığ Bld. ile Ünyespor BAL ligine düştü.
Düşecek 3.takım Çıksalın veya Sakaryaspor'dan biri olacak.

34.HAFTA (04.Mayıs.'14)

Sakaryaspor - Hacettepe : 0-0
Darıca G.B. - elibol Sandıklı : 3-1
Sancaktepe Bld - Balçova Bld : 2-0
Düzyurt - Maltepe : 1-0
M.Evrenseki - B.Nilüfer : 1-1
Çıksalın - Ünye : 3-0 (Hük.)
Erzurum B.Ş. - Çorum Bld : 1-0
Orhangazi - B.Petrol : 2-3
Elazığ Bld - 68 Yeni Aksaray : 1-0

O G B M A Y AV P
1.DÜZYURT 34 19 8 7 55 27 28 65
2.B.PETROL
34 19 6 9 49 33 16 63
3.HACETTEPE
34 15 12 7 56 32 24 57
4.E. SANDIKLI 34 15 11 8 42 27 15 56
5.ERZURUM B.Ş. 34 15 11 8 45 31 14 56
6.DARICA G.B. 34 15 10 9 46 25 21 55
7.ÇORUM BLD 34 15 8 11 49 35 14 53
8.M. EVRENSEKİ
34 15 8 11 56 49 7 53
9.SANCAKTEPE
34 12 12 10 45 41 4 48
10.B. NİLÜFER
34 11 12 11 30 38 -8 45
11.MALTEPE 34 12 7 15 43 47 -4 43
12.68Y.AKSARAY
34 10 12 12 31 38 -7 42
13.ORHANGAZİ 34 10 10 14 45 58 -13 40
14.BALÇOVA
34 10 9 15 35 49 -14 39
15.SAKARYA
34 9 10 15 35 47 -12 37
16.ÇIKSALIN
34 8 13 13 38 43 -5 37
17.ÜNYESPOR 34 5 9 20 21 41 -20 21
18.ELAZIĞ BLD. 34 4 6 24 23 83 -60 18

* Düzyurtspor PTT 2.lige direkt çıktı.

Elazığ Bld. , Ünyespor ve İst.Çıksalınspor BAL Ligine düştüler.

* B.Petrol , Hacettepe , Elibol Sandıklı ve Erzurum B.Ş.Bld.
kendi aralarında Play - Off'a katılacaklar ve bu gruptan 1 takım daha 2.lige çıkacak.

YARI FİNAL:

Batman Petrol - Elibol Sandıklıspor: 2-2  Penaltılar Sonrası: 7-6
Hacettepe - erzurum B.Ş.Bld: 3-2

FİNAL:

Batman Petrol - Hacettepe: 0-3

* HACETTEPE, bu gruptan 2.lige çıkan 2.takım oldu.

------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 21:26 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN448
DÜN722
BU HAFTA5216
BU AY14743
TOPLAM3048975

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 101 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim