2012-2013 3.LİG 1.GRUP FİKSTÜR ve MAÇLAR (05.05.'13)
Cuma, 20 Temmuz 2012 00:48

Spor Toto 3. Ligi, bir önceki sezonun sonunda Spor Toto 2. Lig’den düşen 6 takım ile Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonucunda Spor Toto 3. Lige yükselen 9 takım ve Spor Toto 3. Ligi’nde yer alan 39 takımın katılımı ile toplam 54 takımdan oluşur

18'er takımlı 3 ayrı grupta yapılacak olan Spor Toto 3.Lig, 8 Eylül 2012'de başlayacak.

Ligin ilk devresi 23 Aralık 2012 tarihinde sona erecek.

3.Lig'in ikinci yarısı ise 19 Ocak 2013'te başlayacak ve 5 Mayıs 2013'te tamamlanacak

2012-2013 sezonundan itibaren Spor Toto 3.Ligi kulüpleri ancak 01.01.1988 ve daha sonra doğmuş olan futbolcular ile sözleşme imzalayabilirler ve müsabakalarda bu futbolcuları oynatabilirler

 

Spor Toto 3.Ligi kulüpleri ayrıca 31.12.1987 ile 31.12.1982 tarihleri arasında doğmuş en fazla 6 futbolcu ile sözleşme imzalayabilirler. Geçmiş sezonlardan sözleşmesi devam eden 31.12.1987 ile 31.12.1982 tarihleri arasında doğmuş olan futbolcular bu kontenjan dâhilinde kabul edilir

Kulüpler, müsabakalarda söz konusu 6 futbolcunun tamamını 18 kişilik müsabaka isim listesine yazabilirler. Ancak kulüpler müsabakalarda bu madde kapsamındaki 6 futbolcudan en fazla 4 tanesini aynı anda oynatabilirler

Spor Toto 3. Liginde yabancı uyruklu futbolcu oynayamaz

Spor Toto 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 16., 17. ve 18. sıraları alan 3 takım olmak üzere toplam 9 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşerler

Spor Toto 3. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar Spor Toto 2. Lig’e yükselirler. Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, Spor Toto 2. Lig’ yükselecek son 3 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak takımları oluştururlar

Play-Off’larda, her grupta grubunu 2., 3., 4. ve 5. sırada tamamlayan takımlar kura ile birbirleri ile eşleşirler

Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar final müsabakası oynarlar. Her grupta ayrı ayrı oynanan play-off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar (toplam 3 takım) Spor Toto 2. Ligine yükselirler

GRUBUN TAKIMLARI:

1.Anadolu Üsküdar
2.Ankara Demirspor
3.Belediye Van
4.Bergama Bld.
5.Çorumspor
6.D.Bakır B.Ş.Bld.
7.Fatih Karagümrük

8.Gölcükspor
9.İstanbulspor
10.Kastamonuspor
11.Kayseri Şeker
12.Kırıkhanspor
13.Orhangazispor
14.Pazarspor
15.Sandıklı Bld.
16.Siirtspor
17.Tekirova Bld.
18.Trab.Beşikdüzüspor

F İ K S T Ü R :

1.HAFTA (09.Eylül.'12 - 16.00)

Sandıklı Bld - Siirt : 1-0

İstanbulspor - Bergama Bld :3-0

Ank.Demir - Kastamonu :0-0

Beşikdüzü - Gölcük : 2-2

Bld.Van - Tekirova Bld : 0-2

Çorum - Orhangazi :1-2

Diyarbakır B.Ş.Bld - Kayseri Şeker : 2-0

Pazar - Anad.Üsküdar : 2-0

F.Karagümrük - Kırıkhan : 1-0

2.HAFTA (16.Eylül.'12)

Kastamonu - Bld.Van :0-2

Siirt - Beşikdüzü :2-1

Gölcük - Diyarbakır B.Ş.Bld :0-1

Kırıkhan - Pazar :2-2

Bergama Bld - F.Karagümrük :1-4

Kayseri Şeker - İstanbulspor :0-1

Tekirova Bld - Çorum :6-2

Anad.Üsküdar - Ank.Demir : 0-0

Orhangazi - Sandıklı bld. :1-0

 

3.HAFTA (23.Eylül.'12)

Pazar - Ank.Demir :2-0

Diyarbakır B.Ş.Bld - Siirt :4-1

Kırıkhan - Bergama Bld:1-2

Çorum - Kastamonu :1-4

İstanbulspor - Gölcük :0-1

Sandıklı Bld - Tekirova Bld :2-1

Beşikdüzü - Orhangazi :1-2

Bld.Van - Anad.Üsküdar :1-0

F.Karagümrük - Kayseri Şeker:1-0

 

4.HAFTA (29/30.Eylül.'12)

Tekirova Bld - Beşikdüzü:2-1

Kayseri Şeker - Kırıkhan:3-1

Orhangazi - Diyarbakır B.Ş.Bld :0-1

Bergama Bld - Pazar:1-1

Gölcük - F.Karagümrük :3-1

Siirt - İstanbulspor :0-3

Anad.Üsküdar - Çorum :6-0

Kastamonu - Sandıklı Bld :5-1

Ank.Demir - Bld.Van :1-0

 

5.HAFTA (07.Ekim.'12)

Pazar - Bld.Van:2-0

Çorumspor - Ankara Demirspor :1-4

F.Karagümrük - Siirt :2-0

Beşikdüzü - Kastamonu:1-2

Kırıkhan - Gölcük:3-0

Diyarbakır B.Ş.Bld - Tekirova Bld :3-1

Sandıklı Bld - Anad.Üsküdar:2-0

İstanbulspor AŞ  - Orhangazi :1-3

Bergama Bld - Kayseri Şeker :1-0

 

6.HAFTA (13/14.Ekim.'12)

Siirt - Kırıkhan :0-0

Anad.Üsküdar - Beşikdüzü :0-1

Kastamonu - Diyarbakır B.Ş.Bld :0-2

Kayseri Şeker - Pazar:2-1

Gölcük - Bergama Bld:3-2

Orhangazi - F.Karagümrük :2-0

Tekirova Bld - İstanbulspor :2-2

Bld.Van - Çorum:2-1

Ank.Demir - Sandıklı Bld :4-1

 

7.HAFTA (21.Ekim.'12)

Beşikdüzü - Ank.Demir :1-1

Pazarspor - Çorumspor :4-0

Bergama Bld - Siirt :3-4

İstanbulspor - Kastamonu :3-2

Kayseri Şeker - Gölcük:2-1

F.Karagümrük - Tekirova Bld :3-3

Kırıkhan - Orhangazi :1-1

Diyarbakır B.Ş.Bld - Anad.Üsküdar :3-1

Sandıklı Bld - Bld.van :0-0

8.HAFTA (24/25.Ekim.'12)

Tekirova Bld - Kırıkhan:1-1

Bld.Van - Beşikdüzü:1-0

Siirt - Kayseri Şeker:0-2

Gölcük - Pazar :0-0

Ank.Demir - Diyarbakır B.Ş.Bld :0-1

Orhangazi - Bergama Bld:1-1

Anad.Üsküdar - İstanbulspor :0-2

Kastamonu - F.Karagümrük :0-3

Çorum - Sandıklı Bld :0-1

 

9.HAFTA (28.Ekim.'12)

Pazar - Sandıklı Bld :2-1

İstanbulspor - Ank.Demir :2-0

Gölcük - Siirt:1-0

Beşikdüzü - Çorum:1-1

Kırıkhan - Kastamonu:3-0

Kayseri Şeker - Orhangazi :2-0

Bergama Bld - Tekirova Bld :0-1

F.Karagümrük - Anad.Üsküdar :0-0

Diyarbakır B.Ş.Bld - Bld.Van:1-0

 

10.HAFTA (04.Kasım.'12)

Sandıklı Bld - Beşikdüzü:1-0

Anad.Üsküdar - Kırıkhan :1-1

Tekirova Bld - Kayseri Şeker :2-2

Çorum - Diyarbakır B.Ş.Bld:1-4

Siirt - Pazar :0-1

Orhangazi - Gölcük:0-0

Ank.Demir - F.Karagümrük :1-2

Kastamonu - Bergama Bld :1-1

Bld.Van - İstanbulspor :0-2

11.HAFTA

Kayseri Şeker - Kastamonu :1-0

İstanbulspor - Çorum :1-0

Kırıkhan - Ank.Demir :1-2

Diyarbakır B.Ş.Bld - Sandıklı Bld:3-0

Gölcük - Tekirova Bld:2-2

Bergama Bld - Anad.Üsküdar :0-2

Siirt - Orhangazi:0-3

Pazar - Beşikdüzü:1-3

F.Karagümrük - Bld.Van :0-0

12.HAFTA (18.Kasım.'12)

B.Van - Kırıkhan:1-3

Anad.Üsküdar - Kayseri Şeker :2-0

Beşikdüzü - Diyarbakır B.Ş.Bld:0-1

Kastamonu - Gölcük:1-2

Orhangazi - Pazar :1-1

Ank.Demir - Bergama Bld:3-1

Tekirova Bld - Siirt:2-4

Çorum - F.Karagümrük :0-3

Sandıklı Bld - İstanbulspor :2-3

 

13.HAFTA

Siirt - Kastamonu :2-5

Kırıkhan - Çorum:4-0

Kayseri Şeker - Ank.Demir:1-1

F.Karagümrük - Sandıklı Bld:1-1

Pazar - Diyarbakır B.Ş.Bld:2-2

Orhangazi - Tekirova Bld:0-1

İstanbulspor - Beşikdüzü:3-0

Gölcük - Anad.Üsküdar:1-2

Bergama Bld - Bld.Van :1-1

 

14.HAFTA (02.Aralık.'12)

Sandıklı Bld - Kırıkhan:2-3

Kastamonu - Orhangazi :0-1

Bld.Van - Kayseri Şeker :1-1

Tekirova Bld - Pazar:1-0

Anad.Üsküdar - Siirt :1-1

Çorum - Bergama Bld :0-1

Beşikdüzü - F.Karagümrük :0-1

Diyarbakır B.Ş.Bld - İstanbulspor :1-1

Ank.Demir - Gölcük :3-0

 

15.HAFTA (9.Aralık.'12)

Kayseri Şeker - Çorum:7-0

Bergama Bld - Sandıklı Bld:0-0

Siirt - Ank.Demir:1-3

İstanbulspor - Pazar :0-0

F.Karagümrük - Diyarbakır B.Ş.Bld:1-0

Kastamonuspor - Tekirova Bld: 3-2

Orhangazi - Anad.Üsküdar:1-1

Kırıkhan - Beşikdüzü:0-0

Gölcük - Bld.Van:4-1

 

16.HAFTA (16.Aralık.'12)

Diyarbakır B.Ş.Bld - Kırıkhan :2-0

Sandıklı Bld - Kayseri Şeker:1-1

Ank.Demir - Orhangazi :1-0

Anad.Üsküdar - Tekirova Bld :2-0

Beşikdüzü - Bergama Bld :1-1

Bld.Van - Siirt: 3-0

Çorum - Gölcük:1-2

İstanbulspor - F.Karagümrük :0-2

Pazar - Kastamonu:3-3

17.HAFTA (23.Aralık.'12)

Kırıkhan - İstanbulspor :0-4

Siirt - Çorum :3-1

Tekirova Bld. - Ank.Demir:2-1

Gölcük - Sandıklı Bld:1-1

Bergama Bld - Diyarbakır B.Ş.Bld :0-1

F.Karagümrük - Pazar :1-2

Kastamonu - Anad.Üsküdar:1-2

Kayseri Şeker - Beşikdüzü:3-2

Orhangazi - Bld.Van:0-0

 

İLK YARI SONU PUAN CETVELİ :

O G B M A Y AV P
1.D.BAKIR B. Ş.
17 14 2 1 32 8 24 44
2.İSTANBULSPOR
17 11 3 3 31 13 18 36
3.F.KARAGÜMRÜK
17 10 4 3 26 13 13 34
4.KAY.ŞEKER 17 8 4 5 27 17 10 28
5.PAZAR 17 7 7 3 26 17 9 28
6.ANK.DEMİR 17 8 4 5 25 16 9 28
7.ORHANGAZİ 17 7 6 4 18 12 6 27
8.TEKİROVA BLD 17 7 5 5 31 28 3 26
9.GÖLCÜK 17 7 5 5 23 22 1 26
10.ANAD.ÜSKÜDAR
17 6 5 6 20 16 4 23
11.KIRIKHAN 17 5 6 6 24 22 2 21
12.BLD.VAN 17 5 5 7 13 18 -5 20
13.SANDIKLI 17 5 5 7 17 25 -8 20
14.KASTAMONU 17 5 3 9 27 30 -3 18
15.BERGAMA BLD 17 3 6 8 16 27 -11 15
16.SİİRT 17 4 2 11 18 36 -18 14
17.BEŞİKDÜZÜ 17 2 5 10 15 24 -9 11
18.ÇORUM 17 0 1 16 10 55 -45 1

--------------------------------------------------- İLK  YARI  SONU----------------------------------------

18.HAFTA (19/20.Ocak.'13)

Kastamonu - Ank.Demir:2-1
Siirt - Sandıklı:2-2
Orhangazi - Çorumspor:2-0
Gölcük - Beşikdüzü:1-1
Anad.Üsküdar - Pazar:2-1
Kay.Şeker - D.Bakır B.Ş.:1-2
Tekirova Bld - Bld.Van:1-0
Korokhan - F.Karagümrük:2-1
Bergama Bld - İst.Spor:1-1

19.HAFTA (27.01.'13)

D.Bakır B.Ş. - Gölcük:2-1
Pazar - Kırıkhan:1-0
Çorum - Tekirova Bld:1-3
Sandıklı - Orhangazi:0-1
F.Karagümrük - Bergama Bld:1-2
Bld.Van - Kastamonu:3-1
Beşikdüzü - Siirt:2-0
İst.Spor - Kay.Şeker:0-1
Ank.Demir - Anad.Üsküdar:1-1

20.HAFTA

Kastamonu - Çorumspor:5-0
Tekirova Bld - Sandıklı:2-0
orhangazi - Beşikdüzü:0-0
Bergama Bld - Kırıkhan:0-1
Siirt - D.Bakır B.Ş.:0-2
Anad.Üsküdar - Bld.Van:1-2
Kay.Şeker - F.Karagümrük:0-1
Ank.Demir - Pazar:1-1
Gölcük - İst.Spor:1-1

21.HAFTA (09/10.Şubat.'13)

F.Karagümrük - Gölcük:4-0
D.Bakır B.Ş. - Orhangazi:1-1
Beşikdüzü - Tekirova Bld:2-1
Sandıklı - Kastamonu:2-2
Bld.Van - ank.Demir:0-1
İst.Spor- - Siirt:0-0
Çorum - Anad.Üsküdar:2-1
Kırıkhan - Kay.Şeker:0-0

22.HAFTA (17.Şubat.'13 Pazar)

Ank.Demir - Çorumspor:2-2
Anad.Üsküdar - Sandıklı:1-0
Kay.Şeker - bergama:7-2
Gölcük - Kırıkhan:1-0
Kastamonu - Beşikdüzü:0-1
Bld.Van - Pazar:1-1
Tekirova - D.Bakır B.Ş.:0-0
Orhangazi - İst.Spor:1-1
Siirt - F.Karagümraük:1-2

23.HAFTA (24.Şubat.'13)

Çorum - Bld.Van:0-0
Bergama - Gölcük:2-0
İst.Spor - Tekirova:2-1
F.Karagümrük - Orhangazi:0-1
Pazar - Kay.Şeker:0-0
D.Bakır B.Ş. - Kastamonu:0-0
Sandıklı - Ank.Demir:1-1
Kırıkhan - Siirt:4-0
Beşikdüzü - Anad.Üsküdar:0-0

24.HAFTA(03.Mart.'13)

Gölcük - Kay.Şeker:1-2
Bld.Van - Sandıklı:2-1
Siirt - Bergama:2-1
Ank.Demir - Beşikdüzü:1-1
Orhangazi - Kırıkhan:0-1
Anad.Üsküdar - D.Bakır B.Ş.:1-1
Kastamonu - İst.Spor:0-1
Çorumspor - Pazar:1-2
Tekirova - F.Karagümrük:1-1

25.HAFTA (06.Mart.'13 Çarşamba)

Beşikdüzü - Bld.Van:0-0
Pazar- Gölcük:3-2
Bergama - Orhangazi:1-1
Kırıkhan - Tekirova:2-1
f.Karagümrük - Kastamonu:2-1
D.Bakır B.Ş. - Ank.Demir:1-1
Kay.Şeker - Siirt:1-0
Sandıklı - Çorumspor:6-3
İst.Spor - Anad.Üsküdar:0-1

26.HAFTA (10.03.'13)

Tekirova - Bergama:1-2
Kastamonu - Kırıkhan:2-4
Çorum - Beşikdüzü:1-3
orhangazi - Kay.Şeker:1-1
Bld.Van - D.Bakır B.Ş.:1-1
Sandıklı - Pazar:1-0
Siirt - Gölcük:2-1
ank.Demir - İst.Spor:0-1
Arad.Üsküdar - F.karagümrük:0-2

 

27.HAFTA (17.Mart.'13)

İst.Spor - Bld.Van : 1-2
Kay.Şeker - Tekirova : 1-3
Gölcük - Orhangazi : 0-2
Bergama - Kastamonu : 1-1
D.Bakır B.Ş. - çorum : 6-0
Pazar - Siirt : 4-3
F.Karagümrük - Ank.Demir : 4-0
Beşikdüzü - Sandıklı : 0-0
Kırıkhan - Anad.Üsküdar : 1-3

28.HAFTA (23.Mart.'13)

Orhangazi - Siirt : 0-1
Anad.Üsküdar - Bergama : 1-1
ank.Demir - Kırıkhan : 1-0
Kastamonu - Kay.Şeker : 1-0
Sandıklı - D.Bakır B.Ş.: 0-6
Beşikdüzü - Pazar : 0-0
Bld.Van - F.Karagümrük : 2-2
Çorum - İst.Spor : 2-1
Tekirova - Gölcük : 3-1

29.HAFTA (31.03.'13)

Kırıkhan - Bld.Van : 1-0
Siirt - Tekirova : 0-0
Pazar - orhangazi : 4-1
D.Bakır B.Ş. - Beşikdüzü :3-0
Gölcük - Kastamonu : 1-1
F.Karagümrük - Çorum :5-0
İst.Spor - Sandıklı : 2-3
Bergama - Ank.Demir :0-0
Kay.Şeker - Anad.Üsküdar :1-5

30.HAFTA

Kastamonu - Siirt:1-1
Bld.Van - Bergama:1-0
Çorum - Kırıkhan:0-1
Tekirova - Orhangazi:2-0
ank.Demir - Kay.Şeker:1-1
D.Bakır B.Ş. - Pazar:2-2
Sandıklı - F.Karagümrük:5-2
Anad.Üsküdar - Gölcük:1-0
Beşikdüzü - İst.Spor:0-1

31.HAFTA (14.04.'13)

Kay.Şeker - Bld.Van : 3-0
Pazar - Tekirova : 1-2
İst.Spor - D.Bakır B.Ş. : 2-1
F.Karagümrük - Beşikdüzü : 0-2
Orhangazi - Kastamanu : 2-0
Bergama - Çorum : 3-2
Gölcük - Ank.Demir : 1-0
Kırıkhan - Sandıklı : 2-1
Siirt - Anad.Üsküdar : 2-1

32.HAFTA (21.04.'13 Pazar)

Ank.Demir - Siirt : 0-1
Tekirova - Kastamonu : 5-3
Sandıklı - Bergama : 1-2
Beşikdüzü - Kırıkhan : 1-1
Çorumspor - Kay.Şeker : 3-2
Anad.Üsküdar - Orhangazi : 1-2
D.Bakır B.Ş. - F.Karagümrük : 2-3
Pazar - İst.Spor : 1-0
Bld.Van - Gölcük : 0-3

33.HAFTA (28.Nisan.'13 Pazar)

Kastamonu - Pazar : 2-1
F.Karagümrük - İst.Spor : 3-2
Siirt - Bld.Van : 2-0
Kırıkhan - D.Bakır B.Ş. : 1-0
Bergama - Beşikdüzü : 0-0
Gölcük - Corumspor : 5-1
Kay.Şeker - Sandıklı : 0-4
Orhangazi - Ank.Demir : 1-2
Tekirova- And.Üsküdar : 3-0

34.HAFTA (05.Mayıs.'13)

Çorum - Siirt: 1-4
İst.Spor - Kırıkhan: 2-1
D.Bakır B.Ş. - Bergama: 0-1
And.Üsküdar - Kastamonu: 0-4
ank.Demir - Tekirova: 2-2
Bld.Van - Orhangazi: 1-2
Beşikdüzü - Kay.Şeker: 3-0
Pazar - F.Karagümrük: 1-0
Sandıklı - Gölcük: 1-3

ŞAMPİYON: Diyarbakır B.Şehir Bld.Spor (Spor Toto 2.lige çıktı)

BAL LİGİNE DÜŞENLER: Çorumspor - Trab.Beşikdüzüspor - Kastamonuspor

2.LİGE ÇIKMAK İÇİN PLAY-OFF OYNAYACAKLAR:
Fatih Karagümrük - İstanbulspor - Pazarspor - Tekirova Bld.Spor kendi aralarında
Play-Off maçları oynayacak ve bu gruptan 1 takım daha 2.lige çıkacak.

YARI FİNAL:

İstanbulspor A.Ş. - Tekirova Bld: 1-4
Pazarspor - Karagümrük: 1-1  PENALTILAR SONUNDA: 5-4

FİNAL:

Tekirova Bld. - Pazarspor: 2-2   Penaltılar Sonrası: 6-7

* PAZARSPOR, bu gruptan 2.lige çıkan 2.takım oldu.

 


O G B M A Y AV P
1.D.BAKIR B.Ş.B 34 20 9 5 62 22 40 69
2.F. K.GÜMRÜK
34 19 6 9 59 35 24 63
3.İSTANBULSPOR
34 17 7 10 49 32 17 58
4.PAZARSPOR 34 15 12 7 52 35 17 57
5.TEKİROVA BLD 34 16 9 9 62 46 16 57
6.KIRIKHAN 34 15 8 11 46 36 10 53
7.ORHANGAZİ 34 14 11 9 36 28 8 53
8.KAY.ŞEKER 34 13 8 13 48 44 4 47
9.ANK. DEMİR 34 11 13 10 40 36 4 46
10.AND.ÜSKÜDAR
34 12 9 13 40 39 1 45
11.GÖLCÜKSPOR 34 12 8 14 44 48 -4 44
12.BLD.VAN 34 10 10 14 28 39 -11 40
13.SANDIKLI 34 10 9 15 45 56 -11 39
14.BERGAMA BLD 34 9 12 13 35 50 -15 39
15.SİİRTSPOR 34 11 6 17 39 58 -19 39
16.KASTAMONU 34 10 8 16 53 55 -2 38
17.BEŞİKDÜZÜ 34 8 14 12 31 33 -2 38
18.ÇORUMSPOR 34 3 3 28 29 106 -77 12


-----------------------------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 20:49 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN694
DÜN1430
BU HAFTA2124
BU AY18808
TOPLAM3053040

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 123 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim