2017-2018 * 3.LİG 1.GRUP...(24.05.'18)
Perşembe, 27 Temmuz 2017 11:46

2017– 2018 SEZONU TFF 3. LİG MÜSABAKALARI STATÜSÜ (Özet)

TFF 3. Lig, bir önceki sezonun sonunda TFF 2. Lig’den düşen 6 takım ile
Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonucunda TFF 3. Lig'e yükselen 9 takım ve
TFF 3. Lig’de yer alan 39 takımın katılımı ile toplam 54 takımdan oluşur.

TFF 3. Lig 18 takımlı 3 grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır.

TFF 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarında 16.17. ve 18. sıraları alan toplam
9 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşer.

TFF 3. Lig'de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar
TFF 2. Lig’e yükselirler.

Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2.3.4. ve 5. sırayı alan takımlar,
TFF 2. Lig’e yükselecek son 3 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak
takımları oluştururlar.

Play-Off’larda,

Her grupta grubunu 2. sırada bitiren takım 5. sırada bitiren takımla,
3. sırada bitiren takım ise 4. sırada bitiren takım ile çift maç eleme usulüne göre eşleşirler.

İlk müsabakalar 4. ve 5. Takımların sahasında oynanır.

Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar tek maç eleme usulüne göre
final müsabakası oynarlar.

Her grupta ayrı ayrı oynanan Play-Off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar
(toplam 3 takım) TFF2. Lig'e yükselirler.

Play-Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde ikili averaj göz önüne alınır ve rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa (iki takımın da evinde ve rakip takım sahasında
attığı gol sayısı eşit ise), ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır.

Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.

Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol adedi fazla olan takım , yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz.

Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlandığı takdirde, on beşer dakikalık iki uzatma
devresi oynanır.

Uzatma devresinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.

2017-2018 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım profesyonellik kriterlerini karşılamaları şartıyla TFF3.Lig’e yükselir.

--------------------------------------------------------

2017-2018 3.LİG 1.GRUP KATILAN TAKIMLAR (18 TAKIM)

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE

BAYRAMPAŞA

BERGAMA BELEDİYESPOR

ÇATALCASPOR

DARDANELSPOR A.Ş.

DÜZCESPOR

ERBAASPOR

ERZİN BELEDİYESPOR

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

KEMERSPOR 2003

KOZAN BELEDİYESPOR

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

OF SPOR A.Ş.

ORHANGAZİ BELEDİYESPOR (Orhangazispor)

YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESİ SPOR

YOMRASPOR


1.HAFTA (26.Ağustos.2017)

Y.Altındağ Bld. - Ofspor: 0-1
Düzce - H.E.Adıvar: 1-0
Erzin Bld - Bayburt: 1-0
Dardanelspor - Erbaa: 1-0
Orhangazi - Bergama: 2-4
Kemer - Kozan Bld.: 6-1
Yomra - Manisa B.Ş.: 0-0
Bayrampaşa - B.Petrol: 1-0
12 Bingöl - Çatalca: 1-1

2.HAFTA (10.Eylül.2017)

H.E.adıvar - Dardanel : 2-2
B.Petrol - Yomra : 0-1
Manisa B.Ş. - Kemer : 2-2
Kozan - Orhangazi : 0-0
Bayurt - Düzce : 4-2
Erbaa - Yeni Altındağ : 4-0
Of - 12 Bingöl : 3-1
Bergama - Erzin: 1-2
Çatalca - Bayrampaşa : 2-1

3.HAFTA (16.Eylül.'17)

12.Bingöl - Bayrampaşa: 0-0
Dardanel - Bayburt: 0-0
Orhangazi Bld. - Manisa B.Ş.: 1-0
Y.altındağ - H.E.Adıvar: 0-3
Düzce - Bergama: 2-0
Erzin - Kozan: 1-3
Yomra - Çatalca: 0-2
Of - Erbaa: 0-0
Kemer - B.Petrol : 1-1

4.HAFTA (23/24.Eylül.'17)

H.E.Adıvar - Of: 2-0
Erbaa - 12 Bingöl: 1-0
B.Petrol - Orhangazi: 2-0
Çatalca - Kemer: 1-3
Kozan - Düzce: 3-2
Bayburt - Y.Altındağ: 2-3
Bayrampaşa - Yomra: 2-1
Manisa B.Ş. - Erzin: 2-0
Bergama - Dardanel: 4-2

5.HAFTA (27.Eylül.'17)

Y.Altındağ - Bergama: 3-0
Erbaa - H.E.Adıvar: 1-1
Of - Bayburt: 0-2
12 Bingöl - Yomra: 1-0
Dardanel - Kozan: 2-0
Düzce - Manisa B.Ş.: 0-4
Erzin - B.Petrol: 0-0
Orhangazi - Çatalca: 0-0
Kemer - Bayrampaşa: 1-1

6.HAFTA (01.Ekim.'17)

H.E.Adıvar - 12 Bingöl: 0-1
Çatalca - Erzin: 1-0
Manisa B.Ş. - Dardanel: 1-0
Kozan - Y.Altındağ: 4-0
Bergama - Of: 0-4
Yomra - Kemer: 1-2
Bayrampaşa - Orhangazi: 0-0
B.Petrol - Düzce: 1-1
Bayburt - Erbaa: 0-0

7.HAFTA (08.Ekim.'17)

H.E.Adıvar - Bayburt: 2-2
Dardanel - B.Petrol: 2-1
Düzce - Çatalca: 1-0
Orhangazi - Yomra: 1-1
Erbaa - Bergama: 0-2
Of - Kozan: 1-0
12 Bingöl - Kemer: 3-1
Y.Altındağ - Manisa B.Ş.: 0-2
Erzin - Bayrampaşa: 0-2

8.HAFTA (15.Ekil.'17)

Çatalca - Dardanel: 1-1
Kozan - Erbaa: 3-1
Bayrampaşa - Düzce: 2-0
Manisa B.Ş. - Of: 1-0
Bergama - H.E.Adıvar: 1-1
Bayburt - 12 Bingöl: 0-0
Kemer - Orhangazi: 3-1
Yomra - Erzin: 1-0
B.Petrol - Y.Altındağ: 2-1

9.HAFTA (22.Ekim.'17)

H.E.Adıvar - Kozan: 2-1
Erbaa - Manisa B.Ş.: 0-1
12 Bingöl - Orhangazi: 2-1
Düzce - Yomra: 1-0
Bayburt - Bergama: 1-0
Of - B.Petrol: 1-2
Y.altındag - Çatalca: 0-0
Dardanel - Bayrampaşa: 0-2
Erzin - Kemer: 1-2

10.HAFTA (29.Ekim.'17)

Yomra - Dardanel : 3-2
B.Petrol - Erbaa: 2-2
Çatalca - Of: 0-3
Manisa B.Ş. - H.E.Adıvar: 3-2
Kozan - Bayburt: 0-2
Bergama - 12 Bingöl: 2-0
Orhangazi - Erzin: 0-0
Kemer - Düzce: 0-2
Bayrampaşa - Y.Altındağ: 0-1

11.HAFTA (05.Kasım.'17)

H.E.Adıvar - B.Petrol: 1-1
12 Bingöl - Erzin: 1-1
Y.altındağ - Yomra: 3-0
Dardanel - Kemer: 0-0
Düzce - Orhangazi: 3-1
Bergama - Kozan: 1-1
Erbaa - Çatalca: 2-0
Of - Bayrampaşa: 3-0
Bayburt - Manisa B.Ş.: 1-3

12.HAFTA (12.Kasım.'17)

Orhangazi - Dardanel: 2-2
Yomra - Of: 2-1
B.Petrol - Bayburt: 0-0
Çatalca - H.E.Adıvar: 0-1
Manisa B.Ş. - Bergama: 3-0
Kozan - 12 Bingöl: 3-1
Erzin - Düzce: 1-2
Kemer - Y.altındağ: 2-2
Bayrampaşa - Erbaa: 1-0

13.HAFTA (19.Kasım.'17)

H.E.Adıvar - Bayrampaşa: 1-1
Erbaa - Yomra: 4-1
Dardanel - Erzin: 1-2
Kozan - Manisa B.Ş.: 0-0
Bergama - B.Petrol: 1-2
Bayburt - Çatalca: 1-1
Of - Kemer: 0-0
12 Bingöl - Düzce: 0-0
Y.Altındağ - Orhangazi: 2-2

14.HAFTA (26.Kasım.'17)

Düzce - Dardanel: 1-1
Erzin - Y.altındağ: 1-0
B.Petrol - Kozan: 4-1
Çatalca - Bergama: 0-1
Manisa B.Ş. - 12 Bingöl: 3-2
Orhangazi - Of: 0-0
Kemer - Erbaa: 3-3
Yomra - H.E.Adıvar: 0-0
Bayrampaşa - Bayburt: 0-0

15.HAFTA (03.Aralık.'17)

H.E.Adıvar - Kemer: 2-0
Of - Erzin: 1-2
B.Petrol - Manisa B.Ş.: 1-1
Y.altındğ - Düzce: 0-1
Bergama - Bayrampaşa: 0-1
Erbaa - Orhangazi: 2-1
Dardanel - 12 Bingöl: 0-1
Kozan - Çatalca: 1-0
Bayburt - Yomra: 4-1

16.HAFTA (10.Aralık.'17)

Erzin - Erbaa: 1-2
Yomra - Bergama: 1-0
12 Bingöl - B.Petrol: 2-2
Çatalca - Manisa B.Ş.: 0-1
Dardanel - Y.altındağ: 2-1
Düzce - Of: 1-0
Orhangazi - H.E.Adıvar: 0-1
Kemer - Bayburt: 1-2
Bayrampaşa - Kozan: 0-0

17.HAFTA (17.Aralık.'17)

H.E.Adıvar - erzin: 1-0
Erbaa - Düzce: 0-0
B.Petrol - Çatalca: 3-0
Y.Altındağ - 12 Bingöl: 0-0
Bayburt - Orhangazi: 0-3
Of - Dardanel: 4-3
Manisa B.Ş. - Bayrampaşa: 1-2
Kozan - Yomra: 0-0
Bergama - Kemer: 1-3


O G B M A Y AV P
1.MANİSA B.Ş. 17 11 4 2 28 11 17 37
2.DÜZCESPOR 17 9 4 4 20 17 3 31
3.BAYRAMPAŞA 17 8 6 3 16 10 6 30
4.HALİDEEDİP
17 7 7 3 22 14 8 28
5.B. PETROL
17 6 8 3 24 16 8 26
6.KEMERSPOR
17 6 7 4 30 24 6 25
7.BAYBURT
17 6 7 4 21 17 4 25
8.OFSPOR
17 7 3 7 22 16 6 24
9.ERBAA 17 6 6 5 22 17 5 24
10.KOZAN BLD 17 6 5 6 21 23 -2 23
11.12 BİNGÖL
17 5 7 5 16 18 -2 22
12.YOMRA 17 5 4 8 13 23 -10 19
13.Ç.DARDANEL
17 4 6 7 21 25 -4 18
14.ERZİN BLD. 17 5 3 9 13 20 -7 18
15.BERGAMA
17 5 2 10 18 28 -10 17
16.Y.ALTINDAĞ
17 4 4 9 16 26 -10 16
17.ORHANGAZİ
17 2 8 7 15 22 -7 14
18.ÇATALCA
17 3 5 9 9 20 -11 14

İLK  YARI  SONU

-----------------------------------------
18.HAFTA (20.Ocak.'18)

Of - Y.Altındağ: 1-0
H.Edip - Düzce: 0-0
Bergama-Orhangazi: 2-1
Çatalca - 12 Bingöl: 2-0
Kozan - Kemer: 0-1
Manisa B.Ş. - Yomra: 0-0
B.Petrol - Bayrampaşa: 2-0
Bayburt - Erzin: 3-1
Erbaa - Ç.Dardanel: 0-0

19.HAFTA (28.Ocak.'18)

Yomra - B.Petrol: 0-1
Bayrampaşa - Çatalca: 2-1
Ç.Dardanel - H.Edip: 2-2
Kemer - Manisa B.Ş.: 0-2
Orhangazi - Kozan: 2-1
Düzce - Bayburt: 0-2
Y.Altındağ - Erbaa: 1-1
12 Bingöl - Of: 0-0
Erzin - Bergama: 0-0

20.HAFTA (04.Şubat.'18)

Halide Edip - Y.Altındağ: 2-2
Çatalca - Yomra: 0-1
Erbba - Of: 1-3
B.Petrol - Kemer: 0-1
Bergama - Düzce: 0-2
Kozan - Erzin: 3-1
Bayrampaşa - 12 Bingöl: 3-1
Bayburt - Ç.Dardanel: 1-0
Manisa B.Ş. - Orhangazi: 3-0

21.HAFTA (10.Şubat.'18 C.tesi)

Düzce - Kozan: 1-0
Y.altındağ - Bayburt: 2-0
Yomra - Bayrampaşa: 1-1
Erzin - Manisa B.Ş.:0-3
Çanakkale - Bergama: 2-0
Of - Halide Edip: 1-1
12 Bingöl - Erbaa: 1-2
Orhangazi - Batman: 0-0

22.HAFTA (14.Şubat.'18 Çarşamba)

Bergama - Y.altındağ: 2-1
H.Edip - Erbaa: 1-2
Bayburt - Of: 2-0
Yomra - 12 Bingöl: 2-1
Kozan - Ç.Dardanel: 3-1
Manisa B.Ş. - Düzce: 3-1
Batman - Erzin: 0-1
Çatalca - Orhangazi: 1-1
Bayrampaşa - Kemer: 2-2

23.HAFTA (18.Şubat.'18 Pazar)

Erbaa - Bayburt: 1-1
12 Bingöl - H.Edip: 1-3
Erzin - Çatalca: 1-3
Ç.Dardanel - Manisa B.ş.: 0-2
Y.altındağ - Kozan: 2-0
Kemer - Yomra: 3-0
Orhangazi - Bayrampaşa: 1-3
Düzce - B.Petrol: 0-0
Of - Bergama: 0-0

24.HAFTA (24/25.Şubat.'18 C.tesi - Pazar)

Bayrampaşa - Erzin: 5-2
Bergama - Erbaa: 1-4
Kozan - Of: 1-0
Kemer - 12 Bingöl: 2-0
Manisa B.Ş. - Y.Altındağ: 2-3
Bayburt - H.Edip: 1-0
B.Petrol - Ç.Dardanel: 3-2
Çatalca - Düzce: 2-1
Yomra - Orhangazi: 0-0

25.HAFTA (03/04.Mart.'18)

Of - Manisa B.Ş.: 0-2
H.Edip - Bergama: 4-2
12 Bingöl - Bayburt: 1-3
Orhangazi - Kemer: 0-3
Erzin - Yomra: 3-1
Y.Altındağ - Batman: 3-2
Ç.Dardanel - Çatalca: 0-1
Erbaa - Kozan: 3-1
Düzce - Bayrampaşa: 2-0

26.HAFTA (10/11.Mart.'18)

Yomra - Düzce: 1-1
Bergama - Bayburt: 2-2
Batman - Of: 0-1
Çatalca - Y.Altındağ: 1-0
Bayrampaşa - Ç.Dardanel: 3-2
Kemer - Erzin: 4-1
Kozan - H.Edip: 0-2
Manisa B.Ş. - Erbaa: 2-0
Orhangazi - 12 Bingöl: 1-1

27.HAFTA (17/18.Mart.'18)

Of - Çatalca: 1-0
H.Edip - Manisa B.Ş.: 1-2
Erzin - Orhangazi: 5-1
Y.Altındağ - Bayrampaşa: 0-0
Düzce - Kemer: 2-2
Erbaa - Batman: 2-1
Bayburt - Kozan: 3-2
12 Bingöl - Bergama: 0-0
Ç.Dardanel - Yomra: 0-1

28.HAFTA (25.Mart.'18)

Orhangazi - Düzce: 1-4
Kemer - Ç.Dardanel: 3-1
Kozan - Bergama: 3-1
Çatalca - Erbaa: 0-2
Bayrampaşa - Of: 1-2
Manisa B.Ş. - Bayburt: 1-0
Batman - H.Edip: 1-0
Erzin - 12 Bingöl: 2-1
Yomra - Y.Altındağ: 0-3

29.HAFTA (01.Nisan.'18)

Halide Edip - Çatalca: 0-1
Of - Yomra: 1-0
Bayburt - B.Petrol: 3-1
Ç.Dardanel - Orhangazi: 0-2
Bergama Bld - Manisa B.Ş.: 1-2
12 Bingöl - Kozan: 1-0
Düzce - Erzin: 1-1
Y.Altındağ - Kemer: 4-4
Erbaa - Bayrampaşa: 1-2

30.HAFTA (07/08.Nisan.'18)

Bayrampaşa - Halide Edip: 0-3
Yomra - Erbaa: 2-1
Çatalca - Bayburt: 1-1
Kemer - Of: 1-0
Düzce - 12 Bingöl: 1-1
Orhangazi - Y.altındağ: 1-0
Erzin - Ç.Dardanel: 0-0
Manisa B.Şb - Kozan: 4-2
B.Petrol - Bergama: 1-1

31.HAFTA (14/15.Nisan.'18)

Bergama - Çatalca: 2-2
Y.Altındağ - Erzin: 2-0
Kozan - B.Petrol: 2-3
Ç.Dardanel - Düzce: 3-3
12 Bingöl - Manisa B.Ş.: 2-2
Of - Orhangazi: 2-0
Erbaa - Kemer: 2-3
Halide Edip - Yomra: 2-0
Bayburt - Bayrampaşa: 1-0

32.HAFTA (22.Nisan.'18)

Düzce - Y.Altındağ: 0-0
Bayrampaşa - Bergama: 1-2
Orhangazi - Erbaa: 4-0
12 Bingöl - Ç.Dardanel: 0-0
Çatalca - Kozan: 1-1
Yomra - Bayburt: 0-0
Kemer - Halide Edip: 0-1
Erzin - Of: 1-4
Manisa B.Ş. - B.Petrol: 2-1

33.HAFTA (29.Nisan.'18)

Erbaa - Erzin: 2-0
Bergama - Yomra: 1-1
B.Petrol - 12 Bingöl: 1-0
Manisa B.Ş. - Çatalca: 0-4
Y.Altındağ - Ç.Dardanel: 3-1
Of - Düzce: 1-1
Halide Edip - Orhangazi: 1-1
Bayburt - Kemer: 3-1
Kozan - Bayrampaşa: 1-3

34.HAFTA (05.Mayıs.'18) (SON)

12 Bingöl - Y.Altındağ: 1-0
Orhangazi - Bayburt: 3-4
Ç.Dardanel - Of: 0-2
Bayrampaşa - Manisa B.Ş.: 1-0
Yomra - Kozan: 0-1
Kemer - Bergama: 0-0
Erzin - Halide Edip: 3-0
Düzce - Erbaa: 1-0
Çatalca - B.Petrol: 2-2


O G B M A Y AV P
1.MANİSA B.Ş. 34 23 6 5 60 27 33 75
2.BAYBURT
34 17 11 6 51 33 18 62
3.KEMERSPOR
34 15 12 7 62 44 18 57
4.BAYRAMPAŞA 34 16 9 9 43 34 9 57
5.DÜZCESPOR 34 14 13 7 41 34 7 55
6.OFSPOR
34 16 7 11 41 27 14 55
7.HALİDE EDİP
34 13 12 9 45 33 12 51
8.ERBAASPOR 34 13 9 12 46 41 5 48
9.B. PETROL
34 12 12 10 43 36 7 48
10.Y. ALTINDAĞ
34 11 9 14 42 44 -2 42
11.ÇATALCA
34 10 11 13 33 37 -4 41
12.KOZAN BLD
34 11 6 17 42 52 -10 39
13.YOMRASPOR 34 9 10 15 23 42 -19 37
14.ERZİN BLD 34 10 6 18 35 53 -18 36
15.BERGAMA
34 8 10 16 35 54 -19 34
16.12 BİNGÖL
34 7 13 14 28 42 -14 34
17.ORHANGAZİ
34 6 13 15 34 52 -18 31
18.Ç.DARDANEL
34 5 11 18 35 54 -19 26

* 12 BİNGÖL SPOR - ORHANGAZİ BLD. -  ÇANAKKALE DARDANEL SPOR  BAL  LİGİNE DÜŞTÜ.

* MANİSA B.Ş.BLD.SPOR  2.LİGE  ÇIKTI.

* BAYBURT - KEMER - BAYRAMPAŞA  ve DÜZCE PLAY-Off oynayacak. 1 Takım daha çıkacak.

Düzcespor - Bayburt Grup : 1-0
Bayrampaşa - Kemerspor 2003 : 3-0

Bayburt Grup - Düzcespor: 1-2
Kemerspor 2003 - Bayrampaşa : 1-1

FİNAL:

DÜZCESPOR: 1  - BAYRAMPAŞA: 1   Uzatma: 2-3
(24.Mayıs.'18 - 16.00 - Balıkesir Atatürk Stadı)

BAYRAMPAŞA  2.LİGE  ÇIKTI..

---------------------------------------------------






Perşembe, 24 Mayıs 2018 20:01 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN504
DÜN1598
BU HAFTA2102
BU AY15467
TOPLAM3458316

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 51 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim