2016-2017 3.LİG 1.GRUP FİKSTÜRÜ ve MAÇLAR... (02.05.'17)
Salı, 09 Ağustos 2016 17:30

 

FUTBOLCULARIN UYGUNLUĞU:

SPOR TOTO 3. LİG FUTBOLCU UYGUNLUĞU VE GENÇ FUTBOLCU TEŞVİK SİSTEMİ

SPOR TOTO 3. LİG OYUNCU UYGUNLUĞU:

1.Yabancı uyruklu amatör veya profesyonel futbolcu oynatılamaz.

2.Spor Toto 3. Lig müsabakalarında 18 kişilik müsabaka isim listesine 31.12.1991 ve
daha önce doğmuş en fazla 10 futbolcu yazılabilir.

Bu sayının aşılması halinde ilgili kulüp hakkında Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri uygulanır.

3. Müsabaka isim listesinde 01.01.1992 ve daha sonra doğmuş olan en az 8 futbolcunun
bulundurulması zorunludur.
Listeye 01.01.1992 ve daha sonra doğmuş olan 8 futbolcunun yazılmaması halinde,
müsabaka isim listesi yazılmayan futbolcu sayısı kadar eksik verilir.

Bu durumda ilgili kulüp hakkında talimata aykırılık nedeni ile disiplin işlemleri uygulanır.

SPOR TOTO 3. LİG TEŞVİK SİSTEMİ:

1.Kulüplerin alt yapılarının güçlendirilmesi ve genç oyuncu oynatan kulüplerin teşvik
edilmesi amacıyla,
2016 –2017 Sezonunda toplam 3.000.000 TL Genç Futbolcu Teşvik Fonu aşağıdaki
şartlarda kulüplere ödenir.

2016 –2017 Sezonunda kulüplerin teşvik fonundan faydalanabilmeleri için aşağıdaki
sisteme uygun olarak kulüplere puan verilir.

2. Puanlama Sistemi:

a) 01.01.1993 (dahil) –31.12.1996(dahil) tarihleri arasında doğmuş futbolculardan;
-İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 4 puan,
-Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 2 puan,
-18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 1 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.01.01.1997 (dahil)

b) 31.12.1999 (dahil) tarihleri arasında doğmuş futbolculardan;
-İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 8 puan,
-Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 4 puan,
-18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 2 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

c) 01.01.2000 ve daha sonra doğmuş futbolculardan;
-İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 16 puan,
-Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 8 puan,
-18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 4 puan

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

3. 2016-2017 resmi lig müsabakalarının (play off müsabakaları hariç) sonunda,
3.000.000 TLteşvik ücreti, sezon sonunda yukarıdaki kriterlere göre oluşan tüm puanların
toplamına bölünmek suretiyle 1 puana denk gelen tutar tespit edilir.

4. Kulübün toplam puanı ile 1 puana denk gelen rakam çarpılmak suretiyle kulübe
ödenecek teşvik tutarı belirlenerek, ödemeler sezonun bitimini müteakip bir ay içerisinde
ilgili kulüplere yapılır.

MÜSABAKA SİSTEMİ:

(1) Spor Toto 3. Lig 19 takımlı 1grup ve 18 takımlı 2 grup olmak üzere toplam üç grupta
çift devreli lig usulüne göre oynanır.

(2) Spor Toto 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda
19 takımlı grupta 16., 17.,18. ve 19. sıraları alan 4 takım,
18 takımlı gruplarda ise 16., 17., ve 18. sıraları alan 6 takım olmak üzere toplam
10 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşer.

(3) Spor Toto 3. Lig'de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda
1. sırayı alan takımlar Spor Toto 2. Lig’e yükselirler.
Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar,
Spor Toto 2. Lig’e yükselecek son 3 takımın belirleneceği
Play-Off müsabakalarına katılacak takımları oluştururlar.

(4) Play-Off’larda, her grupta grubunu 2. sırada bitiren takım 5. sırada bitiren takımla,
3. sırada bitiren takım ise 4. sırada bitiren takım ile çift maç eleme usulüne göre eşleşirler.
İlk müsabakalar 4. ve 5. Takımların sahasında oynanır.

(5) Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar tek maç eleme
usulüne göre final müsabakası oynarlar.
Her grupta ayrı ayrı oynanan Play-Off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar
(toplam 3 takım) Spor Toto 2. Lig'e yükselirler.

(6) Play-Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde ikili averaj
göz önüne alınır ve rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.
Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa (iki takımın da evinde ve rakip takım
sahasında attığı gol sayısı eşit ise),
ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır.
Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak
vuruşlar sonucunda belirlenir.
Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa,
rakip sahada atılan gol adedi fazla olan takım,
yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz

(7) Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlandığı takdirde,
on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır.
Uzatma devresinde gol atılamazsa,
kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.

(8) 2016-2017 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım profesyonellik
kriterlerini karşılamaları şartıyla Spor Toto 3.Lig’e yükselir.

 


2016 - 2017 3.LİG 1.GRUP FİKSTÜRÜ

GRUBUN TAKIMLARI (19 Takım - BAY'lı Sistem)

 

 

NOT: Bursa takımı NİLÜFERSPOR AŞ. adı, BURSA KARACABEY BİRLİK SPOR oldu.

1.24ERZİNCANSPOR
2.ALTAY
3.ANKARA DEMİRSPOR
4.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
5.BEYLERBEYİSPOR
6.KARACABEY BİRLİK ( Önceki BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.)
7.CİZRE SPOR
8.ÇORUM BELEDİYESPOR
9.ERZİN BELEDİYESPOR
10.GÖLCÜKSPOR
11.KARTALSPOR
12.KIZILCABÖLÜKSPOR
13.KOCAELİSPOR
14.KOZAN BLD.SPOR
15.KÜTAHYASPOR
16.MANAVGATSPOR
17.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
18.TEKİRDAĞSPOR
19.VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

 

1.HAFTA (03.Eylül.'16 C.tesi)

Kartal - Gölcük: 1-1
Altay - 24Erzincan: 2-0
Çorum Bld - B.Beyi: 3-1
Kızılcabölük - Sancaktepe Bld.: 0-0
Manavgat - Van B.Ş.: 1-1
Kütahyaspor - Erzin Bld.: 1-1
Karacabey Birlik - Cizre: 4-1
Bayburt - Ank.Demir: 2-3
Kocaeli - Tekirdağ: 0-0
Kozan Bld.(Bay)

2.HAFTA (10.Eylül.'16 C.tesi)

Van - Kütahyaspor: 2-1
Sancaktepe - Kozan: 1-0
Beylerbeyi - Kızılcabölük: 1-0
24Erzincan - Çorum: 1-0
Gölcük - Altay: 0-4
Tekirdağ - Kartal: 2-0
Ank.Demir - Kocaeli: 3-1
Cizre - Bayburt: 1-0
Erzin - Karacabey: 2-1
Manavgat (Bay)

3.HAFTA (17.Eylül.'16 C.tesi)

Kartal - Ank.Demir: 1-0
Altay - Tekirdağ: 1-1
Çorum - Gölcük: 2-1
Kızılcabölük - 24Erzincan: 0-0
Kozan - Beylerbeyi: 3-1
Kütahyaspor - Manavgat: 0-0
Karacabey - Van: 5-0
Bayburt - Erzin: 1-1
Kocaeli - Cizre: 3-0
Sancaktepe Bld.(Bay)

4.HAFTA (25.Eylül.'16)

Van - Bayburt: 1-0
Manavgat - Karacabey: 1-1
B.Beyi - Sancaktepe: 1-3
24Erzincan - Kozan: 0-0
Gölcük - Kızılcabölük: 2-1
Tekirdağ - Çorum: 0-2
Ank.Demir - Altay: 0-1
Cizre - Kartal: 1-1
Erzin - Kocaeli: 0-3
Kütahyaspor (Bay)

5.HAFTA (01.Ekim.'16)

Karacabey - Kütahyaspor: 4-1
Bayburt - Manavgat: 2-0
Kocaeli - Van: 0-0
Kartal - Erzin: 2-0
Altay - Cizre: 0-0
Çorum - Ank.Demir: 1-1
Kızılcabölük - Tekirdağ: 0-2
Kozan - Gölcük: 3-1
Sancaktepe - 24Erzincan: 2-0
Beylerbeyi (Bay)

6.HAFTA (05.Ekim.'16)

Van - Kartal: 1-3
Manavgat - Kocaeli: 1-0
Kütahyaspor - Bayburt: 1-1
24Erzincan - B.Beyi: 1-1
Gölcük - Sancaktepe: 1-1
Tekirdağ - Kozan: 0-0
Ank.Demir - Kızılcabölük: 2-2
Cizre - Çorum: 2-1
Erzin - Altay: 2-1
Karacabey Birlik (Bay)

7.HAFTA (09.Ekim.'16)

Bayburt - Karacabey: 2-0
Kocaelispor - Kütahyaspor: 3-0
Kartal - Manavgat: 0-0
Altay - Van: 2-3
Çorum - Erzin: 2-0
Kızılcabölük - Cizre: 0-0
Kozan - Ank.Demir: 1-3
Sancaktepe - Tekirdağ: 2-0
B.Beyi- Gölcük: 1-2
24Erzincanspor(Bay)

8.HAFTA (16.Ekim.'16)

Van - Çorum: 1-1
Manavgat - Altay: 1-1
Kütahyaspor - Kartal: 3-2
Karacabey - Kocaeli: 3-4
Gölcük - 24Erzincan: 0-1
Tekirdağ - B.Beyi: 2-0
Ank.Demir - Sancaktepe: 0-1
Cizre - Kozan: 2-1
Erzin - Kızılcabölük: 2-3
Bayburt Grup Öz.İd. (Bay)

9.HAFTA (22/23.Ekim.'16)

Kocaeli - Bayburt: 0-0
Kartal - Karacabey: 1-0
Altay - Kütahyaspor: 1-0
Çorum - Manavgat: 4-0
Kızılcabölük - Van: 2-0
Kozan - Erzin: 3-1
Sancaktepe - Cizre: 3-0
B.Beyi - Ank.Demir: 0-1
24Erzincan - Tekirdağ: 1-2
Gölcükspor (Bay)

10.HAFTA (29.Ekim.'16)

van - Kozan: 1-0
Manavgat - Kızılcabölük: 3-2
Kütahyaspor - Çorum: 2-1
Karacabey - Altay: 2-1
Bayburt - Kartal: 1-0
Tekirdağ - Gölcük: 2-1
Ank.Demir - 24Erzincan: 0-1
Cizre - B.Beyi: 1-1
Erzin - Sancaktepe: 0-0
Kocaelispor (Bay)

11.HAFTA (02.Kasım.'16 Çrş.)

Kartal - Kocaeli: 0-3
Altay - Bayburt: 1-1
Çorum - Karacabey: 4-2
Kızılcabölük - Kütahyaspor: 2-2
Kozan - Manavgat: 0-0
Sancaktepe - Van: 0-0
B.Beyi - Erzin: 1-1
24Erzincan - Cizre: 1-1
Gölcük - Ank.Demir: 2-2
Tekirdağspor (Bay)

12.HAFTA (06.Kasım.'16)

Van - B.Beyi: 2-0
Manavgat - Sancaktepe: 1-2
Kütahyaspor - Kozan: 2-1
Karacabey - Kızılcabölük: 1-1
Bayburt - Çorum: 2-2
Kocaeli - Altay: 5-3
Ank.Demir - Tekirdağ: 1-1
Cizre - Gölcük: 0-1
Erzin - 24Erzincan: 1-0
Kartalspor (Bay)

13.HAFTA (13.Kasım.'16)

Altay - Kartal: 1-1
Çorum - Kocaeli: 2-3
Kızılcabölük - Bayburt: 0-0
Kozan - Karacabey: 2-2
Sancaktepe - Kütahyaspor: 2-0
B.Beyi - Manavgat: 4-1
24Erzincan - Van: 1-1
Gölcük - Erzin: 0-0
Tekirdağ - Cizre: 1-1
Ankara Demir (Bay)

14.HAFTA (19.Kasım.'16)

Van - Gölcük: 1-1
Manavgat - 24Erzincan: 1-1
Kütahyaspor - B.Beyi: 3-3
Karacabey - Sancaktepe: 1-6
Bayburt - Kozan: 0-0
Kocaeli - Kızılcabölük: 0-1
Kartal - Çorum: 0-2
Cizre - Ank.Demir: 1-1
Erzin - Tekirdağ: 3-0
Altay (Bay)

15.HAFTA (23.Kasım.'16)

Çorum - Altay: 1-1
Kızılcabölük - Kartal: 3-0
Kozan - Kocaeli: 3-3
Sancaktepe - Bayburt: 1-0
B.Beyi - Karacabey: 2-0
24Erzincan - Kütahyaspor: 3-0
Gölcük - Manavgat: 2-0
Tekirdağ - Van: 1-1
Ank.Demir - Erzin: 3-3
Cizre Spor (Bay)

16.HAFTA (27.Kasım.'16)

Van - Ank.Demir: 0-0
Manavgat - Tekirdağ: 2-1
Kütahyaspor - Gölcük: 0-4
Karacabey - 24Erzincan: 2-2
Bayburt - B.Beyi: 2-1
Kocaeli - Sancaktepe: 1-1
Kartal - Kozan: 4-1
Altay - Kızılcabölük: 3-0
Erzin - Cizre: 2-1
Çorum Bld. (Bay)

17.HAFTA (04.Aralık.'16)

Kızılcabölük - Çorum: 1-0
Kozan - Altay: 0-2
Sancaktepe - Kartal: 2-1
B.Beyi - Kocaeli: 0-0
24Erzincan - Bayburt: 2-0
Gölcük - Karacabey: 3-1
Tekirdağ - Kütahyaspor: 1-0
Ank.Demir - Manavgat: 2-0
Cizre - Van: 0-2
Erzin Bld. (Bay)

18.HAFTA (11.Aralık.'16)

Van - Erzin: 1-0
Manavgat - Cizre: 1-1
Kütahyaspor - Ank.Demir: 3-0
Karacabey - Tekirdağ: 4-0
Bayburt - Gölcük: 0-0
Kocaeli - 24Erzincan: 1-0
Kartal - B.Beyi: 0-1
Altay - Sancaktepe: 2-0
Çorum - Kozan: 1-0
Kızılcabölük (Bay)

19.HAFTA (18.Aralık.'16)

Kozan - Kızılcabölük: 1-3
Sancaktepe - Çorum: 0-0
B.Beyi - Altay: 1-2
24Erzincan - Kartal: 2-1
Gölcük - Kocaeli: 2-2

Tekirdağ - Bayburt: 1-3
Ank.Demir - Karacabey: 0-0
Cizre - Kütahyaspor: 3-2
Erzin - Manavgat: 2-1
Van B.Ş.Bld. (Bay)


O G B M A Y AV P
1.SANCAKTEPE
18 11 6 1 27 8 19 39
2.KOCAELİSPOR 18 8 7 3 32 19 13 31
3.ALTAY 18 8 6 4 29 18 11 30
4.ÇORUM BLD. 18 8 5 5 29 18 11 29
5.VAN B.ŞEHİR
18 7 8 3 18 18 0 29
6.GÖLCÜKSPOR 18 6 7 5 24 22 2 25
7.KIZILCABÖLÜK 18 6 7 5 21 19 2 25
8. 24ERZİNCAN 18 6 7 5 17 15 2 25
9.ERZİN BLD. 18 6 6 6 21 24 -3 24
10.TEKİRDAĞ 18 6 6 6 17 22 -5 24
11.BAYBURT
18 5 8 5 17 15 2 23
12.ANK.DEMİR 18 5 8 5 22 21 1 23
13.KARACABEY
18 5 5 8 33 33 0 20
14.CİZRE SPOR 18 4 8 6 16 25 -9 20
15.KARTALSPOR 18 5 4 9 18 24 -6 19
16.BEYLERBEYİ 18 4 5 9 20 27 -7 17
17.MANAVGAT 18 3 8 7 14 26 -12 17
18.KÜTAHYASPOR 18 4 5 9 21 34 -13 17
19.KOZAN BLD. 18 3 6 9 19 27 -8 15

-------------------İLK YARI SONU-----------------------------

20.HAFTA (15.Ocak.'17)

Sancaktepe - Kızılcabölük: 2-0
Van B.Ş. - Manavgat: 0-0
Erzin Bld - Kütahyaspor: 1-0
Cizrespor - Karacabey: 1-0
Ank.Demir - Bayburt: 4-2
Tekirdağ - Kocaelispor: 1-2
Gölcük - Kartal: 1-0
24Erzincan - Altay: 0-1
Beylerbeyi - Çorum Bld.: 1-1
Kozan Bld. (Bay)

21.HAFTA (22.Ocak.'17)

Kozan Bld - Sancaktepe : 1-0
Kızılcabölük - B.Beyi: 1-0
Çorum Bld - 24erzincan: 1-1
Bayburt - Cizre: 2-1
Karacabey - Erzin: 3-0
Kütahyaspor - Van B.Ş.: 1-2
Altay - Gölcük: 1-1
Kartal - Tekirdağ: 1-2
Kocaeli - Ank.Demir: 2-2
Manavgatspor (Bay)

22.HAFTA (29.Ocak.'17)

Van - Karacabey: 2-0
Erzin - Bayburt: 1-0
Cizre - Koceli: 0-0
23Erzincan - Kızılcabölük: 1-1
b.Beyi - Kozan: 1-1
Manavgat - Kütahyaspor: 0-0
Ank.Demir - Kartal: 2-1
Tekirdağ - Altay: 2-2
Gölcük - Çorum Bld.: 1-0
Sancaktepe (Bay)

23.HAFTA (05.Şubat.'17)

Bayburt - Van: 1-0
Karacabey - Manavgat: 4-0
Sancaktepe - B.Beyi: 2-1
Kozan - 24Erzincan: 1-0
Kızılcabölük - Gölcük: 1-0
Çorum - Tekirdağ: 1-0
Altay - Ank.Demir: 1-1
Kartal - Cizre: 1-0
Kocaeli - Erzin: 4-0
Kütahyaspor (Bay)

24.HAFTA (11.Şubat.'17)

Van - Kocaeli: 2-1
Erzin - Kartal: 0-1
Cizre - Altay: 0-3
24Erzincan - Sancaktepe: 2-1
Kütahyaspor - Karacabey: 2-1
Manavgat - Bayburt: 1-1
Ank.Demir - Çorum: 0-0
Tekirdağ - Kızılcabölük: 0-0
Gölcük - Kozan: 1-0
Beylerbeyi (Bay)

25. HAFTA (15.Şubat.'17 - Çarşamba)

Bayburt  -  Kutahyaspor : 4-1      
Altay -   Erzin: 2-0        
Beylerbeyi  -  24 Erzincan: 3-3       
Corum -   Cizrespor: 2-0        
Kartalspor  -  Vanspor : 1-0       
Kizilcaboluk -   Ankara Demir : 0-1       
Kocaelispor -   Manavgatspor: 1-0        
Kozan  -  Tekirdagspor: 2-0        
Sancaktepe -   Golcukspor: 1-1
Karacabey (Bay)


26. HAFTA (19.Şubat.'17 Pazar)

Vanspor  -  Altay: 2-2        
Cizrespor -   Kizilcaboluk
: 1-0
Erzin - Çorum: 1-0

Ankara Demir  -  Kozan : 3-1      
Karacabey -    Bayburt: 1-3        
Golcukspor  -  Beylerbeyi: 2-1        
Kutahyaspor -   Kocaelispor  : 1-2      
Manavgatspor -   Kartalspor  : 2-2      
Tekirdagspor  -  Sancaktepe: 1-1
24Erzincan (Bay)

27. HAFTA (26.Şubat.'17)

Altay -   Manavgat: 4-1      
24 Erzincan  -  Golcukspor : 0-0       
Beylerbeyi  -  Tekirdagspor : 2-3       
Corum  - Vanspor: 2-1        
Kartalspor -   Kutahyaspor: 1-2        
Kizilcaboluk -  Erzin : 2-1       
Kocaelispor  - Karacabey  : 1-1     
Kozan    Cizrespor: 1-0        
Sancaktepe  -  Ankara Demir: 1-1 
Bayburt (Bay)

28.HAFTA

Bayburt -   Kocaelispor : 0-2       
Vanspor -   Kizilcaboluk: 0-1   
Cizrespor -   Sancaktepe: 0-3        
Erzin  -  Kozan : 2-2       
Ankara Demir -   Beylerbeyi : 4-1       
Karacabey -   Kartalspor : 2-0       
Kutahyaspor  -  Altay: 1-1        
Manavgat  -  Corum: 0-1        
Tekirdags -  24 Erzincan: 1-2
Gölcük (Bay)


29.HAFTA (10.Mart.'17)

24 Erzincan -  Ankara Demir: 0-1        
Altay  - Karacabey : 5-2     
Beylerbeyi  -  Cizrespor : 1-0       
Corum -   Kutahyaspor : 1-1       
Golcukspor  -  Tekirdagspor : 1-0       
Kartalspor -   Bayburt: 1-0        
Kizilcaboluk -  Manavgat: 0-0        
Kozan  -  Vanspor: 2-1        
Sancaktepe  -  Erzin: 2-1
Kocaeli (Bay)

30. HAFTA (15.Mart.'17 Çarşamba)

Bayburt  -  Altay : 2-4       
Vanspor -   Sancaktepe : 1-4       
Cizrespor  -  24 Erzincan  : 1-0      
Erzin  -  Beylerbeyi  : 0-0      
Ankara Demir -   Golcukspor: 3-1        
Karacabey  -  Corum : 0-1       
Kocaelispor  -  Kartalspor: 1-0        
Kutahyaspor -   Kizilcaboluk : 2-2  
Manavgatspor -   Kozan : 0-1
Tekirdağ (Bay)


31. HAFTA (19.Mart.'17 Pazar)

24 Erzincan  -  Erzin : 2-0       
Altay -   Kocaelispor : 1-1       
Beylerbeyi   Vanspor : 1-0       
Corum   Bayburt  : 0-1      
Golcukspor -  Cizrespor : 2-1       
Kizilcaboluk -   Karacabey : 1-1     
Kozan -   Kutahyaspor  : 1-1      
Sancaktepe -   Manavgat  : 1-0     
Tekirdagspor  -  Ankara Demir: 0-3
Kartal (Bay)

32.HAFTA (26.Mart.'17 Pazar)

Bayburt -   Kizilcaboluk : 4-1        
Vanspor  -  24 Erzincan : 2-1      
Karacabey -   Kozan : 1-1      
Cizrespor  -  Tekirdag  : 0-0    
Erzin  -  Golcukspor : 4-1       
Kartalspor -   Altay : 0-1     
Kocaelispor  -  Corum : 0-2        
Kutahyaspor  -  Sancaktepe : 1-1       
Manavgatspor -   Beylerbeyi : 3-2
Ank Demir (Bay)

33.HAFTA (01.Nisan.'17 C.tesi)

24 Erzincan  - Manavgat : 4-2      
Ankara Demir  -  Cizrespor: 1-1        
Beylerbeyi  -  Kutahyaspor: 4-0        
Corum -   Kartalspor : 2-0       
Golcukspor -   Vanspor : 0-0       
Kizilcaboluk  -  Kocaelispor  : 2-4      
Kozan  -  Bayburt : 1-1       
Sancaktepe -  Karacabey : 2-1     
Tekirdagspor  -  Erzin  : 1-1
Altay (Bay)

34. HAFTA

Altay  -  Corum : 2-1       
Bayburt  -  Sancaktepe  : 0-0      
Vanspor  -  Tekirdagspor : 3-1        
Karacabey  - Beylerbeyi : 4-4       
Erzin  -  Ankara Demir: 2-3       
Kartalspor -   Kizilcaboluk : 0-3  
Kocaelispor -   Kozan : 0-0       
Kutahyaspor -   24 Erzincan : 0-4      
Manavgatspor  -  Golcukspor : 1-2
Cizre (Bay)

35. HAFTA

24 Erzincan -  Karacabey: 1-2      
Ankara Demir -  Vanspor: 1-0        
Beylerbeyi -  Bayburt : 1-0       
Cizrespor -   Erzin: 3-0        
Golcukspor  -  Kutahyaspor: 0-1       
Kizilcaboluk -  Altay: 4-0        
Kozan -   Kartalspor: 2-1        
Sancaktepe -   Kocaelispor: 1-0        
Tekirdagspor  -  Manavgat: 2-1
Çorum Bld. (Bay)

36. HAFTA

Altay -  Kozan: 2-4        
Bayburt  -  24 Erzincan: 1-2       
Vanspor  -  Cizrespor: 1-1        
Karacabey  -  Golcukspor: 2-4        
Corum  -  Kizilcaboluk: 0-0      
Kartalspor  -  Sancaktepe: 2-1        
Kocaelispor -   Beylerbeyi : 0-2       
Kutahyaspor  -  Tekirdagspor: 2-1        
Manavgat  - Ankara Demir: 0-1
Erzin (Bay)

37.HAFTA

24 Erzincan  -  Kocaelispor : 0-0       
Ankara Demir  -  Kutahyaspor: 1-0        
Beylerbeyi -   Kartalspor: 0-0        
Cizrespor  -  Manavgat: 4-0       
Erzin -   Vanspor : 4-1       
Golcukspor  -  Bayburt : 5-1       
Kozan  -  Corum: 0-1        
Sancaktepe  -  Altay : 0-0       
Tekirdagspor -   Karacabey: 0-0
Kızılcabölük (Bay)

* Sancaktepe Bld. 2.Lige çıkmayı garantiledi.
* Manavgaspor ve Kütahyaspor'un BAL ligine düşmesi kesinleşti.

38. HAFTA

Altay  -  Beylerbeyi: 6-1        
Bayburt  -  Tekirdagspor: 1-0        
Karacabey -   Ankara Demir : 1-0
Corum -   Sancaktepe: 1-2        
Kartalspor  -  24 Erzincan: 3-2     
Kizilcaboluk -   Kozan: 2-1        
Kocaelispor  -  Golcukspor: 2-1       
Kutahyaspor -   Cizrespor: 1-2        
Manavgatspor  -  Erzin: 2-4
Van B.Ş. (Bay)


O G B M A Y AV P
1.SANCAKTEPE
36 20 12 4 52 22 30 72
2.ALTAY 36 17 13 6 67 41 26 64
3.ANK.DEMİR 36 17 13 6 54 35 19 64
4.KOCAELİSPOR 36 16 13 7 55 35 20 61
5.ÇORUM BLD. 36 16 10 10 46 29 17 58
6.GÖLCÜKSPOR 36 15 11 10 48 41 7 56
7.KIZILCABÖLÜK 36 13 13 10 42 37 5 52
8.VAN B.Ş. 36 12 12 12 36 42 -6 48
9.24ERZİNCAN 36 12 12 12 42 36 6 48
10.BAYBURT 36 12 11 13 41 41 0 47
11.KOZAN BLD. 36 11 12 13 41 44 -3 45
12.ERZİN BLD. 36 12 9 15 43 53 -10 45
13.CİZRE SPOR 36 10 12 14 32 43 -11 42
14.KARACABEY
36 10 10 16 59 61 -2 40
15.TEKİRDAĞ 36 9 12 15 32 47 -15 39
16.KARTALSPOR 36 11 6 19 33 47 -14 39
17.BEYLERBEYİ 36 9 11 16 46 57 -11 38
18.KÜTAHYASPOR 36 8 11 17 38 63 -25 35
19.MANAVGAT 36 4 13 19 27 60 -33 25

* Sancaktepe Bld.Spor direkt 2.Lige çıktı.

* Manavgatspor , Kütahyaspor , Beylerbeyi ve Kartalspor BAL Ligine düştüler.

* Altay, Ank.Demirspor, Kocaelispor ve Çorum Bld. Play-Off oynayacak.
Bu maçlar sonunda bu gruptan 1 takım daha 2.Lige çıkacak.

YARI FİNAL:

Çorum Bld. - Altay: 2-0
Altay - Çorum Bld: 2-0  UZATMADA 4-0

Kocaelispor - Ank.Demirspor: 0-0
ank.Demirspor - Kocaelispor: 0-2

FİNAL:

ALTAY - KOCAELİSPOR : 1-1   PENALTILAR SONRASI: 6-5

* ALTAY, bu gruptan 2.lige çıkan 2.takım oldu.

 

-------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 23:32 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN107
DÜN1198
BU HAFTA1305
BU AY18855
TOPLAM3075399

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 73 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim