2015-2016 / 3.LİG 1.GRUP STATÜ, FİKSTÜRÜ ve MAÇLARI (16.05.'16)
Pazartesi, 27 Temmuz 2015 17:02

 

2015-2016 3.LİG STATÜSÜ (Özet) :

* Spor Toto 3. Lig, Türkiye’nin en alt profesyonel futbol ligidir.

* Spor Toto 3. Lig, bir önceki sezonun sonunda Spor Toto 2. Lig’den düşen 7 takım
ile Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonucunda Spor Toto 3. Lig'e yükselen 11 takım
ve Spor Toto 3. Lig’de yer alan 39 takımın katılımı ile toplam 57 takımdan oluşur.

* MÜSABAKA SİSTEMİ :

(1) Spor Toto 3. Lig 19’ar takımlı üç grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır.

(2) Spor Toto 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 16., 17.,18.
ve 19. sıraları alan 4 takım olmak üzere toplam 12 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşer.

(3) Spor Toto 3. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar
Spor Toto 2. Lig’e yükselirler.

Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, Spor Toto 2. Lig’e
yükselecek son 3 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak takımları oluştururlar.

(4) Play-Off’larda, her grupta grubunu 2. sırada bitiren takım 5. sırada bitiren takımla,
3. sırada bitiren takım ise 4. sırada bitiren takım ile çift maç eleme usulüne göre eşleşirler.

İlk müsabakalar 4. ve 5. Takımların sahasında oynanır.

(5) Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar tek maç eleme
usulüne göre final müsabakası oynarlar.

Her grupta ayrı ayrı oynanan play-off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar
(toplam 3 takım) Spor Toto 2. Lig'e yükselirler.

(6) Play Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde ikili averaj göz önüne
alınır ve rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa (iki takımın da evinde ve rakip takım
sahasında attığı gol sayısı eşit ise), ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma
devresi oynanır.

Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol adedi
fazla olan takım, yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz..

(7) Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlandığı takdirde, on beşer dakikalık
iki uzatma devresi oynanır.

Uzatma devresinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

(8) 2015-2016 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım
profesyonellik kriterlerini karşılamaları şartıyla Spor Toto 3.Lig’e yükselir.


* 3. LİG OYUNCU UYGUNLUĞU:

Spor Toto 3. Ligde;

1-Yabancı uyruklu amatör veya profesyonel futbolcu oynayamaz.

2-Sözleşme imzalanacak futbolcuların sayısında herhangi bir sınırlama yapılmamıştır.

3-Spor Toto 3. Lig müsabakalarında düzenlenen 18 kişilik müsabaka isim listesine
01.01.1991 ve daha sonra doğmuş olan en az 8 futbolcunun bulundurulması zorunludur.

4-Yukarıda “3.” fıkrada belirtilen kriterlere uygun futbolcuların müsabakaisim listesine
yazılmaması halinde, müsabaka isim listesinin yazılmayan futbolcu sayısı kadar eksik
verilmesine ve ilgili kulüp hakkında talimata aykırılık ve sair ihlaller nedeni ile disiplin
işlemleri uygulanır.

SPOR TOTO 3. LİG TEŞVİK SİSTEMİ:

1-Kulüplerin alt yapılarının güçlendirilmesi ve genç oyuncu oynatan kulüplerin teşvik
edilmesi amacıyla,

2015 –2016 Sezonunda toplam 3.000.000 TL Genç Futbolcu Teşvik Fonu’nun aşağıdaki
şartlarda kulüplere ödenir.

2015 –2016 Sezonunda kulüplerin teşvik fonundan faydalanabilmeleri için aşağıdaki
sisteme uygun olarak kulüplere puan verilir.

2-Puanlama Sistemi:

a)01.01.1992 (dahil) –31.12.1995 (dahil) tarihleriarasında doğmuş futbolculardan;

İlk Onbirde oynayan her bir futbolcu için 4 puan,

Sonradan oyunagiren her bir futbolcu için 2 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 1 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

b)01.01.1996 (dahil) -31.12.1998 (dahil) tarihleri arasında doğmuş futbolculardan;

İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 8 puan,

Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 4 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 2 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

c)01.01.1999 ve daha sonra doğmuş futbolculardan;

İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 16 puan,

Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 8 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 4 puan

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

3-2015-2016 futbol sezonu sonunda, 3.000.000TL teşvik ücreti, sezon sonunda
yukarıdaki kriterleregöre oluşan tüm puanların toplamına bölünmek suretiyle 1 puana
denk gelen tutar tespit edilir.

4-Kulübün toplam puanı ile 1 puana denk gelen rakam çarpılmak suretiyle kulübe
ödenecek teşvik tutarı belirlenerek, ödemeler sezonun bitimini müteakip bir ay içerisinde
ilgili kulüplere yapılır.

3.LİG 1.GRUP  (19 Takım)

ALTAY

ARSİNSPOR

B.Ş.BLD.ERZURUM SPOR

BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR

BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.

CİZRE SPOR

DÜZCESPOR

ERZİN BLD.SPOR

GÖLBAŞISPOR A.Ş.

KIRIKHANSPOR

KIZILCABÖLÜKSPOR

KOZAN BLD.SPOR

MALTEPESPOR

SİLİVRİSPOR

TEKİRDAĞSPOR

TİRE 1922 SPOR

TURGUTLUSPOR

YEŞİL BURSA A.Ş.

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

2015-2016 3.LİG 1.GRUP FİKSTÜRü :

 

1.HAFTA (23.Ağust.'15)

Erzin Bld. - Gölbaşı : 0-3
Düzcespor - Zong.Kömür : 2-3
Kızılcabölük - Tekirdağ : 1-0
Kırıkhan - Cizre : 1-0
B.Nilüfer - Kozan Bld.: 1-3
B.Ş.Erzurum - Yeşil Bursa : 1-1
B.N.Düzyurt - Turgutlu : 1-1
Arsin - Tire 1922 : 1-0
Silivri - Altay : 2-1

2.HAFTA (30.Ağust.'15)

Gölbaşı - Düzcespor : 1-1
Altay Maltepe : 2-1
Tire 1922 - Silivri : 3-1
Turgutlu - Arsin : 1-0
Yeşil Bursa - B.N.Düzyurt : 1-1
Kozan Bld. - B.Ş..Erzurum : 0-1
Cizre - B.Nilüfer : 0-1
Tekirdağ - Kırıkhan : 2-1
Zong.Kömür - Kızılcabölük : 2-0

 

3.HAFTA (05.Eylül.'15)

Kırıkhan - Zong.Kömür: 2-2
Düzyurt - Kozan Bld: 3-1
Arsin - Yeşil Bursa. 3-0
Düzce - Erzin Bld: 2-0
Kızılcabölük - Gölbaşı: 2-0
B.Nilüfer - Tekirdağ: 2-0
Silivri - Turgutlu: 1-1
Maltepe - Tire: 0-0
B.Ş.Erzurum - Cizre: 2-2

4.HAFTA (13.Eylül.'15)

Erzin Bld. - Kızılcabölük: 1-1
Kozan Bld. - Arsin: 4-1
Gölbaşı - Kırkhan: 1-2
Zon.Kömür - B.Nilüfer: 2-3
Tekirdağ - B.Ş.Erzurum: 0-0
Tire1922 - Altay: 2-1
Turgutlu - Mültepe: 0-0
Yeşil Bursa - Silivri: 2-0

5.HAFTA (19.Eylül.'15)

Arsin - Cizre: 1-2
Kırıkhan - Erzin Bld: 0-2
Düzyurt - Tekirdağ: 4-0
Kızılcabölük - Düzce: 3-0
B.Nilüfer - Gölbaşı: 3-0
Silivri - Kozan Bld: 1-2
Maltepe - Yeşil Bursa: 2-5
Altay - Turgutlu: 2-2
B.Ş.Erzurum - Zon.Kömür:1-1

6.HAFTA (27.Eylül.'15)

Erzin Bld - B.Nilüfer: 5-0
Cizre - Silivri: 1-0
Gölbaşı - B.Ş.Erzurum: 0-3
Kozan Bld - Maltepe: 1-1
Düzce - Kırıkhan: 2-2
Zong.Kömür - Düzyurt: 5-1
Turgutlu - Tire 1922: 0-2
Y.Bursa - Altay: 0-1
Tekirdağ - Arsin: 4-1

7.HAFTA (03.Ekim.'15)

Düzyurt - Gölbaşı: 1-0
Arsin - Zong.Kömür: 1-3
Kırıkhan - Kızılcabölük: 1-0
B.Nilüfer - Düzce: 2-2
Silivri - Tekirdeğ: 1-0
Maltepe - Cizre: 0-0
Altay - Kozan Bld: 0-2
Tire 1922 - Yeşil Bursa: 2-0
B.Ş.Erzurum - Erzin Bld.: 3-0

8.HAFTA (07.Ekim.'15)

erzin Bld. - Düzyurt: 3-0
Cizre - Altay: 0-3
Gölbaşı - Arsin: 1-1
Kozan Bld. - Tire 1922: 0-0
Düzce - erzurum B.Ş. : 0-4
Zong.Kömür - Silivri: 1-0
Kızılcabölük - Nilüfer: 2-0
Yeşil Bursa - Turgutlu: 3-0
Tekirdağ - Maltepe: 0-0

9.HAFTA (3/4.Kasım)

Düzyurt -Düzce: 1-1
Arsin - Erzin Bld.: 0-1
Silivri - Gölbaşı: 1-2
Maltepe - Zong.Kömür: 1-0
Altay - Tekirdağ: 3-3
Tire 1922 - Cizre: 2-0
Turgutlu - Kozan Bld.: 0-2
B.Nilüfer - Kırıkhan: 1-0
B.Ş.Erzurum - Kızılcabölük: 1-1

10.HAFTA (18.Ekim.'15 Pazar)

Erzin Bld. - Silivri: 2-0
Kızılcabölük - Düzyurt: 0-1
Kırıkhan - B.Ş.Erzurum: 0-1
Cizre - Turgutlu: 1-2
Gölbaşı - Maltepe: 1-3
Zong.Kömür - Altay: 4-2
Kozan Bld. - Yeşil Bursa: 1-1
Düzce - Arsin: 2-2
Tekirdağ - Tire 1922: 3-0

11.HAFTA (24.Ekim.'15)

Düzyurt - Kırıkhan : 0-1
Arsin - Kızılcabölük: 1-1
Silivri - Düzce: 1-2
Maltepe - Erzin: 2-1
Altay - Gölbaşı: 1-0
Tire 1922 - Zong.Kömür: 3-2
Turgutlu - Tekirdağ: 1-2
Y.Bursa - Cizre: 1-1
B.Ş.Erzurum - B.Nilüfer: 2-1

12.HAFTA (30.Ekim.'15 Cuma)

Erzin - Altay: 1-4
Kırıkhan - Arsin: 1-1
Cizre - Kozan Bld.: 2-2
Tekirdağ - Y.Bursa: 2-1
Zong.Kömür - Turgutlu: 0-2
Gölbaşı - Tire1922: 0-1
B.Hilüfer - B.N.Düzyurt: 0-3
Düzce - Maltepe: 1-1
Kızılcabölük - Silivri: 2-1

13.HAFTA (08.Kasım.'15)

B.N.Düzyurt - B.Ş.Erzurum: 0-3
Arsin - B.Nilüfer: 1-0
Silivri - Kırıkhan: 2-0
Maltepe - Kızılcabölük: 1-1
Altay - Düzce: 0-0
Tire1922 - Erzin: 2-0
Turgutlu - Gölbaşı: 2-2
Y.Bursa - Zong.Kömür: 0-0
Kozan Bld - Tekirdağ: 0-2

14.HAFTA (14.Kasım.'15)

Erzin - Turgutlu: 0-1
B.Ş.Erzurum - Arsin: 2-0
Tekirdağ - Cizre: 3-3
Zong.Kömür - Kozan Bld.: 0-1
Gölbaşı - Y.Bursa: 1-2
Düzce - Tire1922: 1-1
Kızılcabölük - Altay: 2-1
Kırıkhan - Maltepe: 0-2
B.Nilüfer - Silivri: 1-0

15.HAFTA (18.Kasım.'15 Çarşamba)

Arsin - Düzyurt: 1-1
Cizre - Zong.Kömür: 1-1
Silivri - B.Ş.Erzurum: 1-0
Maltepe - B.Nilüfer: 0-0
Altay - Kırıkhan: 1-0
Tire1922 - Kızılcabölük: 2-1
Turgutlu - Düzce: 0-1
Yeşil Bursa - Erzin: 0-1
Kozan Bld. - Gölbaşı: 2-0

16.HAFTA (22.Kasım.'15 Pazar)

Erzin Bld - Kozan Bld: 4-2
Kırıkhan - Tire 1922: 2-0
B.Ş.Erzurum - Maltepe: 2-2
Düzyurt - Silivri: 0-0
Zong.Kömür - Tekirdağ: 0-2
Gölbaşı - Cizre: 0-1
B.Nilüfer - Altay: 2-2
Düzce - Yeşil Bursa: 2-3
Kızılcabölük - Turgutlu: 1-2

17.HAFTA (29.Kasım.'15 Pazar)

Cizre - Erzin Bld.: 0-0
Tekirdağ - Gölbaşı: 1-2
Silivri - Arsin: 1-2
Maltepe - Düzyurt: 1-1
Altay - B.Ş.Erzurum: 3-2
Tire1922 - B.Nilüfer: 2-2
Turgutlu - Kırıkhan: 1-0
Y.Bursa - K.Bölük: 1-2
Kozan Bld - Düzce: 1-2

18.HAFTA (06.Aralık.'15 Pazar)

Erzin Bld - Tekirdağ: 1-2
Kırıkhan - Y.Bursa : 0-0
B.Ş.Erzurum - Tire1922: 1-1
Düzyurt - Altay: 2-2
Arsin - Maltepe: 2-1
Gölbaşı - Z.Kömür: 1-3
B.Nilüfer - Turgutlu: 1-0
Düzce - Cizre: 3-2
K.Bölük - Kozan Bld.: 3-2

19.HAFTA (13.Aralık.'15 Pazar)

Cizre - K.Bölük: 0-2
Tekirdağ - Düzce: 0-0
Zon.Kömür - Erzin Bld.: 0-0
Maltepe - Silivri: 2-1
Altay - Arsin: 0-0
Tire1922 - Düzyurt: 3-2
Turgutlu - erzurum: 2-1
Y.Bursa - B.Nilüfer: 1-0
Kozan Bld - Kırıkhan: 3-0

O G B M A Y AV P
1.TİRE 1922 18 10 5 3 26 17 9 35
2.B.Ş.ERZURUM 18 8 7 3 30 15 15 31
3.KIZILCABÖLÜK 18 9 4 5 25 17 8 31
4.TEKİRDAĞ 18 8 5 5 26 21 5 29
5.KOZAN BLD. 18 8 4 6 29 22 7 28
6.ALTAY 18 7 6 5 29 25 4 27
7.Z. KÖMÜR 18 7 5 6 29 23 6 26
8.TURGUTLU 18 7 5 6 18 20 -2 26
9.MALTEPE 18 5 10 3 20 18 2 25
10.DÜZYURT 18 6 7 5 23 23 0 25
11.B. NİLÜFER
18 7 4 7 20 25 -5 25
12.Y.BURSA
18 6 6 6 22 20 2 24
13.ERZİN BLD. 18 7 3 8 22 22 0 24
14.DÜZCE 18 5 9 4 24 27 -3 24
15.ARSİN 18 5 6 7 19 25 -6 21
16.KIRIKHAN 18 5 4 9 13 21 -8 19
17.CİZRE
18 3 7 8 16 25 -9 16
18.SİLİVRİ 18 4 2 12 14 24 -10 14
19.GÖLBAŞI
18 3 3 12 15 30 -15 12

 

----------DEVRE SONU------------------------------

* Sezon sonunda TFF, Cizre'nin 2.yarı maçlarını 3-0 Hük.mağlup saydı

20.HAFTA (10.Ocak.'16)

Cizre - Kırıkhan : Ertelendi...0-3 (Hük.)
Kozan Bld. - B.Nilüfer: 0-0
Yeşil Bursa - B.Ş.Erzurum: 1-0
Turgutlu - Düzyurt: 0-2
Tire1922 - Arsin: 2-0
Altay - Silivri: 1-0
Gölbaşı - Erzin Bld: 1-1
Zon.Kömür - Düzce: 1-0
Tekirdağ - Kızılcabölük: 0-1

21.HAFTA (17.Ocak.'16)

Arsin - Turgutlu: 2-1
Düzyurt - Yeşil Bursa: 2-1
B.Ş.Erzurum - Kozan Bld: 1-0
Kırıkhan - Tekirdağ: 2-1
Kızılcabölük - Zon.Kömür: 2-1
Düzce - Gölbaşı: 1-3
Maltepe - Altay: 0-0
Silivri - Tire1922: 1-0
B.Nilüfer - Cizre: Ertelendi....3-0 (Hük.)

22.HAFTA (24.Ocak.'16)

Erzin Bld - Düzce: 2-1
Cizre - B.Ş.Erzurum: Ert...0-3 (Hük.)
Yeşil Bursa - Arsin: 1-3
Turgutlu - Silivri: 2-3
Gölbaşı - Kızılcabölük: 2-2
Zon.Kömür - Kırıkhan: 3-0
Tekirdağ - B.Nilüfer: 2-2
Tire 1922 - Maltepe: 2-1
Kozan - Düzyurt: 0-0

23.HAFTA (31.Ocak.'16)

Kırıkhan - Gölbaşı: 0-0
Arsin - Kozan Bld: 3-1
Düzyurt - Cizre: ERT....3-0 (Hük.)
B.Ş.Erzurum - Tekirdağ: 2-1
B.Nilüfer - Zon.Kömür: 1-1
Kızılcabölük - Erzin Bld: 1-0
Altay - Tire1922: 2-2
Maltepe - Turgutlu: 5-1
Silivri - Yeşil Bursa: 0-1

24.HAFTA (07.Şubat.'16)

Erzin Bld - Kırıkhan : 2-2
Cizre - Arsin : ERTELENDİ...0-3 (Hük.)
Kozan Bld - Silivri: 1-3
Yeşil Bursa - Maltepe: 0-0
Turgutlu - Altay: 1-0
Gölbaşı - B.Nilüfer: 1-1
Zon.Kömür - B.Ş.Erzurum: 2-1
Tekirdağ - Düzyurt: 1-2
Düzce - Kızılcabölük: 1-1

25.HAFTA (14.Şubat.'16)

Kırıkhan - Düzce: 1-0
B.Ş.Erzurum - Gölbası: 2-1
Arsin - Tekirdağ : 1-2
Düzyurt - Zon.Kömür: 3-0
B.Nilüfer - Erzin: 0-0
Tire1922 - Turgutlu: 1-1
Altay - Y.Bursa: 1-1
Maltepe - Kozan: 1-1
Silivri - Cizre : Ertelendi....3-0 (Hük.)

26.HAFTA (20.Şubat.'16)

Erzin - B.Ş.Erzurum: 3-1
Cizre - Maltepe : Ertelendi....0-3 (Hük.)
Kozan - Altay: 0-0
Y,Bursa - Tire1922: 2-0
Kızılcabölük - Kırıkhan: 1-0
Düzce - B.Nilüfer: 1-0
Gölbaşı - Düzyurt: 0-0
Zon.Kömür - Arsin: 1-0
Tekirdağ - Silivri: 0-0

27.HAFTA (24.Şubat.'16)

Arsin - Gölbaşı: 1-2
Düzyurt - Erzin: 0-0
B.Ş.Erzurum - Düzce: 4-1
B.Nilüfer - Kızılcabölük: 1-2
Turgutlu - Y.Bursa: 1-1
Tire1922 - Kozan: 4-2
Altay - Cizre: ERTELENDİ...3-0 (Hük.)
Maltepe - Tekirdağ: 2-0
Silivri - Zon.Kömür: 0-2

28.HAFTA (28.Şubat.'16)

Erzin - Arsin: 4-0
Kırıkhan - B.Nilüfer: 1-2
Cizre - Tire1922: ERTELENDİ...0-3 (Hük.)
Kozan - Turgutlu: 0-0
Kızılcabölük - B.Ş.Erzurum: 2-3
Düzce - Düzyurt: 1-1
Gölbaşı - Silivri: 0-1
Zon.Kömür - Maltepe: 2-1
Tekirdağ - Altay: 4-2

29.HAFTA (06.Mart.'16)

Arsin - Düzce: 1-1
Düzyurt / Kızılcabölük: 1-1
B.Ş.Erzurum - Kırıkhan: 3-1
Y.Bursa - Kozan: 4-0
Turgutlu - Cizre: ERT....3-0 (Hük.)
Tire1922 - Tekirdag: 0-2
Altay - Zon.Kömür: 2-0
Maltepe - Gölbaşı: 2-0
Silivri - Erzin: 2-1

30.HAFTA (11.Mart.'16 CUMA)

Erzin - Maltepe: 1-1
Kırıkhan - Düzyurt: 1-1
Cizre - Y.Bursa: ERT....0-3 (Hük.)
B.Nilüfer - B.Ş.Erzurum: 1-1
Kızılcabölük - Arsin: 2-0
Düzce- Silivri: 2-2
Gölbaşı - Altay: 1-0
Zon.Kömür - Tire1922: 1-2
Tekirdağ - Turgutlu: 0-1

31.HAFTA (19.MART.'16 CUMARTESİ)

Arsin - Kırıkhan: 1-3
Düzyurt - Nilüfer: 2-0
Kozan - Cizre: ERT....(3-0 Hük.)
Yeşil Bursa - Tekirdağ: 0-0
Turgutlu - Zon.Kömür: 0-1
Tire - Gölbaşı: 0-1
Altay - Erzin: 1-1
Maltepe - Düzce: 0-0
Silivri - Kızılcabölük: 2-0

32.HAFTA (27.MART.'16 PAZAR)

Erzurum - Düzyurt: 4-0
Kırıkhan - Silivri: 1-0
Erzin - Tire: 0-0
Gölbaşı - Turgutlu: 3-1
Zon.Kömür - Y.Bursa: 0-2
Tekirdağ - Kozan: 1-0
Kızılcabölük - Maltepe: 2-1
Düzce - Altay: 0-0
Nilüfer - Arsin: 0-0

33.HAFTA (02.NİSAN.'16 CUMARTESİ)

Y.Bursa - Gölbaşı: 2-0
Turgutlu - Erzin: 0-1
Tire - Düzce: 2-2
Altay - Kızılcabölük: 2-2
Maltepe - Kırıkhan: 0-0
Silivri - Nilüfer: 2-1
Arsin - Erzurum: 0-1
Cizre - Tekirdağ: ERT....0-3 (Hük.)
Kozan - Zon.Kömür: 0-2

34.HAFTA (6.Nisan.'16 ÇARŞAMBA)

Kırıkhan - Altay: 1-0
Kızılcabölük - Tire: 1-2
Düzce - Turgutlu: 1-0
Erzin - Y.Bursa: 2-1
Gölbaşı - Kozan: 1-3
Zon.Kömür - Cizre: ERT....3-0 (Hük.)
Düzyurt - Arsin: 0-0
Erzurum - Silivri: 2-1
B.Nilüfer - Maltepe: 1-0

35.HAFTA (10.Nisan.'16 PAZAR)

Cizre - Gölbaşı: ERT....0-3 (Hük.)
Kozan - Erzin: 1-4
Y.Bursa - Düzce: 1-1
Turgutlu - Kızılcabölük: 0-1
Tire - Kırıkhan: 3-1
Altay - B.Nilüfer: 1-1
Maltepe - Erzurum: 0-1
Silivri - Düzyurt: 1-2
Tekirdağ - Zon.Kömür: 0-2

36.HAFTA (17.Nisan.'16 PAZAR)

Arsin - Silivri: 0-1
Düzyurt - Maltepe: 1-0
Erzurum - Altay: 3-1
B.Nilüfer - Tire: 0-3
Kırıkhan - Turgutlu: 1-0
Kızılcabölük - Y.Bursa: 1-0
Düzce - Kozan: 0-1
Erzin - Cizre: ERT....3-0 (Hük.)
Gölbaşı - Tekirdağ: 1-0

37.HAFTA (24.Nisan.'16 PAZAR)

Zon.Kömür - Gölbaşı : 2-1
Tekirdağ - Erzin : 1-4
Cizre - Düzce : Ert....0-3 (Hük.)
Kozan - Kızılcabölük : 1-2
Y.Bursa - Kırıkhan : 1-0
Turgutlu - B.Nilüfer : 1-2
Tire - Erzurum : 0-1
Altay - Düzyurt : 0-0
Maltepe - Arsin : 0-1

38.HAFTA (30.Nisan.'16 CUMARTESİ)

Silivri - Maltepe : 0-1
Arsin - Altay : 3-0
Düzyurt - Tire : 3-1
Erzurum - Turgutlu : 4-2
B.Nilüfer - Y.Bursa : 1-3
Kırıkhan - Kozan : 4-1
Kızılcabölük - Cizre : Ert....3-0 (Hük.)
Düzce - Tekirdağ : 1-0
Erzin - Zon.Kömür : 4-2

O G B M A Y AV P
1.B.Ş.ERZURUM 36 22 8 6 67 32 35 74
2.KIZILCABÖLÜK 36 20 8 8 52 34 18 68
3.TİRE 1922 36 18 9 9 53 38 15 63
4.ZON.KÖMÜR 36 18 6 12 55 42 13 60
5.DÜZYURT 36 15 15 6 46 34 12 60
6.ERZİN BLD. 36 16 10 10 55 37 18 58
7.YEŞİL BURSA 36 15 11 10 47 32 15 56
8.TEKİRDAĞ 36 13 8 15 44 44 0 47
9.KIRIKHAN 36 13 8 15 35 40 -5 47
10.MALTEPE 36 10 16 10 38 31 7 46
11.ALTAY 36 10 15 11 45 45 0 45
12.B.NİLÜFER 36 11 12 13 37 46 -9 45
13.DÜZCESPOR 36 9 17 10 41 47 -6 44
14.SİLİVRİSPOR 36 13 4 19 36 41 -5 43
15.KOZAN BLD. 36 11 9 16 44 52 -8 42
16.ARSİNSPOR 36 11 9 16 38 47 -9 42
17.GÖLBAŞI 36 10 8 18 36 49 -13 38
18.TURGUTLU 36 10 8 18 33 48 -15 38
19.CİZRESPOR 36 3 7 26 16 79 -63 16

============================

* B.Ş.Bld.Erzurum direkt  2.lige çıktı.

* TFF yönetim kurulu, Cizre'yi düşürmedi. 3.lige devam edecek.

*  Turgutluspor - Ank.Gölbaşı ve Arsinspor Bölgesel Amatör Lige düştü.

* Kızılcabölük - Tire 1922 - Zong.Kömürspor ve Düzyurt Play-Off oynayacak.
Buradan 1 takım daha 2.lige çıkacak.

YARI FİNAL:

05.Mayıs.'16 Perşembe  16.00

Birlik Nak.Düzyurt : 0 - Kızılcabölük: 0 (Trab.A.Suat Özyazıcı Stadı)
Zong.Kömürspor : 2 - Tire 1922 : 1 (Zong.K.Elmas K.Köksal Stadı)

09.Mayıs.'16 Pazartesi   16.00

Kızılcabölük : 1  - Birlik Nak.Düzyurt: 0 (Denizli Atatürk Stadı)
Tire 1922 : 0 - Zong.Kömür : 2 (Tire 4 Eylül Stadı - EV SAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)

FİNAL: Kızılcabölük : 1 - Zonguldak Kömür : 2 (Çanakkale 18 Mart)

* ZONGULDAK KÖMÜR 2.LİGE ÇIKTI.

Perşembe, 27 Temmuz 2017 23:17 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN103
DÜN1661
BU HAFTA103
BU AY8893
TOPLAM3121533

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 67 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim