2014-2015 3.LİG 1.GRUP FİKSTÜR ve MAÇLAR..(26.04.'15)
Çarşamba, 16 Temmuz 2014 22:07

 

STATÜ:

Spor Toto 3. Ligi, Türkiye’nin en alt profesyonel futbol ligidir

Spor Toto 3. Ligi, bir önceki sezonun sonunda Spor Toto 2. Lig’den düşen 6 takım ile
Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonucunda Spor Toto 3. Lige yükselen 9 takım ve
Spor Toto 3. Ligi’nde yer alan 39 takımın katılımı ile toplam 54 takımdan oluşur.

Spor Toto 3.Ligi kulüpleri ancak 01.01.1990 ve daha sonra doğmuş olan futbolcular ile sözleşme imzalayabilirler ve müsabakalarda bu futbolcuları oynatabilirler.

Spor Toto 3.Ligi kulüpleri ayrıca 31.12.1989 (dahil) ve daha önceki tarihlerde doğmuş en fazla
6 futbolcu ile sözleşme imzalayabilirler.

Geçmiş sezonlardan sözleşmesi devam eden 31.12.1989 (dahil) ve daha önceki tarihlerde
doğmuş  olan futbolcular bu kontenjan dâhilinde kabul edilir.

Kulüplerin, Spor Toto 3. Lig müsabakalarında, ikinci fıkrada belirtilen kontenjan dahilindeki 6
futbolcunun tamamının 18 kişilik müsabaka isim listesine yazabilirler.

Ancak aynı anda bu futbolculardan en fazla 4 tanesinin oynatılabilirler.

Spor Toto 3. Liginde yabancı uyruklu futbolcu oynayamaz.

MÜSABAKA SİSTEMİ

Spor Toto 3. Lig 18’er takımlı üç grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır.

Spor Toto 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 16., 17. ve 18. sıraları alan
3 takım olmak üzere toplam 9 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşer.

Spor Toto 3. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar Spor Toto
2. Lig’e yükselirler.

Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, Spor Toto 2. Lig’e
yükselecek son 3 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak takımları oluştururlar.

Play-Off’larda, her grupta grubunu 2. sırada bitiren takım 5. sırada bitiren takımla,

3. sırada bitiren takım ise 4. sırada bitiren takım ile çift maç eleme usulüne göre eşleşirler.

İlk müsabakalar 4. ve 5. Takımların sahasında oynanır.

Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar tek maç eleme usulüne
göre final müsabakası oynarlar.

Her grupta ayrı ayrı oynanan play-off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar
(toplam 3 takım) Spor Toto 2. Ligine yükselirler.

Play Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde ikili averaj göz önüne alınır ve
rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa (iki takımın da evinde ve rakip takım sahasında
attığı gol sayısı eşit ise),

ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır.

Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol adedi
fazla olan takım, yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz..

Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlandığı takdirde, on beşer dakikalık iki
uzatma devresi oynanır.

Uzatma devresinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

2013-2014 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım profesyonellik kriterlerini karşılamaları şartıyla Spor Toto 3.Lig’e yükselir.

 

 

1.GRUP TAKIMLARI:

1.ADLİYESPOR
2.BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
3.BOZÜYÜKSPOR..............................LİGDEN ÇEKİLDİ
4.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
5.ÇATALCA SPOR
6.ÇORUM BLD.SPOR
7.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
8.GAZİOSMANPAŞA
9.İSTANBULSPOR A.Ş.
10.KIRIKHANSPOR
11.KIZILCABÖLÜKSPOR
12.MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
13.NİĞDE BLD.SPOR
14.SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
15.ŞEKERSPOR A.Ş.
16.TİRE 1922 SPOR
17.TUZLASPOR
18.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

 

1.HAFTA (07.EYLÜL.'14 Pazar)

ADLIYESPOR - NİĞDE BLD. : 0-1
MANAVGATSPOR - TUZLASPOR : 1-3
KIRIKHAN - ŞEKERSPOR : 2-0
İSTANBULSPOR - ÇATALCASPOR : 1-0
TİRE 1922  - BOZÜYÜKSPOR : 3-0 (Hük.)
ZONGULDAK KÖMÜR - B.PETROL : 1-0
SEBAT PROJE - G.OSMANPAŞA : 1-1
KIZILCABÖLÜK - ÇORUM BLD. : 3-2
DARICA G.BİRLİĞİ - B.NİLÜFER : 1-1

 

2.HAFTA (14.09.'14)


B.PETROL - TİRE 1922 : 2-6
BURSA NİLÜFER - KIZILCABÖLÜK : 0-0
NİĞDE BLD. - DARICA G.BİRLİĞİ : 0-2
TUZLASPOR - İSTANBULSPOR : 2-1
ÇORUM BLD. - SEBAT PROJE  : 1-0
ÇATALCASPOR - ADLİYESPOR : 1-2
ŞEKERSPOR - MANAVGATSPOR : 0-5
G.OSMANPAŞA - ZONGULDAK KÖMÜR : 0-1
BOZÜYÜKSPOR - KIRIKHANSPOR : 0-3 (Hük.)

3.HAFTA (20.09.'14)
TİRE 1922 - G.OSMANPAŞA : 2-0
KIRIKHANSPOR - B.PETROL : 1-1
İSTANBULSPOR - ŞEKERSPOR : 3-0
ADLİYESPOR - TUZLASPOR : 3-1
SEBAT PROJE - B.NİLÜFER : 0-4
ZONGULDAK KÖMÜR - ÇORUM BLD. : 0-0
DARICA G.BİRLİĞİ - KIZILCABÖLÜK : 1-0
MANAVGATSPOR - BOZÜYÜKSPOR : 3-0 (Hük.)
NİĞDE BLD. - ÇATALCA : 3-0

4.HAFTA (28.09.'14)

CORUM BLD.SPOR - TİRE 1922 : 1-1
KIZILCABÖLÜK - SEBAT PROJE : 0-1
BOZÜYÜK- İSTANBULSPOR : 0-3 (Hük.)
ÇATALCASPOR - DARICA G.BİRLİĞİ : 1-1
ŞEKERSPOR - ADLİYESPOR : 4-3
B.NİLÜFER - ZONGULDAK KÖMÜR : 2-2
B.PETROL - MANAVGAT SPOR : 1-2
G.OSMANPAŞA - KIRIKHANSPOR : 0-1
TUZLASPOR - NİĞDE BLD. : 2-1

 

5.HAFTA (03.Ekim.'14 Cuma)

•MANAVGAT - G.OSMANPAŞA : 3-0
NİĞDE BLD. - ŞEKERSPOR : 1-1
İSTANBULSPOR - B.PETROL : 2-0
ÇATALCA  - TUZLASPOR : 1-1
DARICA G.BİRLİĞİ - SEBAT PROJE : 0-0
KIRIKHANSPOR - ÇORUM BLD. : 0-1
TİRE 1922 - B.NİLÜFER : 1-1
ADLİYESPOR - BOZÜYÜKSPOR : 3-0 (Hük.)
ZONGULDAK KÖMÜR - KIZILCABÖLÜK : 2-0

 

6.HAFTA (12.Ekim.'14 Pazar)

KIZILCABÖLÜK - TİRE 1922 : 1-0
TUZLA - DARICA G.BİRLİĞİ : 0-0
G.OSMANPAŞA - İST.SPOR : 0-0
B.PETROL - ADLİYE : 1-0
ÇORUM BLD. - MANAVGAT : 0-0
SEBAT PROJE - ZONGULDAK KÖMÜR : 2-3
B.NİLÜFER - KIRIKHAN : 1-1
ŞEKERSPOR - ÇATALCA : 1-2
BOZÜYÜK - NİĞDE BLD. : 0-3 (Hük.)

7.HAFTA (18.Ekim.'14)

ADLİYE - G.OSMANPAŞA : 2-1
NİĞDE BLD. - B.PETROL : 1-3
TUZLA - ŞEKERSPOR : 3-0
DARICA - ZONGULDAK KÖMÜR : 0-0
İST.SPOR - ÇORUM BLD. : 1-1
MANAVGATSPOR - B.NİLÜFER : 0-0
KIRIKHAN - KIZILCABÖLÜK : 2-3
TİRE 1922- SEBAT PROJE : 2-1
ÇATALCA - BOZÜYÜK : 3-0 (Hük.)

 

8.HAFTA (22.Ekim.'14 Çarşamba)


ZONGULDAK KÖMÜR - TİRE 1922 : 3-0
ŞEKERSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ : 0-1
B.NİLÜFER - İSTANBULSPOR : 1-0
KIZILCABÖLÜK -MANAVGAT : 1-2
ÇORUM BLD. - ADLİYESPOR : 2-2
BOZÜYÜKSPOR - TUZLASPOR : 0-3 (Hük.)
SEBAT PROJE - KIRIKHANSPOR : 1-1
B.PETROL - ÇATALCASPOR : 1-0
G.OSMANPAŞA - NİĞDE BLD. : 1-2

 

9.HAFTA (26.Ekim.'14 Pazar)
ÇATALCASPOR - G.OSMANPAŞA : 2-1
TUZLASPOR - B.PETROL : 1-1
NİĞDE BLD. - ÇORUM BLD. : 1-1
KIRIKHANSPOR - ZONGULDAK KÖMÜR : 1-1
MANAVGAT - SEBAT PROJE : 0-1
ADLİYESPOR - B.NİLÜFER : 0-0
DARICA G.BİRLİĞİ - TİRE 1922 : 1-0
İSTANBULSPOR - KIZILCABÖLÜK : 0-0
ŞEKERSPOR  -  BOZÜYÜKSPOR : 3-0 (Hük.)

 

10.HAFTA (02.Kasım.'14)
ÇORUM BLD. - ÇATALCASPOR : 1-0
SEBAT PROJE - İSTANBULSPOR : 1-2
BOZÜYÜKSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ : 0-3 (Hük.)
ZONGULDAK KÖMÜR - MANAVGAT : 1-0
G.OSMANPAŞA - TUZLASPOR : 0-0
KIZILCABÖLÜK - ADLİYESPOR : 2-2
B.PETROL - ŞEKERSPOR : 0-0
TİRE 1922 - KIRIKHANSPOR : 1-0
B.NİLÜFER - NİĞDE BLD.: 0-0

 

11.HAFTA (08/09.Kasım.'14)
ŞEKERSPOR - G.OSMANPAŞA : 1-1
DARICA G.BİRLİĞİ - KIRIKHANSPOR : 3-0
BOZÜYÜKSPOR- B.PETROL : 0-3 (Hük.)
İSTANBULSPOR - ZONGULDAK KÖMÜR : 1-1
TUZLASPOR - ÇORUM BLD.: 5-1
ÇATALCASPOR - B.NİLÜFER : 1-1
MANAVGATSPOR - TİRE 1922 : 1-2
NİĞDE BLD. - KIZILCABÖLÜK : 0-1
ADLİYESPOR - SEBAT PROJE : 1-1

12.HAFTA (16.Kasım.'14)
G.OSMANPAŞA - BOZÜYÜK : 3-0 (Hük.)
KIZILCABÖLÜK - ÇATALCASPOR : 0-2
B.PETROL - DARICA G.BİRLİĞİ : 1-1
TİRE 1922 - İSTANBULSPOR : 3-0
ZONGULDAK KÖMÜR - ADLİYESPOR : 1-0
KIRIKHANSPOR - MANAVGATSPOR : 1-0
B.NİLÜFER - TUZLASPOR : 1-1
ÇORUM BLD. - ŞEKERSPOR : 2-0
SEBAT PROJE -NİĞDE BLD.: 0-5

13.HAFTA (22/23.Kasım.'14)
İSTANBULSPOR - KIRIKHANSPOR : 1-1
B. PETROL - G.OSMANPAŞA : 1-1
BOZÜYÜKSPOR- ÇORUM BLD. : 0-3 (Hük.)
NİĞDE BLD. - ZONGULDAK KÖMÜR : 1-0
DARICA G.BİRLİĞİ - MANAVGATSPOR : 1-0
ŞEKERSPOR - B.NİLÜFER : 0-1
ADLİYESPOR - TİRE 1922 : 4-1
TUZLASPOR - KIZILCABÖLÜK : 1-0
ÇATALCASPOR - SEBAT PROJE : 0-2

14.HAFTA (30.Kasım.'14)
B.NİLÜFER - BOZÜYÜKSPOR : 3-0 (Hük.)
ZONGULDAK KÖMÜR - ÇATALCASPOR : 1-1
G.OSMANPAŞA - DARICA G.BİRLİĞİ : 0-1
MANAVGATSPOR - İSTANBULSPOR  : 0-3
SEBAT PROJE - TUZLASPOR : 1-1
KIRIKHANSPOR - ADLİYESPOR : 0-0
KIZILCABÖLÜK- ŞEKERSPOR : 4-0
ÇORUM BLD. - B.PETROL : 2-0
TİRE 1922 - NİĞDE BLD.: 0-0

15.HAFTA (07.Aralık.'14)
ÇORUM BLD. - G.OSMANPAŞA: 2-1
NİĞDE BLD. - KIRIKHAN: 1-0
ADLİYESPOR - MANAVGATSPOR : 1-2
TUZLASPOR - ZONGULDAK KÖMÜR: 1-1
İSTANBULSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ: 2-1
ŞEKERSPOR - SEBAT PROJE : 0-0
B.PETROL - B.NİLÜFER : 0-1
ÇATALCASPOR- TİRE 1922 : 1-0
BOZÜYÜKSPOR- KIZILCABÖLÜK: 0-3 (Hük.)

16.HAFTA (13/14.Aralık.'14)
SEBAT PROJE - BOZÜYÜKSPOR: 3-0 (Hük.)
KIRIKHANSPOR - ÇATALCASPOR : 2-0
İSTANBULSPOR - ADLİYESPOR : 0-1
TİRE 1922 - TUZLASPOR : 2-3
DARICA G.BİRLİĞİ - ÇORUM BLD. : 3-0
B.NİLÜFER - G.OSMANPAŞA : 1-1
KIZILCABÖLÜK - B.PETROL : 2-0
ZONGULDAK KÖMÜR - ŞEKERSPOR : 1-1
MANAVGATSPOR - NİĞDE BLD. : 1-1

17.HAFTA (20/21.Aralıkk.'14)
ÇATALCASPOR - MANAVGATSPOR : 0-0
TUZLASPOR - KIRIKHANSPOR : 3-3
BOZÜYÜK- ZONGULDAK KÖMÜR : 0-3 (Hük.)
ŞEKERSPOR - TİRE 1922 : 1-5
G.OSMANPAŞA - KIZILCABÖLÜK : 2-1
ÇORUM BLD. - BURSA NİLÜFER : 2-0
ADLİYESPOR - DARICA G.BİRLİĞİ : 2-2
B.PETROL - SEBAT PROJE : 1-0
NİĞDE BLD. - İSTANBULSPOR : 2-2

 

1.DARICA G.B. 17 9 7 1 22 7 15 34
2.TUZLASPOR 17 8 8 1 31 17 14 32
3.Z. KÖMÜR. 17 8 8 1 22 10 12 32
4.ÇORUM BLD. 17 8 6 3 22 17 5 30
5.TİRE 1922 17 8 3 6 29 20 9 27
6.NİĞDE BLD. 17 7 6 4 23 14 9 27
7.İST.SPOR 17 7 6 4 22 14 8 27
8.B.NİLÜFER 17 5 11 1 18 10 8 26
9.ADLİYESPOR 16 6 6 4 26 19 7 24
10.K.BÖLÜK 17 7 3 7 21 17 4 24
11.MANAVGAT 17 6 4 7 20 16 4 22
12.KIRIKHAN 17 5 7 5 19 17 2 22
13.ÇATALCA 17 5 5 7 15 18 -3 20
14.AKÇAABAT 17 4 6 7 15 22 -7 18
15.B.PETROL 16 4 5 7 15 21 -6 17
16.G.OSMANPAŞA 17 2 6 9 13 21 -8 12
17.T.ŞEKER 17 2 5 10 12 34 -22 11
18.BOZÜYÜK 17 0 0 17 0 51 -51 0

---------------------------------- İLK YARI SONU ------------

18.HAFTA (25.01.'15)

Bozüyük - Tire 1922 : 0-3 (Hük.)
G.Osmanpaşa - Sebat Proje Akçaabat: Akçaabat sahaya çıkmadı.(3-0 Hük.)
Çorum Bld. - Kızılcabölük: 1-1
B.Nilüfer - Darıca G.Bir.:2-3
Niğde Bld - Adliye: 2-2
Tuzla - Manavgat: 2-0
Tutap Şeker - Kırıkhan: 0-4
Çatalca - İst.Spor: 1-0
B.Petrol - Zon.Kömür:2-1

19.HAFTA (01.Şubat.'15)

K.Bölük - B.Nilüfer : 1-1
Adliye - Çatalca : 1-0
Kırıkhan - Bozüyük: 3-0 (Hük.)
İst.Spor - Tuzla : 0-1
Akçaabat Sebat - Çorum Bld: 0-3 (Hük.)
Zon.Kömür - G.Osmanpaşa : 3-1
Manavgat - T.Şeker : 2-0
Tire 1922 - B.Petrol : 1-1
Darıca - Niğde Bld. : 1-0

20.HAFTA (08.Şubat.'15 Pazar)

Çatalca - Niğde Bld.: 1-2
B.Petrol - Kırkhan : 3-1
Tuzla - Adliye : 3-1
Çorum Bld Zon.Kömür: 0-0
Bozüyük - Manavgat: 0-3 (Hük.)
G.Osmanpaşa - Tire 1922 : 1-3
T.Şeker - İst.Spor : 0-4
B.Nilüfer - Akçaabat Sebat: 3-0 (Hük.)
K.Bölük - Darıca G.Birliği :1-1

21.HAFTA (15.Şubat.'15 Pazar)

İst.Spor - Bozüyük : 3-0 (Hük.)
Trb.Akçaabat - Kızılcabölük : 0-3 (Hük.)
Kırıkhan - G.Osmanpaşa : 2-1
Manavgat - B.Petrol : 1-2
Adliye - T.Şeker : 0-0
Niğde Bld - Tuzla : 0-3
Darıca - Çatalca : 2-1
Tire - Çorum Bld.: 0-0
Zong.Kömür - B.Nilüfer : 0-0

22.HAFTA

Trab.A.Abat - Darıca G.B. : 0-3 (Hük.)
Bozüyük - Adliye : 0-3 (Hük.)
B.Petrol - İst.Spor: 0-1
G.Osmanpaşa - Manavgat: 0-1
Çorum Bld - Kırıkhan: 0-0
B.Nilüfer - Tire 1922: 2-2
Kızılcabölük - Zong.Kömür: 1-1
Tuzla - Çatalca: 2-2
T.Şeker - Niğde Bld.: 1-1

23.HAFTA (01.Mart.'15)

Manavgat - Çorum Bld: 0-0
Niğde Bld - Bozüyük: 3-0 (Hük.)
Zonguldak Kömür - Sebat: 3-0 (Hük.)
Tire - Kızılcabölük: 0-1
Çatalca - T.Şeker: 1-0
Darıca - Tuzla: 1-1
Kırıkhan - B.Nilüfer: 1-2
İst.Spor - G.Osmanpaşa: 3-0
Adliye - B.Petrol: 0-2

24.HAFTA (07.Mart.'15 C.tesi)

Akçaabat - Tire 1922: 0-3 (Hük.)
Bozüyük - Çatalca: 0-3 (Hük.)
B.Petrol - Niğde Bld: 0-0
Zon.Kömür - Darıca G.B.:1-1
G.osmanpaşa - Adliye: 3-1
Kızılcabölük - Kırıkhan: 1-0
T.Şeker - Tuzla: 2-3
Çorum Bld. - İst.Spor: 0-3
B.Nilüfer - Manavgat: 3-0

25.HAFTA (11.Mart.'15 Çarşamba)

Tuzla - Bozüyük: 3-0 (Hük.)
Kırıkhan - Akçaabat: 3-0 (Hük.)
Adliye - Çorum Bld: 4-0
Darıca G.B. - T.Şeker: 4-1
Tire 1922 - Zong.Kömür: 1-0
İst.Spor - B.Nilüfer: 1-1
Çatalca - Batman Petrol: 2-1
Manavgat - Kızılcabölük: 4-4
Niğde Bld - G.Osmanpaşa: 2-2

26.HAFTA (17.Mart.'15 Salı)

Akçaabat - Manavgat: 0-3 (Hük.)
Bozüyük - Tutap Şeker:0-3 (Hük.)
B.Petrol - Tuzla: 0-1
G.Osmanpaşa - Çatalca: 1-0
Tire - Darıca: 1-2
Çorum Bld - Niğde Bld: 3-1
B.Nilüfer - Adliye: 0-0
Kızılcabölük - İst.Spor: 2-2
Zon.Kömür - Kırıkhan: 1-0

27.HAFTA (22.Mart.'15 Pazar)

İst.Spor - Akçaabat: 3-0 (Hük.)
Darıca - Bozüyük: 3-0 (Hük.)
Kırıkhan - Tire: 1-0
Manavgat - Zonguldak: 1-2
Adliye - Kızılcabölük: 1-1
Çatalca - Çorum: 0-0
Niğde Bld - B.Nilüfer: 0-1
Tuzla - G.Osmanpaşa: 3-1
Tutap Şeker - B.Petrol: 1-2

28.HAFTA (29.Mart.'15)

Akçaabat - Adliye : 0-3 (Hük.)
B.Petrol - Bozüyük : 3-0 (Hük.)
B.Nilüfer - Çatalca : 1-1
K.Bölük - Niğde Bld.: 1-0
Z.Kömür - İst.Spor : 2-0
Tire1922 - Manavgat: 1-2
G.Osmanpaşa - Şekerspor: 2-0
Çorum Bld - Tuzla: 0-4
Kırıkhan - Darıca G.B.: 2-1

29.HAFTA (05.Nisan.'15)

Bozüyük - G.Osmanpaşa : 0-3 (Hük.)
Niğde Bld - Akçaabat: 3-0 (Hük.)
Şekerspor - Çorum Bld: 0-3
Tuzla - B.Nilüfer: 3-1
İst.Spor - Tire 1922: 1-0
Darıca - B.Petrol: 2-1
Manavgat - Kırıkhan: 1-0
Adliye - Z.Kömür: 3-2
Çatalca - Kızılcabölük: 1-1

30.HAFTA (12.Nisan.'15)

Akçaabat - Çatalca. 0-3 (Hük.)
Çorum Bld - Bozüyük: 3-0 (Hük.)
B.Nilüfer - Şekerspor: 1-0
Zon.Kömür - Niğde Bld: 2-0
Manavgat - Darıca: 0-0
Kırıkhan - İst.Spor:2-2
G.Osmanpaşa - B.Petrol:0-0
Tire 1922 - Adliye: 2-1
Kızılcabölük - Tuzla:0-2

31.HAFTA (19.Nisan.'15)

Bozüyük - B.Nilüfer : 0-3 (Hük.)
Tuzla - Akçaabat: 3-0 (Hük.)
Şekerspor - Kızılcabölük: 0-4
İst.Spor - Manavgat: 2-0
Adliye - Kırıkhan: 2-1
B.Petrol - Çorum Bld: 1-2
Darıcı G.B. - G.Osmanpaşa: 2-1
Niğde Bld - Tire 1922: 4-2
Çatalca - Zon.Kömür: 0-1

32.HAFTA (26.Nisan.'15)

Kızılcabölük - Bozüyük: 3-0 (Hük.)
Akçaabat - Şekerspor : 0-3 (Hük.)
Zon.Kömür - Tuzla: 3-4
Kırıkhan - Niğde Bld: 0-0
G.Osmanpaşa - Çorum Bld: 3-3
Tire 1922 - Çatalca: 2-1
Darıca G.B. - İst.Spor: 0-1
B.Nilüfer - B.Petrol: 4-1
Manavgat - Adliye: 2-2

33.HAFTA (03.Mayıs.'15)

Bozüyük - Akçaabat: İkiside yok.Oynanmayacak
Çorum Bld - Darıca G.B.: 3-1
G.Osmanpaşa - B.Nilüfer: 2-1
Adliye - İst.Spor: 0-0
Niğde Bld - Manavgat: 3-2
Tuzla - Tire: 2-3
Şekerspor - Zong.Kömür: 0-3
B.Petrol - Kızılcabölük: 2-3
Çatalca - Kırıkhan: 1-0

34.HAFTA (10.Mayıs.'15)

Akçaabat - B.Petrol : 0-3 (Hük.)
Zong.Kömür - Bozüyük: 3-0 (Hük.)
Kırıkhan - Tuzla : 2-2
Manavgat - Çatalca: 0-1
B.Nilüfer - Çorum Bld: 1-1
Darıca G.B. - Adliye: 1-0
Tire 1922 - Şekerspor: 3-0 (Hük.)
İst.Spor - Niğde Bld: 5-0
Kızılcabölük - G.Osmanpaşa: 1-2


O G B M A Y AV P
1.TUZLASPOR
34 21 11 2 73 33 40 74
2.DARICA G.B. 34 19 11 4 50 23 27 68
3.ZON.KÖMÜR 34 17 12 5 50 24 26 63
4.İST.SPOR A.Ş. 34 17 10 7 53 23 30 61
5.ÇORUM BLD. 34 14 14 6 44 36 8 56
6.B.NİLÜFER 34 12 18 4 45 26 19 54
7.TİRE 1922
34 16 6 12 56 39 17 54
8.KIZILCABÖLÜK 34 14 11 9 50 35 15 53
9.ANK.ADLİYE
34 12 12 10 50 39 11 48
10.NİĞDE BLD. 34 12 11 11 44 40 4 47
11.ÇATALCA
34 12 9 13 34 32 2 45
12.B.PETROL
34 12 8 14 40 41 -1 44
13.MANAVGAT 34 12 8 14 42 38 4 44
14.KIRIKHAN 34 11 11 12 41 34 7 44
15.G.OSMANPAŞA 34 9 9 16 39 46 -7 36
16.ŞEKERSPOR
34 4 7 23 23 71 -48 16
17.AKÇAABAT
33 4 6 23 15 70 -55 15
18.BOZÜYÜK 33 0 0 33 0 99 -99 0

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
Şekerspor
3
Sebat Proje Akçaabat
3

* Bozüyükspor , Sebat Proje Akçaabat ve Ank.Şekerspor BAL LİGİNE DÜŞTÜ.

* Tuzlaspor direkt 2.Lige çıktı.

* Darıca G.Birliği - Zonguldak Kömür, İstanbulspor A.Ş. ve Çorum Bld. kendi aralarında
Play-off maçları oynayacak ve bu gruptan 1 takım daha 2.lige çıkacak.

YARI FİNAL:

Çorum Bld. - Darıca G.Birliği: 0-0
Darıca G.Birliği - Çorum Bld: 0-2

İstanbulspor A.Ş. - Zong.Kömür: 0-0
Zong.Kömür - İstanbulspor A.Ş.: 1-1

FİNAL:

İstanbulspor A.Ş. - Çorum Bld: 3-1

* İSTANBULSPOR A.Ş. bu gruptan 2.lige çıkan 2.takım oldu.

 

-------------------------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 22:13 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN448
DÜN722
BU HAFTA5216
BU AY14743
TOPLAM3048975

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 106 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim