2011-12 3.LİG 1.GRUP FİKSTÜRÜ ve MAÇLAR (13.05.'12)
Çarşamba, 02 Kasım 2011 18:04

(1) TFF 3. Lig 19’ar takımlı üç grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır.

(2) TFF 3. Lig’de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 16., 17., 18. ve 19. sıraları alan 4 takım olmak üzere toplam 12 takım Bölgesel Amatör Lig’e düşerler.

(3) TFF 3. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar TFF 2. Lig’e yükselirler. Bu müsabakalar sonunda gruplarda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, TFF 3. Ligine yükselecek diğer takımların belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak takımları oluştururlar.


(4) Play-Off’larda, her grupta grubunu 2., 3., 4. ve 5. sırada tamamlayan takımlar kura ile birbirleri ile eşleşirler.

(5) Bu maddenin 4. fıkrasında belirtilen müsabakalarda kazanan takımlar final müsabakası oynarlar. Her grupta ayrı ayrı oynanan play-off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar (toplam 3 takım) TFF 2. Ligine yükselirler.

(6) Play-Off müsabakaları TFF tarafından belirlenecek tarafsız saha veya sahalarda, tek maç eleme usulü ile oynanır.

(7) Müsabakaların normal süreleri berabere sonuçlandığı takdirde, on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır. Uzatma devresinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.

(8) 2010-2011 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları sonunda 9 takım profesyonellik kriterlerini karşılamaları şartıyla TFF 3.Ligi’ne yükselir.

* grupta adı geçen Keçiören Sportif A.Ş. , önceki Keçiören Bld.Spor'dur.

1.Hafta (28.Ağustos.'11)

İNEGÖLSPOR - BAYRAMPAŞA:0-0
GEBZESPOR - LÜLEBURGAZ:0-1
ÜMRANİYE- KASTAMONU:0-1
D.BAKIR B.Ş.BLD- A.SEBAT:8-0
BEŞİKDÜZÜ- MENEMEN BLD:2-1
GÜMÜŞHANE- ELAZIĞ BLD:1-1
KEÇİÖREN SPORTİF  - KIRIKKALE:1-1
HACETTEPE - MANAVGAT EVRENSEKİ :3-1
BLD.VAN - KIRIKHANSPOR:3-0

2.Hafta (04.Eylül.'11)

MANAVGAT EVRENSEKİ - KEÇİÖREN SPORTİF :4-0
MENEMEN BLD- GÜMÜŞHANE:2-2
KIRIKHAN - D.BAKIR B.Ş.BLD:0-1
ELAZIĞ BLD- ÜMRANİYE:0-0
KASTAMONU- GEBZE:2-0
A.SEBAT- BEŞİKDÜZÜ:0-2
KIRIKKALE- İNEGÖL:0-3
BAYRAMPAŞA - BLD.VAN:2-0
LÜLEBURGAZ- SANDIKLI BLD:1-1


3.Hafta (11.Eylül.'11)

SANDIKLI BLD - KASTAMONU:0-0
GEBZE- ELAZIĞ BLD:1-3
İNEGÖL- MANAVGAT EVRENSEKİ :3-1
ÜMRANİYE - MENEMEN BLD:1-2
D.BAKIR B.Ş.BLD- BAYRAMPAŞA:1-0
BEŞİKDÜZÜ- KIRIKHAN:0-0
GÜMÜŞHANE- A.SEBAT:3-2
KEÇİÖREN SPORTİF  - HACETTEPE :0-2
BLD.VAN - KIRIKKALE:3-1

4.Hafta (14.Eylül.'11)

MANAVGAT EVRENSEKİ  - BLD.VAN:0-0
HACETTEPE  - İNEGÖL:0-1
MENEMEN BLD - GEBZE:1-0
KIRIKHAN- GÜMÜŞHANE:1-1
ELAZIĞ BLD- SANDIKLI BLD:1-0
A.SEBAT - ÜMRANİYE:0-1
KASTAMONU- LÜLEBURGAZ:1-1
BAYRAMPAŞA - BEŞİKDÜZÜ:0-2
KIRIKKALE - D.BAKIR B.Ş.BLD:0-0


5.Hafta (18.Eylül.'11)

SANDIKLI BLD - MENEMEN BLD:2-0
LÜLEBURGAZ- ELAZIĞ BLD:0-0
İNEGÖL - KEÇİÖREN SPORTİF :1-0
GEBZE - A.SEBAT:3-0
BEŞİKDÜZÜ- KIRIKKALE:2-2
ÜMRANİYE- KIRIKHAN:3-2
D.BAKIR B.Ş.BLD. - MANAVGAT EVRENSEKİ:0-1
GÜMÜŞHANE - BAYRAMPAŞA:0-3
BLD.VAN- HACETTEPE :2-1

6.Hafta (25.Eylül.'11)

HACETTEPE - D.BAKIR B.Ş.BLD:2-1
MANAVGAT EVRENSEKİ  - BEŞİKDÜZÜ:5-1
KIRIKHAN - GEBZE:5-1
MENEMEN BLD - LÜLEBURGAZ:1-0
KEÇİÖREN SPORTİF - BLD.VAN:1-0
ELAZIĞ BLD - KASTAMONU:2-1
A.SEBAT - SANDIKLI BLD:1-6
KIRIKKALE - GÜMÜŞHANE:1-0
BAYRAMPAŞA - ÜMRANİYE:3-2


7.Hafta (01-02.Ekim.'11)

LÜLEBURGAZ - A.SEBAT:2-0
SANDIKLI BLD - KIRIKHAN:2-2
KASTAMONU - MENEMEN BLD:1-0
ÜMRANİYE - KIRIKKALE:1-2
GEBZE - BAYRAMPAŞA:1-3
BEŞİKDÜZÜ - HACETTEPE :1-2
D.BAKIR B.Ş. BLD - KEÇİÖREN SPORTİF:1-0
GÜMÜŞHANE - MANAVGAT EVRENSEKİ :4-1
BLD.VAN - İNEGÖL:1-3

8.Hafta (9.ekim.'11)

MANAVGAT EVRENSEKİ  - ÜMRANİYE:3-0
HACETTEPE - GÜMÜŞHANE:1-2
KEÇİÖREN SPORTİF  - BEŞİKDÜZÜ:2-2
MENEMEN BLD - ELAZIĞ BLD:0-0
KIRIKHAN - LÜLEBURGAZ:4-1
İNEGÖL - D.BAKIR B.Ş. BLD:2-1
A.SEBAT - KASTAMONU:0-2
BAYRAMPAŞA - SANDIKLI BLD:2-3
KIRIKKALE - GEBZE:1-2


9.Hafta (15-16.Ekim.'11)

LÜLEBURGAZ- BAYRAMPAŞA:0-2
SANDIKLI BLD - KIRIKKALE:7-0
KASTAMONU - KIRIKHAN:2-1
GEBZE - MANAVGAT EVRENSEKİ :1-2
BEŞİKDÜZÜ - İNEGÖL:0-0
ELAZIĞ BLD - A.SEBAT:3-2
D.BAKIR B.Ş.BLD - BLD.VAN:0-0
ÜMRANİYE - HACETTEPE :1-2
GÜMÜŞHANE- KEÇİÖREN SPORTİF :4-3

10.Hafta (23.Ekim.'11)

KIRIKHAN - ELAZIĞ BLD:3-1
KEÇİÖREN SPORTİF  - ÜMRANİYE:0-2
İNEGÖL- GÜMÜŞHANE:3-0
A.SEBAT- MENEMEN BLD:0-5
KIRIKKALE - LÜLEBURGAZ:3-1
BAYRAMPAŞA - KASTAMONU:3-1
HACETTEPE  - GEBZE:1-0
MANAVGAT EVRENSEKİ  - SANDIKLI BLD:1-2
BLD.VAN - BEŞİKDÜZÜ: 2-2


11.Hafta (30.Ekim.'11)

LÜLEBURGAZ - MANAVGAT EVRENSEKİ :0-0
SANDIKLI BLD - HACETTEPE :0-0
KASTAMONU - KIRIKKALE:0-3
GEBZE - KEÇİÖREN SPORTİF :1-1
MENEMEN BLD - KIRIKHAN:2-1
GÜMÜŞHANE - BLD.VAN: ERT.
ÜMRANİYE - İNEGÖL:0-2
ELAZIĞ BLD - BAYRAMPAŞA:1-1
BEŞİKDÜZÜ - D.BAKIR B.Ş. BLD:0-1

 

12.Hafta (13.Kasım.'11)

D.BAKIR B.Ş. BLD - GÜMÜŞHANE:2-0
KIRIKHAN- A.SEBAT:2-1
HACETTEPE  - LÜLEBURGAZ:2-0
KEÇİÖREN SPORTİF  - SANDIKLI BLD:1-2
İNEGÖLSPOR - GEBZESPOR:3-0
BAYRAMPAŞA - MENEMEN BLD:1-1
KIRIKKALE - ELAZIĞ BLD:0-2
BLD. VAN - ÜMRANİYE:Ert.
MANAVGAT EVRENSEKİ - KASTAMONU:0-0

13.Hafta (20.Kasım.'11)

SANDIKLI BLD- İNEGÖL:2-1
A.SEBAT - BAYRAMPAŞA:0-3
LÜLEBURGAZ - KEÇİÖREN SPORTİF :1-1
GEBZE - BLd. VAN:1-3
KASTAMONU - HACETTEPE :2-3
GÜMÜŞHANE - BEŞİKDÜZÜ:1-1
MENEMEN BLD - KIRIKKALESPOR:2-0
ÜMRANİYE - D.BAKIR B.Ş. BLD:2-1
ELAZIĞ BLD. - MANAVGAT EVRENSEKİ:1-2



14.Hafta (26-27.Kasım.'11)

BEŞİKDÜZÜ - ÜMRANİYE:2-0
D.BAKIR B.Ş. BLD- GEBZESPOR:1-1
KEÇİÖREN SPORTİF  - KASTAMONU:2-1
İNEGÖLSPOR - LÜLEBURGAZ:2-2
KIRIKKALESPOR - A.SEBAT:3-0
BAYRAMPAŞA - KIRIKHAN:1-2
BLD.VAN - SANDIKLI BLD.:1-1
MANAVGAT EVRENSEKİ  - MENEMEN BLD:0-0
HACETTEPE - ELAZIĞ BLD:2-1


(15.Hafta (4.Aralık..'11)

LÜLEBURGAZ - BLD. VAN:0-1
SANDIKLI BLD - D.BAKIR BŞ Bld:2-1
KASTAMONU- İNEGÖL:0-0
A.SEBAT - MANAVGAT EVRENSEKİ :4-0
GEBZE - BEŞİKDÜZÜ:0-1
MENEMEN Bld - HACETTEPE :1-1
KIRIKHAN - MKE KIRIKKALE:1-0
ÜMRANİYE - GÜMÜŞHANE:3-0
ELAZIĞ Bld - KEÇİÖREN SPORTİF :1-1

16.Hafta (10-11.Aralık.'11)

BEŞİKDÜZÜ- SANDIKLI BLD:1-0
D.BAKIR B.Ş. BLD - LÜLEBURGAZ:1-0
GÜMÜŞHANE - GEBZE:2-1
KEÇİÖREN SPORTİF  - MENEMEN BLD:1-2
İNEGÖLSPOR - ELAZIĞ BLD:1-1
KIRIKKALESPOR - BAYRAMPAŞA:0-2
HACETTEPE  - A.SEBAT:3-1
MANAVGAT EVRENSEKİ  - KIRIKHANSPOR:2-0
BLD.VAN - KASTAMONU:1-2

17.Hafta (18.Aralık.'11)

SANDIKLI BLD - GÜMÜŞHANE:1-1
LÜLEBURGAZ - BEŞİKDÜZÜ:0-0
BAYRAMPAŞA - MANAVGAT EVRENSEKİ:3-1
GEBZESPOR - ÜMRANİYE:0-6
A.SEBAT- KEÇİÖREN SPORTİF :0-0
KASTAMONU - D.BAKIR B.Ş. BLD:2-2
MENEMEN BLD - İNEGÖL:1-0
KIRIKHANSPOR - HACETTEPE :1-1
ELAZIĞ BLD - BLD. VAN:1-1

18.HAFTA (25.Aralık.'11)

MANAVGAT EVRENSEKİ - KIRIKKALE:3-0
HACETTEPE - BAYRAMPAŞA:0-0
K.ÖREN SPORTİF - KIRIKHAN:0-1
İNEGÖL - A.SEBAT:6-0
BLD. VAN - MENEMEN BLD:3-1
BEŞİKDÜZÜ - KASTAMONU:0-0
GÜMÜŞHANE - LÜLEBURGAZ:3-1
ÜMRANİYE - SANDIKLI BLD:2-1
D.BAKIR B.Ş.BLD - ELAZIĞ BLD:4-0

 

19.HAFTA (30.Aralık.'11)

SANDIKLI BLD - GEBZE:3-1
LÜLEBURGAZ - ÜMRANİYE:3-2
KASTAMONU - GÜMÜŞHANE:1-0
ELAZIĞ BLD - BEŞİKDÜZÜ:3-2
MENEMEN BLD - D.BAKIR B.Ş. BLD:1-2
A.SEBAT - BLD.VAN:1-2
KIRIKHAN - İNEGÖL:0-1
BAYRAMPAŞA - K.ÖREN SPORTİF:1-0
KIRIKKALE - HACETTEPE:1-5

 

-----------------  İLK YARI SONU----------------

20.HAFTA (22.Ocak.'12 Pazar)
M.Evrenseki - Hacettepe:0-0
Kırıkkale - K.ören Sportif:1-1
Bayrampaşa - inegöl:0-4
Kırıkhan - Bld.Van:1-0
A.Sebat - D.Bakır B.Ş.Bld:0-2
Menemen Bld - Beşikdüzü:4-1
Elazığ Bld - Gümüşhane:2-2
Kastamonu - ümraniye:2-0
Lüleburgaz - Gebze:3-1

21.HAFTA (28-29-30.Ocak.'12)

Beşikdüzü - A.Sebat:1-2
İnegöl - Kırıkkale:1-0
K.Ören Sportif - M.Evrenseki:0-1
Sandıklı - Lüleburgaz:2-1
Gebze - Kastamonu:1-0
Ümraniye - elazığ Bld:1-2
Gümüşhane - Menemen:1-0
D.Bakır BŞ - Korokhan:3-2
Bld.Van - Bayrampaşa:0-1

22.HAFTA (05.02.'12)

Elazığ Bld - Gebze:1-2
Kastamonu - Sandıklı:1-0
Hacettepe - K.Ören sportif:0-2
M.Evrenseki - inegöl:0-0
Bayrampaşa - D.Bakır BŞ:0-0
Kırıkhan - Beşikdüzü:1-2
A.Sebat - Gümüşhane:0-1
Menemen - ümraniye:3-2
Kırıkkale - Bld.Van:0-2

23.HAFTA (08-09.02.'12)

Bld.Van - M.Evrenseki:2-0
İnegöl - Hacettepe:1-0
Lüleburgaz - Kastamonu:0-0
Sandıklı - elazığ Bld:1-1
Gebze - Menemen:0-0
Ümraniye - A.Sebat:2-1
Gümüşhane - Kırıkhan:2-0
Beşikdüzü - Bayrampaşa:2-1
D.Bakır Bş - Kırıkkale:3-0

24.HAFTA (12-13.Şubat.'12)

K.Ören Sportif - İnegöl:1-3
M.evrenseki - D.Bakır Bş:4-1
Kırıkhan - Ümhaniye:0-0
A.Sebat - Gebze:0-1
Menemen Sandıklı:2-1
Elazığ Bld - Lüleburgaz:1-1

13.Şubat.'12
Kırıkkale - Beşikdüzü:2-2
Bayrampaşa - Gümüşhane:0-0
Hacettepe - Bld.Van:1-2

25.HAFTA (19.02.'12)

Beşikdüzü - M.Evrenseki:1-0
D.Bakır Bş - Hacettepe:1-1
Bld.Van - K.Ören Sportif:2-1
Kastamonu - Elazığ Bld:0-0
Lüleburgaz - Menemen:1-1
Sandıklı - A.Sebat:6-1
Gebze - Kırıkhan:1-1
Ümraniye - Bayrampaşa:1-4
Gümüşhane - Kırıkkale:1-0

26.HAFTA (26.02.'12)

İnegöl - Bld.Van:1-1
K.Ören Sportif - D.Bakır BŞ:1-2
Hacettepe - Beşikdüzü:1-0
M.Evrenseki - Gümüşhane:1-2
Kırıkkale - Ümraniye:0-3
Bayrampaşa - Gebze:2-1
Kırıkhan - Sandıklı:1-1
A.Sebat - Lüleburgaz:0-1
Menemen - Kastamonu:1-0

27.HAFTA (03/04.05.Mart.'12)
B.Düzü - K.ören Sportif:1-0
Elazığ Bld - Menemen Bld:0-0
Kastamonu - A.Sebat:4-0
Sandıklı - Bayrampaşa:0-0
Gebze - Kırıkkale:0-0
D.Bakır BŞ - İnegöl:0-0
Ümraniye - M.Evrenseki:1-2
Gümüşhane - Hacettepe:1-0
Lüleburgaz - Kırıkhan:1-2

28.HAFTA (10/11.Mart.'12)
Hacettepe - Ümraniye:4-1
M.Evrenseki - Gebze:3-0
Kırıkkale - Sandıklı:1-0
Bayrampaşa - Lüleburgaz:3-0
A.Sebat - Elazığ Bld:1-3
Bld.Van - D.Bakır BŞ:1-2
İnegöl - B.Düzü:1-0
K.ören Sportif - Gümüşhane:1-1

 

29.HAFTA (17/18.Mart.'12)
B.Düzü - Bld.Van:0-0
Lüleburgaz - Kırıkkale:0-0
Menemen - A.Sebat:5-0
Elazığ Bld - Kırıkhan:3-1
Kastamonu - Bayrampaşa:1-1
Sandıklı - M.Evrenseki:2-1
Gebze - Hacettepe:3-3
Ümraniye - K.ören sportif:1-0
Gümüşhane - inegöl:1-1

30.HAFTA (21-22.Mart.'12)
Bld.Van - Gümüşhane:0-2
İnegöl - Ümraniye:4-2
K.ören Sportif - Gebze:0-1
M.Evrenseki - Lüleburgaz:0-0
Kırıkkale - Kastamonu:4-0
Bayrampaşa - Elazığ Bld:1-0
Kırıkhan - Menemen:3-0
Hacettepe - Sandıklı:1-1
D.Bakır BŞ - Beşikdüzü:2-0

31.HAFTA (25.Mart.'12)
A.Sebat - Kırıkhan:0-1
Menemen - Bayrampaşa:0-3
Elazığ Bld - Kırıkkale:3-2
Kastamonu - M.Evrenseki:0-1
Lüleburgaz - Hacettepe:2-2
Sandıklı - K.ören Sportif:1-1
Gebze - İnegöl:0-0
Ümraniye - Bld.Van:2-1
Gümüşhane - D.Bakır Bld:0-0

32.HAFTA (31.Mart.'12 Cumartesi)
Hacettepe - Kastamonu:4-1
M.Evrenseki - Elazığ Bld:1-0
Kırıkkale - Menemen:2-0
Bayrampaşa - A.Sebat:4-0
Beşikdüzü - Gümüşhane:1-1
D.Bakır BŞ - Ümraniye:2-2
Bld.Van - Gebze:4-3
İnegöl - Sandıklı:2-0
K.Ören Sportif - Lüleburgaz:0-1

33.HAFTA (08.Nisan.'12)
Menemen - M.Evrenseki:0-2
Elazığ Bld - H.Tepe:0-1
Kastamonu - K.örensportif:2-1
Lüleburgaz - İnegöl:0-0
Sandıklı - Bld.Van:2-1
Gebze - D.Bakır BŞ.Bld:3-1
Ümraniye - Beşikdüzü:0-2
Kırıkhan - Bayrampaşa:0-2
A.Sebat - Kırıkkale:0-1

34.HAFTA (14/15.Nisan.'12)
D.Bakır B.Ş. - Sandıklı:3-0 (Hük.)
Hacettepe - Menemen:3-1
M.Evrenseki - A.Sebat:6-1
Kırıkkale - Kırıkhan:2-3
Gümüşhane - ümraniye:0-0
Beşikdüzü - Gebze:0-1
Bld.Van - Lüleburgaz:2-1
İnegöl - Kastamonu:5-1
K.ören Sportif - Elazığ Bld:2-1

35.HAFTA (21.Nisan.'12)
Kırıkhan - M.Evrenseki:1-0
A.Sebat - H.Tepe:1-4
Menemen - K.ören sportif:3-0
Elazığ Bld - inegöl:0-1
Kastamonu - Bld.Van:1-1
Lüleburgaz - D.Bakır B.Ş:0-0
Sandıklı - B.Düzü:0-2
Gebze - Gümüşhane:0-2
Bayrampaşa - Kırıkkale:3-1

36.HAFTA (28/29.Nisan.'12)
K.Ören sportif - A.Sebat:3-0
Hacettepe - Kırıkhan:1-1
M.Evrenseki - Bayrampaşa:1-0
Ümraniye - Gebze:1-2
Gümüşhane - Sandıklı:0-2
Beşikdüzü - Lüleburgaz:2-1
D.Bakır B.Ş. - Kastamonu:2-0
Bld.Van - Elazığ Bld:2-1
İnegöl - Menemen:1-3

37.HAFTA (05.Mayıs.'12)
Kırıkkale - Manavgat: 0-2
Bayrampaşa - Hacettepe: 4-1
Kırıkhan - K.Ören Sportif: 2-2
Menemen - Bld.Van:1-0
Elazığ Bld - D.Bakır BŞ:1-2
Kastamonu - Beşikdüzü: 2-1
L.Burgaz - Gümüşhane: 0-2
Sandıklı - Ümraniye: 0-3

38.HAFTA (12.Mayıs.'12) Son Hafta
Gebze - Sandıklı:2-1
Ümraniye - L.Burgaz:3-1
Gümüşhane - Kastamonu:2-1
B.Düzü - Elazığ Bld:3-0
D.Bakır BŞ - Menemen:3-2
İnegöl - Kırıkhan:2-1
Hacettepe - Kırıkkale:2-0
K.Ören Sportif - Bayrampaşa:1-2
Bld.Van - A.Sebat:3-0 (Hük.)

O G B M A Y AV P
1.İnegölspor 36 22 11 3 62 19 43 77
2.Bayrampaşa 36 21 8 7 61 28 33 71
3.D.Bakır BŞ
36 19 10 7 57 30 27 67
4.Hacettepe 36 18 10 8 60 38 22 64
5.Gümüşhane 36 17 12 7 46 37 9 63
6.M.Evrenseki 36 18 7 11 52 33 19 61
7.Menemen Bl
36 16 8 12 49 40 9 56
8.Bld.Van 36 15 8 13 47 39 8 53
9.Beşikdüzü 36 14 11 11 42 38 4 53
10.Sandıklı Bld
36 14 11 11 55 41 14 50
11.Kastamonu 36 13 10 13 38 42 -4 49
12.Kırıkhan 36 13 9 14 47 48 -1 48
13.Ümraniye 36 14 4 18 52 54 -2 46
14.Elazığ Bld
36 10 13 13 41 46 -5 43
15.Gebze 36 10 7 19 36 61 -25 37
16.Kırıkkale 36 9 7 20 33 60 -27 34
17.Lüleburgaz 36 6 15 15 27 44 -17 33
18.K.Ör.sportif
36 5 10 21 31 52 -21 25
19.A.Sebat 36 2 1 33 19 105 -86 7

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı CezaPuanı
SANDIKLI BELEDİYESPOR 3

 

*İNEGÖLSPOR ŞAMPİYON OLDU ve direkt 2.LİGE ÇIKTI.

*A.SEBATSPOR, KEÇİÖREN SPORTİF, LÜLEBURGAZSPOR ve MKE KIRIKKALE bu gruptan BAL ligine DÜŞEN TAKIMLAR OLDU.

*BAYRAMPAŞA, DİYARBAKIR B.Ş.BLD., HACETTEPE ve GÜMÜŞHANE 2.lige çıkmak için
kendi aralarında Play-Off maçları oynayacak. Bu gruptan 1 takım 2.lige çıkacak.

YARI FİNAL:

Hacettepe - Gümüşhanespor: 4-1
D.Bakır B.Ş.Bld. - Bayrampaşa: 0-2

FİNAL: Hacettepe - Bayrampaşa : 1-2

* BAYRAMPAŞA bu gruptan 2.LİGE ÇIKAN 2.TAKIM OLDU.

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

Perşembe, 27 Temmuz 2017 19:54 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN448
DÜN722
BU HAFTA5216
BU AY14743
TOPLAM3048975

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 109 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim