2013-2014 - 3.LİG 1.GRUP FİKSTÜR ve MAÇLAR (04.05.'14)
Perşembe, 01 Ağustos 2013 19:18

 

2013 - 2014 SEZONU 3.LİG 1.GRUP 18 TAKIM

01.Eylül.'13 / 15.Aralık.'13 : Birinci yarı
19.Ocak.'14 / 04.Mayıs.'14 : İkinci yarı

STATÜ
Spor Toto 3. Lig'de çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar Spor Toto 2. Lig'e yükselecek. Normal sezon sonunda gruplarda 16, 17 ve 18. sıraları alan 3 takım olmak üzere toplam 9 takım Bölgesel Amatör Lig'e düşecek.

Gruplarda 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan takımlar ise 2. Lig'e yükselecek son 3 takımın belirleneceği play-off müsabakalarına katılacak. Play-off müsabakaları TFF tarafından belirlenecek tarafsız saha veya sahalarda, tek maç eleme usulü ile oynanacak. Her grupta takımlar kura ile birbirleriyle eşleşecek ve maçlarını kazanan takımlar finale yükselecek. Her grupta finalde kazanan 3 takım daha 2. Lig'e yükselecek

KATILAN TAKIMLAR:
1. Adıyamanspor
2. Ankara Adliyespor
3. Ankara Demirspor
4. Belediye Bingölspor
5.Bergama Belediyespor
6. Beylerbeyispor
7. Derince Belediyespor (Sonradan Derince Spor A.Ş. oldu)
8. Localtime Fatih Karagümrük
9. Kahramanmaraş B.Ş.Belediyespor (Sonradan 1920 Maraş Spor oldu)
10.Kızılcabölükspor
11.Yeşil Bursa A.Ş. (Oyak Renault'un adı değişti)
12.Payas Belediyespor 1975 (Sonra Payasspor oldu)
13.Siirtspor
14.Silivrispor
15.Sivas Dört Eylül Belediyespor (Sonra Sivas Bld.Spor olacak)
16.Tekirova Belediyespor (Sonra Kemerspor 2003 oldu)
17.Trabzon Akçabat Futbol Kulübü (Trabzon Kanuni'nin adı değişti) (Sonrası Maçka Spor oldu)
18.Ümraniyespor

F İ K S T Ü R :

1.HAFTA (01.Eylül.'3)

Bergama Bld - Trab.Akçaabat Fut.Kulübü (Trab.Kanuni): 2-0
Siirt - Karagümrük: 1-0
Siv.4 Eylül Bld - Derince Bld: 2-0
Payas Bld - Tekirova Bld: 2-2
Adliye - Silivri: 1-0
K.Maraş B.Ş. - Yeşil Bursa A.Ş. (O.Renault): 0-0
Kızılcabölük - Ümraniye: 1-2
Beylerbeyi - Bld.Bingöl: 8-0
Adıyaman - Ank.Damir: 0-2

2.HAFTA (08.Eylül.'13)

Karagümrük - Payas Bld: 0-0
Bld.Bingöl - Kızılcabölük: 0-4
Ümraniye - K.Maraş B.Ş.: 1-0
Yeşil Bursa - Adliye: 2-4
Derince Bld - Siirt: 2-0
Tekirova Bld - Bergama Bld: 1-0
Trab.Kanuni - Adıyaman: 1-0
Silivri - Siv.4 Eylül Bld: 0-0
Ank.Demir - B.Beyi: 0-0

3.HAFTA (15.Eylül.'13)

adıyaman - B.Beyi: 3-0
Payas Bld - Derince Bld: 1-2
Adliye - Ümraniye: 2-2
Bergama Bld - Karagümrük: 0-1
Siirt - Silivri: 1-1
Siv.4 Eylül - Yeşil Bursa:1-0
Kızılcabölük - Ank.Demir: 2-0
Trab.Kanuni - Tekirova Bld: 2-0
K.Maraş B.Ş.Bld - Bld.Bingöl: 11-0

4.HAFTA (22.Eylül.'13)

Yeşil Bursa  - Siirt: 4-0
Derince Bld - Bergama Bld : 1-0
B.Beyi - Kzılcabölük : 4-1
Ümraniye - Siv.4 Eylül: 1-1
Silivri - Payas Bld : 1-1
Karagümrük - Trab.Akçaabat : 1-1
Tekirova Bld - Adıyamanspor: 4-1
Bld.Bingöl - Adliye: 1-3
Ank.Demir - K.Maraş B.Ş.BLd : 0-1

5.HAFTA (29.eylül.'13)

Bergama Bld - Silivri: 1-1
Tekirova Bld - Karagümrük: 0-0
Trab.Akçaabat - Derince Bld: 0-2
Adıyamanspor - Kızılcabölük: 0-2
Payas Bld - Yeşil Bursa: 1-1
Siirt - ümraniye : 0-1
Siv.4 Eylül - Bld.Bingöl: 4-0
Adliye - ank.Demir: 0-1
K.Maraş B.Ş.Bld - B.Beyi: 0-2

6.HAFTA (06.Ekim.'13)

Derince - Tekirova : 1-0
Karagümrük - Adıyamanspor:0-0
Ank.Demir - Siv.4 Eylül : 1-0
Ümranniye  - Payas Bld : 3-2
Yeşil Bursa - Bergama : 2-1
Silivri - Trab.Akçaabat : 0-0
Kızılcabölük - K.Maraş B.Ş.Bld : 0-3
B.Beyi - Adliye : 4-2
Bld.Bingöl - Siirt : 0-2

7.HAFTA (13.Ekim.'13)

Bergama - Ümraniye: 0-1
Siv.4 Eylül - B.Beyi: 1-1
Karagümrük - Derince: 0-0
Payas Bld - Bld.Bingöl: 5-1
Siirt - Ank.Demir: 1-1
Adliye - Kızılcabölük: 0-4
Tekirova - Silicri: 1-0
Trab.Akçaabat - Yeşil Bursa: 3-0
Adıyamanspor - K.Maraş B.Ş.Bld: 0-2

8.HAFTA (20.Ekim.'13)

Ank.Demir - Payas Bld : 1-0
Yeşilbursa - Tekirova : 0-1
B.Beyi - Siirt : 0-0
Ümraniye - Trab.Akçaabat: 2-0
Silivri - Karagümrük : 2-3
Derince - Adıyamanspor : 0-3
K.Maraş B.Ş. Bld - Adliye : 2-2
Kızılcabölük - Siv.4 Eylül : 0-0
Bld.Bingöl - Bergama Bld : 0-3

9.HAFTa (27.Ekim.'13)

Siirt - Kızılcabölük: 1-2
Derince - Silivri: 1-1
Trab.A.Abat - Bld.Bingöl: 3-0
Bergama - Ank.Demir: 2-0
Payas Bld - B.Beyi: 1-1
Siv.4 Eylül - K.Maraş B.Ş. Bld: 0-0
Karagümrük - Yeşil Bursa: 2-1
Tekirova - Ümraniye: 2-0
Adıyamanspor - Adliye: 2-1

10.HAFTA (03.Kasım.'13)

Kızılcabölük - Payas Bld: 1-1
Bld.Bingöl - Tekirova: 0-7
Ank.Demir - Trab.Akçaabat: 0-0
Ümraniye - K.gümrük: 0-0
Yeşil Bursa - Derince: 1-1
Silivri - Adıyamanspor: 1-0
Adliye - Siv.4 Eylül: 2-5
K.Maraş B.Ş.Bld - Siirt: 0-0
B.Beyi - Bergama: 2-2

11.HAFTA (10.Kasım.'13)

Derince - Ümraniye: 0-0
K.Gümrük - Bld.Bingöl: 3-0
Adıyamanspor - Siv.4 Eylül: 2-5
Bergama - Kızılcabölük: 1-1
Payas Bld - K.Maraş B.Ş. Bld: 0-1
Siirt - Adliye: 1-2
Silivri - Yeşil Bursa: 1-0
Tekirova - Ank.Demir: 0-1
Trab.A.Abat - B.Beyi: 1-1

12.HAFTA (13.Kasım.'13)

Adliye - Payazs Bld: 1-2
Kızılcabölük - Trabzon Kanuni: 0-2
Bld.Bingöl - Derince: 0-3
Ank.Demir - K.Gümrük: 1-0
Ümraniye - Silivri: 2-1
Yeşil Bursa - Adıyaman:1-0
Siv.4 Eylül - Siirt: 1-0
K.Maraş B.Ş. Bld - Bergama: 1-2
B.Beyi - Tekirova: 1-0

13.HAFTA (17.Kasım.'13)

Bergama - Adliye: 1-1
K.Gümrük - B.Beyi: 1-1
Tekirova - Kızılcabölük: 2-0
Payas Bld - Siv.4 Eylül: 3-1
Yeşil Bursa - Ümraniye: 2-1
Silivri - Bld.Bingöl: 3-0
Derince Bld - Ank.Demir. 1-1
Trab.A.Abat - K.Maraş B.Ş. Bld : 3-1
Adıyamanspor - Siirt: 3-1

14.HAFTA (24.Kasım.'13)

Siirt - Payas Bld: 0-1
Siv.4 Eylü - Bergama: 3-4
Bld.Bingöl - Y.Bursa: 0-3
Ank.Demir - Silivri: 0-1
Ümraniye - Adıoyamanspor: 1-0
Adlye - Trab.A.abat: 1-0
k.Maraş B.Ş. Bld - Tekirova: 2-1
Kızılcabölük - K.Gümrük: 1-1
B.Beyi - Derince: 2-2

15.HAFTA (01.Aralık.'13)

Bergama - Siirt : 2-0
Silivri - B.Beyi : 2-0
Tekirova - Adliye : 1-1
Payas Bld - Adıyamanspor : 4-0
Yeşil Bursa - Ank.Demir : 2-2
Derince Bld - Kızılcabölük : 1-1
K.Gümrük - K.Maraş B.Ş. Bld : 4-1
Trab.A.Abat - Siv.4 Eylül : 1-0
Bld.Bingöl - Ümraniye : 1-7

16.HAFTA (08.Aralık.'13)

Siv.4 Eylül - Tekirova : 1-0
Kızılcabölük - Silivri : 0-1
Adıyamanspor - Bld.Bingöl : 2-0
Ank.Demir - Ümraniye : 1-1
Payas Bld - Bergama Bld : 0-0
Siirt - Trab.A.Abat : 1-2
Adliye - K.Gümrük : 0-4
K.Maraş B.Ş. Bld - Derince : 3-0
B.Beyi - Yeşil Bursa: 0-1

17.HAFTA (15.Aralık.'13)

Bergama - Adııyamanspor : 1-1
Derince Adliye: 2-1
Trab.A.Abat - Payas Bld: 1-0
Ümraniye - B.Beyi : 1-0
Yeşil Bursa - Kızılcabölük: 0-0
Silivri - K.Maraş B.Ş. Bld: 1-1
K.Gümrük - Siv.4 Eylül: 0-1
Tekirova - Siirt: 6-0
Bld.Bingöl - Ank.Demir : 0-5

O G B M A Y AV P
1.ÜMRANİYE 17 10 5 2 26 13 13 35
2.T.AKÇAABAT
17 9 4 4 20 11 9 31
3.SİV.DÖRTEYLÜL
17 8 5 4 26 15 11 29
4.DERİNCE BLD 17 7 7 3 19 16 3 28
5.TEKİROVA BLD
17 8 3 6 28 12 16 27
6.ANK.DEMİR 17 7 6 4 17 11 6 27
7.K.MARAŞ B.Ş. 17 7 5 5 29 16 13 26
8.L.F. K.GÜMRÜK 17 6 8 3 20 10 10 26
9.SİLİVRİ 17 6 7 4 17 12 5 25
10.BERGAMA BLD 17 6 6 5 22 16 6 24
11.B.BEYİ 17 5 8 4 27 18 9 23
12.Y.BURSA
17 6 5 6 20 18 2 23
13.PAYAS BLD 17 5 7 5 24 17 7 22
14.K.BÖLÜK 17 5 6 6 20 19 1 21
15.ADLİYE 17 5 4 8 24 34 -10 19
16.ADIYAMAN 17 5 2 10 17 26 -9 17
17.SİİRT 17 2 4 11 9 28 -19 10
18.BLD.BİNGÖL 17 0 0 17 3 76 -73 0

-------------------------------------  İ L K    Y A R I    S O N U -----------------------------

18.HAFTA (18/19.Ocak.'14)

Trab.Akçaabat - Bergama Bld : 0-1
L.F.Karagümrük - Siirt : Siirt maça çıkmadı (3-0 Hük.)
Derince Bld - Sivas 4 Eylül : 1-0
Tekirova Bld - Payas Bld : 0-1
Silivri - Adliye : 3-0
Yeşil Bursa - K.Maraş Bld.: 0-1
Ümraniye - Kızılcabölük : 1-0
Bld.Bingöl - B.Beyi : Bingöl maça çıkmadı (0-3 Hük.)
Ank.Demir - Adıyaman : 4-0

*Siirt, 3-0 hükmen mağlup ve 3 puanı silinme cezası aldı.

19.HAFTA (26.Ocak.'14)

Payas Bld. - L.F.Karagümrük : 0-2
Kızılcabölük - Bld.Bingöl : 3-0 (Hük.)
K.Maraş Bld - Ümraniye : 1-1
Adliye - Yeşil Bursa : 0-4
Siirt - Derince Bld : Siirt maça 2.defa çıkmadı (0-3 Hük.)
Bergama Bld - Tekirova Bld : 2-2
Aoıyaman - Tdab.Akçaabat : 1-1
Sivas 4 Eylül - Silivri : 4-0
B.Beyi - Ank.Demir : 2-1

* Siirtspor, 2.kez maça çıkmadığı için bir alt lig BAL ligine düşürülecek.
* Bingöl Bld.Spor 2.kez maça çıkmadığı için bir alt lig BAL ligine düşürülecek.

20.HAFTA (02.Şubat.'14)

B.Beyi - Adıyaman : 0-0
Derince Bld - Payas Bld : 2-1
Ümraniye - Adliye : 3-2
L.F.Karagümrük - Bergama Bld :0-1
Silivri - Siirt: 3-0 (Hük.)
Yeşil Bursa - Sivas Dört Eylül : 2-3
Ank.Demir - Kızılcabölük : 1-1
Tekirova Bld - Trab.A.Abat : 1-1
Bld.Bingöl - K.Maraş Bld. : 0-3 (Hük.)

21.HAFTA (09.Şubat.'14)

Siirt - Yeşil Bursa: 0-3 (Hük.)
Bergama - Derince: 3-2
Kızılcabölük - B.Beyi: 1-0
Sivas dört Eylül - Ümraniye: 0-1
Payas Bld - Silivri: 2-3
Trab.A.Abat - L.Fatih K.Gümrük: 2-1
Adıyaman - Tekirova: 0-0
Adliye - Bld.Bingöl: 3-0 (Hük.)
K.Maraş Bld. - Ank.Demir: 1-2

22.HAFTA (16.Şubat.'14)

Silivri - Bergama Bld : 2-1
L.F.Karagümrük - Tekirova Bld : 2-0
Derince Bld - Trab.A.Abat: 2-0
Kızılcabölük - Adıyaman : 2-0
Yeşil Bursa - Payas Bld : 3-1
Ümraniye - Siirt: 3-0 (Hük.)
Bld.Bingöl - Sivas Dört Eylül: 0-3 (Hük.)
Ank.Demir - Adliye : 1-0
B.Beyi - K.Maraş Bld.: 1-1

23.HAFTA (23.Şubat.'14)

Trab.A.Abat - Silivri : 2-0
Sivas Dörteylül - Ank.Demir : 1-1
Tekirova - Derince : 1-0
Adliye - B.Beyi : 0-1
Payas Bld - Ümraniye : 2-3
Siirt - Bld.Bingöl..............İkisi de yok.Oynanmayacak
Adıyaman - F.Karagümrük : 0-1
K.Maraş Bld - Kozılcabölük : 2-0
Bergama Bld - Yeşil Bursa : 2-2

24.HAFTA (02.Mart.'14)

Ümraniye - Bergama : 0-0
B.Beyi - Sivas 4 Eylül : 2-2
Derince - F.Karagümrük : 1-3
Bld.Bingöl - Payas : 0-3 (Hük.)
Ank.Demir - Siirt: 3-0 (Hük.)
Kızılcabölük - Adliye : 2-2
Silivri - Tekirova : 2-1
Yeşil Bursa - Trab.Akçaabat : 2-2
K.Maraş Bld - Adıyaman : 3-2

25.HAFTA (09.Mart.'14)

Payas Bld - Ank.Demir : 2-0
Tekirova Bld - Yeşil Bursa : 1-1
Siirt - B.Beyi: 0-3 (Hük.)
Trab.Akçaabat - Ümraniye : 1-3
F.Karagümrük - Silivri : 0-0
Adıyaman - Derince : 0-1
Adliye - K.Maraş Bld : 2-2
Sivas Dört Eylül - Kızılcabölük : 1-2
Bergama Bld - Bld.Bingöl: 3-0 (Hük.)

26.HAFTA (16.Mart.'14)

Kızılcabölük - Siirt : 3-0 (Hük.)
Silivri - Derince Bld : 0-0
Bld.Bingöl - Trab.Akçaabat : 0-3 (Hük.)
Ank.Demir - Bergama Bld : 1-0
B.Beyi - Payas Bld : 0-1
K.Maraş Bld - Sivas Dört Eylül : 1-0
Yeşil Bursa - F.Karagümrük : 0-0
Ümraniye - Tekirova Bld : 4-2
Adliye - Adıyaman : 3-1

27.HAFTA (22.Mart.'14)

Payas Bld - Kızılcabölük : 1-1
Tekirova Bld - Bld.Bingöl: 3-0 (Hük.)
Trab.A.Abat - Ank.Demir : 1-0
F.Karagümrük - Ümraniye : 1-1
Derince - Yeşil Bursa : 1-0
Adıyaman - Silivri : 0-1
Sivas Dört Eylül - Adliye : 1-0
Siirt - K.Maraş Bld: 0-3 (Hük.)
Bergama Bld - B.Beyi : 3-0

28.HAFTA (29.Mart.'14 Cumartesi)

Ümraniye - Derince : 2-0
Bld.Bingöl - L.F.Karagümrük : 0-3 (Hük.)
Sivas 4 Eylül - Adıyaman : 1-1
Kızılcabölük - Bergama Bld : 1-2
K.Maraş B.Ş. - Payas Bld : 2-1
Adliye - Siirt : 3-0 (Hük.)
Yeşil Bursa - Silivri : 2-3
Ank.Demir - Tekirova Bld : 1-0
B.Beyi - Trab.A.Abat : 0-0

29.HAFTA (02.Nisan.'14 Çarşamba)

Payas Bld - Adliye : 3-0
Trab.A.abat - Kızılcabölük : 1-2
Derince Bld - Bld.Bingöl : 3-0 (Hük.)
L.F.K.Gümrük - ank.Demir : 0-2
Silivri - Ümraniye : 1-1
Adıyaman - Yşeil Bursa : 4-3
Siirt - Sivas 4 Eylül : 0-3 (Hük.)
Bergama Bld - K.Maraş B.Ş. : 4-0
Tekirova Bld-  B.Beyi : 1-1

30.HAFTA (06.Nisan.'14)

Adliye - Bergama Bld : 1-2
B.Beyi - L.F.K.Gümrük : 1-0
Kızılcabölük - Tekirova : 0-1
Sivas 4 Eylül - Payas Bld : 2-0
Ümraniye - Yeşil Bursa : 2-1
Bld.Bingöl - Silivri: 0-3 (Hük.)
Ank.Demir - Derince Bld : 0-0
K.Maraş B.Ş. - Trab.A.Abat : 1-0
Siirt - Adıyaman : 0-3 (Hük.)

31.HAFTA (13.Nisan.'14)

Payas Bld - Siirt : 3-0 (Hük.)
Bergama Bld - Sivas 4 Eylül : 3-2
Yeşil Bursa - Bld.Bingöl : 3-0 (Hük.)
Silivri - ank.Demir : 1-1
Adıyaman - Ümraniye : 2-1
Trab.A.Abat - Adliye : 0-2
Tekirova Bld - K.Maraş B.Ş. : 2-2
.K.Gümrük - Kızılcabölük : 3-2
Derince - B.Beyi : 3-4

32.HAFTA (20.Nisan.'14)

Siirt - Bergama Bld: 0-3 (Hük.)
B.Beyi - Silivri : 2-2
Adliye - Tekirova : 2-0
Adıyaman - Payas Bld : 1-0
Ank.Demir - Yeşil Bursa : 0-1
Kızılcabölük / Derince Bld : 0-0
K.Maraş B.Ş. - K.Gümrük : 2-3
Sivas 4 Eylül - Trab.A.abat : 1-1
Ümraniye - Bld.Bingöl : 3-0 (Hük.)

33.HAFTA (27.Nisan.'14)

Tekirova Bld - Sivas 4 Eylül : 1-0
Silivri - Kızılcabölük : 0-0
Bld.Bingöl - Adıyaman : 0-3 (Hük.)
Ümraniye - ank.Demir : 1-2
Bergama Bld- Payas Bld. : 0-0
Trab.A.Abat - Siirt: 3-0 (Hük.)
L.F.K.Gümrük - Adliye : 2-1
Derince Bld - K.Maraş B.Ş. : 2-0
Yeşil Bursa - B.Beyi : 0-1

* Ümraniye 2.lige direk çıktı.
* Bld.Bingöl ve Siirtspor BAL ligine düştü. Diğer düşen haftaya belli olacak.

34.HAFTA (04.Mayıs.'14)

Adıyaman - Bergama Bld : 1-0
Adliye - Derince Bld : 1-0
Payas Bld - Trab.A.Abat : 2-1
B.Beyi - Ümraniye : 4-1
Kızılcabölük - Yeşil Bursa : 1-2
K.Maraş B.Ş. - Silivri : 2-1
Sivas 4 Eylül - L.F.K.Gümrük : 1-1
Siirt - Tekirova Bld: 0-3 (Hük.)
ank.Demir - Bld.Bingöl : 3-0 (Hük.)


O G B M A Y AV P
1.ÜMRANİYE 34 20 9 5 57 32 25 69
2.BERGAMA BLD 34 16 10 8 52 30 22 58
3.ANK.DEMİR 34 16 10 8 40 22 18 58
4.L.F.K.GÜMRÜK 34 15 12 7 45 24 21 57
5.K.MARAŞ B.Ş. 34 16 9 9 56 37 19 57
6.SİLİVRİSPOR 34 14 13 7 42 30 12 55
7.DERİNCE
34 15 10 9 40 31 9 55
8.BEYLERBEYİ 34 13 14 7 52 34 18 53
9.SİV.4 EYLÜL
34 14 10 10 51 32 19 52
10.TRB.A.ABAT 
34 14 9 11 39 30 9 51
11.TEKİROVA BL 34 13 9 12 47 31 16 48
12.YEŞİLBURSA
34 12 9 13 49 40 9 45
13.PAYAS BLD 34 12 9 13 47 37 10 45
14.K.BÖLÜK 34 11 11 12 41 36 5 44
15.ADLİYE 34 11 6 17 46 59 -13 39
16.ADIYAMAN 34 11 6 17 36 47 -11 39
17.SİİRTSPOR 33 2 4 27 9 76 -67 7
18.BLD. BİNGÖL 33 0 0 33 3 124 -121 -3

* Ümraniyespor TFF 2.lige direkt çıktı.

* Bld.Bingöl , Siirtspor ve Adıyamanspor BAL Ligine düştüler.

* Bergama , Ank.Demir , F.Karagümrük ve K.Maraş Bld.Spor kendi
aralarında Play - Off oynayacak ve bu gruptan 1 takım daha 2.lige çıkacak.

YARI FİNAL:

Bergama Bld. - Karagümrük: 1-2
Ank.Demirspor - K.Maraş Bld : 0-1

FİNAL:

Karagümrük - K.Maraş Bld: 1-1  UZATMADA: 3-1

* Fatih KARAGÜMRÜK bu gruptan 2.lige çıkan 2.takım oldu.


---------------------------------------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 21:19 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN115
DÜN491
BU HAFTA2678
BU AY17968
TOPLAM3106627

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 19 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim