2016-17 2.LİG KIR.GRUP FİKSTÜRÜ ve MAÇLAR...(02.05.'17)
Salı, 09 Ağustos 2016 19:45

 

 

GRUPTA YER ALAN 18 TAKIM:

1.1461 TRABZON
2.AYDINSPOR 1923
3.BUGSAŞ SPOR A.Ş.
4.ETİMESGUT BLD.SPOR
5.EYÜPSPOR
6.GÜMÜŞHANESPOR
7.HATAYSPOR
8.İNEGÖLSPOR
9.KARŞIYAKA
10.KASTAMONUSPOR 1966
11.KAYSERİ ERCİYESSPOR
12.KIRKLARELİSPOR
13.MENEMEN BELEDİYE SPOR
14.MKE ANKARAGÜCÜ
15.NİĞDE BELEDİYESPOR
16.SARIYER
17.TOKATSPOR
18.TUZLASPOR

F İ K S T Ü R :

1. Hafta (03.Eylül.'16)

Tuzlaspor - Kırklarelispor: 0-2

Etimesgut bld.  - Tokatspor: 2-1

K.Erciyesspor - Hatayspor: 1-3

Menemen Bld. - İnegölspor: 1-1

Mke Ankaragücü - Aydın1923: 2-0

1461 Trabzon - Gümüşhane: 0-0

Bugsaşspor - Karşıyaka: 0-1

Kastamonu1966 - Sarıyer: 2-1

Eyüpspor - Niğde Bld.: 1-3



2. Hafta (10.Eylül.'16)

İnegölspor - Bugsaşspor: 1-3

Sarıyer - Eyüpspor: 4-1

Niğde Bld - Etimesgut bld.: 1-0

Hatayspor - Kastamonu1966: 4-1

Karşıyaka - Tuzlaspor: 2-0

Kırklarelispor - MKE Ankaragücü: 1-2

Gümüşhane - Menemen Bld.: 0-0

Aydın1923 - Kayseri Erciyes: 6-1

Tokatspor - 1461Trabzon: 1-1

3. Hafta (18.Eylül.'16)

Kayseri Erciyes - Kırklarelispor : 1-3

Menemen Bld - Tokatspor: 2-1

Bugsaşspor A.Ş. - Gümüşhane: 0-2

Tuzlaspor - İnegölspor: 1-1

Hatayspor - Aydın1923: 1-0

Ankaragücü - Karşıyaka : 1-0

Etimesgut bld.  - Sarıyer: 1-2

Kastamonu1966 - Eyüpspor: 3-4


1461Trabzon - Niğde Bld: 5-2


4. Hafta (25.Eylül.'16)

Tokatspor - Bugsaşspor: 0-0

Aydın1923 - Kastamonu1966 : 0-4

Eyüpspor - Etimesgut bld.: 2-0

İnegölspor - Ankaragücü: 1-0

Gümüşhane - Tuzlaspor: 1-1

Niğde Bld - Menemen Bld.: 2-0

Kırklarelispor - Hatayspor: 2-1

Karşıyaka - Kayseri Erciyes: 2-1

Sarıyer - 1461Trabzon: 1-0

 

5. Hafta (02.Ekim.'16)

Aydın1923 - Kırklarelispor : 3-1

Tuzlaspor - Tokatspor: 3-1


Kayseri Erciyes- İnegölspor : 1-3

Ankaragücü - Gümüşhane: 1-2

Hatayspor - Karşıyaka: 1-1

1461Trabzon - Eyüpspor : 1-2

Menemen Bld. - Sarıyer: 5-1

Kastamonu1966 - Etimesgut bld.: 1-1

Bugsaşspor - Niğde Bld.: 2-0

6. Hafta (09.Ekim.'16)

Sarıyer - Bugsaşspor : 2-2

Kırklarelispor - Kastamonu1966 : 0-0

Tokatspor - Ankaragücü: 0-2

Niğde Bld - Tuzlaspor: 2-2

Eyüpspor - Menemen Bld: 1-2

Karşıyaka - Aydın1923 : 3-4

İnegölspor - Hatayspor: 1-0

Gümüşhane - Kayseri Erciyes: 1-0

Etimesgut bld. - 1461Trabzon: 1-0

7. Hafta (16.Ekim.'16)

Kastamonu1966 - 1461Trabzon: 1-3


Ankaragücü - Niğde Bld: 1-0

Aydın1923 - İnegölspor : 1-1

Kayseri Erciyes - Tokatspor: 1-1

Hatayspor - Gümüşhane: 0-3

Kırklarelispor - Karşıyaka : 0-1

Tuzlaspor - Sarıyer: 1-1

Bugsaşspor  - Eyüpspor: 4-2

Menemen Bld - Etimesgut bld. : 1-1

8. Hafta (23.Ekim.'16)

Karşıyaka - Kastamonu1966: 2-1

Etimesgut bld. - Bugsaşspor: 1-0

Sarıyer - Ankaragücü: 2-3

Eyüpspor - Tuzlaspor : 1-1

Gümüşhane - Aydın1923: 1-0

1461Trabzon - Menemen Bld: 1-1

Tokatspor - Hatayspor: 0-1

Niğde Bld - Kayseri Erciyes: 2-0

İnegölspor - Kırklarelispor: 0-0

9. Hafta (30.Ekim.'16)

Aydın1923 - Tokatspor: 2-0

Kastamonu1966 - Menemen Bld: 0-1

Karşıyaka - İnegölspor: 3-3

Kırklarelispor - Gümüşhane: 0-1

Ankaragücü - Eyüpspor: 2-0

Kayseri Erciyes - Sarıyer: 0-3

Hatayspor - Niğde Bld: 1-0

Tuzlaspor - Etimesgut bld. : 1-2

Bugsaşspor - 1461Trabzon: 2-2

10. Hafta (05.Kasım.'16)

İnegölspor - Kastamonu1966 : 2-1

Menemen Bld - Bugsaşspor: 4-0

Gümüşhane - Karşıyaka: 1-0

Etimesgut bld.- Ankaragücü: 1-2

Niğde Bld - Aydın1923 : 1-0

1461trabzon - Tuzlaspor : 2-0

Sarıyer - Hatayspor : 0-2

Tokatspor - Kırklarelispor : 0-0

Eyüpspor - Kayseri Erciyes: 3-0

11. Hafta (09.Kasım.'16)

Karşıyaka - Tokatspor: 4-0

Tuzlaspor - Menemen Bld: 1-0

İnegölspor - Gümüşhane: 1-2

Aydınspor1923 - Sarıyer: 2-3

Hatayspor - Eyüpspor: 2-3

Kastamonu1966 - Bugsaşspor : 2-1

Kırklarelispor - Niğde Bld: 1-1

Kayseri Erciyes - Etimesgut bld. : 0-5

Ankaragücü - 1461Trabzon: 6-2

12. Hafta (13.Kasım.'16)

Gümüşhane - Kastamonu1966: 3-2

Bugsaşspor  - Tuzlaspor: 5-2

Menemen Bld - Ankaragücü: 4-3

Niğde Bld  - Karşıyaka: 2-0

Eyüpspor - Aydın1923 : 1-1

Tokatspor - İnegölspor: 1-1

Etimesgut bld. - Hatayspor: 0-0

1461Trabzon - Kayseri Erciyes: 4-1

Sarıyer - Kırklarelispor: 2-2

13. Hafta (20.Kasım.'16)

Gümüşhane - Tokatspor: 2-0

Kastamonu1966 - Tuzlaspor: 2-0

Kayseri Erciyes - Menemen Bld: 1-3

Karşıyaka - Sarıyer: 2-0

Kırklarelispor - Eyüpspor : 1-2

İnegölspor - Niğde Bld: 1-1

Ankaragücü - Bugsaşspor: 1-0

Aydın1923 - Etimesgut bld.: 1-0

Hatayspor - 1461Trabzon: 1-1

14. Hafta (27.Kasım.'16)

Tokatspor - Kastamonu1966 : 2-0

Tuzlaspor - Ankaragücü : 1-2

Eyüpspor - Karşıyaka: 2-1

1461trabzon - Aydın1923: 1-1

Niğde Bld - Gümüşhane: 1-0

Sarıyer - İnegölspor: 0-0

Menemen Bld - Hatayspor: 2-3

Etimesgut bld - Kırklarelispor: 2-1

Bugsaşspor - Kayseri Erciyes: 5-2

15. Hafta (04.Aralık.'16)

Niğde Bld - Tokatspor: 1-1

Aydın1923 - Menemen Bld: 0-2

Kayseri Erciyes- Tuzlaspor : 2-3

İnegölspor - Eyüpspor: 1-2

Gümüşhane - Sarıyer : 2-2

Ankaragücü - Kastamonu1966 : 1-3

Karşıyaka - Etimesgut bld. : 1-0

Hatayspor - Bugsaşspor: 0-0


Kırklarelispor - 1461Trabzon: 1-3

16. Hafta (11.Aralık.'16)

Kastamonu1966 - Niğde Bld: 1-1

1461Trabzon - Karşıyaka: 0-1

Eyüpspor - Gümüşhane: 1-0

Etimesgut  - İnegölspor: 1-1

Bugsaşspor - Aydın1923: 0-1

Sarıyer - Tokat: 0-1

Tuzlaspor - Hatayspor: 1-0

Ankaragücü - Kayseri Erciyes

Menemen Bld - Kırklarelispor: 5-4

17. Hafta (18.Aralık.'16)

Karşıyaka - Menemen Bld: 1-2

Aydın1923 - Tuzlaspor: 1-3

Hatayspor - Ankaragücü: 1-1

Tokatspor - Eyüpspor: 4-0


Niğde Bld - Sarıyer : 1-2

Kırklarelispor - Bugsaşspor: 2-2


Kayseri Erciyes - Kastamonu1966: 0-0

Gümüşhane - Etimesgut bld: 2-0

İnegölspor - 1461Trabzon: 1-1


O G B M A Y AV P
1.MKE ANKARAGÜCÜ 17 12 1 4 33 18 15 37
2.GÜMÜŞHANESPOR 17 11 4 2 23 9 14 37
3.MENEMEN BLD. 17 10 4 3 35 21 14 34
4.KARŞIYAKA 17 9 2 6 25 18 7 29
5.EYÜPSPOR 17 9 2 6 28 30 -2 29
6.HATAYSPOR 17 7 5 5 21 17 4 26
7.NİĞDE BLD. 17 7 5 5 21 18 3 26
8.SARIYER 17 6 5 6 26 27 -1 23
9.1461 TRABZON 17 5 7 5 27 23 4 22
10.İNEGÖLSPOR 17 4 10 3 20 19 1 22
11.ETİMESGUT BLD.
17 6 4 7 18 17 1 22
12.AYDINSPOR1923 17 6 3 8 23 25 -2 21
13.BUGSAŞ SPOR
17 5 5 7 26 25 1 20
14.TUZLASPOR
17 5 5 7 21 27 -6 20
15.KASTAMONU1966 17 5 4 8 24 26 -2 19
16.KIRKLARELİSPOR 17 3 6 8 21 26 -5 15
17.TOKATSPOR 17 3 6 8 14 22 -8 15
18.KAYSERİ ERCİYES 17 0 2 15 12 50 -38 -1

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
KAYSERİ ERCİYESSPOR 9

------------İLK YARI SONU-----------------

18.HAFTA (15.Ocak.'17)

İnegöl - Menemen : 1-1
Kırklareli - Tuzla:0-0
K.Yaka - Bugsaş: 0-0
Hatay - K.erciyes: 3-0
G.Hane - Trabzon 1461: 2-1
Tokat - Etimesgut: 1-2
Niğde Bld - Eyüp: 3-1
Sarıyer - Kastamonu: 1-1
Aydın1923 - Ankaragücü: 1-1

19.HAFTA (22.Ocak.'17)

Menemen - G.Hane: 3-2
Tuzla - Karşıyaka: 2-3
K.erciyes - Aydın 1923: 1-5
Bugsaş - İnegöl: 1-0
1461 Trabzon - Tokat: 0-0
Eyüp - Sarıyer: 1-0
Ankaragücü - Kırklareli: 1-1
Etimesgut - Niğde Bld: 0-0
Kastamonu - Hatay: 1-0

20.HAFTA (29.Ocak.'17)

Gümüşhane - Bugsaş: 1-0
Sarıyer - Etimesgut: 1-0
Aydın1923 - Hatayspor: 1-1
Niğde Bld - 1461 Trabzon: 1-0
Eyüp - Kastamonu: 0-1
Karşıyaka - ankaragücü: 0-2
Tokat - Menemen: 4-2
Kırklareli - K.erciyes: 2-0
İnegöl - Tuzla: 1-0

21.HAFTA (05.Şubat.'17)

1461 Trabzon -   Sarıyer : 0-2       
Hatayspor  -  Kırklarelispor: 1-0        
Ankaragücü  -  İnegölspor : 3-0       
Bugsaşspor  -  Tokatspor: 0-0        
Erciyesspor -   Karşıyaka  : 0-6      
Etimesgut  -  Eyüpspor : 4-0       
Kastamonu  -  Aydın1923  : 2-1     
Menemen Bld.  -  Nigde Bld : 1-1      
Tuzlaspor  -  Gümüşhane : 1-0

22.HAFTA (12.Şubat.'17)

Gümüşhane  - Ankaragücü: 2-1        
Etimesgut  -  Kastamonuspor: 0-2        
Eyüpspor  -  1461 Trabzon : 3-3       
İnegölspor -   Erciyesspor: 3-0        
Karşıyaka -   Hatayspor: 0-3        
Kırklarelispor -   Aydınspor: 0-1        
Nigde Belediye -  Bugsaşspor: 0-0        
Sarıyer  -  Menemen Belediye : 1-1       
Tokatspor  -  Tuzlaspor: 0-1

23.HAFTA (19.Şubat.'17)
Ankaragücü -   Tokatspor : 1-1       
1461 Trabzon -   Etimesgut: 0-0        
Hatayspor -   İnegölspor: 1-0        
Aydınspor -   Karşıyaka: 1-1        
Bugsaşspor -   Sarıyer : 1-1       
Erciyesspor  -  Gümüşhane : 0-7      
Kastamonuspor -   Kırklarelispor: 5-1        
Menemen Bld  -  Eyüpspor : 1-2       
Tuzlaspor -   Nigde Belediye: 0-1

24. HAFTA (26.Şubat.'17)

1461 Trabzon   Kastamonu: 1-1        
Gümüşhane -   Hatayspor : 0-1       
Etimesgut -   Menemen Bld       
Eyüpspor -   Bugsaşspor: 1-1        
İnegölspor  -  Aydın1923 : 1-1      
Karşıyaka -   Kırklarelispor: 2-1        
Nigde Belediye  -  Ankaragücü: 0-1        
Sarıyer -   Tuzlaspor: 3-2        
Tokatspor -   Erciyesspor: 3-1

25.HAFTA (05.Mart.'17)
Erciyesspor -   Nigde Belediye : 0-3     
Hatayspor  -  Tokatspor : 1-1       
Ankaragücü  -  Sarıyer  : 2-0      
Aydın1923   - Gümüşhane : 0-4   
Bugsaşspor  -  Etimesgut  : 0-2      
Kastamonuspor  -  Karşıyaka   : 1-0     
Kırklarelispor  -  İnegölspor : 0-0       
Menemen Belediye -   1461 Trabzon : 2-2       
Tuzlaspor  -  Eyüpspor : 1-0


26. HAFTA (10.Mart.'17)
1461 Trabzon  -  Bugsaşspor : 0-0       
Gümüşhane -  Kırklarelispor: 3-1        
Etimesgut  -  Tuzlaspor : 1-0       
Eyüpspor  -  Ankaragücü   : 0-1     
İnegölspor -   Karşıyaka  : 0-0      
Menemen Belediye  -  Kastamonu  : 2-2      
Nigde Belediye  -  Hatayspor   : 0-1     
Sarıyer  -  Erciyesspor   : 5-1     
Tokatspor  -  Aydınspor: 2-0

27. HAFTA (15.Mart.'17)
Hatayspor -   Sarıyer  : 0-0      
Ankaragücü -   Etimesgut  : 1-0      
Aydınspor -   Nigde Belediye : 0-0      
Bugsaşspor -   Menemen Bel. : 0-2       
Erciyesspor  -  Eyüpspor : 1-3       
Karşıyaka -   Gümüşhane : 3-0      
Kastamonu -  İnegölspor : 1-0       
Kırklarelispor -   Tokatspor : 0-0       
Tuzlaspor   - 1461 Trabzon  : 0-0

28. HAFTA (19.Mart.'17)
1461 Trabzon  -  Ankaragücü  : 0-1      
Gümüşhane -  İnegölspor : 2-1       
Bugsaşspor -   Kastamonu : 1-1       
Etimesgut  -  Erciyesspor : 2-0       
Eyüpspor -   Hatayspor  : 3-4      
Menemen Bel.  -  Tuzlaspor : 3-0       
Nigde Belediye   - Kırklarelispor  : 2-1      
Sarıyer -   Aydınspor  : 3-0      
Tokatspor  -  Karşıyaka : 1-0

29. HAFTA (26.Mart.'17)
Ankaragücü -   Menemen Bel. : 1-1      
Aydınspor -   Eyüpspor : 1-1      
Erciyesspor -   1461 Trabzon : 2-0       
Hatayspor  -  Etimesgut : 1-0       
İnegölspor  -  Tokatspor : 5-1       
Karşıyaka  -  Nigde Belediye  : 5-0      
Kastamonu  -  Gümüşhane : 3-0    
Kırklarelispor  -  Sarıyer : 1-0       
Tuzlaspor -   Bugsaş : 0-0

30. HAFTA (01/02.Nisan.'17)
1461 Trabzon -   Hatayspor : 0-0       
Bugsaşspor -   Ankaragücü: 1-1        
Etimesgut -   Aydınspor : 2-0       
Eyüpspor -   Kırklarelispor  : 1-2      
Menemen Bld.  -  Erciyesspor  : 4-1      
Nigde Bel.  -  İnegölspor: 0-1        
Sarıyer  -  Karşıyaka  : 2-0      
Tokatspor  -  Gümüşhane : 0-1      
Tuzlaspor -   Kastamonu : 0-1

31. HAFTA (09.Nisan.'17)
Ankaragücü  -  Tuzlaspor  : 2-1      
Aydınspor  -  1461 Trabzon : 1-0       
Erciyesspor  -  Bugsaşspor : 1-1       
Gümüşhane  -  Nigde Belediye : 0-0       
Hatayspor  -  Menemen Bel.: 1-0        
İnegölspor  -  Sarıyer  : 2-1      
Karşıyaka -   Eyüpspor   : 2-1     
Kastamonu  - Tokatspor: 0-0        
Kırklarelispor -   Etimesgut  : 4-1

32.HAFTA (14.Nisan.'17)
1461 Trabzon  -  Kırklarelispor: 0-1        
Bugsaşspor  -  Hatayspor: 0-0        
Etimesgut -   Karşıyaka: 4-1        
Eyüpspor  -  İnegölspor   : 3-2     
Kastamonu  -  Ankaragücü : 1-0       
Menemen Bel.  -  Aydınspor : 2-2       
Sarıyer  -  Gümüşhane: 2-1        
Tokatspor -   Nigde Belediye   : 1-0    
Tuzlaspor  -  Erciyesspor : 6-0

33. HAFTA (23.Nisan.'17)
Aydınspor -   Bugsaşspor : 0-1       
Erciyesspor   - Ankaragücü : 1-4       
Gümüşhanes -   Eyüpspor  : 3-0      
Hatayspor -   Tuzlaspor : 0-0       
İnegölspor  -  Etimesgut  : 1-2      
Karşıyaka  -  1461 Trabzon  : 7-3      
Kırklarelispor -   Menemen Bel. : 1-1      
Nigde Belediye - Kastamonu  : 0-2     
Tokatspor -   Sarıyer: 1-0

34. HAFTA (29.Nisan.'17)
1461 Trabzon -   İnegölspor  : 7-4      
Ankaragücü  -  Hatayspor  : 2-0      
Bugsaşspor  -  Kırklarelispor : 0-2       
Etimesgut -   Gümüşhane: 3-2       
Eyüpspor  -  Tokatspor  : 1-4      
Kastamonu  -  Erciyesspor: 5-0        
Menemen Bel. -   Karşıyaka   : 3-3     
Sarıyer  -  Nigde Belediye : 2-0      
Tuzlaspor  -  Aydınspor: 1-0


O G B M A Y AV P
1.MKE ANK.GÜCÜ 34 22 6 6 58 28 30 72
2.GÜMÜŞHANE 34 20 5 9 53 29 24 65
3.KASTAMONU1966 34 17 9 8 54 33 21 60
4.HATAYSPOR 34 16 11 7 39 25 14 59
5.MENEMEN BLD. 34 15 13 6 65 45 20 58
6.KARŞIYAKA 34 16 6 12 58 42 16 54
7.SARIYER 34 14 9 11 50 41 9 51
8.ETİMESGUT BLD.
34 15 6 13 41 32 9 51
9.NİĞDE BLD. 34 12 10 12 32 34 -2 46
10.EYÜPSPOR 34 13 5 16 49 64 -15 44
11.TOKATSPOR 34 10 12 12 34 37 -3 42
12.İNEGÖLSPOR 34 9 14 11 42 43 -1 41
13.TUZLASPOR
34 10 9 15 36 42 -6 39
14.KIRKLARELİ 34 9 11 14 39 44 -5 38
15.BUGSAŞ A.Ş. 34 7 16 11 33 37 -4 37
16.AYDIN1923 34 9 10 15 38 48 -10 37
17.1461 TRABZON 34 6 15 13 44 50 -6 33
18.K.ERCİYESSPOR 34 1 3 30 21 112 -91 -3

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
KAYSERİ ERCİYESSPOR 9

* Ankaragücü direkt TFF 1.lige çıktı.

* Kayseri Erciyesspor , 1461 Trabzonspor ve Aydınspor 1923 takımları 3.Lige düştü.

* Gümüşhanespor , Kastamonuspor 1966 , Hatayspor ve Menemen Bld. kendi aralarında
Play - Off oynayacak. Son tek kalan takım kırmızı gruptaki son tek kalan takımla final
oynayacak.Galip gelen takım TFF 1.Lige çıkacak.

PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL:

Hatay - Kastamonu1966: 0-1
Menemen Bld. - Gümüşhane: 1-2

Kastamonu1966 - Hatay: 0-1 PENALTILAR SONUNDA 3-3 Oldu.
(Kastamonu 3, Hatay 2 penaltıyı gole çevirince Kastamonu tur geçti)
Gümüşhane - Menemen Bld. : 3-3

YARI FİNAL:

Kastamonu1966 - Gümüşhane: 2-2
Gümüşhane - Kastamonu1966: 2-1

* Gümüşhanespor FİNALİST oldu.

FİNAL: Gümüşhane (Kırmızı Grup) - B.Ş.Bld.erzurumspor (Beyaz grup): 0-1

* B.Ş.BLD.ERZURUMSPOR, TFF 1.LİGE ÇIKAN 2.takım oldu.

* Bu gruptan Gümüşhane finale kaldı ama diğer gruptan B.Ş.Erzurum'a yenilince
bu gruptan TFF 1.Lige Play-Off'tan çıkan olmadı.

------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 19:40 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN1151
DÜN833
BU HAFTA1984
BU AY15271
TOPLAM3027894

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 79 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim