2015-2016 2.LİG KIRMIZI GRUP STATÜ ,FİKSTÜRÜ ve MAÇLAR..(16.05.'16)
Cuma, 24 Temmuz 2015 19:44

 

2015 - 2016 SEZONU 2.LİG STATÜSÜ (Özet) :

* Spor Toto 2. Lig, PTT 1. Ligin bir alt ligidir.

* Spor Toto 2. Lig, bir önceki sezonun sonunda PTT 1. Lig’den düşen 3 takım, Spor
Toto 3. Lig’den yükselen 6 takım ve Spor Toto 2. Ligde kalan 27 takımın katılımı ile toplam
36 takımdan oluşur.

MÜSABAKA SİSTEMİ :

(1) Spor Toto 2. Lig, 18 takımlı Beyaz Grup ve Kırmızı Grup olmak üzere 2 grupta,
çift devreli lig usulüne göre oynanır.

(2) Spor Toto 2. Lig’de, çift devreli lig müsabakaları sonunda her iki grupta 16, 17ve18.sıraları
alan toplam 6 takım Spor Toto 3. Lig’e düşer.

(3) Spor Toto 2. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda her iki grupta 1. olan takımlar
PTT 1. Lig’e yükselir.

(4) Çift devreli lig müsabakaları sonunda Spor Toto 2. Ligin her iki grubunda 2.,3., 4. ve 5.
sırayı alan takımlar, PTT 1. Lig’e yükselecek 3. takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına
katılırlar.

Play Off Müsabakaları Grup İçi Eşleşmeler ve Final Müsabakası olmak üzere iki kademeden oluşur.

GRUP İÇİ EŞLEŞMELER :

a) Her iki grupta, kendi gruplarında 2 ve 5. sıraları alan takımlar “Birinci Eşleşme”yi,

3. ve 4. sıraları alan takımlar “İkinci Eşleşme”yi oluştururlar.

Eşleşmeler çift maç eleme usulüyle ve ilk müsabakaların 4. ve 5. sıraları alan takımların
sahasında olması suretiyle oynanır.

b) Her iki grupta “Birinci Eşleşme” ile “İkinci Eşleşme”de tur atlayan takımlar “Üçüncü
Eşleşme”yi teşkil ederler. “Üçüncü Eşleşme” çift maç eleme usulüyle ve ilk müsabakaların
“İkinci Eşleşme”nin galibi olan takımların sahasında olması suretiyle oynanır.

“Üçüncü Eşleşme”lerin sonunda tur atlayan takımlar, PTT 1. Lig’e yükselecek 3. takımın
belirleneceği Final Müsabakasını oynamaya hak kazanırlar.

c) Play Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde averaj göz önüne alınır
ve rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa, yani iki takımın da evinde ve rakip
takım sahasında attığı gol sayısı eşit ise, ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma
devresi oynanır.

Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak
vuruşlar sonucunda belirlenir.

Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol
adedi fazla olan takım, yani misafir takım tur atlarve penaltı atışları yapılmaz.

B-FİNAL MÜSABAKASI :

Final Müsabakası TFF tarafından tespit edilecek tarafsız sahada tek maç eleme usulüyle
oynanır.

Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlanırsa müsabaka on beşer dakikalık iki
devre halinde uzatılır.

Uzatma devrelerinde eşitlik bozulmazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.

Kazanan takım PTT 1. Lig’e yükselen 3. takım olur.

 

2. LİG FUTBOLCU UYGUNLUĞU :

1-Spor Toto 2. Ligde yabancı uyruklu futbolcu oynayamaz.

2-2015-2016 sezonundan itibaren Spor Toto 2. Lig’de Genç Futbolcu Teşvik sistemi
uygulaması getirilmiştir.

2. LİG TEŞVİK SİSTEMİ :

1-Kulüplerin alt yapılarının güçlendirilmesi ve genç oyuncu oynatan kulüplerin teşvik
edilmesi amacıyla, 2015 –2016 Sezonunda toplam 2.000.000 TL Genç Futbolcu
Teşvik Fonunun aşağıdaki şartlarda kulüplere ödenecektir.

2015 –2016 Sezonunda kulüplerin teşvik fonundan faydalanabilmeleri için aşağıdaki
sisteme uygun olarak kulüplere puan verilecektir.

2-Puanlama Sistemi :

a)01.01.1992 (dahil) –31.12.1995 (dahil) tarihleri arasında doğmuş futbolculardan;

İlk Onbirde oynayan her bir futbolcu için 4 puan,

Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 2 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 1 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

b)01.01.1996 (dahil) -31.12.1998 (dahil) tarihleriarasında doğmuş futbolculardan;

İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 8 puan,

Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 4 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yeralıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 2 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

c)01.01.1999 ve daha sonra doğmuş futbolculardan;

İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 16 puan,

Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 8 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 4 puan

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

3-2015-2016 futbol sezonu sonunda, 2.000.000 TL teşvik ücreti, sezon sonunda yukarıdaki
kriterlere göre oluşan tüm puanların toplamına bölünmek suretiyle 1 puana denk gelen
tutar tespit edilir.

4-Kulübün toplam puanı ile 1 puana denk gelen rakam çarpılmak suretiyle kulübe ödenecek
teşvik tutarı belirlenerek, ödemeler sezonun bitimini müteakip bir ay içerisinde ilgili
kulüplere yapılır.

2.LİG KIRMIZI GRUP (18 Takım)

ANKARA DEMİRSPOR

AYDINSPOR 1923

DİYARBAKIR B.Ş.BLD.SPOR

EYÜPSPOR

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

GÜMÜŞHANESPOR

İNEGÖLSPOR

KARTALSPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ

KOCAELİ BİRLİK SPOR

MANİSASPOR

MKE ANKARAGÜCÜ

SİVAS BLD.SPOR

TARSUS İDMAN YURDU

TEPECİKSPOR A.Ş.

TOKATSPOR

TUZLASPOR

 


2015 - 2016 SEZONU KIRMIZI GRUP FİKSTÜRÜ :


1. HAFTA (06.Eyl.'15)

F.Karagümrük - K.Örengücü: 1-3

Tuzlaspor - Aydınspor 1923: 3-1

Amed Sportif - Bucaspor: 3-1

Tokatspor - MKE Ank.Gücü: 0-0

Kocaeli Birlik – Gümüşhane: 0-0

Ank.Demir - Sivas Bld.: 0-0

Manisaspor - Kartalspor: 1-0

Tarsus İ.Yurdu - İnegölspor: 0-2

B.ÇekmeceTepecik  – Eyüpspor: 0-1

2. HAFTA (13.Eyl.'15)

Aydınspor 1923 - Tokatspor: 0-0

İnegölspor – Manisaspor: 2-3

Kartalspor - Ank.Demir: 1-1

Sivas Bld. - Kocaeli Birlik: 2-0

Bucaspor - Tuzlaspor: 0-1

MKE Ank.Gücü - F.Karagümrük: 2-0

K.Örengücü - B.ÇekmeceTepecik: 1-1

Gümüşhane - Amed Sportif.: 1-0

Eyüpspor - Tarsus İ.Yurdu: 2-2

3. HAFTA (19.Eyl.'15)

B.ÇekmeceTepecik - Tarsus İ.Yurdu: 2-1

Tokatspor – Bucaspor: 2-2

Kocaeli Birlik - Kartalspor: 5-3

F.Karagümrük - Aydınspor 1923: 1-0

Tuzlaspor – Gümüşhane: 1-1

Amed Sportif - Sivas Bld.: 2-0

Manisaspor - Eyüpspor: 1-0

Keçiörengücü - MKE Ank.Gücü: 0-1

Ank.Demir – İnegölspor: 1-0

 

4. HAFTA (27.Eyl.'15)

Sivas Bld. - Tuzlaspor:1-0

Bucaspor - F.Karagümrük:1-1

Tarsus İ.Yurdu - Manisaspor:1-1

Kartalspor - Amed Sportif:3-1

Gümüşhane - Tokatspor:1-2

Aydınspor 1923 - K.örengücü: 3-1

MKE Ank.Gücü - Tepecikspor: 1-1

İnegölspor - Kocaeli Birlik: 0-0

Eyüpspor - Ank.Demir: 3-1

 

5. HAFTA (04.Ekim.'15)

F.Karagümrük – Gümüşhane: 3-3

MKE Ank.Gücü - Aydın1923: 0-2

K.Örengücü – Bucaspor: 3-0

B.Ç.Tepecikspor– Manisaspor: 0-0

Tokatspor - Sivas Bld.: 1-0

Tuzlaspor – Kartalspor: 0-1

Amed Sportif  – İnegölspor: 0-0

Kocaeli Birlik – Eyüpspor: 3-2

Ank.Demir - Tarsus İ.Yurdu: 3-1

6. HAFTA (03.Kasım.'15)

Bucaspor - MKE Ank.Gücü: 0-4

Aydın1923 - Tepecikspor: 1-1

Eyüpspor - D.Bakır B.Ş.: 1-4

Kartalspor – Tokatspor: 2-1

Sivas Bld. - F.Karagümrük: 3-0

Gümüşhane – K.Örengücü: 0-1

Manisaspor - Ank.Demir: 0-0

Tarsus İ.Yurdu- Kocaeli Birlik: 0-2

İnegölspor – Tuzlaspor: 1-1

7. HAFTA (18.Ekim.'15)

B.Ç.Tepecikspor  - Ank.Demir: 0-3

Aydın1923 - Bucaspor: 1-1

Kocaeli Birlik - Manisaspor: 3-0

Tokatspor - İnegölspor: 3-1

Amed Sportif. - Tarsus İ.Yurdu: 2-0

MKE Ank.Gücü - Gümüşhane: 1-1

Tuzlaspor - Eyüpspor: 3-2

F.Karagümrük - Kartalspor: 1-0

K.Örengücü - Sivas Bld.: 2-1

8. HAFTA (25.Ekim.'15)

Manisaspor - Amed Sportif: 2-1

Bucaspor - B.Ç.Tepecik: 0-0

Ank.Demir - Kocaeli Birlik: 2-1

İnegölspor - F.Karagümrük: 3-0

Tarsus İ.Yurdu - Tuzlaspor: 1-0

Sivas Bld. - MKE Ank.Gücü: 0-2

Gümüşhane - Aydın1923: 3-2

Eyüpspor - Tokatspor: 0-1

Kartalspor – K.Örengücü: 0-3

9. HAFTA (30.Ekim.'15)

D.Bakır B.Ş. - Ank.Demir: 2-2

Bucaspor - Gümüşhane: 4-0

K.Örengücü - İnegölspor: 2-2

Tokatspor - Tarsus İ.Yurdu: 0-0

Tuzlaspor - Manisaspor: 0-1

F.Karagümrük - Eyüpspor: 2-1

Tepecikspor - Kocaeli Birlik: 3-0

MKE Ank.Gücü - Kartalspor: 1-0

Aydın1923 - Sivas Bld.: 1-1

10. HAFTA (07.Kas.'15)

Kocaeli Birlik - D.Bakır Amed: 1-1

Gümüşhane - Tepecikspor: 3-1

Tarsus İ.Yurdu - F.Karagümrük: 1-2

İnegölspor - MKE Ank.Gücü: 1-1

Ankara Demirspor - Tuzlaspor: 1-2

Sivas Bld. - Bucaspor: 2-3

Kartalspor - Aydın1923: 3-2

Eyüpspor - K.Örengücü: 1-0

Manisaspor – Tokatspor: 2-1

11. HAFTA (11.Kas.'15)

Tokatspor - Ank.Demir: 3-0

Aydın1923 - İnegölspor: 1-1

F.Karagümrük - Manisaspor: 0-0

K.Örengücü - Tarsus İ.Yurdu: 0-0

MKE Ank.Gücü - Eyüpspor: 3-2

Tuzlaspor - Kocaeli Birlik: 1-2

Bucaspor – Kartalspor: 0-1

Tepecikspor - D.Bakır B.Ş.: 0-1

Gümüşhane - Sivas Bld.: 5-0

12. HAFTA (15.Kas.'15)

Sivas Bld. - Tepecikspor: 0-1

Ank.Demir  - F.Karagümrük: 2-3

Amed - Tuzlaspor: 2-1

Tarsus İ.Yurdu - MKE Ank.Gücü: 1-1

Kartalspor - Gümüşhane: 1-3

Eyüpspor - Aydın1923: 1-2

Manisaspor - K.Örengücü: 2-1

Kocaeli Birlik - Tokatspor: 3-0

İnegölspor – Bucaspor: 1-2

13. HAFTA (22.Kas.'15)

K.Örengücü - Ank.Demir: 1-0

Gümüşhane - İnegölspor: 0-0

MKE Ank.gücü - Manisaspor: 1-2

Aydın1923 - Tarsus İ.Yurdu: 4-2

Tepecikspor - Tuzlaspor: 2-1

Bucaspor - Eyüpspor: 2-4

F.Karagümrük - Kocaeli Birlik: 2-2

Tokatspor - Amed: 0-0

Sivas Bld. – Kartalspor: 5-0

14. HAFTA (29.Kas.'15)

Kartalspor - Tepecikspor: 0-2

Amed Sportif - F.Karagümrük: 0-1

Eyüpspor - Gümüşhane: 0-0

Ank.Demir - MKE Ank.Gücü: 2-2

Manisaspor - Aydın1923: 2-1

Kocaeli Birlik - K.Örengücü: 5-0

Tarsus İ.Yurdu - Bucaspor: 2-1

Tuzlaspor - Tokatspor: 1-0

İnegölspor - Sivas Bld.: 0-1

15. HAFTA (06.Ara.'15)

Aydın1923 - Ank.Demir: 2-0

Gümüşhane - Tarsus İ.Yurdu: 2-2

Bucaspor - Manisaspor: 1-0

Sivas Bld. - Eyüpspor: 0-0

F.Karagümrük - Tuzlaspor: 1-2

Tokatspor - Tepecikspor: 4-1

MKE Ank.Gücü - Kocaeli Birlik: 2-0

İnegölspor - Kartalspor: 1-0

K.Örengücü - Amed Sportif: 1-0

16. HAFTA (13.Ara.'15)

Eyüpspor - Kartalspor: 3-2

Amed Sportif - MKE Ank.gücü: 1-1

Tokatspor - F.Karagümrük: 1-0

Kocaeli Birlik - Aydın1923: 1-2

Manisaspor - Gümüşhane: 1-0

Tepecikspor - İnegölspor: 3-0

Tuzlaspor - K.Örengücü: 2-0

Ank.Demir - Bucaspor: 2-1

Tarsus İ.Yurdu - Sivas Bld.: 3-2

17. HAFTA (20.Ara.'15)

K.Örengücü - Tokatspor: 2-1

Gümüşhane - Ank.Demir: 0-2

Sivas Bld. - Manisaspor: 0-1

Kartalspor - Tarsus İ.Yurdu: 1-0

İnegölspor - Eyüpspor: 2-1

MKE Ank.Gücü - Tuzlaspor: 2-0

Aydın1923 - Amed Sportif: 1-3

Bucaspor - Kocaeli Birlik: 0-2

F.Karagümrük - Tepecikspor: 1-0

O G B M A Y AV P
1.MANİSASPOR 17 11 4 2 19 12 7 37
2.ANKARAGÜCÜ 17 8 7 2 25 13 12 31
3.KOCAELİBİRLİK
17 8 4 5 30 20 10 28
4.KEÇİÖREN 17 8 3 6 21 20 1 27
5.AMEDSPORTİF
17 7 5 5 23 16 7 26
6.TOKATSPOR 17 7 5 5 20 15 5 26
7. KARAGÜMRÜK
17 7 4 6 19 24 -5 25
8.AYDIN1923 17 6 5 6 26 24 2 23
9.ANK.DEMİR 17 6 5 6 22 22 0 23
10.TUZLA 17 7 2 8 19 19 0 23
11.B.Ç.TEPECİK
17 6 5 6 18 18 0 23
12.GÜMÜŞHANE 17 5 7 5 23 21 2 22
13.İNEGÖLSPOR 17 4 7 6 17 19 -2 19
14.KARTALSPOR 17 6 1 10 18 30 -12 19
15.SİVAS BLD. 17 5 3 9 18 21 -3 18
16.EYÜPSPOR 17 5 3 9 24 28 -4 18
17.BUCASPOR 17 4 4 9 19 29 -10 16
18.TARSUS İD.Y. 17 3 6 8 17 27 -10 15

-------------- İLK YARI SONU ----------------------------

 

18.HAFTA (17.Ocak.'16)

İnegöl - Tarsus İ.Y.: 0-0
Gümüşhane - Kocaeli Birlik: 2-4
Sivas Bld. - Ank.Demir: 2-1
Buca - Amed Sportif: 1-0
A.Gücü - Tokat: 2-1
K.Örengücü - K.Gümrük: 3-1
Aydın1923 - Tuzla: 1-1
Kartal - Manisa: 0-0
Eyüp - B.Ç.Tepecik: 1-1

19.HAFTA (24.Ocak.'16)

Manisa - İnegöl: 3-4
Amed Sportif - Gümüşhane: 3-4
Tokat - Aydın1923: 0-0
Tarsus İ.Y. - Eyüp: 1-1
Ank.Demir - Kartal: 2-1
Kocaeli Birlik - Sivas Bld: 0-1
Tuzla - Buca: 2-1
K.Gümrük - Ank.Gücü: 1-1
B.Ç.Tepecik - K.örengücü: 0-1

20.HAFTA (31.Ocak.'16)

Gümüşhane - Tuzla: 2-2
Buca - Tokat:1-1
Kartal - Kocaeli Birlik: 0-0
Aydın1923 - K.Gümrük: 3-0
Eyüp - Manisa: 1-2
Ank.Gücü - K.Örengücü: 2-1
İnegöl - Ank.Demir: 3-1
Sivas Bld. - Amed Sportif: 2-0
Tarsus İ.Y. - B.Ç.Tepecik: 1-1

21.HAFTA (07.Şubat.'16)

Manisa - Tarsus İ.Y.: 2-1
Amed Sportif - Kartal: 0-0
Tokat - Gümüşhane: 1-1
K.ören - Aydın1923: 1-1
B.Ç.Tepecik - Ank.Gücü: 1-0
Kocaeli Birlik - İnegöl: 2-1
Ank.Demir - Eyüp: 0-1
Tuzla - Sivas Bld: 3-0
K.Gümrük - Buca: 2-2

22.HAFTA (14.Şubat.'16)

Gümüşhane - K.Gümrük: 1-0
Sivas Bld. - Tokat: 6-1
Kartal - Tuzla: 2-4
İnegöl - Amed: 0-0
Eyüp - Kocaeli Birlik: 0-2
Tarsus İ.Y. - Ank.Demir: 1-0
Aydın1923 - Ank.Gücü: 1-0
Buca - K.Ören: 2-2
Manisaspor - B.Ç.Tepecik: 1-0

23.HAFTA (21.Şubat.'16)

Amed - Eyüp: 3-3
Tokat - Kartal: 1-1
F.K.Gümrük - Sivas Bld: 0-1
Keçiören - Gümüşhane: 2-1
Ank.Demir - Manisaspor: 1-1
Kocaeli Birlik - Tarsus İ.Y.: 2-1
Tuzla - İnegöl: 1-1
Ank.Gücü - Buca: 2-2
B.Ç.Tepecik - Aydın1923: 1-1

24.HAFTA

Gümüşhane - Ank.Gücü: 2-0
Sivas Bld. - Keçiören: 1-1
Ank.Demir - B.Ç.Tepecik: 1-1
Kartal - K.Gümrük: 0-1
Tarsus İ.Y. - Amed: 3-0
Buca - Aydın1923: 2-1

İnegöl - Tokat: 1-0
Eyüp - Tuzla: 1-0
Manisaspor - Kocaeli Birlik: 3-0

25.HAFTA (06.Mart.'16)

Tokat - Eyüp: 1-1
Amed - Manisaspor: 1-3
K.Gümrük - İnegöl: 1-2
Ank.Gücü - Sivas Bld: 1-1
Tuzla - Tarsus İ.Y.: 3-0
Keçiören - Kartal: 4-0
Aydın1923 - Gümüşhane: 0-0
B.Ç.Tepecik - Buca: 0-1
Kocaeli Birlik - Ank.Demir: 5-1

26.HAFTA (11.Mart.'16 CUMA)

Gümüşhane - Buca: 5-1
Sivas Bld. - Aydın1923: 1-0
Kartal - Ank.Gücü: 0-0
Kocaeli Birlik - B.Ç.Tepecik
Manisaspor - Tuzla
İnegöl - Keçiören: 1-0
Eyüp - K.Gümrük: 1-0
Tarsus İ.Y. - Tokat: 0-2
Ank.Demir - Amed: 0-0

27.HAFTA (19.Mart.'16 CUMARTESİ)

Tokat - Manisaspor: 1-1
Amed - Kocaeli Birlik: 2-1
Tuzla - Ank.Demir: 3-2
K.Gümrük - Tarsus İ.Y.: 2-0
Ank.Gücü - İnegöl: 0-0
Keçiören - Eyüp: 0-0
Aydın1923 - Kartal: 2-1
Buca - Sivas BLd: 1-0
B.Ç.Tepecik - Gümüşhane: 3-2

28.HAFTA (23.MART.'16 ÇARŞAMBA)

Amed Sportif - B.Tepecik: 3-2
Sivas Bld - Gümüşhane: 2-4
Eyüp - ank.Gücü: 1-0
Tarsus İ.Y. - Keçiören: 0-4
Kartal - Buca: 1-0
İnegöl - aydın1923: 3-0
Manisaspor - K.Gümrük: 0-1
Ank.Demir - Tokatspor: 1-2
Kocaeli Birlik - Tuzla: 2-2

29.HAFTA (27.Mart.'16 PAZAR)

Tokatspor - Kocaeli Birlik: 1-2
Gümüşhane - Kartal: 0-0
B.Tepecik - Sivas Bld: 1-0
Tuzla - Amed: 1-1
F.Karagümrük - Ank.Demir: 0-0
Ank.Gücü - Tarsus İ.Y.: 1-0
Keçiören - Manisaspor: 3-1
Buca - İnegöl: 1-1
Aydın1923 - Eyüp: 3-0

30.HAFTA (03.Nisan.'16 PAZAR)

Kocaeli Birlik - K.Gümrük: 3-0
Tarsus İ.Y. - Aydın1923: 0-1
Manisaspor - Ank.Gücü: 1-1
Amed - Tokatspor: 1-0
Kartal - Sivas Bld: 2-1
İnegöl - Gümüşhane: 2-1
Eyüp - Buca: 0-3
Ank.Demir - Keçiören: 1-1
Tuzla - B.Ç.Tepecik: 4-1

31.HAFTA (10.Nisan.'16 Pazar)

Tokat - Tuzla: 1-1
K.Gümrük - Amed: 1-1
Sivas Bld - İnegöl: 0-0
Gümüşhane - Eyüp: 2-0
B.Ç.Tepecik - Kartal: 0-0
K.Ören - K.Eli Birlik: 0-2
Ank.Gücü - Ank.Demir: 3-0
Aydın1923 - Manisaspor: 0-0
Buca - Tarsus İ.Y.: 2-1

32.HAFTA (17.Nisan.'16 Pazar)

Tuzla - K.Gümrük: 4-1
Tarsus İ.Y. - Gümüşhane: 0-1
K.Eli Birlik - ank.Gücü: 3-0
B.Ç.Tepecik - Tokat: 1-0
Eyüp - Sivas Bld: 2-0
Manisaspor - Buca: 2-0
Ank.Demir - Aydın1923: 0-1
Amed - K.Örengücü: 3-0
Kartal - İnegöl: 1-0

33.HAFTA (24.Nisan.'16)

Ank.Gücü - Amed Sportif : 1-2
Gümüşhane - Manisaspor : 0-1
İnegöl - B.Ç.Tepecik : 1-0
Kartal - Eyüp : 2-1
K.Gümrük - Tokat : 2-0
K.örengücü - Tuzla : 1-0
aydın1923 - K.Eli Birlik : 0-0
Buca - Ank.Demir : 2-0
Sivas Bld - Tarsus İ.Y.: 2-1

34.HAFTA (30.Nisan.'16)

B.Ç.Tepecik - K.Gümrük : 3-0
K.eli Birlik - Buca : 2-2
Tokat - K.örengücü : 2-0
Tarsus İ.Y. - Kartal : 1-1
Manisaspor - Sivas Bld : 1-0
Ank.Demir - Gümüşhane : 0-1
Amed - Aydın1923 : 2-1
Tuzla - Ank.Gücü : 2-1
Eyüp - İnegöl : 1-0

O G B M A Y AV P
1.MANİSASPOR 34 19 9 6 41 27 14 66
2.KOCAELİ BİRLİK 34 18 8 8 62 37 25 62
3.TUZLASPOR 34 16 8 10 53 37 16 56
4.KEÇİÖRENGÜCÜ 34 15 8 11 45 38 7 53
5.GÜMÜŞHANE 34 13 11 10 52 42 10 50
6.İNEGÖLSPOR 34 12 13 9 37 31 6 49
7.AYDIN1923 34 12 12 10 42 36 6 48
8.AMEDSPORTİF 34 13 11 10 45 39 6 47
9.ANKARAGÜCÜ 34 12 13 9 40 32 8 46
10.B.Ç.TEPECİK 34 11 10 13 35 37 -2 43
11.SİVAS BLD. 34 12 6 16 38 40 -2 42
12.TOKATSPOR 34 10 12 12 35 37 -2 42
13.EYÜPSPOR 34 11 8 15 39 48 -9 41
14.KARAGÜMRÜK 34 11 8 15 32 49 -17 41
15.BUCASPOR 34 11 10 13 43 51 -8 40
16.KARTAL 34 10 9 15 30 47 -17 39
17.ANK.DEMİR 34 7 10 17 33 50 -17 31
18.TARSUS İD.Y. 34 5 10 19 28 52 -24 22

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı CezaPuanı
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3
MKE ANKARAGÜCÜ 3
BUCASPOR 3
TARSUS İDMAN YURDU 3

-----------------------------------------------------

* Manisaspor PTT 1.Lige çıktı.

* Tarsus İd.Yurdu - Ank.Demirspor vr İst.Kartalspor 3.lige düştü.

* Kocaeli Birlikspor - Tuzlaspor - Keçiörengücü ve Gümüşhanespor kendi aralarında Play-Off oynayacak.
Son kalan tek takım, beyaz grubun son kalan tek takımıyla final oynayacak. Galip gelen takım,
PTT 1.Lige yükselen 2.takım olacak.

PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL:

Keçiörengücü - Tuzla: 1-2
Gümüşhane - Kocaeli Birlik: 1-1

Tuzla - Keçiören: 0-4
Kocaeli Birlik - Gümüşhane: 1-3

YARI FİNAL:

Keçiören - Gümüşhane: 1-0
Gümüşhape - Keçiören: 3-1

* Gümüşhanespor FİNALE KALDI.

FİNAL: Gümüşhanespor (Kırmızı Grup) - Bandırmaspor (Beyaz Grup) : 0-2

* BANDIRMASPOR, PTT 1.LİGE ÇIKAN 2.TAKIM OLDU.

 

Perşembe, 27 Temmuz 2017 19:19 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN219
DÜN825
BU HAFTA2242
BU AY19792
TOPLAM3076336

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 70 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim