2014-2015 2.LİG KIRMIZI GRUP STATÜ, FİKSTÜR ve MAÇLAR..(26.04.'15)
Çarşamba, 16 Temmuz 2014 20:06



Spor Toto 2. Lig,

bir önceki sezonun sonunda PTT 1. Lig’den düşen 4 takım, Spor Toto3. Lig’den yükselen
6 takım ve Spor Toto 2. Ligde kalan 27 takımın katılımı ile toplam 37 takımdan oluşur.

Spor Toto 2. Ligi’nde yabancı uyruklu futbolcu oynayamaz.

Spor Toto 2. Lig,

19 takımlı Beyaz Grup ve

18 takımlı Kırmızı Grup olmak üzere 2 grupta, çift devreli lig usulüne göre oynanır.

Spor Toto 2. Lig’de, çift devreli lig müsabakaları sonunda Beyaz Grupta 16, 17, 18 ve 19. sıraları
alan 4 takım,

Kırmızı Grupta ise 16, 17 ve 18. sıraları alan 3 takım olmak üzere toplam 7 takım Spor Toto 3. Lig’e düşer.

Spor Toto 2. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda her iki grupta 1. olan takımlar PTT 1.Lig’e yükselir.

 

Çift devreli lig müsabakaları sonunda Spor Toto 2. Ligin her iki grubunda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, PTT 1. Lig’e yükselecek 3. takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılırlar.

Play Off Müsabakaları Grup İçi Eşleşmeler ve Final Müsabakası olmak üzere iki kademeden oluşur

GRUP İÇİ EŞLEŞMELER

a) Her iki grupta, kendi gruplarında 2 ve 5. sıraları alan takımlar “Birinci Eşleşme”yi,

3.ve 4. sıraları alan takımlar “İkinci Eşleşme”yi oluştururlar.

Eşleşmeler çift maç eleme usulüyle ve ilk müsabakaların 4. ve 5. sıraları alan takımların sahasında
olması suretiyle oynanır.

b) Her iki grupta “Birinci Eşleşme” ile “İkinci Eşleşme”de tur atlayan takımlar “Üçüncü Eşleşme”yi
teşkil ederler.

“Üçüncü Eşleşme” çift maç eleme usulüyle ve ilk müsabakaların “İkinci Eşleşme”nin galibi olan
takımların sahasında olması suretiyle oynanır.

“Üçüncü Eşleşme”lerin sonunda tur atlayan takımlar, PTT 1. Lig’e yükselecek 3. takımın
belirleneceği Final Müsabakasını oynamaya hak kazanırlar.

c) Play Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde averaj göz önüne alınır ve
rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa, yani iki takımın da evinde ve rakip takım sahasında attığı gol sayısı eşit ise, ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır.

Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.

Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol adedi fazla olan takım, yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz

FİNAL MÜSABAKASI

Final Müsabakası TFF tarafından tespit edilecek tarafsız sahada tek maç eleme usulüyle oynanır.

Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlanırsa müsabaka on beşer dakikalık iki devre
halinde uzatılır.

Uzatma devrelerinde eşitlik bozulmazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

Kazanan takım PTT 1. Lig’e yükselen 3. takım olur

---------------------------------------------

KIRMIZI GRUP 18 TAKIM:

1.  ALTAY
2.  BANDIRMASPOR
3.  BUGSAŞSPOR
4.  DİYARBAKIR B.Ş. BLD.SPOR (Sonra: Amed Sportif Faaliyetler)
5.  BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
6.  GÖZTEPE A.Ş.
7.  GÜMÜŞHANESPOR
8.  HATAYSPOR
9.  İNEGÖLSPOR
10.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
11.KIRKLARELİSPOR
12.GÖLBAŞISPOR A.Ş. (KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.)
13.KOCAELİ BİRLİK SPOR (Kocaeli Körfez Futbol Kulübü)
14.MKE ANKARAGÜCÜ
15.NAZİLLİ BLD.SPOR
16.PAZARSPOR
17.SARIYER
18.TEPECİKSPOR A.Ş.

 

SPOR TOTO 2. LİG KIRMIZI GRUP

1. Hafta (31.Ağust.'14)
Kocaeli Birlik  - Kırklarelispor : 2-2
Tepecikspor - Bandırmaspor : 1-2
Nazilli Bld. - Gümüşhane : 3-0
Sarıyer - Birlik Nak. Düzyurt : 2-2
K.maraşspor - Ankaragücü : 1-2
İnegölspor - Pazarspor : 3-1
Hatayspor - Diyarbakır B.Ş.Bld. : 2-0
Gölbaşıspor - Göztepe : 0-2
Altay - Bugsaş : 2-1

2. Hafta (07.Eylül.'14 Pazar)
Bandırmaspor - Kocaeli Birlik : 1-0
Bugsaş - Tepecikspor : 1-0
Pazarspor - Sarıyer : 0-0
Diyarbakır B.Ş.Bld. - Altay : 1-0
Ankaragücü - İnegölspor : 0-0
Göztepe - K.Maraşspor : 1-0
Kırklarelispor - Nazilli Bld. : 1-1
Birlik Nak. Düzyurt - Hatayspor : 1-1
Gümüşhane - Gölbaşıspor :1-1

3. Hafta (14.Eylül.'14)

Kocaeli Birlik  - Nazilli Bld. : 2-0
Gölbaşıspor - Kırklarelispor : 0-0
K.Maraşspor - Gümüşhane : 0-1
Altay - Birlik Nak. Düzyurt : 3-1
Sarıyer - Ankaragücü : 1-1
Hatayspor - Pazarspor : 2-2
İnegölspor - Göztepe : 3-3
Tepecikspor - Diyarbakır B.Ş.Bld. : 2-1
Bandırmaspor - Bugsaş : 1-0

 

4. Hafta
Bugsaş - Kocaeli Birlik : 2-0
Birlik Nak. Düzyurt - Tepecikspor : 1-1
Göztepe - Sarıyer : 0-0
Pazarspor - Altay : 0-0
Gümüşhane - İnegölspor : 1-1
Diyarbakır B.Ş.Bld.  - Bandırmaspor : 4-1
Kırklarelispor - K.Maraşspor : 0-1
Ankaragücü - Hatayspor : 0-0
Nazilli Bld. - Gölbaşıspor : 2-1

5. Hafta
Kocaeli Birlik  - Gölbaşıspor : 0-0
K.Maraşspor - Nazilli Bld. : 0-1
İnegölspor - Kırklarelispor : 1-0
Bandırmaspor - Birlik Nak. Düzyurt : 1-1
Sarıyer - Gümüşhane : 2-2
Altay - Ankaragücü : 1-1
Tepecikspor - Pazarspor : 1-1
Bugsaş - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 1-1
Hatayspor - Göztepe : 1-1

6. Hafta (01.Ekim.'14 Çarşamba)
Ankaragücü - Tepecikspor : 2-2
Birlik Nak.Düzyurt - Bugsaş : 1-0
Göztepe - Altay : 3-0
Kırklarelispor - Sarıyer : 0-3
Pazarspor - Bandırmaspor : 0-1
Nazilli Bld. - İnegölspor : 1-0
Gölbaşı  - K.Maraşspor : 0-3
Gümüşhane - Hatayspor : 3-1
Diyarbakır B.Ş.Bld. - Kocaeli Birlik : 2-1

7. Hafta (08.Ekim.'14 Çarşamba)
İnegölspor - Gölbaşıspor : 3-1
Sarıyer - Nazilli Bld.: 0-0
Kocaeli Birlik - K.Maraşspor : 2-1
Hatayspor - Kırklarelispor : 1-0
Altay - Gümüşhane : 3-0
Diyarbakır B.Ş.Bld. - Birlik Nak. Düzyurt : 0-1
Bandırmaspor - Ankaragücü : 2-0
Bugsaş- Pazarspor : 2-0
Tepecikspor - Göztepe : 2-4

 

8. Hafta (12/13.Ekim.'14)
Ankaragücü - Bugsaş : 1-0
Gümüşhane - Tepecikspor : 3-0
Birlik Nak. Düzyurt  - Kocaeli Birlik : 1-1
Gölbaşı - Sarıyer : 2-2
Pazarspor - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 2-0
Kırklarelispor - Altay : 1-1
K.Maraşspor - İnegölspor : 0-1
Göztepe - Bandırmaspor : 1-4
Nazilli Bld. - Hatayspor : 0-1

9. Hafta (19.Ekim.'14 Pazar)
Altay - Nazilli Bld.: 1-0
Tepecikspor - Kırklarelispor : 4-4
Sarıyer - K.Maraşspor : 4-1
Kocaeli Birlik  - İnegölspor : 0-0
Bandırmaspor - Gümüşhane : 3-1
Birlik Nak. Düzyurt - Pazarspor : 0-1
Diyarbakır B.Ş.Bld. - Ankaragücü
Bugsaş - Göztepe : 0-0
Hatayspor - Gölbaşı : 0-0

10. Hafta (26.Ekim.'14 Pazar)
Pazarspor - Kocaeli Birlik : 1-1
Gümüşhane  - Bugsaş : 1-0
Nazilli Bld. - Tepecikspor : 0-0
Gölbaşı  - Altay : 2-1
İnegölspor - Sarıyer : 2-0
Göztepe - Diyarbakır B.Ş.Bld. : 2-0
Ankaragücü - Birlik Nak. Düzyurt : 3-0
K.Maraşspor - Hatayspor : 0-3
Kırklarelispor - Bandırmaspor : 1-2

11. Hafta
Bandırmaspor - Nazilli Bld. : 0-0
Bugsaş - Kırklarelispor : 0-2
Altay - K.Maraşspor : 1-1
Diyarbakır B,Ş.Bld.  - Gümüşhane : 1-1
Hatayspor - İnegölspor : 0-1
Kocaeli Birlik  - Sarıyer : 1-1
Pazarspor - Ankaragücü : 1-0
Birlik Nak. Düzyurt - Göztepe : 0-2
Tepecikspor - Gölbaşı : 4-1

12. Hafta (09.Kasım.'14)
K.Maraşspor - Tepecikspor : 3-1
Nazilli Bld. - Bugsaş : 1-3
Ankaragücü - Kocaeli Birlik  : 1-2
Göztepe - Pazarspor : 0-2
Kırklarelispor - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 3-2
Gölbaşı  - Bandırmaspor : 3-2
Gümüşhanespor - Birlik Nak. Düzyurt : 0-1
İnegölspor - Altay : 1-1
Sarıyer - Hatayspor : 1-0

13. Hafta (16.Kasım.'14)
Kocaeli Birlik - Hatayspor : 1-1
Diyarbakır B.Ş.Bld. - Nazilli Bld.: 2-2
Bandırmaspor - K.Maraşspor : 1-0
Birlik Nak. Düzyurt - Kırklarelispor : 0-2
Pazarspor - Gümüşhane : 1-1
Tepecikspor - İnegölspor : 0-2
Altay - Sarıyer : 0-3
Mke Ankaragücü - Göztepe : 1-1
Bugsaş  - Gölbaşı : 0-2

14. Hafta (23.Kasım.'14)
Gölbaşı - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 1-1
Sarıyer - Tepecikspor : 2-1
Göztepe - Kocaeli Birlik : 2-1
K.Maraşspor - Bugsaş : 1-1
Gümüşhane - Ankaragücü : 1-0
Kırklarelispor - Pazarspor : 0-0
İnegölspor - Bandırmaspor : 0-1
Hatayspor - Altay : 3-1
Nazilli Bld. - Birlik Nak. Düzyurt : 4-2

15. Hafta (30.Kasım.'14)
Bugsaş - İnegölspor : 0-0
Ankaragücü - Kırklarelispor : 3-0
Diyarbakır B.Ş.Bld. - K.Maraşspor : 2-1
Pazarspor - Nazilli Bld.: 1-2
Tepecikspor - Hatayspor : 1-2
Bandırmaspor - Sarıyer : 1-3
Altay - Kocaeli Birlik : 0-2
Gümüşhane - Göztepe : 0-0
Birlik Nak.  Düzyurt - Gölbaşı : 0-0

16. Hafta
Kırklarelispor - Göztepe: 2-2
Altay - Tepecikspor: 0-1
Sarıyer - Bugsaş: 1-2
Nazilli Bld. - Ankaragücü: 4-1
İnegölspor - Diyarbakır B.Ş.Bld: 1-1
Gölbaşı  - Pazarspor: 0-1
Hatayspor - Bandırmaspor: 3-3
K.Maraşspor - Birlik Nak. Düzyurt: 2-1
Kocaeli Birlik - Gümüşhane: 1-1


17. Hafta (14.Aralık.'14)
Bandırmaspor - Altay : 3-0
Birlik Nak. Düzyurt  - İnegölspor : 0-3
Bugsaş - Hatayspor : 1-2
Göztepe - Nazilli Bld. : 2-0
Pazarspor - K.Maraşspor : 3-1
Gümüşhane - Kırklarelispor : 1-0
Diyarbakır B.Ş.Bld. -  Sarıyer : 0-0
Tepecikspor - Kocaeli Birlik : 2-4
Ankaragücü - Gölbaşı : 0-1

O G B M A Y AV P
1.BANDIRMA 17 11 3 3 29 18 11 36
2.İNEGÖL 17 8 7 2 22 10 12 31
3.GÖZTEPE 17 8 7 2 26 16 10 31
4.HATAY 17 7 7 3 23 16 7 28
5.SARIYER 17 6 9 2 25 15 10 27
6.NAZİLLİ BLD 17 7 5 5 21 17 4 26
7.PAZARSPOR 17 6 7 4 17 14 3 25
8.GÜMÜŞHANE 17 6 7 4 18 18 0 25
9.K.BİRLİK 17 5 8 4 21 18 3 23
10.BUGSAŞ 17 5 4 8 14 16 -2 19
11.GÖLBAŞI 17 4 7 6 15 22 -7 19
12.ANK.GÜCÜ 16 4 6 6 16 17 -1 18
13.D.BAKIR B.Ş. 16 4 6 6 18 21 -3 18
14.ALTAY 17 4 5 8 15 24 -9 17
15.KIRKLARELİ 17 3 7 7 18 24 -6 16
16.DÜZYURT 17 3 6 8 13 26 -13 15
17.K.MARAŞSPOR 17 4 2 11 16 25 -9 14
18.TEPECİK 17 3 5 9 23 33 -10 14

**************************************DEVRE==============

18. Hafta (18.01.'15)
Göztepe - Gölbaşı: 2-1
Kırklarelispor - Kocaeli Birlik : 3-0
Bandırmaspor - Tepecikspor: 1-1
Birlik Nak. Düzyurt - Sarıyer: 2-0
Bugsaş - Altay: 3-0
Ankaragücü - K.Maraşspor: 1-0
Gümüşhane - Nazilli Bld.: 1-1
Diyarbakır B.Ş.Bld. - Hatayspor: 2-0
Pazarspor - İnegölspor: 1-2

19. Hafta
Kocaeli Birlik  - Bandırmaspor: 0-1
Hatayspor - Birlik Nak. Düzyurt: 2-1
Gölbaşı - Gümüşhane: 1-0
Nazilli Bld. - Kırklarelispor: 3-0
İnegölspor - Ankaragücü: 1-0
Sarıyer - Pazarspor: 2-0
Altay - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 0-0
K.Maraşspor - Göztepe: 0-3
Tepecikspor - Bugsaş: 0-2

20. Hafta (01.Şubat.'15)
Nazilli Bld. - Kocaeli Birlik : 2-3
Diyarbakır B.Ş.Bld. - Tepecikspor : 1-0
Ankaragücü - Sarıyer : 2-0
Birlik Nak. Düzyurt - Altay : 1-0
Gümüşhane - K.Maraşspor : 0-0
Pazarspor - Hatayspor : 0-1
Bugsaş - Bandırmaspor : 0-1
Göztepe - İnegölspor : 1-1
Kırklarelispor - Gölbaşı : 1-1

21. Hafta (08/09.Şubat.'15)
İnegölspor - Gümüşhane : 1-0
Tepecikspor - Birlik Nak. Düzyurt : 0-0
Gölbaşı - Nazilli Bld.: 1-2
K.Maraşspor - Kırklarelispor : 1-0
Hatayspor - Ankaragücü : 2-1
Bandırmaspor - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 2-2
Altay - Pazarspor : 0-0
Sarıyer - Göztepe : 2-4
Kocaeli Birlik  - Bugsaş : 2-0

22. Hafta
Diyarbakır B.Ş.Bld. - Bugsaş : 0-0
Pazarspor - Tepecikspor : 1-1
Gümüşhane  - Sarıyer: 1-3
Nazilli Bld. - K.Maraşspor : 3-1
Göztepe - Hatayspor : 1-0
Ankaragücü - Altay : 2-0
Kırklarelispor - İnegölspor : 1-0
Birlik Nak. Düzyurt - Bandırmaspor : 0-2
Gölbaşı - Kocaeli Birlik : 0-1

23. Hafta (18.Şubat.'15)
K.Maraşspor - Gölbaşı : 1-1
Hatayspor - Gümüşhane : 3-0
Bugsaş - Birlik Nak. Düzyurt : 1-1
İnegölspor - Nazilli Bld.: 1-2
Sarıyer - Kırklarelispor :2-2
Tepecikspor - Ankaragücü : 1-2
Bandırmaspor - Pazarspor : 2-1
Kocaeli Birlik  - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 2-1
Altay - Göztepe : 2-2

24. Hafta
Birlik Nak. Düzyurt - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 1-1
Göztepe - Tepecikspor: 0-0
Pazarspor - Bugsaş: 4-2
K.Maraşspor - Kocaeli Birlik: 2-1
Gümüşhane  - Altay: 0-0
Nazilli Bld.  - Sarıyer: 1-1
Kırklarelispor - Hatayspor: 3-0
Ankaragücü - Bandırmaspor: 1-1
Gölbaşı - İnegölspor: 0-2

25. Hafta (01.Mart.'15)
Kocaeli Birlik  - Birlik Nak. Düzyurt: 0-1
Tepecikspor - Gümüşhane: 3-1
Altay - Kırklarelispor: 0-0
Hatay - Nazilli Bld.: 2-0
İnegölspor - K.Maraşspor: 0-0
Bugsaş - Ankaragücü: 1-1
Diyarbakır B.Ş.Bld. - Pazarspor: 4-0
Bandırmaspor - Göztepe: 0-0
Sarıyer -Gölbaşı: 0-0

26. Hafta (07/08.Mart.'15)
İnegölspor - Kocaeli Birlik : 0-1
Göztepe - Bugsaş: 2-0
Kırklarelispor - Tepecikspor: 2-2
Ankaragücü - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 1-1
K.Maraşspor - Sarıyer: 1-3
Gölbaşı - Hatayspor: 2-0
Pazarspor - Birlik Nak. Düzyurt: 1-1
Nazilli Bld. - Altay: 0-0
Gümüşhane - Bandırmaspor: 1-1

27. Hafta
Sarıyer - İnegölspor: 0-0
Bugsaş - Gümüşhane: 1-1
Tepecikspor - Nazilli Bld.: 1-1
Hatayspor - K.Maraşspor: 1-1
Bandırmaspor - Kırklarelispor: 2-2
Birlik Nak. Düzyurt-  Ankaragücü: 5-2
Kocaeli Birlik  - Pazarspor: 1-0
Diyarbakır B.Ş.Bld. - Göztepe: 2-0
Altay -Gölbaşı: 1-2

28. Hafta (22.Mart.'15)
Gölbaşı - Tepecikspor: 1-3
Sarıyer - Kocaeli Birlik : 1-0
Kırklarelispor - Bugsaş: 1-0
Ankaragücü - Pazarspor: 3-0
Gümüşhane - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 1-0
Nazilli Bld. - Bandırmaspor: 0-0
İnegölspor - Hatayspor: 2-3
Göztepe - Birlik Nak. Düzyurt: 3-0
K.Maraşspor - Altay: 2-0

29. Hafta (29.Mart.'15)
Birlik Nak. Düzyurt - Gümüşhane: 0-0
Altay - İnegölspor: 3-5
Bugsaş - Nazilli Bld.: 0-0
Diyarbakır B.Ş.Bld. - Kırklarelispor: 3-1
Tepecikspor - K.Maraşspor: 4-0
Kocaeli Birlik  - Ankaragücü: 1-1
Hatayspor - Sarıyer: 1-2
Pazarspor - Göztepe: 0-2
Bandırmaspor -Gölbaşı: 3-1

30. Hafta (05.Nisan.'15)
İnegölspor - Tepecikspor: 3-1
Hatayspor - Kocaeli Birlik: 1-0
Gölbaşı  - Bugsaş: 0-0
Göztepe - Ankaragücü: 2-1
Nazilli Bld. - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 2-1
Gümüşhane - Pazarspor
K.Maraşspor - Bandırmaspor: 1-0
Sarıyer - Altay: 3-2
Kırklarelispor - Birlik Nak. Düzyurt: 0-0

31. Hafta (12.Hisan.'15)
Ankaragücü - Gümüşhane: 0-0
Bandırmaspor - İnegölspor: 1-0
Altay - Hatayspor: 1-1
Birlik Nak. Düzyurt - Nazilli Bld.: 1-3
Bugsaş- K.Maraşspor: 0-0
Pazarspor - Kırklarelispor: 0-0
Tepecikspor - Sarıyer: 5-4
Kocaeli Birlik  - Göztepe: 1-1
Diyarbakır B.Ş.Bld. -Gölbaşı: 3-0

32. Hafta
Hatayspor - Tepecikspor: 1-0
İnegölspor - Bugsaş: 0-1
Nazilli Bld. - Pazarspor: 0-3
Kahramanmaraşspor - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 2-1
Kocaeli Birlik - Altay: 0-1
Kırklarelispor - Ankaragücü: 1-0
Sarıyer - Bandırmaspor: 3-2
Göztepe - Gümüşhane: 1-0
Gölbaşı  - Birlik Nak. Düzyurt: 4-0

33. Hafta (26.Nisan.'15)
Diyarbakır B.Ş.Bld. - İnegölspor: 2-4
Göztepe - Kırklarelispor: 3-1
Birlik Nak. Düzyurt - K.Maraşspor: 0-0
Mke Ankaragücü - Nazilli Bld.: 3-1
Bandırmaspor - Hatayspor: 0-1
Tepecikspor - Altay: 2-0
Bugsaş  - Sarıyer: 2-1
Gümüşhane - Kocaeli Birlik : 0-0
Pazarspor - Gölbaşı : 3-1

34. Hafta (03.Mayıs.'15)
Hatayspor - Bugsaş: 4-0
Kocaeli Birlik  - Tepecikspor: 2-2
Nazilli Bld. - Göztepe: 3-4
K.Maraşspor - Pazarspor: 5-2
Sarıyer - Diyarbakır B.Ş.Bld.: 2-1
Gölbaşı - Ankaragücü: 2-3
Altay - Bandırmaspor: 0-4
Kırklarelispor - Gümüşhane: 1-1
İnegölspor - Birlik Nak. Düzyurt: 2-1


O G B M A Y AV P
1.GÖZTEPE A.Ş. 34 19 12 3 57 30 27 69
2.BANDIRMASPOR 34 18 10 6 52 32 20 64
3.HATAYSPOR 34 17 9 8 46 32 14 60
4.İNEGÖLSPOR 34 16 10 8 46 28 18 58
5.SARIYER 34 14 13 7 54 41 13 55
6.NAZİLLİ BLD. 34 13 11 10 45 40 5 50
7.KOCAELİ BİRLİK
34 11 12 11 36 35 1 45
8.D.BAKIR B.Ş.
34 11 11 12 46 41 5 44
9.ANKARAGÜCÜ 34 11 11 12 42 39 3 44
10.KIRKLARELİ 34 8 15 11 37 42 -5 39
11.PAZARSPOR 34 9 12 13 34 42 -8 39
12.GÜMÜŞHANE 34 7 17 10 26 35 -9 38
13.BUGSAŞ SPOR
34 9 11 14 27 34 -7 38
14.K.MARAŞSPOR
34 10 8 16 33 45 -12 38
15.B.Ç.TEPECİK
34 8 12 14 49 55 -6 36
16.GÖLBAŞI
34 8 11 15 33 47 -14 35
17.DÜZYURT 34 7 13 14 28 47 -19 34
18.ALTAY 34 5 12 17 25 51 -26 27

---------------------------- LİG   SONU  -------------------------------------

* Altay, Trabzon Düzyurtspor ve Ankara Gölbaşı 3.LİGE DÜŞTÜLER.

* GÖZTEPE, direkt PTT 1.LİGE ÇIKTI.

* Bandırmaspor, Hatayspor, İnegölspor ve Sarıyer kendi aralarında Play-Off oynayacak.
Son tek kalan takım, beyaz grupta finalist olan takımla karşılaşacak. Galip gelen takım
PTT 1.Lige çıkan 2.takım olacak.

PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL:

İnegöl - Hatay: 1-0
Bandırma - Sarıyer: 3-2

Hatay - İnegöl: 0-0
Sarıyer - Bandırma: 0-0

YARI FİNAL:

İnegöl - Bandırma: 1-0
Bandırma - İnegöl: 0-0

* İnegölspor FİNALE KALDI.

FİNAL: 1461 Trabzon (Beyaz Grup) - İnegölspor (Kırmızı grup): 2-2
Penaltılarda: 6-4

* 1461 TRABZON, PTT 1.LİGE ÇIKAN 2.TAKIM OLDU.

Perşembe, 27 Temmuz 2017 18:28 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN563
DÜN1059
BU HAFTA563
BU AY15853
TOPLAM3104512

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 63 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim