2013-2014 2.LİG KIRMIZI GRUP, STATÜ,FİKSTÜR ve MAÇLAR (11.05.'14)
Perşembe, 01 Ağustos 2013 21:51


S T A T Ü :

2013 – 2014 sezonunda Lig 2 gruptan 18′er takımla oynanırken, ligi ilk sırada bitiren
grup birincileri PTT 1. Lige direk çıkarken gruplarını 2-3-4 ve 5. sırada bitiren takımlar
PTT 1. Lig’e yükselecek 3. takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılırlar.
Play- Off Müsabakaları Grup İçi Eşleşmeler ve Final Müsabakası olmak üzere iki kademeden oluşur.

MÜSABAKA SİSTEMİ
(1) Spor Toto 2. Lig 18’er takımlı iki grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır.

(2) Spor Toto 2. Lig’de, çift devreli lig müsabakaları sonunda her iki grupta 16, 17. ve
18. sıraları alan 3’er takım olmak üzere toplam 6 takım Spor Toto 3. Lig’e düşer.

(3) Spor Toto 2. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda her iki grupta 1. olan takımlar
PTT 1. Lig’e yükselir.

(4) Çift devreli lig müsabakaları sonunda Spor Toto 2. Ligin her iki grubunda 2., 3., 4.
ve 5. sırayı alan takımlar, PTT 1. Lig’e yükselecek 3. takımın belirleneceği Play-Off
müsabakalarına katılırlar. Play Off Müsabakaları Grup İçi Eşleşmeler ve Final Müsabakası
olmak üzere iki kademeden oluşur.

A – GRUP İÇİ EŞLEŞMELER

a) Her iki grupta, kendi gruplarında 2 ve 5. sıraları alan takımlar “Birinci Eşleşme”yi,
3. ve 4. sıraları alan takımlar “İkinci Eşleşme”yi oluştururlar. Eşleşmeler çift maç eleme
usulüyle ve ilk müsabakaların 4. ve 5. sıraları alan takımların sahasında olması suretiyle oynanır.

b) Her iki grupta “Birinci Eşleşme” ile “İkinci Eşleşme”de tur atlayan takımlar “Üçüncü
Eşleşme”yi teşkil ederler. “Üçüncü Eşleşme” çift maç eleme usulüyle ve ilk müsabakaların
“İkinci Eşleşme”nin galibi olan takımların sahasında olması suretiyle oynanır. “Üçüncü
Eşleşme”lerin sonunda tur atlayan takımlar, PTT 1. Lig’e yükselecek 3. takımın belirleneceği
Final Müsabakasını oynamaya hak kazanırlar.

c) Play Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde averaj göz önüne alınır
ve rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar. Bu durumda da tur atlayan
takım belirlenemiyorsa, yani iki takımın da evinde ve rakip takım sahasında attığı gol sayısı
eşit ise, ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır. Uzatma
devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda
belirlenir. Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan
gol adedi fazla olan takım, yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz.

B- FİNAL MÜSABAKASI
Final Müsabakası TFF tarafından tespit edilecek tarafsız sahada tek maç eleme usulüyle
oynanır. Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlanırsa müsabaka on beşer
dakikalık iki devre halinde uzatılır. Uzatma devrelerinde eşitlik bozulmazsa, kazanan takım
penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir. Kazanan takım PTT 1. Lig’e
yükselen 3. takım olur.

KATILAN TAKIMLAR:
1.  alanyaspor
2.  Altay
3.  Altınordu A.Ş.
4.  Bandırmaspor
5.  Bayrampaşa
6.  Bozüyükspor
7.  Bugsaşspor
8.  Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
9.  Eyüpspor
10.İskenderun Demir Çelikspor
11.İstanbul Güngörenspor
12.Kızılcahamamspor A.Ş.
13.Körfez Futbol Kulübü
14.MKE Ankaragücü
15.Nazilli Belediyespor
16.Ofspor
17.Pazarspor
18.Tepecikspor A.Ş.

F İ K S T Ü R :

1.HAFTA (08.Eylül.'13)

A.Gücü - Güngören: 0-1
İsk.D.Çelik - D.Bakır B.Ş.: 1-1
Bozüyük - Körfez Futbol: 2-2
Altay - Eyüp: 2-0
Alanya - Nazilli Bld: 2-1
Of - Bugsaş: 2-2
Tepecik - A.Ordu: 0-3
Bayrampaşa - K.Hamam: 0-1
Bandırma - Pazar: 2-1

2.HAFTA (15.Eylül.'13)

D.Bakır B.Ş. - Altay
K.Hamam - Tepecik
A.Ordu - Of: 0-0
Bugsaş - alanya: 1-1
Körfez Futbol - İsk.D.Çelik: 0-0
Eyüp - A.Gücü: 0-6
Güngören - Bandırma: 0-1
Nazilli Bld - Bozüyük: 2-0
Pazar - Bayrampaşa: 2-2

3.HAFTA (22.Eylül.'13)

Bandırma - Bayrampaşa . 1-1
Altay - Körfez Futbol : 1-3
Alanya - altınordu : 2-1
A.Gücü D.Bakır B.Ş. : 2-1
İsk.D.Çelik - Nazilli Bld : 2-0
Bozüyük - Bugsaş : 0-0
Tepecik - Pazar : 2-1
Güngören - Eyüp : 0-1
Of - K.Hamam : 3-2

4.HAFTA (29.Eylül.'13)

Bugsaş - İsk.D.Çelik : 2-1
Körfez Futbol - A.Gücü : 1-1
Bayrampaşa - Tepecik : 1-1
A.Ordu - Bozüyük : 5-0
Nazilli Bld - Altay : 0-5
D.Bakır B.Ş. - Güngören : 2-1
Eyüp - Bandırma : 3-3
K.Hamam - alanya : 1-0
Pazar - Of : 1-0

5.HAFTA (06.Ekim.'13)

A.Gücü - Nazilli Bld : 2-1
Eyüp - D.Bakır B.Ş.: 0-0
Güngören - Körfez Futbol : 1-4
Bandırma - Tepecik : 1-0
Altay - Bugsaş : 1-1
İsk.D.Çelik - A.ordu : 0-1
Bozüyük - K.Hamam : 1-3
Alanya - Pazar : 3-1
Of - Bayrampaşa : 1-0

6.HAFTA (09.Ekim.'13)

Körfez Futbol - Eyüp: 1-2
D.Bakır B.Ş. - Bandırma: 1-3
Pazar - Bozüyük: 4-2
A.Ordu - altay: 0-0
Bugsaş - A.Gücü: 0-1
Nazilli Bld- Güngören: 1-0
Tepecik - Of: 2-1
Bayrampaşa - alanya: 1-1
K.Hamam - İsk.D.Çelik: 3-1

7.HAFTA (13.Ekim.'13)

A.Gücü - A.ordu: 2-1
Bozüyük - Bayrampaşa: 2-1
D.Bakır B.Ş. - Körfez Futbol: 2-1
Altay - K.Hamam: 3-1
İsk.D.Çelik - Pazar: 2-2
Alanya - Tepecik: 5-1
Eyüp - Nazilli Bld: 2-2
Güngören - Bugsaş: 0-1
Bandırma - Of: 2-2

8.HAFTA (20.Ekim.'13)

Pazar - Altay : 3-2
Bugsaş - Eyüp : 2-1
Bayrampaşa - İsk.D.Çelik : 4-2
A.Ordu - Güngören: 5-0
Nazilli Bld - D.Bakır B.Ş.: 3-2
Körfez Futbol - Bandırma : 1-7
Of - Alanya : 1-0
Tepecik - Bozüyük : 1-1
K.Hamam - A.Gücü : 1-2

9.HAFTA (27.Ekim.'13)

İsk.D.Çelik - Tepecik: 1-2
Körfez Futbol - Nazilli Bld: 2-2
Güngören - Kızılcahamam: 2-0
A.Gücü - Pazar: 5-0
Bozüyük - Of: 0-1
D.Bakır B.Ş. - Bugsaş: 0-0
Eyüp - A.Ordu: 0-3
Bandırma - alanya: 1-2
Altay - Bayrampaşa: 4-0

10.HAFTA (03.Kasım.'13)

Tepecik - Altay: 0-0
K.Hamam - Eyüp: 1-0
Pazar - G.Gören: 1-0
A.Ordu - D.Bakır B.Ş.: 2-1
Bugsaş - Körfez Futbol: 4-1
Nazilli Bld - Bandırma: 3-0
Alanya - Bozüyük: 4-0
Of - İsk.D.Çelik: 0-1
Bayrampaşa - A.Gücü: 1-0

11.HAFTA (10.Kasım.'13)

Körfez Futbol - A.ordu: 0-1
D.Bakır B.Ş. - K.Hamam: 2-1
Bandırma - Bozüyük: 0-1
A.Gücü - Tepecik: 1-2
Altay - Of: PAZARTESİ
İsk.D.Çelik - Alanya: 0-1
Nazilli Bld - Bugsaş: 2-2
Eyüp - Pazar: 4-3
G.Gören - Bayrampaşa: 0-1

12.HAFTA (17.Kasım.'13)

Alanya - Altay: 3-0
Tepecik - G.Gören: 2-1
K.Hamam - Körfez Futbol: 2-3
Pazar - D.Bakır B.Ş: 0-1
A.Ordu - Nazilli Bld: 0-0
Bugsaş - Bandırma: 4-0
Bozüyük - İsk.D.Çelik: 1-2
Of - A.Gücü: 1-1
Bayrampaşa - Eyüp: 2-0

13.HAFTA (24.Kasım.'13)

A.Gücü - Alanya: 2-3
D.Bakır B.Ş. - Bayrampaşa: 1-0
Eyüp - Tepecik: 1-1
Altay - Bozüyük: 2-1
Bugsaş - A.ordu: 0-0
Nazilli Bld - K.Hamam: 1-1
Körfez Futbol - Pazar: 1-0
Güngören - Of: 2-2
Bandırma - İsk.D.Çelik: 2-1

14.HAFTA (01.Aralık.'13)

İsk.D.Çelik - Altay : 1-3
Bozüyük - A.Gücü : 0-2
K.Hamam - Bugsaş : 0-0
Pazar - Nazilli Bld : 0-2
A.Ordu - Bandırma : 4-1
Alanya - G.Gören : 1-0
Of - Eyüp : 1-1
Tepecik - D.Bakır B.Ş.: 0-0
Bayrampaşa - Körfez Futbol : 0-3

15.HAFTA (08.Aralık.'13)

A.Gücü - İsk.D.Çelik : 3-0
Nazilli Bld - Bayrampaşa : 2-1
Eyüp - alanya : 0-0
Altay - Bandırma : 1-3
Bugsaş - Pazar : 2-0
Körfez Futbol - Tepecik : 1-2
D.Bakır B.Ş. - Of : 2-0
G.Gören - Bozüyük : 2-2
K.Hamam - A.Ordu : 0-1

16.HAFTA (15.Aralık.'13)

Bozüyük - Eyüp : 2-3
Tepecik - Nzilli Bld : 0-0
Bandırma - K.Hamam : 3-1
Pazar - A.ordu : 1-2
Altay - A.Gücü : 0-2
İsk.D.Çelik - Göngören : 3-1
Alanya - D.Bakır B.Ş.: 0-1
Of - Körfez Futbol : 2-1
Bayramapaşa - Bugsaş : 2-1

17.HAFTA (22.Aralık.'13)

A.Gücü - Bandırma : 2-0
Körfez Futbol - Alanya : 2-3
Güngören - Altay : 0-0
A.Ordu - Bayramapaşa : 5-0
Bugsaş - Tepecik : 1-3
Nazilli Blmd - Of : 2-0
D.Bakır B.Ş. - Bozüyük : 2-1
Eyüp - İsk.D.Çelik : 1-1
K.Hamam - Pazar : 2-0


O G B M A Y AV P
1.ALTINORDU
17 11 4 2 34 7 27 37
2.ALANYA 17 11 3 3 31 14 17 36
3.ANK.GÜCÜ 17 11 2 4 34 13 21 35
4.TEPECİK
17 8 6 3 21 19 2 30
5.D.BAKIR B.Ş. 17 8 5 4 20 16 4 29
6.NAZİLLİ BLD 17 7 6 4 24 21 3 27
7.BANDIRMA 17 8 3 6 30 28 2 27
8.BUGSAŞ 17 6 8 3 23 15 8 26
9.ALTAY 17 6 6 5 27 21 6 24
10.OFSPOR 17 5 7 5 19 21 -2 22
11.K.HAMAM
17 6 2 9 20 24 -4 20
12.KÖRFEZ
17 5 4 8 27 32 -5 19
13.BAYRAMPAŞA 17 5 4 8 17 27 -10 19
14.EYÜPSPOR 17 4 7 6 19 30 -11 19
15.İSK.D.ÇELİK 17 4 4 9 19 27 -8 16
16.PAZAR 17 4 2 11 20 34 -14 14
17.BOZÜYÜK 17 2 4 11 16 36 -20 10
18.GÜNGÖREN 17 2 3 12 11 27 -16 9

--------------------------- İLK YARI  SONU------------------------------------------------------

18.HAFTA (26.Ocak.'14)

Güngören - A .Gücü : 0-2
D.Bakır B.Ş. - İsk.D.Çelik: 1-1
Körfez Futbol - Bozüyük : Oynanamadı
Eyüp - Altay : 1-0
Nazilli Bld - Alanya : 0-0
Bugsaş - Of : 2-3
A.Ordu - Tepecik : 3-3
K.Hamam - Bayrampaşa : 2-3
Pazar - Bandırma : 0-2

* Bozüyükspor, lisanslı futbolcu sayısı 5 olarak deplasmana gidince bu sayı ile
maç oynatılmadı. TFF'den 3-0 hükmen mağlubiyet ve 3 puan silme kararı çıkar.

19.HAFTA (02.Şubat.'14)

Altay - D.Bakır B.Ş. : 0-0
Tepecik - Kızılcahamam : 1-0
Of - Altınordu : 0-3
Alanya - Bugsaş : 4-3
İsk.D.Çelik - Körfez Futbol : 2-2
A.Gücü - Eyüp : 3-1
Bandırma - Güngören : 3-1
Bozüyük - Nazilli : 0-1
Bayrampaşa - Pazar : 0-1

20.HAFTA (09.Şubat.'14)

Bayrampaşa - Bandırma: 0-0
Körfez Futbol - Altay: 1-2
A.Ordu - alanya: 0-0
D.Bakır B.Ş. - A.Gücü: 1-1
Nazilli - İsk.D.Çelik: 3-0
Bugsaş - Bozüyük: 6-1
Pazar - Tepecik: 1-0
Eyüp - Güngören: 1-0
Kızılcahamam - Of: 1-2

21.HAFTA (16.Şubat.'14)

İsk.D.Çelik - Bugsaş : 0-1
A.Gücü - Körfez Futbol : 4-1
Tepecik - Bayrampaşa : 1-2
Bozüyük - A.Ordu : 0-2
Altay - Nazilli : 1-1
Güngören - D.Bakır B.Ş.: 1-1
Bandırma - Eyüp : 4-1
Alanya - Kızılcahamam : 5-0
Of - Pazar : 2-1

22.HAFTA (23.Şubat.'14)

Nazilli - A.Gücü : 1-0
D.Bakır B.Ş. - Eyüp : 2-0
Körfez Futbol - Güngören : 2-0
Tepecik - Bandırma : 0-3
Bugsaş - Altay : 2-1
A.Ordu - İsk.D.Çelik : 2-1
Kızılcahamam - Bozüyük : 4-0
Pazar - Alanya : 2-1
Bayrampaşa - Of : 2-1

23.HAFTA (26.Şubat.'14)

Eyüp - Körfez Futbol : 0-4
Bandırma - D.Bakır B.Ş. : 3-1
Bozüyük - Pazar : 1-2
Altay - A.Ordu : Perşembe oynanacak
A.Gücü - Bugsaş : 3-0
Güngören - Nazilli : 3-1
Of - Tepecik : 1-3
Alanya - Bayrampaşa : 5-1
İsk.D.Çelik - Kızılcahamam : 1-0

24.HAFTA (02.Mart.'14)

A.Ordu - A.Gücü : 3-2
Bayrampaşa - Bozüyük : 1-0
Körfez Futbol - D.Bakır B.Ş.
Kızılcahamam - Altay : 2-1
Pazar - İsk.D.Çelik : 0-0
Tepecik - Alanya : 1-2
Nazilli - Eyüp : 3-1
Bugsaş - Güngören : 3-0
Of - Bandırma : 3-3

25.HAFTA (09.Mart.'14)

Altay - Pazar
Eyüp - Bugsaş : 1-2
İsk.D.Çelik - Bayrampaşa : 0-1
Güngören - A.Ordu : 2-1
D.Bakır B.Ş. - Nazilli : 2-0
Bandırma - Körfez Futbol : 1-0
Alanya - Of : 5-2
Bozüyük - Tepecik : 0-3
A.Gücü - Kızılcahamam : 2-0

26.HAFTA (16.Mart.'14)

Tepecik - İsk.D.Çelik : 2-0
Nazilli - Körfez : 2-1
Kızılcahamam - Güngören : 0-1
Pazar - A.Gücü : 1-2
Bayrampaşa - Altay : 2-0
Of - Bozüyük : 0-0
Bugsaş - D.Bakır B.Ş. : 0-1
A.Ordu - Eyüp : 2-1
Alanya - Bandırma : 4-1

27.HAFTA (23.Mart.'14)

Altay - Tepecik:2-1
Eyüp - Kızılcahamam : 1-4
Güngören - Pazar : 2-0
D.Bakır B.Ş. - A.Ordu : 0-4
Körfez - Bugsaş : 2-1
Bandırma - Nazilli : 2-0
Bozüyük - Alanya : 1-5
İsk.D.Çelik - Of : 3-0
A.Gücü - Bayrampaşa : 2-1

28.HAFTA (29/30.Mart.'14)

A.Ordu - Körfez : 3-2
Kızılcahamam - D.Bakır B.Ş. : 0-1
Bozüyük - Bandırma : Pazartesi
Tepecik - A.Gücü : 0-4
Of - Altay : 3-1
Alanya - İsk.D.Çelik : 3-0
Bugsaş - Nazilli : 0-1
Pazar - Eyüp : 0-1
Bayrampaşa - Güngören : 1-1

29.HAFTA (06.Nisan.'14)

Altay - Alanya : 2-0
Güngören - Tepecik : 0-1
Körfez - Kızılcahamam : 0-2
D.Bakır B.Ş. - Pazar : 1-0
Nazilli - A.Ordu : 0-1
Bandırma - Bugsaş : 2-1
İsk.D.Çelik - Bozüyük : 1-0
A.Gücü - Of : 2-3
Eyüp - Bayrampaşa : 1-1

30.HAFTA (13.Nisan.'14)

Alanya - A.Gücü : 1-5
Bayrampaşa - D.Bakır B.Ş. : 0-4
Tepecik - Eyüp : 2-0
Bozüyük - Altay : 1-2
A.Ordu - Bugsaş : 5-1
Kızılcahamam - Nazilli : 1-1
Pazar - Körfez : 2-1
Of - Güngören : 3-0
İsk.D.Çelik - Bandırma : 3-2

31.HAFTA (20.Nisan.'14)

Altay - İsk.D.Çelik : 0-0
A.Gücü - Bozüyük : 5-0
Bugsaş - Kızılcahamam : 1-2
Nazilli - Pazar : 0-2
Bandırma - Altınordu : 1-2
Güngören - alanya : 1-2
Eyüp - Of : 2-0
D.Bakır B.Ş. - Tepecik : 2-1
Körfez - Bayrampaşa : 4-0

32.HAFTA (27.Nisan.'14)

İsk.D.Çelik - A.Gücü : 1-1
Bayrampaşa - Nazilli : 2-2
Alanya - Eyüp : 2-2
Bandırma - Altay : 6-2
Pazar - Bugsaş : 1-0
Tepecik - Körfez : 0-2
Of - D.Bakır B.Ş. : 1-2
Bozüyük - Güngören : 1-2
A.Ordu - Kızılcahamam : 3-0

* Bozüyük ve Güngören'in 3.lige düşmesi kesinleşti.

33.HAFTA (04.Mayıs.'14)

Eyüp - Bozüyük : 2-0
Nazilli - Tepecik :0-1
Kızılcahamam - Bandırma : 1-1
A.Ordu - Pazar : 3-0
A.Gücü - Altay : 4-2
Güngören - İsk.D.Çelik : 0-0
D.Bakır B.Ş. - Alanya : 0-2
Bugsaş - Bayrampaşa : 2-1
Körfez Futbol - Ofspor : 2-1

* ALTINORDU , PTT 1.LİGE ÇIKTI.

34.HAFTA (11.Mayıs.'14)

Bandırma - A.Gücü : 1-1
Alanya - Körfez : 4-0
Altay - Güngören : 5-2
Bayrampaşa - A.Ordu : 2-3
Tepecik - Bugsaş : 0-2
Of - Nazilli : 1-1
Bozüyük - D.Bakır B.Ş. : 0-1
İsk.D.Çelik - Eyüp : 2-1
Pazar - Kızılcahamam : 5-4

O G B M A Y AV P
1.ALTINORDU
34 25 6 3 77 23 54 81
2.ALANYASPOR 34 22 6 6 76 35 41 72
3.MKE ANK.GÜCÜ 34 22 5 7 77 30 47 71
4.BANDIRMA 34 18 7 9 68 48 20 61
5.D.BAKIR B.Ş. 34 17 9 8 40 31 9 60
6.TEPECİKSPOR
34 15 7 12 41 43 -2 52
7.NAZİLLİ BLD 34 13 11 10 41 39 2 50
8.BUGSAŞSPOR 34 13 8 13 50 43 7 47
9.KÖRFEZ 34 13 5 16 55 56 -1 44
10.OFSPOR 34 11 10 13 45 54 -9 43
11.PAZAR 34 13 3 18 40 55 -15 42
12.ALTAY 34 11 9 14 50 52 -2 42
13.BAYRAMPAŞA 34 11 8 15 37 56 -19 41
14.K.HAMAM
34 11 4 19 43 53 -10 37
15.İSK.D.ÇELİK 34 9 10 15 34 46 -12 37
16.EYÜPSPOR 34 9 9 16 36 61 -25 36
17.GÜNGÖREN 34 7 6 21 27 54 -27 27
18.BOZÜYÜK 34 2 5 27 21 79 -58 11

* ALTINORDU direkt PTT 1.LİGE ÇIKTI.

* Bozüyükspor, İst.Güngörenspor ve Eyüpspor 3.Lige düştüler.

*Alanyaspor, MKE A.Gücü, Bandırmaspor ve D.Bakır B.Ş.Bld. kendi aralarında Play-Off maçı
oynayacak. Son kalan 1 takım beyaz gruptan finele kalan takımla oynayacak. Galip gelen
PTT 1.Lige çıkacak.

PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL:

Diyarbakır B.Ş.Bld. - Alanyaspor: 0-1
Bandırmaspor - Ankaragücü: 1-0

Ankaragücü - Bandırmaspor: 2-0
Alanyaspor - Diyarbakır B.Ş.Bld: 1-0

YARI FİNAL:

ANKARAGÜCÜ - ALANYASPOR: 0-1
ALANYA - ANKARAGÜCÜ: 3-2

* ALANYASPOR Finalist oldu.

FİNAL: Hatayspor (Beyaz Grup) - Alanyaspor (kırmızı Grup) : 0-0
Penaltılarla : 3-4

* ALANYASPOR PTT 1.LİGE ÇIKTI.

----------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 17:45 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN563
DÜN1059
BU HAFTA563
BU AY15853
TOPLAM3104512

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 62 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim