2011-12 SEZONU 2.LİG KIRMIZI GRUP FİKSTÜRÜ ve MAÇLAR (20.05.'12)
Çarşamba, 02 Kasım 2011 17:43

2.LİG KIRMIZI GRUP

1. HAFTA (11.09.2011)

Körfezspor-Adıyaman:0-0
Kırklareli-1461 Trabzon :1-0
Ünyespor-Fethiyespor:1-2
Kızılcahamam - B.Pazarı  Şeker:1-0
Eyüpspor-Denizli BLD:0-0
Bandırmaspor-Sarıyer:2-1
Mardinspor-Adana Demir:0-1
Altınordu-Çankırı BLD:3-0
Alanyaspor (BAY)


2. HAFTA (18.09.2011)

Körfezspor (BAY)
Çankırı Bld-Mardinspor:1-0
Adana Demir-Bandırma:0-1
Sarıyer-Eyüpspor:4-1
Denizli Bld-Kızılcahamam :1-3
B.Pazarı Şeker-Ünye: 2-2
Fethiye-Kırklareli:3-0
1461 Trabzon-Alanyaspor:0-1
Adıyaman-Altınordu:1-0



3. HAFTA (25.09.2011)

Altınordu-Körfezspor:1-1
Alanyaspor-Fethiyespor:2-0
Kırklareli-B.Pazarı Şeker:2-3
Ünyespor-Denizli Bld:0-1
Kızılcahamam-Sarıyer:4-0
Eyüpspor-Adana Demir:1-1
Bandırma-Çankırı Bld:1-0
Mardinspor-Adıyaman:3-1
1461 Trabzon (BAY


4. HAFTA (02.10.2011)

Körfezspor-Mardin:4-2
Çankırı Bld-Eyüpspor:1-2
Adana Demir-Kızılcahamam:1-1
Sarıyer-Ünyespor:2-0
Denizli Bld-Kırklareli:1-1
B.Pazarı Şeker-Alanyaspor:0-0
Fethiyespor-1461 Trabzon:1-1
Adıyamanspor-Bandırma:0-3
Altınordu (BAY)


5. HAFTA (09.10 2011)

Bandırma-Körfezspor:0-0
1461 Trabzon-B.Pazarı Şeker:4-1
Alanyaspor-Denizli Bld:0-0
Kırklareli-Sarıyerspor:1-1
Ünyespor-Adana Demir:1-0
Kızılcahamam-Çankırı Bld:1-0
Eyüpspor-Adıyaman:2-1
Mardinspor-Altınordu:0-1
Fethiyespor (BAY)


6. HAFTA (16.10.2011)

Körfezspor-Eyüpspor:2-0
Çankırı Bld-Ünyespor:0-0
Adana Demir-Kırklareli:1-1
Sarıyerspor-Alanyaspor:2-2
Denizli Bld-1461 Trabzon:2-1
B.Pazarı Şeker-Fethiye:2-2
Altınordu-Bandırma:1-3
Adıyaman-Kızılcahamam:0-2
Mardinspor (BAY)


7. HAFTA (23.10.2011)

Kızılcahamam-Körfezspor:2-3
Fethiyespor-Denizli Bld:0-0
1461 Trabzon-Sarıyer:2-0
Alanyaspor-Adana Demir:1-3
Kırklareli-Çankırı Bld:2-0
Ünyespor-Adıyaman:0-0
Eyüpspor-Altınordu:0-0
Bandırmaspor-Mardinspor:4-0
Beypazarı Şeker (BAY)


8. HAFTA (30.10.2011
)

Körfezspor-Ünyespor:1-1
Çankırı Bld-Alanyaspor:0-0
Adana Demir-1461 Trabzon:1-0
Sarıyerspor-Fethiyespor:1-2
Denizli Bld-B.Pazarı Şeker:2-0
Mardinspor-Eyüpspor:1-1
Altınordu-Kızılcahamam:1-0
Adıyaman-Kırklareli:2-0
Bandırmaspor (BAY)

 

9. HAFTA (13.11.2011)

Kırklareli-Körfezspor:1-1
B.Pazarı Şeker-Sarıyerspor:2-0
Fethiyespor-Adana Demirspor:2-3
1461 Trabzon-Çankırı Bld:3-2
Alanyaspor-Adıyaman:1-0
Ünyespor-Altınordu:2-2
Kızılcahamam-Mardinspor:6-1
Eyüpspor-Bandırma:2-0
Denizli Bld (BAY)

10. HAFTA (19/20.Kasım.2011)

Körfezspor-Alanyaspor:1-1
Çankırı Bld-Fethiyespor:2-3
Adana Demir-B.Pazarı Şeker:2-0
Sarıyer-Denizli Bld:1-0
Bandırmaspor-Kızılcahamam:3-1
Mardinspor-Ünyespor:0-0
Altınordu-Kırklarelispor:0-0
Adıyaman-1461 Trabzon:0-1
Eyüpspor (BAY)

11. HAFTA (26-27.Kasım.2011)

1461 Trabzon-Körfezspor:1-0
Denizli Bld-Adana Demir:2-1
B.Pazarı Şeker-Çankırı Bld:1-1
Fethiyespor-Adıyaman:1-0
Alanyaspor-Altınordu:0-1
Kırklareli-Mardinspor:5-0

Ünyespor-Bandırmaspor:0-0
Kızılcahamam-Eyüpspor:2-1
Sarıyer (BAY)

12. HAFTA (04.12.2011)

Körfezspor-Fethiye:1-0
Çankırı Bld-Denizli Bld:1-1
Adana Demir-Sarıyer:1-1
Eyüpspor-Ünyespor:1-2
Bandırmaspor Kırklareli:1-0
Mardinspor-Alanya:0-1
Altınordu-1461 Trabzon:1-1
Adıyaman-B.PazarıŞeker:0-3
Kızılcahamam (BAY)

13. HAFTA (10-11.Aralık.2011)

B.PazarıŞeker-Körfezspor:1-3
Sarıyer-Çankırı Bld:4-1
Denizli Bld-Adıyamanspor:2-0
Fethiyespor-Altınordu:2-2
1461 Trabzon-Mardinspor:1-0
Alanyaspor-Bandırmaspor:0-0
Kırklareli-Eyüpspor:1-0
Ünyespor-Kızılcahamam:1-1
Adana Demir (BAY)

14. HAFTA (18.12.2011)

Körfezspor-Denizli Bld:1-1
Çankırı Bld-Adana Demir:2-1
Kızılcahamam-Kırklareli:0-2
Eyüpspor-Alanyaspor:0-0
Bandırmaspor-1461 Trabzon:0-0
Mardinspor-Fethiyespor:1-1
Altınordu-B.Pazarı Şeker:0-0
Adıyaman-Sarıyerspor:1-1
Ünyespor (BAY)

15. HAFTA (25.12.2011)

Sarıyerspor-Körfezspor:1-3
Adana Demir-Adıyaman:2-2
Denizli Bld-Altınordu:0-0
B.Pazarı Şeker-Mardinspor:5-3
Fethiyespor-Bandırmaspor:2-0
1461 Trabzon-Eyüpspor:3-0
Alanyaspor-Kızılcahamam:2-2
Kırklareli-Ünyespor:0-0
Çankırı Bld (BAY)

16. HAFTA (15.Ocak.2012)

Körfezspor-Adana Demir:0-1
Ünyespor-Alanyaspor:0-1
Kızılcahamam-1461 Trabzon:1-1
Eyüpspor-Fethiyespor:2-2
Bandırmaspor-Beypazarı Şeker:3-1
Mardinspor-Denizli Bld:0-3 (Hük.)
Altınordu-Sarıyer:2-0
Adıyaman-Çankırı Bld:0-0
Kırklareli (BAY)

17. HAFTA (22.01.2012)

Çankırı Bld-Körfezspor:4-0
Adana Demir-Altınordu:1-0
Sarıyer-Mardinspor:3-0 (Hük.)
Denizli Bld-Bandırmaspor:0-1
Beypazarı Şeker-Eyüpspor:0-0
Fethiyespor-Kızılcahamam:3-1
1461 Trabzon-Ünyespor:2-2
Alanyaspor-Kırklareli:0-0
Adıyamanspor (BAY)


O G B M A Y AV P
1.BANDIRMASPOR 16 10 4 2 22 8 14 34
2.FETHİYESPOR 16 7 6 3 26 19 7 27
3.1461 TRABZON 16 7 5 4 21 13 8 26
4.AD. DEMİR 16 7 5 4 20 15 5 26
5.ÇUBUKSPOR
16 7 4 5 28 20 8 25
6.DENİZLİ BLD.
16 6 7 3 16 10 6 25
7.KOCAELİKÖRFEZ
16 6 7 3 21 17 4 25
8.ALANYASPOR 16 5 9 2 12 9 3 24
9.ALTINORDU
16 5 8 3 15 11 4 23
10.KIRKLARELİ 16 5 7 4 17 13 4 22
11.SARIYER 16 5 4 7 22 24 -2 19
12.B.P.ŞEKER
16 4 6 6 21 25 -4 18
13.ÜNYESPOR 16 2 10 4 12 15 -3 16
14.EYÜPSPOR 16 3 7 6 13 20 -7 16
15.ÇANKIRISPOR 16 3 5 8 15 22 -7 14
16.ADIYAMAN 16 2 5 9 8 21 -13 11
17.MARDİNSPOR 16 1 3 12 11 38 -27 3

----------------------------İLK YARI SONU------------------------------------

18.HAFTA (28-29.Ocak.'12)

Beypazarı Şeker - Kızılcahamam:0-0
Fethiye - ünye:3-1
1461 Trabzon - Kırklareli:0-0
Adıyaman - Körfez:0-0
Çankırı - Altınordu:1-0
Ad.Demir - mardin:3-0 (Hük.)
Sarıyer - Bandırma:2-1
Denizli Bld - Eyüp:1-3
Alanyaspor (Bay)

19.HAFTA (05.02.'12)

Altınordu - adıyaman:0-0
Alanya - 1461 Trabzon:0-0
Kırklareli - Fethiye:0-1
Ünye - B.Pazarı Şeker.2-1
Eyüp - Sarıyer:1-3
Bandırma - Ad.Demir:0-1
Kızılcahamam - Denizli Bld:2-1
Mardinspor - Çankırıspor: 0-3 (Hük.)
Kocaeli Körfez (BAY)

20.HAFTA (11-12.02.'12)

B.Pazarı Şeker - Korklareli:1-0
Fethiye - alanya:2-0
Körfez - A.ordu:1-0
Çankırı - Bandırma:2-1
Ad.Demir - Eyüp:1-3
Sarıyer - K.Hamam:1-0
Denizli Bld- Ünye:1-0
Adıyamanspor - Mardinspor: 3-0 (Hük.)
1461 Trabzon (BAY)

21.HAFTA (19.02.'12)

Bandırma - A.Yaman:2-1
1461 Trabzon - Fethiye:2-1
Alanya - B.Pazarı Şeker:2-1
Kırklareli - Denizli Bld:1-0
ünye - Sarıyer:2-1
K.Hamam - Ad.Demir:0-0
Eyüp - Çankırı:0-0
Mardinspor - Kocaeli Körfez: 0-3 (Hük.)
altınordu (BAY)

22.HAFTA (25-26.02.'12)

Beypazarı Şekerspor - 1461 Trabzon:0-0
Körfez - Bandırma:0-0
A.Yman - Eyüp:1-2
Çankırı - K.Hamam:2-1
Ad.Demir - ünye:0-2
Sarıyer - Kırklareli:1-1
Denizli Bld - alanya:4-0
Altınordu - Mardin: 3-0 (Hük.)
Fethiyespor (BAY)

23.HAFTA (04.03.'12)
K.Hamam - Adıyaman:2-1
Eyüp - Körfez:1-2
Bandırma - A.Ordu:0-0
Fethiye - B.Pazarı Şeker:0-0
1461Trabzon - Denizli Bld:1-0
Alanya - Sarıyer:0-0
Kırklareli - Ad.Demir:0-2
Ünye - Çankırı:1-1
Mardinspor (BAY)

24.HAFTA (11.Mart.'12)
A.Ordu - Eyüp:0-1
Körfez - K.Hamam:0-0
A.Yaman - Ünye:0-1
Çankırı - Kırklareli:2-4
Ad.Demir - Alanya:1-1
Sarıyer - 1461Trabzon:0-1
Denizli Bld - Fethiye:1-1
Mardinspor - Bandırmaspor: 0-3 (Hük.)
Beypazarı Şeker (BAY)

25.HAFTA (17/18.Mart.'12)
B.Pazarı Şeker - Denizli Bld:0-4
Ünye - Körfez:1-2
K.Hamam - A.Ordu:3-1
Kırklareli - Adıyaman:2-1
Fethiye - Sarıyer:2-0
1461Trabzon - Ad.Demir:3-1
Alanya - Çankırı:3-1
Eyüp - Mardinspor: 3-0 (Hük.)
Bandırmaspor (BAY)

26.HAFTA (24/25.Mart.'12)
Ad.Demir - Fethiye:3-1
Sarıyer - B.Pazarı şeker:0-1
Bandırma - Eyüp:1-0
A.Ordu - Ünye:2-1
Körfez - Kırklareli:0-0
Adıyaman - alanya:2-2
Çankırı - 1461Trabzon:1-1
Mardinspor - Kızılcahamam: 0-3 (Hük.)
Denizli Bld. (BAY)

27.HAFTA (31.Mart.'12 Cumartesi)
1461Trabzon - Adıyaman:3-0
Alanya - Köfez:2-1
Kırklareli - A.Ordu:3-1
K.Hamam - Bandırma:0-0
Denizli Bld - Sarıyer:2-2
B.Pazarı Şeker - Ad.Demir:2-1
Fethiye - Çankırı:3-4
Ünyespor - Mardinspor: 3-0 (Hük.)
Eyüpspor (BAY)

28.HAFTA (07-08.Nisan.'12)
Ad.Demir - Denizli Bld:4-0
Eyüp - K.Hamam:2-1
Bandırma - ünye:2-1
A.Ordu - Alanya:0-0
Körfez - 1461Trabzon:1-1
Adıyaman - Fethiye:0-3
Çankırı - B.Pazarışeker:2-1
Mardinspor - Kırklareli: 0-3 (Hük.)
Sarıyer (BAY)

29.HAFTA (15.Nisan.'12)
Beypazar Şeker - Adıyaman:0-2
Fethiye - Körfez:2-0
1461Trabzon - Altınordu:3-2
Kırklareli - Bandırma:0-0
Ünye - Eyüp:0-0
Sarıyer - Ad.Demir:1-0
Denizli Bld - Çankırı:0-1
alanyaspor - Mardinspor: 3-0 (Hük.)
Kızılcahamam (BAY)

30.HAFTA (22.Nisan.'12)
K.Hamam - Ünye:1-0
Eyüp - Kırklareli
Bandırma - alanya:1-0
Altınordu - Fethiye:2-4
Körfez - B.Pazarı şeker:3-0
Adıyaman - Denizli Bld:2-4
Çankırı - Sarıyer:0-1
Mardinspor - 1461 Trabzon: 0-3 (Hük.)
Adana Demirspor (BAY)

31.HAFTA (28/29.Nisan.'12)

Denizli Bld - Körfez:0-3
B.Pazar Şeker - A.Ordu:2-1
1461 Trabzon - Bandırma:1-0
Alanya - Eyüp:1-1
Kırklareli - Kızılcahamam:0-1
Ad.Demir - Çankırı:2-0
Sarıyer - Adıyaman:2-0
Fethiye - Mardinspor: 3-0 (Hük.)
ünyespor (BAY)

32.HAFTA (06.Mayıs.'12)
Ünye - Kırklareli: 2-1
K.Hamam - alanya: 2-0
Eyüp - 1461Trabzon:0-3
Bandırma - Fethiye: 4-1
A.Ordu - Denizli Bld:2-0
Körfez - Sarıyer: 1-0
Adıyaman - Ad.Demir: 2-3
Mardin - Beypazarı Şeker: 0-3 (Hük.)
Çankırı Bld. (BAY)

33.HAFTA (13.Mayıs.'12)
Çankırı - A.Yaman:4-0
Ad.Demir - Körfez:1-0
Sarıyer - A.Ordu:0-1
B.Pazarşeker - Bandırma:3-0
Fethiye - Eyüp:0-0
1461Trabzon - K.Hamam:5-2
Alanya - Ünye:0-1
Denizli Bld. - Mardinspor: 3-0 (Hük.)
Kırklarelispor (BAY)

*1461 Trabzon, bitime 1 hafta kala TFF 1.lige çıktı.

34.HAFTA (20.Mayıs.'12)  (SON)
Kırklareli - Alanya:2-0
Ünye - 1461Trabzon:2-2
K.Hamam - Fethiye:2-1
Eyüp - B.Pazarşeker:3-1
Bandırma - Denizli Bld:0-2
A.Ordu - Ad.Demir:1-3
Körfez - Çankırı:1-1
Mardinspor - Sarıyer: 0-3 (Hük.)
Adıyamanspor (BAY)

 


O G B M A Y AV P
1.1461 TRABZON
32 17 11 4 50 23 27 62
2.BANDIRMASPOR 32 16 8 8 37 22 15 56
3.ADANA DEMİR 32 16 7 9 46 31 15 55
4.FETHİYESPOR 32 15 9 8 54 38 16 54
5.K.HAMAMSPOR
32 15 8 9 48 34 14 53
6.KÖRFEZ
32 13 13 6 39 26 13 52
7.DENİZLİ BLD 32 12 9 11 39 32 7 45
8.KIRKLARELİ 32 11 11 10 34 26 8 44
9.EYÜP 32 11 11 10 34 35 -1 44
10.SARIYER 32 12 7 13 39 37 2 43
11.ALANYA 32 9 15 8 26 28 -2 42
12.ÇANKIRI 32 11 9 12 40 41 -1 42
13.ÜNYE 32 9 13 10 32 32 0 40
14.B.PAZARŞEKER 32 10 9 13 37 45 -8 39
15.ALTINORDU 32 9 11 12 31 33 -2 38
16.ADIYAMAN 32 4 8 20 23 51 -28 20
17.MARDİN 32 1 3 28 11 86 -75 3

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı CezaPuanı
MARDİNSPOR 3

* 1461 Trabzon doğrudan TFF 1.Lige çıktı

* Bandırma, Adana Demir, Fethiye ve Kızılcahamam ; Beyaz Gruptaki
Turgutluspor, Bugsaşspor, Bozüyükspor ve Balıkesirspor ile Play-Off oynayacak

PLAY-OFF Çeyrek Final:

Bugsaş - Bandırmaspor: 2-1
Adana Demirspor - Balıkesirspor: 1-0

Bozüyükspor - Kızılcahamamspor: 1-0
Fethiyespor - Turgutluspor: 1-0

PLAY-OFF YARI FİNAL:

Bugsaş - Adana Demirspor: 0-0 Penaltılarla: 8-9
Bozüyükspor - Fethiyespor: 2-2 Penaltılarla: 5-6

FİNAL: ADANA DEMİR - FETHİYESPOR: 2-1

* ADANA DEMİRSPOR, TFF 1.LİGE ÇIKTI.

* Mardinspor, Adıyamanspor ve Altınordu 3.LİGE DÜŞTÜLER

Perşembe, 27 Temmuz 2017 16:31 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN77
DÜN660
BU HAFTA3514
BU AY13650
TOPLAM3047882

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 85 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim