2012-2013 2.LİG BEYAZ GRUP, STATÜ,FİKSTÜR ve MAÇLAR (12.05.'13)
Cuma, 20 Temmuz 2012 01:01
Spor Toto 2. Lig 9 Eylül 2012'de başlayacak, ilk devre 23 Aralık 2012'de tamamlanacak. 27 Ocak 2013'te başlayacak ikinci devre 12 Mayıs 2013'te sona erecek.
Spor Toto 2. Lig’de, çift devreli lig müsabakaları sonunda her iki grupta 16. ve 17. sıraları alan 2’şer takım olmak üzere toplam 4 takım Spor Toto 3. Lig’e düşer
2.lig, bir önceki sezonun sonunda TFF 1. Lig’den düşen 3 takım, Spor Toto 3. Lig’den yükselen 6 takım ve Spor Toto 2. Ligde kalan 25 takımın katılımı ile toplam 34 takımdan oluşur
Spor Toto 2. Liginde yabancı uyruklu futbolcu oynayamaz.
TFF 1. Lig’den Spor Toto 2. Lig’e düşen takımların sözleşmesi devam eden yabancı uyruklu futbolcuları, TFF’ye daha önce ibraz edilen sözleşmelerinin süresiyle sınırlı olmak kaydıyla başkaca bir kulübe geçici transfer sözleşmesiyle transfer olabilirler. Bu nedenle yabancı uyruklu futbolcunun mevcut kulübünde vizesinin yapılması bu ligde oynama uygunluğu kazandığı anlamına gelmez
Spor Toto 2. Lig 17’şer takımlı iki grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır
Spor Toto 2. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda her iki grupta 1. olan takımlar TFF 1. Lig’e yükselir.
Çift devreli lig müsabakaları sonunda Spor Toto 2. Ligde her iki grupta 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, TFF 1. Lig’e yükselecek 3. takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılırlar.
Final müsabakasını kazanan takım TFF 1. Lig’e yükselen 3. takım olur.
KATILAN TAKIMLAR:
1.Alanyaspor
2.Altay
3.Balıkesirspor
4.Bayrampaşa
5.Denizli Bld.
6.Eyüpspor
7.Gaziosmanpaşa
8.İnegölspor
9.Kırklarelispor
10.Kızılcahamamspor AŞ
11.Konya Anadolu Selçukluspor (Torku Şeker)
12.Körfez Futbol Kulübü
13.Yeni Malatyaspor
14.Ofspor
15.Ank.Çamlıdere Şeker ()Ank.Şekerspor
16.Tokatspor
17.İskenderun D.Çelik

F İ K S T Ü R :

1.Hafta: (09.Eylül - 16.00)
İSK.D.ÇELİK -  G.OSMANPAŞA :1-1
KÖRFEZ  -  ALANYA :2-1
İNEGÖL -  TOKAT:1-1
BAYRAMPAŞA -  BALIKESİR:1-2
OF -  ALTAY :0-3
KIRKLARELİ -  DENİZLİ BLD :1-1
KONYA AND.SELÇUKLU -  YENİ MALATYA :0-0
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR -  KIZILCAHAMAM :0-1

2.Hafta (16.09.'12)
BALIKESİR -  KONYA AND.SELÇUKLU:0-0
YENİ MALATYA -  EYÜP :0-0
ALANYA -  OF:2-0
G.OSMANPAŞA -  KÖRFEZ :2-2
ALTAY -  İNEGÖL:1-0
KIZILCAHAMAM -  KIRKLARELİ:3-1
TOKAT -  Çamlıdere ŞEKERSPOR :1-0
DENİZLİ BLD -  BAYRAMPAŞA:2-3

3.Hafta (23.09.'12)
İNEGÖL -  ALANYA:2-1
OF -  G.OSMANPAŞA :1-0
EYÜP -  BALIKESİR:0-2
ANK.ŞEKERSPOR  -  ALTAY :3-1
KIRKLARELİ -  TOKAT:3-2
KÖRFEZ  -  İSK.D.ÇELİK :0-1
KONYA AND.SELÇUKLU -  DENİZLİ BLD :4-1
BAYRAMPAŞA -  KIZILCAHAMAM:1-2

4.Hafta :

KIZILCAHAMAM -  KONYA AND.SELÇUKLU:1-0
BALIKESİR -  YENİ MALATYA:2-1
DENİZLİ BLD -  EYÜP :1-3
İSK. D.ÇELİK -  OF:0-1
G.OSMANPAŞA -  İNEGÖL:1-3
ALTAY -  KIRKLARELİ :1-1
TOKAT -  BAYRAMPAŞA :2-1
ALANYA -  ÇAMLIDERE ŞEKER :3-1

5.Hafta  (07.Ekim.'12)

ÇAMLIDERE ŞEKER -  G.OSMANPAŞA :0-1
KIRKLARELİ -  ALANYA :1-0
KON.AND.SELÇUKLU -  TOKAT:3-0
BAYRAMPAŞA -  ALTAY :0-2
İNEGÖL -  İSK.D.ÇELİK :0-0
YENİ MALATYA -  DENİZLİ BLD:1-0
OF -  KÖRFEZ  :2-1
EYÜP -  KIZILCAHAMAM :1-2

6.Hafta (14.Ekim.'12)

KIZILCAHAMAM -  YENİ MALATYA:0-4
ALTAY -  KONYA AND.SELÇUKLU:0-0
TOKAT -  EYÜP:2-0
DENİZLİ BLD -  BALIKESİR :1-1
KÖRFEZ  -  İNEGÖL:1-5
G.OSMANPAŞA -  KIRKLARELİ:0-0
ALANYA -  BAYRAMPAŞA :1-0
İSK. D.ÇELİK -  ANK.ŞEKERSPOR :2-1


7.Hafta (21.Ekim.'12)
BAYRAMPAŞA -  G.OSMANPAŞA :2-2
YENİ MALATYA -  TOKAT :3-2
KONYA AND.SELÇUKLU -  ALANYA :2-1
EYÜP -  ALTAY :0-0
ÇAMLIDERE ŞEKER -  KÖRFEZ :1-0
KIRKLARELİ -  İSK.D.ÇELİK: 0-0
İNEGÖL -  OF:3-1
BALIKESİR -  KIZILCAHAMAM:1-1

8.Hafta (27/28.Ekim.'12)

ALTAY -  YENİ MALATYA:0-0
G.OSMANPAŞA -  KONYA AND.SELÇUKLU :0-1
KIZILCAHAMAM -  DENİZLİ BLD:0-1
ALANYA -  EYÜP:3-3
TOKAT -  BALIKESİR:0-2
İSK. D.ÇELİK -  BAYRAMPAŞA :1-0
OF -  ANK.ŞEKERSPOR  :1-2
KÖRFEZ  -  KIRKLARELİ:0-1

9.Hafta  (04.Kasım.'12)

EYÜP -  G.OSMANPAŞA :2-1
BALIKESİR -  ALTAY :2-1
YENİ MALATYA -  ALANYA :0-0
DENİZLİ BLD -  TOKAT :1-4
ÇAMLIDERE.ŞEKER -  İNEGÖL:0-1
KIRKLARELİ -  OF:1-1
BAYRAMPAŞA -  KÖRFEZ:2-2
KONYA AND.SELÇUKLU -  İSK.D.ÇELİK:1-1

10.Hafta (11.Kasım.'12)

ALTAY -  DENİZLİ BLD:0-0
İSK.D.ÇELİK -  EYÜP :1-0
KÖRFEZ  -  KONYA AND.SELÇUKLU :1-0
TOKAT -  KIZILCAHAMAM:1-1
G.OSMANPAŞA -  YENİ MALATYA:0-0
ALANYA -  BALIKESİR :0-0
İNEGÖL -  KIRKLARELİ:0-0
OF -  BAYRAMPAŞA :1-4

11.Hafta (14.Kasım.'12 Çarşamba)

KIRKLARELİ -  ÇAMLIDERE ŞEKER :1-0
BALIKESİR -  G.OSMANPAŞA :1-0
KIZILCAHAMAM -  ALTAY :3-3
BAYRAMPAŞA -  İNEGÖL:0-1
DENİZLİ BLD -  ALANYA :0-1
EYÜP -  KÖRFEZ  :1-0
YENİ MALATYA -  İS. D.ÇELİK :4-1
KONYA AND.SELÇUKLU -  OF:0-3

12.Hafta (18.Kasım.'12)

OF -  EYÜP:2-1
G.OSMANPAŞA -  DENİZLİ BLD: 0-0
İNEGÖL -  KONYA AND.SELÇUKLU :2-1
KÖRFEZ -  YENİ MALATYA:1-1
ALANYA -  KIZILCAHAMAM:1-0
ALTAY -  TOKAT:0-0
İSK. D.ÇELİK -  BALIKESİR :1-0
Ç.DERE ŞEKER -  BAYRAMPAŞA :0-0

13.Hafta (25.Kasım.'12)

KONYA AND.SELÇUKLU -  ÇAMLIDEREŞEKER:0-1
KIZILCAHAMAM -  G.OSMANPAŞA :2-1
BAYRAMPAŞA -  KIRKLARELİ: 2-0
TOKAT -  ALANYA :1-0
EYÜP -  İNEGÖL:2-0
BALIKESİR -  KÖRFEZ  : 2-2
YENİ MALATYA -  OF: 4-3
DENİZLİ BLD -  İSK. D.ÇELİK :2-1
14.Hafta  02.Aralık.'12)
KÖRFEZ  -  DENİZLİ BLD:1-1
ÇAMLIDERE ŞEKER -  EYÜP :0-0
KIRKLARELİ -  KONYA AND.SELÇUKLU :1-0
İNEGÖL -  YENİ MALATYA :2-1
İSK. D.ÇELİK -  KIZILCAHAMAM :2-0
OF -  BALIKESİR:1-2
ALANYA -  ALTAY :3-0
G.OSMANPAŞA -  TOKAT :1-4

15.Hafta (8-9.Aralık.'12)

BALIKESİR -  İNEGÖL:1-0
EYÜP -  KIRKLARELİ :1-0
ALTAY -  G.OSMANPAŞA :1-3
YENİ MALATYA -  ANK.Ç.DERE ŞEKER :2-1
KONYA AND.SELÇUKLU -  BAYRAMPAŞA :0-0
KIZILCAHAMAM -  KÖRFEZ  :5-2
TOKAT -  İSK. D.ÇELİK :1-0
DENİZLİ BLD -  OF.2-2

16.Hafta (15/16.Aralık.'12)

BAYRAMPAŞA -  EYÜP : 2-1
İSK. D.ÇELİK -  ALTAY :1-4
İNEGÖL -  DENİZLİ BLD: 3-3
KIRKLARELİ -  YENİ MALATYA :0-0
OF -  KIZILCAHAMAM :0-2
G.OSMANPAŞA -  ALANYA:0-0
Ç.DERE ŞEKER  -  BALIKESİR :1-2
KÖRFEZ  -  TOKAT:0-2

17.Hafta (22/23.Aralık.'12)
KIZILCAHAMAM -  İNEGÖL:1-1
BALIKESİR -  KIRKLARELİ :0-1
YENİ MALATYA -  BAYRAMPAŞA :0-1
DENİZLİ BLD -  Ç.DERE ŞEKER :1-0
EYÜP -  KONYA AND.SELÇUKLU :2-1
ALTAY -  KÖRFEZ :0-2
ALANYA -  İSK. D.ÇELİK:2-0
TOKAT -  OF:3-0

O G B M A Y AV P
1.BALIKESİR 16 9 5 2 20 11 9 32
2.TOKAT 16 9 3 4 26 16 10 30
3.İNEGÖL 16 8 5 3 24 14 10 29
4.K.HAMAM
16 8 4 4 24 20 4 28
5.Y.MALATYA 16 6 7 3 21 13 8 25
6.ALANYA 16 7 4 5 19 12 7 25
7.KIRKLARELİ 16 6 7 3 12 11 1 25
8.EYÜP 16 6 4 6 16 17 -1 22
9.İSK. D.ÇELİK 16 6 4 6 13 17 -4 22
10.BAYRAMPAŞA 16 5 4 7 19 19 0 19
11.ALTAY 16 4 7 5 17 18 -1 19
12.ANAD.SELÇUKLU 16 4 5 7 13 14 -1 17
13.OF 16 5 2 9 19 30 -11 17
14.DENİZLİ BLd 16 3 7 6 17 25 -8 16
15.Ç.DERE ŞEKER
16 4 2 10 11 17 -6 14
16.KÖRFEZ
16 3 5 8 17 27 -10 14
17.G.OSMANPAŞA 16 2 7 7 13 20 -7 13

--------------------------------------İLK YARI SONU ----------------------------------------------------------------

18.Hafta (27.Ocak.'13)

G.OSMANPAŞA -  İSK.D.ÇELİK :2-3
ALTAY -  OF :2-0
ALANYA -  KÖRFEZ :2-0
YENİ MALATYA -  KONYA AND.SELÇUKLU :2-2
BALIKESİR -  BAYRAMPAŞA :0-0
KIZILCAHAMAM  -  Çamlıdere ŞEKERSPOR :1-1
DENİZLİ BLD -  KIRKLARELİ:0-3
TOKAT -  İNEGÖL :0-2

19.Hafta

Ç.DERE ŞEKER -  TOKAT:2-2
OF -  ALANYA :0-1
KONYA AND.SELÇUKLU  -  BALIKESİR:1-2
İNEGÖL -  ALTAY :1-0
KÖRFEZ  -  G.OSMANPAŞA :2-1
EYÜPSPOR -  YENİ MALATYASPOR :0-3
KIRKLARELİ -  KIZILCAHAMAM:2-2
BAYRAMPAŞA -  DENİZLİ BLD:1-0
20.Hafta (10.Şubat.'13)
BALIKESİR -  EYÜP:2-0
G.OSMANPAŞA -  OF :0-0
DENİZLİ BLD -  KONYA AND.SELÇUKLU:2-1
İSK. D.ÇELİK -  KÖRFEZ:1-0
TOKAT -  KIRKLARELİ:2-0
ALTAY -  ANK.ŞEKERSPOR :1-0
KIZILCAHAMAM -  BAYRAMPAŞA 2-2
ALANYA -  İNEGÖL :2-0

21.Hafta (17.Şubat.'13 Pazar)

BAYRAMPAŞA -  TOKAT:3-1
KIRKLARELİ -  ALTAY :1-2
YENİ MALATYA -  BALIKESİR:0-0
İNEGÖL -  G.OSMANPAŞA :1-1
Ç.DERE ŞEKERSPOR -  ALANYA :0-0
KONYA AND.SELÇUKLU -  KIZILCAHAMAM:0-0
OFSPOR -  İSK. D.ÇELİK:1-0
EYÜP -  DENİZLİ BLD:1-0

22.Hafta :

KIZILCAHAMAM -  EYÜP:2-2
KÖRFEZ -  OF:1-0
TOKAT -  KONYA AND.SELÇUKLU :3-1
DENİZLİ BLD -  YENİ MALATYA :1-0
ALANYA -  KIRKLARELİ :0-1
ALTAY -  BAYRAMPAŞA :1-1
G.OSMANPAŞA - Ç.DERE ŞEKER:0-1
İSK. D.ÇELİK -  İNEGÖL:0-1

23.Hafta :

KONYA AND.SELÇUKLU -  ALTAY :0-3
EYÜP -  TOKAT:2-2
KIRKLARELİ -  G.OSMANPAŞA :2-1
BAYRAMPAŞA -  ALANYA :3-0
İNEGÖL -  KÖRFEZ  :3-2
YENİ MALATYA -  KIZILCAHAMAM: 1-0
Ç.DERE ŞEKER -  İSK. D.ÇELİK:0-2
BALIKESİR -  DENİZLİ BLD: 2-0

24.Hafta (10.Mart.'13)

ALTAY -  EYÜP :1-1
TOKAT -  YENİ MALATYA :1-1
ALANYA -  KONYA AND.SELÇUKLU:0-1
İSK. D.ÇELİK -  KIRKLARELİ :0-2
KÖRFEZ  -  ANK.ŞEKERSPOR :0-0
G.OSMANPAŞA -  BAYRAMPAŞA :2-0
OFSPOR -  İNEGÖLSPOR :2-1
KIZILCAHAMAM -  BALIKESİR:0-3

25.Hafta (17.Mart.'13)

YENİ MALATYA -  ALTAY : 4-0
BALIKESİR -  TOKAT : 1-0
EYÜP -  ALANYA : 2-0
KONYA AND.SELÇUKLU -  G.OSMANPAŞA : 2-1
DENİZLİ BLD -  KIZILCAHAMAM : 0-1
Ç.DERE ŞEKERSPOR -  OF : 0-0
BAYRAMPAŞA -  İSK. D.ÇELİK : 2-1
KIRKLARELİ -  KÖRFEZ : 1-2
26.Hafta  (23.03.'13)
TOKAT -  DENİZLİ BLD:1-1
G.OSMANPAŞA -  EYÜP:2-2
İSK. D.ÇELİK -  KONYA AND.SELÇUKLU:1-1
ALANYA -  YENİ MALATYA:1-2
OF -  KIRKLARELİ :1-1
İNEGÖL -  Ç.DERE ŞEKER:2-0
KÖRFEZ  -  BAYRAMPAŞA :1-0
ALTAY -  BALIKESİR:0-1
27.Hafta (31.03.'13)
DENİZLİ BLD -  ALTAY :0-0
BALIKESİR -  ALANYA :2-1
KIZILCAHAMAM -  TOKAT :2-3
KIRKLARELİ -  İNEGÖL :2-2
YENİ MALATYA -  G.OSMANPAŞA :1-1
KONYA AND.SELÇUKLU -  KÖRFEZ :3-1
BAYRAMPAŞA -  OF :1-0
EYÜP -  İSK. D.ÇELİK :0-2
28.Hafta (03.04.'13)
ALANYA -  DENİZLİ BLD : 1-2
KÖRFEZ  -  EYÜP :3-1
OF -  KONYA AND.SELÇUKLU :1-1
İSK. D.ÇELİK -  YENİ MALATYA :0-1
ALTAY -  KIZILCAHAMAM : 1-0
ÇAMLIDERE ŞEKER -  KIRKLARELİ : 4-0
İNEGÖL -  BAYRAMPAŞA : 3-1
G.OSMANPAŞA -  BALIKESİR : 1-0
29.Hafta (07.04.'13)
TOKAT -  ALTAY :1-1
KONYA AND.SELÇUKLU -  İNEGÖL: 1-1
KIZILCAHAMAM -  ALANYA: 3-1
BAYRAMPAŞA -  ANK.ŞEKERSPOR :2-1
DENİZLİ BLD -  G.OSMANPAŞA :0-1
YENİ MALATYA -  KÖRFEZ :1-0
BALIKESİRSPOR -  İSK. D.ÇELİK:2-0
EYÜP -  OF : 0-1
30.Hafta
İNEGÖL -  EYÜP :7-2
İSK. D.ÇELİK -  DENİZLİ BLD :0-0
Ç.DERE ŞEKER -  KONYA AND.SELÇUKLU:0-2
OF -  YENİ MALATYA :0-0
G.OSMANPAŞA -  KIZILCAHAMAM : 1-1
KIRKLARELİ -  BAYRAMPAŞA :1-4
ALANYA -  TOKAT : 4-1
KÖRFEZ  -  BALIKESİR : 1-1
31.Hafta (21.Nisan.'13 Pazar)
ALTAY -  ALANYA : 1-0
YENİ MALATYA -  İNEGÖL : 1-1
EYÜP -  ANK.ŞEKERSPOR :2-1
TOKAT -  G.OSMANPAŞA : 0-2
KONYA AND.SELÇUKLU -  KIRKLARELİ : 0-0
DENİZLİ BLD -  KÖRFEZ : 2-3
BALIKESİR -  OF : 4-1
KIZILCAHAMAM -  İSK. D.ÇELİK : 1-1

32.Hafta (27.Nisan.'13 C.tesi)

OF -  DENİZLİ BLD: 1-0
KIRKLARELİ -  EYÜP : 1-3
BAYRAMPAŞA -  KONYA AND.SELÇUKLU : 1-0
ANK.ŞEKERSPOR -  YENİ MALATYA:0-0
KÖRFEZ  -  KIZILCAHAMAM : 1-1
İSK. D.ÇELİK -  TOKAT : 0-3
İNEGÖL -  BALIKESİR : 0-1
G.OSMANPAŞA -  ALTAY : 2-1
* Balıkesirspor PTT 1.LİGE ÇIKTI.

33.Hafta
DENİZLİ BLD -  İNEGÖL : 2-1
YENİ MALATYA -  KIRKLARELİ : 3-1
ALANYA -  G.OSMANPAŞA : 0-2
BALIKESİR -  ANK.ŞEKERSPOR : 2-1
EYÜP -  BAYRAMPAŞA : 0-3
ALTAY -  İSK. D.ÇELİK :2-2
TOKAT -  KÖRFEZ: 2-1
KIZILCAHAMAM -  OF: 1-0

34.HAFTA (12.Mayıs.'13)

KONYA AND.SELÇUKLU -  EYÜP : 3-0
Ç.DERE ŞEKER -  DENİZLİ BLD : 0-2
İNEGÖL -  KIZILCAHAMAM : 2-1
BAYRAMPAŞA -  YENİ MALATYA : 0-4
KIRKLARELİ -  BALIKESİR : 3-3
KÖRFEZ  -  ALTAY : 1-0
OF -  TOKAT : 1-1
İSK. D.ÇELİK -  ALANYA : 1-2


O G B M A Y AV P
1.BALIKESİR 32 20 9 3 46 20 26 69
2.İNEGÖL 32 16 9 7 52 33 19 57
3.YENİ MALATYA 32 14 14 4 45 21 24 56
4.TOKATSPOR 32 14 9 9 49 40 9 51
5.BAYRAMPAŞA 32 14 7 11 43 36 7 49
6.K.HAMAM A.Ş. 32 11 12 9 42 41 1 45
7.ALTAY 32 10 12 10 33 33 0 42
8.KIRKLARELİ 32 10 12 10 33 40 -7 42
9.ALANYASPOR 32 12 5 15 34 33 1 41
10.İSK.D.ÇELİK 32 10 8 14 27 37 -10 38
11.AND.SELÇUK 32 9 11 12 32 32 0 38
12.KÖRFEZ 
32 10 8 14 36 46 -10 38
13.EYÜP 32 10 8 14 35 50 -15 38
14.G.O.PAŞA 32 8 12 12 33 36 -3 36
15.OFSPOR 32 9 8 15 28 44 -16 35
16.DENİZLİ BLD 32 8 10 14 29 42 -13 34
17.Ç.DEREŞEKER 32 6 8 18 22 35 -13 26
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Balıkesirspor PTT 1.Lige çıktı.
* İnegölspor - Yeni Malatyaspor - Tokatspor ve Bayrampaşa
kırmızı gruptan Hatayspor, İst.Tepecik , Fethiyespor ve grubu 3.bitirip
play-off'a girmeyen Polatlı Bugsaş'ın yerine 6.sıradaki Nazilli Bld.ile
PLAY-OFF oynayacaklar.
Play-Off'tan 1 takım daha PTT 1.Lige çıkacak.

PLAY-OFF:
Tokatspor - Hatayspor: 1-3
Nazilli Bld. - Bayrampaşa: 0-0 UZATMADA: 0-1
Yeni Malatya - İst.Tepecik: 3-2
Fethiyespor - İnegölspor: 1-0
YARI FİNAL:
HATAYSPOR - BAYRAMPAŞA: 3-1
YENİ MALATYA - FETHİYE: 2-2  UZATMADA: 2-4
FİNAL: HATAYSPOR - FETHİYESPOR: 1-2
* FETHİYESPOR PTT 1.LİGE ÇIKTI.

* Çamlıdere Şekerspor ve Denizli Bld.Spor Spor-Toto 3.Lige düştüler.
Perşembe, 27 Temmuz 2017 17:15 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN446
DÜN722
BU HAFTA5214
BU AY14741
TOPLAM3048973

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 73 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim