2016-17 2.LİG BEYAZ G.FİKSTÜR ve MAÇLAR .. (02.05.'17)
Salı, 09 Ağustos 2016 18:52

 

GRUBUN TAKIMLARI (18 Takım):

1.AMED SPORTİF FAALİYETLER
2.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3.BUCASPOR
4.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
5.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
6.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
7.FETHİYESPOR
8.HACETTEPE SPOR
9.İSTANBULSPOR A.Ş.
10.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
11.KEÇİÖRENGÜCÜ
12.KOCAELİ BİRLİK SPOR
13.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
14.NAZİLLİ BELEDİYESPOR
15.OFSPOR A.Ş.
16.PENDİKSPOR
17.SİVAS BELEDİYE SPOR
18.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

1.HAFTA (03.Eylül.'16)

B.Ç.Tepecik - Sivas Bld.: 0-1
And.Üsküdar - Of: 0-0
Z.Kömür - K.Birlik: 1-0
Keçiören - Buca: 1-0
Fethiye - K.Gümrük: 2-1
İst.Spor - Pendik: 1-0
Nazilli - Hacettepe: 0-0
And.Selçuk - K.Maraşspor: 4-0
Erzurum - Amed: 1-2

2.HAFTA (11.Eylül.'16)

Of - Keçiören: 2-2
K.Maraşspor - Nazilli: 0-1
Hacettepe - İst.Spor: 0-0
Pendik - B.Ç.Tepecik: 0-0
K.Birlik - And.Üsküdar: 2-0
Buca - Fethiye: 1-2
K.Gümrük - Erzurum: 0-0
Sivas Bld - Z.Kömür: 1-1
Amed - anad.Selçuk: 1-1

3.HAFTA (18.Eylül.'16)

B.Ç.Tepecik - Hacettepe: 0-3
Anad.Üsküdar - Sivas Bld: 0-0
Z.Kömür - Pendik: 1-1
Nazilli - Amed: 1-1
K.Gümrük - Buca: 2-3
İst.Spor - K.Maraşspor: 3-0
Fethiye - Of: 2-2
Erzurum - anad.Selçuk: 2-0
Keçiören - K.Birlik: 2-1

4.HAFTA (25.Eylül.'16)

Pendik - Anad.Selçuk: 2-1
K.Birlik - Fethiye: 2-0
K.And.Selçuk - Nazilli: 3-1
Hacettepe - Z.Kömür: 2-2
Sivas Bld - Keçiören: 1-2
Of - K.Gümrük: 3-0
Buca - Erzurum: 0-3
K.Maraşspor - B.Ç.Tepecik: 3-2
Amed - İst.Spor: 1-0

5.HAFTA (02.Ekim.'16)

Anad.Üsküdar - Hacettepe: 1-3
Z.Kömür - K.Maraşspor: 1-1
B.Ç.Tepecik - Amed: 1-1
İst.Spor - anad.Selçuk: 5-0
Fethiye - Sivas Bld: 1-3
Buca - Of: 1-0
K.Gümrük - K.Birlik: 1-1
Erzurum - Nazilli: 3-0
Keçiören - Pendik: 3-0

6.HAFTA (09.Ekim.'16)

K.Birlik - Buca: 1-3
Of - Erzurum: 0-1
Amed - Z.Kömür: 2-0
Hacettepe - Keçiören: 1-2
Pendik - fethiye: 2-0
Sivas Bld - K.Gümrük: 2-0
Nazilli - İst.Spor: 1-0
Anad.Selçuk - B.Ç.Tepecik: 2-1
K.Maraşspor - anad.Üsküdar: 3-0

7.HAFTA (16.Ekim.'16)

Anad.Üsküdar - Amed: 2-0
B.Ç.Tepecik - Nazilli: 2-1
Z.Kömür - And.Selçuk: 2-0
Of - K.Birlik: 1-2
Keçiörengücü - K.Maraşspor: 2-2
Fethiye - Hacettepe: 0-0
Buca - Sivas Bld: 1-1
K.Gümrük - Pendik: 2-0
Erzurum - İst.Spor: 2-3

8.HAFTA (23.Ekim.'16)

Amed - Keçiören: 2-0
Pendik - Buca: 1-0
anad.Selçuk - anad.Üsküdar: 0-0
Hacettepe - K.Gümrük: 0-1
Sivas Bld - Of: 2-0
K.Birlik - Erzurum: 1-1
İst.Spor - B.Ç.Tepecik: 1-0
Nazilli - Z.Kömür: 0-3
K.Maraşspor - Fethiye: 2-2

9.HAFTA (30.Ekim.'16)

Anad.Üsküdar - Nazilli: 0-0
K.Birlik - Sivas Bld: 1-0
K.Gümrük - K.Maraşspor: 2-0
Fethiye - Amed: 0-2
Keçiören - Anad.Selçuk: 1-0
Z.Kömür - İst.Spor: 0-1
Of - Pendik: 0-1
Buca - Hacettepe: 2-0
Erzurum - B.Ç.Tepecik: 4-1

10.HAFTA (05.Kasım.'16)

B.Ç.Tepecik - Z.Kömür: 2-1
İst.Spor - Anad.Üsküdar: 1-0
Anad.Selçuk - Fethiye: 0-1
Nazilli - Keçiören: 2-1
K.Maraşspor - Buca: 1-2
Amed - K.Gümrük: 2-0
Hacettepe - Of: 1-0
Pendik - K.Birlik: 0-1
Sivas Bld - Erzurum: 2-2

11.HAFTA (09.Kasım.'16)

And.Üsküdar - B.Ç.Tepecik: 2-0
Sivas Bld - Pendik: 3-1
Buca - Amed: 0-3
K.Gümrük - And.Selçuk: 0-1
K.Birlik - Hacettepe: 1-0
Of - K.Maraşspor: 0-2
Erzurum - Z.Kömür: 4-1
Fethiye - Nazilli: 1-1
Keçiören - İst.Spor: 3-2

12.HAFTA (13.Kasım.'16)

B.Ç.Tepecik - Keçiören: 3-4
Nazilli - K.Gümrük: 3-1
K.Maraşspor - K.Birlik: 2-0
Amed - Of: 2-0
Hacettepe - Sivas Bld: 0-1
Pendik - Erzurum: 2-2
Z.Kömür - And.Üsküdar: 4-1
İst.Spor - Fethiye: 2-1
And.Selçuk - Buca: 1-0

13.HAFTA (20.Kasım.'16)

Fethiye - B.Ç.Tepecik: 1-0
Of - Anad.Selçuk: 0-1
Buca - Nazilli: 1-1
Keçiören - Z.Kömür: 1-2
Pendik - Hacettepe: 1-0
Sivas Bld - K.Maraşspor: 2-1
K.Birlik - Amed: 1-0
K.Gümrük - İst.Spor: 2-0
Erzurum - And.Üsküdar: 3-1

14.HAFTA (27.Kasım.'16)

Anad.Üsküdar - Keçiören: 0-0
B.Ç.Tepecik - K.Gümrük: 1-1
İst.Spor - Buca: 0-1
Nazilli - Of: 1-3
And.Selçuk - K.Birlik: 0-1
Z.Kömür - Fethiye: 1-1
K.Maraşspor - Pendik: 1-2
Amed - Sivas Bld: 2-1
Hacettepe - Erzurum: 3-3

15.HAFTA (04.Aralık.'16)

Fethiye - And.Üsküdar: 0-0
Sivas Bld - anad.Selçuk: 3-1
Buca - B.Ç.Tepecik: 1-1
Keçiören - Erzurum: 1-2
Pendik - Amed: 3-0
K.Birlik - Nazilli: 1-0
Of - İst.Spor: 0-1
K.Gümrük - Z.Kömür: 0-1
K.Maraşspor - Hacetepe: 0-0

16.HAFTA (11.Aralık.'16)

And.Üsküdar - K.Gümrük: 1-1
B.Ç.Tepecik - Of: 3-1
İst.Spor - K.Birlik: 1-0
And.Selçuk - Pendik: 1-0
Z.Kömür - Buca: 0-1
Nazilli - Sivas Bld: 1-0
Erzurum - K.Maraşspor: 0-0
Amed - Hacettepe: 2-5
Keçiören - Fethiye: 1-1

17.HAFTA (18.Aralık.'16)

Fethiye - Erzurum: 0-1
K.Birlik - B.Ç.Tepecik: 2-1
K.Gümrük - Keçiören: 1-2
Hacettepe - And.Selçuk: 0-2
Pendik - Nazilli: 2-2
Sivas Bld - İst.Spor: 0-0
Of - Z.Kömür: 1-0
Buca - And.Üsküdar: 2-4
K.Maraşspor - Amed: 1-1


O G B M A Y AV P
1.B.Ş.ERZURUM 17 9 6 2 34 17 17 33
2.İSTANBULSPOR
17 10 2 5 21 11 10 32
3.KOC.BİRLİK
17 10 2 5 18 13 5 32
4.AMED
17 9 4 4 24 17 7 31
5.KEÇİÖREN 17 9 4 4 28 22 6 31
6.SİVAS BLD. 17 8 5 4 23 14 9 29
7.K.AN.SELÇUK 17 8 2 7 17 18 -1 26
8.PENDİK 17 7 4 6 18 18 0 25
9.ZON.KÖMÜR 17 6 5 6 21 19 2 23
10.BUCASPOR 17 7 3 7 19 22 -3 21
11.NAZİLLİ
17 5 6 6 16 22 -6 21
12.FETHİYE 17 4 7 6 15 21 -6 19
13.HACETTEPE 17 4 6 7 18 18 0 18
14.K.MARAŞ 17 4 6 7 19 24 -5 18
15.F. K.GÜMRÜK
17 4 4 9 15 22 -7 16
16.AND.ÜSKÜDAR
17 3 7 7 13 21 -8 16
17.B.Ç. TEPECİK
17 3 4 10 18 29 -11 13
18.OFSPOR
17 3 3 11 13 22 -9 12

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
BUCASPOR 3

----------İLK YARI SONU----------------

18.HAFTA (15.Ocak.'17)

Of - And.Üsküdar : 2-1
Sivas Bld - B.Ç.Tepecik : 2-0
K.Maraş - Konya An.Selçuk: 2-1
Amed - B.Ş.erzurum: 1-1
K.Gümrük - Fethiye: 0-1
Pendik - İst.Spor: 0-2
Hacettepe - Nazilli Bld: 0-1
Kocaeli Birlik - Zon.Kömür: 2-1
Bucaspor - K.örengücü: 4-2

19.HAFTA (22.Ocak.'17)

B.Ş.erzurum - K.Gümrük: 0-1
Zon.Kömür - Sivas Bld: 4-1
K.anad.Selçuk - Amed: 0-3
K.Örengücü - Of: 5-0
Nazilli Bld - K.Maraş: 2-0
B.Ç.Tepecik - Pendik: 1-0
Anad.Üsküdar - Kocaeli Birlik: 1-0
Fethiye - Buca: 4-0
İstanbulspor - Hacettepe: 1-1

20.HAFTA (29.Ocak.'17)

Of - Feithiye: 1-2
Sivas Bld - anad.Üsküdar: 1-1
Amed - Nazilli Bld: 2-1
K.Maraş - İstanbulspor: 2-1
Buca - K.Gümrük: 2-1
Pendik - Zon.Kömür: 2-2
Kon.Anad.Selçuk - B.Ş.Erzurum: 0-1
Kocaeli Birlik - Keçiören: 2-2
Hacettepe - B.Ç.Tepecik: 0-1

21.HAFTA (05.Şubat.'17)

Erzurum BB -   Bucaspor: 2-0        
Anadolu Uskudar  -  Pendikspor: 2-1        
Fethiyespor -   Kocaeli Birlikspor : 1-2       
İstanbulspor -   Amedspor : 1-0       
Karagümrük  -  Ofspor : 4-2       
Keciorengucu  -  Sivas Belediye: 2-0       
Nazillispor -   Anadolu Selcuk: 2-0       
Tepecik  -  Kahramanmaraş: 1-0        
Zonguldak  -  Hacettepe  : 0-0

22.HAFTA (12.02.'17)
Sivas Belediye  -  Fethiyespor: 2-1        
Amedspor  -  Tepecik: 2-1        
Kahramanmaraş  -  Zonguldak: 0-0        
Ofspor  -  Bucaspor: 0-2        
Anadolu Selcuk -   İstanbulspor: 0-2        
Hacettepe  -  Anadolu Uskudar: 2-1        
Kocaeli Birlikspor -   Karagümrük: 0-0        
Nazillispor -   Erzurum BB : 0-4       
Pendikspor  -  Keciorengucu: 1-0

23.HAFTA (19.Şubat.'17)
Erzurum BB -   Ofspor  : 2-1      
Karagümrük  -  Sivas Belediye: 1-1        
Anadolu Uskudar -   Kahramanmaraş : 0-0       
Bucaspor  -  Kocaeli Birlikspor : 2-2       
Fethiyespor  -  Pendikspor: 0-2        
İstanbulspor  -  Nazillispor: 2-1        
Keciorengucu  -  Hacettepe : 2-1       
Tepecik -   Anadolu Selcuk : 1-1      
Zonguldak  -  Amedspor : 3-2

24. HAFTA (26.Şubat.'17)
Amedspor  -  Anadolu Uskudar : 3-1       
Kahramanmaraş -   Keciorengucu: 2-2        
Sivas Belediye  - Bucaspor: 2-0        
Anadolu Selcuk -  Zonguldak : 1-0       
Hacettepe -   Fethiyespor: 1-0        
İstanbulspor  -  Erzurum BB: 2-1        
Kocaeli Birlikspor  -  Ofspor : 0-1       
Nazillispor  -  Tepecik : 2-0       
Pendikspor  -  Karagümrük : 2-0

25. HAFTA
Erzurum BB  -  Kocaeli Birlikspor: 0-1        
Ofspor  -  Sivas Belediye  : 1-1      
Anadolu Uskudar -   Anadolu Selcuk : 0-0       
Bucaspor -   Pendikspor : 3-1       
Fethiyespor  -  Kahramanmaraş : 1-1       
Karagümrük  -  Hacettepe: 1-1        
Keciorengucu  -  Amedspor : 1-1       
Tepecik -   İstanbulspor  : 0-3      
Zonguldak  -  Nazillispor  : 1-1

26.HAFTA (10.Mart.'17)
Amedspor  -  Fethiyespor   : 1-0     
Kahramanmaraş  -  Karagümrük : 1-0       
Sivas Belediye  - Kocaeli Birlikspor   : 1-1     
Anadolu Selcuk  -  Keciorengucu   : 1-1     
Hacettepe  -  Bucaspor: 2-0        
İstanbulspor -   Zonguldak : 2-0       
Nazillispor  -  Anadolu Uskudar  : 2-2      
Pendikspor  -  Ofspor  : 1-1      
Tepecik -   Erzurum BB  : 1-2

27. HAFTA (15.Mart.'17)
Erzurum BB -   Sivas Belediye: 1-0      
Ofspor -   Hacettepe: 2-0        
Anadolu Uskudar  -  İstanbulspor : 1-0       
Bucaspor -   Kahramanmaraş: 1-1        
Fethiyespor  -  Anadolu Selcuk  : 0-2      
Karagümrük  -  Amedspor   : 2-2     
Keciorengucu  -  Nazillispor : 0-0       
Kocaeli Birlikspor  -  Pendikspor  : 2-2      
Zonguldak  -  Tepecik : 3-2

28.HAFTA (19.Mart.'17)
Amedspor  -  Bucaspor   : 2-1     
Kahramanmaraş  -  Ofspor : 1-0       
Anadolu Selcuk  -  Karagümrük : 3-2       
Hacettepe -   Kocaeli Birlik   : 3-0     
İstanbulspor -   Keciorengucu  : 1-0      
Nazillispor  -  Fethiyespor   : 0-0     
Pendikspor -   Sivas Belediye  : 2-4      
Tepecik  -  Anadolu Uskudar   : 3-1     
Zonguldak  -  Erzurum BB : 3-1

29. HAFTA (26.Mart.'17 Pazar)
Anadolu Uskudar -   Zonguldak : 0-2       
Bucaspor  -  Anadolu Selcuk : 0-0     
Erzurum BB  -  Pendikspor : 2-4       
Fethiyespor  -  İstanbulspor : 1-2       
Karagümrük -   Nazillispor : 2-1     
Keciorengucu  -  Tepecik : 2-1      
Kocaeli Birlik -  Kahramanmaraş : 0-3       
Ofspor  -  Amedspor : 0-3       
Sivas Belediye  -  Hacettepe : 3-1 

30. HAFTA (01/02.Nisan.'17)
Amedspor  -  Kocaeli Birlik : 1-0       
Anadolu Selcuk   - Ofspor: 2-0        
Anadolu Uskudar  -  Erzurum BB: 1-1        
Hacettepe  -  Pendikspor : 3-2       
İstanbulspor  -  Karagümrük  : 0-1      
Kahramanmaraş  -  Sivas Belediye : 1-1       
Nazillispor -   Bucaspor : 3-2       
B.Ç.Tepecik  -  Fethiyespor : 5-1       
Zonguldak -   Keciorengucu : 0-0

31. HAFTA (09.Nisan.'17)
Bucaspor  -  İstanbulspor : 2-2       
Erzurum BB  -  Hacettepe  : 0-0      
Fethiyespor  -  Zonguldak: 4-3        
Karagümrük  -  Tepecik : 2-1       
Keciorengucu -   Anadolu Uskudar  : 1-4      
Kocaeli Birlik - Anadolu Selcuk : 3-1       
Ofspor  -  Nazillispor : 2-3       
Pendikspor -   Kahramanmaraş : 1-1       
Sivas Belediye  -  Amedspor : 1-1

32. HAFTA (14.Nisan.'17)
Amedspor -   Pendikspor  : 1-0      
Anadolu Selcuk - Sivas Belediye: 0-1        
Anadolu Uskudar  -  Fethiyespor : 1-1       
Erzurum BB  -  Keciorengucu  : 2-1      
Hacettepe -   Kahramanmaraş   : 4-2     
İstanbulspor -   Ofspor  : 3-0      
Nazillispor -   Kocaeli Birlik   : 0-3     
Tepecik  -  Bucaspor  : 3-2      
Zonguldak  -  Karagümrük: 1-1 

33. HAFTA (23.Nisan.'17)
Bucaspor  -  Zonguldak: 3-2        
Fethiyespor -   Keciorengucu  : 3-0      
Hacettepe  -  Amedspor : 0-0       
Kahramanmaraş -   Erzurum BB : 0-2       
Karagümrük  -  Anadolu Uskudar  : 3-0      
Kocaeli Birlik -   İstanbulspor : 1-1       
Ofspor  -  Tepecik: 3-1        
Pendikspor  -  Anadolu Selcuk : 2-1      
Sivas Belediye -   Nazillispor : 0-2

34. HAFTA (29.Nisan.'17)
Amedspor  -  Kahramanmaraş  : 2-1      
Anadolu Selcuk  -  Hacettepe  : 1-2      
Anadolu Uskudar -   Bucaspor : 4-0       
Erzurum BB -   Fethiyespor : 0-0       
İstanbulspor -   Sivas Belediye  : 2-0    
Keciorengucu -   Karagümrük  : 2-3      
Nazillispor  -  Pendikspor: 4-2        
Tepecik -   Kocaeli Birlik : 2-3      
Zonguldak -   Ofspor: 2-1


O G B M A Y AV P
1.İSTANBULSPOR A.Ş. 34 21 5 8 48 22 26 68
2.AMED SPORTİF
34 19 9 6 51 31 20 66
3.B.B. ERZURUM 34 17 10 7 56 33 23 61
4.KOCAELİ BİRLİK
34 16 8 10 40 35 5 56
5.SİVAS BELEDİYE
34 14 11 9 44 35 9 53
6.NAZİLLİ BLD. 34 13 10 11 41 44 -3 49
7.KEÇİÖRENGÜCÜ 34 13 10 11 51 48 3 49
8.ZONG.KÖMÜR 34 12 11 11 48 42 6 47
9.HACETTEPE
34 11 11 12 39 35 4 44
10.PENDİKSPOR 34 12 8 14 43 47 -4 44
11.KON.AN.SELÇUK 34 12 6 16 31 40 -9 42
12.KARAGÜMRÜK
34 11 9 14 39 42 -3 42
13.BUCASPOR 34 12 7 15 43 55 -12 40
14.K.MARAŞSPOR
34 9 13 12 37 43 -6 40
15.FETHİYESPOR 34 9 11 14 35 44 -9 38
16.AND.ÜSKÜDAR
34 8 13 13 34 43 -9 37
17.B.Ç.TEPECİKSPOR
34 9 5 20 42 58 -16 32
18.OFSPOR A.Ş. 34 7 5 22 30 55 -25 26

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
BUCASPOR 3

* İstanbulspor A.Ş. direkt TFF 1.Lige çıktı.

* Ofspor , Büyük Çekmece Tepecikspor ve Anadolu Üsküdar 1908 3.Lige düştüler.

*Amed Sportif , B.Şehir Bld.Erzurumspor , Kocaeli Birlikspor ve Sivas Bld. kendi
aralarında Play-Off oynayacak. Son kalan tek takım, kırmızı grupta son kalan tek
takımla final oynayacak. Galip gelen takım TFF 1.Lige çıkacak.

PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL:

Sivas Bld. - Amed Sportif: 1-1
Kocaeli Birlik - B.Ş.Erzurum : 1-2

Amed Sportif - Sivas Bld. : 0-0
B.Ş.Erzurum - Kocaeli Birlik: 2-1

YARI FİNAL:

B.Ş.Erzurum - Amed Sportif: 1-0
amed Sportif - B.Ş.Erzurum: 1-1

* B.Ş.ERZURUMSPOR Finalist oldu.

FİNAL: Gümüşhanespor (Kırmızı grup9 - B.Ş.Erzurum (Beyaz Grup) : 0-1

* B.Ş.Bld.Erzurumspor TFF 1.LİGE ÇIKAN 2.TAKIM OLRU.

 

----------------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 19:29 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN171
DÜN1661
BU HAFTA171
BU AY8961
TOPLAM3121601

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 80 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim