2015-2016 2.LİG BEYAZ GRUP STATÜ ve FİKSTÜR ve MAÇLARI..(16.05.'16)
Cuma, 24 Temmuz 2015 19:59

 

2015-2016 SEZONU 2.LİG STATÜSÜ (Özet) :

* Spor Toto 2. Lig, PTT 1. Ligin bir alt ligidir.

* Spor Toto 2. Lig, bir önceki sezonun sonunda PTT 1. Lig’den düşen 3 takım, Spor Toto
3. Lig’den yükselen 6 takım ve Spor Toto 2. Ligde kalan 27 takımın katılımı ile toplam 36
takımdan oluşur.

MÜSABAKA SİSTEMİ

* Spor Toto 2. Lig, 18 takımlı Beyaz Grup ve Kırmızı Grup olmak üzere 2 grupta,
çift devreli lig usulüne göre oynanır.

* Spor Toto 2. Lig’de, çift devreli lig müsabakaları sonunda her iki grupta 16, 17ve
18.sıraları alan toplam 6 takım Spor Toto 3. Lig’e düşer.

* Spor Toto 2. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda her iki grupta 1. olan takımlar
PTT 1. Lig’e yükselir.

* Çift devreli lig müsabakaları sonunda Spor Toto 2. Ligin her iki grubunda 2.,3., 4. ve
5. sırayı alan takımlar, PTT 1. Lig’e yükselecek 3. takımın belirleneceği Play-Off
müsabakalarına katılırlar.
Play Off Müsabakaları Grup İçi Eşleşmeler ve Final Müsabakası olmak üzere iki kademeden oluşur.

GRUP İÇİ EŞLEŞMELER

a) Her iki grupta, kendi gruplarında 2 ve 5. sıraları alan takımlar “Birinci Eşleşme”yi,
3. ve 4. sıraları alan takımlar “İkinci Eşleşme”yi oluştururlar.

Eşleşmeler çift maç eleme usulüyle ve ilk müsabakaların 4. ve 5. sıraları alan takımların
sahasında olması suretiyle oynanır.

b) Her iki grupta “Birinci Eşleşme” ile “İkinci Eşleşme”de tur atlayan takımlar “Üçüncü
Eşleşme”yi teşkil ederler.
“Üçüncü Eşleşme” çift maç eleme usulüyle ve ilk müsabakaların “İkinci Eşleşme”nin galibi
olan takımların sahasında olması suretiyle oynanır.

“Üçüncü Eşleşme”lerin sonunda tur atlayan takımlar, PTT 1. Lig’e yükselecek 3. takımın
belirleneceği Final Müsabakasını oynamaya hak kazanırlar.

c) Play Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde averaj göz önüne alınır ve
rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa, yani iki takımın da evinde ve rakip takım
sahasında attığı gol sayısı eşit ise, ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi
oynanır.

Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol adedi
fazla olan takım, yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz.

* FİNAL MÜSABAKASI

Final Müsabakası TFF tarafından tespit edilecek tarafsız sahada tek maç eleme usulüyle oynanır.

Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlanırsa müsabaka on beşer dakikalık iki devre
halinde uzatılır.

Uzatma devrelerinde eşitlik bozulmazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.

Kazanan takım PTT 1. Lig’e yükselen 3. takım olur.

SPOR TOTO 2. LİG FUTBOLCU UYGUNLUĞU VE GENÇ FUTBOLCU TEŞVİK SİSTEMİ

2. LİG FUTBOLCU UYGUNLUĞU

1- Spor Toto 2. Ligde yabancı uyruklu futbolcu oynayamaz.

2-2015-2016 sezonundan itibaren Spor Toto 2. Lig’de Genç Futbolcu Teşvik sistemi
uygulaması getirilmiştir.

2. LİG TEŞVİK SİSTEMİ

1-Kulüplerin alt yapılarının güçlendirilmesi ve genç oyuncu oynatan kulüplerin teşvik
edilmesi amacıyla, 2015 –2016 Sezonunda toplam 2.000.000 TL Genç Futbolcu
Teşvik Fonunun aşağıdaki şartlarda kulüplere ödenecektir.

2015 –2016 Sezonunda kulüplerin teşvik fonundan faydalanabilmeleri için aşağıdaki sisteme
uygun olarak kulüplere puan verilecektir.

2- Puanlama Sistemi :

a) 01.01.1992 (dahil) –31.12.1995 (dahil) tarihleri arasında doğmuş futbolculardan;

İlk Onbirde oynayan her bir futbolcu için 4 puan,

Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 2 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 1 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte tescilli
olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

 

b) 01.01.1996 (dahil) -31.12.1998 (dahil) tarihleriarasında doğmuş futbolculardan;

İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 8 puan,

Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 4 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yeralıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 2 puan,

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

c) 01.01.1999 ve daha sonra doğmuş futbolculardan;

İlk onbirde oynayan her bir futbolcu için 16 puan,

Sonradan oyuna giren her bir futbolcu için 8 puan,

18 kişilik müsabaka isim listesinde yer alıp oyuna girmeyen her bir futbolcu için 4 puan

Bu futbolcuların müsabakanın oynanacağı tarihe kadar kesintisiz en az 24 ay kulüpte
tescilli olması halinde puanlar iki katı ile çarpılır.

3-2015-2016 futbol sezonu sonunda, 2.000.000 TL teşvik ücreti, sezon sonunda
yukarıdaki kriterlere göre oluşan tüm puanların toplamına bölünmek suretiyle 1 puana
denk gelen tutar tespit edilir.

4-Kulübün toplam puanı ile 1 puana denk gelen rakam çarpılmak suretiyle kulübe ödenecek
teşvik tutarı belirlenerek,
ödemeler sezonun bitimini müteakip bir ay içerisinde ilgili kulüplere yapılır.

2.LİG BEYAZ GRUP (18 Takım)

ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR

BANDIRMASPOR

BAYRAMPAŞA

BUGSAŞ SPOR A.Ş.

FETHİYESPOR

HACETTEPE SPOR

HATAYSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

KIRKLARELİSPOR

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

MENEMEN BLD.SPOR

NAZİLLİ BLD.SPOR

ORDUSPOR

PAZARSPOR

PENDİKSPOR

SARIYER

ÜMRANİYESPOR


2015 - 2016 SEZON FİKSTÜRÜ :


1. Hafta (06.Eyl.'15)

Bandırma - Kırklareli: 1-2

Konya And.Selçuk - Fethiye: 0-1

Hacettepe  - Hatay: 4-2

Pendik - Menemen Bld.: 2-2

And.Üsküdar  - Sarıyer: 0-1

Orduspor - İstanbulspor: 0-2

Nazilli Bld. - Ümraniye: 0-0

Bayrampaşa - Pazar: 2-1

K.Maraşspor - Bugsaş Spor: 1-1

2. Hafta (13.Eyl.'15)

Pazarspor - Orduspor: 1-1

Sarıyer - Pendikspor: 1-0

Ümraniyespor - Hacettepe: 0-0

Fethiyespor - Bandırmaspor: 1-3

Kırklarelispor - Nazilli Bld.: 1-1

Hatayspor - K.Maraşspor: 0-1

Menemen Bld. - Bayrampaşa: 3-1

Bugsaş - And. Üsküdar: 0-0

İstanbulspor - Kon.And. Selçuk: 1-0

3. Hafta (19.Eyl.'15)

Orduspor - Kon.And.Selçuk: 2-2

Hacettepe  - Kırklarelispor: 2-1

Nazilli Bld. - Fethiyespor: 2-0

Pazarspor - Menemen Bld.: 1-3

And.Üsküdar  - Hatayspor: 0-1

Bayrampaşa - Sarıyer: 1-2

Bandırmaspor - İstanbulspor: 0-1

K.Maraşspor - Ümraniyespor: 0-4

Pendikspor - Bugsaş: 0-1

 

4. Hafta (27.Eyl.'15)

Ümraniye - And. Üsküdar: 3-2

Sarıyer - Pazarspor: 5-0

Menemen Bld. - Orduspor: 0-0

Hatayspor - Pendikspor: 4-1

İstanbulspor - Nazilli Bld.: 2-1

Fethiyespor - Hacettepe Spor: 0-0

Kon.And.Selçuk - Bandırmaspor: 2-1

Bugsaş  - Bayrampaşa: 0-0

Kırklarelispor - K.Maraşspor: 1-1

 

5. Hafta (04.Ekim.'15)

And.Üsküdar - Kırklarelispor: 0-0

K.Maraşspor - Fethiyespor: 3-0

Orduspor - Bandırmaspor: 1-4

Bayrampaşa - Hatayspor: 1-0

Hacettepe  - İstanbulspor: 1-1

Menemen Bld.- Sarıyer: 2-1

Pendikspor - Ümraniye: 0-0

Pazarspor - Bugsaş: 2-3

Nazilli Bld. - Kon.And.Selçuk: 0-0

6. Hafta ((3.Kas.'15)

Hatayspor - Pazarspor: 2-1

Fethiyespor - And. Üsküdar: 2-1

Sarıyer - Orduspor: 2-0

Kon.And.Selçuk - Hacettepe: 0-0

Kırklarelispor - Pendikspor: 0-0

Bandırmaspor - Nazilli Bld.: 1-1

Bugsaş - Menemen Bld.: 0-1

İstanbulspor - K.Maraşspor: 4-1

Ümraniye - Bayrampaşa: 1-0

7. Hafta (18.Ekim.'15)

Bayrampaşa - Kırklarelispor: 0-1

Pendikspor - Fethiyespor: 1-3

Hacettepe - Bandırmaspor: 2-2

Orduspor - Nazilli Bld.: 1-1

Menemen Bld. - Hatayspor: 1-0

And.Üsküdar - İstanbulspor: 1-1

Pazarspor - Ümraniye: 0-1

Sarıyer - Bugsaş: 1-1

K.Maraşspor - Kon.And.Selçuk: 1-1

8. Hafta (25.Ekim.'15)

Kon.And.Selçuk - And.Üsküdar: 3-2

Kırklarelispor - Pazarspor: 4-0

Bugsaş  - Orduspor: 2-0

İstanbulspor - Pendikspor: 2-0

Ümraniye - Menemen Bld.: 3-2

Hatayspor - Sarıyer: 0-3

Nazilli Bld. - Hacettepe: 1-1

Fethiyespor - Bayrampaşa: 1-0

Bandırmaspor - K.Maraşspor: 3-0

9. Hafta (30.Ekim.'15)

K.Maraşspor - Nazilli Bld.: 1-0

Pazarspor - Fethiyespor: 1-1

Menemen Bld. - Kırklarelispor: 0-1

And.Üsküdar  - Bandırmaspor: 1-1

Bugsaş - Hatayspor: 1-0

Bayrampaşa - İstanbulspor: 0-1

Orduspor - Hacettepe: 2-3

Sarıyer - Ümraniye: 0-2

Pendikspor - Kon.And.Selçuk: 2-0

10. Hafta (07.Kas.'15)

Hatayspor - Orduspor: 1-1

Nazilli Bld. - And. Üsküdar: 2-1

Ümraniye - Bugsaş: 3-0

İstanbulspor - Pazarspor: 0-0

Kırklarelispor - Sarıyer: 1-0

Bandırmaspor - Pendikspor: 2-2

Fethiyespor - Menemen Bld.: 2-2

Hacettepe - K.Maraşspor: 1-0

Kon.And.Selçuk - Bayrampaşa: 0-1

11. Hafta (11.Kas.'15)

Orduspor - K.Maraşspor: 0-2

Sarıyer - Fethiyespor: 1-1

Bugsaş  - Kırklarelispor: 1-0

Bayrampaşa - Bandırmaspor: 0-1

Pendikspor - Nazilli Bld.: 2-0

Menemen Bld. - İstanbulspor: 2-3

And.Üsküdar  - Hacettepe: 0-0

Hatayspor - Ümraniyespor: 1-1

Pazarspor - Kon.And.Selçuk: 1-2

12. Hafta (15.Kas.'15)

Ümraniye - Orduspor: 1-0

Bandırmaspor - Pazarspor: 1-0

Fethiyespor - Bugsaş: 0-0

K.Maraşspor - And.Üsküdar: 3-0

İstanbulspor - Sarıyer: 1-0

Hacettepe- Pendikspor: 0-1

Kırklareli - Hatayspor: 1-0

Kon.And.Selçukr - Menemen Bld.: 0-0

Nazilli Bld. - Bayrampaşa: 1-1

13. Hafta (22.Kas.'15)

Pendikspor - K.Maraşspor: 1-1

Ümraniye - Kırklarelispor: 1-0

Hatayspor - Fethiyespor: 2-3

Bayrampaşa - Hacettepe: 0-1

Menemen Bld. - Bandırmaspor: 0-0

Pazarspor - Nazilli Bld.: 2-2

Bugsaş  - İstanbulspor: 0-0

Orduspor - And.Üsküdar: 1-0

Sarıyer - Konya And.Selçuk: 1-0

14. Hafta (29.Kas.'15)

Kon.And.Selçu - Bugsaş: 1-0

Hacettepe  - Pazarspor: 6-0

Fethiyespor - Ümraniye: 0-1

Kırklareli - Orduspor: 0-2

And.Üsküdar  - Pendik: 0-1

Bandırmaspor - Sarıyer: 2-2

İstanbulspor - Hatayspor: 0-0

Nazilli Bld. - Menemen Bld.: 2-3

K.Maraşspor - Bayrampaşa: 1-1

15. Hafta (06.Ara.'15)

Fethiyespor - Kırklarelispor: 1-2

Pazarspor - K.Maraşspor: 2-1

Bugsaş  - Bandırmaspor: 4-3

Sarıyer - Nazilli Bld.: 0-0

Menemen Bld. - Hacettepe: 0-1

Ümraniye - İstanbulspor: 1-2

Pendikspor - Orduspor: 1-0

Bayrampaşa - And.Üsküdar: 4-0

Hatayspor - Konya And.Selçuk: 1-1

16. Hafta (13.Ara.'15)

Nazilli Bld. - Bugsaş: 3-1

Kon.And.Selçuk - Ümraniye: 1-1

And.Üsküdar  - Pazarspor: 4-1

Hacettepe - Sarıyer: 3-1

Bandırma - Hatayspor: 2-0

K.Maraşspor - Menemen Bld.: 1-3

İstanbulspor - Kırklareli: 0-1

Pendikspor - Bayrampaşa: 2-0

Orduspor - Fethiyespor: 3-3

17. Hafta (20.Ara.'15)

Sarıyer - K.Maraşspor: 1-0

Ümraniye - Bandırmaspor: 1-2

Hatayspor - Nazilli Bld.: 0-1

Bugsaş  - Hacettepe: 2-1

Fethiyespor - İstanbulspor: 1-1

Pazarspor - Pendikspor: 0-1

Bayrampaşa - Orduspor: 0-0

Kırklarelispor - Kon.And.Selçuk: 0-0

Menemen Bld. - And.Üsküdar: 2-2

O G B M A Y AV P
1.İSTANBULSPOR
17 10 6 1 22 9 13 36
2.ÜMRANİYE 17 10 5 2 24 10 14 35
3.HACETTEPE
17 8 7 2 26 13 13 31
4.KIRKLARELİ 17 8 5 4 16 10 6 29
5.SARIYER 17 8 4 5 22 14 8 28
6.BANDIRMA 17 7 6 4 29 20 9 27
7.MENEMEN BLD.
17 7 6 4 26 20 6 27
8.BUGSAŞ
17 7 6 4 17 16 1 27
9.PENDİK 17 7 5 5 17 16 1 26
10.FETHİYE 17 5 7 5 20 23 -3 22
11.NAZİLLİ BLD. 17 4 9 4 18 17 1 21
12.K.SELÇUK 17 4 8 5 13 15 -2 20
13. K.MARAŞ 17 5 5 7 18 23 -5 20
14.BAYRAMPAŞA 17 4 4 9 12 16 -4 16
15.HATAYSPOR 17 3 4 10 14 23 -9 13
16.ORDUSPOR 17 2 7 8 14 25 -11 13
17.A.ÜSKÜDAR
17 1 6 10 14 26 -12 9
18.PAZAR 17 1 4 12 13 39 -26 7

----------------- İLK YARI SONU ----------------------

 

18.HAFTA (17.Ocak.'16)

Ümraniye - Nazilli Bld.: 1-1
Pazar - Bayrampaşa: 0-3
Hatay - Hacettepe: 1-2
Sarıyer - anad.Üsküdar: 1-0
Bugsaş - K.Maraşspor: 1-2
Menemen Bld - Pendik: 1-1
Kırklareli - Bandırma: 2-2
Fethiye - K.anad.Selçuk: 3-0
İst.Spor - Ordu: 3-0

19.HAFTA (24.Ocak.'16)

Anad.Üsküdar - Bugsaş: 2-0
Ordu - Pazar: 4-2
K.Maraşspor - Hatay: 1-1
K.Anad.Selçuk - İst.Spor: 1-2
Bayrampaşa - Menemen Bld: 0-1
Pendik - Sarıyer: 0-1
Bandırma - Fethiye: 3-0
Nazilli Bld. - Kırklareli: 1-0
Hacettepe - Ümraniye: 0-1

20.HAFTA (31.Ocak.'16)

K.Anad.Selçuk - Ordu: 0-1
Bugsaş - Pendik: 0-0
Kırklareli - Hacettepe: 0-0
Sarıyer - Bayrampaşa: 2-0
Hatay - anad.Üsküdar: 2-0
Ümraniye - K.Maraşspor: 3-1
Menemen Bld - Pazar: 3-2
Fethiye - Nazilli Bld.: 1-0
İst.Spor - Bandırma: 1-0

21.HAFTA (07.Şubat.'16)

K.Maraşspor - Kırklareli: 2-1
Pazar - Sarıyer: 2-1
Ordu - Menemen Bld: 0-6
Hacettepe - Fethiye: 3-0
Nazilli Bld - İst.Spor: 0-0
Pendik - Hatay: 1-1
Anad.Üsküdar - ümraniye: 2-3
Bayrampaşa - Bugsaş: 0-0
Bandırma - K.anad.Selçuk: 0-1

22.HAFTA (14.Şubat.'16)

Hatay - Bayrampaşa: 0-0
Sarıyer- Menemen Bld: 1-0
Bugsaş - Pazar: 2-0
Bandırma - Ordu: 3-1
Ümraniye - Pendik: 3-0
Kırklareli - Anad.Üsküdar: 2-1
Fethiye - K.Maraşspor: 0-0
İst.Spor - Hacettepe: 3-1
K.anad.Selçuk - Nazilli Bld: 1-1

23.HAFTA (21.Şubat.'16)

ordu - sarıyer: 1-2
K.Maraşspor - İst.Spor: 0-1
Pazar - Hatay: 1-1
Nazili Bld - Bandırma: 0-1
Hacettepe - K.anad.Selçuk: 2-0
Anad.Üsküdar - Fethiye: 3-1
Pendik - Kırklareli: 0-0
Bayrampaşa - Ümraniye: 0-2
Menemen Bld - Bugsaş: 1-1

24.HAFTA (28.Şubat.'16)

Hatay - Menemen Bld: 0-0
Ümraniye - Pazar: 2-1
Nazilli Bld - Ordu: 3-0
Kırklareli - Bayrampaşa: 2-0
Konya Selçuk - A.K.Maraşspor: 3-2
Bugsaş - Sarıyer: 1-2
Fethiye - Pendik: 4-0
İst.Spor - and.Üsküdar: 1-1
Bandırma - Hacettepe: 2-3

25.HAFTA (05/06.MART.'16)

K.Maraşspor - Bandırma:1-3
And.Üsküdar - Konya Selçuk: 2-1
Pazar - Kırklareli: 2-1
Ordu - Bugsaş: 0-1
Hacettepe - Nazilli Bld: 0-0
Bayrampaşa - Fethiye: 1-0
Sarıyer - Hatay: 2-0
Pendik - İst.Spor: 1-0
Menemen Bld - Ümraniye: 2-1

26.HAFTA (11.MART.'16 CUMA)

Hatay - Bugsaş: 1-2
Fethiye - Pazar: 1-2
İst.Spor - Bayrampaşa: 5-0
Konya Selçuk - Pendik: 0-1
Nazilli Bld - K.Maraşspor: 2-1
Ümraniye - Sarıyer: 1-0
Kırklareli - Menemen Bld: 2-1
Hacettepe - Ordu: 1-0
Bandırma - Anad.Üsküdar: 2-1

27.HAFTA 19.Mart.'16 Cumartesi)

And.Üsküdar - Nazilli Bld: 3-4
Ordu - Hatay: 1-2
K.Maraşspor - Hacettepe: 0-0
Pazar - İst.Spor: 1-3
Sarıyer - Kırmklareli: 1-1
Bugsaş - Ümraniye: 0-4
Pendik - Bandırma: 1-1
Menemen - Fethiye: 1-0
Bayrampaşa - Kon.A.Selçuk: 2-2

28.HAFTA (23.Mart.'16 Çarşamba)

K.Maraşspor - Ordu: 0-0
Bandırma - Bayrampaşa:2-0
Nazilli Bld - Pendik: 0-0
Hacettepe - Anad.Üsküdar: 0-1
Ümraniye - Hatay: 1-0
İst.Spor - Menemen: 2-1
Kon.A.Selçuk - Pazarspor: 4-0
Kırklareli - Bugsaş: 2-1
Fethiye - Sarıyer: 0-0

29.HAFTA (27.Mart.'16 Pazar)

Hatay - Kırklareli: 3-2
Ordu - Ümraniye: 1-2
Pazar - Bandırma: 1-3
Bugsaş - Fethiye: 0-1
Sarıyer - İst.Spor: 0-0
Pendik - Hacettepe: 3-1
Anad.Üsküdar - K.Maraşspor: 1-0
Bayrampaşa - Nazilli: 1-1
Menemen Bld - Konya An.Selçuk: 2-1

30.HAFTA (03.Nisan.'16 Pazar)

Hacettepe - Bayrampaşa: 3-1
Konya An.Selçuk - Sarıyer: 1-1
Bandırma - Menemen: 3-2
K.Maraşspor - Pendik: 3-2
Kırklareli - Ümraniye: 0-1
Fethiye - Hatay: 0-0
İst.Spor - Bugsaş: 2-1
Nazilli - Pazar: 1-2
Anad.Üsküdar - Ordu: 2-2

31.HAFTA (10.Nisan.'16  Pazar)

Pendik - and.Üsküdar: 1-2
Bayrampaşa - K.Maraşspor: 1-0
Ümraniye - Fethiye: 2-1
Hatay - İst.Spor: 0-0
Ordu - Kırklareli: 0-1
Pazar - Hacettepe: 2-1
Menemen Bld - Nazilli Bld: 0-1
Sarıyer - Bandırma: 0-1
Bugsaş - And.Selçuk: 1-0

32.HAFTA (17.Nisan.'16)

Ordu - Pendik: 2-1
İst.Spor - Ümraniye: 0-3
Bandırma - Bugsaş:1-1
Nazilli - Sarıyer: 4-0
K.Maraşspor - Pazar: 4-0
Kırklareli - Fethiye: 1-2
And.Üsküdar - Bayrampaşa: 2-1
K.And.Selçuk - Hatay: 2-0
Hacettepe - Menemen: 0-0

33.HAFTA (24.Nisan.'16)

Menemen - K.Maraşspor : 1-0
Hatay - Bandırma : 3-1
Fethiye - Ordu : 3-0
Kırklareli - İst.Spor : 1-4
Bayrampaşa - Pendik : 0-0
Pazar - And.Üsküdar : 1-1
Sarıyer - Hacettepe : 1-1
Bugsaş - Nazilli : 0-1
Ümraniye - K.And.Selçuk : 0-3

34.HAFTA (30.Nisan.'16)

Ordu - Bayrampaşa : 1-2
Hacettepe - Bugsaş : 1-0
Pendik - Pazar : 6-0
K.And.Selçuk - Kırklareli : 1-4
Bandırma - Ümraniye : 7-2
Nazilli - Hatay : 0-2
K.Maraşspor - Sarıyer : 0-0
And.Üsküdar - Menemen : 1-1
İst.Spor - Fethiye : 0-0

O G B M A Y AV P
1.ÜMRANİYESPOR 34 23 6 5 56 29 27 75
2.İSTANBULSPOR 34 20 11 3 49 20 29 71
3.BANDIRMASPOR 34 17 9 8 64 40 24 60
4.HACETTEPE 34 15 12 7 45 28 17 57
5.SARIYER 34 15 10 9 37 27 10 55
6.MENEMEN BLD. 34 14 11 9 49 36 13 53
7.KIRKLARELİ 34 14 9 11 38 32 6 51
8.NAZİLLİ  BLD. 34 11 15 8 38 30 8 48
9.PENDİKSPOR 34 11 12 11 35 35 0 45
10.FETHİYESPOR 34 11 11 12 37 39 -2 44
11.BUGSAŞ 34 11 10 13 29 36 -7 43
12.K.ANAD.SELÇUK 34 9 11 14 34 39 -5 38
13.HATAYSPOR 34 8 11 15 31 39 -8 35
14.A.K.MARAŞSPOR 34 9 10 15 35 43 -8 34
15.AND.ÜSKÜDAR 34 8 10 16 39 49 -10 34
16.BAYRAMPAŞA 34 8 9 17 24 39 -15 33
17.PAZARSPOR 34 6 6 22 32 80 -48 24
18.ORDUSPOR 34 5 9 20 28 59 -31 15

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı CezaPuanı
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 3
ORDUSPOR 9

----------------------------------------------------------

* Orduspor - Pazarspor ve İst.Bayrampaşa 3.lige düştü.

* Ümraniyespor direkt PTT 1.lige çıktı.

* İstanbulspor - Bandırma - Hacettepe ve Sarıyer kendi aralarında Play-Off oynayacak. Son tek
kalan takım, kırmızı grupta play-Off sonu tek kalan takımla Final oynayacak.Galip gelen takım
PTT 1.Lige çıkan 2.takım olacak.

PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL:

Sarıyer - İstanbulspor A.Ş.: 0-2
Hacettepe - Bandırma: 1-0

İstanbulspor A.Ş. - Sarıyer: 0-2  UZATMA: 2-2
Bandırma - Hacettepe: 2-0

YARI FİNAL:

Bandırma - İstanbulspor A.Ş. : 1-0
İstanbulspor A.Ş. - Bandırma: 0-2

* BANDIRMASPOR Finale kaldı.

FİNAL:

Bandırmaspor (Beyaz Grup) - Gümüşhanespor (Kırmızı Grup): 2-0

* BANDIRMASPOR, PTT 1.Lige çıkan 2.TAKIM OLDU.

 

 

Perşembe, 27 Temmuz 2017 19:11 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN197
DÜN833
BU HAFTA1030
BU AY14317
TOPLAM3026940

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 58 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim