2014-2015 2.LİG BEYAZ GRUP STATÜ, FİKSTÜR ve MAÇLAR.(26.04.'15)
Pazar, 15 Şubat 2015 19:54

Spor Toto 2. Lig,

bir önceki sezonun sonunda PTT 1. Lig’den düşen 4 takım, Spor Toto3. Lig’den yükselen
6 takım ve Spor Toto 2. Ligde kalan 27 takımın katılımı ile toplam 37 takımdan oluşur.

Spor Toto 2. Ligi’nde yabancı uyruklu futbolcu oynayamaz.

Spor Toto 2. Lig,

19 takımlı Beyaz Grup ve

18 takımlı Kırmızı Grup olmak üzere 2 grupta, çift devreli lig usulüne göre oynanır.

Spor Toto 2. Lig’de, çift devreli lig müsabakaları sonunda Beyaz Grupta 16, 17, 18 ve 19. sıraları
alan 4 takım,

Kırmızı Grupta ise 16, 17 ve 18. sıraları alan 3 takım olmak üzere toplam 7 takım Spor Toto 3. Lig’e düşer.

Spor Toto 2. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda her iki grupta 1. olan takımlar PTT 1.Lig’e yükselir.

 

Çift devreli lig müsabakaları sonunda Spor Toto 2. Ligin her iki grubunda 2., 3., 4. ve 5. sırayı alan takımlar, PTT 1. Lig’e yükselecek 3. takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılırlar.

Play Off Müsabakaları Grup İçi Eşleşmeler ve Final Müsabakası olmak üzere iki kademeden oluşur

GRUP İÇİ EŞLEŞMELER

a) Her iki grupta, kendi gruplarında 2 ve 5. sıraları alan takımlar “Birinci Eşleşme”yi,

3.ve 4. sıraları alan takımlar “İkinci Eşleşme”yi oluştururlar.

Eşleşmeler çift maç eleme usulüyle ve ilk müsabakaların 4. ve 5. sıraları alan takımların sahasında
olması suretiyle oynanır.

b) Her iki grupta “Birinci Eşleşme” ile “İkinci Eşleşme”de tur atlayan takımlar “Üçüncü Eşleşme”yi
teşkil ederler.

“Üçüncü Eşleşme” çift maç eleme usulüyle ve ilk müsabakaların “İkinci Eşleşme”nin galibi olan
takımların sahasında olması suretiyle oynanır.

“Üçüncü Eşleşme”lerin sonunda tur atlayan takımlar, PTT 1. Lig’e yükselecek 3. takımın
belirleneceği Final Müsabakasını oynamaya hak kazanırlar.

c) Play Off Müsabakalarında, galibiyet sayılarının eşit olması halinde averaj göz önüne alınır ve
rakip takımın sahasında daha fazla gol atan takım tur atlar.

Bu durumda da tur atlayan takım belirlenemiyorsa, yani iki takımın da evinde ve rakip takım sahasında attığı gol sayısı eşit ise, ikinci müsabakada on beşer dakikalık iki uzatma devresi oynanır.

Uzatma devrelerinde gol atılamazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar sonucunda belirlenir.

Uzatma süresi içerisinde eğer takımlar eşit sayıda gol atarlarsa, rakip sahada atılan gol adedi fazla olan takım, yani misafir takım tur atlar ve penaltı atışları yapılmaz

FİNAL MÜSABAKASI

Final Müsabakası TFF tarafından tespit edilecek tarafsız sahada tek maç eleme usulüyle oynanır.

Final müsabakasının normal süresi berabere sonuçlanırsa müsabaka on beşer dakikalık iki devre
halinde uzatılır.

Uzatma devrelerinde eşitlik bozulmazsa, kazanan takım penaltı noktasından yapılacak vuruşlar
sonucunda belirlenir.

Kazanan takım PTT 1. Lig’e yükselen 3. takım olur

 

İLK YARI SONU PUAN DURUMU:


O G B M A Y AV P
1.ÜMRANİYESPOR 18 10 6 2 26 13 13 36
2.MENEMEN BLD. 18 9 7 2 25 15 10 34
3.PENDİKSPOR 18 10 2 6 26 20 6 32
4.E.Y.MALATYA 18 9 4 5 29 18 11 31
5.1461TRABZON 18 7 5 6 23 17 6 26
6.AYDIN 1923 18 7 5 6 20 19 1 26
7.K.ÖRENGÜCÜ 18 7 4 7 27 22 5 25
8.OFSPOR
18 7 4 7 23 23 0 25
9.KARAGÜMRÜK
18 6 7 5 18 18 0 25
10.KARTAL 18 8 6 4 24 18 6 24
11.BAYRAMPAŞA 18 4 11 3 15 17 -2 23
12.HACETTEPE
18 6 4 8 21 21 0 22
13.TURGUTLU 18 5 5 8 16 21 -5 20
14.TOKATSPOR 18 4 7 7 16 22 -6 19
15.FETHİYE 18 4 7 7 13 19 -6 19
16.K.A.SELÇUK 18 5 3 10 15 22 -7 18
17.TARSUS İD. Y. 18 4 6 8 15 22 -7 18
18.K.İSKENDERUN
18 4 6 8 18 27 -9 18
19.TAV.LİNYİT 18 3 5 10 15 31 -16 14

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
KARTALSPOR 6

 

2014-2015 Sezon Sonu

PUAN DURUMU:


O G B M A Y AV P
1.Y.MALATYA 35 19 8 8 53 29 24 65
2.PENDİK 35 18 8 9 56 41 15 62
3.1461TRABZON 35 16 10 9 50 32 18 58
4.ÜMRANİYE 35 14 14 7 43 30 13 56
5.MENEMEN BLD 35 14 14 7 44 35 9 56
6.KARTALSPOR 36 16 12 8 46 34 12 54
7.K.GÜMRÜK 35 13 15 7 38 32 6 54
8.AYDIN1923 35 14 9 12 40 41 -1 51
9.BAYRAMPAŞA 35 10 15 10 31 42 -11 45
10.K.SELÇUK 35 11 11 13 42 41 1 44
11.HACETTEPE
35 11 10 14 36 36 0 43
12.KEÇİÖREN 35 10 12 13 44 41 3 42
13.TOKAT 35 9 15 11 38 46 -8 42
14.FETHİYE 35 9 13 13 27 39 -12 40
15.TURGUTLU 35 9 12 14 33 36 -3 39
16. İSKENDERUN
35 9 12 14 34 43 -9 39
17.TARSUS İ.Y. 35 8 15 12 36 46 -10 39
18.OFSPOR 35 9 11 15 37 43 -6 38
19.TAV. LİNYİT 35 3 6 26 28 69 -41 15

NOT: Kartalspor'un 6 ceza puanı var.

* Sezon sonunda; TKİ Tav.Linyit, Ofspor, Tarsus İd.Yurdu ve Körfez İskenderunspor 3.LİGE DÜŞTÜ.

* EVKUR YENİ MALATYASPOR direkt PTT 1.LİGE ÇIKTI.

* Pendikspor, 1461 Trabzon, Ümraniyespor ve Menemen Bld. Play-Off oynayacak. Önce kendi
aralarında oynayacak. Son kalan takım, kırmızı grubun finale kalan takımıyla oynayacak. Galip
gelen takım PTT 1.LİGE çıkan 2.takım olacak.

ÇEYREK FİNAL:

Menemen Bld. - Pendik: 0-0
1461 Trabzon - Ümraniye: 2-0

Pendik - Menemen Bld: 2-1
Ümraniye - 1461 Trabzon: 1-0

YARI FİNAL:

1461 Trabzon - Pendik: 2-1
Pendik - 1461 Trabzon: 3-3

* 1461 Trabzon FİNALE KALDI.

FİNAL: 1461 Trabzon (Beyaz Grup9 - inegölspor (Kırmızı grup): 2-2
PENALTILARDA : 6-4

* 1461 TRABZON, PTT 1.Lige çıkan 2.takım oldu.

1.Hafta

HACETTEPE 2-2 K.ÖRENGÜCÜ
AYDIN1923 2 - 3 BAYRAMPAŞA
1461 TRABZON 2 - 0 TOKATSPOR
TARSUS İ.Y.
2 - 2 TAV.LİNYİT
FETHİYESPOR 0 - 0 MENEMEN BLD
TURGUTLU 1 - 0 KARTAL
Y.MALATYA 2 - 1 OFSPOR
F. K.GÜMRÜK
0 - 0 K.İSKENDERUN
ÜMRANİYE 2 - 1 K.A. SELÇUK
2.Hafta
TAV.LİNYİT 1 - 2 Y.MALATYA
KARTAL 1 - 0 1461TRABZON
K. İSKENDERUN
0 - 1 PENDİK
TOKATSPOR 3 - 1 ÜMRANİYE
BAYRAMPAŞA 1 - 0 F. K.GÜMRÜK
OFSPOR
0 - 2 HACETTEPE
MENEMEN BELEDİYE
3 - 0 AYDIN1923
K.AN.SELÇUK 0 - 1 TARSUS İ. Y.
K.ÖRENGÜCÜ 2 - 0 FETHİYE
3.Hafta
TARSUS İ.Y.
1 - 1 TOKATSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
AYDINSPOR 1923 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
1461 TRABZON 1 - 2 TURGUTLUSPOR
HACETTEPE
1 - 0 TAV.LİNYİT
F.K.GÜMRÜK
0 - 1 MENEMEN  BLD
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 KARTALSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
YENİ MALATYA 2 - 0 K.AND.SELÇUK
4.Hafta
TOKATSPOR 1 - 3 YENİ MALATYA
BAYRAMPAŞA 1 - 1 KRF.İSKENDERUN
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
MENEMEN BLD
1 - 3 PENDİKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 F.K.GÜMRÜK.
K.AND.SELÇUK
1 - 3 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 2 - 3 TARSUS İ.Y.
TAV.LİNYİT
0 - 0 FETHİYESPOR
5.Hafta
HACETTEPE
0 - 1 TOKATSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 K.ÖRENGÜCÜ
TARSUS İ.YURDU 1 - 1 TURGUTLUSPOR
AYDINSPOR 1923 4 - 0 TAV.LİNYİT
KR.İSKENDERUN
0 - 0 MENEMEN
YENİ MALATYA 0 - 0 KARTALSPOR
F.K.GÜMRÜK 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 2 - 0 K.AND.SELÇUK
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
6.Hafta (03.10.'14)
TURGUTLU 3 - 2 YENİ MALATYA
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
KARTALSPOR 2 - 1 HACETTEPE
TAV.LİNYİT
1 - 1 F.K.GÜMRÜK
1461TRABZON 3 - 1 TARSUS İ.Y.
MENEMEN
1 - 1 BAYRAMPAŞA
TOKATSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
K.AND.SELÇUK 1 - 2 AYDINSPOR 1923
K.ÖRENGÜCÜ 3 - 0 K.İSKENDERUN
7.Hafta (11.10.'14 C.tesi)
K.İSKENDERUN
2-5 OFSPOR A.Ş.
TARSUS İ.Y.
0-1 ÜMRANİYESPOR
FETHİYESPOR 0-2 KARTALSPOR
PENDİKSPOR 2-1 TAV.LİNYİT
HACETTEPE
3-1 TURGUTLUSPOR
AYDIN1923 0-0 TOKATSPOR
BAYRAMPAŞA 1-/ KEÇİÖRENGÜCÜ
F.K.GÜMRÜK
1-0 K.AND:SELÇUK
YENİ MALATYA 3-1 1461 TRABZON
8.Hafta (15.10.'14 Çrş.)
ÜMRANİYE 2-1 YENİ MALATYA
OFSPOR
1-1 BAYRAMPAŞA
TURGUTLU 0-1 FETHİYESPOR
KARTAL 2-2 AYDIN1923
TOKATSPOR 1-1 F.K.GÜMRÜK
1461TRABZON 1-0 HACETTEPE
K.ÖRENGÜCÜ 1-2 MENEMEN
K.AND.SELÇUK
2-1 PENDİKSPOR
TAV.LİNYİT
2-2 K.İSKENDERUN
9.Hafta (19.10.'14 Pzr)
MENEMEN
1-1 OFSPOR
HACETTEPE
1-4 ÜMRANİYE
F.K.GÜMRÜK
1-1 KARTALSPOR
BAYRAMPAŞA 0-2 TAV.LİNYİT
AYDIN1923 1-0 TURGUTLU
YENİ MALATYA 1-0 TARSUS İ.Y.
PENDİKSPOR 5-1 TOKATSPOR
FETHİYESPOR 1-1 1461TRABZON
K.İSKENDERUN
- K.AND.SELÇUK
10.Hafta (26.10.'14 Pzr)
TOKAT 0-2 K.İSKENDERUN
K.AND.SELÇUK
0-0 BAYRAMPAŞA
ÜMRANİYE 0-0 FETHİYESPOR
OFSPOR
2-2 K.ÖRENGÜCÜ
1461TRABZON 1-1 AYDIN1923
TURGUTLU 1-1 F.K.GÜMRÜK
TAV.LİNYİT
0-2 MENEMEN
TARSUSİ.Y. 1-0 HACETTEPE
KARTAL 1-0 PENDİKSPOR
11.Hafta (02.Kasım.'14)
AYDIN1923 2-1 ÜMRANİYE
K.İSKENDERUN
3-0 KARTAL
K.ÖRENGÜCÜ 3-1 TAV.LİNYİT
FETHİYE 0-0 TARSUS İ.Y.
PENDİK 1-0 TURGUTLU
BAYRAMPAŞA 0-0 TOKATSPOR
MENEMEN
1-1 K.AND.SELÇUK
HACETTEPE 0-2 YENİ MALATYA
F.K.GÜMRÜK
1-4 1461TRABZON
12.Hafta (09.Kasım.'14)
TARSUS İ.Y:
0-0 AYDIN1923
K.AND.SELÇUK
3-0 K.ÖRENGÜCÜ
KARTALSPOR 3-0 BAYRAMPAŞA
YENİ MALATYA 1-0 FETHİYESPOR
ÜMRANİYE 1-1 F.K.GÜMRÜK
TOKATSPOR 1-2 MENEMEN
1461TRABZON 1-0 PENDİKSPOR
TAV.LİNYİT
1-2 OFSPOR A.Ş.
TURGUTLU 2-3 K.İSKENDERUN
13.Hafta (15.Kasım.'14 C.tesi)
PENDİK 1-1 ÜMRANİYE
FETHİYE 1-1 HACETTEPE
MENEMEN
2-2 KARTAL
K.ÖRENGÜCÜ 1-1 TOKAT
BAYRAMPAŞA 0-0 TURGUTLU
F.K.GÜMRÜK
2-0 TARSUS İ.Y.
K.İSKENDERUN
0-0 1461TRABZON
OFSPOR
2-0 K.AND.SELÇUK
AYDIN1923 1-0 Y.MALATYA
14.Hafta (19.Kasım.'14-Çarşamba)
ÜMRANİYE 0-0 K.İSKENDERUN
HACETTEPE
0-0 AYDIN1923
K.AND.SELÇUK
0-1 TAV.lİNYİT
1461TRABZON 1-1 BAYRAMPAŞA
KARTAL 1-1 K.ÖRENGÜCÜ
Y.MALATYA 0-0 F.K.GÜMRÜK.
TURGUTLU 0-1 MENEMEN
TARSUS İ.Y.
1-2 PENDİKSPOR
TOKAT 2-0 OFSPOR
15.Hafta (23.Kasım.'14 Pazar)
BAYRAMPAŞA 0-0 ÜMRANİYE
F.K.GÜMRÜK
2-1 HACETTEPE
OFSPOR
1-3 KARTAL
TAV.LİNYİT
0-0 TOKAT
AYDINSPOR 1923 1-0 FETHİYE
K.İSKENDERUN 2-3 TARSUS İ.Y.
K.ÖRENGÜCÜ 4-1 TURGUTLU
PENDİKSPOR 2-2 Y. MALATYA
MENEMEN
1-1 1461TRABZON
16.Hafta (30.Kasım.'14)
Y.MALATYA 5-0 K.İSKENDERUN
TOKAT 1-2 K.AND.SELÇUK
KARTAL 1-0 TAV.LİNYİT
TARSUSİ.Y. 0-0 BAYRAMPAŞA
1461TRABZON 1-0 KEÇİÖREN
FETHİYE 2-1 F.K.GÜMRÜK
ÜMRANİYE 3-1 MENEMEN
HACETTEPE
3-0 PENDİKSPOR
TURGUTLU 2-0 OFSPOR
17.Hafta (07.Aralık.'14 Pazar)
KEÇİÖREN 1-2 ÜMRANİYE
K.İSKENDERUN
1-2 HACETTEPE
K.AND.SELÇUK
1-2 KARTAL
PENDİKSPOR 3-1 FETHİYE
F.K.GÜMRÜK
2-1 AYDIN1923
TAV.LİNYİT
1-0 TURGUTLU
MENEMEN
2-0 TARSUS İ.Y.
BAYRAMPAŞA 2-2 Y. MALATYA
OFSPOR
2-0 1461 TRABZON
18.Hafta (13/14.Aralık.'14)
TURGUTLU 1-1 K.AND.SELÇUK
1461TRABZON 5-1 TAV.LİNYİT
KARTALSPOR 1-1 TOKATSPOR
HACETTEPE
0-0 BAYRAMPAŞA
TARSUS İ.Y.
1-2 KEÇİÖREN
Y. MALATYA 0-2 MENEMEN
AYDIN 1923 2-0 PENDİK
ÜMRANİYE 2-0 OFSPOR
FETHİYE 2-1 K.İSKENDERUN
19.Hafta (21.Aralık.'14 -Devre Sonu)
TAV.LİNYİT
1-4 ÜMRANİYE
MENEMEN
2-1 HACETTEPE
PENDİK 1-2 F.K.GÜMRÜK.
BAYRAMPAŞA 3-2 FETHİYE
K.İSKENDERUN
1-0 AYDIN1923
OFSPOR
1-0 TARSUS İ.Y.
TOKAT 0-1 TURGUTLU
KEÇİÖREN 2-1 Y.MALATYA
K.AND.SELÇUK 1-0 1461TRABZON
20.Hafta (11.01.'15)
OFSPOR
0-1 Y.MALATYA
TOKAT 2-1 1461TRABZON
KARTAL 1-1 TURGUTLU
TAV.LİNYİT 0-1 TARSUS İ.Y.
BAYRAMPAŞA 0-1 AYDIN1923
MENEMEN 2-1 FETHİYE
K.İSKENDERUN
0-1 F.K.GÜMRÜK
KEÇİÖREN 1-1 HACETTEPE
K.AND.SELÇUK
0-0 ÜMRANİYE
21.Hafta (18.01.'15)
HACETTEPE
0-0 OFSPOR
PENDİK 1-1 K.İSKENDERUN
1461TRABZON 3-1 KARTAL
AYDIN1923 1-1 MENEMEN
ÜMRANİYE 4-1 TOKAT
FETHİYE 0-0 KEÇİÖREN
F.K.GÜMRÜK
1-1 BAYRAMPAŞA
Y.MALATYA 2-0 TAV.LİNYİT
TARSUS İ.Y. 1-6 K.AND.SELÇUK
22.Hafta (25.01.'15)
TURGUTLU 0-0 1461TRABZON
K.AND.SELÇUK
2-2 Y.MALATYA
TOKAT 1-1 TARSUS İ.Y.
KEÇİÖREN 5-1 AYDIN1923
OFSPOR
0-1 FETHİYE
TAV.LİNYİT
2-3 HACETTEPE
MENEMEN
1-2 F.K.GÜMRÜK
BAYRAMPAŞA 2-1 PENDİK
KARTAL 0-0 ÜMRANİYE
23.Hafta (01.Şubat.'15)
AYDIN1923 2-0 OFSPOR
TARSUS İ.Y. 0-0 KARTAL
PENDİK 3-2 MENEMEN
Y.MALATYA 2-2 TOKAT
K.İSKENDERUN
2-1 BAYRAMPAŞA
F.K.GÜMRÜK
2-2 KEÇİÖREN
FETHİYESPOR 2-1 TAV.LİNYİT
ÜMRANİYE 0-0 TURGUTLU
HACETTEPE SPOR 0-1 ANAD.SELÇUK
24.Hafta (08.Şubat.'15 Pazar)
KARTAL 1-0 Y.MALATYA
TURGUTLU 1-1 TARSUS İ.Y.
TAV.LİNYİT
1-3 AYDIN1923
K.AND.SELÇUK
1-2 FETHİYE
TOKAT 1-1 HACETTEPE
OFSPOR
1-1 F.K.GÜMRÜK
1461TRABZON 0-0 ÜMRANİYE
MENEMEN
0-0 K.İSKENDERUN
KEÇİÖREN 3-3 PENDİK
25.Hafta (15.02.'15)
PENDİK 2-2 OFSPOR
HACETTEPE
0-1 KARTAL
BAYRAMPAŞA 2-1 MENEMEN
K.İSKENDERUN
0-0 KEÇİÖREN
F.K.GÜMRÜK
4-2 TAV.LİNYİT
FETHİYE 1-1 TOKAT
Y. MALATYA 3-1 TURGUTLU
AYDIN1923 1-1 K.AND.SELÇUK
TARSUS İ.Y. 2-4 1461TRABZON
26.Hafta
1461TRABZON 0-2 Y.MALATYA
OFSPOR
0-2 K.İSKENDERUN
ÜMRANİYE 2-1 TARSUS İ.Y.
TOKAT 2-0 AYDIN1923
KEÇİÖREN 1-0 BAYRAMPAŞA
KARTAL 0-1 FETHİYE
TURGUTLU 0-2 HACETTEPE
K.AND.SELÇUK
0-0 F.K.GÜMRÜK
TAV.LİNYİT
1-3 PENDİK
27.Hafta(25.Şubat.'15)
Y.MALATYA 0-0 ÜMRANİYE
BAYRAMPAŞA 3-2 OFSPOR
AYDIN1923 4-2 KARTAL
F.K.GÜMRÜK
2-1 TOKAT
MENEMEN 1-0 KEÇİÖREN
K.İSKENDERUN
1-0 TAV.LİNYİT
FETHİYE 0-1 TURGUTLU
PENDİK 3-0 K.AND.SELÇUK
HACETTEPE
0-0 1461TRABZON
28.Hafta(01.Mart.'15 Pazar)
K.AND.SELÇUK
2-2 K.İSKENDERUN
TARSUS İ.Y. 1-1 Y.MALATYA
TURGUTLU 0-1 AYDIN1923
TAV.LİNYİT
0-1 BAYRAMPAŞA
1461TRABZON 4-0 FETHİYE
KARTAL 0-0 F.K.GÜMRÜK
ÜMRANİYE 0-1 HACETTEPE
OFSPOR
0-0 MENEMEN
TOKAT 1-3 PENDİK
29.Hafta (08.Mart.'15)
FETHİYE 1-1 ÜMRANİYESPOR
KEÇİÖREN 1-0 OFSPOR A.Ş.
PENDİK 2-1 KARTALSPOR
K.İSKENDERUN
1-2 TOKATSPOR
MENEMEN 4-2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
F.K.GÜMRÜK
1-1 TURGUTLU
HACETTEPE
3-3 TARSUS İ.Y.
BAYRAMPAŞA 1-1 K.AND.SELÇUK
AYDIN 1923 0-3 1461TRABZON
30.Hafta (13.Mart.'15)
TARSUS İ.Y. 3-1 FETHİYE
TOKAT 0-0 BAYRAMPAŞA
TAV.LİNYİT
0-0 KEÇİÖREN
1461RABZON 0-2 F.K.GÜMRÜK
ÜMRANİYE 2-2 AYDIN1923
K.AND.SELÇUK
0-0 MENEMEN
Y.MALATYA 2-0 HACETTEPE
KARTAL 2-1 K.İSKENDERUN
TURGUTLU 1-2 PENDİK
31.Hafta (22.Mart.'15)
F.K.GÜMRÜK
1-0 ÜMRANİYE
BAYRAMPAŞA 1-3 KARTAL
MENEMEN
0-0 TOKAT
AYDIN1923 0-0 TARSUS İ.Y.
K.İSKENDERUN
1-0 TURGUTLU
OFSPOR
3-0 TAV.LİNYİT
PENDİK 1-1 1461TRABZON
KEÇİÖREN 1-3 K.AND.SELÇUK
FETHİYE 1-2 Y.MALATYA
32.Hafta (28.Mart.'15)
1461TRABZON 2-1 K.İSKENDERUN
Y.MALATYA 1-0 AYDINSPOR1923
HACETTEPE
2-0 FETHİYE
TOKAT 3-1 KEÇİÖREN
TURGUTLU 6-0 BAYRAMPAŞA
TARSUS İ.Y. 4-2 F.K.GÜMRÜK
KARTAL 2-0 MENEMEN
ÜMRANİYE 2-1 PENDİK
K.AND.SELÇUK
3-1 OFSPOR
33.Hafta (01.Nisan.'15)
K.İSKENDERUN
1-2 ÜMRANİYE
AYDIN1923 2-1 HACETTEPE
KEÇİÖREN 1-1 KARTAL
OFSPOR
0-0 TOKAT
PENDİK 0-0 TARSUS İ.Y.
MENEMEN 2-2 TURGUTLU
TAV.LİNYİT
2-4 K.AND.SELÇUK
F.K.GÜMRÜK
0-1 Y.MALATYA
BAYRAMPAŞA 1-1 1461TRABZON
34.Hafta (05.Nisan.'15)
FETHİYE 1-0 AYDIN1923
1461TRABZON 3-1 MENEMEN
TOKAT 2-1 TAV.LİNYİT
ÜMRANİYE 1-2 BAYRAMPAŞA
TURGUTLU 1-0 KEÇİÖREN
HACETTEPE
0-0 F.K.GÜMRÜK
Y.MALATYA 0-1 PENDİK
TARSUS İ.Y. 1-1 K.İSKENDERUN
KARTAL 0-0 OFSPOR
35.Hafta (12.Nisan.'15)
MENEMEN
2-1 ÜMRANİYE
TAV.LİNYİT
1-2 KARTALS
PENDİK 1-0 HACETTEPE
K.AND.SELÇUK
2-2 TOKAT
F.K.GÜMRÜK
0-0 FETHİYE
BAYRAMPAŞA 1-0 TARSUS İ.Y.
OFSPOR
0-0 TURGUTLU
KEÇİÖREN 0-1 1461TRABZON
K.İSKENDERUN
1-2 Y.MALATYA
36.Hafta (19.Nisan.'15)
KARTAL 1-0 K.AND.SELÇUK
TURGUTLU 2-0 TAV.LİNYİT
Y.MALATYA 3-0 BAYRAMPAŞA
ÜMRANİYE 1-1 KEÇİÖREN
TARSUS İ.Y. 1-1 MENEMEN
AYDIN 1923 0-1 F.K.GÜMRÜK
FETHİYE 2-2 PENDİKSPOR
HACETTEPE
0-1 K.İSKENDERUN
1461TRABZ.
3-2 OFSPOR
37.Hafta (26.Nisan.'15)
OFSPOR
3-1 ÜMRANİYE
TOKAT 1-4 KARTAL
BAYRAMPAŞA 0-1 HACETTEPE
K.İSKENDERUN 0-0 FETHİYE
PENDİK 1-2 AYDIN1923
K.AND.SELÇUK
1-0 TURGUTLU
KEÇİÖREN 0-1 TARSUS İ.Y.
MENEMEN
1-0 Y.MALATYA
TAV.LİNYİT 0-1 1461TRABZON
38.Hafta (03.Mayıs.'15)
1461TRABZON 1-1 K.AND.SELÇUK
TURGUTLU 1-2 TOKAT
ÜMRANİYE 4-0 TAV.LİNYİT
Y.MALATYA 1-1 KEÇİÖREN
FETHİYE 1-0 BAYRAMPAŞA
HACETTEPE
0-0 MENEMEN
F.K.GÜMRÜK 3-2 PENDİK
AYDIN1923 4-1 K.İSKENDERUN
TARSUS İ. Y. 5-1 OFSPOR 
Perşembe, 27 Temmuz 2017 18:09 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN444
DÜN722
BU HAFTA5212
BU AY14739
TOPLAM3048971

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 61 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim