2011-12 2.LİG BEYAZ GRUP FİKSTÜRÜ ve MAÇLAR (20.05.'12)
Çarşamba, 02 Kasım 2011 17:51

BEYAZ GRUP

1. Hafta (11.Eylül.'11)
Ofspor - Konya Torku:0-0
Pendikspor - Tokatspor:5-1
Bugsaşspor - Gaziosmanpaşa:0-0
Bozüyükspor - Diyarbakırspor:2-1
Turgutluspor - Balıkesirspor:0-1
Tepecikspor - Yeni Malatya:1-1
Şanlıurfaspor - Altay:0-0
Çorumspor - Kocaelispor:5-0
İskenderun D. Ç (Bay)

2. Hafta (18.Eylül.'11)
Konya Torku - Pendikspor:2-0
Kocaelispor - İskenderun Dç:0-2
Altay - Çorumspor:3-0
Yeni Malatya - Şanlıurfaspor:0-1
Balıkesirspor - Tepecikspor:4-1
Diyarbakırspor - Turgutluspor:2-2
Gaziosmanpaşa - Bozüyükspor:1-2
Tokatspor - Bugsaşspor:0-0
Ofspor (Bay)

3. Hafta (25.Eylül.'11)
Pendikspor - Ofspor:2-2
Bugsaşspor - Konya Torku:1-0
Bozüyükspor - Tokatspor:3-1
Turgutluspor - Gaziosmanpaşa:2-0
Tepecikspor - Diyarbakırspor:2-1
Şanlıurfaspor - Balıkesirspor:4-1
Çorumspor - Yeni Malatya:1-1
İskenderun D. Ç - Altay:0-1
Kocaelispor (Bay)

4. Hafta (02.Ekim.'11)
Konya Torku - Bozüyükspor:1-3
Ofspor - Bugsaşspor:0-1
Altay - Kocaelispor:6-0
Yeni Malatya - İskenderun Dç:2-3
Balıkesirspor - Çorumspor:2-0
Diyarbakırspor - Şanlıurfaspor:0-2
Gaziosmanpaşa - Tepecikspor:1-1
Tokatspor - Turgutluspor:0-4
Pendikspor (Bay)

5. Hafta (09.Ekim.'11)
Bugsaşspor - Pendikspor:0-1
Bozüyükspor - Ofspor:4-0
Turgutluspor - Konya Torku:2-1
Tepecikspor - Tokatspor:2-0
Şanlıurfaspor - Gaziosmanpaşa:3-2
Çorumspor - Diyarbakırspor:0-0
İskenderun D. Ç - Balıkesirspor:2-5
Kocaelispor - Yeni Malatya:0-9
Altay (Bay)

6. Hafta (16.Ekim.'11)
Konya Torku - Tepecikspor:0-3
Ofspor - Turgutluspor:1-1
Pendikspor - Bozüyükspor:1-0
Yeni Malatya - Altay:1-3
Balıkesirspor - Kocaelispor:7-1
Diyarbakırspor - İskenderun Dç:0-1
Gaziosmanpaşa - Çorumspor:3-0
Tokatspor - Şanlıurfaspor:0-2
Bugsaşspor (Bay)

7. Hafta (23.Ekim.'11)
Bozüyükspor - Bugsaşspor:2-1
Turgutluspor - Pendikspor:0-1
Tepecikspor - Ofspor:1-0
Şanlıurfaspor - Konya Torku:0-0
Çorumspor - Tokatspor:1-1
İskenderun D. Ç - Gaziosmanpaşa:1-0
Kocaelispor - Diyarbakırspor:0-3
Altay - Balıkesirspor:1-1
Yeni Malatya (Bay)

8. Hafta (30.Ekim.'11)
Konya Torku - Çorumspor:1-1
Ofspor - Şanlıurfaspor:0-1
Pendikspor - Tepecikspor:0-0
Bugsaşspor - Turgutluspor:0-2
Balıkesirspor - Yeni Malatya:1-1
Diyarbakırspor - Altay:0-0
Gaziosmanpaşa - Kocaelispor:4-0
Tokatspor - İskenderun Dç:0-1
Bozüyükspor (Bay)

 

9. Hafta (13.Kasım.'11)
Turgutluspor - Bozüyükspor:1-0
Tepecikspor - Bugsaşspor:1-1
Şanlıurfaspor - Pendikspor:2-0
Çorumspor - Ofspor:0-0
İskenderun D. Ç - Konya Torku:4-1
Kocaelispor - Tokatspor:4-3
Altay - Gaziosmanpaşa:1-2
Yeni Malatya - Diyarbakırspor:2-2
Balıkesirspor (Bay)

 

10. Hafta (20.Kasım.'11)
Konya Torku - Kocaelispor:7-0
Ofspor - İskenderun Dç:2-1
Pendikspor - Çorumspor:2-2
Bugsaşspor - Şanlıurfaspor:2-1
Bozüyükspor - Tepecikspor:2-0
Diyarbakırspor - Balıkesirspor:0-3
Gaziosmanpaşa - Yeni Malatya:1-1
Tokatspor - Altay:1-2
Turgutluspor (Bay)


11. Hafta (27.Kasım.'11)
Tepecikspor - Turgutluspor:1-0
Şanlıurfaspor - Bozüyükspor:1-4
Çorumspor - Bugsaşspor:0-2
İskenderun D. Ç - Pendikspor:2-2
Kocaelispor - Ofspor:1-4
Altay - Konya Torku:1-0
Yeni Malatya - Tokatspor:1-0
Balıkesirspor - Gaziosmanpaşa:1-0
Diyarbakırspor (Bay)

 


12. Hafta (04.Aralık.'11)
Konya Torku - Yeni Malatya:2-1
Ofspor - Altay:2-1
Pendikspor - Kocaelispor:5-0
Bugsaşspor - İskenderun Dç:3-0
Bozüyükspor - Çorumspor:1-0
Turgutluspor - Şanlıurfaspor:0-4
Gaziosmanpaşa - Diyarbakırspor:4-0
Tokatspor - Balıkesirspor:0-4
Tepecikspor (Bay)

13. Hafta (11.Aralık.'11)
Şanlıurfaspor - Tepecikspor:4-0
Çorumspor - Turgutluspor:0-5
İskenderun D. Ç - Bozüyükspor:2-1
Kocaelispor - Bugsaşspor:2-4
Altay - Pendikspor:1-0
Yeni Malatya - Ofspor:0-1
Balıkesirspor - Konya Torku:4-0
Diyarbakırspor - Tokatspor:1-0
Gaziosmanpaşa (Bay)

14. Hafta (17-18.Aralık.'11)
Konya Torku - Diyarbakırspor:1-0
Ofspor - Balıkesirspor:2-2
Pendikspor - Yeni Malatya:1-1
Bugsaşspor - Altay:0-1
Bozüyükspor - Kocaelispor:5-0
Turgutluspor - İskenderun Dç:0-2
Tepecikspor - Çorumspor:3-0
Tokatspor - Gaziosmanpaşa:0-1
Şanlıurfaspor (Bay)

 

15. Hafta (25.Aralık.'11)
Çorumspor - Şanlıurfaspor:1-1
İskenderun D. Ç - Tepecikspor:0-1
Kocaelispor - Turgutluspor:1-6
Altay - Bozüyükspor:2-0
Yeni Malatya - Bugsaşspor:0-4
Balıkesirspor - Pendikspor:0-0
Diyarbakırspor - Ofspor:1-2
Gaziosmanpaşa - Konya Torku:0-1
Tokatspor (Bay)

 

16. Hafta (15.Ocak.'12)
Konya Torku - Tokatspor:4-1
Ofspor - Gaziosmanpaşa:4-0
Pendikspor - Diyarbakırspor:1-1
Bugsaşspor - Balıkesirspor:1-1
Bozüyükspor - Yeni Malatya:3-2
Turgutluspor - Altay:1-0
Tepecikspor - Kocaelispor:4-2
Şanlıurfaspor - İskenderun D. Ç:4-0
Çorumspor (Bay)

 

 

17. Hafta (22.Ocak.'12)
İskenderun D. Ç - Çorumspor:3-0
Kocaelispor - Şanlıurfaspor:0-2
Altay - Tepecikspor:5-1
Yeni Malatya - Turgutluspor:1-2
Balıkesirspor - Bozüyükspor:2-1
Diyarbakırspor - Bugsaşspor:0-1
Gaziosmanpaşa - Pendikspor:1-0
Tokatspor - Ofspor:2-0
Konya Torku (Bay)

*********İLK YARI SONU*********

18.HAFTA (28-29.Ocak.'12)

Altay - Ş.Urfa:0-0
Kocaeli - Çorum:2-3
Tokat - Pendik:1-1
G.Osmanpaşa - Bugsaş:0-3
Diyarbakır - Bozüyük:0-3
Balıkesir - Turgutlu:1-2
Y.Malatya - Tepecik:2-2
Konya Torku - Of:0-1

19.HAFTA (05.02.'12)

Pendik - Konya Torku:2-2
İsk.D.Çelik - Kocaeli:3-0
Çorum - Altay:1-3
Ş.Urfa - Y.Malatya:2-1
Tepecik - Balıkesir:1-1
Turgutlu - D.Bakır:1-0
Bozüyük - G.Osmanpaşa:2-1
Bugsaş - Tokat:4-1

20.HAFTA (11-12.02.'12)

Of - Pendik:2-1
Konya Torku - Bugsaş:1-1
Tokat - Bozüyük:0-1
G.Osmanpaşa - Turgutlu:3-0
D.Bakır - Tepecik:0-2
Balıkesir - Ş.Urfa:3-1
Y.Malatya - Çorum:3-0
Altay - İsk.D.Çelik:1-2

21.HAFTA (19.02.'12)

Bozüyük - Konya Torku:2-1
Bugsaş - Of:1-1
Kocaeli - altay:1-4
İsk.D.Çelik - Y.Malatya:0-1
Çorum - Balıkesir:0-2
Ş.Urfa - Diyarbakır:4-0
Tepecik - G.Osmanpaşa:2-2
Turgutlu - Tokat:0-0

22.HAFTA (26.02.'12)

Pendik - Bugsaş:0-0
Of - Bozüyük:0-0
K.Torku şeker - Turgutlu:3-2
G.Osmanpaşa - Ş.urfa:0-2
Diyarbakır - Çorum:2-0
Balıkesir - İsk.D.Çelik:1-0
Y.Malatya - Kocaeli:1-0

23.HAFTA (04.03.'12)
Tepecik - Konya Torku:0-1
Turgutlu - Of:2-1
Bozüyük - Pendik:0-0
Altay - Y.Malatya:1-0

Kocaeli - Balıkesir:2-3
İsk.D.Çelik - D.Bakırspor:3-1
Çorum - G.Osmanpaşa:0-2
Ş.urfa - Tokat:2-0

24.HAFTA(10/11.Mart.'12)
Of - Tepecik:0-2
Konya Torku - Ş.urfa:0-2
Tokat - Çorum:2-0
G.Osmanpaşa - İsk.D.Çelik:1-0
D.Bakırspor - Kocaeli:3-1
Balıkesir - Altay:2-0
Bugsaş - Bozüyük:4-1
Pendik - Turgutlu:1-1

25.HAFTA (18.Mart.'12)
Çorum - Konya Torku:1-2
Ş.Urfa - Of:3-0
Tepecik - Pendik:0-0
Turgutlu - Bugsaş:3-0
Y.Malatya - Balıkesir:0-2
Altay - D.Bakır:4-0
Kocaeli - G.Osmanpaşa:1-3
İsk.D.Çelik - Tokat:4-1

26.HAFTA (25.Mart.'12)
Bozüyük - Turgutlu:1-0
Bugsaş - Tepecik:1-0
Pendik - Ş.Urfa:1-2
Of - Çorum:0-0
K.Torku Şeker - İsk.D.Çelik:0-1
Tokat - Kocaeli:1-0
G.Osmanpaşa - Altay:1-0
D.Bakır - Y.Mayatya:0-1

27.HAFTA (31.Mart.'12 Cumartesi)
Kocaeli - K.Torkuşeker:0-7
İsk.D.Çelik - Of:1-1
Ş.Urfa - Bugsaş:3-1
Tepecik - Bozüyük:1-2
Balıkesir - D.Bakırspor:5-1
Y.Malatya - G.Osmanpaşa:0-1
Altay - Tokat:0-2
Çorum - Pendik:0-1

28.HAFTA (08.Nisan.'12)
Turgutlu - Tepecik:0-1
Bozüyük - Ş.urfa:1-1
Bugsaş - Çorum:2-0
Pendik - İsk.D.Çelik:1-0
Of - Kocaeli:7-1
K.Torkuşeker - altay:1-0
Tokat - Y.Malatya:2-1
G.Osmanpaşa - Balıkesir:1-3

29.HAFTA (15.Nisan.'12)
Yeni Malatya - Konya Torku:2-1
Altay - Of:2-3
Kocaeli - Pendik:1-1
İsk.Demirçelik - Bugsaş:2-2
Çorum - Bozüyük:0-1
Ş.Urfa - Turgutlu:1-0
Diyarbakırspor - G.Osmanpaşa:2-1
Balıkesir - Tokat:3-0

30.HAFTA (21/22.Nisan.'12)
Bozüyük - İsk.D.Çelik:2-1
Of - Yeni Malatya:0-1
Konya Torku - Balıkesir:2-1
Tokat - Diyarbakırspor:2-1
Bugsaş - Kocaelispor:3-3
Pendik - Altay:1-2
Tepecik - Ş.Urfa:1-1
Turgutlu - Çorum:2-0

31.HAFTA (28/29.Nisan.'12)
Altay - Bugsaş:1-1
Diyarbakırspor - Konya Torku:2-1
G.Osmanpaşa - Tokat:2-1
Balıkesir - Of:2-5
Yeni Malatya - Pendik:0-0
Kocaeli - Bozüyük:2-2
İsk.D.Çelik - Turgutlu:1-2
Çorum - tepecik:1-1

32.HAFTA (06.Mayıs.'12)
Ş.Urfa - Çorum:3-1
Tepecik - İsk.D.Çelik:3-2
Turgutlu - Kocaeli:9-1
Bozüyük - Altay:4-0
Bugsaş - Y.Malatya:2-1
Pendik - Balıkesir:1-3
Of - Diyarbakırspor:1-1
K.Torkuşeker - G.Osmanpaşa:2-1

 

33.HAFTA (13.Mayıs.'12)
Tokat - K.Torkuşeker:1-0
G.Osmanpaşa - Of:4-2
Diyarbakırspor - Pendik:1-1
Balıkesir - Bugsaş:0-0
Y.Malatya - Bozüyük:4-1
Altay - Turgutlu:1-1
Kocaeli - Tepecik:3-2
İsk.D.Çelik - Ş.Urfa:0-2

*Ş.URFASPOR bitime 1 hafta kala TFF 1.LİGE ÇIKTI..

34.HAFTA (20.Mayıs.'12) (Son Hafta)
Çorum - İsk.D.Çelik:1-1
Ş.Urfa - Kocaeli:2-1
Tepecik - Altay:2-1
Turgutlu - Y.Malatya:3-3
Bozüyük - Balıkesir:2-2
Bugsaş - Diyarbakırspor:3-1
Pendik - G.Osmanpaşa:3-1
Of - Tokat:1-2

O G B M A Y AV P
1.Ş.URFA 32 23 6 3 63 20 43 75
2.BALIKESİR 32 20 8 4 73 32 41 68
3.BOZÜYÜK 32 20 5 7 58 33 25 65
4.BUGSAŞ
32 15 11 6 49 29 20 56
5.TURGUTLU 32 16 6 10 56 33 23 54
6.TEPECİK
32 14 10 8 44 39 5 52
7.ALTAY 32 15 6 11 48 31 17 51
8.G.OSMANPAŞA 32 14 4 14 44 40 4 46
9.İSK.D. ÇELİK 32 14 4 14 45 42 3 46
10.K.TORKUŞEKER 32 13 5 14 45 40 5 44
11.OF 32 11 10 11 45 41 4 43
12.PENDİK 32 8 16 8 36 31 5 40
13.Y.MALATYASPOR 32 9 9 14 45 43 2 36
14.TOKAT 32 8 4 20 27 57 -30 28
15.DİYARBAKIRSPOR 32 6 7 19 27 56 -29 25
16.ÇORUMSPOR 32 2 10 20 19 57 -38 16
17.KOCAELİSPOR 32 2 3 27 30 130 -100 9

*Ş.URFA Doğrudan TFF 1.Lige çıktı

*Balıkesir, Bozüyük, Bugsaş ve Turgutluspor, diğer KIrmızı Gruptan
Bandırmaspor, Kızılcahamamspor, Fethiyespor ve  Adana Demirspor ile
Play-Off oynayacak.

PLAY-OFF Çeyrek Final:

Bugsaş - Bandırmaspor: 2-1
Adana Demirspor - Balıkesirspor: 1-0

Bozüyükspor - Kızılcahamamspor: 1-0
Fethiyespor - Turgutluspor: 1-0

PLAY-OFF YARI FİNAL:

Bugsaş - Adana Demirspor: 0-0 Penaltılarla: 8-9
Bozüyükspor - Fethiyespor: 2-2 Penaltılarla: 5-6

FİNAL: ADANA DEMİR - FETHİYESPOR: 2-1

* ADANA DEMİRSPOR, TFF 1.LİGE ÇIKTI.

*Kocaelispor, Çorumspor ve Diyarbakırspor 3.Lige DÜŞTÜLER


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 15:57 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN444
DÜN722
BU HAFTA5212
BU AY14739
TOPLAM3048971

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 68 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim